>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pittsburgh Penguins vs. Florida Panthers
Typ: 1 [1,80]⛔ -&gt; BetClick

Pierwsza analiza w nowym roku prowadzi mnie do Pittsburgha gdzie gospodarze podejmą ekipę Panter. Parę słów wstępu, obie ekipy są w podobnej sytuacji dzisiejszego dnia, Pingwiny mają serie 3 porażek, Pantery seria 4. Co więcej tylko 5 punktów w rozrachunku ogólnym dzieli obie ekipy, te elementy jasno wskazują na to, że dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla jednej jak i drugiej drużyny. Tradycyjnie zaczynam od gości, Florida ma duże problemy z bramkarzem, dalej na zmianę broni Vokun i Anderson ale jeden i drugi nie zachwycają, razem w 4 przegranych spotkaniach wpuścili 19 bramek. Dziś wszystko wskazuje na to że wystąpi Anderson, który przeciwko Pingwinom grał tylko jeden raz, ale za to zwycięski. Poza tym ekipa z Florydy większych problemów kadrowych nie ma, jednak jak widać to nie jest wystarczający argument do tego by grali dobry skuteczny hokej. Dziś przyjdzie im zmierzyć się z drużyną, która póki co na papierze wygląda od nich lepiej i będzie grała na własnej hali, jednak w tym momencie sezonu to jest malutki argument stojący za Pingwinami. Wiele osób ostatnio liczyło na to ze Pittsburgh przerwie świetną passe Bostonu, jednak w obydwu spotkaniach dostali bęcki, ponieważ 5:2 u siebie i 4:2 na wyjeździe to według mnie zdecydowane zwycięstwa. Co więcej ekipa z Pittsburga nie wykorzystała w ostatnich 5 spotkaniach żadnej z 21 !! szans gry w przewadze. Kolejny problem to brak punktów ze strony Crosbiego, który strzelił tylko jedną bramkę w 6 spotkaniach. Malkin też ostatnio nie jest w zbyt wysokiej formie. Można by tak jeszcze wymienić parę negatywów ale w koncu mój typ dzisiaj jest na gospodarzy więc liczę na to że książę Crosby weźmie się w garść, czego efektem będzie dobra gra całej ekipy i postarają się zdobyć więcej niż 2 bramki (ostatnio tylko 7 w 5 spotkaniach). Wydaję mi się, że jeśli Pantery dostaną dzisiaj bagaż 3 bramek będą bezsilne i przegrają 5 spotkanie. Mocno liczę, że Pittsburgh się przebudzi z noworocznego snu.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Pittsburgh Penguins vs. Florida Panthers

Typ: 1 [1,80] -&gt; BetClick
ehh wyprzedzileś mnie z typem na pierwszą część meczów dzisiejszego wieczoru ;p dokładnie zgadzam się z analizą dziś Pingwiny muszą sie przebudzić z zimowego snu i jest ku temu okazja bo Pantery są w kryzysie i to dużym...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
ehh wyprzedzileś mnie z typem na pierwszą część meczów dzisiejszego wieczoru ;p dokładnie zgadzam się z analizą dziś Pingwiny muszą sie przebudzić z zimowego snu i jest ku temu okazja bo Pantery są w kryzysie i to dużym...
:spokodfhgfh: wybacz Kolego. Więcej analiz dzisiaj nie robie także wszystkie mecze do dyspozycji, a poza tym obyśmy oboje skorzystali na typie na Pingwiny ????
Pozdrawiam.
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Minnesota Wild - Detroit Red Wings
typ: 1x✅
kurs: 1,75

Skrzydła w ostatnim czasie grały bardzo wyczerpujące i prestiżowe mecze z drużyną Chicago. Oba w pięknym stylu przez nich wygrane 4-0 i 6-4. Dziś niepewna gry w play-off drużyna z Minnesoty zmierzy się z obrońca Pucharu i myślę że trener Detroit da odsapnąć troszkę swoim gwiazdom po tych meczach. Liczę że Minnesota postawi wysoko poprzeczkę gościom i nie ułatwi im zadania. W drużynie gopspodarzy zabranie Marc-Andre Bergerona, który dla Dzikusów strzelił już w tych rozgrywkach 13 bramek, ale ja myślę że dziś Detroit poprost nie rzuci wszystkich sił na lodowisko ale wyleczy urazy podstawowych graczy aby Ci byli zupełnie zdrowi w decydujących w tym sezonie meczach.
W tamtym sezonie 4 razy spotkały się te drużyny 2 razy wygrały Skrzydła(raz w detroit raz w minnesocie) i padły 2 remisy z których raz wygrała Minnestota(Detroit) a potem u siebie poległa po remisie2-2.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
13-3-0 +126.95
Witam po dłuższej przerwie, ale i tak na krótko bo jutro wracam do jednostki, więc bez większych spuszczeń zapodam to co dziś stawiam.


Boston Bruins - Buffalo Sabres

Jak dla mnie okazja dnia, a na pewno okazja by zacząć grać progresję na L Bostonu Ja jednak okazji do zagrywki na to progresją nie będę miał więc na sam koniec zapodam jak dzisiaj gram cały kupon. Przed sezonem może pisałem że będę bacznie patrzał na Edmonton, Boston i LAK jak narazie najlepiej radzą sobie niedźwiadki lecz streak W10 to już naprawdę za dużo jak na tych dżentelmenów. Buffalo zawsze jak stawiałem na nich podczas takich długich streaków zawsze pomagali mi w tym w tamtym sezonie mieli dosyć długą serię zwycięstw więc postawiłem na NYR, na początku sezonu było odwrotnie za trzecim razem myślę że i teraz Buffalo mnie nie zawiedzie. Buffalo potrafi grać w Bostonie w L28 wygrali aż 19. razy, to jak i kontuzje Bergerona i Sturma pomogły mi w tym żeby zagrać na Buffalo RL, a kurs naprawdę wyśmienity jeszcze ciągle rozmyślam żeby połowa budżetu nie poszła dzisiaj na nich solo.
Typ : Buffalo Sabres 60&#39; @ 3.60 (5/10) ✅ 2:4

Nashville Predators - Calgary Flames
Drapieżcy grają w swoim stylu czyli bardzo dziko i w kratkę, wygrana z Czerwonymi z Detroit i po tym L3 streak, gdzie Calgary radzi sobie dosyć good streak W4 lecz Miikka Kiprusoff musi się trochę zmęczyć bo w tym sezonie bardzo dużo ekip robi rotację bramkarską, na szybko zauważyłem że legendę Brodeura się nie ściąga lecz ma kontuzję i właśnie zauważyłem też że w Calgary też stawiają na Fina, gdzie w Nashville to i Ellis jest dobrym goalie jak i dla mnie nowo wynaleziony rodak Mikki, Pekka Rinne. W H2H w L34 Nashville wygrywało ostatnio 21 razy jest to dobry bilans żeby uwierzyć znowy w siebie i przełamać siebie jak i Kanadyjczyków. Myślę że gospodarze znowu dzisiaj posmakują smak zwycięstwa.
Typ : Nashville Predators 60&#39; @ 2.50 (2/10) ⛔ 2:3

Washington Capitals - New York Rangers
Od półtora roku Caps są bardzo porządną ekipą, grają naprawdę super i jedna z nielicznych ekip która im nie pasuje to może Lotnicy z Filadelfii jak i Strażnicy z NY gdzie wynik zawsze jest na styku. Tutaj też liczę na to że czas zwycięstw Caps się już skończył chociaż na to spotkanie. NYR dla mnie to też bardzo dobra ekipa, a wróg number one dla moich Diabłów jak Islandersi. Dzisiaj nie będzie Federova, Semina, Potiego, Brashearea czy nawet Fleischmanna więc są to jakieś osłabienia w ekipie stołecznych, a NYR to powiedzmy sobie szczerze to nie St. Louis czy Los Angeles którzy nie zawsze wykorzystują tą co mogą. Kurs na RL jak na tą ekipę jest zachęcający.
Typ : New York Rangers @ 2.95 (2/10) ⛔ 2:1

Dzisiejsze typy gram moim starym porządnym systemem do NHL kiedy w ogóle robiłem pierwsze kroki w tym sporcie czyli system 2/3 więc jedna wpadka dozwolona, a przecież wszystkiego w koszarach się nie usłyszy o USA, Kanadzie i to jeszcze o hokeju. Mam nadzieję że forma będzie dobra jak i typy skuteczne.

Pozdro.
 
benqu 0

benqu

Użytkownik
Na dzisiaj upatrzyłem sobie 5 meczy

Boston Bruins - Buffalo Sabres 2 3,85 ✅ 2-4

Buffalo już gra, więc chyba obejdzie się bez analizy, jest to tzw. typ na przełamanie. Wcześniej nie zdążyłem nic wyskrobać, ale kto odwiedza mój temat z progresją, ten mógł skorzystać, bo typ był przed meczem.


Nashville Predators - Calgary Flames 1 2,75 ⛔ 2-3

Po pierwsze: atut własnej hali (w Sommet Center gospodarze radzą sobie przyzwoicie i nie takie drużyny jak Calgary już ograli, np. DET 3-2 4 kolejki temu).
Po drugie: Calgary kiedyś musi przegrać.
Po trzecie: Calgary pewne jest gry w Play-offach, a Nashville wciąż walczy i do miejsca premiowanego awansem traci zaledwie 3 pkt.
Po czwarte: czołowi gracze Calgary nie zagrają - Brandon Prust jest kontuzjowany, a Jarome Iginla ma być oszczędzany na ważniejsze mecze sezonu.
Po piąte: większa mobilizacja w ekipie gospodarzy.


Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 1 2,05 ✅ 3-1

Po pierwsze: atut własnej hali (chociaż to w sumie nie jest jakiś strasznie mocny argument, bo odległość z Ottawy do Toronto to prawie rzut beretem).
Po drugie: w drużynie Toronto z powodu kontuzji oka nie zagra Matt Stajan, jest to duże osłabienie, ale trzeba w końcu wygrać bez niego.
Po trzecie: oba zespoły mają czysto teoretyczne szanse awansu do Play-offów, a ponieważ większe te szanse mają gospodarze to stawiam w tym meczu na ich zwycięstwo.
Po czwarte: Toronto wreszcie musi wygrać, bo 5 meczy bez zwycięstwa to trochę za dużo nawet jak na taką drużynę.


Washington Capitals - New York Rangers under 5,5 1,80 ✅ 2-1

Po pierwsze: New York Rangers to drużyna typowo underowa.
Po drugie: hokeiści Washingtonu mogą być jeszcze zmęczeni meczami z Buffalo i Tampą, natomiast Rangersi w tym czasie odpoczywali.
Po trzecie: Ovechkin i spółka nie będą mieli w tym meczu żadnych prezentów od rywali, więc zbyt dużo nie powinni nastrzelać.
Po czwarte: Henrik Lundqvist i Jose Theodore to bramkarze klasy światowej, więc na ich wpadki liczyć nie można.
Po piąte: przerwanie serii 3 overów drużyny NY Rangers.


San José Sharks - New York Islanders over 5,5 1,80 ✅ 5-3

Po pierwsze: San José Sharks i New York Islanders to typowo overowe drużyny, szczególnie ci drudzy, gdyż tracą masę bramek.
Po drugie: u Rekinów kontuzjowani są Torrey Mitchell i Jeremy Roenick, ale nie brakuje innych, lepszych strzelców.
Po trzecie: problem z bramkarzami Wyspiarzy, a właściwie z ich grą (od dawna wiadomo, że to newralgiczna pozycja w tej drużynie, a jakichś prób transferów jak nie było tak nie ma, a jeśli są to zupełnie nie wychodzą).
Po czwarte: niezależnie kto będzie bronił u gości (wiele wskazuje że Joey MacDonald) liczę że sprezentuje kilka bramek Rekinom.
Po piąte: po stracie bramki Wyspiarze zawsze lubią się odgryźć przeciwnikowi, więc widzi mi się tutaj cios za cios, bramka za bramkę.
Po szóste: przerwanie serii 5 underów drużyny San José Sharks.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
chyba każdy widział, że Pingwiniasy w kryzysie a taką skutecznościa od kilku spotkań to ciężko coś ugrać ;(
 
botshek 360

botshek

Użytkownik


St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets 2.35
2009-01-04 02:30
Hokej na lodzie - NHL
Zwycięzca meczu:2

To będzie bardzo ciekawy pojedynek Nutki ugoszczą na własnym terenie Kurtki. Pomimo wielu przewidywań, że osłabione Kurtki będą przegrywać kolejne meczę radzą sobie nadzwyczaj dobrze, cztery kolejne wygrane spotkania i stracona tylko jedna bramka mówi sama za siebie. Jackets pokonali m.in.: Lotników, Kaczki i Kingsów, a wczoraj zmiażdżyli ekipę Colorado, aż 6-1 !!! Bardzo dobrze spisują się Nash, Huselius, Commodore, całą drużyna gra bardzo równo, a do tego w bramce mają aktualnie najlepszego goaltendera Stevea Masona statystyki 939 SV% i 1,65 GAA mówią same za siebie !!! &quot;Nowych&quot; kontuzji w ekipie Kurtek nie ma żadnych natomiast nadal nieciekawie jest w szeregach obronnych Blues: Brewer, Mckee, Colaiacovo ich nieobecności na pewno mają niemałe znaczenie. Myślę, że dziś Nutki nie zdołają powstrzymać rozpędzonych Kurtek.​
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Spotkanie: San Jose Sharks - New York Islanders
Typ: 1
Kurs: 1.45
Analiza: To chyba najpewniejszy typ dzisiaj w NHL. I każdy się tutaj ze mną zgodzi. San Jose Sharks ostatnio zatracili swoją formę i teraz zagrają z New York Islanders, którzy niedawno wygrali z Toronto Maple Leafs i Floridą Panthers. To chyba dość tego... powrót do dawnej formy
W New York nie zagrają kontuzjowani już kilka tygodni Radek Martinek, Frans Nielsen, Andy Hilbert, Nate Thompson i Andy Sutton. Ale San Jose Sharks ma najlepszy bilans u siebie ze wszystkich drużyn w NHL. To aż osiemnaście zwycięstw i dwa remisy
New York Islanders zawodzi na wyjazdach... bilans 5-14-2. W ostatnich trzech spotkaniach tych drużyn, dwa razy triumfowali Rekiny i tylko raz Islanders. Wczoraj po ciężkim meczu New York ulegli dobrze spisującym się ostatnio Kojotom z Phoenix 4-5. Mi się wydaję, że żadnych złudzeń tutaj nie ma i zwycięstwo należy się dla Sharks.

Spotkanie: Minnesota Wild - Detroit Red Wings
Typ: 2
Kurs: 1.90
Analiza: Tutaj stawiam na zwycięstwo Red Wings. Wygrali wysoko ostatnie dwa spotkanie z dobrze grającymi Chicago Blackhawks 4-0 u siebie i 6-4 na wyjeździe. Minnesota ostatnio sprawiła niespodziankę i po dogrywce pokonała 3-2 San Jose Sharks. Lista kontuzjowanych Detroit jest pusta. Z kolei w Minnesocie nie zagra Marian Gaborik, Marek Zidlicky i Kurtis Foster. Jest to naprawdę spore osłabione dla Wild. I tylko dlatego stawiam na Detroit Red Wings. Te drużyny rozegrały wspólnie dziesięć meczów. Siedem razy zwycięzcą byli Red Wings, padł jeden remis i dwa razy możemy zapisać zwycięstwo dla Minnesoty Wild. 12-4-3, tak to jest właśnie bilans Red Wings na wyjeździe. Spisują się bardzo dobrze na obcych taflach. Minnesota bilans w domku
ma 11-7-2. No ale to jest u siebie, ale myślę, że dzisiaj w nocy już ten bilans zmieni się, i po stronie porażek będzie 8. Nie ma także tutaj co się zastanawiać nad tym typem tylko stawiać.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Chciałbym zaprosić do dyskusji na temat linii startowych w meczu All-Star bo pewnie już większość widziała wczoraj. Obie szóstki zostały zdominowane przez dwa zespoły w West i East Conference.
West: Giguere (ANA) - Nidermayer (ANA) Campbell (CHI) - Getzlaf (ANA) Toews (CHI) Kane (CHI)

East: Price (MTL) - Komisarek (MTL) Markov (MTL) - Kovalev (MTL) Malkin (PIT) Crosby (PIT)


Oczywiście jest to wybór kibiców, ale mam pewien niesmak jeśli chodzi o tak dużą ilość zawodników z Montrealu, oczywiście nie ujmuje nic tej drużynie, ale myślę że największy wpływ na takie decyzje miało to że All-Star odbędzie się właśnie w Montrealu.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Najciekawsze jest to, że nie ma ani jednego zawodnika z najlepszych drużyn ligi czyli San Jose, Boston, Detroit i Washington :mrgreen:. Gdzie Owca? Gdzie Datsyuk? Gdzie Iginla? można by tak długo jeszcze wymieniać, ale cóż tak zdecydowali kibice i chyba nie ma większego sensu z tym polemizować, co innego gdyby o składzie decydowało jakieś grono ekspertów czy coś takiego.
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Spotkanie: Montreal Canadiens - Florida Panthers
Typ: X2
Kurs: 1.90
Analiza: Florida Panthers po wczorajszym meczu napewno będą chcieli pokusić się dzisiaj o zwycięstwo w Kanadzie. 30 grudnia przegrali u siebie z Montreal Canadiens 2-5. Teraz przychodzi czas na rewanż. Pantery miały przez jakiś czas troche słabszą formę. Popatrzmy:
03/01-09 NHL Pittsburgh Penguins vs. Florida 1:6
31/12-08 NHL NY Islanders vs. Florida 4:2
30/12-08 NHL Florida vs. Montreal Canadiens 2:5
28/12-08 NHL Tampa Bay vs. Florida 6:4
27/12-08 NHL Florida vs. Tampa Bay 3:3
3:3 (OT)
3:4 (Po karnych)
24/12-08 NHL Florida vs. Nashville 3:0
Ostatnie spotkanie wygrali z Nasville Predators, było to 24 grudnia... później była słabsza forma, tak jak pisałem wcześniej i dopiero wczoraj udało się osiągnąć bardzo korzystny rezultat. Pokonali Piitsburgh Penguins 6-1. Nikt się by nie spodziewał takiego wyniku. Liczę dzisiaj na korzystny rezultat Floridy, ponieważ Canadiens ma kilku kontuzjowanych zawodników, którzy napewno pomogli by wygrać spotkanie z Floridą Panthers. Jest to Saku Koivu, Mathieu Dandenault, Christopher Higgins, Georges Laraque, Alex Tanguay, Carey Price. Nie wiem dlaczego jest tak niski kurs na Montreal Canadiens. Bilans Canadiens w spotkaniach u siebie to 11-4-4. Dobry bilans, ale dzisiaj się zmieni... Panthers na wyjeździe 9-11-2. Wygrali dziewięć spotkań, ale przegrali aż jedenaście. Mimo tego, stawiam na Floridę Panthers z podpórką. Liczę na Craiga Andersona, który wystąpi jako goalie w Panterach, oby puścił jak najmniej bramek.
Spotkanie: Colorado Avalanche - Minnesota Wild
Typ: 2
Kurs: 2.60
Analiza: Jak dla mnie ten typ jest w miarę pewny. Minnesota podbudowana remisem z Detroit Red Wings powalczy dzisiaj z ostatnio nienajlepiej spisującymi się zawodnikami Colorado Avalanche. Przegrali wczoraj u siebie niespodziewanie z Columbus Blue Jackets 1-6, a trzy dni temu z Phoenix Coyotes 1-3. Colorado jest osłabione brakiem Joe Sakic&#39;a, Cody&#39;ego McCormick&#39;a, Paul&#39;a Stastny&#39;ego i Brian Willsie,go. Natomiast Minnesota ma tylko ból głowy, ponieważ nie zagra Marian Gaborik. Lecz i wczoraj bez niego poradzili sobie z Detroit Red Wings i po regulaminowym czasie padł remis 2-2. A strzelić dwie bramki dla Detroit, po ich zwycięstwa z Chicago... wysokich zwycięstwach to nie lada wyczyn. Peter Budaj wystąpi dzisiaj jako goalie w zespole Avalanche. Moim zdaniem jest to niedoświadczony zawodnik i puści dzisiaj kilka bramek. W Minneoscie Wild wystąpi Nicklas Backstrom. Tego goalie chyba wszyscy w NHL znają. Potrafi ratować Minnesotę z najgorszych opresji. Bilans Colorado u siebie jest taki... hm... nienajlepszy o tak bym to ujął ???? 11-7-0. Mają jedenaście wygranych ale także siedem przegranych. Minnesota Wild, ich bilans wyjazdowy to 7-9-0. Zwyciężali siedem razy... jak na drużyną z dolnej części tabeli nie jest to chyba zły wynik.
 
pares 0

pares

Użytkownik
Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes kurs 2,0 BAH ✅ 2-0
Typ - Typ: 1

Kaczki bo słabej grze w ostatni spotkaniach trafią na przeciwnika, który w tabeli znajduje się nieopodal. Myśle, że wykorzystają atut swojego boiska i nie będą ofiarą kolejnej pechowej porażki 3-4. Goście już raz wygrali z kaczkami w tym sezonie i teraz pora na rewanż. Zdecydowanie 1!
 
benqu 0

benqu

Użytkownik
Na dzisiaj wybrałem sobie 2 mecze, ale reszta też wygląda bardzo ciekawie.

Montreal Canadiens - Florida Panthers under 5,5 1,70 ⛔ 5-5

Po pierwsze: obie drużyny rozgrywały wczoraj wyjazdowe mecze, więc ofensywa może być trochę podmęczona, poza tym podróże lotnicze też nie sprzyjają odpoczynkowi i regeneracji.
Po drugie: w ostatnich latach 26 z 38 meczy między tymi drużynami kończył rezultat underowy, a w ostatnim meczu z 30.12.2008 był over (wynik 2:5).
Po trzecie: Tomas Vokoun i Carey Price (jego występ niepewny, bo dopiero wyleczył kontuzję) lub Jaroslav Halak są świetnymi bramkarzami.
Po czwarte: popołudniowa pora meczu (2:00 PM) nie sprzyja wynikom overowym.
Po piąte: przerwanie serii 5 overów Panter.


Chicago Blackhawks - Calgary Flames 1 2,00 ✅ 5-2

Po pierwsze: atut własnego lodowiska i kibiców.
Po drugie: Jastrzębie odpoczywali, podczas gdy gracze Calgary grali wyczerpujący mecz z Nashville.
Po trzecie: Chicago za wszelką cenę będzie chciało się zrehabilitować przed własną publicznością za 2 porażki z Detroit.
Po czwarte: obie drużyny osłabione brakiem czołowych zawodników (Patrick Kane w Chicago i Brandon Prust w Calgary).
Po piąte: Calgary kiedyś musi przerwać swoją serię 11 meczy bez porażki.


A jeśli chodzi o te nominacje na Mecz Gwiazd to szkoda gadać, bo to jest śmiech na sali... Taka mocna liga, tyle świetnych zawodników, a wybrali jakby nie było lepszych do wyboru.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik


Devils - Senators
Typ: 1

Moim zdaniem najpewniejszy typ na dziś. To co Senators pokazali wczoraj nie wygląda ciekawie, przegrana z osłabionym Toronto nie wróży dobrze na dzisiejszy dzień tym bardziej, że przyjeżdżają dziś do Piekła, a Devils na pewno nie będą zbyt gościnni. To co Diabły pokazały w ostatnim meczu bardzo cieszyło oko, a przeciwnik był wymagający bo Montreal do słabiaków nie należy. Dziś honoru Kanady przyjadą bronić Senators, ale nawet przy lekko osłabionej obronie Devils (występ Colina Whitea jest pod znakiem zapytania) ze średnia strzelonych bramek na wyjeździe 1,83 będzie bardzo ciężko. Diabełki ze średnia zdobytych bramek u siebie 3,25 nie będą mieli problemów ze strzelaniem ich drużynie z Ottawy gdyż ta statystycznie traci ponad 3 na mecz na wyjeździe. Bardzo dobry atak Devils wystąpi dziś w pełnym składzie Parise, Elias, Gionta, Zajac sprawdzą formę bramkarza Ottawy. Osłabiona dziś będzie także obrona Senatorów brak Kuby i pod znakiem zapytania występ Volchenkova. Napad Ottawy niezwykle groźny Heatley, Alfredsson, Spezza sprawdzi dziś Clemmensena, ale jeśli zagra on tak jak w meczu z Montrealem to będzie to bardzo ciężkie. Zespołowość ekipy Devils oraz mała liczba wykluczeń będą kluczem do wygranej i ja właśnie dziś obstawiam pewną wygraną Devils.​
 
pares 0

pares

Użytkownik
06-01-09 00:05 New York Rangers - Pittsburgh Penguins Typ: 2 2,65 BAH

Pingwiny po słabej grze i wysokich porażkach muszą wreszcie zagrać mecz na poziomie. W ostatnim meczu jaki grali z Rangersami rozstrzygnięcie padło dopiero po dogrywce. Myśle jednak że tym razem motywacja by przełamać złą passę, przewyższy nat atutem własnej tafli Rangersów. A więc typ na przełamanie.

Edmonton Oilers - New York Islanders 06-01-09 02:30 Typ: 1 / Over 5,5

Edmonton nie powinno mieć problemu z słabym Islanders, myślę również że będzie tu sporo bramek, mimo że w ostanim meczu padły tylko 4 bramki. Ale ostatnie wyniki mówią co innego.
 
totenkopf 0

totenkopf

Użytkownik
Chciałbym zaprosić do dyskusji na temat linii startowych w meczu All-Star bo pewnie już większość widziała wczoraj. Obie szóstki zostały zdominowane przez dwa zespoły w West i East Conference.
West: Giguere (ANA) - Nidermayer (ANA) Campbell (CHI) - Getzlaf (ANA) Toews (CHI) Kane (CHI)
East: Price (MTL) - Komisarek (MTL) Markov (MTL) - Kovalev (MTL) Malkin (PIT) Crosby (PIT)

Oczywiście jest to wybór kibiców, ale mam pewien niesmak jeśli chodzi o tak dużą ilość zawodników z Montrealu, oczywiście nie ujmuje nic tej drużynie, ale myślę że największy wpływ na takie decyzje miało to że All-Star odbędzie się właśnie w Montrealu.
Rzeczywiście tegoroczny All Star Game jest co najmniej dziwny jeśli chodzi o dobór zawodników - ale jest stała tendencja od paru lat - po prostu jest to głosowanie kibiców i do składów trafiają najbardziej popularni w danym momencie zawodnicy a niekoniecznie najlepiej grający. Najlepszy przykład to Alex Oviechkin z Capitals - gra w 3 linii:kwasny4565:. Fakt, że w porównaniu z poprzednim sezonem jeśli chodzi o zdobycze punktowe spisuje się kiepsko, ale jest to wynikiem zmiany stylu gry. Tak to jest z &quot;wolą tłumu&quot; niestety - demokracja przesiąka i niszczy z czasem wszystko co wartościowe - nie inaczej jest z Meczem Gwiazd w NHL - prawda jest taka, że aktualny stan w ogóle zaprzecza pierwotnej ideii tego wydarzenia. Pozostaje mieć nadzieje, że All Star Game kiedyś znów stanie się świętem najlepszych hokeistów i fanatyków ligi, a nie imprezą dla &quot;hołoty&quot;.
PS: Przepraszam za zdublowanie posta - browar spadł Mi na klawiaturę...
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Oilers-Islanders 1 / 1.7
Gracze z nowego Yorku nie grzeszą ostatno formą i chyba doskonale zdają sobie sprawe ze to kolejny zmarnowany sezon dzisiaj udali się na daleką wyprawe do Edmond i podejmą tam druzyne która będzie dzis zmotywowana by wygrać ponieważ zwycięztwo pozwoli im dostać się do strefy play off o które walczy każda druzyna w sezonie zasadniczym
Edmond ostatni przeplata swoją forme ale trzymają fason wczoraj wygrali z Dallas 4-1 mają 2 pkt straty do strefy PO i chyba 2 lub 3 mecze zaległe myśle ze dosyć pewnie wygrają w nadchodzącym spotkaniu i powoli zaczną umacniac się w stefie PO

Rangers-Pittsburgh UNDER 5,5
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej:New York Rangers - Pittsburgh Penguins (ML) [ Typ: 2 ML @ kurs: 2,13] NYR vs PIT: W tym spotkaniu typuję PIT i na ich przełamanie. Fleury zaliczył już 3 lost z rzędu co mu się bardzo rzadko zdarza i myślę, że 4 lost nie powinniśmy zobaczyć. NYR to bardzo groźny przeciwnik, ale zwolnili w moich oczach z tępa i grają &quot;w kartkę&quot;. NYR ma ostatnio widoczne problemy w obronie i teraz pytanie? Czy PIT zdoła to wykorzystać? Napewno mają do tego predyspozycje a wg mnie w tej drużynie gotuje się z tak wielkiej chęci przemałania. Nie wykluczone, że dotkliwa przegrana z FLA nie była nieuzasadniona - być może PIT regenerował siły ... Jeśli w meczu obudzą się Malkin, Crosby, Satan i reszta strzelców powinniśmy obejrzeć wygraną PIT :hokej:Edmonton Oilers - New York Islanders [ Typ: 1 @ kurs: 1,75]
EDM vs NYI: Na początku gdy zobaczyłem bardzo dlugą serię przegranych NYI na wyjeździe, która ciągnie się grubo od ponad 10 spotkań pomyślałem - daję na przełamanie. Niestety przy szybkim zestawieniu paru rzeczy wygraną EDM jest bardziej jasna. Po pierwsze w bramce EDM wystąpi podstarzały 39 letni Rolston, który jak na swój wiek broni wybitnie (last 10 match - 2,09 gaa; 7-2-1), zaś w bramce NYI pojawi się DiPietro, który zawodni w tym sezonie i na dodatek niedawno wrócił do gry po kontuzji. Najważniejszym argumentem przemawiającym za wygraną EDM są bardzo poważne osłabienia wynikające z kontuzji w obozie NYI - przede wszystkim obrona, która i tak jest słaba a teraz to już wogule. Jeśłi chodzi o strzelców to wg mnie NYI ma lepszy wybór, ale i tam pojawiły się bramki niektóych bardzo dobrych strzelców a pokonać obronę EDM to będzie napewno problem. Atak EDM jest bardzo nietypowy dla NHL bo najlepiej punktujący to obrońcy dobrze punktujących atakujących jest 3-4 zawodników.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅Pittsburgh Penguins - Atlanta Thrashers ✅
Typ : 1
Kurs: 1.75
Buk: Bet-at-home
Ci, którzy stawiali wczorajszego dnia na przełamanie zespołu Pittsburgha podjęli nie małe ryzyko, zespół Rangersów nie jest zbyt wygodnym rywalem i udowodnił to odsyłając marzenia Pingwinów o zwycięstwie, dziś jednak idealne rozwiązanie dla Penguins - mecz u siebie z zespołem z najsłabszą defensywą ligi Atlantą Trashers. Pingwiny przegrały 5 meczów z rzędu, całemu zespołowi nie idzie lecz wina jak zwykle spada głównie na liderów, Malkin, Crossby i Marc-Andre Fleury muszą zmierzyć się z ogromną krytyką spadającą na ich głowy, sam Crossby przyznaje że jest to najcięzszy moment w jego karierze w NHL. Znacząco zwolnili tempo czołowi gracze Penguins, na początku sezonu punktowali dużo i często, w ostatnich tygodniach Malkin i Crossby zdobywają punkty raczej sporadycznie i odbija się to bardzo na dyspozycji całego teamu Pittsburgha. Malkin ma 60 punktów na swoim koncie lecz nie zdobył gola od 8 spotkań ! To najdłuższy okres bez bramki w karierze tego gracza, okres posuchy dotknął również Sydneya Crossbiego który jest w stanach uwielbiany (czego dowodem największa liczba głosów w głosowaniu do All Stars Game). Wczorajsza porażka z zespołem Nowojorskich Strażników wynikała w głównej mierze ze słabej skuteczności, Pingwiny nie wykorzystały żadnej z 8 gier w przewadze -&gt; to świadczy o niezwykłej niemocy strzeleckiej jaka dotknęła zespół PIT, ale trzeba również zauważyć że w bramce NYR był Henriq Lundqvist który w pewnych momentach zadziwiał swoimi interwencjami. Dziś o gole powinno być łatwiej, obrona ATL słynie z &quot;gościnności&quot; zaś bramkarz który dziś wystąpi u nich w bramce Kari Lehtonen ma GAA= 3.39, myśle więc że kilka bramek dziś przepuści. Pingwiny muszą poprawić skuteczność w grze w przewadze, właśnie tym elementem często wygrywali oni mecze a w poprzednich sezonach zawsze byli w czołówce ligi pod względem wykorzystanych PP (5 miejsce pod tym względem w poprzednim sezonie). Atlanta to jak najbardziej zespół &quot;na przełamanie&quot; nie to co wczorajszy New York, Trashers są bowiem nie tylko zespołem tracącym najwięcej bramek ale także jest to ekipa najgorzsza pod względem bronienia się w osłabieniu - jest więc okazja na poprawienie morale zespołu na wielu liniach i myśle że z tej szansy Pingwiny skorzystają. Forma Atlanty nie jest zbyt wysoka, przegrali oni 5 z ostatnich 6 meczy w tym także ostatnia wysoka porażka z Tampa Bay 1-4. Mecz powinien być overowy , Pingwiny zdobyły doslownie kilka bramek w ostatnich 5 meczach i dzisiaj moim zdaniem się rozstrzelają, nie wykluczam że i Atlantą coś ustrzeli lecz w ogólnym rozrachunku to Sydney Crossby i jego &quot;paczka&quot; będą się cieszyć ze zwycięstwa​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom