>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
Wg mnie z dnia na dzień świeżości nie da się odzyskać. Dodatkowo Pingwinki mają atut jakim jest własna hala i przewaga psychologiczna (18.01 pokonali u siebie Rangers). Strażnicy wygrali swoje ostatnie 2 mecze, więc mogą nie utrzymać tej passy ;) Jeśli miałbym dziś stawiać to tylko:
Pittsburgh Penguins - New York Rangers
Podwójna szansa - Typ: 1X 1,41 6:2 ✅
Wolałbym ML na Pingwiny, ale BAH tego nie oferuje :&lt;
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Wg mnie z dnia na dzień świeżości nie da się odzyskać. Dodatkowo Pingwinki mają atut jakim jest własna hala i przewaga psychologiczna (18.01 pokonali u siebie Rangers). Strażnicy wygrali swoje ostatnie 2 mecze, więc mogą nie utrzymać tej passy ;) Jeśli miałbym dziś stawiać to tylko:
Pittsburgh Penguins - New York Rangers
Podwójna szansa - Typ: 1X 1,41

Wolałbym ML na Pingwiny, ale BAH tego nie oferuje :&lt;
Po kolei się odniosę, po pierwsze Pingwiny osłabione, część z kontuzjowanych zawodników może dziś zagrać ale to nie będzie ich występ na 100 % możliwości więc nie liczyłbym na mega walka z ich strony. Po drugie, wystarczy spojrzeć na bilans Pingwinów żeby zobaczyć że w tegorocznym sezonie PIT po prostu nie radzi sobie z presją własnego lodu i częściej gubią punkty u siebie niż na wyjazdach, atut własnej hali raczej nie wchodzi tu w grę. Strażnicy w formie, stać ich na wiele dłuższe serie niż 2 x win, dodatkowo mecz dzisiejszy to świeży rewanż za przegraną więc smaczek dodatkowy na korzyść Rangers. ML na Penguins ? Zupełnie nieopłacalny kurs co do ryzyka, natomiast całkiem nieźle się to prezentuje co do typu na Rangers. Dzisiaj raczej zagram na zwycięstwo Strażników (którzy wciąż nie mają zapewnionego awansu do play off).

Co do meczu Vancouver-Nashville , czysta jedynka wydaje mi się najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem, aczkolwiek propozycja Maritosa na under 5,5 wydaje się równie sensowna
 
szary 0

szary

Użytkownik
Akurat mega walka powinna być. Właśnie ze względu na kontuzje Pingwiny będą musiały się bardziej starać. Rangers na wyjazdach od dość dawna nie strzelili więcej niż 2 gole, 3 tylko po dogrywkach. Dlatego under w tym meczu jest według mnie bardziej pewny. No chyba że PIT nie tylko ponownie wbije 3 gole ale i dołoży kilka więcej, co nie jest niemożliwe.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Akurat mega walka powinna być. Właśnie ze względu na kontuzje Pingwiny będą musiały się bardziej starać.
Starać się i ambicje to jedno umiejętności to drugie, na lodzie walka nie wystarcza, trzeba mieć technikę, to nie piłka nożna gdzie wystarczy żeby człowiek miał dwie nogi i umiał biegać to powalczy. Tutaj liczy się wyszkolenie techniczne jazdy na lodzie, operowania kijem i wielu innych czynników, wyszkolenie bez którego o walce mowy być nie może ???? A czy gracze zastępujący kontuzjowanych w PIT są tak dobrzy jak pierwsze linie Rangers ? NIE ????

Rangers na wyjazdach od dość dawna nie strzelili więcej niż 2 gole, 3 tylko po dogrywkach.
Dlatego tylko że Rangers ogólnie jest zespołem defensywnym i underowym, który nastawiony jest przede wszystkim na tracenie małej ilości bramek, w konsekwencji czego 2-3 strzelone powinny im dawać zwycięstwo

Dlatego under w tym meczu jest według mnie bardziej pewny. No chyba że PIT nie tylko ponownie wbije 3 gole ale i dołoży kilka więcej, co nie jest niemożliwe.
Co do underu się zgodzę, osłabione PIT z underowym Rangers + Henriq w bramce tu raczej zbyt wiele bramek nie padnie no chyba że jedni się rozstrzelają a drudzy nawiążą szybko walkę. Ze skutecznością Pingwinów mogą być dziś problemy
 
szary 0

szary

Użytkownik
to nie piłka nożna gdzie wystarczy żeby człowiek miał dwie nogi i umiał biegać to powalczy
????
Tutaj liczy się wyszkolenie techniczne jazdy na lodzie, operowania kijem i wielu innych czynników, wyszkolenie bez którego o walce mowy być nie może ???? A czy gracze zastępujący kontuzjowanych w PIT są tak dobrzy jak pierwsze linie Rangers ? NIE ????
A rezerwowi to jedynie tyczki, które wystarczy ominąć? Flyers pól składu mieli w szpitalu a to nie przeszkadzało im seryjnie wygrywać i to przy grze nie gorszej od podstawowego składu. Zresztą bez kluczowych zawodników bardzo często zespoły grają lepiej i to dotyczy niemal każdego sportu drużynowego, bo odpowiedzialność za wynik spada na cały zespół a nie na największe gwiazdy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Rezerwowi to zawodnicy grający w liniach dużo dalszych, co ma odwzorowanie w ich umiejętnościach ???? Nie oszukujmy się, to że oni nie grają pierwszych skrzypiec w zespole znaczy tyle że są dużo gorsi niż ci którzy dużo przebywają na lodzie. Poza tym przypominam że w hokeju gra się &quot;liniami&quot; i jakiekolwiek roszady zwłaszcza w obronnej linii sprawia że powstaje sporo nieporozumień i brakuje &quot;czytania gry&quot;
Flyers pół składu ? Tylko że w sumie takich istotnych kontuzjowanych graczy to tam było 3, i z tego co pamiętam to chyba linia ofensywna raczej była poszkodowana we Flyers, dziś w PIT wątpliwe występy trzech ważnych obrońców : Gonchar , Orpik , Scuderi to pierwsza i druga linia obrony, tego się nie da zastąpić żółtodziobami.
Aczkolwiek nie feruje tutaj wyniku na podstawie samych kontuzji, mój post dotyczący tego meczu zawierał dużo więcej treści więc dyskusje na ten temat kończę ????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Pittsburgh Pinguins - New York Rangers 6-2
Jak widać to Rangersi byli dziś bez obrony, a Pingwiny wręcz przeciwnie. Po raz kolejny udało się zatrzymać New York na 2 golach. Albo ta &quot;osłabiona&quot; obrona aż taka słaba nie była, albo parafrazując wypowiedź Odisio: w tegorocznym sezonie NYR po prostu nie radzi sobie z presją gier wyjazdowych. Ich bilans na to jednak nie wskazuje, ale bardzo możliwe że właśnie przestają sobie radzić na wyjazdach.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Bravo Pingwiny, bravo bravo ???? cały wczorajszy dzien myslalem o tym meczu, lecz argumenty Odisio poraz kolejny mnie przekonały abym odpuścił, no cóż, widze ze ostatnio Odisio jestes zupełnie bez forym, weź sie w garść chłopie bo tu trzeba kase trzepać ???? yO pozdro ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
szybszy może Ty byś się wziął w garść. Dla przykładu zaprezentował swoje poglądy na temat poniższych meczów. Mile widziane spostrzeżenia przed meczami a nie po...
Dziś duży wybór.


Zapraszam do dyskusji i analiz.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Rzeczywiście trzeba przyznać że obrona Penguins poradziła sobie w dzisiejszym meczu przyzwoicie i tym właśnie elementem mecz wygrali, pierwsze dwie tercje należały do Rangersów jednak PIT blokowali strzały i skutecznie zabijali gry w przewadze Nowojorczyków (3 PP, mało strzałów, brak zdecydowanego natarcia). W trzeciej tercji skuteczność i niemoc bramkarska Lundqvista zadecydowały o tym kto wygrał pojedynek.
Szary co do nieradzenia sobie z presją w meczach wyjazdowych, sprawdź bilans wyjazdowy i domowy obu zespołów , jedna jaskółka wiosny nie czyni i to Penguins wciąż walczą &quot;o życie&quot; a Rangers hm kolejny raz zawiedli w momencie jak na nich postawiłem, nie szkodzi jednak, liczyłem się z porażką jak zawsze gdy typuje NHL, tutaj jeśli ktoś jest zbyt pewny siebie szybko zostaje sprowadzony na ziemie bo pewniaków nie ma. Moim zdaniem kurs wystawiony na Rangers był kuszący i do trzeciej tercji wszystko wskazywało na wyrównany mecz być może kończący się w dogrywce (1-1), stało się jednak inaczej, tak bywa i gratuluje tym którzy tej nocy typowali poprawnie
BTW : Szary, wielokrotnie prowadziłem w tym dziale ożywione dyskusje z różnymi użytkownikami na temat spotkań , mieliśmy odmienne zdania i jak to bywa jeden z nas się mylił, nikt jednak nie uskuteczniał tu wcześniej tak żałosnej napinki po spotkaniu jak Ty, nie zgrywaj tutaj znawcy NHL bo dobrze wiemy że ani meczów nie oglądasz (bo Tobie wystarczy statystyka jak to wielokrotnie pisałeś) ani nie widziałem tutaj czy w Twoim temacie Typu na Penguins (nie mówiąc już o poparciu tego jakimiś argumentami). No Offense

EDIT UP : Szybszy , będę pamiętał o tym co tu wpisałeś jak po raz kolejny wyślesz na PW wiadomość &quot;co na dziś polecasz&quot; ???? Ja jestem spokojny o swoją formę, tak jak napisał Vader , mile widziane komentarze przed meczem a nie po
 
szary 0

szary

Użytkownik
Szary co do nieradzenia sobie z presją w meczach wyjazdowych, sprawdź bilans wyjazdowy i domowy obu zespołów, jedna jaskółka wiosny nie czyni
...ale może zapowiadać jej nadejście.

BTW : Szary, wielokrotnie prowadziłem w tym dziale ożywione dyskusje z różnymi użytkownikami na temat spotkań , mieliśmy odmienne zdania i jak to bywa jeden z nas się mylił, nikt jednak nie uskuteczniał tu wcześniej tak żałosnej napinki po spotkaniu jak Ty, nie zgrywaj tutaj znawcy NHL bo dobrze wiemy że ani meczów nie oglądasz (bo Tobie wystarczy statystyka jak to wielokrotnie pisałeś) ani nie widziałem tutaj czy w Twoim temacie Typu na Penguins (nie mówiąc już o poparciu tego jakimiś argumentami). No Offense
Typowe ???? Że niby ja uskuteczniam napinki? Miałem zdanie na temat tego meczu i je przedstawiłem PRZED MECZEM. NHL oglądam rzadko, o czym pisałem chyba tylko w rozmowie z Maritosem na gg (widzę że to już cała koalicja się tworzy przeciwko mnie ???? ), ale jak widac to nie przeszkadza mi czasem trafiać, nawet grając przeciwko typom takich znawców jak Ty. Ja za znawcę nigdy się nie uważałem. Bez urazy ale ani Ty, ani Maritos też nie jesteście ekspertami. Myślicie że zarywając noce na oglądaniu 1-2 spotkań poznacie wszystkie tajniki tego sportu! Nie przeczę że Wasza wiedza wyróżnia Was w tej dziedzinie, ale bez przesady. Potrzeba Wam jeszcze wielu lat by móc powiedzieć że wiecie o tym czy innym sporcie, czy w ogóle o bukmacherce naprawdę wiele.
Ja nie podaję argumentów? Ależ podaję, tyle że Tobie i Maritosowi nawet przez myśl nie przejdzie że taka argumentacja może być słuszna. Jak widać może. Gdybyście oprócz gołej wiedzy z telewizji czasem wsparli się mojego typu argumentacją, Wasza skuteczność na pewno byłaby choć odrobinę większa. No ale do tego trzeba mieć jeszcze szacunek a Wy go dla takich jak ja zwyczajnie nie macie.
Przyłączam się do wniosku szybszego: weź się w garść!
________________________________________________________________
Boston - New Jersey 1 [2,00] ⛔ 3-4 OT
Boston po 2 z rzędu porażkach zanotował 2 kolejne wygrane, ale dopiero po dogrywkach. By odzyskac pewność siebie muszą wygrać w regulaminowym czasie właśnie z tak mocnym przeciwnikiem jak Devils. Tuż przed gwiazdką pokonali ich w New Jersey 2-0 więc jest spora szansa. Goście 6 wygranych z rzędu ale wyjazdowi rywale nie byli ostatnio zbyt wymagający. Czas na przerwanie tej serii...
Nie po raz pierwszy Boston wyciąga w 3 tercji z 0-2 na 3-2, by stracić gola w samej końcówce i przegrać w dogrywce. Słąbo miśki, słaaabo!

Atlanta - NYI 2 [3.05] ✅ 4-5
NY tak bardzo chciał wygrać że potrafił zdominować Boston, mimo to i tak przegrali 1-2. Serię 8 porażek przerwała dopiero minimalna wygrana z Anaheim. Z Atlantą powinno im się udać wygrać po raz kolejny, bo jeśli przegrają z drugim najsłabszym zespołem ligi i to po raz 4 w tym sezonie, to kolejna seria porażek murowana, a tego za wszelką cenę powinni uniknąć. Hawks zaimponowali skutecznością w Nashville (7-2) ale od tamtego czasu jest regularny spadek. 4 gole z Montrealem, które jeszcze dały wygraną, później 3 w Philadelphi i 0 w Dallas. W bramce Islanders po raz kolejny zagra Danis który w 5 ostatnich meczach ma średnią 2.05 GAA więc bardzo przyzwoicie.
Początek Wyspiarzy niemal identyczny jak z Bostonem, czyli absolutna dominacja, tyle że z dużo lepszą skutecznością i już po pierwszej tercji prowadzenie 4-0. Trochę nerwów w 3 tercji ale 1 gol więcej dał pierwsze zwycięstwo w tym sezonie nad Atlantą.

Detroit - Dallas 1 [1.70] ⛔ 2-4
Detroit (-1.5) - Dallas 1 [?.??] ⛔
Seria 3 porażek to zdecydowanie za dużo jak na Detroit, nie mówiąc już o możliwych 4. Ledwie 9 stycznia ograli Dallas u siebie 6-1. W obecnej sytuacji Skrzydeł powtórzenie takiego wyniku nie powinno być problemem. Nie zagra Zetterberg, ale do składu wracają Datsyuk i Lidstrom więc powinien być easy win :spokodfhgfh:
Beznadziejna postawa Detroit. 4 porażka z rzędu w kiepskim stylu. Przegrywali już 0-4. W osłabieniu są zupełnie bezsilni, czego wynikiem 3 gole w PP dla Dallas.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
To moze ja sie bezstronie wypowiem o wczorajszym meczu. Moim zdaniem zawiodlo skupienie w tym meczu. Ogladalem prawie cale spotkanie. Nie wiem czy zauwazylisci ale obydwie bramki dla pingwinow (mowa tu o nr 1 i nr 2) padly jako samobojcze. Pierwsza (wybijajaca rangerow z taktu) zostala wbita przez obronce, ktory czy to sie przewrocil czy to chcial zaslonic swoim cialem krazek, faktem jest ze ja wbil. Druga to rykoszet ktory jakims cudem znalazl przejscia miedzy prawa lyzwa i slupkiem bramkarza Rangers i odbijajac sie pozniej od lewej wpadl do bramki. Pozniej jak bylo to juz kazdy widzial kto ogladal mecz. NY musial przycisna zostalo niewiele do konca meczu i odslonili tyly. W tym momencie na nieszczescie dla gosci obudzila sie mloda gwiazda Pingwinow K. Letang (ktory nawiasem mowiac od ilunastu tam spotkan nie zdobyl bramki). Ten mecz calkwicie inaczej by sie potoczyl gdyby nie te dwa niefortunne gole dla NY ktorzy w zupelnosci przewazali praktycznie przez caly mecz(z czego wlasnie wziely sie trzy PP). Od razu takze mowie ze mecz ogladalem z czystej ciekawosci (2zl na NY po 2.60):-D aczkolwiek patrzac w tym momencie na tercje tylko 1 i druga postawilbym grubo na Rangersow.

Druga sprawa to troche jestem zly na siebie ze nie zainteresowalem sie blizej dwoma innymi meczami ktore wczoraj zostaly pominiete. Calgary mialo jak na tacy Sabers na ktorych musial sie odbic mecz dzien wczesniej (12 bramek w meczu). A drugi to oczywiscie Chicago, i jakby nie bylo podobny powod (10 bramek w meczu) Co jak co ale na zespol Chicago wypoczety po dlugiej przerwie potrzeba czegos wiecej niz zespolu wygrywajacego glownie w dogrywkach. Ale gdybac i gdybac to sobie mozemy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Szary : Owszem jest na forum spora grupa użytkowników która codziennie miała i często ma ubaw z twoich postów, jeśli uważasz to za spisek przeciwko Twojej osobie to mi przykro ???? Co do tego że popierasz Szybszego w apelu o moje wzięcie się w garść rozumiem , jesteście tego samego pokroju użytkownikami bez własnej inwencji i wiedzy natomiast ze sporymi ambicjami krytykanckimi.
Wystarczy jednak prześledzić Twój temat żeby zobaczyć że łapiesz się wszystkiego i mało co ci wychodzi, wystarczy wejść w historie Twoich postów żeby zobaczyć jakie bzdury czasami wypisywałeś.
Za znawce NHL się nie uważam , ale na pewno za pasjonata, nie zarywam nocek od wczoraj czy od miesiąca lecz bodajże już 3 sezon, typowanie to dla mnie FUN przede wszystkim, ale NHL to magia i &quot;mój sport&quot;.
Piszesz coś o szacunku , zauważ że dyskusje prowadziliśmy na prawdę na poziomie, ale post który napisałeś o 4 w nocy uważam za typową napinke internetową w stylu : &quot;popatrz to ja miałem racje&quot; wcześniej tu tego nie było, każdy dawał sobie plusik lub minusik przy analizie lub typie i jechaliśmy z kolejnym dniem a ty sformułowałeś jakąś dziwną wypowiedzieć wplatając oczywiście mój nick do swojego posta.
Apeluje o prowadzenie dyskusje w taki sposób jak to robiliśmy przed meczem PIT - NYR
(bo dopóki nie pojawiły się &quot;osobiste&quot; zaczepki, to muszę przyznać że ciesze się że się tu troszkę udzielasz i można z kimś wymienić parę zdań)
________________________________________________________________
Słów może kilka na tematy ściśle hokejowe, Calgary Flames pokonuje Buffalo Sabres dzięki wspaniałej postawie swojego najlepszego strzelca, Michael Cammalleri bo o nim mowa, strzelił trzy bramki i potwierdza swoją wyśmienitą formę (w ostatnich 4 meczach zdobył aż 8 bramek)
Coraz głośniej mówi się o głębszych kłopotach w zespole Anaheim Ducks, Kaczory czeka zażarta walka o miejsce premiowane awansem do play off, nie wykluczone że walka ta okaże się dla nich przegrana, już teraz mówi się o dużych zmianach w zespole na przyszły sezon, wytransferowani z zespołu mogą być Scott Niedermayer lub Chris Pronger
Kontrakt życia podpisał Henrik Zetterberg, związał się on z zespołem Detroit Red Wings na 12 następnych lat czyli praktycznie do końca swojej zawodowej kariery (w momencie wygaśnięcia umowy Szwed będzie miał 40 lat)
Co do dzisiejszych meczy jak dla mnie najciekawiej zapowiada się kolejny pojedynek z serii Dallas - Detroit, czy po raz kolejny Gwiazdy postawią zaciekły opór Czerwonym Skrzydłom ? Równie ciekawie zapowiada się pojedynek tegorocznych outsiderów, NY Islanders kontra Atlanta Trashers, kto ze słabiaków ligi wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku ?
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Moze zaczne dzisiejsze typy. I znow mamy kolejke gdzie trudno wytypowac gdyz slabiaki graja ze slabiakami i odwrotnie, no coz dzien stawiania drobnych:spokodfhgfh:.

Florida Panthers - Montreal Canadiens 2ML ⛔

Uwazam ze dzisiaj Canadiens nie tyle co powinni, a musza wygrac. Ostatnie ich mecze mozna usprawiedliwic 3 na 4. Lighting maja serie wygranych chyba juz 4 pechowo Canadiens trafili niedawno wlasnie na nich a wiadomo ze ze Tampa druzyne ma, a to jak grali na poczatku sezonu to bylo nieporozumienie. O sile New Jersey nie musze nikogo przekonywac szczegolnie u siebie. Ottawa to samo co jesli chodzi o Tampe. Co do 4 meczu coz ogladalem mecz z Atlanta i powiedzialbym po prostu ze cos bylo nie tak. Canadiens nie potrafili sobie poradzic z &quot;dochodzacym napastnikiem:-D&quot;, ktory wyprzedzajac reszte otrzymywal podanie i wbijal bramke. Uwazam ze Florida swoje zrobila juz wygrywajac przedwczoraj z Flyers. Nie wierze ze prawie w pelnym skladzie Montreal nie pokona dzisiaj Panthers, bo gdyby tak sie stalo wyjazdowe 5 spotkan to bylaby kleska.

Carolina - Tampa 1ML ✅

Bilans obydwu druzyn przemawia za Carolina, aczkolwiek ostatnia forma druzyny blyskawic optymowala by za nimi. Ja jednak uwazam ze nie wystarczy to na Away wyjazd z takim rywalem. Szczegolnie z taka informacja:
Tampa Boy Lightining Injuries:

J. Heward Concussion
O. Kolzig Arm
M. Malik Foot
G. Roberts Elbow
M. Smaby Lower body
P. Szczechura Lower body

Carolina wygrala ostatnie 3 mecze obydwu druzyn w tym sezonie z tego jeden w tym miesiacu na wyjezdzie.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Owszem jest na forum spora grupa użytkowników która codziennie miała i często ma ubaw z twoich postów
2 to jeszcze nie sporo :p
Ubaw? ???? Chyba paranoja po tym jak laicy NHL trafiają grając przeciwko Waszym typom. Nie wątpię że wtedy macie niezły ubaw przy rwaniu włosów z głowy.
Wystarczy jednak prześledzić Twój temat żeby zobaczyć że łapiesz się wszystkiego i mało co ci wychodzi
To czemu jeszcze nie prześledziłeś? Szczerze wątpię czy przez ostatnie półtora miesiąca miałeś lepszy bilans ????
Za znawce NHL się nie uważam , ale na pewno za pasjonata, nie zarywam nocek od wczoraj czy od miesiąca lecz bodajże już 3 sezon, typowanie to dla mnie FUN przede wszystkim, ale NHL to magia i &quot;mój sport&quot;.
Gratuluje tak wielkiej pasji. Szkoda tylko że choć teraz twierdzisz inaczej, to jednak mienisz się znawcą, a zdanie moje i mnie podobnych userów forum którzy ten sport znają mniej szczegółowo, masz gdzieś. Sam wczoraj konfrontowałeś moje argumenty na Pittsburgh, by dzisiaj stwierdzić że nie podałem żadnych :-?
Piszesz coś o szacunku , zauważ że dyskusje prowadziliśmy na prawdę na poziomie, ale post który napisałeś o 4 w nocy uważam za typową napinke internetową w stylu : &quot;popatrz to ja miałem racje&quot;
Nie myl szacunku ze zwykłą grzecznością czy raczej netykietą. Szacunku do niektórych nie masz za grosz, a spinasz się jak tylko jakiś laik okaże się raz na jakiś czas lepszy od Ciebie w Twojej dziedzinie albo, jak to często można zauważyć w temacie dyskusji o wynikach, wręcz grają przeciwko Twoim typom bez żadnego namysłu.
To jak przyjąłeś mój post to już Twój problem. Widzę że nawet spory bo przecież ja typowałem jedynie under w tym meczu co się nawet nie sprawdziło więc jakim cudem miałbym sobie przyznawać rację? Ja rozumiem że kilka przegranych z rzędu potrafi zdenerwować, ale nie wyżywaj się wtedy na innych. Posta napisałem wyłącznie dla siebie i dla tych którzy mieliby w niedalekiej przyszłości typować wyniki Rangersów czy Pingwinów, aby wcześniej się zastanowili czy to rzeczywiście wyjazdowa obniżka formy NYR czy mocny skok w górę PP. Ot takie moje laickie podejście dla Waszego kolejnego ubawu :p

_______________________________________________________________
Ponoć 4 to moja szczęśliwa liczba więc niech będą 4 mecze na dziś.
San Jose (-1.5) - Phoenix 1 [1,86] ✅ 2-0
Phoenix zebrał ostatnio u siebie baty od Anaheim 3-7. Ostatni wyjazd tez nie był udany (3-6 w Edmonton). W tym sezonie bilans z SJ mają póki co niezły. 1-1-0 i w bramkach 6-5 ale oba mecze były w Phoenix. San Jose w ubiegłym sezonie rozpoczęło rywalizację z Kojotami od domowych wysokich wygranych (4-1, 5-0) i myślę że tym razem będzie również wysoka wygrana Rekinów.
Praktycznie 1 gol przez cały mecz. Drugiego Rekiny strzeliły już w samej końcówce do pustej siatki. Najważniejsze że na plus ;)

Grzecho // koniec tego panowie. Jeśli macie jakieś uwagi i osobiste wycieczki to jest od tego pw, bo taka rozmowa nic nie wnosi do tematu.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Carolina - Tampa 1ML

Bilans obydwu druzyn przemawia za Carolina, aczkolwiek ostatnia forma druzyny blyskawic optymowala by za nimi. Ja jednak uwazam ze nie wystarczy to na Away wyjazd z takim rywalem. Szczegolnie z taka informacja:
Tampa Boy Lightining Injuries:

J. Heward Concussion
O. Kolzig Arm
M. Malik Foot
G. Roberts Elbow
M. Smaby Lower body
P. Szczechura Lower body

Carolina wygrala ostatnie 3 mecze obydwu druzyn w tym sezonie z tego jeden w tym miesiacu na wyjezdzie.
Chciałbym się odnieść do tego meczu bo będzie on bardzo ciekawy może przeanalizuję powyższą wypowiedz. Zaczniemy od kontuzji w druzynie Tampy, moim zdaniem jedynym i znaczącym osłabieniem jest brak defensora Malika, reszta zawodników jest od dłuższego czasu nieobecna lub są drugoplanowymi postaciami. Malik nie gra od 16 stycznia czyli bez niego Tampa poradziła sobie z Dallas, Bufflo i Montrealem, a nie są to drużyny, które leżą na lodzie ???? Carolina owszem wygrała ostatnio tzn przed przerwą All Star z Pingwinami i Toronto no ale jak każdy wie Leafs rzadko w tym sezonie wygrywają, a Pingwiny przed przerwą były w zdecydowanym dołku. Moim zdaniem bardzo dobrze dysponowani w ostatnim czasie Lecavalier, St. Louis i bramkarz Lightning Smith nie oddadzą łatwo skóry. Ciekawym spostrzeżeniem może byc także forma strzelecka w ostatnich spotkaniach Carolina jeżeli strzeli wiecej niż 2 bramki to musi grać z kimś kto ma dziurawą obronę i słabego bramkarza czyli np. Toronto, natomiast jak pisałem wyżej forma strzelecka w ostatnim czasie Tampy jest na dobrym poziomie po 5 bramek strzelonych Montrealowi, Bufflo i 4 Flyersom to bardzo dobry wynik. Dodatkowo 3 mecze przegrane w tym sezonie z Carolina dwa w OT i jeden różnicą jednej bramki dodatkowo zmobilizują Błyskawice do zwycięstwa.
 
M 0

mest1987

Użytkownik
Ja dzisiaj po cichu upatruje zwycięstwo Ottawy z St. Louis. Nutki po niespodziewanych zwycięstwach na wyjeździe z dużo lepszymi rywalami zagrają z drużyną na ich poziomie i myślę, że dzisiaj przegrają, bo mają potężny szpital w swoim zespole, poza tym za dużo już jest wygranych z rzędu na ich koncie. Ottawa to zespół który walczy tylko moim zdaniem brakuje im jakoś szczęścia, co prawda ostatnia wyraźna przegrana chwały im nie przynosi ale N.J jest w gazie, który jak sądzę zostanie dzisiaj zatrzymany przez Boston i to solidnie. A zatem czekamy na noc.
 
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Może wróćmy Panowie do tematu i skończmy z osobistymi wycieczkami, &#39;kolesiami:zoltakartka:&#39; i innymi &#39;ziomkami:zoltakartka:&#39; .

Dziś sporo się dzieje za oceanem.. Jak dla mnie ciekawie wyglądajace typy to
przede wszystkim Rekiny, Skrzydła no i może Niedźwiadki.

Detroit Red Wings wracaja do siebie po niezbyt udanej wycieczce po kontynencie i chociaż patrząc na statystyki własna tafla nie daje im jakiejś specjalnej przewagi to wydaje mi się, że 3 porażki to trochę dużo jak na zespół badź co bądź z czołówki.
O Rekinach pisać za bardzo nie trzeba. W tym roku rozegrane zostały już 2 pojedynki z Kojotami(na ich tafli bilans w zwycięstwach 1 : 1) zaś u siebie Rekiny grają wyśmienicie..
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Florida Panthers - Montreal Canadiens (ML)
Typ : 2
Kurs: 1.78
Buk: Betsson
Konferencja Wschodnia, walka o Play Off zaczęta, Florida Panthers będzie liczyć dziś na swoje szóste zwycięstwo w dziewięciu ostatnich grach, ich przeciwnikiem będzie dzisiaj Canadiens, zespół który w tej chwili ma bardzo niekorzystną dla siebie serie 3 porażek. Czy dziś Montreal się przełamie ? Moim zdaniem tak.
Przeanalizujmy jeszcze przez moment sytuacje na wschodzie, kalendarz rozgrywek a także obecna sytuacja wskazuje że walka o ostatnie miejsca play off rozegra się pomiędzy drużynami Floridy Panthers, Pittsburg Penguins oraz Carolina Hurricanes - największe szanse na awans do play off z tej trójki dawałbym osobiście Pingwinom.
Dyspozycja zespołu Panter ostatnio wskazuje że zespół ten zasłużenie ma prawo walczyć o tegoroczną fazę PO, w miarę równa forma i dobrze poukładana drużyna dają nadzieje na dobrą przyszłość, szczególnie w formie jest ostatnio debiutant w lidze Michael Frolik, który zdobył w ostatnim zwycięskim meczu przeciwko Philadelphi gola i dwie asysty, zaś łącznie w ostatnich kilku występach ma 4 bramki i tyle samo asyst. Z pewnością więc obrońcy MTL muszą z uwagą pilnować tego młodziana, który zdecydowanie nabiera prędkości, nie widać jednak aby miał (przynajmniej ostatnio) duże wsparcie w kolegach z zespołu. Dodatkowym smaczkiem w meczu może być to że w bramce Panthers wystąpi najprawdopodobniej Tomas Vokoun który swą karierę rozpoczynał właśnie w Montrealu, ale zrezygnowano z niego.
W tym sezonie odbyły się już trzy mecze pomiędzy Florida i Montrealem, i godnym zauważenia jest fakt że wszystkie trzy wygrali hokeiści zespołu Kanadyjskiego, sposób czy przypadek ? Myślę jednak że Montrealowi &quot;leży&quot; styl gry Floridy. Kolejną rzeczą dającą do myślenia jest fakt że Montreal nie przegrał cztery razy z rzędu już prawie dwa lata, z pewnością w ambicji graczy jest to żeby cztery przegrane z rzędu nie nastąpiły w tym sezonie.
Ktoś zapyta, jaka jest przyczyna ostatnich słabszych występów Canadiens ? Odpowiem dosyć zdecydowanie, słabsza dyspozycja Price w bramce, trener Montrealu nie chce rzucać całej winy na bramkarza aczkolwiek bramki które choćby w ostatnim przegranym meczu z Tampą (3-5) wpuścił Carey z pewnością były do wybronienia. Dziś ponownie w bramce Price, wszyscy liczą że się poprawi i w końcu zademonstruje swoje umiejętności wpuszczając mało (lub w ogóle nie wpuszczając) bramek. W dobrej dyspozycji jest obrońca Andrei Markov, nieźle radził sobie ostatnio Maxim Lapierre, o potencjale i wyrównanych liniach Canadiens pisałem już nie raz i to się raczej nie zmienia.
Dziś z pewnością zobaczymy szybki i mam nadzieje piękny hokej, w mojej ocenie zwycięzcą okaże się Montreal Canadiens.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom