>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
xael 83

xael

Użytkownik
TEraz tak krociutko , potem najwyzej napisze czemu tak a nie inaczej

tak jak wiekszosc stawiam tutaj na Montreal gdyz po 4 przegranych trzeba sie podniesc i piac sie w gore tabeli.
I Detroit z tego samego powodu. nie wierze zeby taka druzyny przegrala 4 raz z rzędu

Picks:

DETROIT ⛔
MONTREAL ✅

Komentarz : naprawde mi sie szkoda zrobilo KINGS&#39;ów ;(
 
M 0

mariusz421f

Użytkownik
Ja uważam, że stawianie na przełamanie nie jest żadnym wytłumaczeniem. Ile razy stawialiście na przełamanie np. Pingwinów? Ile wtop? Wiele. Większe szanse moim zdaniem ma dzisiaj Wash (w tej chwili 2:2). A jesli chodzi o boston to mecz chyba zakonczy sie remisem ???? Niespodzianki mogą sprawić NYI i Atlanta.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja uważam, że stawianie na przełamanie nie jest żadnym wytłumaczeniem. Ile razy stawialiście na przełamanie np. Pingwinów? Ile wtop? Wiele. Większe szanse moim zdaniem ma dzisiaj Wash (w tej chwili 2:2). A jesli chodzi o boston to mecz chyba zakonczy sie remisem ???? Niespodzianki mogą sprawić NYI i Atlanta.
Nie no teraz to błysnąłeś, dodając komentarz odnośnie meczy, które są w trakcie :-? ...
Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkania to myślę że Florida jest godna uwagi, głównie dlatego, że z Montrealem rozegrali naprawdę dobrą partię czego świetnym odwzorowaniem jest wynik 5:1, tacy zawodnicy jak Frolik, Zednik, Horton, Bouwmeester czy Booth ostatnio prezentują równą stabilną formę która procentuje dla całej ekipy i właśnie siła Panter tkwi w tym że nie mają gwiazd ale dobrze zespoloną drużynę, do której każdy wiele wnosi. Co do Wyspiarzy zwycięstwo z Atalantą do 3 tercji wydawało się piękne i niezagrożone, jednak ostatnie 20 minut pokazało że Wyspiarze mają przebłyski, które szybko mogą się skończyć ostatecznym niepowodzeniem. Fakt że Nowojorczycy grają dziś u siebie nie jest przemawiającym za nimi aspektem, dlatego wyciągając wnioski i porównujące grę obu drużyn jak dla mnie zwycięzcą będzie dziś Floryda.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ New York Islanders - Florida Panthers ⛔ (ML)
Typ : 2
Kurs: 1.68
Buk: Betsson
Dzięki wspaniałej postawie w całym miesiącu Styczniu zespół Florida Panthers z impetem włączą się do walki o Play Off, wiele punktów zdobytych w kończącym się miesiącu pozwoliło zespołowi z Floridy uwierzyć we własne możliwości. Dziś za przeciwnika mają zespół z nizin tabeli NHL NY Islanders, czy zdołają ustrzec się przed błędami i pokonać kolejnego rywala ? Myśle że tak, bardzo pomogłoby to im w ich sytuacji na Wschodzie.
Oba zespoły spotkają się w sytuacji gdy dwa poprzednie mecze wygrali, z tej dwójki jednak większym zaskoczeniem są zdecydowanie wygrane Islanders, zespół który gra trzecim bramkarzem (nie najlepszym jak się można domyślić GAA = 3.28) i który o nic już w tym sezonie nie powalczy, wygrał dwa ostatnie mecze w tym jeden z wyżej notowanym rywalem (2-1 vs Anaheim Ducks). Moim zdaniem jednak tymi dwoma zwycięstwami musi się drużyna z Nowego Jorku zadowolić, zdziesiątkowana przez cały sezon kontuzjami, nie mająca wypracowanej jakiejś zdecydowanej strategi gry drużyna dziś raczej ulegnie rewelacji ostatnich tygodni Floridzie Panthers.
Pantery, które w fazie Play Off nie występowały od sezonu 99/00, dzisiaj mają szanse przesunąć się z 8 pozycji na wschodzie na pozycje 7. Warunkiem jest jednak pokonanie NYI oraz porażka Buffalo. O to czy Florida dziś zaprezentuje się korzystnie możemy być spokojni, kontuzji w zespole nie ma zaś to co ostatnio pokazują zawodnicy Panter jest bardzo przekonujące, w tym miesiącu zdobycz bramkowa tego zespołu to 44 bramki strzelone i 28 straconych, 7 gier wygranych i tylko jedna gra przegrana (w czasie regulaminowym). Sam przedwczoraj typowałem przeciwko Panterom i to był zdecydowanie błąd, Panthers zagrali bezbłędnie z Montrealem, wykorzystywali bezlitośnie gry w przewagach, dobrze bronili i asekurowali, byli zespołem bardziej zdeterminowanym i lepszym w każdym elemencie hokejowego rzemiosła co dało im końcowe zwycięstwo 5-1 (vs Montreal). O Sile ofensywnej zespołu stanowi głównie David Booth (20 goli w tym sezonie) oraz Stephen Weiss ( 24 asysty w tym sezonie) wspierani przez bardzo bramkostrzelnego obrońce Jay Bouwmeestera mogą spokojnie rozszyfrować każdą obronę. W wysokiej formie znajdują się gracze pozostałych linii, punktują tacy zawodnicy jak : Richard Zednik, Radek Dvorak, Michael Frolik i Cory Stillman. Sam trener Floridy po meczu z Montrealem stwierdził że są chyba w szczytowej formie w tym momencie sezonu.
Nie należy jednak zapominać że w sylwestra roku 2008 Islanders grało z Floridą i wygrało 4-2, dziś czas na rewanż.
Dobra dyspozycja w ostatnich meczach zespołu Nowojorskiego to głównie zasługa Kyle Okposo, zawodnik ten błyszczy formą lecz nie ma zbyt dużego wsparcia w kolegach z zespołu, zwłaszcza tych z linii defensywnej (bo o słabym bramkarzu już wspominałem). Warto również napomnieć że kolejny mecz Panthers - Islanders już w najbliższy czwartek tym razem we Florydzie, moim zdaniem w calym dwumeczu górą będą zawodnicy Panter.​
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

Washington Capitals - Detroit Red Wings 1.87✅
2009-01-31 18:30
Hokej na lodzie - NHL
Money Line:1

Analiza:

Oglądając ostatnie mecze Wings doszedłem do wniosku,ze gubi ich nonszalancja i pewność siebie z jaką grają. Dziś przyjadą na niezwykle trudny teren Cpitals i co ciekawe DRW nie idzie ostatnio gra na wyjazdach przez ostatni miesiąc wygrali na wyjeździe w regulaminowym czasie zaledwie trzy spotkania. Na niekorzyść Wing jest także krótki odstep pomiędzy spotkaniami z Dallas i Caps. Capitals mieli znacznie dłuzszy okres na przygotowania do tego spotkania i regenerację sił. Patrząc na kontuzje to dziś dotkną one bardziej zespół przyjezdny Zetterberg, Holmstrom, Stuart i pod znakiem zapytania wystep Hudlera. Hudler i Zettergerg nalężą do czołówki punktujących w zespole dlatego ich brak będzie widoczny. Natomiast Caps nie mają znaczących kontuzji i co ciekawe dziś zapewne powróci Tom Poti czyli obrona Caps bedzię mocniejsza. Stawiam dziś na wypoczetych Capsów na czele z Alexem, który powinien przycmić dziś Datsyuka.​
Pięknie Alex, pieknie Caps. Chociaż śmiem twierdzić, że Wings wyciagaja pomału wnioski i forma pomalutku wraca.
 
S 0

s4m3

Użytkownik
Nie wiem jakie macie odczucia po meczu Montrealu , ale chyba Bóg był z nimi. Nie grali nic wielkiego jak na wiszącą 5 porażkę z rzędu , a tu taki fart czapki z głów.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Montreal Canadiens-Los Angeles Kings 2 3,80
Stawiam dziś na ekipę z LA,bo wg mnie kurs 3.80 jest dziś bardzo zawyżony,wiadomo Canadiens to Canadiens a Kings to Kings,no ale Montreal gra ostatnio fatalnie,przegrali ostatnie 4 mecze(atlanta,nj,tampa ,florida)obaj bramkarze tj Price i Halak graja ostatnio kiepsko,wpuszczają co popadnie.Goście ekipa z LA,wygrali ostatnie 3 mecze(minesota,colorado,chicago),mają dwóch pożądnych młodych bramkarzy tj Quick i Ersberg,a zespól i tak gra nadspodziewanie dobrze,a patrząc jacy grajkowie tam grają to nawet bardzo dobrze.Wiadomo Montreal może się dziś przełamać i pyknąć ich 5-0,ale po kursie 3.80 to można zaryzykować
Zajebisty mecz,kto nie oglądał niech żałuje,Montreal win 4-3, ale na 2 minuty przed końcem przegrywali 2-3,najlepsza była bramka na 4-3 ,jak ktoś nie widział bramki samobójczej w hokeju to niech zobaczy co zrobił bramkarz LA Quick,w sumie sprawiedliwy byłby remis,Kings grali dość dobrze ale łapali głupie kary a mogli nawet to wygrać,bardzo dobry dzień w bramce miał Prica.Jak na moje ekipa Kings to bardzo niedoceniona drużyna,jeszcze powalczą w tym sezonie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Panowie może nie cytujmy swoich analiz, myślę że wystarczy plusik przy analizie a komentarz do spotkań w oddzielnym poście, tak aby temat był przejrzysty i klarowny dla tych którzy zaglądają tu aby czerpać korzyści z tego co tutaj piszemy ????
Botshek, gratulacje za typ na Washington, większość osób powiązanych z działem NHL z tego co obserwowałem spodziewało się raczej przerwania serii loss Detroit, stało się jednak inaczej, Washington nie oddał pola Red Wings i zadał decydujące ciosy w 3 tercji, egzekucji dokonał Ovechkin, kryzys w Detroit jakiego dawno nie było, bardzo ciekawa sytuacja. Co do tego meczu dodam jeszcze że warto sobie oglądnąć pierwszą bramkę którą strzeliło Detroit, bardzo ładna a do tego pierwsza w lidze dla jej strzelca.
Co do meczu zakończonego dosłownie przed chwilą, tym razem udało się przerwać złą serie, jednak po ogromnych trudnościach, Montreal w ostatnich sekundach dosłownie pozbawił Los Angeles punktów w tym spotkaniu, nie widziałem całego spotkania aczkolwiek 3 bramki które stracili Canadiens mnie nie zaskakują przy formie jaką pokazuje ostatnio Price.
Widzę że mój typ na zwycięstwo Floridy popiera JuanRoman, myślimy podobnymi kategoriami i jeśli wszystko odbędzie się bez jakiś zaskakujących &quot;zwrotów&quot; to powinniśmy się nie pomylić, w nocnej części dzisiejszej kolejki jeszcze sporo ciekawych meczy, ciekawy jestem dyspozycji Vancouver, czy w końcu zdołają wygrać na własnym lodzie ? Może ktoś ma jakieś zdanie na ten temat
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nie wiem jakie macie odczucia po meczu Montrealu , ale chyba Bóg był z nimi. Nie grali nic wielkiego jak na wiszącą 5 porażkę z rzędu , a tu taki fart czapki z głów.
W pewnych okresach gry było widać że mogli rozbić LAK jak chcieli lecz brakowało tego czegoś, ale końcówka makabryczna mój budżet był na skraju teraz jest już o wiele, wiele lepiej.

JEŚLI NAPRAWDE POSTY KOMENTUJACE BOLĄ PROSZE O KASACJE.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins⛔

Tutaj zdecydowanie postawię przeciwko swojej ulubionej drużynie a co lepsze na tą której za bardzo nie lubię ???? No ale przejdźmy do rzeczy. Co najważniejsze PITS potrzebuja punktów !!!. Jak do tej pory rozegrali 50 spotkań mają na koncie 53 punkty, a sąsiadujące z nimi ekipy mające o kilka mniej rozegranych meczów posiadają podobny dorobek punktowy. Wniosek: czas na pobudkę i zdobycie kilku punktów, a dziś będzie ku temu okazja. Pits graja na terenie jednej z najgorzej broniących drużyn (178 straconych bramek) oraz w szeregach której grają jedni z gorszych goalkiperów w lidze bo do takich należy zaliczyć Toskale .884 SV% i Josepha .850 SV% .Na dodatek na kilka tygodni wypadł obrońca Tomas Kaberle lider defensywy Toronto (4-26) jeden z lepszych obrońców w lidze uczestnik meczu All Stars. Czy z taką defensywą, która ma bardzo małe wsparcie w bramce poradzą sobie Malkin Crosby i spółka, moim zdaniem nie mają wyjścia. Wczoraj przegrali mecz z NJD w OT, ale raczej się nie namęczyli, bo oddane zaledwie 16 strzałów to nie rewelacyjny dorobek. Toronto wygrało w imponującym stylu spotkanie z Lawinami, ale zagrały one bez kilku ważnych zawodników. Pingwiny dzisiejszej nocy będą zdeterminowane by zmazać plamę ostatniej porażki z Toronto gdy na własnym terenie przegrali 3-7. Warto wspomnieć iż Gwiazdą tamtego pojedynku był nieobecny dziś Kaberle. Mój typ :2​
 
shen 408

shen

Użytkownik
Co myślicie o spotkaniu Toronto-Pittsburgh 2 2,20
w sumie Pittsburgh jest faworytem,Toronto kiepsko w tym roku,ale ostatnio wygrali z Colorado 7-4,wcześniej powalczyli z Bruins 3-4SO,Pittsburgh coś jakby ostatnio lepiej gra,stać ich na wygraną w Toronto?,ostatnio przegrali z Maple Leafs 3-7 u siebie.Kurs 2,20 na Pittsburgh chyba wart ryzyka?
Ok widzę na Pittsburgh warto ryzykować,dzięki za analize.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Toronto to zespół który w każdym meczu gra na luzie bo wiedzą że nikt od nich nie oczekuje cudów w tym sezonie. Wielokrotnie już udowadniali że potrafią walczyć z każdym i bardzo lubią gonić wynik (to do nich należą między innymi 5 bramek strzelonych w trzeciej tercji a także pamiętny pościg za Bostonem jakieś 2 miesiące temu). Penguins rzeczywiście potrzebują punktów a mają przecież predyspozycje do ich zdobywania, myślę że PIT wygrają aczkolwiek Toronto może mieć dobry dzień i stawić zaciekły opór
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Przed tym gdy się dowiedziałem, że nie zagra Kaberle to ten mecz omijałem, ale ten gość trzyma cała obronę Toronto, bez niego to jak bez nogi ???? heh
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
16-5-0 +349.45
Vancouver Canucks - Minnesota Wild
Jedna seria dzisiaj już padła Montreal po thrillerze wygrał i przerwał złą passę, teraz kolejna do pokonania. Orki mają okrutny streak L7 porażki z SJ i NJD to jeszcze rozumie ale z Nutkami to raczej nie. Dzikusy grają w kratkę to wygrana z Toronto, to porażka z LAK. Wielkich kontuzji w obydwóch ekipach nie ma może po jednej Demitra u gospodarzy i Gaborik u Minnesoty oni dzisiaj nie zagrają. Dzisiejsi goście w ostatnich sześciu sobotach nie wygrali żadnego spotkania w L9 z Northwest wygrali zaledwie dwa spotkania. Gospodarze następnych ZIO totalnie wpadli w jakąś skrajność L8 jako faworyt 8 porażek, L7 to 7 porażek, L6 z Zachodnią Konferencją to 6 porażek czy np. cztery ostatnie sobotnie mecze to też wszystko porażki no chyba gorzej być nie może. Jeśli czegoś mam się bać ze strony Minnesoty to bramkarz Backstrom czasami sam wygrywa spotkania lecz jednak z drugiej strony jest Roberto który nie raz ratował Vancouver myślę że właśnie dzisiaj też jest na czas w &quot;Hockey Night in Canada&quot; by wszystkie transmitowane Kanadyjskie zespoł wygrały czyli Habs, Nucks no i Maple Leafs bo jak wszyscy to wszyscy, a Pingwinów zbytnio nie trawie.
Typ : Vancouver Canucks 60&#39; @ 2.00 (2/10) ⛔ 3:4 OT
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Niestety Pantery nie dały rady, ale cóż tak jak już wspominałem wczoraj, sezon wkroczył w fazę w której każdy wygrywa z każdym i nikt nie kalkuluje już nic, dlatego najsilniejsi przetrwają...
Przez tydzień niestety nie będę miał dostępu do forum, więc nic nie napiszę, także Panowie życzę udanych najbliższych dni :!: Pozdrawiam
A i pamiętajcie że Devils w najbliższych spotkaniach muszą się gdzieś potknąć, już pora na nich.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

Montreal Canadiens - Boston Bruins✅
Kurs: 2,70

To będzie mecz dzisiejszego wieczoru prowadzące w lidze Niedźwiadki odwiedzą Kanadyjczyków z Montrealu. Obie drużyny rozgrywały wczoraj mecze i dziś zapewne o wygranej zadecyduje to która z ekip zachowała więcej sił. Moim zdaniem więcej sił zachowały właśnie Bostończycy, którzy kontrolując grę skromnie wygrali z niezwykle groźnymi Rangersami. Inaczej wyglądał mecz Montrealu z Kingsami to właśnie Kanadyjczycy musieli &quot;gryźć lód&quot; i gonić wynik by odnieść upragnione zwycięstwo po serii porażek. Ponadto dobra wiadomość dobiegła do Bostonu gdyż swój pojedynek na własnym terenie przegrał największy rywal Miśków SJS. Dziś będzie okazja na kolejne punkty dające przewagę w tabeli. Jedna z najlepszych ofensywnych linii w lidze przetestuje dziś Kanadyjskiego bramkarza Pricea, a ostatnie mecze nie są wcale rewelacyjne w jego wykonaniu, rażące błędy i wiele wpuszczonych bramek zdecydowanie więcej szans dają Bostończykom. Po drugiej stronie natomiast jast komu strzec bramki rewelacyjnie spisujący się Thomas i wczorajszy debiutant ze 100% SV Rask. Ponadto Montreal będzie musiał stawić czoła najlepszej obok SJS obronie w lidze. Najważniejszym elementem będzie gra w PP i właśnie w tym elemencie upatruję sukcesu BB. Rewelacyjne 2 miejsce w rankingu PP stawia ich w bardzo dobrej sytuacji i jeśli dziś zagraja na miarę własnych możliwości odniosą sukces tak jak we wcześniejszych 3 z 4 rozegranych meczów pomiedzy tymi drużynami w tym sezonie.​
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Moje typy na wtorek (3.02.2009)

Anaheim - Buffalo 2

Colorado - Calgary 2

Detroit - St.Louis 2

Z moich analiz tabel oraz wcześniejszych spotkań stawiam j/w. Mam nadzieję, że nie będzie tym razem niespodzianki.
Witam nowego pozwolisz ze skomentuje Twoje typy. Fajnie by bylo gdybys dodal kilka zdan uzasadnienia. Co do meczykow nie zgodze sie z czysta dwojka na Blues. Detroid wyraznie odzyskuja forme i moze nie wygraja w regulaminowym czasie ale mysle ze ML na Wings to lepszy typ, ale ja na tak dlugo przed meczem nigdy nie stawiam zdecydowanych typow, moga dojsc kontuzje itd. i bedzie inaczej.
 
M 0

mariusz421f

Użytkownik
Ja na chwilę obecną dałbym x,x,1. Anaheim glodne punktów co pokazali wczoraj, ale buffalo bedzie chcialo podtrzymac serie dobrych spotkan i latwo skory nie sprzeda. Colorado duzo strzela ale duzo traci. Przegrywaja niewielka różnica punktów. Brakuje im troche do zwyciestwa i pokusza sie o powtorzenie rezultatu z 1 meczu, a Calgary glodne rewanzu. St. Louis podbudowane zwyciestwem 4:0 nad lotnikami, jednak to w meczu z wings ich zgubi, dodatkowo wroci Zetterberg i cos ustrzeli ???? Jednak nie bralbym tego na powaznie bo wtorek za 2 dni.
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
Moje typy na wtorek (3.02.2009)

Anaheim - Buffalo 2

Colorado - Calgary 2

Detroit - St.Louis 2
Hmm... Ja co prawda też jestem żółtodziób, ale... Głodne punktów kaczki z Anaheim będą za wszelką cenę chcialy zatrzymać u siebie Buffalo. Mają jak dla mnie dość przyzwoity bilans spotkań u siebie. Więc w tym typie bym uważał ???? Mój typ: Anaheim3:2✅

Co do drugiego spotkania - mogę się zgodzić z typem na Calgary, ale... patrząc na ich L-10 widać 7 zwycięstw i 3 porażki. Nie wiem czy ta passa nie zostanie właśnie tego dnia przełamana. Mój typ: Colorado (1x) 4:3✅

Odnosząc się do Detroit - Skrzydełka jeśli się nie mylę przegrały ostatnie 5 meczy. To nie najlepiej świadczy o obrońcach pucharu Stanleya. Czas na przełamanie złej passy, a mecz u siebie, przy swojej publiczności, na własnej tafli jej ku temu wyśmienitą okazją. Mój typ: zdecydowanie Detroit
3:3(4:3 OT)⛔

Swój komentarz oparłem na tym co wiem (a zaznaczam, że jestem początkujący), nie zaglądałem do tabel ani nie sprawdzałem dokładnie L-10 ostatnich zespołów, więc jeśli ktoś ma do tego uwagi to mile widziane ????

P.S.
Te mecze są jutro (02.02.2009 czasu Polskiego) ;)
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Trzy meczyki na dziś. Zapraszam do komentowania i analizowania:


Wings-Blues


Avalanche-Flames


Ducks-Sabres​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom