>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
M 0

mest1987

Użytkownik
Również chciałbym się odnieść do meczu Pingwinów. Oglądałem ich mecz z Floridą i muszę powiedzieć, że to co zagrali to jeden wielki dramat, Crosby szukał zaczepki by wszcząć bijatykę, Malkin był swoim cieniem poza tym wszyscy gracze poruszali się na tych łyżwach tak jakby przed meczem byli w pracy w kopalni. Wczorajszego meczu nie wiedziałem, ale śledziłem wynik, w I tercji gdy nie strzelili gola gdy grali 5:3 to wiedziałem, że już nic dobrego nie ugrają w tym meczu. Stawiam dzisiaj na nich licząc, że się w końcu przełamią, choć nie będzie dla mnie żadnym zdziwieniem jeśli polegną. Jeśli chodzi o wybór do all stars, to obecność niektórych z tą formą jaką prezentują to nieporozumienie. Brak zawodników z Bostonu, Detroit i San Jose to dla mnie wielka niespodzianka.
 
luckyluck 0

luckyluck

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Atlanta Thrashers
Typ : 1​
Vader // Nie musisz kopiować jego analizy. Ją wszyscy mogą zobaczyć!

Zgadzam się ze słowami Odisio. Wczoraj zagrałem na Pingwinów 500 zł, oglądałem ten mecz przez neta w dużym powiększeniu na TV ???? To co wczoraj wyprawiali momentami Pingwini, byłem pewny zwycięstwa Pingwinów. Brakowało im jednak sporo szczęścia ???? Wynik 0:4 w plecy ktoś by powiedział jakie szczęście ? Chyba wielka porażka... Może i tak. Ale ten zespół naprawdę pragnie przełamania się w końcu ???? Mecz naprawdę super ! Dzisiaj zdecydowanie również wierzę w Pingwinów i ich zwycięstwo ???? Momentami byłem pewny że Rangers poniesie kleskę to i to sporą, szkoda ???? Gdy już Pingwini przegrywali 0:2 po 2 tercji zdecydowałem na ryzykowny ale szybki typ za kolejne 500 zł na Edmonton, myślę że sporo odbiłem po porażce Pingwinów ???? Dzisiaj kusi o kolejne 500 na Pingwinów ????
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Carolina - New Jersey ML 2 / 2,00 / bet365

Oba zespoły spisują się ostatnio bardzo dobrze, Carolina wygrała 3 ostatnie spotkania aczkolwiek nie miała zbyt wymagających przeciwników a były to kolejno Atlanta, St.Louis i Tampa Bay, ich dobra passa to przede wszystkim bramkarza Cama Warda, który w ostatnich 10 spotkaniach miał świetny bilans 2.07 GAA. Ta seria powinna się jednak dzisiaj zakończyć bo przeciwnik z wyższej półki. Diabły od dłuższego już czasu spisują się świetnie, mieli co prawda chwilową zadyszkę kiedy dostali 2 shutouty pokolei od Bostonu i Pittsburgha, ale potem ponownie zaczęli wygrywać. Tercet ofensywny Parise, Gionta, Langenbrunner to wybijąjące się postaci w ekipie Diabłów, które po dosyć słabym początku sezonu zaczęli w końcu potwierdzać swoją klasę. W przeszłości Diabły radziły sobie całkiem dobrze z Caroliną pokonując ich 6 razy w ostatnich 8 starciach. Warto również zwrócić uwagę, że Diabłom wyjątkowo leżą zespoły z dywizji SE, w tym sezonie mają przeciw nim bilans 8-1-0, natomiast Hurricanes w starciach z ATL prezentują się nieszczególnie 2-3-3.

Nashville - Colorado UNDER 5,5 / 1,77 / bwin

Myślę, że dosyć pewny underek. Drapieżcy totalne drewno w ataku, natomiast w miarę przyzwoicie w obronie. Colorado bez dwóch czołowych centrów Sakica i Stastnego + także bez Laperriera radzili sobie nadzwyczaj dobrze, ale do czasu. 3 ostatnie mecze już wyraźnie słabsze zakończone porażkami i zaledwie 2 zdobytymi golami. Suma sumarum wychodzi under.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Washington Capitals vs. Philadelphia Flayers
Typ: 1 [1,90]⛔ -&gt; BetClick

Prawdopodobnie najciekawsze spotkanie dzisiaj, piszę prawdopodobnie ponieważ, mam pewne obawy czy Flayers będą w stanie stawić czoła dość dobrze grającym Capitals. Oczywiście nie uległem magii WSH, po prostu gdy dziś spojrzałem na listę kontuzjowanych zawodników u Lotników to troszkę zwątpiłem i dlatego też postanowiłem mój typ skierować przeciwko nim. Także zaczynając od Phila wymienię kluczowych graczy, którzy dziś raczej nie wystąpią, są to Gagne(ostatecznie nie wiadomo), Lupul i Nittymaki, jest jeszcze paru graczy ale po dokładniejszej analizie nie są to zawodnicy, którzy decydują o obliczu drużyny. Jeśli chodzi o nieobecność fińskiego bramkarza to wydaje mi się, że dziś zastąpi go Biron, który już jest zdrowy, a z tego co wiem to on był podstawowym bramkarzem od początku sezonu, więc okaże się w jakiej jest formie. Flayers dziś kończą wyjazdowy tour i będzie to ich szóste spotkanie poza domem jak na razie bilans 2-2-1. Od razu rzuca się w oczy ilość bramek Lotników w 3 przegranych spotkaniach, ich bilans to 2-10, więc można wywnioskować, że chłopaki ostatnio mają problemy ze zdobywaniem bramek. Oczywiście dziś nie jest wcale powiedziane, że są skazani na pożarcie ponieważ NHL przynosi nam różne ciekawe niespodzianki. Jednak mimo wszystko Capitals są dziś faworytem, mają najlepszy bilans gier domowych w konferencji 17-1-1 (robi wrażenie). Ostatnie 10 spotkań to tylko jedna porażka, co więcej Oviechkin (w 12 meczach 13G i 5A) w ostatnich spotkaniach pokazał prawdziwą klasę i zawsze w trudnych momentach to po jego bramce ekipa ze stolicy podnosiła się do walki. Co ciekawe ostatnia porażka WSH zdarzyła się u dzisiejszych gości i to w bardzo dużych rozmiarach 7:1, tak więc jest odpowiedni moment aby się zrewanżować Lotnikom. Jeszcze jeden pozytywny argument po stronie Capitals to Theodore, który po kontuzji spisuje się bardzo dobrze i tylko w dwóch spotkaniach na sześć możliwych wpuścił więcej niż 2 bramki.
Myślę że dzisiejsze spotkanie będzie naprawdę dobrym kąskiem dla fanów NHL, z chęcią bym oglądnął spotkanie jednak studia mi na to nie pozwalają. No cóż pozostaje mi wierzyć że Oviechkin i spółka kolejny raz dzisiaj udowodnią że weszli już na zaawansowany poziom w tym sezonie.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Boston Bruins - Minnesota Wild [ Typ: 1 @ kurs: 1,73]
Analiza:
Dziś bardzo ciekawy mecz - Boston Bruins vs Minnesota Wild, w którym upatrzyłem sobie za zwycięzców oczywiście gospodarzy. Bardzo ważnym czynnikiem na mój typ są zaistaniłe kontuzje. W Bostonie brak takich zawodników jak: Patrice Bergeron, Andrew Ference, Marco Sturm i niepewny występ Petteri Nokelainen&#39;a i Aaron Ward&#39;a jednak mimo tych kontuzji są one dla zespołu Bostonu mało znaczące i niewnoszące nic złego do drużyny. W obozie Minnesoty wygląda to dużo gorzej, gdyż to właśnie kontuzje są powodem ich ostatniej fatalej gry, która ciągnie się przez spory okres czasu - mam na myśli tutaj brak: Marc-Andre Bergeron (bardzo ważny obońca), Mariana Gaborika (Wild bez niego to nie Wild - motor offensywy) i paru innych mnie znaczący zawodników. Jednak brak tych 2 spowodował bardzo znaczące obniżenie poziomu gry &quot;Dzikusów&quot;. Minnesota grała ostatnio z Colorado przez które też przeszedł niezły szpital i nie ma tam trzonu drużyny i Minnesota wygrała - fakt, ale po 2 bramkach Owena Nolana po których nastąpiła potężna pustka. Dzisiaj przed Minnesotą stanie przeciwnik z bardzo dobrą obroną i fenomenalnym atakiem, gdzie COL nawet się do nich nie umywa. Boston to wkońcu czołówka ligi i powalają każdego jeden po drugim. Myślę, że wynik tego meczu nie pozostawi nam żadnych wątpliwości co do ich przewagi.


Na temat meczu PIT jestem tego samego zdania co Odisio ????​
 
mateusz91 0

mateusz91

Użytkownik
New York Rangers - Montreal Canadiens
Typ: 1
Kurs: 2,15
Witam będzie to moja pierwsza statystyka ,wiec proszę o wyrozumiałość i ewentualne poprawienie błędów. Dzisiaj stawiam na New York ponieważ mają mnie kontuzji w zespole(o ile dobrze patrzyłem to mają zero) ,a w drużynie z Montrealu tych kontuzji jest troszkę więcej. Po drugie New York nie przegrali z Montreal Canadiens od 28/02-07 wiec sporo czasu. W ciągu tego czasu rozegrali cztery mecze i wszystkie wygrali:
13/01-08 NY Rangers vs. Montreal Canadiens 4:1
31/12-07 NY Rangers vs. Montreal Canadiens 3:3 4:3 (OT)
06/04-07 NY Rangers vs. Montreal Canadiens 3:1
28/02-07 NY Rangers vs. Montreal Canadiens 4:0
Ostatni mecz NY Rangers wygrali pewnie 4:0 pokonują Pittsburgh Penguins ,a Montreal Canadiens wygrało dopiero po karnych z Floridą 6:5. Sadze ze w tym meczu może paść sporo bramek wiec można pokosić się o overka ???? ????
Komentarze mile widziane ????​
 
H 0

haif

Użytkownik
Po pierwsze ta statystyka, że Rangersi nie przegrali od lutego 07, to tylko u siebie, bo na wyjezdzie ostatnio przegrali 2 mecze z rzędu, w tym ostatni na początku grudnia 6:2.
Po drugie, jeśli mówisz tylko o statystykach, to faktycznie NY wygrało z Pittsburgh Penguins 4:0, a Canadiens wygrało &#39;ledwo&#39; z Floridą, która de fakto ostatnio rozpykała pingwiny chyba 6:1.
Ja osobiście chyba pokusze się o postawenie na Montreal, lub na Montreal ML, jeszcze trochę pomyślę i poczytam co inni o tym spotkaniu sądzą.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
New York Rangers - Montreal Canadiens
Typ: 1
Kurs: 2,15​
Vader // Nie musisz kopiować jego analizy. Ją wszyscy mogą zobaczyć ;)
A trochę temat robi się mniej czytelny.

Wydaje mi się, że opieranie swego typu na kontuzjach to nie jest zbyt dobry pomysł, dla przykładu podam Ci WSH,które niby pół drużyny miało kontuzjowane a mimo to świetnie sobie radzili. Oczywiście w ekipie z Montrealu brakuje kilku kluczowych graczy jak Koivu, Tanguay i Higgins, jednak taka sytuacja ma miejsce już od kilku meczy, a mimo to Canadiens radzą sobie całkiem nieźle. Jeśli chodzi o Rangers, to widziałem ich mecz z WSH nie grali może rewelacji, ale było parę przebłysków. Wielki minus Nowojorczyków to ilość łapanych kar, nagminnie ostatnio w każdej tercji spotkania dają rywalowi szansę na zdobycie bramki. Co prawda pokonali ostatnio PIT, ale to całkiem inna historia i z tego co wiem to też najlepiej im nie szło. Dzisiaj chyba ich najmocniejszym punktem będzie Lundqvist, który w ostatnim pojedynku z Pingwinami rozegrał całkiem dobrą partię. Co do typu sam się mocno zastanawiam, niby chciałbym zagrać na Rangers, ale rozsądek podpowiada Money Line na MTL, no nic poczekam jeszcze na opinie ekspertów i może przychylę się do któregoś typu.
Swoją drogą to tak poza wszystkim myślę że ML na Vancouver jest dzisiaj bardzo ciekawą i zachęcającą opcją. Bardzo możliwy występ Sundina ???? :spokodfhgfh:
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Swoją drogą to tak poza wszystkim myślę że ML na Vancouver jest dzisiaj bardzo ciekawą i zachęcającą opcją. Bardzo możliwy występ Sundina
a z tego co ja wiem to on napewno zagra ???? i mam na dziś kilka ciekawych typów - właśnie piszę analizki.

Pozdrawiam Maritos
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Sorry, że post pod postem
????
VS

:hokej: New York Rangers (ML) - Montreal Canadiens [ Typ: 1 ML @ kurs: 1,73]
Analiza:
Dzisiaj 2 mecze NHL a jednym z nich jest spotkanie New York Rangers vs Montreal Canadiens. Mecz na pierwszy rzut oka napewno do łatwych nie należy, bo przecież spotykają się dwa mocne zespoły. Jednak dzieki zestawieniu kilku czynników stawiam dzisiaj na gospodarzy. Bardzo dużą zaletą jest brak kontuzji w ekipie z NY, ale jeśli chodzi o MTL nie wygląda to tak wesoło. W Canadiens nie zagrają bardzo kluczowi w ofensywie gracze - Alex Tanguay (34 mecze - 10 goli; 16 asyst - 3 najczęściej strzelający ) i Saku Koivu ( 28 meczy - 7 goli; 15 asyst - 5 najczęściej strzelający ). Przed kontuzją Tanguay&#39;a był on w 2 lini ofensywy wraz z Lang&#39;iem i D&#39;agostini&#39;m, ale wtedy był kontuzjowany A.Kostitsyn. Roszady w liniach powinny wyglądać mniej więcej tak, że A. Kostitsyn wejdzie do 1 lini za zastępującego go wcześniej brata Sergei&#39;a a on przejdzie do 2 lini za Tanguay&#39;a. Ogólnie trochę zamieszania w liniach ataku Montrealu się narobiło co napewno nie jest plusem. O czym warto wspomnieć... napewno o tym, że Montreal jest prawie najgorszą drużyną grającą w PP - 13,76 PP% co daje im 27 miejsce w lidze. Ich przeciwnicy - NYR w PP są też mniej więcej tego samego pokroju, ponieważ mają 14,5 PP% (26 miejsce). Jednak jest jeden bardzo duży plus dla NYR, który nie pozwoli MTL już kompletnie utrudnić strzelenie bramki w PP, bo NYR jest najlepszą w tej chwili drużyną grającą w PK i mogą się pochwalić aż 88,4 % skutecznością w PK. Co jeszcze - za bardzo nie widzę kto miałby z ekipy MTL strzelić dzisiaj gola (oczywiście kierując się statystyką ) w sumie jest dwóch takich poważniejszych kandydatów do gola, ponieważ reszta kandydatów już się wystrzelała a non stop nie będą strzelać a w zespole NYR 3-4 poważnych kandydatów, ale to tylko taka dygresja statystyczna. Na koniec chyba warto wspomnieć coś o bramkarzach a przede wszystkim o Heriq :p, który miał ostatnio z PIT rewelacyjną formę i mam nadzieję, że dziś ja podtrzyma. W bramce MTL wystąpi Halak (14 meczy: 6-6-1) 2,72 gaa i 92,1 Sv%. Gdybym miał stawiać wynik to postawiłbym na 4-2 dla NYR. Go Rangers GO !



VS

:hokej: Edmonton Oilers - Vancouver Canucks (ML) [ Typ: 2 ML @ kurs: 1,92] :hokej: Edmonton Oilers - Vancouver Canucks [ Typ: under 5,5 @ kurs: 1,94] :hokej: Edmonton Oilers - Vancouver Canucks [ Typ: under 1,5 (1st period) @ kurs: 1,84]
Analiza: O meczu VAN już trochę krócej. Orki biorą dziś rewanż za ostatnie spotkanie, które odbyło się w Vancouverze, gdzie przegrali 3-2 (2 gole EDM z sytucji 5on3). Jeśli chodzi o kontuzje to trzeba koniecznie powiedzieć o braku najlepiej strzelającego - Ales&#39;a Hemsky&#39;iego co dla VAN jest dużym plusem. VAN jeśli chodzi o grę w PP i PK jedzie średnio na jeża 17,3 PP% (18th) i 82,2 PK% (13th). Można by dzisiaj upatrywać szansę VAN chyba w Power Playach ponieważ Edmonton należy do najgorzej grających drużyn w PK ( 74,1 PK%) - 28 miejsce w lidze. Myslę, że bardzo ważne jest to, że Edmonton w moich oczach jedzie ponad swoje możliwości i uważam, że dziś wyrówanją poziom. Edmonton to drużyna, która średnio strzela 2,79 gola na mecz przy czym traci 2,95 gola jednak ich ostatnie wyniki są zupełnie ponad te statystyki i powinno się to wyrównać. Dziś w VAN zagra &quot;super weteran&quot; Sundin, który coś czuje, że sprawi nam niespodzianeczkę i napunktuje. Jeśli chodzi o &quot;predyspozycje do gola&quot; to w EDM widzę tylko jedną osobę a VAN 3 ???? Podałem także typy na under, które wydają mi się w tym spotkaniu bardzo dobre, gdyż bramki obu zespołów bronią bramkarze w dobrej formie - w VAN (Labarebera 2,00 gaa i 94,4 SV%) i EDM Roloson (2,60 gaa i 92,1 Sv%). Mam nadzieje, że zobaczymy udany debiut Sundina w VAN ????

 
luckyluck 0

luckyluck

Użytkownik
NY Rangers - Montreal (under 5,5 @ 1,80) ⛔

Statystyki, statystykami ale zerkając na ostatnie 18 meczy między tymi drużynami (oczywiście gdzie Rangers grało u siebie) overek padł tylko 4 razy ???? Może to żadna analiza, ale ja się pokuszę na ten typ ???? Patrząc na same nazwy tych obu drużyn, aż ciarki przechodzą nie wierząc w to że spokojnie może być over 5,5 ;) Jednak pokuszę się z tym underkiem 5,5 ;)

Dodatkowo na innym kuponie zagrałem na zwycięstwo Montrealu oczywiście pomijając remis, czyli końcowe rozstrzygnięcie :jezora: ✅✅✅

DO BOJU :spokodfhgfh: :-D
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nashville Predators - Pittsburgh Penguins (ML)
Typ : 2
Kurs: 1.91
Buk: Betsson
Gracze Pittsburga położyli kres serii 5 porażek, w końcu zagrali w miare dobrze i zdobyli jakże cenne dla nich zwycięstwo. Kto przed sezonem przypuszczałby że zwycięstwo nad takim słabym zespołem jakim jest Atlanta da Pingwinom taką radość i taką ulge ? W dzisiejszym spotkaniu przed Penguins kolejna szansa na zwycięstwo, walczyć o punkty będą z Nashville Predators, które przegrywa niezmiennie od 5 spotkań. Dla &quot;Drapieżników&quot; będzie to ciężka próba, nie potrafili zdobyć punktów z zespołami teoretycznie w ich zasięgu zaś dziś będą musieli naprawde coś pokazać żeby myśleć o zwycięstwie nad odradzającym się Pittsburgiem. Co ciekawe obie drużyny spotkały się ze sobą ostatnio aż 3 lata temu. Brak skuteczności - to główny winowajca kryzysu jaki był w ekipie Pingwinów, w trakcie 7 meczy strzelili oni tylko 8 bramek, 3 bramki strzelone w ostatnim spotkaniu najsłabszej defensywie ligi Atlanty nie przekonują tak do końca, ponownie więc Pingwiny będą musiały udowodnić że w ataku jest już wszystko ok. Nashville trapi ten sam problem, lecz utrzymuje się on jeszcze dłużej niż to miało miejscu w zespole PIT, zespół NAS ma najmniej bramek z zespołów Konferencji Zachodniej, w ostatnich 5 przegranych grach zdobyli tylko 7 goli, zaś w każdym 17 ostatnich meczy Predators zdobyli 2 lub mniej bramek - to sie nazywa kryzys , przy takim &quot;dołku&quot; problemy Pingwinów wydają się błahe. Ostatni mecz Nashville przegrało z mocno osłabionym Colorado 1-2 , NAS nie wykorzystali w tym spotkaniu żadnego z trzech PP. Ofensywny lider zespołu JP Dumont który ma najwięcej punktów w zespole, nie strzelił bramki od 12 gier, drugim strzelcem zespołu jest obrońca Shea Weber (to naprawde nie świadczy dobrze o ataku Predators). Wracając do Penguins, w tamtym sezonie byli o krok od zdobycia Pucharu Stanleya, w tym nie są nawet na premiowanym awansem do play off miejscu, oba dzisiejsze ekipy mają problemy w ataku lecz na korzyść Pingwinów przemawia dużo, między innymi potencjał czy też indywidualności a także to że odblokowali się już w poprzednim meczu z Atlantą. Dwa gole Petra Sykory i jeden Crosbiego dały Penguins zwycięstwo, trzy asysty zanotował Malkin i to przede wszystkim jego zasługą jest wygrana w tym meczu, jego i linii w której gra, Penguins są bowiem podzieleni w miare równomiernie, w pierwszej linii gra duet Crossby &amp; Satan w drugiej zaś Malkin &amp; Sykora, w poprzednim meczu odblokował się zdecydowanie ten drugi układ (3 asysty Malkina , 2 gole Sykory) dziś moim zdaniem pora na atak duetu Crossby &amp; Satan który także ma olbrzymie możliwości i czeka na grubsze odblokowanie. PIT powinien z meczu na mecz radzić sobie lepiej, z pewnością nie tylko chcą być w play off ale także zająć w miare dobre miejsce żeby z rozpędu nie wpaść na zespół będący na fali, jest jeszcze sporo czasu aczkolwiek Pingwiny muszą wygrywać, w meczu z Atlantą zobaczyliśmy już całkiem niezłą gre w PP, dziś powinno być jeszcze lepiej, typuje więc overowe zwycięstwo Pittsburgh Penguins​
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Siema wszystkim. ;)
A jak panowie widzicie dziś Chicago? Bo kurs zadowalający a z tego co widze ludzie boją sie grać.. W Lawinach mnóstwo absencji, w Blackhawks nadal z czołowych tylko brak Kane&#39;a. Ostatnio ich gra to cud, miód i orzeszki.. Więc? :p

Według mnie Calgary (-1.5) jest dobrym wyborem po kursie ~2.0
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Boston Bruins vs. Ottawa Senators
Typ: 1 [1,55] -&gt; BetClick

W końcu mogę poddać analizie mecz Niedźwiadków. Jest to chyba bardzo dobra pora ponieważ Boston przegrał 2 ostatnie spotkania z Buffalo i Minnesotą i dziś będzie gościł u siebie &quot;ligowych przeciętniaków&quot; jakim są Sens. Bruins prawdopodobnie przechodzą chwilową zadyszkę, która dotyka każdy zespół, więc prędzej czy później musieli tego doznać. Poza tym do czasu w/w porażek Boston był niepokonany na własnym lodzie od 2 miesięcy. Co więcej czołowy strzelec Niedźwiadków Kessel zdobył tylko 3 bramki w ostatnich 7 potyczkach, więc chyba pora aby dziś coś dorzucił, a zadanie nie będzie trudne, Ottawa kontynuuje swoją wyjazdową podróż, która jak na razie wypada wręcz beznadziejnie 1-5-1. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze postawa Auld&#39;a który na 7 możliwych meczy przegrał wszystkie, a jego wskaźnik wygląda wręcz porażająco 4,38. Poza tym dziś w ekipie Senators zabraknie Ruutu, może nie jest to kluczowy zawodnik, jednak w tym momencie każdy kto może coś wnieść do gry Sens jest wartościowy. Co do Bostonu to dziś w bramce wystąpi Tim Thomas (tak wynika z kolejki), który ze wskaźnikiem 2,13 plasuję się na 4 pozycji wśród bramkarzy ligi, co ciekawe Fernandez jest drugi. Podsumowując pokrótce, myślę że Ottawa nie jest dziś zdolna do sprawienia niespodzianki, ci ludzie chyba już myślą bardziej o powrocie do własnej hali. Boston 3 spotkanie u siebie po dwóch porażkach i świetna okazja do przełamania, nic tylko grać na Bruins. Co prawda kurs w moim wypadku jest śmieszny, ale cóż poradzić.
 
M 0

matriks1111

Użytkownik
Ja natomiast zapytam się was, co sądzicie o meczu Montrealu, bo wczorajsza wygrana zachęca mnie do grania na nich, tym bardziej, że Toronto ostatnio nie zachwyciło. Jednak mam małe ale, bo z tego co wiem to w ekipie gospodarzy zabraknie dzisiaj Price&#39;a a to dość poważne osłabienie - pytanie do was - jak rokujecie?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja natomiast zapytam się was, co sądzicie o meczu Montrealu, bo wczorajsza wygrana zachęca mnie do grania na nich, tym bardziej, że Toronto ostatnio nie zachwyciło. Jednak mam małe ale, bo z tego co wiem to w ekipie gospodarzy zabraknie dzisiaj Price&#39;a a to dość poważne osłabienie - pytanie do was - jak rokujecie?
Moim zdaniem Montreal da dzisiaj sobie rade z Tornoto, w TOR nie wystąpi Stajan, w Montrealu też pare absencji aczkolwiek pisałem już kiedyś że jest to niezwykle wyrównany kadrowo zespół i na każdy mecz błyszczy u nich kto inny więc można być spokojnym, tym bardziej że to chyba właściwy moment dla zespołu Canadiens i wystrzelą z formą. Co do braku Price&#39;a to we wczorajszym meczu z Rangers też go zabrakło i to nie jest i nie było żadne osłabienie, Halak bronił fenomenalnie i ja osobiście cenie sobie go na równie z Price&#39;em. Toronto to młody zespół, są przygotowywani głównie z myślą o przyszłym sezonie i myśle że dziś z Montrealem nie wygrają
 
M 0

matriks1111

Użytkownik
Właśnie mój debilizm dał znać o sobie, bo nie wiem czemu wydawało mi się, że Price wczoraj wystąpił ;) W sumie po gruntownej analizie jednak zdecydowałem się na ten pick, bo jak sam mówisz ławkę mają naprawdę dobrą i jeżeli nie powtórzą wyczynu z Florydą, to powinni gładko przetoczyć się po Toronto. Do tego W sumie upatrzyłem jeszcze Devils i Chicago, a także mam pewne obiekcje co do Phoenix. Ktoś przyglądał się tym meczom? ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dokładnie myślę to samo co Odisio, Halak wczoraj zagrał kapitalny mecz, poza tym Price&#39;a nie widziałem jeszcze jak broni więc nie będe porównywał, ale co do samego Montrealu to myślę że swobodnie można na nich grać wczoraj potwierdzili swoją stabilną formę, a Toronto już od kilkunastu dni poszukuje formy i myślę że w dzisiejszym meczu jej nie odnajdzie, Habss mają dużo energii, poza tym 4 zawodników jest przewidzianych do pierwszej 6 all-star także to też działa na nich motywująco.
Popłynę bardziej z tematem dzisiejszych meczy, co do Anaheim to ostatnio w kratkę lecą a jak wiemy Królowie są naprawdę ciężką do ogarnięcia drużyną pod względem wypatrzenia ich wyniku. Jednak po ostatniej konfrontacji byłbym skłonny do typu na Kaczki ML.
Jest jeszcze typ na Płomienie dzisiaj wydaje się być pewny po tym co zrobili z Sharks, a poza tym u siebie naprawdę dobrze ta ekipa prosperuje, także mimo niskiego kursu na nich dziś myślę że warto.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Popłynę bardziej z tematem dzisiejszych meczy, co do Anaheim to ostatnio w kratkę lecą a jak wiemy Królowie są naprawdę ciężką do ogarnięcia drużyną pod względem wypatrzenia ich wyniku. Jednak po ostatniej konfrontacji byłbym skłonny do typu na Kaczki ML.
Potwierdzam , mecz nie będzie należał do łatwych bo Kings są mocni na własnym lodzie i będą chcieli się zrewanżować za ostatnią porażke z Ducks 1-3, aczkolwiek myśle że może im zabraknąć umiejętnośći, kurs wystawiony na Ducks jest bardzo przyzwoity i po ML można próbować tym bardziej że sytuacja u nich podobna jak u Penguins - walka o play off.
 
M 0

matriks1111

Użytkownik
To skoro już tak rozwodzimy się nad meczami, to co powiedzie o PHX? W sumie zespół własnej tafli, który raczej dobrze radzi sobie ostatnimi czasy, a Tampa to jednak Tampa i w sumie gdyby nie ostatni ich mecz, to z czystym sumieniem postawiłbym na 1, a tak... wątpliwości pozostały - jak sądzicie? Jest do dobry typ do grania, czy lepiej dać sobie spokój?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom