>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Wszyscy marudzą, kręcą nosami na Boston Bruins a Boston sobie radzi... Faktycznie ostatnia ilość zwycięstw budzi respekt, faktycznie jest coś takiego jak koniec serii ale czy akurat dziś?? No nie wiem.. Zauważyłem, że niektórzy utrudniają sobie życie jak mogą.. Według mnie kupon z 2 meczami gdzie np. Boston i Wings grają u siebie z dołem tabeli(było tak przed świętami) po ładnym łacznym kursie coś lekko ponad 3 jest prezentem i nie ma co na siłę pokazywać, że jest się tak dobrym iż przewidzi się wynik innego meczu... Pozdr
 
K 6

koziuch

Użytkownik
Wszyscy marudzą, kręcą nosami na Boston Bruins a Boston sobie radzi... Faktycznie ostatnia ilość zwycięstw budzi respekt, faktycznie jest coś takiego jak koniec serii ale czy akurat dziś?? No nie wiem.. Zauważyłem, że niektórzy utrudniają sobie życie jak mogą.. Według mnie kupon z 2 meczami gdzie np. Boston i Wings grają u siebie z dołem tabeli(było tak przed świętami) po ładnym łacznym kursie coś lekko ponad 3 jest prezentem i nie ma co na siłę pokazywać, że jest się tak dobrym iż przewidzi się wynik innego meczu... Pozdr
Masz na myśli red wingsów z drewnianym Nashville czy osłabionym Avalanche? Jak widać oba mecze były do wygrania a zdarzyły się porażki, tak samo może być dzis w meczu Bostonu bo NHL to liga w ktorej każdy może wygrać z każdym i nieważne są statystyki takie jak np że Blues którzy nie potrafili w ostatnich kilku spotkaniach nawet pokonać bramkarza SJS a co tu mówić o zwycięstwie a jednak wygrali wczoraj w karnych sprawując niespodzianke, dlatego niech każdy wyraża swoją opinię bo ma do tego prawo.
Ode mnie jedno: dzisiejszy mój typ idzie na chicago, bo są ostatnio hot, młoda drużyna, strzelają dużo, w tym sezonie mają coś do udowodnienia.
 
P 23

pootm

Użytkownik
No panowie, chciałem Wam coś pokazac dla rozluźnienia atmosfery nie ważne jaka by była :p
Nie oglądałem meczu w TV ale śledziłem wynik bo został mi tylko ten mecz (pozytywnie się zakończył) ale wydarzyło się coś ciekawego w meczu Canucks - Senators w trzeciej tercji w... 20 minucie meczu przy stanie 3:0...

Popatrzcie na ławkę kar...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
New York Rangers vs. New York Islanders
Typ: 1 [1,68]✅ -&gt; BetClick

Pora wrócić do analiz, dziś proponuję typ na Strażników, którzy zmierzą się z rywalem z tego samego miasta, więc będą to derby Atlantic Divison. Tradycyjnie już zacznę od gości, którzy w piątek przerwali fatalną passę porażek pokonując Toronto 4:1, na pewno duża zasługa w tym powracającego do bramki DiPietro, dzień później Ricka zabrakło i Wyspiarze znowu przegrali, co prawda dość pechowo bo w karnych 4:3 z Buffalo. Z przed meczowych zapowiedzi wynika, że dziś DiPietro wystąpi, jednak mam wątpliwości co do tego czy powstrzyma Strażników. Islanders to obecnie najgorsza drużyna ligi więc można uznać, że ta pozycja mówi wszystko o poziomie prezentowanym przez Wyspiarzy. Dziś zagoszczą we własnym mieście jednak u rywala za miedzy, który ma za sobą trzy porażki, a najdotkliwsza to z pewnością przegrana u siebie z Capitals. W ostatnich spotkaniach mozna zaobserwować wzmożoną aktywność graczy Rangers w elemencie zdobywania kar, co za tym idzie, straty paru ważnych bramek. Dziś będą mieli świetną okazję by przerwać złą passę i odzyskać zaufanie kibiców, które z pewnością jest lekko nadszarpnięte po 2 ostatnich porażkach u siebie. Wracając do wątku straconych bramek podczas przewagi rywala jest to bolesne dla Strażników, ponieważ mogą się poszczycić jednym z najlepszych wskaźników pod tym względem 88%. Jak do tej pory obie drużyny spotkały się już dwukrotnie w tym sezonie i wygrywały na przemian w nie swoich halach. Liczę że dziś ta statystyka będzie korzystna dla Rangers i już nie zawiodą, co prawda kurs nie jest zbyt piękny, jednak chyba warto wręczyć kredyty zaufania ekipie Strażników.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
No i wczoraj zero niespodzianek ale za to jakie emocje:
Bruins jak to na nich przystalo zaczeli od...straconej bramki i znow w koncowce zdobyli bramke na wage zwyciestwa. Koncowka niczym z najwiekszych horrorow gdyz Atlanta grala z przewaga czyli przez ostatnie 2 minuty bylo 6 na 4. Wielka gwiazda meczu okazal sie bramkarz Fernandez. Uwazam ze to dzieki niemu typ wszedl.
Anaheim. Kolejny horror tego wieczoru. Ducks dwa razy wychodzili na prowadzenie na 1:0 i 2:1, by 10 minut przed koncem meczu stracic bramke na 3:2. Wydawalo sie juz wszystko w tym meczu, a tu nagle 2 brameczki i wygrana 3:4.
Chicago prowadzilo od poczatku do konca nie oddajac ani na moment przewagi; bramka pocieszenia dla minnesoty na 1:3 nic w tym meczu nie zmienila.
Washington zaczelo tak jak Bruins. Stracona bramka lecz z szybkiej kontry troche mi nerwow przysporzyla lecz Capitols atakowali przez caly mecz i juz pol minuty przed koncem drugiej tercji wyszli na prowadzenie 2:1. Bramka 3 w polowie 3 tercji uspokoila gre a 4 zdobyta juz byla z &quot;empty net&quot;.
Co do meczow ktorych nie widzialem to uwazam ze takze bez niespodzianek edmonton w 2 tercji juz przelala szale zwyciestwa na swoja korzysc a Ottawa potwierdzila ze w tym sezonie nie beda walczyc o najwyzsze cele.
P.S. Spora wygrana i ide pic????????????
P.S.S. Podsumowujac cala nocke to Bruins byli naprawde wykonczeni i wystarczylby jakikolwiek bardziej wymagajacy rywal i poplyneliby. Nie warto takich meczy stawiac w NHL w zadnym wypadku. Chicago potwierdzilo ze jest glownym pretendentem do tytulu i warto na nich stawiac. Toronto naprawde jest w kryzysie i sadze ze warto stawiac wielokrotnie przeciwko nim. Capitols to zespol na srednikow ale widac ze na wyjazdach z rywalami jak Bruins, Blackhawks, Red Wings polegna.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
LA.Kings-Columbus 1 / 2.25
Wydaje sie jakby Kingsi poprawiali swoją skutecznosc która nie najlepiej wyglądała, potrafili rozjechac Phoenix na ich terenie 0-4 mimo przegranej z nimi u siebie, kilka godzin wczesniej
Columbus podejmowali na wyjezdzie pięć dni temu pokonując ich 0-3 myśle ze wygrają z nimi w sumie juz az 3 mecze w plecy u siebie
Statystyki wyrównane LA jak złapie wiatr w żagle potrafi grac bdb ;)
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co do derbów Nowego Yorku to ja do konca nie wiem czy ryzyko nie jest większe od kursu na regulaminowy czas, Islanders potrafi zaskakiwać a w meczach z Rangersami i to na ich terenie udawało się to więcej razy niz gospodarzą ;) Rangers ma ostatnio złą passe no ale jak prawie kazda ekipa przeciez trzeba sobie robić przerwy zeby z garbem na PO nie wyskoczyć
Rangersi mają dobrą pozycje i dalej mogą odpoczywac to Islandersi mają nóż na gardle ???? TO sezon zasadniczy na koncu najlepszy nie zdobywa mistrzostwa ????
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Dokladnie jak pisze przedmówca, odpuściłem ten mecz gdyż są to derby NY, a gdy dochodzi do derbów to każdy wie co się może zdarzyć, oczywiście wszystko wskazuje ze wygrają Rangersi, ale..........
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ja myśle że dzisiaj można pokusić się o postawienie na Dallas ML kurs całkiem kuszący. Gwiazdy powoli zaczynają grać swoje i ostatnio imponują w ofensywie, natomiast Rekiny wyraźnie dostały zadyszki w meczach wyjazdowych, a Gwiazdy wiedzą jak z nimi grać bo przecież pokonali ich w PO w ubiegłym sezonie. 2 starcia w tym sezonie padły łupem Rekinów czas więc na rewanż.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Co do powyższych postów :

1) Derby Nowego Jorku rzeczywiście są ciężkim orzechem do zgryzienia i myśle że mimo wszystko kurs na Rangers nie adekwatny do ryzyka, chociaż wszystkie znaki wskazują że to oni będą górą, ja odpuszczam.

2) Moim skromnym zdaniem DAL nie jest zespołem na który można stawiać jakiekolwiek pieniądze , zanim nie wróci Zubov i Morrow. Tym bardziej nie postawiłbym na nich w konfrontacji z Sharks.

3) Meczu LA - CBJ tez bym nie ruszał, drużyny moim zdaniem o podobnym potencjale i będzie tam ostro, są siebie warci więc nikt punktów nie odda zbyt łatwo
 
E 0

etyper

Użytkownik
co sądzicie na temat meczu Colorado Avalanche - Nashville Predators ?

2008-12-28 Colorado Avalanche - Detroit Red Wings 4 - 3 pen

2008-12-29 Edmonton Oilers - Nashville Predators 5 - 2

Colorado spisuje sie bardzo dobrze, Predators gra w kartkę ? Uważam ze tak dzis prawdobodobnie wyjdzie w osłabieniu. Colorado powinno pokonac dzis pewnie Nashville Predators roznica 2 goli ! Go !!!
 
twein 12

twein

Użytkownik
Botshek jak uzasadnisz swój typ na calgary? Na schedulu widać, że są w ciągu. Biorąc pod uwage ostatnie 5 meczy tylko jeden przegrali( z Blackhawks) i to po dogrywce. Jednak ostatnio zremisowali z Calgary, wiec moze typ ML był by pewniejszy (jednak kasa mała)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Florida Panthers - Montreal Canadiens (ML)

Typ : 2

Kurs: 1.87

Buk: Betsson

Pięć dni braku gry w hokeja to raczej za mało żeby gracze Montreal Canadiens zgubili nagle swoją forme, zdobywali oni punkty w każdym ze swoich ostatnich 4 występach. Jeszcze krótszy odpoczynek świąteczny mieli zawodnicy Floridy, i nie wyszła im ta krótka przerwa na dobre. Panthers będą sie starali nie przegrać trzeci raz z rzędu, Montreal jest w trakcie gier na wyjeździe, moim zdaniem w serii tej pójdzie im bardzo dobrze i pokonają Pantery. Ostatni mecz Canadiens wygrali z Penguins 3-2, w klasyku jakim jest niewątpliwie spotkanie obu tych zespołów górą okazali się gracze Montrealu i z pewnością ich morale urosło po tym zwycięstwie. Sukces w meczu z PIT miał dwóch ojców, pierwszym z nich był Carey Price który zanotował 32 obrony zaś drugim Andriej Kostisyn który zdobył pierwszego w swojej karierze hat tricka. Cieszy szczególnie wysoka dyspozycja Andrieja, do tej pory zawodził zdobywając jedynie 6 bramek w tym sezonie. Florida z reguły dobrze spisuje się we własnej hali, ostatnio jednak doznali dwukrotnej porażki z Tampa Bay, porażka ta, zwłaszcza na własnym lodzie była dosyć mocnym ciosem dla zespołu Panter. MTL nie jest słabiakiem na wyjazdach, gracze Canadiens większość swoich meczy na wyjeździe wygrali zaś bilans z Floridą mają niezwykle korzystny. W bramce Floridy zobaczymy tym razem Craiga Andersona, i mimo że jest to wyjątkowo dobry bramkarz, myśle że nie zdoła zatrzymać Canadiens, zawodzą przede wszystkim obrońcy FLO, bramkarze spisują się naprawde dobrze. Ostatni mecz obu ekip skończył się wynikiem 1-3 dla Montrealu, mam nadzieje że dziś będzie podobnie. Podsumowując, Montreal w końcu w dobrej formie co potwierdził w meczu z PIT, myśle że tym razem pójdzie za ciosem i seria WIN rozpocznie się dzisiaj a skończy kto wie, może za wiele wiele dni, napewno drużyna z kanady zasługuje na taką passe. Florida jest ligowym średniakiem z dobrymi bramkarzami, nic jednak w tym zespole nie elektryzuje i nie &quot;ciągnie&quot; zespolu do przodu, dziś przegrają i nie będzie to wielką sensacją ani zawodem​
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
co sądzicie na temat meczu Colorado Avalanche - Nashville Predators ?

2008-12-28 Colorado Avalanche - Detroit Red Wings 4 - 3 pen

2008-12-29 Edmonton Oilers - Nashville Predators 5 - 2

Colorado spisuje sie bardzo dobrze, Predators gra w kartkę ? Uważam ze tak dzis prawdobodobnie wyjdzie w osłabieniu. Colorado powinno pokonac dzis pewnie Nashville Predators roznica 2 goli ! Go !!!
Kolejny mecz z cyklu &quot;nie ruszać&quot;, dlaczego ? Obie ekipy spisują sie aktualnie bardzo podobnie, i podobny mają potencjał, Colorado co prawda osłabione brakiem Sakicia i Statsnego ale ... Ale z Detroit im to nie przeszkodziło wygrać, więc czemu ma im przeszkodzić w meczu z NAS ?
 
E 0

etyper

Użytkownik
Typ: Florida Panthers kurs: 2,50

Jeden z pewniejszych typów na dziś ! W Florida Panthers bez kontuzji, 2 przegrane mecze pod rzad ;| z słabo spisujaca sie Tampa Bay Lightning. Na dzisiejszy mecz w najmocniejszym składzie, pewnie pokonaja Montreal Canadiens ! Ktory powoli dostaje zadyszki .... ;| Mam nadzieje ze wyjde na +++ zobaczymy ; -)
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
W takim razie Odisio co na dzisiejszą noc polecasz?
Ja właśnie analizując NHL wielu ciekawych &quot;jak dla typera&quot; spotkań nie zauważam. Derby NY odpuszczam całkowicie, zgadzam się z Odisio, że wszystko się może zdarzyć. Nie polecam także grać na SJS. Ostatnio Rekiny zawodzą na wyjazdach, a Dallas powoli zaczyna grać coraz solidniej. Oczywiście moze zdarzyć się tak, że SJS rozgromi Gwiazdy dziś w nocy, ale wolę nie ryzykować. W oko wpadł mi 3 pojedynki. Na początek starcie LA Kings z Columbus. LA na własnej tafli gra bardzo solidnie, za to Columbus na wyjazdach nie zbyt imponująco. Dwa razy grali już ze sobą w tym sezonie i 2 razy LA wygrywało 3:0. Myślę, ze dziś ten wynik może się powtórzyć. Dobrym typem w tym meczu jest takze Under 5,5. Kolejne spotkanie to Calgary - Minnesota . Flames ostatnio w dobrej dyspozycji, u siebie szczególnie dobrze grają. Minnesota wyraźnie w dołku, w dodatku zagrają bez Gaborika. Kursy spadają, więc można spróbować. Ostatni typ to Florida - Montreal. Proponuje tu zagrać under 5,5. W obu ekipach bronią solidni bramkarze, którzy puszczaja nie wiele goli. Florida u siebie potrafi zagrać dobry hokej. Myśle, że typ dość ciekawy. Co wy na to?
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
A ja uwazam ze dzisiaj kazdy powinien sobie zrobic przerwe:-D:-D. Wczorajszy dzien to &quot;bez niespodzianki dzien&quot;. Nie wydaje mi sie zeby jakikolwiek taki pojawil sie dwa dni pod rzad. A zreszta na co tu stawiac.

- Rangersi po kursie 1.6?? to jakas paronoja zeby na derby wystawic takie slabe kursy. Nie imponuja oni jakas wyrazna forma (patrz. Bruins, Chicago czy nawet Anaheim). A Islanders to zespol wypunktowany kontuzjami, jak wiemy w takich przypadkach stawia sie na mlodych ktorzy chca sie pokazac. Ryzyko duze, kurs maly, wiec po co?
- Calgary? Zawodnicy tego klubu to kompletni &quot;antyprofesjonalisci&quot; (Lapia glupie kary). A minnesota? przegrali oni wczoraj z Chicago latwo i bez zmeczenia wielkiego. Dzisiaj pewnie sobie to odbija. Ale &quot;pewnie&quot; robi roznice.
-Sharks? Pojedynek zespolow ktorzy zaczeli sezon w odwrotne strony po rowni pochylej. Rekiny bardzo dobrze, Gwiazdy kompletnie nie na swoj poziom. I niedawno jak 3 tygodnie temu wszystko odwrocilo sie w druga strone. Czy Dallas potwierdzi forme? Czy Sharks wyjda z &quot;kryzysu&quot;? No wlasnie.
-Colorado u siebie gra bardzo dobrze ale kontuzjowani sa podstawowi zawodnicy. Wygrane z Montrealem byly zasluga tylko sedziow?? No dzisiaj sie dowiemy ale czy warto ryzykowac kase?
-Kings notuja zbyt wysoka forme nawet jak na swoj zespol. Jest to sredniak ktory raz zaskoczy raz zalamie. Dzisiaj graja z innego typu sredniakiem. Wiec po co i na co ryzykowac?
-Moim zdaniem najpewniejszy jest dzisiaj Montreal i pewnie stawialbym na nich gdyby nie jedna drobnostka. Graja na Florydzie a nie u siebie a to ciezki teren.
 
E 0

etyper

Użytkownik
Macie jakies ciekawe propozycje jeszcze ? Ja dzis napewno Florida Panthers, Los Angeles Kings , Colorado Avalanche &quot; nadziej arowniez w rekinach &quot; San Jose Sharks Go !
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Kings notuja zbyt wysoka forme nawet jak na swoj zespol. Jest to sredniak ktory raz zaskoczy raz zalamie. Dzisiaj graja z innego typu sredniakiem. Wiec po co i na co ryzykowac?
Troche przesadzasz zbyt wysoką forme to złapała Kalpa w SM liga(finlandia) ????

Mówisz ze najpewniejszy Montreal ale na nich nie stawiasz

Macie jakies ciekawe propozycje jeszcze ? Ja dzis napewno Florida Panthers, Los Angeles Kings , Colorado Avalanche &quot; nadziej arowniez w rekinach &quot; San Jose Sharks Go !
Generalnie to nie polecam za duzo NHL na jednym kuponie bo zawsze sie znajdzie jeden co zpartoli ;)
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Macie jakies ciekawe propozycje jeszcze ? Ja dzis napewno Florida Panthers, Los Angeles Kings , Colorado Avalanche &quot; nadziej arowniez w rekinach &quot; San Jose Sharks Go !
Ale jakie chcesz jeszcze ciekawe jak Ty już zagrałeś wszystko co jest do zagrania :-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom