>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
wojas 11

wojas

Użytkownik
Washington Capitals - Edmonton Oilers
Typ : 1
Kurs: 1.70​
... ale Nafciarze niezwykle dobrze radzą sobie z wyjazdami 11-10-0, czyli lepiej niż u siebie.
Edmonton wydaje się naprawdę dobrym zespołem na przełamanie dla Capitals, którzy mają serie dwóch porażek. Z tym niezwykłym dobrym radzeniem sobie na wyjeździe, to jest przesada ;), bo bilans 11-10-0 jest przeciętny, podobnie jak cały zespół Nafciarzy. Nie wiem czy zauważyłeś, ale to jest 11 zwycięstw 10 porażek, a nie 10 remisów ???? .
 
M 0

mariusz421f

Użytkownik
Tak, oczywiście, że zauważyłem ???? Niezwykle dobrze napisałem dla podkreślenia faktu, że idzie im lepiej niż u siebie:-D Zważ też na fakt, że bilans ten jest lepszy od bilansu Capitals, których bilans wyjazdów wynosi 9-11-2, czyli wygrane 9/22 mecze = 41% (Oilers 11/21 = 52%).
Ale przyznam, że z tym niezwykle dobrze to trochę przesadziłem:spokodfhgfh:.
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia Flyers – Pittsburg Penguins
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: betsson
Analiza:
Wśród dzisiejszych meczy NHL w którą gram już od dłuższego czasu moją uwagę zwraca mecz Philadelphia Flyers – Pittsburg Penguins, który rozegrany zostanie o godz. 1.00 w Philadelphii. Według mnie buki dają nam prawdziwy prezent proponując kurs 2,00 na zwycięstwo Flyers. Pierwsza drużyna Atlantic Division (23-10-9) podejmuje bowiem beznadziejnie ostatnio grające pingwiny notujące w ostatnich 10 meczach aż 8 porażek. Philadelphia za to ostatnio w całkiem niezłej formie – wygrane z Minnesotą i Toronto na własnym lodzie i wierzę że zakończy serię 3 meczy u siebie kolejnym zwycięstwem. Ciekawostką jest fakt że 10 kolejnych meczy miedzy tymi drużynami kończyło się zwycięstwami gospodarzy, a ostatni mecz 13 grudnia pewnie wygrała Philadelphia 6-3. Zwycięstwo nad pingwinami da Philadelphii najdłuższą serię zwycięstw u siebie (9 zwycięstw) od 2005 roku. Liczę zatem na spokojną wygraną Philadelphii, która najprawdopodobniej pokryłaby nawet handicap -1,5, ale jako że to mój pierwszy typ na forum stawiam na wygraną Flyers w regulaminowym czasie gry.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins
Typ: Philadelphia -1,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: bet365

Analiza:
Dzisiejszej nocy zmierzą się ze sobą zajmująca 6 miejsce w NHL Philadelphia Flyers oraz znajdujace się na 19 pozycji Pittsburgh Penguins. Faworytem w meczu są gospodarze, których ostatnie wyniki są zdecydowanie lepsze od rezultatów drużyny gości. Philadelphia nie przegrała w regulaminowym czasie gry przez 6 kolejnych meczów. Ostatnio zanotowała zwycięstwo z Toronto Maple Leafs 4-1, wcześniej wygrała z Minnesotą Wild 3-1. Gospodarze wygrali aż 6 kolejnych meczów domowych, kolejno ze wspomnianymi już przeze mnie Toronto i Minnesotą oraz Ottawą (6-4), Washington (7-1), Colorado (5-2) i Pittsburgh (6-3). Jak widać wszystkie te zwycięstwa były odniesione różnicą co najmniej dwóch bramek. Natomiast Pittsburgh Penguins przegrali 7 z ostatnich 8 meczów: Montreal 2-3, Boston 2-5, Boston 2-4, Florida 1-6, NY Rangers 0-4, Atlanta 3-1, Nashville 3-5 i ostatnio z Colorado 3-5. Jak widać tylko raz w ostatnich 7 przegranych meczach różnica bramek wyniosła mniej niż 2. Według mnie Philadelphie stać na pokonanie Pingwinów co najmniej dwoma golami.
 
mariopas 0

mariopas

Użytkownik
Boston Bruins - Montreal Canadiens
Typ: X
Kurs: 4,33
Buk: bet365

W tym sezonie obie drużyny walczą o najwyższe laury. I ich mecze dostarczają kibicom odpowiednich emocji. Do tej pory odbyły się trzy potyczki, dwie na lodowisku Montrealu zakończone remisami, raz wygrana Niedźwiadków u siebie. Dziś przewiduję zacięte spotkanie, bo Boston po serii dwóch przegranych meczów ze słabszymi teoretyczni rywalami wrócił do formy zwycięstwem nad Ottawą i Caroliną, natomiast Montreal ma serię czterech zwycięstw, jednego po dogrywce, w tym wyjazdowego nad Rangersami i u siebie z Capitals. I jak to bardzo często bywa, kiedy stają naprzeciw siebie dwie doskonałe i równorzędne drużyny, pada remis. Statystycznie rzecz ujmując Boston juz dawno powinien zremisować, bo jego seria bez grania dogrywek wynosi obecnie 25!! Co chyba jest dawno niespotykanym rekordem. Oznacza to, że ostatnie 60% spośród wszystkich do tej pory rozegranych pojedynków Boston zakończył w trzech tercjach. A wszystkie 7 remisów odnotował w pierwszych 40% swoich meczów tych rozgrywek. Montreal natomiast remisuje dosyć często, mając krótkie serie Meczów Bez Remisu. Przedstawia się to następująco (remisy poprzeplatane są ilością MBR, nieważne przegranych, czy wygranych): x-2-x-3-x-2-x-4-x-1-x-x-x-5-x-5-x-x-2-x-1-x-3. Co prawda na trzy ich wzajemne potyczki dwa razy grali więcej niż trzy tercje, ale z kolei w sezonie 2003/2004 na 8 spotkań w sezonie zasadniczym, aż 6 było remisów!! Z czego dwa razy po dwa remisy z rzędu. Ogólnie w ubiegłych 10 latach remisy zdarzyły się 17 razy na 78 meczów, a 9 z nich, czyli ta przysłowiowa &quot;większa połowa&quot;, właśnie na lodowisku w Bostonie. Lubię grać takie &quot;statystyczne&quot; spotkania, więc i dziś się pokusiłem.
 
M 0

mariusz421f

Użytkownik
✅Minnesota Wild - Phoenix Coyotes✅

Typ : 1

Kurs: 2.10

Bukmacher: expekt​

Dzisiaj drużyna Minnesoty będzie walczyć o wygraną na własnym lodowisku z drużyna Kojotów. Oferowany kurs jest dośyć ładny, gdyż w lidze takiej jak nhl wszystko może się zdażyć i trudno trafić zwycięzcę. Jednak podejmę się tego zadania. Zacznę od gości. Drużyna Phoenix jest drużyną, która gra bardzo dobrze u siebie, stąd ładny bilans spotkań 15-6-2. Na wyjazdach jest już gorzej, bo 6-11-3. Ostatnie 2 mecze to wymęczone wygrane, z niezbyt wymagającymi przeciwnikami jak Tampa Bay czy Dallas. Jeśli chodzi o ilość zdobytych bramek to na ostatnie 4 mecze, zapunktowali tylko w meczu z Tampa. Z Chicago, Anaheim przegrali do 0, a z Dallas w regulaminowym czasie padł remis 0:0. Uważam, więc, że drużyna Kojotów może mieć problem z pokonaniem dobrze spisującej się obrony Minnesoty.
Jeśli chodzi o Dzikusów to w ostatnich 10 spotkaniach mieli ciężkich rywali, bo Chicago, Calgary, San Jose, Detroit, Boston, Philadelphia. Ostatni mecz przegrali z ostatnio dobrze spisującym się Columbus 4:2. Sądzę, że dzisiaj czas na wygraną z mniej wymagającym przeciwnikiem od poprzednich.
Drużyny te spotkały się w tym sezonie trzykrotnie.
Phoenix Coyotes - Minnesota Wild - 3 - 1 (12 grudnia)
Minnesota Wild - Phoenix Coyotes - 4 - 0 (13 listopada)
Phoenix Coyotes - Minnesota Wild - 2 - 3 (2 listopada)
Widać, że drużyna Dzikusów gładko wygrała z tym rywalem u siebie, a nawet 2 listopada na wyjezdzie z przecież tak dobrze spisującą sie na własnym terenie drużyna kojotów. Jednak ostatni mecz to porażka, a dzisiaj liczę na rewanż ze strony Minnesoty.
Jeśli chodzi o kontuzje, to prawdopodobnie w drużynie gospodarza zagrają dzisiaj Marc-Andre Bergeron oraz Niklas Backstrom, pod znakiem zapytania występ Nolana. Jeśli chodzi o drużynę gości brak większych zmian.

Dziękuję za uwagę, życzę wysokich wygranych:spokodfhgfh:. Pozdrawiam.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Boston Bruins - Montreal Canadiens OVER 5,5 / 1,91 / bwin
Przed nami niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz w którym spotkają się dwie godne siebie ekipy. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że Miśki dostały poważniejszej zadyszki przegrywając 2 kolejne mecze na swojej tafli z Buffalo 2:4 a następnie z Minnesotą 0:1. Na szczęście dla nich szybko się pozbierali i przełamali niemoc strzelecką zdobywając w sumie 11 goli przeciwko Senators i Hurricanes, można zatem powiedzieć, że wszystko wróciło do normy i ekipa z Bostonu powinna dalej ze swoboda miażdżyć kolejnych rywali. Dzisiaj jednak nie będzie to łatwym zadaniem bo do Bostonu przyjeżdżają rozpędzeni Canadiens, którzy wreszcie zaczęli pokazywać na co ich naprawdę stać i rozpoczęli już marsz po jak najlepsze miejsce w Konferencji Wschodniej przed PO. W 4 ostatnich spotkaniach Canadiens zdobyli aż 22 gole. W tym czasie wybijającą się postacią był Andrei Kostitsyn, który zaliczył w 4 ostatnich spotkaniach aż 8 punktów (4+4). Miałem okazję oglądać w akcji Canadiens w meczu z Rangers i Panthers i bardzo przyjemnie patrzyło się na ich poczynania w ofensywie. Na pewno więc nie stoją na straconej pozycji w dzisiejszym meczu, co więcej spotkałem się dzisiaj z kilkoma opiniami, że wręcz są faworytem tego meczu, ponieważ Bruins wyjdą dziś na lód osłabieni brakiem Mannego Fernandeza w bramce, a także ich najlepszego strzelca Phila Kessela, który zachorował na mononukleozę. Moim zdaniem jednak nie są to aż tak straszne osłabienia. Tim Thomas jest równie znakomitym bramkarzem 2.08 GAA, .933 SV%. O brak Kessela bostończycy również nie powinni się zbytnio martwić, świetną formę pokazują ostatnio chociażby Krejci czy Ryder, tak więc ze strzelaniem goli nie powinni mieć w dzisiejszym meczu kłopotów pomimo braku swego najlepszego strzelca. Suma sumarum zapowiada się fascynujące widowisko ze sporą ilością goli dlatego też zdecydowałem się zagrać w tym meczu na OVER.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Columbus Blue Jackets-Colorado Avalanche 1 2.20

Dzisiejszej nocy dojdzie do ciekawego spotkania w Columbus,miejscowe kurtki podejmuj lawiny.Wg mnie faworytem są gospodarze którzy wygrali 6 z ostatnich 8 spotkań,w tym 4 na wyjeżdzie,pokonali także 10 dni temu colorado na ich terenie aż 6-1.Seria blue jackets to w dużej mierze zasługa ich bramkarza Steva Masona.Statsy 20 latka robią wrażenie 25 meczów(15-9-1)1.75 GAA,6SO.to w dużej mierze dzięki niemu CBJ grają tak dobrze,w CBJ nie zagra dzis Nash ale wraca Huselius,, w ostatnim meczu hatricka strzelił 18 latek Filatov,więc nie jest tak żle z ich składem.Colorado wygrało ostatnie 3 mecze z rzędu(nashville.chicago,pittsburgh)ale wszystkie te drużyny przezywały wtedy mniejszy lub większy kryzys.W tym sezonie te drużyny grały ze sobą 3 razy i 3 razy wygrywali CBJ 4-2 u siebie 4-2 i 6-1 na wyjezdzie.
 
M 2

maciekstal

Użytkownik
Spotkanie:
Minnesota Wild Phoenix Coyotes

Typ: 1
Kurs: 2.1
Bukmacher: expekt
Analiza: Mecz pomiedzy dwoma bardzo wyrownanymi zespolami... MStawiam na gospodarzy gdyz obydwa zespoly duzo lepiej spisuja sie na wlasnym lodzie. Minesota potrafi zmobilizowac sie w ciezkich momentach i wygrac a uwazam ze wlasnie w takim sa poniewaz triche gorsza dyspozycja w ostatnich meczach spowodowala ze spadli oni w klasyfikacji o kilka miejsc i maja dosc powaznie zagrozony udzaul w playofs. W minesocie gra sie niezwykle ciezko o czym przekonalo sie San Jose i Detroit e osatnich meczach. Goscie bilans gier na wyjazdach maja 6-3-11 w bramkach 45-68 i ostatnio tez nie mieli jakiejs imponujacej serii...moim zdaniem 1 ????
 
G 0

griszak

Użytkownik
Spotkanie: Ottawa Senators - Carolina Hurricanes
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Expekt
Analiza: Kolejne spotkanie w ramach NHL, gdzie naprzeciw siebie staną drużyny Caroliny i Ottawy.
Krótko na temat gosci, którzy wg mnie zwyciężą w tym pojedynku. Po seri 4 wygranych meczy przyszły 2 porażki z Florydą (4-2) i Boston Bruins (5-1) i wg mnie to koniec gdyz w pojedynku z Ottawą wygrają. Co do składu to nie ma jakis nowych kontuzji!
Teraz gospodarze, którzy są w bardzo dużym dolku! Nowy rok nie zaczął sie dla nich dobrze, gdyż na 5 rozegranych meczy wszystkie przegrali:
Ottawa-NY Rangers - 0:2
Boston Bruins vs. Ottawa - 6:4
Buffalo vs. Ottawa - 4:2
New Jersey vs. Ottawa - 3:3 4:3 (OT)
Toronto vs. Ottawa - 3:1
I nie uważam by to miało się zmienic w tym spotkaniu. Zauważam rowniez ze w pierwszym pojedynku miedzy tymi druzynami w tym sezonie NHL lepsi byli zawodnicy Hurricanes którzy wygrali 2-1. Co do gospodarzy to ostatnio wokół nich jest sporo plotek na temat różnych transferów co niewpływa dobrze na sytuacje w drużynie. W ekipie z Ottawy jutrzejszy mecz w bramce rozpocznie Brian Elliott - będzie to jego drugi występ z rzędu dopiero. Uważam ze brak odpowiedniej komunikacji z nowym bramkarzem, fatalna passa i spekulacje wookół zespołu z Ottawy pozwolą zawodnikom z Caroliny wygrac!
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Calgary Flames - St.Louis Blues OVER 5,5 / 1,80 / bwin
Po 3 dniach odpoczynku Płomienie powracają na lód, aby kontynuować zwycięską passę na swojej tafli. Okazja na jej przedłużenie jest całkiem dobra bo do Calgary przyjeżdża dziś najsłabszy zespół Konferencji Zachodniej czyli Blues. W ostatnim czasie jednak Blues prezentuje się całkiem przyzwoicie ostatnie wygrane nad Vancouver 6:4 oraz nad Columbus 5:2 na pewno są zwiastunem poprawy formy bo nawet jeśli przegrywają swoje mecze to zazwyczaj jedną bramką i po walce. Taka dyspozycja raczej nie wystarczy jednak na będących w świetnej formie i wypoczętych Flames, ale na pewno stać ich na wbicie przynajmniej 2 goli bo linia defensywna Calgary szczelnością raczej nie grzeszy. O gole dla Płomieni raczej się nie martwię bo ich ofensywa ostatnio gra bardzo skutecznie i myślę, że wygrają ten mecz bez większych problemów, kurs jednak niezbyt zachęcający, dlatego też wolę postawić OVER po korzystniejszym kursie, a który wydaje się tu równie prawdopodobny. 4 ostatnie spotkania obydwu zespołów kończyły się właśnie wynikiem overowym.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Columbus Blue Jackets-Colorado Avalanche 1 2.20

Dzisiejszej nocy dojdzie do ciekawego spotkania w Columbus,miejscowe kurtki podejmuj lawiny.Wg mnie faworytem są gospodarze którzy wygrali 6 z ostatnich 8 spotkań,w tym 4 na wyjeżdzie,pokonali także 10 dni temu colorado na ich terenie aż 6-1.Seria blue jackets to w dużej mierze zasługa ich bramkarza Steva Masona.Statsy 20 latka robią wrażenie 25 meczów(15-9-1)1.75 GAA,6SO.to w dużej mierze dzięki niemu CBJ grają tak dobrze,w CBJ nie zagra dzis Nash ale wraca Huselius,, w ostatnim meczu hatricka strzelił 18 latek Filatov,więc nie jest tak żle z ich składem.Colorado wygrało ostatnie 3 mecze z rzędu(nashville.chicago,pittsburgh)ale wszystkie te drużyny przezywały wtedy mniejszy lub większy kryzys.W tym sezonie te drużyny grały ze sobą 3 razy i 3 razy wygrywali CBJ 4-2 u siebie 4-2 i 6-1 na wyjezdzie.

Gdyby zdecydowanym faworytem był Columbus to buki by dawali kursy na niego w okolicach 1.60 - 1.70 . A tak średnio dają 2.20 na zwycięstwo Columbusa. Czy nie jest to zbyt podejrzane ? Ja też uważam, że Columbus wg statystyk dziś win, więc bukmacher robi niezły prezent dając go po kursie 2.20 . Troche dziwne to. Ja bym zachował tu ostrożność.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ottawa Senators - Carolina Hurricanes
Typ: 1 [2,40]✅
-&gt; BetClick
Widzę, że dzisiejsze mecze cieszą sie duża popularnością i większość już ma analizy. Ja postanowiłem &quot;wybrać&quot; się dziś do Ottawy, gdzie Sens podejmą Huragany. Wydaje się że Senatorzy dziś muszą w końcu wygrać i przełamać passę porażek. Sama passa trwa od 5 spotkań (4 porażki na @ i jedna u siebie), ale co jest jeszcze dramatyczniejsze dla Sens to ich bilans od 8 grudnia dzisiejsi gospodarze rozegrali 16 spotkań i wygrywali tylko 3 razy ! W zeszłym sezonie taka statystyka byłaby nie do pomyślenia, a w obecnym jest ona rzeczywistością bardzo przykrą dla Sens i ich fanów. Wystarczy przytoczyć, że pierwsza linia Heatley-Alfredsson-Spezza w 16 spotkaniach wypracowała tylko 13 bramek. Co więcej Ottawa tylko w 7 na 16 spotkań strzelała więcej niż 2 bramki. Dość już tych negatywów ponieważ to w końcu na Sens dziś stawiam, cóż oglądając ich mecz z Bruins naprawdę było żal, że nie udało im się wygrać ponieważ pokazali pełne zaangażowanie i naprawde dobrą grę, jednak błędy jednostek zadecydowały o końcowym wyniku. Dziś zmierzą sie z Caroliną, która w ostatnich dwóch spotkaniach wyglądała prze słabo i stąd też dwie porażki z bilansem bramkowym 3-9. Oczywiście wcześniejsze spotkania to seria 4 zwycięstw, jednak liczy się teraźniejszość w której Huragany wyglądają marnie, zapewne wierzą w to że dziś przyjdzie im lekkie i proste do zwycięstwa spotkanie. Jeśli chodzi o kontuzję to nie ma po obu stronach znaczących osłabień, a do ekipy Senators wrócił w ostatnim spotkaniu z Rangers Filip Kuba, który jest solidnym i bardzo aktywnym obrońcą jeśli chodzi o klasyfikację asyst (22 jak do tej pory). Jeśli chodzi o bramkarzy to w ekipie Sens w ostatnim meczu wystąpił po raz pierwszy Brian Elliot i zanotował dość dobry występ broniąc 27 strzałów, prawdopodobnie dziś też wystąpi. W ekipie Huraganów na pewno wystąpi Cam Ward, który ma dość dobry wskaźnik 2,53. Podsumowując obie ekipy mają ostatnio problemy ze skutecznością, dziś na pewno jedna z ekip się przełamie, mocno liczę że będzie to Ottawa, drużyna z dużym potencjałem jednak czegoś tam brakuje pytanie tylko czego ? Huragany dziś na pewno czeka ciężka przeprawa i nie spodziewam się po nich nagłej metamorfozy. Niestety jest to trudny mecz do jednoznacznej oceny ale całym sercem za Sens ! :spokodfhgfh:
 
luckyluck 0

luckyluck

Użytkownik
Ojjj na Ottawe naprawde warto zacząć grać ???? Jedynym zastanowieniem się to tylko za jaką stawkę ???? Ta drużyna naprawde zawsze miała potencjał do gry, ta drużyna potrafiła jechać po kolei wiele drużyn. Generalnie notuje 11 porażke poza jakimś wyłamaniem ledwie co z Edmonton i jedną wygraną po OT z Dallas. Ja już w poprzednim meczu typowałem na Ottawę ale jednak Ottawa poddała się 0:2 z Rangersami. Carolina ma strasznie dużo brzebłysków, potrafi po 3 razy wygrać ale i przegrywa z honorem. Bardzo lubię tą drużynę i obecnie i w poprzednim sezonie, zaraz po Avalanche. Jednak też bym skłonił się co do typu na Ottawę. A jak nie dzisiaj, to x2 stawka w następnym meczu na Ottawę. ???? Dodam jeszcze że Carolina zaczyna długo nie remisować, i pechem może być własnie X w tym meczu :/ Ja osobiście dzisiaj też gram na Ottawę ???? ✅✅✅
 
P 0

przemek1916

Użytkownik
Spotkanie: Minnesota Wild - Phoenix Coyotes
Typ: Zwycięzca 1. tercji - X
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bwin
Analiza: Jest to mecz dwóch drużyn o podobnym potencjale, wynik będzie bardzo ważny w kontekście walki o Playoff, ponieważ Phoenix jest na zachodzie o 1 miejsce nad &quot;kreską&quot;, a Minnesota pod nią. Ale nie w tym rzecz, Minnesota i Phoenix to jedne z najbardziej regularnie remisujących 1. tercje drużyn. Mają prawie po 50% (19/41 i 20/43) remisów w tej statystyce, więc kurs jest zachęcający (jak zresztą zawsze na remis). A jeśli spotykają się dwie drużyny &quot;lubiące&quot; remisować to nic, tylko czekać na taki wynik. Jeśli miałbym typować dokładniej to obstawiałbym 0:0 po pierwszej odsłonie gry, jako że oba zespoły grają underowo, a mecz jest o niemałą stawkę.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pozwolę sobie dodać do dyskusji krótkie komentarze na temat spotkań tutaj omawianych :
1) Washington Capitals - Edmonton Oilers --&gt; Nisku kurs wystawiony przez buków uwzględnia chyba kilka ważnych kontuzji w Edmonton, mimo wszystko Washington także ma kilku kontuzjowanych graczy i to obrońców, między innymi najważniejszego Toma Potiego. EDM trzyma jako taki poziom więc lania raczej nie dostanie aczkolwiek wygrana WAS mocno prawdopodobna
2) Philadelphia Flyers – Pittsburg Penguins --&gt; Pingwiny jak się nie obudziły tak się nie budzą i mało co wskazuje na to żeby dziś miało nastąpić oczekiwane zmartwychwstanie. Philadephia jeśli tylko powstrzyma się od ich największego błędu czyli zbyt agresywnej gry przez co łapanie dużej ilości kar to wygra ten mecz. Aczkolwiek Pingwiny mogą powalczyć i remis albo przy odrobinie szczęścia nawet wygrana w ich zasięgu
3) Minnesota Wild - Phoenix Coyotes --&gt; tu się nie zgodzę raczej z typem na Wild mimo że jestem ich fanem. Może zacznę od braków, Gaborika nie ma już od dłuższej chwili więc wymieniam dalej : w obronie nie zagra na pewno Foster a być może Bergeron (pierwsza linia).Wątpliwy występ Nolana (pierwsza linia), na bramce powinien wystąpić Niklas Backstrom aczkolwiek leczył przez ostatnie dni chorobę więc jego forma dzisiaj może być niewystarczająca mimo że to świetny G. Dodając do tego kiepską ostatnio postawę Wild zaś bardzo dobrą PHX to dziś sięgnął bym raczej po typ na zwycięstwo Coyotes (bardzo dobry kurs oferowany przez buków)
4) Ottawa Senators - Carolina Hurricanes --&gt; szczerze ? Śmierdzi mi tutaj remisem ???? nie mogę ogólnie wyczuć w tym sezonie zawodników Caroliny bo grają na maksa nie równo i odczytanie ich formy a zarazem kierunku w którym będzie podążać jest wielką niewiadomą. W Ottawie zagra już Rutuu (po ostatnich gryzieniach trochę odpoczął i dziś kolejna okazja do obicia rywala ewentualnie urwania czegoś) oraz Kuba. Kibicuje dziś Ottawie ale jak będzie - nie wiem ????
5) Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche --&gt; Ciężki mecz do typowania, Colorado osłabione lecz CBJ również, więc w osłabieniach remis. Obie drużyny zaskakująco dobrze radzą sobie bez swoich najlepszych hokeistów, szanse dostali zmiennicy i gracza dalszych linii i wykorzystują ją, w starciu tych ekip powinno być ostro, nie wykluczałbym remisu na który jest duża szansa zwłaszcza jeśli w bramce CBJ ponownie stanie MR.ZERO czyli S.Mason ????
Osobiście dziś zagrałem na NY Rangers ML , przeciwko islanders, życze wszystkim powodzenia dzisiejszej nocy !
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: Vancouver Canucks - New Jersey Devils
Typ: X
Kurs: 4.20
Bukmacher: Interwetten

Analiza:
Skłaniam się do remisu w tym meczu. Zacznijmy od tego, że w obu drużynach nie wystąpią podstawowi bramkarze. Także dziś w obu zespołach wystąpią rezerwowi bramkarze. Lepszego bramkarza ma New Jersey: Scott Clemmensen (15-9-1 , GAA 2.38 a gorszego Vancouver: Jason LaBarbera (7-9-6 , GAA 2.80). Właśnie ze względu na dużą ilość remisów Jasona w meczach w których grał stawiam na remis i w dzisiejszym spotkaniu. Ja generalnie składałbym się do postawienia X2 na New Jersey bo świetnie rozegrali dwa ostatnie mecze:
12/01-09 Anaheim Ducks vs. New Jersey 4:3
11/01-09 Los Angeles Kings vs. New Jersey 1:5

Ale z drugiej strony kuriozalne porażki Vancouveru skłaniają mnie do tego, że dziś Vancouver nie odpuści meczu bo w końcu w dwóch ostatnich meczach mimo przegranej strzelali gole. Z St Louis mogli zremisować, ale w końcowych minutach zaspali i w końcu utracili dwa gole:
11/01-09 NHL Vancouver vs. San Jose Sharks 2:4
10/01-09 NHL Vancouver vs. St Louis 4:6

Dlatego Vancouver ma dziś atut własnej tafli, bramkarza który lubi zremisować, i 2 porażki (Vancouver jak patrze w statystyki jest drużyną, która po 2 porażkach zaczyna grać swoje i wygrywać, chociaż dziś z New Jersey raczej nie wygra bo to poprostu lepsza drużyna ale remis już pasuje).
Z kolei New Jersey ma lepszego bramkarza ale czy to wystarczy do czystego zwycięstwa? Bo przecież Vancouver trzyma sie nieźle a b. rzadko przegrywa 3 mecz z rzędu... Także obstawiam remis ????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ja sobie dzisiaj stawiam na Sharks ✅ oraz Calgary ✅. Za rekinami przemawiają takie argumenty: miażdzący bilans meczów u siebie 19-0-2, Sharki są wypoczęte oraz to, że Tampa grała wczoraj mecz z Kingsami i na pewno zostawiła sporo sił na lodowisku. Mam nadzieję, że będęcy w dobrej formie kapitan Sharkow Patrick Marleau znowu coś dzisiaj ustrzeli ;). Obawy co do meczu mam takie, że Tampa generalnie zaczęła ostatnio lepiej grać. Mam nadzieję że, Martin St.Louis i Lecavallier dzisiaj sobie nie poradzą z Nabokowem. Calgary gra dzisiaj z Blues, i tutaj mam większe chyba obawy, bo St. Louis 3 mecze ostatnio zagrali nieźle, ale z drugiej strony Calgary, które dysponuje potężną ofensywą i najlepszym goalie Kiprusoffowem. Oby mój ulubieniec Iginla dzisiaj miał powody do radości ???? .
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Rekiny i Płomienie nie zawiodły. Niestety zmęczenie Tampy po prostu było wczoraj bardzo widoczne. Nutki zaprezentowały się lepiej, ale na Calgary to nie wystarczyło. I jeszcze krótka refleksja o drużynie Washingtonu. Oglądając zwłaszcza pierwszą tercję, nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że w Washingtonie grają takie żyły, że szkoda gadać. Gdyby choć trochę grali bardziej zespołowo i chcieli pozbywać się krążkę. Często tak jest z Oviechkinem, Seminem. Generalnie jak się ogląda mecze Rosjan w jakichkolwiek mistrzostwach, to często jest wrażenie takie, jakby każdy z zawodników grał swój mecz. Dzięki temu właśnie Edmonton zwyciężyło, grali przede wszystkim jako team.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Gdyby zdecydowanym faworytem był Columbus to buki by dawali kursy na niego w okolicach 1.60 - 1.70 . A tak średnio dają 2.20 na zwycięstwo Columbusa. Czy nie jest to zbyt podejrzane ? Ja też uważam, że Columbus wg statystyk dziś win, więc bukmacher robi niezły prezent dając go po kursie 2.20 . Troche dziwne to. Ja bym zachował tu ostrożność.
Napisałem że wg mnie CBJ są faworytem i się sprawdzilo 4-3 Win✅
No offense,ale czasem buki wystawiają dziwne kursy,jest wiele drużyn nie docenianych przez buki,przykładowo zawsze na beniaminków(Hull city w anglii,leixoes w portugali czy hoffenhaim w niemczech,wszystko piłka nożna)i zespoły kiepskie rok wcześniej(Liptovsky mikulas,hokej slowacja) są zawyżone kursy.Tak samo zaniżone zawsze są na mistrza,czy na dobry zespół.Na Red Wings ,czy nawet na NYR u siebie w tym roku zawsze kurs jest bardzo zaniżony przez buki,a w NHL jak wiadomo każdy może wygrać z każdym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom