>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
E 0

etyper

Użytkownik
Heheheh nie no ;-) Tak sie pytałem co uwazacie za sensowne dzisiaj ???? Zobaczymy mam nadzieje ze az tak zle nie bedzie a w meczu New York Rangers - New York Islanders gora beda New York Islanders
 
K 0

kretrs

Użytkownik
Muszę zgodzić się z SAJUKEN, takie dni jak wczorajszy rzadko się zdarzają (wciąż żałuję, że zagrałem tylko jeden zakład:/) więc dziś może być kilka niespodziewanych zwycięstw lub remisów. Ja jednak zaryzykuję i zagram na przegraną Minnesoty, chodź kurs jest niski, to uważam, że dzikusom wciąż nie uda się zwyciężyć, zwłaszcza na wyjeździe. Pozdrawiam!
Calgary Flames vs Minnesota Wild
Typ:1 kurs:1.8 Buk:expekt
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja na dzisiejszą noc wybrałem typ na MTL , uzasadnienie w mojej analizie. Dosyć pewnie wyglądają jeszcze Rangers i Sharks , ale tych pierwszych wolałem odpuścić ze względu na derby a tych drugich odpuściłem ze względu że na MTL złapałem lepszy kurs. Wczoraj jak wiadomo bez najmniejszej niespodzianki ale tak bywa, jednej nocy jest tak drugiej inaczej ot cały urok tego sportu. Co do typu na WIN Floridy, bardzo ciekawy bardzo .. ja sądze że sie nie uda

Jeden z pewniejszych typów na dziś ! W Florida Panthers bez kontuzji, 2 przegrane mecze pod rzad ;| z słabo spisujaca sie Tampa Bay Lightning. Na dzisiejszy mecz w najmocniejszym składzie, pewnie pokonaja Montreal Canadiens ! Ktory powoli dostaje zadyszki .... ;|
Żadne to argumenty na korzyść Floridy. Przegrali dwa mecze ? Co z tego, mogą przegrać nawet 5 pod rząd albo i 8. Najmocniejszy skład ? Olesz i Murphy to może nie są czołowe postacie ale taki klub jak Florida nawet brak graczy drugiej i trzeciej lini osłabia. Montreal zadyszka ? Czy my rozmawiamy o tym samym klubie ? ????
 
rex 144

rex

Użytkownik
Ja zdecydowanie stawiam na Florydę 1 [ML] .
Z racji takiej że:
12/12-08 NHL Montreal Canadiens vs. Tampa Bay 1:3
27/12-08 NHL Florida vs. Tampa Bay 3:4 (Po karnych)
Tutaj ✅ dla Floridy

dalej:
19/12-08 NHL Carolina vs. Florida 2:1 (OT)
22/12-08 NHL Montreal Canadiens vs. Carolina 2:3 (OT)
Tu Florida grała na wyjeździe remisując z Caroliną, a Montreal zremisował u siebie - Montreal u siebie powinien to wygrać czysto a nie wygrał, tylko się męczył z Caroliną i w końcu przegrał w dogrywce.
Tutaj też ✅ dla Floridy.

Druga sprawa: jak 2 porażki z rzędu to dla Floridy za dużo, na trzecią raczej sobie nie pozwolą. Więc dziś tylko zwycięstwo Floridy [ML] :jezora:
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Co do meczu Calgary-Minnesota. Wczoraj ewidentnie Wild udowodnili, że są &quot;kalekami&quot; jeśli chodzi o strzelanie bramek, brak Gaborika to dla Dzikusów wielkie osłabienie. Oglądałem mecze Minnesoty z Gaborikiem i bez niego w tym sezonie i jeśli chodzi o te bez niego to wyglądają on tak jak ten wczoraj. Patrząc na spotkania pomiedzy w/w ekipami na terenie Calgary to na ostatnie 12 rozegranych tylko raz wygrała Minessota. Flames to zespół własnego lodowiska, średnia strzelonych bramek w domu 3,50 nie jest przypadkiem tak samo jak ich ostatnie wyniki, Calgary trzyma równą formę, dziś powinni sobie poradzić ze zmęczoną wczorajszym pojedynkiem z Chicago Minnesotą.

Stars-Sharks- w tym meczu nie ryzykowałbym czystej 2, a nawet bardziej byłbym skłonny do ML1.

Pantery- Montreal- jak dla mnie no bet.

O NYorkerach pisałem wyżej, derby mają swoje prawa dlatego też no bet.

Ciekawym typem dziś byłoby Colorado, ale bez Stasnego no bet.

Kings - Jackets- wszystko wskazuje na to, że Kings dziś wygrają, osłabiona linia ataku Kurtek no i chyba małe odrodzenie Kingsów, ale nie odważe sie postawić na ten mecz gdyż Jackets udowodnili w meczu z Lotnikami, że bez Chimery i Brassarda też potrafią grać !!!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja zdecydowanie stawiam na Florydę 1 [ML] .
Z racji takiej że:
12/12-08 NHL Montreal Canadiens vs. Tampa Bay 1:3
27/12-08 NHL Florida vs. Tampa Bay 3:4 (Po karnych)
Tutaj ✅ dla Floridy
Z taką logiką w NHL daleko się nie zajedzie bo jeśli Colorado ostatnio wygrało z Red Wings, a Red Wings niedawno rozgromiło Sharks to co wniosek jest taki że Colorado lepsze od Sharks ? Nie rozśmieszaj mnie ???? Ale może w tym konkretnym przypadku będziecie mieć racje z WIN Floridy, ja nie widze przesłanek poważniejszych żeby na nich postawić pieniążki, chciałbym zobaczyć wasze kupony :]

Montreal to jednak marka, przypominam również że to ich jubileuszowy sezon w NHL. Oczywiście poprawka jest taka że ta liga rządzi sie swoimi prawami i wszystko się zdarzyć może , jestem jednak optymistą co do wygranej MTL
 
rex 144

rex

Użytkownik
Od 8 spotkań Florida u siebie albo wygrywa albo remisuje (wyjątek to przegrana z Bostonem, ale tego komentować nie trzeba). I ta tendencja sie nie zmienia do dziś. Gdy oni przegrają z rzędu tylko 2 razy, to w następnych meczach starają się wygrać jak np. niedawno z Buffalo 2:1. Może to imponujący rezultat nie jest ale liczy się wygrana i cel by wygrać mecz. Montreal na wyjeździe gra w kratkę ale raczej dobrze im to wychodzi. Ale takie spotkania jak...
17/12-08 NHL Carolina vs. Montreal Canadiens 3:2
25/11-08 NHL Florida vs. Carolina 3:2
... Te mecze pokazują jak podobne rezultaty osiągają grając z Caroliną. Tyle, że dziś Florida ma atut własnej tafli - i to jej ogromny atut✅ Jeśli nie czysta wygrana to wynik remisowy, a w dogrywce liczę na ciut szczęścia i determinacje Floridy (od 8 spotkań udowadnia mi, że ją posiada) która strzeli zwycięskiego gola. Zresztą kurs 2.20 na Montreal jest zachęcający, ale buk wystawia go po to by zachęcić ludzi do grania właśnie na tak atrakcyjny kurs. Gdyby Montreal miał to czysto wygrać, to kurs byłby około 2.00. A tu jest podwyższony o 20 groszy. To też taka &quot;wiadomość&quot; ze strony buków. Dziś Florida 1 [ML] po kursie 1.90 jak dla mnie miodzio ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Oglądałem oba mecze Caroliny z Montrealem i gdybyś ty oglądał wiedziałbyś że wynik a gra to zupełnie co innego, a co do twoich przypuszczeń że niby kurs na MTL jest manipulacją ze strony buków i jakby mieli wygrać to by był na 2.00 (zostawiam bez komentarza) to hm złapałeś Floride ML po 1.90 tak ? A ja mam MTL (ML) po 1.87 , jaka różnica ? Prawie żadna więc nie rozumiem gdzie ta &quot;wiadomość&quot; ze strony buków.

Sugeruje troche więcej oglądania a mniej liczb bo to nie one grają. Atut własnej tafli ? Jakieś znaczenie to ma ale napewno nie decydujące, sugerowałbym nawet że minimalne, większe natomiast może mieć zmęczenie ostatnimi występami, a MTL miał 5 dni przerwy świątecznej podczas gdy FLO tylko 3, od świąt MTL zagrał 1 mecz zaś FLO dwa.

Jeśli Florida dziś wygra co oczywiście może się wydarzyć, to będzie dużą zasługą Craiga Andersona i poprawy gry w obronie. I to były by jakieś argumenty, a nie to co piszesz o atutach własnej tafli czy przerwaniu seri 2 x loss ...
 
S 0

s4m3

Użytkownik
P.S.S. Podsumowujac cala nocke to Bruins byli naprawde wykonczeni i wystarczylby jakikolwiek bardziej wymagajacy rywal i poplyneliby.
Dokładnie oglądałem cały mecz w przewagach nic, w obronie pojawiały się błędy i brakowało świeżości.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Brawo Montreal Canadiens wkoncu pokazali klase!!!! Koncówka najlepsza ????
Mam pytanko, co to znaczy [ML] jak obstawiasz typ?? U mnie w Buku chyba nie dopatrzylem sie czegos takiego. Pozdrawiam jestem tutaj nowy, sroki jak cos pomieszalem. Pozdrawiam.
Vader // ML- Money Line. Zakład na końcowe zwycięstwo włączając dogrywkę (OT) oraz karne (SO).
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Rangers nie miało łatwo, Islandersi zgotowali Strażnikom trudną przeprawe lecz ostatecznie polegli w derbach Nowego Jorku, kurs 1,70 na WIN Rangersów zdecydowanie zawyżony bo w tym meczu mógł paść każdy wynik.

W pozostałych meczach raczej planowe zwycięstwa, Calgary zdominowało osłabiony zespół Wild , Montreal być może w końcu złapał właściwą forme na dłużej niż jeden mecz, co udowodnił pokonująć Floride 5-2. Colorado i Columbus także wygrali swoje mecze, LA po raz kolejny udowodniło że są ekipą niezwykle chwiejną.

Dzisiaj zestaw ciekawych meczy :



Zapraszam do dyskusji
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Dallas pozytywnie zaskoczyło (lub nie zaskoczyło) i poradziło sobie z faworyzowanymi Sharks , była to trzecia porażka rekinów na wyjeździe z rzędu, i trzeba już chyba zacząć mówić o zadyszce w zespole San Jose.

Zapraszam do dyskusji
Nie wiem skąd to info o wyniku Rekinów. Wygrali przecież 1-3. :spokodfhgfh:
Na dzisiaj kilka ciekawych meczów, miedzy innymi Bruins z Penguins oraz Chicago z Red Wings. Chyba po raz pierwszy zagram na przeciw miśkom z Bostonu.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Wybaczcie, o czywiście mój błąd, już pare razy zdarzyło się że jak oglądam mecz do 4 nad ranem (tym razem NYR - NYI) to mam jakieś zwidy gdy wstaje i tym razem przywidziało mi sie 3-1 dla DAL a w rzeczywistości oczywiście SJS wygrało.

Taak na dzisiaj jest kilka fajnych typów , ale do oglądania to poprostu musze zobaczyć Chicago - Detroit , perełka dzisiejszej nocy
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Niestety wyjeżdżam dziś wieczorem i nie zdąże bliżej przeanalizować meczy i niestety również obejrzeć, a jest co oglądać bo dzisiaj 2 bardzo ciekawe pojedynki w Pittsburghu i w Detroit. Myśle, że przynajmniej jeden z win-streaków Chicago i Bostonu zostanie dziś przerwany, aczkolwiek ani Skrzydła ani Pingiwny nie błyszczą ostatnimi czasy. No ale nie ma lepszej okazji do przełamania się niż mecz z klasowym rywalem. Osobiście obydwa mecze pozostawiłbym no-bet.
ATL-TOR tu chyba jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest OVER.
STL-NJ Diabły nie powinny mieć kłopotu ze zwycięstwem, z solidnym Clemmensenem w bramce Blues raczej nie zrobią im krzywdy.
VAN-PHI Lotnicy chyba bardzo chcieliby już wrócić do domu, obecnie pozostają bez gola już od 5 tercji, a tafla Canucks zdecydowanie nie sprzyja poprawianu skuteczności w ataku bowiem tracą oni zaledwie 1.82 gola na mecz. Dodatkowo warunki pogodowe utrudniły znacznie wyprawę Lotników na zachodnie wybrzeże. A to wcale nie koniec wyczerpujących podróży bowiem po tym spotkaniu wracają do siebie na 1 mecz z Anaheim, po którym już następnego dnia muszą powrócić aż do Kaliforni żeby zmierzyć się z Kings. Jedyne co może przemawiać na korzyść Lotników to historia spotkań, bowiem w Vancouver nie przegrali już od 20 lat, nie sądzę, jednak żeby to odgrywało znaczącą rolę w dzisiejszym spotkaniu, stawiam więc na pewne zwycięstwo Orek w regulaminowym czasie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens ✅ (ML)

Typ : 2

Kurs: 1.86

Buk: Betsson

Tampa Bay Lightning jest obecnie w trakcie swojej najlepszej serii w sezonie (3 x win) jednak ich następny przeciwnik to zdecydowanie inna półka niż rywale nad którymi TBL odniosło zwycięstwa. Tampa , która jest jednym z większych rozczarowań tegorocznego sezonu w końcu złapała odpowiedni rytm, jednak w mojej opini nie stać ich dzisiaj na czwarte zwycięstwo z rzędu, tym bardziej że na ich drodze stanie rozpędzony i równie żądny zwycięskich serii Montreal Canadiens. Chociaż Tampa jest wciąż w gronie najgorszych zespołów ligi, po ostatnich zwycięstwach zdołała opuścić ostatnie miejsce w Southeast Division. Największym problemem Tampy w tym sezonie jest zdobywanie bramek, mimo że graczy którzy mogliby to zrobić w TBL nie brakuje, do tej pory atak Błyskawic zawodził. Nie zawiódł jednak w ostatniej konfrontacji z Florydą, kiedy to Tampa wygrała 6-4, a zespół do zwycięstwa poprowadził kapitan drużyny Vincent Lecavalier. W ostatnich czterech spotkaniach TBL zdobyła 15 bramek co daje im dosyć dobrą średnią 2,34 gola na gre, sądze jednak że z kryzysu ofensywnego nie da się wyjść ot tak i przewiduje że zespół Tampy czeka czkawka, właśnie w meczu z MTL który może nie broni się najlepiej ale jest ogólnie zespołem dużo bardziej wymagającym niż chociażby Florida czy Penguins. Tampa poprawiła swoją gre w PP i ogólną gre w ataku, jeśli jednak chcą myśleć o zwycięstwach nad takimi ekipami jak MTL to trzeba umieć jeszcze bronić, a tego z pewnością Tampa nadal nie umie. W Montrealu apetyt rośnie w miare jedzenia, atmosfera wokół zespołu coraz lepsza, Maxim Lapierre zdobył hattricka w ostatnim meczu przeciwko Floridzie. Ogólnie ofensywa MTL napewno nie ustępuje w niczym sile ataku Tampy, a w tym sezonie można śmiało powiedzieć że ją przewyższa, bo nie miała okresów niemocy a Canadiens jako zespół ciągle plasuje się w ścisłej czołówce. Siła Montrealu drzemie także w zespołowości tego teamu, co prawda istnieją liderzy jak Aleksiej Kovalev (cztery bramki w ostatnich sześciu meczach) lub Andriej Kostisyn (hatttrick w meczu z Pittsburgiem) , ale w ostatnich pięciu spotkaniach aż 8 innych zawodników zdobywało bramki dla Canadiens ! Nie do końca wiadomo kto występi między słupkami bramki MTL, jednak zarówno Jaroslav Halak jak i Carey Price to klasa światowa i nie ma większego znaczenia dla wyniku spotkania kto dziś wystąpi. W bramce Tampy zobaczymy Mike&#39;a Smitha, który przez cały obecny sezon raczej nie radził sobie za dobrze. Kontuzje w obu zespołach nie odegrają kluczowej roli, kluczową role odegra moim zdaniem gra w defensywie - ataki obu zespołów wydają się być w dobrej formie więc powinniśmy ujrzeć kilka bramek i ładną gre, dyspozycja w obronie zadecyduje kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku, w całym sezonie Montreal stracił tylko 86 bramek a Tampa Bay 102, i to jest chyba najważniejsza statystyka która definitywnie przesądza o moim typie na MTL.​
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Dziś mamy wiele ciekawych spotkań, ja wybrałem kilka spośród których wybiore te na które postawie. Moim zdaniem warto przyglądnąć się typom:

Canucks-Flyers: 1
Blues-Devils: 2
Red Wings-BlackHawks: ML2
Sabres-Capitals: 1

postudiuje trochę literatury, a następnie podam te typy, które będe grał.
 
djhouse 0

djhouse

Użytkownik
Edmonton Oilers - Ottawa Senators
typ: 1
kurs: 2.05 w gamebookers
Cóż... w jakiej formie jest Ottawa każdy widzi. Szczególnie na wyjazdach dostają niezłe lanie i prawie w każdym meczu wyjazdowym tracą 4-6 bramek.
Edmonton wygrał 3 ostatnie mecze i myślę że dzisiaj będzie podobnie, gdyż nie wieżę w nagłe odrodzenie panów z Ottawy.
Mój typ: Edmonton.
myślę że jest też bardzo duży % na over 5.5 w tym meczu po kursie 2.05 ale jak juz wybierac to wygrana Oliers wydaje się być pewniejszym typem
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
St.Louis Blues vs. New Jersey Devils
Typ: 2 [2,00]✅ -&gt; BetClick

Fakt, że dziś dużo spotkań ale wszystkie wyglądają na naprawdę trudne do wytypowania jednoznacznego zwycięzcy, jednak ze wszystkich spotkań postanowiłem wybrać to w St.Louis gdzie Nutki podejmą New Jersey.
Dziś zacznę od gospodarzy ponieważ typ jest skierowany przeciwko nim.
Bilans ich ostatnich 10 spotkań to 2-8-0. Ostatnie spotkanie z Ducks przegrali dość pechowo, gdyż w 3 tercji prowadzili 3:2 by ostatecznie dać sobie strzelić 2 bramki i przegrać w regulaminowym czasie. W przedostatnim meczu też u siebie uporali się z Rekinami po rzutach karnych 3:2. Jeśli chodzi o sam skład to cały czas, Blues mają problemy z kontuzjami, jednak zawodnicy, którzy nie grają już od dłuższego czasu nie występowali także w tym nie szukajmy powdów słabości St.Louis. W ekipie Nutek w ostatnim meczu na bramce występował Mason, jednak kilka wcześniejszych mecz widzieliśmy Mann&#39;iego Legace i co widać na pierwszy rzut oka, zawsze puszczają przynajmniej dwie bramki, a w ogólnym rozrachunku obaj mają średnią powyżej 3. Poza tym Nutki nie są wymagającą drużyną, ponieważ same statystyki pokazują że mają problemy z obroną, a w ataku bywa róznie. St.Louis nie zachwyca, jednak potrafią sprawić niespodziankę i tego tak naprawdę sie dzisiaj boje, ale najpierw parę słów na temat Diabłów. Na początek Scott Clemmensen od czasu kontuzji Martina jego bilans wygląda naprawdę dobrze 12-5-1, co więcej wskaźnik 2,15 wpuszczonych bramek, też robi wrażenie. Jeśli chodzi o cały zespół to Devils przechodzili ostatnio trudniejsze chwile, które widzieliśmy w pojedynkach z Bruins i Pinguins, oba spotkania przegrane, co gorsza do zera. Jednak już w ostatnim pojedynku z Rangers blokada została zdjęta i wygrali 4:2, trzeba powiedzieć, że zawodnicy New Jersey oddają naprawdę dużo strzałów i tu dla przykładu w potyczce z Pittsburghiem oddali ich 37, z Bruins 25 i z N.Y. 35. Myślę że takie statystyki pozwalają bardziej uwierzyć w to że Diabły dziś wygrają. Poza tym w dobrej formie jest Czech Elias, który od dłuższego czasu zdobywa punkty we wszystkich klasyfikacjach, i jeśli tylko przyjdą mu z pomocą Zajac i Parise myślę że sprawa zwycięstwa będzie przesądzona.
Co do samego typu, wolałbym Money Line ale kurs jest malutki bo tylko 1,60 a przy czystej dwójce myślę że będzie więcej emocji ????
 
twein 12

twein

Użytkownik
Z racji tego, że dzisiejsze mecze są trudne jednoznacznie do wytypowania proponuje zastanowić się nad graniem under/over. Mecz Detroii-Chicago warto spróbować over 6. Buki podniosły kurs do 6 wiec przewidują zaciętą walkę. Oczywiście buk to też człowiek, więc może sie mylić. Myśle, że ten pojedynek zakończy się dogrywką, co (w moim mniemaniu;)) zwiększa szanse na over 6.
Drugą opcja jest mecz Tampa Bay-Montreal over 5.5. Ta opcja przyszła mi na myśl gdy czytałem analizę Odisia. Obie drużyny w ciągu. Myślę, że będziemy świadkami dosyć agresywnej gry. Amen ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom