>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
benqu 0

benqu

Użytkownik
Wygląda na to, że dziś gram przeciwko Wam wszystkim no ale cóż, taki jest urok progresji...

Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks 1 2,00 ✅ 4-0

Po pierwsze: hokeiści Detroit mieli 24 godziny dłużej odpoczynku.
Po drugie: atut własnej hali (na 30 ostatnich meczy z Jastrzębiami u siebie 17 wygrały CS).
Po trzecie: Detroit to mistrzowie w przerywaniu serii rywali (chyba nie muszę przypominać wyniku z SJS), a Chicago kiedyś musi przegrać.
Po czwarte: Detroit jest skuteczne w PP (39 bramek), a Chicago łapie bardzo dużo kar.
Po piąte: Chicago z całym szacunkiem dla tej drużyny jest jednak nieco niższe klasą sportową od Skrzydełek, co będzie widać w tym meczu.


Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 1 2,50 ⛔ 1-1

Po pierwsze: hokeiści Tampy mieli 48 godzin dłużej odpoczynku, a Montreal jest w trakcie wyczerpującej serii wyjazdowej.
Po drugie: atut własnej hali (chociaż to akurat bardzo słaby argument).
Po trzecie: Montreal kiedyś musi przegrać.
Po czwarte: Vincent Lecavalier jest ostatnio w dobrej dyspozycji i jeśli tylko koledzy na czele z Martinem St. Louisem dobrze go obsłużą to nieraz wpakuje krążek do bramki Carey&#39;a Price&#39;a (bo chyba on ma dziś bronić).
Po piąte: Błyskawice wreszcie zaczęły grać jak na nie przystało i mam nadzieję, że będą kontynuować swoją dobrą passę.
Po szóste: klasa sportowa bez wątpienia jest po stronie Montrealu, ale przecież to NHL i każdy może wygrać z każdym.


Edmonton Oilers - Ottawa Senators 2 3,30 ✅ 2-3

Po pierwsze: atut hali po stronie Edmonton ale to nie jest jakiś specjalny argument na ich korzyść.
Po drugie: widzi mi się tutaj &quot;obustronne przerwanie serii&quot;, bo Edmonto kiedyś musi przegrać, a Ottawa kiedyś wygrać rzecz jasna.
Po trzecie: od dawna nie pamiętam tak słabo grającej Ottawy, praktycznie stracili już szanse na awans do Play-Offów (chociaż teoretycznie jeszcze mogą awansować), ale dopóki mają choć cień szansy na awans, wierzę w Kanadyjczyków.
Po czwarte: Spory value w kursie na Ottawę, jaki wystawili bukmacherzy.
Po piąte: klasą sportową Ottawa przewyższa rywali, więc czemu mieliby dziś tego nie potwierdzić?
Po szóste: Ottawa wygrała tylko 3 z 16 wyjazdowych meczy, ostatni raz 31.10.2008 z Floridą 2:1 (dwa miesiące bez zwycięstwa na wyjeździe nie przystoi drużynie tej klasy, co Ottawa).

To tyle na dziś... Mam nadzieję, że wniosłem coś do tematu, a swoją drogą ciekawe dyskusje nawiązują się w tym temacie od pewnego czasu.


P.S. Przepraszam, że tutaj, ale może ma ktoś ochotę na sparing w NHL 09, bo w Hyde Parku jakoś nie ma odzewu na moje zapytanie.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Nie zapominaj, że mecz Detroit - Chicago to tak jak u nas LECH - Legia - nie ma ważniejszego meczu w sezonie i wg mnie Blackhawks z pewnością powalczy :-D
 
takos85 145

takos85

Użytkownik
pytanko
Witam wszystkich ???? jestem tu nowy i mam takie małe pytanie.. Skad bierzecie wiadomosci odnosnie kontuzjowanych zawodników w NHL itd. Chciałbym sie wlaczac do dyskusji ale wiadomo trzeba sie oprzec na jakis faktach ???? pozdrawiam
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dzisiaj gram takie coś:
New Jersey Devils
Montreal (ML)
Blackhawks (Over 2,5)
Trashers (Over 3,0)
Pitt - Boston (Under 5,5)
Edmonton

To nie jest temat od podawania swoich typów, załóż sobie swój temat w dziale KUPONY i tam pisz co grasz.
- pozwoliłem sobie pogrubić tę nie moją wypowiedź. Ale właśnie takie są fakty.
Jedno zdanie także jest/ będzie kasowane.
Pozdrawiam, Vader

Co do dzisiejszych spotkań , w hitach kolejki czysto dla zabawy postawiłbym na zwycięstwa Detroit oraz Penguins , czyli że obie serie zwycięskie i Chicago i Bostonu dziś się zakończą. Edmonton - Ottawa ? Pisałem już kilka dni temu że coś się w Ottawie zaczyna dziać, zdobywają bramki i widać przebłyski dobrej gry więc może dziś się w końcu uda, ciekawy typ po dobrym kursie mozna złapać OTT.
Za najpewniejszy typ nocy uznałem Montreal co opisałem w swojej analizie, dobrze zapowiada się również typ na zwycięstwo Diabłów ale jak wiadomo NHL do przewidywalnych lig nie należy ...
Życze wszystkim powodzenia w ostatnich meczach 2008 roku najlepszej ligi hokejowej na świecie !
 
S 0

s4m3

Użytkownik
Ja dzisiaj stawiam na wygraną Pingwinów z Miśkami, ostatni mecz Bostonu na Atlancie bardzo szczęśliwy dla nich to co Fernandez wyprawiał momentami ???? . Seria kiedyś musi mieć koniec wierze, że Pingwiny zagrają coś u siebie 3 porażki z rzędu już mają.
Pittsburgh Penguins ML 2.05 Bet365
i na ryzyko za skromną stawkę na podtrzymanie serii Chicago, biorę czyste po kursie 3.05 Unibet
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Odisio, typ na Senatorów rzeczywiście wygląda ciekawie i za grosze zawsze można puścić a jako iż jestem ich fanem to już zdecydowanie licze dzisiejszej nocy na pobudke z głebokiego snu Senators. Oby,oby.. Mają oni jeszcze szanse na Play Off? Bo gdzieś mi się obiło że nie, więc wole spytać tutaj niż przeszukać pół internetu. Mi się dzis jeszcze Penguins widzi po ML ale cóż, jest jeszcze chwila na przemyślenia.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks 2.26
2008-12-31 01:30
Hokej na lodzie - NHL
Money Line:2

Zdecydowanie mecz kolejki oraz jeden z najwazniejszych w Central dwywizji. W tym sezonie juz dwukrotnie dochodziło do spotkania pomiędzy tymi ekipami, za każdym razem górą były Skrzydełka, ale też każdy z tych meczów rozstrzygał się poza regulaminowym czasem gry. Można sobie tłumaczyć do 3 razy sztuka dla CHicago, ale ja widze kilka innych powodów, aby postawić w tym pojedynku na CHicago. Ekipa Hawks ostatnimi czasy jest w zdecydowanej formie, a nawet superformie. Styl w jakim wygrywają mecze jest imponujący, nie ma znaczenia czy jest to dom czy wyjazd, warto podkreślić, że w ostatnich 3 meczach stracili zaledwie po 1 bramce podejmując na wyjeździe drużyny Cunucks i Wild, są to drużyny które tracą bardzo mało bramek na własnej tafli, ale nie było to przeszkodą dla Hawks. Patrząc na kontuzje to w drużynie gości nie ma znaczących natomiast u gospodarzy zabraknie dziś podpory obrony Niklasa Lidstroma jednego z najaktywniejszych i najlepiej punktujących obrońców Red Wings. Ponadto ostatnie wyniki Wings też nie wróżą zbyt optymistycznie przegrane z Lawinami i Predators mogą budzić pewne zastrzeżenia co do fromy Wings. Mecz na pewno będzie bardzo zacięty i warty oglądnięcia. Dlatego zapraszam http://atdhe.net/live-tv-2.php?adsfadsfzcx3=&amp;amp;adsfadsfzcx4=&amp;amp;adsfadsfzcx2=&amp;amp;adsfadsfzcx= . Go Hawks go!!!​

tak juz bywa ;p o wyniku zadecydowało kilka czynnikow chociaż do pierwszej bramki bylem pod wrazeniem gry Chicago. Hawkas przegrali bo: bramkarz &quot;Kebab&quot; zawalił bramki jak dzieciak, szczególnie tą koło ucha ???? , za duzo zdecydowanie za duzo kar dla Hawks, podłamanie po 1 bramce, ale na nastepne mecze jestem pelen optymizmu co do postawy Hawks, wcale nie stracili dobrej dyspozycji....
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Aaaaaaaaaa Devils i love this team :jezora: , ale tak jak napisałem emocje do samego końca, Parise mój bożek :-D ; jestem pod wrażeniem Bruins, są jak Kilerzy :-D &quot;mordują jeden po drugim&quot; , no i nieśmiertelni Detroit pokazali miejsce w szeregu, chociaż myślałem że po ostatnim 7:4 dla CHI dzisiaj będzie bardziej wyrównano ???? pora spać
Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
M 0

mest1987

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie Winter Classic. Czy ten mecz wchodzi również w normalną punktację sezonu zasadniczego, czy jest to mecz tylko pokazowy?? Detroit ponownie górą, jeśli chodzi o mecze z dobrymi drużynami, potrafią się chłopaki mocno skoncentrować. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych w Nowym Roku.
 
G 2

giancardi

Użytkownik
1. Minnesota Wild - San Jose Sharks
typ:2 (ML) kurs 1.58
Minnesota Wild na ostatnie 5 meczów wygrała jedynie 2 i zajmuje ostatnie miejsce w Northwest dywizji. Natomiast Sharks umocowani na pozycji lidera mają aż 18 punktów przewagi nad Ducks. W dodatku, San Jose nie przegrali z Wild od ponad 2 lat. Uważam, że nawet jak dojdzie do remisu, Sharks powinni uporać się z rywalem.
2. Carolina Hurricanes - Atlanta Thrashers
typ: 2 ( 0 : 1.5 ) kurs 1.58
Mimo, że bilans spotkań jest dość wyrównany to Atlanta miała by wygrane gdyby jej dodać 1.5pkt w ostatnich 3 spotkaniach z Hurricanes. Poza tym, w ostatnich kilku meczach Hurricanes tracą dosyć dużo bramek, strzelając jednak ich również dużo. Co prawda na 5 ostatnich spotkań Atlanta wygrała jedynie jedno ale oprócz starcia z Toronto, wszystkie przegrane były minimalne. Dlatego uważam, że mecz zakończy się remisem lub odblokowaniem Atlanty, nawet jak zwycięstwo by było minimalne. Trashers na pewno będą chcieli zrewanżować się za ostatnią porażkę, mimo że mieli mniej czasu na odpoczynek.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
W tym roku z mojej strony to by było na tyle ???? , cieszę się że trafiłem tu, ponieważ panuje tu dobra atmosferka do dyskusji na temat hokejka, chciałem wszystkim życzyć szczęśliwego i owocnego nowego roku, &quot;play beautiful my friends&quot; :-D
Co do dzisiejszych potyczek to prawdopodobnie mój typ powędruje do Anaheim na gospodarzy, podejmą dziś Blue Jackets, kurs chyba 1,87 więc myślę że można się pokusić o wzbogacenie konta, Kaczory ostatnio prezentują chwiejną formę, przegarali 3 spotkania na wyjazdach, dość pechowo bo wszystkie 4:3,ostatni mecz u siebie z St.Louis wygrany 4:3, więc pora nabić troszkę punktów, a z kim można to najlepiej zrobić jak nie z przeciętnym Blue Jackets dlatego sądzę że dziś tylko wygrana wchodzi w grę, no i liczę na prezent noworoczny od nich :spokodfhgfh: Kurtki jak wszyscy wiedzą to drużyna, która o stabilizacji formy na razie marzy, i cóż niestety z przeciwnikami z wyższej półki mają małe szanse tym bardziej że grają w Anaheim. W tym sezonie grali juz dwukrotnie i to właśnie Kaczki wygrywały u siebie i na wyjeździe 5:3 i 3:2 liczę że passa bedzie podtrzymana.
Pozdrawiam J.R.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Ja mam pytanko, bo byłem na stronce oficjalnej NHL i tam nie było wyjaśnione czy dziś zagra Marian Gaborik w meczu Minnesoty z San Jose. Orientuje się ktoś, czy on dziś wystąpi ? No bo jeśli by wystąpił, to typ 1x na Minnesotę wydaje się być oczywisty.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Ja mam pytanko, bo byłem na stronce oficjalnej NHL i tam nie było wyjaśnione czy dziś zagra Marian Gaborik w meczu Minnesoty z San Jose. Orientuje się ktoś, czy on dziś wystąpi ? No bo jeśli by wystąpił, to typ 1x na Minnesotę wydaje się być oczywisty.

raczej nie wystąpi....
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Chociaż dziś szczególny dzień postanowiłem jednak zagrać, moim typem będzie wygrana Calgary. Flames i Edmonton spotkali się już w tym sezonie 2 razy i oba razy górą był zespół Edmonton, ale było to na początku sezonu gdy Flames częściej zawodzili niż zachwycali. Innym ciekawym spostrzeżeniem, które daje więcej szans Calgary jest nieobecność 3 zawodników: Pisani, Pouliot i Hemsky. Ostatni z nich jest zdecydowanym liderem ofensywy Edmonton natomiast każdy z nich miał bardzo duży udział w zwycięstwach w poprzednich meczach z CGY, byli zarówno zdobywcami bramek jak i asystującymi. Forma Flames od 6 spotkań zdecydowanie idzie w górę 5 wygranych i tylko jedna porażka ze znakomicie spisującym się Chicago ponadto Edmonton ma w nogach wczorajszy zacięty mecz z Ottawą, skąd musieli się udać do Calgary na dzisiejsze spotkanie. Dziś w bramce CGY zagra bardzo dobrze spisujący się Kiprusoff, który prowadzi w statystykach z największą ilością wygranych meczów z jego udziałem.​
 
makaveli23 303,4K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Chicago Blackhawks - Detroit over 5.5 (1.95)
Washington Capitals - Tampa Bay 1 ML (1.45)
AKO: 2.83
Typy oparte na statystykach. Chicago sposrod 16 meczy u siebie az w 10 zaliczylo over. Detroit sposrod 18 meczy wyjazdowych rowniez w 10 zaliczylo wynik overowy. Dwa dni temu Detroit pokonalo Chicago 4-0 we wlasnej hali. Teraz zagraja znow ze soba tyle ze hali Chicago. Chicago pragnie rewanzu, gra u siebie i nie nalezy sie raczej spodziewac z ich strony defensywnej gry. W poprzednich dwoch meczach pomiedzy Chi a Det w tym sezonie wyniki byly naprawde obfite w gole. Najpierw kibice Chicago zobaczyli jak ich druzyna przegrywa u siebie az 5-6, a puzniej znow Detroit Red Wings moglo cieszyc sie z wygranej 5-4. Ile razy mozna przegrywac z tym samym rywalem, mozna zadac pytanie? Mysle ze tym razem Chicago stoi na dobrej drodze zrewanzowania sie Detroit, tym bardziej ze motywacja bedzie ogromna, gdyz pojedynek ten bedzie transmitowany przez publiczna telewizje: Brian Campbell “I think the guys are revved up for it and want to show what they can do on national TV.”. Pojedynek dwoch najlepszych ofensyw ligi i nie powinnismy zbytnio martwic sie o gole w tym meczu. Mecz o 19.00 dzisiaj. Washington u siebie jest druga sila w lidze z bilansem 15-2, natomiast tampa to najgorsza ekipa w calej stawce. Passe trzech zwyciestw z rzedu przerwal im silny Montreal, takze tym bardzi problemow ze zwyciestwem nie powinien miec tutaj Washington.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mam pytanie odnośnie Winter Classic. Czy ten mecz wchodzi również w normalną punktację sezonu zasadniczego, czy jest to mecz tylko pokazowy?? Detroit ponownie górą, jeśli chodzi o mecze z dobrymi drużynami, potrafią się chłopaki mocno skoncentrować. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych w Nowym Roku.
Jest to normalny mecz w sensie,że jego wynik zalicza się do punktacji.Dziś po południu szerzej opiszę ten meczyk.Pozdrawiam fox71.
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Chicago Blackhawks-Detroit Red Wings
Typ: 1 (0-1,5)
Kurs:3,10

Dzis o godzinie 19 odbędzię się bardzo prestizowy pojedynek w NHL. Drużyna z Chicago gra świetnie i w 10 ostatnich meczach 9 razy wygrali w tym raz po dogrywce, i raz zaznali smaku porażki własnie ze Skrzydłami.
Chciago jest w konferencji Centralnej właśnie zaraz za Detroit a drużyna Skrzydel obrońcy Pucharu Stanleya, spokojnie zalicza każde mecze czekając na fazę play - off. Co ciekawe drużyna z Detroit bardzo mobilizuje się na pojedynki z drużynami silnymi i w formie i wygrywa z nimi. Takie zdarzenia miały miejsce z Rekinami z San Jose kiedy to po porażce w San Jose pokonali u siebie Sharków aż 6-0, bądź właśnie z Chicago z którymi mierzyli się w tym sezonie aż 3-krotnie i 2 dni temu ograli Blakhawks na swojej tafli 4-0, gdzie drużyna z Chicago nie zasłużyła na taka porażke a przynajmniej nie do zera, 2 inne pojedynki zakończyły się remisami ale w dogrywce zawsze wygrywały Skrzydła.
Obie drużyny mają krótkie listy kontuzjowanych zawodników. A pod zankiem zapytania stoi wystep graczy Nicklas Lidstrom, Mikael Samuelsson w drużynie z Detroit i Cam Barker w Chicago. Brak któregokolwiek z wymienionych zawodników w której drużynie to duże osłabienie i lekarze na pewno będą się starac oto aby byli oni dziś gotowi do gry.
Mam nadzieję że ostatnia porażka Chicago z Detroit 4-0 podziała na nich jak płachta na byka i udowodnią że Skrzydła tak łatwo nie przejdą rozgrywek i sięgna po kolejny Puchar.

Go Blakhawks!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom