>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Colorado Avalanche - Pittsburgh Penguins (ML) ⛔
Typ : 2
Kurs: 1.85
Buk: Betclick
Brak skuteczności - te dwa słowa przewijają się w moich analiza w których udział biorą Pittsburgh Penguins już od bardzo długiego czasu, to właśnie brak skuteczności jest głównym powodem dla którego Penguins opadają w dół konferencji wschodniej. Dzisiaj zespół Pittsburgh przyjedzie do hali zwanej Pepsi Center, w której ich przeciwnikiem będzie zespół Colorado Avalanche. Historia spotkań obu zespołów przemawia zdecydowanie na korzyść Avalanche, to nie wróży dobrze ekipie Pingwinów, która mimo posiadania być może dwóch największych gwiazd ligi, uczestników tegorocznego prestiżowego meczu All Stars - Sydneya Crossby oraz Evgeni Malkina ma problem ze zdobywanie ważnych goli. PIT nie strzeliło więcej niż 3 bramek od wygranego meczu z Buffalo 4-3, było to 22 grudnia, niemoc Pingwinów trwa już więc bardzo długo i mimo że znajdują się na siódmym miejscu w konferencji wschodniej to w ostatnich 9 grach zdobyli 14 bramek, to wręcz kompromitujący bilans. W poprzedniej analizie pisałem o liniach PIT, o ile Malkin &amp; Sykora line gra jeszcze dosyć poprawnie i zdobywa punkty, o tyle Crosby &amp; Satan line potrzebuje odblokowania, i dopóki to nie nastąpi to Penguins mogą zapomnieć o wygrywaniu, mam jednak nadzieje że nastąpi to dziś wieczorem. Podczas gdy Malkin i Crossby nie mogą się odnaleźć , ciężar zdobywania bramek spadł na innych zawodników, wychodzi im to jednak dosyć średnio, Petr Sykora (4 gole w ostatnich meczach) oraz Ruslan Fedotenko (3 gole w ostatnich meczach) starają się bardzo aby zespół nie zatopił się całkowicie w otchłani niemocy strzeleckiej, dziś niestety zabraknie Fedotenko który pauzuje po złamaniu ręki w meczu z ATL. Malkin dalej jest na prowadzeniu w klasyfikacji kanadyjskiej ligi, co z tego jednak jeśli od 15 spotkań ten znakomity przecież hokeista nie potrafił strzelić gola ? To kuriozum i coś niebywałego, sami gracze i trener PIT nie mogą odnaleźć przyczyny tak dużej nieskuteczności. Gdy wydawało się że kryzys powoli odchodzi od Pittsburgh, wygrana z ATL 3-1 oraz prowadzenie w meczu z Nashville już 3-0, stało się coś niespodziewanego, Predators przycisnęli PIT i doprowadzili do stanu 3-3 aby potem dobić zespół Penguins i wygrać z nim 5-3. PIT nigdy nie słyną dobrej obrony , atak jednak był mocną stroną tego zespołu, bez ataku Pingwiny mogą nie dać rady w walce o Play Off. Słów kilka o Colorado które jest niesamowicie osłabione , lista kontuzjowanych to praktycznie najlepsi z najlepszych w ekipie Avalanche : Joe Sakic , Paul Statsny, Adam Foote, Ian Laperriere , 4 kontuzjowanych centrów co czyni wielki problem w ustawieniu drużyny, mimo tych ogromnych wydawać by się mogło osłabień Avalanche zaskoczyło swoich ostatnich rywali wolą walki i solidną obroną i wygrało zarówno z Chicago 2-1 jak i Nashville 2-1. Dziś jednak ta szczęśliwa passa zespołu COL moim zdaniem się skończy, takie osłabienia na dłuższą mete muszą poskutkować słabszymi wynikami, i jeśli Pingwiny zdołają przerwać swoją niemoc ofensywną ujrzymy zwycięstwo PIT. Zapobiec temu będzie próbował Andrew Raycroft bramkarz zespołu Avalanche który ma ostatnio dobrą passe, dużo wskazuje jednak na to że może się ona dzisiaj skończyć, czego sobie i zespołowi PIT życzę.​
 
szary 0

szary

Użytkownik
Analiza swoje, a typ w drugą stronę ???? :?: Co Wy się tak uwzięliście na ten win Pittsburgha? Grają słabo to przegrywają. Nie mają skuteczności jak sam piszesz i jeszcze bilans zdecydowanie przemawia za Colorado to jaki sens jest typowac ich zwycięstwo w takim momencie? Nie lepiej poczekać aż im wróci skuteczność i wtedy zacząć na nich stawiać?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A słyszałeś o czymś takim jak porównanie potencjałów , lista kontuzjowanych i potencjalne przełamanie dobrej lub złej serii ? Jakbyś przeczytał analize w całości a nie wybiórczo i zrozumiał co w niej jest napisane to może pojąłbyś mój sposób rozumowania, poza tym nie zwracaj się w liczbie mnogiej bo nie widzę żeby ktoś oprócz mnie zaproponował na dziś Penguins, typ w stosunku do ryzyka i oferowanego kursu wydaje mi się atrakcyjny a w analizie jak zwykle staram się obiektywnie opisać okoliczności spotkania i formę obu zespołów.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Zwracam się w liczbie mnogiej bo nie Ty jeden od dłuższego czasu starasz się ustrzelić kolejne wygrane Pingwinów. Tylko mi nie mów że masz jakąś porównywarkę potencjałów :p Nie twierdze że analiza jest zła. Wręcz przeciwnie. Ale ryzykowanie podobnego typu w obecnej sytuacji jest mało racjonalne. Sam pisałeś że Pittsburgh od 22 grudnia nie strzelił więcej niż 3 bramki. Nie lepiej poczekać aż strzelą te 4-5 bramek w jednym, drugim meczu, co może oznaczać okres lepszej gry i wtedy zacząć na nich stawiać?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
To wszystko zależy drogi kolego, od tego kto i jaką ma strategie obstawiania, jeśli tak jak piszesz poczekamy i Penguins złapie naprawdę dobrą formę, to kursy na nich gwarantuje ci będą w okolicach 1,50-1,80 co mnie już jako tako nie zawsze zadowala, natomiast porównywarkę potencjałów mam poprzez to co oglądałem i oglądam ???? Tak jak mówie, ryzyko przy zakładach bukmacherskich istnieje zawsze , nie ważne czy obstawiamy mecz barcelona - legia czy colorado - penguins , ja oceniłem prawdopodobieństwo , dokonałem szczegółowej analizy i po wglądzie w kurs uznałem że spokojnie można to zagrać, oczywiście wkalkulowałem w to jak zwykle że typ może okazać się nie celny, daje mu jednak duże szanse na powodzenie i myślę że taki typ jak podałem można zagrać w singlu co polecam.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Myślę że Szary ma rację , ja jeszcze chciałbym zwrócic ci uwagę Odisio, na twoje i Maritosa typy na NYR. Strasznie zawodzą i tracicie na nich kasę (spójrz jak zielono masz w swoim dziale, ale jak się pojawia Pittsburg i NYR to już dominuje czerwień), czy nie lepiej po prostu zacząc unikac obstawiania Pittsburga i NYR. Według mnie, jak jakaś drużyna mi nie leży w obstawianiu daje sobie z nią spokój, bo wiem że nie potrafię jej wyczuc. Czekałem z tym postem do dzisiaj (obserwując wasze działy od kilku miesięcy), bo miałem nadzieje że dzis wam NYR wejdzie po ML (strasznie się na nich uparliście), a jak zwykle dali ciała. Oczywiście wasze typy a zwłaszcza twoje (bo Maritos ma słabszy okres, ale i tak jest świetnym typerem) są eleganckie, ale całą statystykę psuje wam Pittsburgh i NYR. Wydaje mi się że sugerujecie się tym, że niedawno to były dobre drużyny, ale ich czas pobudki jak nie nastąpił to nie nastąpi w tym sezonie i myślę że szkoda waszych dobrych typów, bo typując inne drużyny jesteście naprawdę mocni.
Ten post to tylko grzeczna uwaga i nikogo nie chcę nim urazic - pozdrawiam i życzę aby dziś nie zawiedli tych którzy na nich typują.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild [ Typ: under 1,5 (Ist perdiod) @ kurs: 1,74]
Analizka: W bramce Stave Mason, który skacze na bramce CBJ jak opętany nie powinien w I tercji uledz graczom Minnesoty, jeśli wczoraj nie uległ WSH. Minnesota to jedna z drużyn ligi, która wpuszcza najmniej goli na mecz. CBJ dalej osłabione w ataku, choć może się już pojawić NASH i Husulies, ale po kontuzji to wiadomo... Liczę na gładki underek.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Super że staracie się obserwować moje typy i wytykać mi błędy , bo dobra krytyka jest jak najbardziej pożądana. Czy NYR zawodzą ? Szczerze mówiąc kłóciłbym się z tym stwierdzeniem, wystarczy popatrzeć w tabele obu konferencji. Kolejny zarzut to typy na NYR , przeglądnąłem temat i w większości przypadków gdy typowałem zwycięstwo Rangers ono następowało. Lubie ekipę z Nowego Jorku, jednak gdy przychodzi do typowania nie kieruje się sentymentami, nie mam więc zamiaru unikać typowania jakiejkolwiek drużyny &quot;ot tak dla zasady&quot; bez konkretnych argumentów. A to że nie mam 100 % skuteczności to wybaczcie ale jestem tylko człowiekiem , myślę że skuteczność w granicach 70 - 80 % czyli taka jaką mam w analizowanych typach , powinna wystarczyć żeby na NHL zarobić dobre pieniądze. Penguins rzeczywiście zawodzi w tym sezonie, aczkolwiek ma to swoje odzwierciedlenie w kursach co staram się wykorzystywać, dziś niestety ponownie przegrali, ponownie nie strzelili więcej niż 3 bramki. Nie pozostaje nic jak przyznać racje tym którzy dziś odstawili typ Pingwinów na bok, to nie był jeszcze ich czas na przełamanie
 
T 2

thmx

Forum VIP
Nikt na moje pytanie nie odpisał, ale i tak postawiłem na Sharki [4-2] ✅ po dobrym kursie - warto było. Dziwne, że nikt z Was tego nie grał.
Lubię czytać Wasze analizki - sam jednak nie posiadam, aż takich wiadomości, żeby się tu regularnie udzielać, bo pewnie byłbym szybko zjechany za mało profesjonalne opisy ;)

Vader // Nie przesadzaj drogi kolego. Nikt Ciebie nie zjedzie jeśli napiszesz kilka zdań przed meczem. Każda sugestia merytoryczna jest jak najbardziej na miejscu :spokodfhgfh:
Zachęcam do udziału w dyskusji ;)
 
xael 83

xael

Użytkownik
THMX, nie martw się ,czas na mój debiut tu ;d

CHICAGO BLACKHAWKS - NASHVILLE PREDATORS

TYP: 1
KURS: 1,70✅


Analiza
Chicago to drużyna która u siebie kosi równo. Bilans 12-2-4 mówi sam za siebie. Tylko raz się tak zdarzyło że Chicago przegrało u siebie więcej niż 1 raz pod rząd. Miało to miejsce 12-16 listopada kiedy to odnieśli 3 porażki z rzędu ze znakomicie spisującym sie Bostonem i San Jose , a także była jedna wpadka z St.Louis. Od tamtego czasu aż do dnia dzisiejszego (porażka z Detroit 6:4 pierwszego stycznia był meczem z serii Winter Classic czyli mecz był rozgrywany na otwartej przestrzeni) Chicago w swoim United Center jest niepokonane. Dzisiaj zmierzą się z Nashville Predators którzy w lidze radzą sobie przeciętnie, jednak w meczach z CHI graja lepiej niż przeciętnie. Na 2 mecze w dwóch CHI odniosło porażki. Dawno dawno temu w październiku padł wynik 2-3 SO i wczoraj przegrali dośc znacząco 4-1 na wyjeżdzie. Dzisiaj grają u siebie i licze na przełamanie passy -2 . Dodatkowym argumentem który przemawia za drużyną gospodarzy jest własnie atut własnego lodowiska. Natomiast ekipa NHS po pięciu meczach rozgrywanych u siebie , wkońcu jedzie na wyjazd do Illinois. Jedynie co mnie martwi , to to że nie wiem jakiego bramkarza dzisiaj stawi trener Chicago. Oby był to Khabibulin , bo Huet nie ma zbytnio szczęścia do NSH. Podsumowując Chicago to dla mnie najbardziej prawdopodobny typ na dziś.

INNE PROPOZYCJE
CHICAGO: -1,5✅
CHICAGO: First Period Winner⛔
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅Chicago Blackhawks - Nashville Predators ✅
Typ : 1
Kurs: 1.70
Buk: Bet-at-home
Na podstawie dwóch ostatnich gier może się wydawać że Nashville Predators odzyskali swoją skuteczność zaś Chicago Blackhawks odwrotnie, zatracili ją, moim zdaniem jednak te wnioski są przedwczesne i dzisiaj znów wszystko wróci do &quot;normy&quot;. Predators z impetem zakończyli serie gier we własnej hali pokonując wczoraj Chicago 4-1, w ostatnich dwóch grach Nashville wygrywało i zdobyło aż 9 bramek, ale czy ich nie moc strzelecka na pewno zakończyła się na dobre ? Śmiem wątpić. Bramki i dobra postawa ofensywna NAS to właściwie zasługa jednego gracza, David Legwand zdobył dwie bramki we wczorajszym występie, zaś w dwóch ostatnich meczach zdobył w sumie 3 bramki i jedną asystę, dziś jednak trudniej mu będzie zaskoczyć obronę Chicago, która tym razem z pewnością przydzieli mu odpowiedniego &quot;opiekuna&quot; i o bramkę może mieć ten człowiek ciężko. Nashville ma problem w ataku, jednymi z czołowych punktujących zespołu są obrońcy, co nie najlepiej świadczy o napastnikach, pozytywnym zastrzykiem energii może być natomiast powrót do zespołu po kontuzji Steva Sullivana. Niewątpliwie wielki wkład w zwycięstwo Predators nad Blackhawks miał wczoraj Pekka Rinne który zatrzymał 34 z 35 strzałów CHI, wątpliwy jest udział w dzisiejszym meczu Jasona Arnotta co jest dużym osłabieniem NAS (Arnott to zdobywca największej ilości bramek dla Predators w tym sezonie). Chicago, które odnotowuje delikatny spadek formy miało przed tym sezonem bardzo dobry bilans gier przeciwko Predators, w ostatnich 6 grach pięć razy górą byli Blackhawks. Przez okres dwóch ostatnich meczy nastąpiło lekkie zacięcie się ofensywnych układów linii Chicago, nie przewidywałbym jednak że okres ten wydłuży się, i myślę że już dziś atak CHI uraczy nas overem, tacy hokeiści jak Patrick Sharp czy będący ostatnio kontuzjowany ale wracający do gry Patrick Kane są stworzeni do zdobywania bramek a w tym sezonie wychodzi im to szczególnie dobrze. Do argumentów przemawiających za wygraną Chicago należy również dodać ich postawe na własnym lodzie , gdzie wygrali w tym sezonie 66 % spotkań, dodając do tego fakt że Nashville wygrało na wyjeździe zaledwo 33 % swoich meczy, wydaje się oczywiste że jest to mocny argument. Myślę również że trzecie pod rząd zwycięstwo Nashville to jak na tę raczej średnią potencjalnie drużynę za dużo, a już dwa pod rząd zwycięstwa nad zespołem Chicago chyba nie są w ich zasięgu. Blackhawks z pewnością lepiej rozłożyli siły na ten dwumecz i dziś pokażą w hali United Center że lubią i umieją się rewanżować​
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Chicago vs Nashville =&gt; 2 (4.40)

Nie będę siędużo rozpisywał. Wczoraj obie ekipy spotkały się na tafli i górą była ekipa Predators, która po efektownej i pewnej grze bez problemów pokonała ekipę Chicago. jednym słowem myślę, że to są ciężkie dni Chicago i jesli Nashville zagra tak jak wczoraj to powinni zainkasować kolejne punkty. Ogólnie mówiąc wczoraj oglądałem to psotkanie na Justin.tv i naprawdę drużyna Chicago nie pokazała nic nadzwyczajnego.
Analiza prymitywna wiem, ale idę już w kimę bo rano muszę wstać.

Pozdraawiam i Singla na Noc zostawiam
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Parę zdań ode mnie świeżo po meczach. Mecze CHI vs NSH ogólnie wyrównany z przewagą CHI - to oni byli w roli ofensora. Wprawdzie gol na 3-1 na pustą bramkę, ale mieli tyle 100% sytuacji, że się należało ???? Ogromne brawa dla bramkarza Blackhawks, bo bez niego o wygranej ni było by teraz mowy - piękne obrony, wyciągał co się dało.
Mecz EDM vs STL - gospodarze mieli cały czas inicjatywę i solidnie ją utrzymywali (bynajmniej od czasu gdy oglądałem - II tercja). Mieli sporo akcji groźnych i tych mniej, ale nie udało się przełożyć tego na gole.
O meczu ANA vs NJD nic konkretnego nie powiem, ale myślę, że wygrana 4-3 na własnym lodzie im się wkońcu należała ????

Pozdrawiam Maritos
Dobranoc
 
M 0

mariusz421f

Użytkownik
Dzisiaj mecz Dallas Stars - Detroit Red Wings. Jak dla mnie zapowiada się ciekawy mecz, a wynik nie jest łatwy do przewidzenia. Wszyscy stawiają na wygraną Detroit, ale ... No właśnie. Jak dla mnie Dallas ma jakiś patent na Detroit i nie podda się łatwo, zwłaszcza na swoim lodzie. Przykładem tego może byc mecz z 13 grudnia kiedy to Dallas wygrało z Wings 3:1. Dodam, że w głowie zawodników Stars jest sroga porażka, bo aż 6:1, która odnieśli 4 dni temu na Joe Louis Arena. Bedzię to także pierwszy mecz na swoim lodowisku, po 4 wyjazdach. A więc radziłbym uważać z typem. Pozdrawiam.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ciekawi mnie kiedy Pingwiny zaczną grać na miarę swoich możliwości. Może po zmianie trenera?? Ostatni mecz z Lotnikami był pogromem. Jak będzie dziś, nie wiem. Rozum karze stawiać na gospodarzy, sercem jestem za pingwinami. Ale tyle razy w tym sezonie zostałem już zawiedziony, że zrezygnowałem z obstawiania.
Przyjacielu, po pierwsze Pingwiny dzisiaj nie grają, więc nie wiem skąd taka treść posta a po drugie nawet gdyby dziś grali to Twój post nie wnosi żadnych info. na temat meczu, a przypomnę, że to nie temat na żale, kto Cię zawiódł ile razy :spokodfhgfh:
Vader // Otóż to :spokodfhgfh:
Co do dzisiejszych meczy strasznie korci mnie typ na Kings, co prawda podejmą Tampe, która ostatnio bardzo pozytywnie zaskakuje, stąd też bilans ostatnich 10 spotkań 5-4-1. Błyskawice mogą się pochwalić zwycięstwem w Anaheim 3:4, dziś grają 4 spotkanie z serii 5 wyjazdowych. Jak na razie prezentują się w kratkę wygrali w Atlancie, ale przegrali w Phoenix, także dziś wypadałoby przegrać :-D Oczywiście miło by było gdyby takie zależności występowały. Co do dzisiejszych gospodarzy dla mnie jest to najbardziej zawiła drużyna całej ligi. Potrafią wygrać z każdym jak i przegrać i to niezależnie gdzie grają. Ostatnio polegli u siebie z Devils 1:5 jednak spotkanie wcześniej odprawili z kwitkiem Ducks. Kings mają młodą kadrę w której głownymi postaciami są Frolov, Brown i Kopitar wszyscy mają powyżej 10 bramek, jednak czy to wystarczy na doświadczoną ekipę Tampy. Skłaniam się do typu Kings ML i prawdopodobnie tak też zagram.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS
:hokej: Dallas Stars - Detroit Red Wings [ Typ:2 @ kurs: 1,87]

Analiza:
Typ na pozór prosty i dla większości bardzo jasny, jednak dla mnie zanim podjąłem decyzję musiałem się zastanowić wiele razy, bo tak zwanych &quot;ale&quot; co do typu na Red Wings też było nie mało. Jednak ostatecznie doszedłem do konkluzji, że typ na Red Wings jest w miarę pewny. Zaraz przedstawię poniżej mój tok rozumowania jakim kierowałem się podczas analizy tego meczu. No tak pierwsza myśl chyba każdego z nas &quot;Stawiam na DET - Dallas słabe&quot;. Słabie nie słabe trzeba się przyjrzeć co tam wyprawiają i w sumie idzie im ciut lepiej - zawłaszcza u siebie (wygrana z DET i NYD), ale po przejrzenu tych niby dobrych meczów jakoś nie widać tam żdanej rewolucji i widać Dallas jak Dallas, czyli słaba obrona i od czasu do czasu jakaś pobudka ni z gruszki ni z pietruszki. Za wygraną Dallas a zarazem paradoksalnie za ich przegraną przemawia 6 win z rzędu Red Wings, które świadczy o bardzo dobrej formie Red Wings a zarazem jest minusem, ponieważ takie serie przecież muszą się kiedyś skończyć. Wielką kulą u nogi Dallas jest właśnie obrona na której czele stoi bramkarz Turco z 3,12 gaa i niskim Sv%. Jednak bramkarz Stars w ostatnim meczu z PHX zaliczył Sv 100% co dla niego jest wielkim wyczynem, ale czy myślicie, że ponownie zagra jakiś super mecz - nie sądzę. W Detroid obrona ostatnio spisuje się bardzo dobrze i wpuścili naprawdę mało goli w ostatnich 6-10 meczach, ale pojawia się ponownie problem na tej samej pozycji co w Dallas - Osgood, który również ma Gaa ~3,00 i SV podobne do swojego przeciwnika po drugiej stronie lodowiska. Także nie wiadomo, co nam mogą przynieść bramkarze, ale jedank obrońcu DET spisują się dużo lepiej od defensorów Dallas, którzy w moich oczach są najgorszą w tej chwili obroną w lidze. W ataku Dallas niby coś jest a tego nie ma - to słowa, które najlepiej opisują stan ofensywy w tym zespole. Jak już wcześniej mówiłem Dallas od czasu do czasu dostanie jakiejś czkawki i coś ustrzeli. I tutaj właśnie jest problem - Dallas w ostatnich 3 meczach zanotował bardzo niską liczbę bramek i może dziś nastąpi tak zwane przeze mnie &quot;wystrzelanie&quot;? - trudno powiedzieć, bo zawodnicy wyglądają na wystrzelanych (wg statystyk) a jednak goli jakoś nie widać. Dobrze także temat pradoksów Dallas zakończę i trochę zalet dla typu dla Red Wings. Są w gazie i to jest fakt. Ostatnio wygrali z Buffalo 3-1 a kilka meczy wcześniej 2 razy z rzędu z bardzo mocnymi Chicago czy jeszcze wcześniej druzgocąca wygrana nad Sharks (6:0). Doszedłem do wniosku jeśli Red Wings byli wstanie strzelić 3 bramki Buffalo gdzie Rayan Miller na bramce wyciągał takie krążki, że mucha nie siada to co będzie z Tuco? To pozostawię waszej analizie... Red Wings niedawno witało u siebie Dallas i wygrali 6:1 2 mecze poźniej - czyli dziś rewanż Dallas, ale czy w tym czasie potrafili zmienić tyle w swojej grze aby dać radę &quot;Skrzydłom&quot; na fali. Detroit w czasie swojej dobrej formy całkiem niedawno pokonało 2 razy z rzędu Chicago, które prezentuje o niebo lepszy poziom jak i stabilność gry niż Stars. Myślę, że jeśli Red Wings mogło z CHI dwie wygrane z rzędu z Dallas również jest w ich zasięgu i to większym. Co się stanie na lodzie okaże się już niedługo !
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
#4 Los Angeles Kings - Tampa Bay Lightning Los Angeles Kings -1.5 (3,10) ⛔ (1-3)

Zespół z zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych jest w trakcie serii meczów na własnym lodzie. Jest 3 z 4 meczów jakie Kings mają do rozegrania u siebie. Na pierwszy ogień poszedł zespół Mocarnych Kaczorów, który uległ Kings 4-3. Później przyjechały Diabły, które jednak wywiozły komplet punktów wygrywając 1-5. Dziś mecz nr 3 z Błyskawicami. Zespół gospodarzy to typowy zespół własnego lodu. Warto dodać w tym miejscu, że zespół jest dokładnie w połowie sezonu regularnego, ponieważ rozegrał 41 spotkań. Co ciekawe po tym meczu zespół z Miasta Aniołów rozegra jeszcze tylko 13 meczów u siebie i aż 27 meczów wyjazdowych. Skoro Królowie zdobywają większość punktów właśnie u siebie, warto z takimi rywalami jak Tampa wygrywać wysoko i pewnie. Dziś w bramce gospodarzy Erik Ersberg. Po odejściu Labarbary do Vancouver trudno wskazać pierwszego bramkarza Kings. Ostatnio coraz lepsze recenzje zbierał młodziutki 22 letni Jon Quick. Jednak w ostatnim meczu z Diabłami puścił, aż pięć bramek co na pewno było występem bardzo poniżej oczekiwań. Ersberg ostatni swój mecz rozegrał tydzień temu z Kaczorami, wówczas gospodarze przegrali 1-3. Później w 3 kolejnych spotkaniach grał Quick. Na co stać Ersberga? Na pewno to jest jego szansa, żeby na dłużej zagościć jako pierwszy bramkarz. Kogo powinien obawiać się za to bramkarz Tampy? Przede wszystkim trójki znakomitych hokeistów: Frolov, Brown, Kopitar. Jak wygląda sytuacja w ekipie gości? Goście są można powiedzieć na Tournee po zachodnim wybrzeżu, gdyż grali w Phoenix i Anaheim, dziś zagrają w LA, a następnie w San Jose. Ostatnio udało im się pokonać Anaheim 3-4. Czy stać ich na powtórzenie dwóch dobrych meczu z rzędu? Sądzę, że raczej nie. Mieli w grudniu swoją małą passe 3 z rzędu zwycięstw, ale chyba to za mało na klasową drużynę. Dziś w bramce Tampy Smith, który na pewno jest mocnym ogniwem, lecz i jemu przydarzają się błędy. Cieniem samego siebie z tamtego sezonu Vincent Lecavalier. Natomiast jego koledzy St. Louis, Prospal, Artyukhin miejwają tylko pojedyncze przebłyski formy. Chociaż mimo wszystko są zagrożeniem dla każdej ekipy. Mam jednak nadzieję, że dziś górą będą gospodarze. Zaryzykuje nawet ich zwycięstwo, gdyż są na pewno w stanie wygrać dwoma bramkami, a sam kurs warty jest zagrania.
 
M 0

mariusz421f

Użytkownik
⛔Washington Capitals - Edmonton Oilers⛔

Typ : 1

Kurs: 1.70​

Jak dla mnie jest to najpewniejszy mecz dzisiejszego wieczora. Jak wiemy Capitals dwa ostatnie mecze przegrało. Wielką niespodzianką była porażka na własnym lodowisku z drużyna Kurtek aż 0:3, mimo tak licznych kontuzji w drużynie gości. Ostatni mecz rozgrywali w Montrealu, gdzie polegli po zaciętej walce zakończonej wynikiem 5:4 na korzyść gospodarzy. Niektórzy mówią, że drużyna ze stolicy przeżywa kryzys, jednak dla mnie są to bzdury wyssane z palca. Dzisiaj mecz u siebie i czas na wygraną. Jak wiemy Washington lubi grać u siebie o czym świadczy bilans 18-2-1, ale Nafciarze niezwykle dobrze radzą sobie z wyjazdami 11-10-0, czyli lepiej niż u siebie.
Dodam, że dzisiaj w drużynie gości nie wystąpi Ales Hemsky, czyli najlepiej punktujący zawodnik drużyny z Edmonton.
Proszę o wyrozumiałość, jest to moja pierwsza analiza. Jak to napisał Vader: &quot;Każda sugestia merytoryczna jest jak najbardziej na miejscu&quot;. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom