>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
shen 408

shen

Użytkownik
Ottawa Senators zwolnili trenera Craiga Hartsburga jego miejsce zajmie dotychczasowy trener filalnego zespołu Ottawy tj zespołu Binghamton Cory Clouston.Senattors pod wodzą Hartsburga zdobyli tylko 41 pkt w 48 meczach(17-27-3-4).Co do dzisiejszych meczy to tylko Detroit jest zdecydowanym faworytem,grają z Blues który jest dobrym zespołem na przełamanie passy 5 porażek z rzędu.A jutro mecz Ottawa-LAK,warto będzie zaryzykować grę na gospodarzy niezależnie od kursu,wiadomo nowy trener działa zawsze motywująco,zna też wielu zawodników którzy grają w senattors,ponieważ zespól który prowadził w ahl gra bardzo dobrze w tym sezonie(25-16-3),wielu zawodników z tamtego klubu dostało powołanie do kadry senators i spisują się tam bardzo dobrze,więc warto jutro tj środę zaryzykować grę na Senators.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

Ducks-Sabres✅
Kurs:2,10


Hit dzisiejszej nocy. Na własnym terenie Kaczki &quot;ugoszczą&quot; dziś Szable. Dla Sabres będzie to już 6 mecz na wyjeździe, jak do tej pory zanotowali oni 3 wygrane i 2 porażki. W bramce zobaczymy dziś 2 bramkarza Bufflo Lalima GAA 3,19 .886 SV% nie jest to imponujący wynik także bilans rozegranych meczów w jego wykonaniu w tym sezonie też nie jest imponujący (2-6-1). W szeregach obronnych nie wystąpi także J. Spacek lider i podpora obrony drużyny Szabli, pod znakiem zapytania jest także występ Maira i Hechta. Właśnie w tych nieobecnościach oraz w fakcie iż będzie to 6 mecz z rzędu poza domem dla Szabli upatruję wygranej Kaczek. W ekipie Ducks od ostatnich spotkań nie doszło do żadnych zmian w składzie. Obie drużyny miały taką samą przerwe pomiedzy ostatnim a dzisiejszym spotkaniem. Wierzę, że Getzlaf i Nidermayer, którzy ostatnimi czasy są w znakomitej formie poprowadzą Kaczuchy do wygranej w regulaminowym czasie.​
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
vs.


:hokej: Detroit - St. Louis
▶ Typ: Detroit ⛔
▶ Kurs: 1.60 | Bukmacher: Expekt

▶ Analiza:​
Detroit notuję ostatnio 5 porażek z rzędu. Zanosi się jednak na przełamanie tej złej passy. Dziś w nocy zmierzą się z przeciwnikiem, który jest idealny na zakończenie tej niemocy, mianowicie z St.Louis Blues. Detroit u siebie ma bilans 16-4-2, czyli jak widać bardzo dobrze sobie radzą, ogólny stosunek bramek &quot;Czerwonych Skrzydeł&quot; to 179-144, Blues na wyjeździe 8-14-1, czyli raczej przeciętnie, ogólnie strzelili 138 bramek, tracąc 152. Pod koniec ubiegłego roku zawodnicy grający na codzień w hali Joe Louis Arena wygrali u siebie z Blues 4:1. W Drużynie gospodarzy nie zagrają McCarty, Stuart i Zetterberg. Ten ostatni jest szczególnie ważny, ale myślę, że bez niego i tak spokojnie Detroit powinno to wygrać. Będą zdeterminowani i za wszelką ceną będą walczyć o zwycięstwo w tym meczu.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pozwolę sobie o skomentowanie dzisiejszych meczy oraz analiz które pojawiły się w temacie ????
Zaczynając od pierwszego dzisiejszego spotkania czyli Detroit - St Louis to moim zdaniem tylko jakaś niespodziewana katastrofa mogłaby sprawić kolejną porażkę Detroit dzisiaj, we własnej hali ze słabym St Louis (chociaż ostatnio pokazali Flyers że potrafią grać) nie widzę innego rozwiązania niż pewny WIN Red Wings, aczkolwiek kursy już w tej chwili są na tyle niskie że odstraszają granie tego
Drugie spotkanie czyli Colorado - Calgary jest już meczem o charakterze trudniejszym do przewidzenia, chociaż mimo wszystko większe szanse przypisywał bym ekipie Flames. Ewidentnie drużyna Calgary jest &quot;na fali&quot; i w dużej formie, myślę że forma ta zacznie opadać ale jeszcze na ten mecz wystarczy. Braki w Colorado wciąż spore, wciąż grają bez liderów chociaż już kilka razy &quot;ukłuli&quot; w osłabionym składzie dlatego
też na pewną porażkę bym ich nie skazywał
Mecz numer 3 czyli analizowany tutaj Anaheim - Buffalo to mecz z gatunku tych w których ja nie podjąłbym się obstawiania pieniędzmi bo szykuje się wyrównane widowisko. Wyrównane do tego stopnia że pokusiłbym się nawet o stwierdzenie że będzie to &quot;remisowy&quot; mecz, obie ekipy grają często w kratkę lecz utrzymują stabilną pozycje i formę, obie ekipy przystąpią do dzisiejszego spotkania bez ważnych obrońców (BUF - Sekera, Numminen ; ANA - Beauchemin, Huskins) i obie &quot;muszą&quot; zdobywać punkty bo rywalizują o play off i mają ogromne szansę na znalezienie się wśród szczęśliwców grających o puchar ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Oglądałem mecz i trzeba przyznać że Red Wings nie są w szczytowej formie, zdecydowanie zawodzi przede wszystkim obrona, gra w osłabieniu wygląda bardzo cienko aczkolwiek trzeba również napisać sprawiedliwie że dużą role przy traconych bramkach mają również bramkarze Detroit, ani Coklin ani broniący wczoraj Chris Osgood nie prezentują się najlepiej i na pewno ponoszą dużą część odpowiedzialności za słabe występy Detroit ostatnimi czasy. Raz jeszcze potwierdziło się że nie warto stawiać spotkań NHL po tak niskich kursach w czasie regulaminowym, czy Detroit się otrząśnie ? Na pewno tak, każdy zespół ma w sezonie taki okres &quot;kryzysowy&quot; myślę że Red Wings to nawet na rękę że przychodzi to teraz a nie w play off
 
xael 83

xael

Użytkownik
a ja dzisiaj w gwiazdy wierze ale też w NYI o gwiazdach mam kilka zdan

Spotkanie: Dallas Stars - Calgary Flames
Typ: 1

Dzisiejszej nocy po raz drugi w tym sezonie spotkaja się drużyny DAL i CGY. We wcześniejszym meczu góra była drużyna Stars wygrywając 3:1 w hali Calgary. Teraz przyjdzie im grac w Dallas. Można powiedziec że gospodarze odbili się od dna bo przez pewny okres czasu byli na ostatnim 30 miejscu w tabeli. Teraz już są na 15 premiowanym grą w PO a ich bilans u siebie jest dośc przyzwoity 12-6-4. Oatatnio bardzo dobrą postawą wykazują się bramkarz Dallas , M. Turco. Jego streak już wynosi 4. Ale te zwycięstwa nie śą tylko dzieki bramkarzem , skutecznosc zawodnikow z ataku również została poprawiona , coraz częsciej trafiaja do bramki tacy zawodnicy jak Modano , Neal czy Richards , juz nie wspomne o Erikssonie który dla Dallas zdobył juz 24 bramki !. W ostatnich 5 meczach ta ekipa strzelila razem 19 bramek co daje średnia prawie 4 na mecz i jak wygrywali to rożnica minimum 2 bramek. Pod znakiem zapytania jest występ ważnego obroncy D.Sydora i prawego skrzydlowego M. Parrisha , nic nie wskazuje jendak na to ze ta dwójka nie zagra. W CGy takich problemow nie ma , jedynie nie zagra Prust , ktory nie jest kluczowym zadownikiem. Teraz drużyna z Texasu ma szanse na podwyższenia jak dotąd najwyższego w tym sezonie streaka do 5..
do tego jeszcze dochodzi własna publicznosc. Myśle że w Dallas teraz w szczycie i pokona zespół z Kanady.

Spotkanie: NYI - Tampa Bay Lighting (-1.5/+1,5)
Typ: 1

Kusze sie tu o hcp z jednego powodu. Prawdopodobnie w TB będzie bronił Kari Ramo. Jest to bramkarz który wystepuje na co dzien w AHL , w NHL rozegrał tylko dwa spotkania i przez te 2 mecze puscil srednio 4,86 GAA. stawiam tutaj że nie wytrzyma presji i TB przegraja conajmniej 2 bramkami. Ale też oczekuja dobrego wystepu Okposo &amp; Bergenheima ;]
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ottawa-Los Angeles 1 2.10
Jak pisałem wczoraj Ottawa zwolniła trenera Craiga Hartsburga,dziś zagrają pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera Cory&#39;ego Cloustona i od razu trafiają na ekipę z LA która ostatnio bardzo pechowo przegrała z Montrealem 3-4,wiadomo nowy trener więc będą chcieli się pokazać z dobrej strony,szczególnie w pierwszych meczach pod jego wodzą,co do byłego trenera to od dłuższego czasu spekulowano o jego zwolnieniu ,stawiano mu ultimatum,zespół miał grać lepiej,wygrywać,atmosfera chyba nie byłą za dobra a zawodnicy woleli raczej się pozbyć trenera niż się z nim męczyć.Co do nowego coacha to jest to znana osoba w Ottawie,ponieważ prowadził on w tym sezonie zespół filalny Ottawy w lidze AHL i radził sobie tam dość dobrze,co poskutkowało powołaniami dla tamtejszych graczy do ekipy Ottawy.Czemu stawiam na gospodarzy?,ponieważ grają pierwszy mecz z nowym treneiro na ławce,grają w domu,rozpoczynają serie meczy u siebie,mają małe ale jeszcze mają szanse na PO w tym roku,a dziś będą zmotywowani i skoncentrowani na 200% by wygrać z ekipą z LA która nie jest jakimś mocnym zespołem a na pewno jest do pokonania


⛔No co za cieniasy z tych graczy Ottawy przegrali 0-1,no zrozumiałbym przegraną 0-7,ale przegrać 0-1 to już szczyt niemocy.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

New Jersey Devils - Washington Capitals✅
Typ: ML2

Zdecydowanie mecz kolejki, w którym niepokonani od 8 spotkań Devils podejmą na własnym terenie Capsów. Na ten mecz czekałem już od ostatniego pojedynku Caps. Pokazali oni wtedy, że są w znakomitej dyspozycji, piękna i widowiskowa gra, a co najważniejsze skuteczna oraz wyśmienita forma Alexa sprawiają, że w tym pojedynku jak na moje oko Capsi są faworytami. Oczywiście obie ekipy naszpikowane są gwiazdami w każdej formacji i mecz będzie wyrównany, ale ostatnie spotkania moim zdaniem baaardzo szczęśliwie wygrane przez Devils z Pits i Bostonem w OT pokazały, iż czas na odpoczynek i słabszy mecz NJ nadchodzi i dziś przewiduje właśnie ten mecz. Imponująca jest seria wygranych NJD, ale każda seria kiedyś się kończy. Wierzę, że Alex i jego świta będą dziś górą, a kluczem do wygranej będzie gra w PP.​
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues⛔
typ:1

Walka, walka, walka... pęknie walczyły wczoraj o punkty Nutki ze Skrzydłami, niestety nie udało się i co najgorsze dziś kolejny mecz i nie wierzę, że się to nie odbije na formie Blues. Nutki zawitają na trudny teren Columbus. Kurtki podczas zdecydowanie dłuższej przerwy miały znacznie więcej czasu na regenerację sił i przygotowanie do tego spotkania. Co najważniejsze odpoczął Mason i dziś wróci do bramki po fatalnym początku w meczu z Dallas i na pewno będzie chciał pokazać, że był to tylko wypadek przy pracy spowodowany przemęczeniem. Gdyby nie słaba 1 tercja z Dallas kto wie jaki byłby wynik tamtego spotkania gdyż ofensywa CBJ jest w bardzo dobrej formie Nash, Huselius, Chimera spełniają swoje zadania znakomicie. Dodatkową dobrą wiadomością jest powrót do składu obrońcy Klesli. Zmęczonym i osłabionym kontuzjami Nutką bedzie dziś bardzo ciężko. W tym spotkaniu stawiam na zdecydowaną 1.​
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Toronto Maple Leafs - Florida Panthers (ML) ✅
Typ : 2
Kurs: 2.01
Buk: Betsson
Dzisiejszej nocy Toronto ma szanse ustanowić swoją najdłuższą zwycięską serie w tym sezonie, czy dziś Mape Leafs wygrają po raz trzeci z rzędu ? Moim zdaniem nie, nie będzie to wielka tragedia dla tego zespołu zaś dzisiejszy rywal Florida jest wręcz zmuszony uzyskać tu dobry wynik, i jak najbardziej jest w stanie tego dokonać.
Na wstępie trzeba wspomnieć o sporym osłabieniu w zespole Toronto, jakim jest brak Tomasa Kaberle, o braku tym wspominano już ostatnio przed meczem z PIT (wygranym 5-4), udało się właśnie w meczu z Penguins zastąpić Kabarle i świetnie zrobił to pierwszoroczniak Luke Schenn. Schenn ostro walczył w obronie, zabłysnął między innymi mocnym wejściem w Malkina, walką z Kennedym oraz asystą, czyli mecz bardzo udany w wykonaniu tego 19-letniego chłopaka. Jednak właśnie młodość ma to do siebie że często ciężko utrzymać wysoką formę kilka meczy z rzędu i dziś jak się domyślam Schenn oraz reszta defensywy Mape Leafs ostro odczuje brak Kabarle. Mecz Toronto przeciwko Penguins był prawdziwą wymianą ognia, bramkarz TOR Vesa Toskala nie spisywał się w tym meczu najlepiej (zresztą jak w całym sezonie GAA = 3,32) lecz jego koledzy z ofensywy mieli dobry dzień i trafiali raz za razem.
W dobrej formie wydaje się być właśnie atak Toronto, bo o obronie ciężko mimo wszystko wypowiadać się w pozytywach, ale formacje odpowiedzialne za strzelanie bramek funkcjonowały ostatnio bardzo dobrze, Jason Blake czy Dominic Moore rozstrzelali się w ostatnim czasie.
Zespół Floridy również w ostatnim czasie zasłynął z dobrej ofensywy, średnio zdobywając 4 bramki na mecz, to jednak nie pomogło im w ostatnim meczu przeciwko NY Islanders który przegrali 1-3. We Floridzie zdają sobie sprawę że jeśli nie zagrają w tegorocznym Play Off to wiele osób wypomni im głównie tą porażkę z najsłabszą drużyną ligi (tym bardziej że to już druga porażka z Islanders w tym sezonie) motywacja do rehabilitacji jest więc ogromna i są ku temu argumenty. David Booth, Stephen Weiss czyli organizatorzy ofensywy Panthers dziś będą mieli dosyć łatwe zadanie, obrona Toronto jest osłabiona a ich bramkarz do asów nie należy (dla porównania Panthers dysponują dosyć pewnym Tomasem Vokoun z GAA = 2.62).
Wpadkę z Islanders przyjęto we Floridzie z dosyć dużym spokojem, jak wiadomo mogło się to zdarzyć co nie zmienia faktu że Florida w formie i zmotywowana, moim zdaniem dziś zwycięży. Oprócz typu na Pantery dosyć prawdopodobnym wariantem jest gra na over.​
 
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
Ja osobiscie bez doglebnej analizy majacej na celu zbadanie sytuacji w klubie, kontuzji itd opierajac sie glownie na suchych statystykach mysle nad zagraniem Vancouver po calkiem przyjemnym kursie. Kazda seria kiedys sie konczy, a seria osmiu przegranych z rzedu mowi sama za siebie. Vancouver wygralo 5 z ostanich 6 pojedynkow z Carolina z czego 2 po OT. Kurs ok.2 na win Orek. Graja u siebie i w dodatku rewanzuja sie za porazek w tym sezonie.
✅ ✅ ✅
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
I jak to już mam w zwyczaju skomentuje podane tutaj typy/analizy oraz mecze które wpadły mi dziś w oko ???? :
1) Dallas Stars - Calgary Flames ---&gt; Calgary wczoraj przegrało z Colorado co nie ujmuje im ostatnio bardzo dobrej formy i wysokiej pozycji, Dallas wciąż prowadzi heroiczną walkę i lubią startować z pozycji &quot;nie faworyta&quot;, dziś lekkie wskazanie na Calgary więc Dallas będzie miało okazje udowodnić czy rzeczywiście lubi grać z faworytami
2) NY Islanders - Tampa Bay Lighting --&gt; Islanders najlepszy okres w tym sezonie, ale ile to może potrwać ? Nie wiem i sam jestem ciekawy, Tampa też nie najmocniejsza przecież a dodatkowo dziś dosyć słaby bramkarz (dosyć, bo nawet pierwszy bramkarz Tampy nie zachwyca) nie można jednak zapominać że i w bramce Islanders żółtodziób Dannis. Lekkie wskazanie na Tampe, chociaż mogą rozkładać siły bo jutro też grają mecz.
3) New Jersey Devils - Washington Capitals --&gt; HIT nocy, tutaj rzeczywiście wygląda na to że jak ktoś ma &quot;złamać&quot; Devils to będzie to mocna fizycznie drużyna Washingtonu, Devils ma niesamowitą serie i gra bardzo dobrze, silnie i pewnie w obronie a w ataku z wykorzystaniem szybkich Parise, Gionty, mimo wszystko lekkie wskazanie na WAS
4) Ottawa-Los Angeles --&gt; Ottawa po zmianie head coach nie wiadomo w którą stronę zareaguje zespół, także wielka niewiadoma z ich strony, do tej pory nie było zbyt miło patrzeć na ich grę, zwłaszcza obronną, dziś więc minimalnie szala po stronie LA, która umie zdobywać bramki i wiadomo czego się można po nich spodziewać
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pozwolę sobie również odnieść się do meczu Devils, którzy dziś zapewne stocza kolejny heroiczny pojedynek z jedną z najlepszych ekip ligi. Można dużo wymieniać pozytywów po jednej jak i po drugiej stronie. Oba team&#39;y grały ostatnio z wymagającymi rywalami i radziły sobie w znakomitym stylu. Ten mecz bedzie miał dodatkowy smaczek mianowicie starcie Oviechkina i Parise&#39;a. Jednak jeśli chodzi o ekipe Caps to jest ona w większym stopniu uzależniona od Ovcy, zaś u Diabłów jest kilku zawodników, którzy tak naprawdę mogą zdecydować o obliczu gry ekipy, oczywiście nie ujmuję nic Caps, którzy też mają w swych szeregach wielu świetnych graczy. Podsumowując mą krótką myśl, szedłbym dziś w stronę remisu w regulaminowym czasie gry, a następnie zwycięstwo Diabłów w dogrywce lub karnych. Myślę że mówić o zmeczeniu nie ma tu sensu ponieważ obie ekipy są na podobnym poziomie i odpoczywały prawie tyle samo, także dziś zdecyduje forma dnia i oczywiście dyspozycja bramkarzyków.
Do tej pory 3-krotnie obie ekipy grały w tym sezonie i dwa razy zwycięsko wychodzili Devils. W żadnym spotkaniu nie było remisu więc może dziś najwyższa pora ????
 
xael 83

xael

Użytkownik
a ja dzisiaj w gwiazdy wierze ale też w NYI o gwiazdach mam kilka zdan

Spotkanie: Dallas Stars - Calgary Flames
Typ: 1 ✅ 3-1

Dzisiejszej nocy po raz drugi w tym sezonie spotkaja się drużyny DAL i CGY. We wcześniejszym meczu góra była drużyna Stars wygrywając 3:1 w hali Calgary. Teraz przyjdzie im grac w Dallas. Można powiedziec że gospodarze odbili się od dna bo przez pewny okres czasu byli na ostatnim 30 miejscu w tabeli. Teraz już są na 15 premiowanym grą w PO a ich bilans u siebie jest dośc przyzwoity 12-6-4. Oatatnio bardzo dobrą postawą wykazują się bramkarz Dallas , M. Turco. Jego streak już wynosi 4. Ale te zwycięstwa nie śą tylko dzieki bramkarzem , skutecznosc zawodnikow z ataku również została poprawiona , coraz częsciej trafiaja do bramki tacy zawodnicy jak Modano , Neal czy Richards , juz nie wspomne o Erikssonie który dla Dallas zdobył juz 24 bramki !. W ostatnich 5 meczach ta ekipa strzelila razem 19 bramek co daje średnia prawie 4 na mecz i jak wygrywali to rożnica minimum 2 bramek. Pod znakiem zapytania jest występ ważnego obroncy D.Sydora i prawego skrzydlowego M. Parrisha , nic nie wskazuje jendak na to ze ta dwójka nie zagra. W CGy takich problemow nie ma , jedynie nie zagra Prust , ktory nie jest kluczowym zadownikiem. Teraz drużyna z Texasu ma szanse na podwyższenia jak dotąd najwyższego w tym sezonie streaka do 5..
do tego jeszcze dochodzi własna publicznosc. Myśle że w Dallas teraz w szczycie i pokona zespół z Kanady.

Spotkanie: NYI - Tampa Bay Lighting (-1.5/+1,5)
Typ: 1 ✅ 3-1

Kusze sie tu o hcp z jednego powodu. Prawdopodobnie w TB będzie bronił Kari Ramo. Jest to bramkarz który wystepuje na co dzien w AHL , w NHL rozegrał tylko dwa spotkania i przez te 2 mecze puscil srednio 4,86 GAA. stawiam tutaj że nie wytrzyma presji i TB przegraja conajmniej 2 bramkami. Ale też oczekuja dobrego wystepu Okposo &amp; Bergenheima ;]


Chciałbym jedynie skomentowac te spotkania. Tak jak pisałem biedny bramkarz Tampa nie wytrzymał presji na 16 strzałow obronił tylko 13 i w połowie drugiej tercji został zmieniony.Ostatecznie Tampa potrafiła zdobyc jedynie gola na 3:1 i taki też wynik został.


Jeżeli chodzi o Stars , to oglądałem jedynie Highlights tego meczu bo nie dotrwałem.No i musze powiedziec tylko jedno , że naprawde Gwiazdy zaskakuja , i moge śmiało powiedziec ze w nastepnym meczu na nich stawiam. Tak naprawde gdyby nie bramkarz CGY M.Kiprusoff to było by lekko 6:1 , to że wpadło tylko 3 do jedynie prezent Dallas (yeaa handi w TD też weszedł !!).W 1 tercji może lekko się przespali , w drugiej już zaczęli sie budzic , ale to co zrobili w ostatniej.... Poprzeczki , słupki , pelna dominacja. Jak widziałem w 3 tercji to pokazali tylko jedna akcje pod bramka Turco. A pod bramka drużyny Calgary działa sie apokalipsa . Strzał za strzał. No i z ust komentatora tylko &quot;What a glove save by Kiprusoff&quot; , &quot;And Kiprusoff made the save&quot; &quot; Amazing save&quot; , jednak w końcu było &quot;Richards shot the puck , SCORES!!&quot;. Również tak jak pisałem wyżej i Neal i Richards znowu pokazali jacy są skuteczni i strzelili po brameczke. Był to mecz bramkarza w Top 3 znaalezli sie obaj .

Dzięki Dallas i NYI !! ????


JEszcze juz tak chciałbym cos powiedziec na temat dzisiejcyh 5 spotkan.

05.02.2009 01:00 Philadelphia-Boston
05.02.2009 01:30 Buffalo-Toronto
05.02.2009 01:30 Detroit-Phoenix
05.02.2009 01:30 Pittsburgh-Tampa Bay
05.02.2009 02:00 Minnesota-Anaheim


NA pierwszy rzut oka widzi mi się over w meczu BUFF - TOR. Jednak do jakis glebszych przemyslen jezeli chodzi o typ na zwyciestwo bede myslal pozniej i oczywiscie sie tutaj nim podziele; ]
 
xael 83

xael

Użytkownik
Prawie 17:00 godzina już i jeszcze nikt nie napisał co go dzis prekonuje no wiec ja zaczne


Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightings
Typ: 1​


No więc spotkaja się jutro nad ranem 2 drużyny troszke rożniące sie poziomem. Mecz będzie rozgrywany w PIT w Melon Arena. Aktualnie te dwie drużyny śa w lekkim dołku gdyż ciągną serie 3 porażek . Dziś jedna drużyna tą serie złamie i myśle że będzie to drużyna gospodarzy. Po pierwsze jakby nie patrzec , jedynym oslabieniem w PIt bedzie jedynie prawdopodobny brak S. Gonchara. W Pittsburghu własnie gra ten słynny duet Malkin Crosby którzy w punktacji kanadyjskiej odskakuja od reszta , Alex jedynie coś goni ;]. Jak zdążylem zauważyc TB częstą łapią niepotrzebne kary. Przykładem jest wczorajszy mecz z NYI kiedy to mieli aż 14 min spędzonych na ławce kar( z bitwą 19min). Przyjrzałem sie troche statystyką zwodnikow PITT , i aż szkoda nic nie powiedziec o P.Sykorze. Chyba że wszystkich zawodników najlepiej gra mu sie w przewadze. Dotychczas na 19 bramek , AŻ 12 ZDOBYL W PRZEWADZE.Nasuwa mi sie myśl juz. Będzie przewaga , będzie Sykora, będzie gol ;)). JEszcze nawiązując do kar to u PITT wyglada to o 2x lepiej . Ostatnio lapia moze 6 min na mecz nie licząc bijatyk. Znowu się powtorze ale jak tak teraz przegladam strone to znowu widze ze zagra bramkarz z AHL , KAri Ramo . Chodz nie jest to do konca potwierdzone bo może zagrac McKenna (nigdy o nim nie slyszalem) , na espn jak daje jego historie nawet swojego numerka nie ma. Jednak wczoraj z NYI jak zmienil Ramo wylapal wszystkei 11 strzałow . Tak więc kto dzis pobroni w TB stawiam z szansami 50%-50%.

Tbl Karri Ramo
Probable @ 7:51am EST
7:58am McKenna stopped all 11 shots he face in relief last night. Erik suggesting McKenna tonight (Tampa Tribune)

Jakby nie było to teraz Pittsburgh skończyl serie wyjazdów i dzis zagraja pierwszy raz od pewnego czasu i siebie. Będą sie jak zawsze sie pokazac.
Niektórym drużyna taka zmiana hali na swoją pomaga , myśle ze Pingwinom też pomoże i wygraja jutrzejszy mecz. !!​

P.S chcialbym dzisiaj poznac wasze typy na nocke :-D


EDIT:
Przeglądajac jeszcze dzisiejsze mecze , wpadł mi w oko typ Over na Detroit z PHX oraz wygrana Buffalo , ale bardziej bym stawial na ten over Detroil , jednak na really cash gram dzis tyl koPingwiny

EDIT 2:
Po pilniejszym przypatrzeniu się raczej dzisiaj skusze sie za kaske wyslac over DET i over BUF , jednak typ 1 jakos mnie zbytnio nie przkeonuja , w TOR broni Pogge , w jego karierze na 2 wystepy przynajmniej padało 7 bramek , myśle ze dzis bedzie podobnie. Przeciez Vanek z ekipa potrafia sie roztrzelac , przykladem jest ostatnie 10:2 ???? , zreszta o tym overze wspomnialem juz post wyzej ;)


W skrócie : PICKS
Penguins - Lighting @ 1 ⛔
Red Wings - Coyotes @ OVER ✅
Sabres - Maple Leafs @ OVER ⛔ &gt;???? Toronto
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Mi Coyotes wyglądają na under jednak a co więcej sądzę, że kurs na Phoenix jest warty gry. Skrzydła mogą nie uradzić. ????
A Sabres sądzę, że przegrają dzisiaj.
Co tu jeszcze: Boston, Minnesota i Pingwiny są faktycznie warte gry.
Sorry, że bez analiz ale piszę jak mi intuicja podpowiada i po analizie statystyk a także innych praktyk. ????
P.S: chociaż te Pingwiny coś mi nie pasują tutaj. Przełamanie może i mogłoby być ale większość spotkań tych drużyn to jednak Tampa. I to Błyskawice nie wygrały od 3 meczów na wyjeździe. Ciężkie cokolwiek do przewidzenia, jak dla mnie 50/50, chybił trafił i lekko na Tampę.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dzisiejsze spotkania są dość interesujące pod względem ostatecznego wyniku, moją uwagę zwracają pojedynki w Buffalo i w Philadpelphi. Jeśli chodzi o stracie Sabres - Mapel Leafs, rzuca się w oczy zdziesiątkowana linia defensywna Buffalos w postaci Spacka, Sekery, Numminena. Co prawda nieobecnośc Spacka do końca nie jest pewna, jednak mimo wszystko nawet gdyby miał wystąpić to wiemy że z jego zdrowiem do końca nie jest dobrze. Ostatnia porażka Sabres pokazała że kary dla Szabl są zabójcze gdyż ostatnie 2 bramki padły przy przewadze Kaczek. Toronto w ostatnich spotkaniach prezentuje dość nierówną formę chociaż potrafią zaskoczyć pozytywnie jak choćby w wygranych meczach z Colorado i Pittsburghiem. Jednak wczorajsza porażka z Panterami pokazała że Toronto ma wiele mankamentów, które skutecznie zostały wykorzystane. Dziś ciężko jest wskazać faworyta, pomimo tego, że to BUF wystąpią w roli faworyta nie jestem przekonany do nich, jednak brak 3 podstawowych obrońców to duże osłabienie i przy skuteczniejszej grze Liści może to zostać wykorzystane. Dlatego też skłaniałbym się do typu Toronto ML, oczywiście wiemy że nie wystąpi Kaberle, ale Toronto już parę meczy gra bez niego także nie doszukujmy się w tym sensacji. Możliwe też że w bramce Liści wystąpi Joseph.

Spotkanie Flayers z Bruins jest dzisiejszym hicikiem nocy, ale warto dodać że za dwa dni rewanż w Bostonie, więc w dzisiejszym meczu doszukiwałbym się zwycięstwa Lotników, którzy mogą wykorzystać ostatnio troszkę słabszą dyspozycję Niedźwiadków. Oczywiście nie można powiedzieć, że Flayers są w świetnej dyspozycji ponieważ byłoby to klamstwem, przeplatają lepsze i gorsze występy, jednak ostatnio 4:0 z Nutkami było w ich wykonaniu naprawdę słabe dlatego też liczę że dziś postarają sprawić się mała niespodziankę, dlatego warto zaryzykować Flayers ML.
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
Dla relaksu schreibne sobie parę słów ????
Tampa Bay Lighting u Pittsburgh Penguins.
Typ: 2 ML 3:3 (3:4 OT) ✅

Dziś w Mellon Arena w Pensylwanii ekipę Pingwinków odwiedzą Błyskawice. Spotkanie z ekipa Tamba Bay jest idealną chwilą na przełamanie złej passy hokeistów z Pittsburgha. Pingwiny chcąc powtórzyć sukces sprzed roku i awansować do PO muszę wziąść się w garść i zacząć grać. Gra u siebie jest najlepszym momentem na podciągnięcie statystyk i zdobycie punktów, które są im teraz niezbędne.
A oprócz tego:
Boston Bruins u Philadelphia Flyers
Typ: 1 3:1 ✅
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A ja dziś dla odmiany raczej zagram inaczej niż JuanRoman mecz Buffalo - Toronto, widziałbym tu raczej zwycięstwo gospodarzy.
Toronto jak wiadomo ma bardzo młodą i ambitną kadrę jednak jest to na tyle loteryjny zespół, że jego ostatnie zwycięstwa mogą w tej chwili zwiastować serie gorszych występów (takie prawo ich formy ???? ).
Już wczoraj Mape Leafs w meczu z Floridą nie wytrzymali 3 tercji i przegrali ostatecznie w dogrywce, i tak zdobyli punkt co mnie troszkę zaskoczyło, dziś jednak myślę że przegrają bardzo zdecydowanie, a jest kilka argumentów przemawiających za Buffalo. Po pierwsze w Toronto wystąpi na 99 % trzeci i najgorszy bramkarz Justin Pogge (z GAA = 4.00) po drugie Toronto sporo sił straciło na ostatnich zwycięstwach a także we wczorajszym meczu z Panthers (skończonym w dogrywce po całym meczu walki) także atut świeżości po stronie Sabres dodatkowo grają we własnej hali. Jako dodatek przedstawiaj jeszcze motywacje, Sabres mają zdecydowanie ambicje na play off a są w gronie zespołów które muszą o to zaciekle walczyć.
Kontuzje w Sabres rzeczywiście są i to w defensywie aczkolwiek i w Toronto brakuje lidera &quot;tyłów&quot; o czym ostatnio wspominałem, myślę że braki nie wpłyną na ostateczny rezultat spotkania, Sabres u siebie wygrało 55 % dotychczasowych spotkań więc są bardzo mocni
 
botshek 360

botshek

Użytkownik


Philadelphia Flyers - Boston Bruins✅

Najlepsza jak do tej pory ekipa w lidze odwiedzi dziś Lotników z Philadelphii. Mecz będzie hitem kolejki. Nawiązując do ostatniej kolejki Boston zagrał świetny mecz z Kanadyjczykami z Montrealu. Gwiazdą spotkania był bramkarz Bruins T.Thomas, który zaczarował bramkę Miśków i wpuścił jedynie jedna bramkę. Bruins zagrali bardzo dobry mecz w obronie udowadniając, że maja jedna z najlepszych linii defensywnych w lidze. Niezastąpieni Wideman i Chara znakomicie kierują defensywą, ale są też bardzo aktywni w ataku. Nie popisali się natomiast Lotnicy w ostatniej kolejce ulegając Nutką, aż 4-0. Dziś stają przed bardzo trudnym zadaniem podejmując jedna z najlepiej atakujących ekip z lidze tym bardziej, że zabraknąć może w szeregach defensywnych Jonesa i Coburna.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom