>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
luckyluck 0

luckyluck

Użytkownik
Tampa ta druzyna zawsze mi sie bedzie kojarzyc z duza iloscia bramek, z duzymi szokami w kwestii wygrana - przegrana i tak w kolko. Wydaje mi sie ze taki zawodnik jak Phoenix dzisiaj z Tampa, to ciezki mecz :/ Ja bym bardziej skalnal sie ku Tampa Bay. Po prostu. Nie wiem czemu, ale zawsze probowalem uciekac od tej druzyny jaka jest Tampa ???? Fakt, faktem w tym sezonie Tampa nie pokazuje zbyt wiele, bo i Ottawa zloila Tampe Bay. Jednak ja ta druzyne jakos czulem od zawsze ze potrafi zaskoczyc ???? Moze dzisiaj tez dostanie baty. Ale jakos nie mam odwagi nigdy stawiac na ta druzyne. Moze to zabrzmi smiesznie, ale ja juz wolalbym pokusic sie skromną stówką i zaryzykować dzisiaj na Ottawę ???? Ottawa też na dniach zaskoczy (czuję to w moim serduszku) ;))) I w sumie zycze im aby stało to sie dzisiaj z Boston i walneli mega niespodziankę ;)
Co do meczu, wolalbym bym w 90 % zagrac tu over 5,5 - ale to tylko moje prywatne zdanie ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
To skoro już tak rozwodzimy się nad meczami, to co powiedzie o PHX? W sumie zespół własnej tafli, który raczej dobrze radzi sobie ostatnimi czasy, a Tampa to jednak Tampa i w sumie gdyby nie ostatni ich mecz, to z czystym sumieniem postawiłbym na 1, a tak... wątpliwości pozostały - jak sądzicie? Jest do dobry typ do grania, czy lepiej dać sobie spokój?
Ja bym to odpuścił, trudno wskazać faworyta, bo w sumie takowego nie ma, Błyskawice niby coś ostatnio zaczynają pogrywać, ale to również drużyna, którą w tym momencie ciężko rozgryźć potencjał i siła jest ale wyników nie ma, więc bilans wychodzi na zero i bądź tu mądry ???? , dla zabawy jednak skłonny byłbym do Kojotów ML, ale na serio to no bet.
A tak w ogóle Matriks masz &quot;milion&quot; lepszych meczy do obstawienia :-D. Typ na Chicago jak dla mnie jest dziś bardzo interesującą opcją, Colorado co prawda wygrało ostatnio z Nashville ale to przeciwnik na ich poziomie, dziś Blackchawks, którzy prezentują o wiele wyższy poziom i tak szczerze powiedziawszy może ML na Chicago albo nawet czysta 2, zabraknie Kane&#39;a dlatego jeszcze do obmyślenia typ.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Calgary Flames - NY Islanders 1(-1,5) 1,97 bwin ✅ OVER 5,5 1,80 Expekt ✅
Płomienie prezentują się ostatnimi czasy naprawdę świetnie a ukoronowaniem ich dyspozycji było ostatnie efektowne zwycięstwo nad Sharks 5-2 czym potwierdzili, że ich aspiracje sięgają znacznie wyżej niż tylko walka o PO. Od połowy grudnia jedynie Blackhawks znaleźli sposób na pokonanie Calgary i to dwukrotnie, ale to jednak zupełnie inna klasa niż dzisiejszy przeciwnik czyli Islanders. Głównym atutem Płomieni jest w tym sezonie zespołowość, aż 6 zawodników przekroczyło w tym sezonie granicę 10 strzelonych goli i jak widać ta współpraca przynosi świetne skutki zespół po dosyć przeciętnej pierwszej części sezonu wszedł we właściwy rytm i trudno przypuszczać żeby Wyspiarzom udało się dzisiaj to zmienić. Ten sezon jest w ich wykonaniu fatalny i trudno to tłumaczyć jedynie kontuzjami, które trapią zespół od dłuższego czasu. Mimo starają się jak mogą i w większości spotkań są w stanie stawiać trudne warunki swoim przeciwnikom. 5 z 6 ostatnich spotkań wyjazdowych przegrali różnicą tylko jednej bramki. Czas więc to zmienić :] i myślę, że na tafli w Calgary nie będą mieli zbyt wiele do powiedzenia. Do typu CGY -1,5 dokładam też singla na over bo ten wydaje mi się tu bardzo pewny.
 
luckyluck 0

luckyluck

Użytkownik
Jak wczoraj było do wyboru 2 mecze to narzekałem że za mało, jak dzisiaj multum to naprawdę ciężka decyzja ???? Ciężka bo w planach gruba stawka ???? Zaczynasz mnie Juan przekonywać do Chicago ???? W sumie oglądałem ten mecz Nash - Color i masz sporo racji ????
Ja zastanawiam się też dzisiaj nad typową loterią a mianowicie w meczu Florida - Carolina nad over 5,5 na bet365 niezły kurs bo 2,15 ???? Jednak no właśnie, to tylko loteria. Jednak może się pokuszę na grubą stawkę na Chicago :/
Panowie, temat widzę czyta mnóstwo osób - nie sępięć na typy tylko też dać swoje 2 grosze, zawsze to wspólne analizy ????

Trochę ugrałem w 2 dni, UWAGA Juan ! Poszło na Chicago 1000 zł, jak nie wejdzie to tylko mnie pociesz że będzie dobrze ;P Jeszcze moja ulubiona drużyna to Colorado, oj żeby mi się nie sprzeciwili dzisiaj za ich zdradę ;))
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Trochę ugrałem w 2 dni, UWAGA Juan ! Poszło na Chicago 1000 zł, jak nie wejdzie to tylko mnie pociesz że będzie dobrze ;P Jeszcze moja ulubiona drużyna to Colorado, oj żeby mi się nie sprzeciwili dzisiaj za ich zdradę ;))
Gruba stawka, będę trzymał kciuki żeby wbiło :spokodfhgfh:, sam na nich gram ale w dublu i za o wiele mniej, ale co tam masz dobry nick więc prawdopodobnie będziesz miał szczęście ???? . Poza tym obdarzam dzisiaj zaufaniem Devils i Bruins, zobaczymy co noc przyniesie oby była przesycona :-D
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ja gram dzisiaj na Detroit ✅ (6-1). Myślę, że Dallas to nie jest zespół, który mógłby im zagrozić. Jeśli potraktują ich serio, to nie powinno być problemów. Detroit ma serie 4 zwycięstw z rzędu. Tego się boję trochę, ale to jest Detroit. Gwiazdy zaczęły się ostatnio troszeczkę piąć w górę tabeli po beznadziejnym początku. Ich bilans 6-2-1 w 9 ostatnich meczach może napawać optymizmem. Jednak Stars słabo grają na wyjeździe, myślę że Detroit sobie poradzi.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Gruba stawka, będę trzymał kciuki żeby wbiło :spokodfhgfh:, sam na nich gram ale w dublu i za o wiele mniej, ale co tam masz dobry nick więc prawdopodobnie będziesz miał szczęście ???? . Poza tym obdarzam dzisiaj zaufaniem Devils i Bruins, zobaczymy co noc przyniesie oby była przesycona :-D
1000 Na Chcago hmmm no to raczej bardzo lekko myślne przynajmniej wg mnie wyjazd to mimo wszystko wyjazd Lawiny u siebie graja nie najgorzej A Chciago no graja dobrze ale czy az tak aby byc pewnym ich zwyciestwa na wyjedzie dla mnie nie ale zycze powodzenia jak najbardziej
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
grubą stawkę to trzeba było na Detroit grać. Co jak co, ale liczby nie kłamią. Skrzydła u siebie punkty tracą niezmiernie rzadko(15-3-2), i nie z takimi przeciwnikami jak Dallas, które zalicza się w tym sezonie niestety może nie do tych już typowych słabeuszy, ale na pewno jest na końcu przeciętniaków ligi. Wiadomo, że niespodzianki się zdarzają, ale zawsze jednak jest lepiej grać na te bardzie prawdopodobne zdarzenia, niż kombinować po lepszych kursach mniej prawdopodobne ;). Podobnie świetnymi typami były po prostu zwycięstwa mocnego Calgary, które u siebie grały z beznadziejnymi Islanders (5-17-2 away), oraz Boston, jednak oglądając ten mecz z Ottawą można było wyczuć niespodziankę. Jednak Ottawa fatalnie gra w obronie w tym sezonie, bramkarz też słabo, to za mało na Boston.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
żadnych dwójek w NHL od dzisiaj, popatrzcie na wyniki ????
Gratuluje profesjonalnego podejścia do sprawy, a jeśli dziś padną same &quot;dwójki&quot; to rozumiem że jutro napiszesz że żadnych jedynek w NHL ? :jezora: Sentymenty na bok panowie, myślmy racjonalnie
grubą stawkę to trzeba było na Detroit grać. Co jak co, ale liczby nie kłamią. Skrzydła u siebie punkty tracą niezmiernie rzadko(15-3-2), i nie z takimi przeciwnikami jak Dallas, które zalicza się w tym sezonie niestety może nie do tych już typowych słabeuszy, ale na pewno jest na końcu przeciętniaków ligi. Wiadomo, że niespodzianki się zdarzają, ale zawsze jednak jest lepiej grać na te bardzie prawdopodobne zdarzenia, niż kombinować po lepszych kursach mniej prawdopodobne ;). Podobnie świetnymi typami były po prostu zwycięstwa mocnego Calgary, które u siebie grały z beznadziejnymi Islanders (5-17-2 away), oraz Boston, jednak oglądając ten mecz z Ottawą można było wyczuć niespodziankę. Jednak Ottawa fatalnie gra w obronie w tym sezonie, bramkarz też słabo, to za mało na Boston.
Patrze na Twoją wypowiedź dotyczącą meczu Detroit przed meczem i widze tam takie słowa jak &quot;boje się&quot; &quot;jeśli&quot; i widać ogólnie jakieś wątpliwości, natomiast jak już znasz wynik to wpadasz i zaczynasz pouczać ludzi PO FAKCIE co trzeba było zagrać i za ile. Gratuluje typu, aczkolwiek z tego co piszesz wyraźnie widać że meczu nie oglądałeś a typy opierasz na suchej statystyce co nie zawsze się opłaca, cyfry nie powiedzą ci że bramkarz Turco fatalnymi interwencjami dał zwycięstwo Detroit.
Świetne typy na Calgary i Boston ? Ottawa podjela walke i żałuje że jej nie wygrała, szkoda że swoimi świetnymi typami, taką pewnością i jakimiś argumentami nie raczyłeś się popisać przed meczami
Odnosząc się do całej nocki to najbardziej zaskakującym wynikiem jest chyba porażka w takich wymiarach NJ Devils. Ciężki warunki postawiła Tampa Kojotom i oddala mecz po ogromnej walce 2-3. Królowie z LA ponownie udowodnili że na swoim lodzie są niebezpieczni zawsze.
Dzisiaj 5 spotkań , równie ciekawych i emocji pewnie ponownie nie zabraknie, zapraszam do analizy i dyskusji :
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie zachęcam do pisania bardziej rozbudowanych wypowiedzi niż jedno, dwa zdania... Zwłaszcza jedno czy dwa zdania po meczu. Do takich luźnych wypowiedzi jest inne miejsce na forum.
Podobnie pisanie, że ktoś gra xxx zł na dany mecz nie podając argumentów to też nic nie wnosi.
Pozdr.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Patrze na Twoją wypowiedź dotyczącą meczu Detroit przed meczem i widze tam takie słowa jak &quot;boje się&quot; &quot;jeśli&quot; i widać ogólnie jakieś wątpliwości, natomiast jak już znasz wynik to wpadasz i zaczynasz pouczać ludzi PO FAKCIE co trzeba było zagrać i za ile. Gratuluje typu, aczkolwiek z tego co piszesz wyraźnie widać że meczu nie oglądałeś a typy opierasz na suchej statystyce co nie zawsze się opłaca, cyfry nie powiedzą ci że bramkarz Turco fatalnymi interwencjami dał zwycięstwo Detroit.
Świetne typy na Calgary i Boston ? Ottawa podjela walke i żałuje że jej nie wygrała, szkoda że swoimi świetnymi typami, taką pewnością i jakimiś argumentami nie raczyłeś się popisać przed meczami
w4rerw
Nie omieszkam się odnieść do Twojej wypowiedzi Odisio (pomijąc fakt, że dominuje w niej frustracja). Zacznijmy od tego, że obawa związana z typowaniem na zakładach jest zawsze, tym bardziej jeśli chodzi o taką ligę jaką jest NHL, gdzie każdy może wygrać z każdym. Moja obawa była związana jak zauważyłeś pewnie (albo i nie), że Detroit wygrało 4 mecze z rzędu. Wiadomo jak ciężko jest utrzymywać w NHL takie serie zwycięstw. To potrafią tylko najlepsi. Po drugie ja nikogo nie pouczam, tylko chciałem zauważyć, że czasami warto jest zagrać na faworytów, który grają z zespołami dużo słabszymi od siebie (to nie znaczy, że zawsze wygrają), ale jest spora szansa na wejście takiego typu. Warto również czasem popatrzeć na statystyki, które mają pomagać a nie przeszkadzać w typowaniu. Po trzecie, radzę nie wypowiadać sądów tego typu, że opieram swoje typowanie na suchych statystykach i nie oglądam meczów, gdy nie znasz prawdy ;). Owszem, nie jestem fanatykiem NHL, ale czasami obejrzę sobie jakiś mecz, o ile czas na to pozwala. Bardziej interesuje się PLH, które oglądam dużo bardziej regularnie...
Typy na Calgary i Boston były świetne... bo weszły ???? . Wyobraź sobie, że widziałem mecz Bostonu z Ottawą i faktycznie Ottawie niewiele brakło, żeby zrobić niespodziankę. Calgary wygrało bez problemów, bo realia są takie, że na stan obecny jak grają mecze u siebie z Islandersami to na 10 pewnie wygraliby 7 może 8. Postaram się następnym razem coś napisać, gdy będę pewny jakiegoś meczu. Szanuję Cię, bo jesteś dobrym typerem, ale szanuj też innych i nie traktuj ludzi z góry. Pozdrawiam.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets [ Typ: 1 @ kurs: 1,60 @ Betsson]⛔ :hokej: Washington Capitals (-1,5 gola) - Columbus Blue Jackets [ Typ: 1 @ kurs: 2,02 @ Betsson] ⛔

Analiza: Dzisiaj mecz Capitals vs Jackets gdzie typ na WSH jest chyba najbardziej pewny na tą noc. Wszystko za sprawą kontuzji w szeregach gości, które przedstawiają się następująco:


Jak widać bezwątpienia najlepszy grasz CBJ - Nash dziś nie zagra a wraz z nim 2 a nawet 3 najbardziej liczących się zawodników dla ataku w tej dużynie. Mało tego - wątpliwy jest również występ 2 najlepszego zawodnika Huselisua, którego brak byłby już totalnym osłąbieniem. W związku z tym możemy się spodziewać wygranej Capitals. ???? Jeśli powyższe argumenty niektórym jeszcze niestarczą dodam, że CBJ jest najgorszą drużyną grającą w PK%, zaś WSH jedna z najlepszych w PP% (23%). Akurat tak się złożyło, że średnia kar/macz w CBJ też jest jedną z najwyższych w lidze (16minut/mecz).
Do meczu WSH proponuję jeszcze 2 typy:
:hokej: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets [ Typ: under 5,5 @ kurs: 1,85 @ Betsson](wynik: 3 gole)✅ :hokej: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets [ Typ: under 1,5 (Ist period) @ kurs: 1,77 @ Betsson](wynik: 1 gol) ✅

Analiza: Mimo iż w ataku CBJ mega osłabienia nie zapominajmy o tym, że w bramki CBJ pilnuje najlepszy bramkarz ligi - Stave Mason, który udowodnił w ostatnim meczu z Detroit, że nawet z tak osłabioną drużyną w ataku bardzo trudno mu strzelić bramki. Ostatecznie Red Wings strzeliło 2 gole z PP i jednen na empty net, także w sytuacji 5on5 nie wpuścił żadnej bramki
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
moje typy, bez głębszych przemyśleń ;)

Washington vs. Columbus✅
Typ: x2
Wynik: 2
WDC zmęczone po ostanim zwycięstwie nad Flyers podejmuje u siebie przeciętne &quot;kurtki&quot; z Cloumbus. Moim zdaniem &quot;kurtki&quot; przerwą dziś passę wygranych WDC (5 wygranych w tym 1 w ponadczasie), w najlepszym dla WDC przypadku o spotkaniu rozstrzygnie dogrywka ????

Buffalo vs. NY Rangers.⛔
Typ: 2
Wynik: 1x
Wydaje mi się, że &quot;Strażnicy&quot; z Nowego Yorku dziś będą próbowali zamazać niemiłe wspomnienia z przeszłości i zaczną wracać do formy z początku sezonu ???? )

Edmonton vs. San Jose.⛔
Typ: X
Wynik: 2
Większość dotychczasowych spotkań rozgrywało się w ponadczasie. Dodatkowo, rekiny którym nie wiedzie się w tym sezonie wzorowo na wyjazdach goszczą na tafli olejarzy, którzy nie są też słabą drużyną. Dlatego też nie wachałbym się postawić tutaj czystego X :]

@edit:
Dobrze, że mi buka zamknęli ???? a to, że o 1:52 napisałem to ja wiem xD


Dziś ciekawy mecz ???? WDC vs. Montreal. ????
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
No chlopaki to wam waszyngton dal ciala,ogladalem mecz i 1 tercje spokojnie powinni wygrac a 2 pozostale wyrownane,moze mala przewage mieli ale to co mason robil w bramce to Szacun i przy okazji wszedl mi kupon ???? czysta 2 ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Florida Panthers-Atlanta Thrashers 1 1.85 Expekt

Wg mnie najpewniejszy typ na dziś,Florida na fali,3 wygrane w 4 ostatnich meczach(pittsburgh wyjazd,toronto wyjazd,carolina dom)przegrana po dogrywce z montrealem na wyjeżdzie(oglądałem ten mecz,Anderson bramkarz Floridy zawalił wg mnie co najmniej 2 bramki)Atlanta jak co roku beznadziejnie,ostatnio wygrana z NJ ale to wg mnie wypadek przy pracy.Co sprawia że zdecydowanym, faworytem są gospodarze?.W ekipie gości nie zagra ich najlepszy strzelec Bryan Little który strzelił już w tym sezonie 19Goli.Atlanta to nie CBJ a Lehtonen to nie Mason,więc drugiego SO nie będzię.Florida gra teraz 7 kolejnych meczów u siebie,a do czwartku hokeiści Panthers mają wolne więc dadzą z siebie dziś więcej niż 100%.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Mam pytanie do expertów NHL. Korcą mnie dziś Sharki z Canucks po ładnym kursie, a wiadomo, że 2 podstawowych bramkarzy Vancouver jest kontuzjowanych - to skąd taki dobry kurs na San Jose?
Jest coś o czym nie wiem ?
Wczoraj Canucks dostały lanie od słabiutkiego St. Louis i sądze, że dziś też przegrają z tak klasowym zespołem jak San Jose, bo osłabień po stronie San Jose dziś prawie nie ma.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ottawa Senattors-NY Rangers 1 2,55 Bwin

Bardzo ryzykowny typ,na ottawe,wg mnie powinni dziś wygrać.Nie bedę się rozpisywał się jak słabo gra ottawa.Ale są 3 fakty przemawiające za nimi dziś .Po pierwsze senators dwa razy wygrali w tym sezonie z NYR u siebie 3:2 i 4-1 ,raz przegrali po karnych w Nowym Jorku 1:2 więc potrafią grać z NYR.Po drugie ottawa po serii 8 meczy na wyjeżdzie wraca dziś na własne lodowisko,co zawsze jest jakimś handicapem i po trzecie

&quot;Ottawa Senators owner Eugene Melnyk issued a statement last night, responding to rampant speculation yesterday afternoon that both general manager Bryan Murray and coach Craig Hartsburg had been fired by the organization. &quot;Contrary to what is being reported (yesterday) by the media, I have made no decisions with respect to any personnel changes within the Senators organization,&quot; the statement from Melnyk read. &quot;Winning remains our No. 1 priority and there is a collective focus by our management, our coaching staff and our players to deliver this to our fans. &quot;I, along with our fans, will do nothing but continue to remain fully committed to our Senators and enthusiastically cheer them on to

Wg mnie warte ryzyka,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom