>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔Nashville Predators - Detroit Red Wings (ML) ⛔

Typ : 2

Kurs: 1.60

Buk: Betsson

Rzadko kiedy mam okazje zaprezentować typ w którym obstawiam zwycięstwo Detroit, ale nie z powodu jakiegoś mojego uazu do drużyny Red Wings i nie dlatego że grają zbyt słabo - poprostu kursy jakie wystawiają bukmacherzy na ich zwycięstwa są skandalicznie niskie, dziś jednak jest inaczej i zamierzam skorzystać na dobrym kursie wystawionym na zwycięstwo obrońców tytułu. Zdobywanie bramek nie jest żadnym problemem dla zespołu DET, już nie raz udowodnili że strata 2-3 bramek to dla nich nic, zespół który dysponuje tak fantastycznymi hokeistami jak Detroit może liczyć prawie zawsze na grad bramek. Nashville i Detroit to rywale z Central Division, ostatnie spotkanie między tymi zespołami miało miejsce w ubiegłorocznym play off kiedy jak wiadomo Detroit zdeklasowało wszystkich rywali, dziś ponownie oba teamy staną do pojedynku, dla Nashville może to być ciężka noc, od dłuższej chwili mają oni bowiem problem ze zdobywaniem goli a jak wiadomo żeby pokonać Detroit trzeba strzelić więcej bramek niż oni. Predators zdobyło w sześciu ostatnich meczach tylko siedem bramek, a we wtorek dostali mocny cios od Floridy i przegrali 0-3. W obliczach takich problemów w ofensywie ciężko będzie myśleć o zwycięstwie nad Detroit, które nie zawodzi oczekiwań swoich fanów. Najlepszy strzelec NAS , Jason Arnott nie zdobył gola od 9 spotkań zaś najlepiej punktujący zespołu Dumont nie zdobył punktu w ostatnich trzech grach. Pytanie jakie warto postawić to czy przez okres świąteczny Nashville zdołało coś poprawić ? Szczerze wątpie, tylko morale zawodników mogło nieznacznie podnieść się po wizycie u rodziny lecz to samo ma miejsce u zawodników Red Wings więc nie ma nawet o czym mówić , Predators w poważnym ofensywny kryzysie. Całkiem inaczej jest w ekipie Detroit, której jak ogólnie wiadomo łatwo przychodzi zdobycie nawet 3 bramek, sposobem na nich jest być może atakowanie ale jak napisałem tego Nashville zbytnio nie umie ... Czerwone Skrzydła zdobyły 16 bramek w ostatnich 3 meczach, ale nie ma sie czemu dziwić, drużyna która dysponuje takimi nazwiskami jak Zetterberg , Hossa, czy ostatnio będący w fantastycznej formie Pavel Datsyuk będzie zawsze faworytem. W bramce Detroit nadal grać będzie Ty Conklin, jednak spisuje się on bardzo dobrze odkąd zastępuje Chrisa Osgooda, od tamtej pory jego GAA to 1,67. Reasumując całość , Detroit naszpikowane gwiazdami z podniesionym &quot;świątecznym&quot; morale powinno gładko i wysoko poradzić sobie z conajwyżej średniej klasy zespołem jakie jest Nashville. Kryzys ofensywny Predators tym bardziej nakazuje upatrywać faworyta w DET. Typ podparty ML właśnie z uwagi na &quot;poświąteczny&quot; występ w którym mimo wszystko mogą zawsze wydarzyć się jakieś niespodzianki.​
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Dzisiejszej nocy ciekawym typem będzie wygrana Flyers. Lotnicy wczoraj przegrali ze znakomicie dysponowanym Chicago co nie było niespodzianką, ale dziś podejma na wyjeździe ekipę Kurtek, która od czasu nieobecności jednych z dwóch najlepiej punktujących w drużynie: Brassarda i Chimery nie wygrała ani jednego spotkania. Sam Nash nie wygra meczu, a do tego dziś pod wielkim znakiem zapytania stoi występ trzeciego pod względem punktacji w drużynie Columbus Huseliusa. Flyers będa chcieli za wszelką cenę dzis wygrać bo w najbliższych meczach już nie będzie tak łatwo bo trafia na przeciwników ze znacznie wyższej półki Orki i Kaczory. Dziś typuję na czystą 2 Flyersów. Kolejnym typem na dziśiejszą nockę po moich analizach będzie wygrana Kojotów, wczoraj poradzili sobie na wyjeździe z Los Angeles, a dziś podejmą ich u siebie. Kings w zdecydowanym dołku i nic nie wskazuje na to, że dziś przerwą swoją niemoc. Kojoty bez żadnych osłabień w pełnym składzie, gorzej u Kingsów gdzie jest kilka. W bramce prawdopodobnie wystąpi znów 3 bramkarz Kingsów Quick, co przy średniej straconych bramek Kings na wyjeździe 3,33 nie wygląda dobrze tymbardziej, że Kojoty u siebie nie są łatwym przeciwnikiem średnia strzelonych ponad 3 i straconych poniżej 2 bramek mówi sama za siebie. Typ czysta 1.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Colorado Avalanche - Detroit Red Wings (ML)

Typ : 2

Kurs: 1.62

Buk: Betsson

Prawdopodobnie bez swoich czołowych postaci rozpoczną mecz oba zespoły, w Colorado raczej napewno nie zagra najlepiej punktujący w tym sezonie wyrastający powoli na gwiazde ligi Paula Statsny, w ekipie Detroit niepewny jest występ światowej klasy obrońcy Nicklasa Lidstroma. Jak ważny dla ekipy &quot;Lawin&quot; jest Statsny może pokazać tylko to, że podczas nieobecności największej gwiazdy Colorado Joe Sakicia, Statsny przez wiele meczy dawał rade zastąpić Sakicia, wielokrotnie radził sobie z presją i wygrywał dla Colorado mecze. Statsny ma w tym sezonie już 21 asyst i 31 bramek, odniósł kontuzje przedramienia w meczu przeciwko Phoenix. Gra Avalanch w dużej mierze opierała się na grze i podaniach do Statsnego który gra na arcy ważnej zwłaszcza do zdobywania bramek pozycji Centra, w tej chwili cały zespół będzie musiał poszukać innych rozwiązań na konstrukcje ataku. Największą słabością Colorado jest gra w tak zwanych &quot;specjalnych sektorach&quot; czyli gra w przewadze lub osłabieniu, w obu przypadkach COL radzi sobie bardzo słabo i plasuje się w dolnej części tabeli NHL, jak wiadomo z Detroit sytuacja ma się z goła odmiennie i są oni praktycznie jednymi z najlepszych zarówno w PP jak i PK. Jednak podczas gdy niewiadomą jest występ Lidstroma nie wiadomo również w jakiej dyspozycji będzie linia defensywna, patrząc jednak na ofensywne możliwości Avalanche jestem spokojny. Detroit ma bardzo dobry bilans gier przeciwko Avalanche , z ostatnich 13 gier aż 10 wygrało Red Wings w regulaminowym czasie gry, choć co prawda ostatnie spotkanie obu teamów zakończyło się zaskakującą wygraną COL 2-3 (wielki udział w tym zwycięstwie miał właśnie Paul Statsny). W bramkach wystąpią Ty Conklin (DET) oraz Peter Budaj (COL), obaj panowie są raczej na wysokim poziomie więc o żadnych słabościach nie może być mowy. W Detroit podczas możliwej nieobecności Nicklasa Lidstroma bardzo liczą na Pavla Datsyuka, który ewidetnie jest w formie, w ostatnich meczach zdobył aż pięć bramek i osiem asyst. Wczoraj &quot;Czerwone Skrzydła&quot; zawiodły i przegrały, czy dziś będzie podobnie ? Myśle że nie, osłabione Colorado bez dwójki najlepszych graczy nie powinno robić za dużo zamieszania. Zważając jednak na przypuszczalny brak w obronie Detroit typ podpieram ML​
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Na dziś dość ciekawie moim zadaniem zapowiada się spotkanie Pittsburgha z Montrealem. Pingwiny nadal osłabione brakiem Gonchar&#39;a co znacznie odbija się na jakości ich gry. Nie strzelają, ciężko przychodzi im konstruowanie akcji, a Fleury pomimo tego, iż uważam go za jednego z najlepszych bramkarza NHL, sam na Canadiens nie wystarczy.Crosby w moim mniemaniu to nie ten sam zawodnik co w tamtym sezonie. Prezentował się solidnie a teraz jakoś nie może trafić z formą. Wczorajsze zwycięstwo nad ekipą z New Jesrsey to raczej zasługa słabej skuteczności Diabłow niż dobrej gry Pingwinów. Montrel prezentuje solidną gre tylko brakuje im troszke szczęścia (wygrane po OT lub PEN). Ładnie konstruują akcje ale brakuje wykończenia. Byćmoże dziś przyjdzie przełamanie i odniosą zwycięstwo nad gospodarzami. Podsumowując
Montreal Canadiens u Pittsburgh Penguins
Typ : 1 ( ML )
Kurs: 2.05
Buk: Bwin
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
co myślicie o meczu St. Louis - San Jose? Myślę, że wypoczęte Rekiny powinny sobie poradzić... Stawiam dzisiaj również na Rangersów na przełamanie po dwóch z rzędu porażkach. U siebie z Devils, które grały wczoraj z Pingwinami myślę, że w końcu odniosą zwycięstwo.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Montreal Canadiens u Pittsburgh Penguins --&gt; Moim zdaniem będzie meczem w którym wynik będzie sie wahał do ostatnich minut, PIT nie gra za dobrze ale Montreal ? Prezentuje podobną dyspozycje i zawodził już wielokrotnie.

Crossby nie ten sam zawodnik ? Radze popatrzeć na klasyfikacje kanadyjską ligi lub jeśli statystyki pana nie ogrzewają ostatnia bramka z BUF ???? Sydney jeszcze wypali jak nie teraz to w play off,a na dzień dzisiejszy Pingwiny muszą gonić czołówke o czym wielokrotnie mówił ich trener, jak będzie z tą pogonią, zobaczymy
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Montreal Canadiens u Pittsburgh Penguins --&gt; Moim zdaniem będzie meczem w którym wynik będzie sie wahał do ostatnich minut, PIT nie gra za dobrze ale Montreal ? Prezentuje podobną dyspozycje i zawodził już wielokrotnie.

Crossby nie ten sam zawodnik ? Radze popatrzeć na klasyfikacje kanadyjską ligi lub jeśli statystyki pana nie ogrzewają ostatnia bramka z BUF ???? Sydney jeszcze wypali jak nie teraz to w play off,a na dzień dzisiejszy Pingwiny muszą gonić czołówke o czym wielokrotnie mówił ich trener, jak będzie z tą pogonią, zobaczymy
Co do talentu Crsbby&#39;ego nie mam wątpliwości i tak jak mówisz kwestią czasu jest to kiedy wypali. Poprostu mecze które ostatnio oglądałem z jego udziałem troszke inaczej wyglądały niż te, rozegrane w poprzednim sezonie. Ja odniosłem wrażenie że jest w słabszej dyspozycji. Oczywiście nie widziałem wszystkich spotkanie więc mogła być to spowodowane dyspozycja dnia i moim osobistym wrażeniem. Niemniej dziękuje za komentarz bardzie doświadczonego gracza. Meczyk już niebawem.
3:2 ✅
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące dzisiejszej kolejki NHL. Ciekawi mnie bowiem jedna kwestia. Gdy przeglądałem dzisiejszą ofertę NHL na Betsafe, nie dostrzegłem spotkania Washington Capitals - Toronto Maple Leafs. Jednak gdy wszedłem na oficjalną stronę NHL.com ten mecz pojawił się, jako jedno z wydarzeń tej kolejki. Więc pytam, czy ten mecz dzisiaj się odbędzie? Czy może jakiś błąd pojawił się na betsafe. Proszę o odpowiedź. A tak na marginesie to polecam dzisiaj 3 spotkania:
Washington Capitals - Toronto 1 (1,75)
Vancouver - Ottawa 1 (1,90)
Atlanta - Boston 2 (1,90)
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Witam wszystkich nhl-owcow. Chcialbym zapytac was o opinie na temat dziesiejszych trzech meczy. Mianowicie:
- Capitols?
Slaba forma toronto w ostatnim meczu z Islanders gdzie nie mieli praktycznie nic do powiedzenia. Dzisiaj jada do stolicy gdzie uwazam na 90% polegna.
- Boston?
Czy wystarczy im sil na kolejny wyjazdowy mecz po wczorajszej przeprawie z Carolina. Bramka 6 minut przed koncem meczu. Czy wystarczy im sil? Moim zdaniem na Atlante z taka lawka bez problemu.
-Chicago?
Pretendent na final z Bruins. Czy potwierdzom to kolejna wygrana. I tutaj sie troche obawiam tego meczu Chicago przegralo dwa miesiace temu na tafli w Minnesocie. Stawiam zdecydowanie na Blackhawks obym sie nie przeliczyl.

Co wy sadzicie.
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące dzisiejszej kolejki NHL. Ciekawi mnie bowiem jedna kwestia. Gdy przeglądałem dzisiejszą ofertę NHL na Betsafe, nie dostrzegłem spotkania Washington Capitals - Toronto Maple Leafs. Jednak gdy wszedłem na oficjalną stronę NHL.com ten mecz pojawił się, jako jedno z wydarzeń tej kolejki. Więc pytam, czy ten mecz dzisiaj się odbędzie? Czy może jakiś błąd pojawił się na betsafe. Proszę o odpowiedź.
Na innych bukach to spotkanie jest, więc nic tylko czekac a Betsafe powinien je dodać do swojej oferty.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Witam

Może się wypowiem na temat spotkań o które pyta sajuken (WSH, BOS, VAN). WSH jako typek wygląda bardzo dobrze, ale czy kurs 1,80 zadowala... TOR już ostatnio sprawiło psikusa i pokazało jak ładnie walczy i po tym kursie nie odważę się tego meczu ruszyć. Mecz Boston vs Atlanta - tutaj myślę, że dziś obejrzymy niespodzianeczkę i wygraną Tharshers. Boston wygrywa i wygrywa a błędów w ich grze można zobaczyć coraz więcej. To już 3 mecz tych dryżyn w dośc krótkim czasie i myślę, że w tym meczu Boston sobie troszeczkę odetchnie, za to Atlanta się ostro spręży i być może pokona Misiów. Ogólnie typ na VAN niczego sobie, ale ja zauważyłem, że Ottawa się przebudza i zaczyna strzelać i stawać się zagrożeniem. Przez długi okres czasu Senatorowie grali tragicznie, ale ostatnio zaczynąją strzelać i mogę się stać dla Orek zagrożeniem.
Na dziś wg mnie bardzo dobrym typem jest &quot;Ducks&quot; - chłopaki zaliczyli wczoraj 3 lost przegrywając z Dallas, które jakby się przebudziło i gra całkiem nieźle. Przeciwnicy Kaczek - Nutki wygrały po karnych z SJS, które niestety wczoraj mnie zawiodło... myślę, że ta długa bardzo dobra forma skutkuje zmęczeniem i w meczu z Nutakami SJS to nie te Rekiny co jeszcze 10 spotkań teamu.

Pozdrawiam Maritos
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
CHI vs MIN to ogólnie samo w sobie bardzo widowiskowe spotkanie. Typ na CHI to drugi typ po ANA wg mnie. Blackhawks w rewelacyjnej dyspozycji i jadą narazie bardzo ładnie. Minnesota ostatnio słabo przędzie - mało przekonująca wygrana nad CAR (3:2), przegrana z niezbyt wymagającymi St Louis (4:2), oczywista wygrana z tragicznie grającymi Islanders (4:1) a jeszcze wcześniej przegrana z CGY, ANA, LA, PHX, NSH. Jak narazie to wg mnie Minnesota zawodzi - nawet przyjście Gaborika za bardzo nie pomogło a nawet się mówi o złej sytuacji pomiędzy drużyną a Gaborikiem. Ogólnie źle mi się patrzy w tej chwili na Minnesotę. Chicago powinno sobie poradzić, no chyba, że Wild przeszło &quot;Świąteczną przemianę&quot;, ale na to chyba nie warto liczyć.

Pozdrawiam Maritos
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jak dla mnie dziś chyba najlepsze typy to WSH i właśnie CHI, z tego co można było wyczytać ostatnio, Minnesota chce na razie oszczędzać Gaborika i prawdopodobnie w dzisiejszym i następnym spotkaniu nie wystąpi. Poza tym jak już Maritos wspomniał Dzikusy, grają dość ociężale i ciężko przychodzi im cokolwiek. Chicago bez żadnych sentymentów wrzuca każdemu solidny bagaż bramek, ostatnio Sharp w bardzo dobrej dyspozycji, a do tego jeszcze reszta team&#39;u dokłada coś od siebie, warto zauważyć że tam bardzo wielu zawodników punktuje i to jest ich wielką siłą. Co do WSH to przychodzi mi na myśl Oviechkin, który ciągnie ten pociąg jak dobra lokomotywa :-D. Toronto mnie ostatnio zdziwiło słabą postawą, porażki dość pokaźne i ciężko doszukać się dziś dla nich wielkiej szansy. WSH już pokazało, że nie ważne ilu masz kontuzjowanych ważne jak grasz. Analizy dzisiaj nie pisze bo na razie bez weny jestem :jezora:
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Maritos, nie wiem czy mam racje ale czy Ottawa ma jeszcze szanse na Play Off? Moim zdaniem nie. Obudził się Spezza, może dziś też coś ustrzeli.
 
M 0

mest1987

Użytkownik
Wypowiadając się na temat meczu MIN - CHI uważam, może trochę niespodziewanie dla wszystkich, że Minnesota wygra dzisiejszy mecz. Fakt mieli trochę potknięć, ale jeśli chodzi o mecze z Chicago to gra im się bardzo dobrze z tą drużyną, mają na nich jakiś cichy patent jeśli chodzi o mecze u siebie. Pisanie, że przegrali ze słabym St. Louis trochę mija się z celem, gdyż wczoraj San Jose też z nimi przegrali, dlatego, że jest to NHL to myślę, że wygrają gospodarze.
 
benqu 0

benqu

Użytkownik
Wypowiadając się na temat meczu MIN - CHI uważam, może trochę niespodziewanie dla wszystkich, że Minnesota wygra dzisiejszy mecz. Fakt mieli trochę potknięć, ale jeśli chodzi o mecze z Chicago to gra im się bardzo dobrze z tą drużyną, mają na nich jakiś cichy patent jeśli chodzi o mecze u siebie. Pisanie, że przegrali ze słabym St. Louis trochę mija się z celem, gdyż wczoraj San Jose też z nimi przegrali, dlatego, że jest to NHL to myślę, że wygrają gospodarze.
Ja uważam podobnie i pragnę tylko zwrócić uwagę na fakt, że z ostatnich 15 meczy tych drużyn w Xcel Energy Center aż 11 wygrały Dzikuski, hokeiści Minnesoty odpoczywali 72 godziny dłużej, a oprócz tego Chicago kiedyś musi przegrać... Między innymi dlatego gram na Minnesotę za całe 32 zł, a kurs 2,60 to chyba jakaś promocja od Unibetu. To tyle ode mnie na temat tego meczu.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Washington da rade Toronto? Jakies za i przeciw?
ja bym ten mecz zostawił dziś w Toronto nie zagra prawdopodobnie Stajan, ale znow Capitals mozliwe ze zagraja bez Fleischmana, ktory byl jednym z ojców sukcesów w ostatnich meczach.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ja myślę, że warto postawić dzisiaj na OVER ATL-BOS. Osobiście zagrałem linię 5,5, ale bwin wystawił linię 6 z ciekawym kursem więc jak ktoś odważniejszy to można spróbować. Na win miśków chyba nie ma sensu grać, ta ich seria zwycięstw musi się w końcu kiedyś skończyć i wcale to nie musi się stać na przeciwniku z wyższej półki. Atlanta wcale nie jest tak słabym zespołem jak wskazuje na to ich pozycja w tabeli, która jest spowodowana przede wszystkim dziurawą obroną. W ofensywie mają naprawdę kilku niezłych strzelców jak Kozlov czy Little + asystujący White i Kovalchuk, tak więc mają kim straszyć czego potwierdzeniem jest średnia 2.97 G/G co jest 10 wynikiem w lidze. Miśki są najlepsze w lidze jeśli chodzi o ofensywę tak więc goli w tym spotkaniu nie powinno zabraknąć. Poniżej wyniki 3 rozegranych między nimi w tym sezonie spotkań:
Boston-Atlanta 4:2 14.12.2008
Atlanta-Boston 3:7 13.12.2008
Boston-Atlanta 5:4 26.10.2008
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom