>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
i bardzo dobrze. Uwielbiam Toronto. Od dobrych kilku lat 3mam za nich kciuki , ale zawsze brakuje im tego szczescia. Mam nadzieje ze w tym sezonie powalczą w Play Offach bo wierzę, że do nich wejdą.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Washington - N. Y. Rangers 2 [1,826] Pinnacle

Jak zobaczyłem plagę kontuzji w zespole Capitals to zrobiłem ???? natomiast Rangers full skład. Mam nadzieję, że nie zlekceważą przeciwnika i zonka pod choinkę swoim kibicom nie sprawią. Ładny kursik z podpórką. Ja zagram jeszcze czystą 1, bo uważam, że warto. Nie będę się dłużej rozpisywał, bo uważam, że to co wyżej napisałem jest wystarczające, aby zagrać ;) tym bardziej, że ostatnio dostał tęgie lanie od Philadelphii [1-7].
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Philadelphia Flayers vs. Ottawa Senators
Typ: 1 [1,83]✅ -&gt; Betsson

Ostatnia kolejka przed świętami, wiele spotkań i dlatego dziś zapraszam do Philadelphi gdzie Lotnicy podejmą Senatorów z Ottawy. Mecz ten raczej na hit się nie zapowiada, ale myślę jest dobrą przynętą do zarobienia. Zacznę jak zawsze od gości, którzy w dzisiejszym meczu na pewno wystąpią bez swojego kapitana Alfredssona, a także zawodnika linii defensywnej Filipa Kuby. Obie te postacie są znaczącymi ogniwami w ekipie z Ottawy. Goście ostatnio wymęczyli wygraną z Dallas 5:4 po dogrywce. Jednak znowu zbyt wiele pozytywnego o ich grze nie można powiedzieć, po raz kolejny tracą więcej niż 3 bramki, nawet względu na to nie ma rotacja bramkarzy. Ottawa w tym sezonie wygrywa z drużynami, które są słabsze albo na podobnym poziomie, a z racji tego, że takich drużyn jest mało, Senatorzy plasują się w dolnej części swojej dywizji i konferencji. Jedyną nadzieją dziś są Heatly i Spezza jednak jeśli dobrze popatrzymy to obaj formą nie błyszczą dlatego też na miejscu Ottawy prosiłbym dzisiaj o łagodny wymiar kary. A takowa może być dużych rozmiarów ponieważ Lotnicy, ostatnie tygodnie mogą zaliczyć do bardzo udanych, w swej hali praktycznie nie mają sobie równych, a na wyjazdach radzą sobie też całkiem dobrze. Dlatego też w ogólnym rozrachunku plasują się na 2 miejscu w dywizji zaraz za Strażnikami z N.Y.
Ostatnie spotkanie co prawda Phila przegrała ale było to dopiero po karnych i w New Jersey, także nie ma powodów do paniki. Pozytywne aspekty Flayers, które w dzisiejszym meczu mogą zaprocentować to bardzo dobra gra w przewadze ( PP - 27,6% ), co więcej w ostatnich przynajmniej 8 spotkaniach u siebie Lotnicy zdobywali 3 i więcej bramek. Myślę, że nie możemy zapomnieć o Hartnellu i Carterze, którzy są postrachem bramkarzy ostatnimi dniami. Jeśli chodzi o pozycje bramkarza to obecnie podstawowy bramkarz Nittymaki spisuje się całkiem dobrze, ze średnią 2,63 bramki na mecz.
Podsumowując brak mi przesłanek, które mogłyby spowodować porażkę Flayers, Ottawa niestety na tą chwile jest daleko z Philą i tak jak już napisałem wcześniej, na miejscu Senatorów zrobiłbym wszystko by uniknąć takiej porażki jakiej doznali Capitals w Philadelphi (dla przypomnienia 7:1).
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
ma ktoś może jakieś sprawdzone informacje czy zagra dziś Nash w Columbus bo moje strony piszą różnie. Gdyby dziś nie grał to ciekawy może być typ na Kings. W druzynie Columbus poza składem byłoby trzech graczy z czwórki najlepiej punktujących, a to spore osłabienie.......... Razem strzelili w tym sezonie ponad 30% bramek dla Kurtek.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Co do braków to będzie raczej wyrównane, bo w bramce LA Kings zobaczymy dzisiaj trzeciego bramkarza : Jonathan Quick , bo tak się jegomość nazywa wystąpił póki co dwukrotnie , ani razu nie odniósł zwycięstwa a jego średnia wpuszczanych bramek to 4.70 ... Obrona Kings i bez niego jest bardzo słaba , ja bym bardziej może over w tym meczu widział ?

Pozdrawiam
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Co do braków to będzie raczej wyrównane, bo w bramce LA Kings zobaczymy dzisiaj trzeciego bramkarza : Jonathan Quick , bo tak się jegomość nazywa wystąpił puki co dwukrotnie , ani razu nie odniósł zwycięstwa a jego średnia wpuszczanych bramek to 4.70 ... Obrona Kings i bez niego jest bardzo słaba , ja bym bardziej może over w tym meczu widział ?

Pozdrawiam
hmm ale zybedzie komu strzelac dla Columbus ??
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
Odisio jak myślisz , Islandersi mają dzisiaj dużą szanse sięwreszcie przełamać? Wydaje mi się, że dzisiaj jest najlepszy do tego moment - Atlanta to nie jest potentat jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Co sądzicie o tym meczu?

Pozdrawiam
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
hmm ale zybedzie komu strzelac dla Columbus ??
Nie wiem czy będzie komu strzelać, ale napewno daje to do myślenia w kontekście obstawiania spotkania, moim zdaniem tutaj wszystko się zdarzyć może ????

Odisio jak myślisz , Islandersi mają dzisiaj dużą szanse sięwreszcie przełamać? Wydaje mi się, że dzisiaj jest najlepszy do tego moment - Atlanta to nie jest potentat jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Co sądzicie o tym meczu?

Pozdrawiam
Islanders rzeczywiście bardzo długa seria Loss , ale to niestety jest chyba najslabszy team ligi, Atlanta już raz ich zlała i to całkiem niedawno 1:5 ... Chociaż jeśli islanders nie przełamie się z ATL to niby z kim ? Martwi tylko że doszło do sporego grona już kontuzjowanych jeszcze kilku i robi się tam spory problem bo nie ma kim grać
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Washington PlayerInjury
D. Brashear Leg
C. ClarkFore arm
J. Erskine Concussion
S. Fedorov Ankle
M. Green Shoulder
B. Johnson Unknown
B. Pothier Concussion
T. Poti Groin
J. Schultz Finger
A. Semin Back
kontuzje w Waszyngtonie ???? może na Rangers warto zaryzykować, moim zdaniem Atlante też można grać ????
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Washington PlayerInjury
D. BrashearLeg
C. ClarkForearm
J. ErskineConcussion
S. FedorovAnkle
M. GreenShoulder
B. JohnsonUnknown
B. PothierConcussion
T. PotiGroin
J. SchultzFinger
A. SeminBack

kontuzje w Waszyngtonie ???? może na Rangers warto zaryzykować, moim zdaniem Atlante też można grać ????
właśnie analizuje bliżej te mecze i wygląda ze Rangers dzis bedzie górą no i Atlanta raczej też
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
W Washingtonie nie ma praktycznie obrony , 6 obrońców wykluczonych w tym napewno nie zagra dwójka podstawowa (z pierwszej lini) Poti oraz Green. W ataku jednak duża część (brak Semina ale Semin to w WAS nie wszystko) Capitals pozostala bez zmian i napewno bedą groźni pod bramką rywala. Ogólnie jednak wobec ich osłabienia rzeczywiście można próbować grać na NY Rangers, tym bardziej że Rangers to bardzo &quot;pewna&quot; jak na NHL drużyna ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Philadelphia Flyers - Ottawa Senators

Typ : 1

Kurs: 1.83

Buk: Betsson

Tak dobrze jak jest teraz w Philadephia Flyers nie było już dawno, wszyscy w zespole o tym wiedzą a mimo to starają się by było jeszcze lepiej. Trenerzy i zawodnicy chcą jeszcze bardziej poprawić gre w PK oraz uniknąć kar w meczu w którym przeciwnikiem będzie Ottawa Senators, to tylko pokazuje jak profesjonalnie do sprawy podchodzą hokeiści Flyers. Flyers w ostatnich 20 meczach aż 14 krotnie byli zwycięzcami już w regulaminowym czasie, zaś czterokrotnie zwyciężali po dogrywce ! Ta dominacja wynika właśnie z postawy jaką prezentuje cały sztab PHI. Dzięki tym wspaniałym wynikom, PHI goni skutecznie New York Rangers do którego traci już tylko 3 punkty w Atlantic Division. W ostatnim meczu zawiódł Flyers element gry w przewadze, PHI zdołało wykorzystać tylko jedną taką gre i ostatecznie przegrało z Devils w karnych 2-3. Dziś tak słaba gra w PP nie ma prawa się powtórzyć, lecz głównym celem będzie uniknięcie dużej ilości kar, PHI średnio zdobywa na mecz 19 minut karnych, to zdecydowanie czołówka ligi a żeby myśleć o najwyższych celach trzeba ten element znacznie poprawić. Wydaje się że Ottawa jako rywal doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju prób poprawy elementów , ćwiczeń taktycznych czy też poprostu do poprawienia morale zespołu poprzez wysokie zwycięstwo. Senatorowie są ostatnim zespołem Northeast Division i chyba już stracili wiare we własne umiejętności, ich morale powinno w dzisiejszym meczu nie być zbyt wysokie, dzisiejszym spotkaniem SENS zaczynają wycieczke po całej północnej ameryce, 8 meczy wyjazdowych w których nie zdobędą za dużo punktów - zarówno zawodnicy jak i trenerzy dobrze o tym wiedzą. Chociaż w ostatnim meczu SENS wygrali 5-4 i jak rzadkow tym sezonie w końcu strzelili kilka bramek to gdy spojrzymy na rywala (DAL Stars) oraz jego forme, to wynik ten nie robi juz żadnego wrażenia. Już kiedyś pisałem o tym że słabość Ottawy polega na graniu tylko jedną linią, pierwsza linia Senatorów jest bardzo dobra ale nie zdoła im wygrywać ciągle meczów, dzisiaj dodatkowo z tej lini wypadną Daniel Alfredsson (kapitan i serce zespołu Sens) oraz człowiek który odpowiedzialny jest za konstrukcje zarówno poczynań ofensywnych jak i defensywnych - Filip Kuba. To są olbrzymie braki, z &quot;magicznej&quot; lini zostaje tylko Dany Heatley i Jason Spezza, którzy delikatnie rzecz ujmując wyglądają na wypalonych. Flyers swoim podejściem oraz stylem gry &quot;zajeżdża&quot; kolejnych rywali, dziś ich przeciwnik OTT ma szczególnie mało do zaoferowania, lotnicy jeśli tylko nie przesadzą z agresją spokojnie wygrają już w czasie regulaminowym.​
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
A jakie Panowie macie zdanie na temat meczu Toronto i Florydy, jeśli chodzi o Toronto to fakt są w gazie i to nawet wielkim, ale Dallas strasznie nieprzewidywalna drużyna, ogólnie raczej nie będe ryzykował tego meczu ale chciałem poznać zdanie. No i Floryda, która jak dla mnie jest dziś faworytem murowanym Booth wrócił po kontuzji, z tego co widziałem to Stillman też, także cały kręgosłup zdaje się być w komplecie, a Predators pewnie jak co mecz będą murować bramkę i znowu zdobędą 1 góra 2 bramki :-D.

Co do głośno komentowanego spotkania w Washingtonie to wydaje mi się że za dużo zależy od obrony, a w przypadku Capitals, wszystko wyszło w meczu z Flayers. Obstawałbym za wygraną N.Y. i to tak 2-3 bramkami róznicy.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Co do meczu Rangers-Capitals no tak patrzac na obrone to zostalo w Waszyngtonie tylko 3 sprawnych jeden z nich wystapił w zaledwie 13 spotkaniach takze wydaje mi sie ze wynik bedzie oczywisty. Do meczu Toronto-Dallas- Liście bedą chcieli się pokazac z dobrej strony w domu grali zaledwie 15 razy,wczoraj zabardzo sie nie zmeczyli, a w meczu zadecyduje atak i myslę, ze z tym sobie poradzą bo bramki potrafia strzelac i nie trzeba im nawet PP do tego. Wyraźna przewage ma tez Toronto w strzelonych bramkach ogólnie, aż 17 więcej, w straconych nie ma zbytniej rożnicy tylko 1. Zespolowosc i wyrownany sklad Toronto beda gora.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Niebawem pierwsze mecze się rozpoczną więc pozwole sobie napiosać kilka słów odnośnie spotkanie Devils - Bruins. Diabły ostanio prezentują dobrą a przede wszystkim równą formę. Dziś czeka ich 3 z rzędu spotkanie we wlasnej hali. 2 poprzednie z Ottawą i Flyers zakończyły się zwycięstwami Dobrze spisuje się ofesnsywa. ( Niestety nie oglądałem ich ostatnich spotkań ). Oglądałem natomiast 2 ostanie spotkania Miśków z Caroliną i St. Louis. Mnie ich gra nie przekonywała. Wprawdzie oba spotkania wygrane ale styl zwycięstwa nie przypadł mi do gustu. W ostatnim meczu słabo spisywała się ofensywa ( gubili krążek, grali chaotycznie, stracili bramkę grając w przewadze ). Oglądałem to spotkanie do końca nie będąc pewnym kto zwycięży Nutki cisnęły, Miśki się broniły. Bostończycy nie radzili sobie z rozegraniem krążka. Z Caroliną wypadli troszkę lepiej ale też nie imponowali polotem i fnzeją tak jak to miało miejsce kilka spotkań wcześniej. Reasumując skłaniałbym się za typem na Devils
P.S. Hokejem zacząłem się intereswoać niedawno więc prosze wybaczyć nieścisłóści :p
Vader // Mam podobne odczucia i właśnie zagrałem NJD ML po dobrym kursie @1.91 ;)
Pozdrawiam
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Strażnicy się dzisiaj pogrążyli moim zdaniem, przegrali wygrany mecz. Szacunek dla Oviechkina dogonił Rangers i jeszcze w dogrywce ich skarcili piękne zawody. Właściwie to Nowojorczycy pomogli WSH 2 bramki PP w 3 tercji.
Na szczęście Lotnicy nie dali się ponieść fantazji i dotrzymali poziomem do końca, a i co mnie bardzo zdziwiło Alfredsson na lodzie, bez żadnej skazy, ciekawe te kontuzje. Szkoda mi Toronto straszne baty od Dallas i jeszcze w bramce z Voskalą, dość niespodziewany wynik.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
nareszcie kolejka jaka na NHL przystalo, były &quot; niespodzianki&quot;. Moge żałowac tylko, że pisałem o KIngs i Atlancie , a nie postawiłem na nich tylko jakies tam pseudo pewniaki. Next time będzie lepiej ;D
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Co za mecz w NY. Ogladalem i musze powiedziec ze to co zrobilo Waszyngton to cud miod perelka. Ze stanu 4:0 wyciagneli na 4:4 (i uratowali mi kuponik:-D). Jak juz ktos wczesniej powiedzial straznicy przegrali na wlasne zyczenie: ciagle PP. Przypomnialo mi to druzyne Calgary w ostatnim meczu chyba z Atlanta gdzie zdobywali bramki po grze 5 na 5 ale tracili gdyz wieksza czesc meczu grali w oslabieniu. Czy to zbytnie gwiazdorstwo. Nie wiem. Ale ja z zasady nie stawiam juz na Rangers, Calgary ani Detroit. Maja one ogromnym potencjal lecz zawodnicy tych druzyn troche za duzo sodowki.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Alfredsson na lodzie, bez żadnej skazy, ciekawe te kontuzje. Szkoda mi Toronto straszne baty od Dallas i jeszcze w bramce z Voskalą, dość niespodziewany wynik.
Na lodzie to on mógł być, ale wierz mi że na zastrzykach , co zdecydowanie się odbija na jakości gry zawodnika. Wynik TOR - DAL napewno nie jest żadną niespodzianką, chociaż rozmiary zwycięstwa DAL już tak.

nareszcie kolejka jaka na NHL przystalo, były &quot; niespodzianki&quot;. Moge żałowac tylko, że pisałem o KIngs i Atlancie , a nie postawiłem na nich tylko jakies tam pseudo pewniaki. Next time będzie lepiej ;D
Taką mini niespodzianke jaką ja zauważam to 2-0 przegrana pingwinów, ale już przed meczem ostrzegałem ludzi którzy pisali mi PW przed zbyt optymistycznym podejściem do tego meczu. Tampa owszem zawodzi w tym sezonie na całej lini ale na Boga spójrzcie jakich oni mają zawodników : Vincent Lecavalier, Mark Recchi, Vaclav Prospal, Ryan Malone czy w koncu ten młody i zdolny Steven Stamkos. Taka ekipa nie będzie wiecznie przegrywać i nawet jeśli w tym sezonie nie będzie play off to potencjał Tampa Bay ma wciąż ogromny, nie to co ATL cz NYI a widze że wielu ludzi zaczeło traktować praktycznie na równi te ekipy.

Mecz LA tak jak pisałem nie należał do łatwych w typowaniu i ja widziałem tam over 5.5 co się również nie sprawdziło.

Co do Washingtonu to kolejny raz przekonaliśmy się że kontuzje nawet poważne i rozlegle to w NHL nie wszystko, drużyny NHL posiadają swoje kluby partnerskie choćby w AHL i stamtąd mają zawsze świeży dopływ nowych młodych graczy którzy nawet jeśli mają braki techniczne to w swoich pierwszych meczach w NHL &quot;gryzą lód&quot; żeby dobrze wypaść przed trenerem i fanami. Braki w defensywie były ogromne ale ofensywa została ta sama o czym pisałem, i właśnie ta ofensywa wygała Capitals mecz.

Philadephia ze średnią kar 19 minut na mecz o czym pisałem , unikneli w meczu z OTT tak dużej agresji i skończyło się na 4 minutach karnych
co pozwoliło im wygrać, ale trzeba przyznać że Ottawa postawiła się i zaprezentowala korzystnie. Czyżby male przebudzenie ? Czy to tylko taka &quot;świąteczna&quot; poza ?

Atlanta pokonała Islanders dla których był to chyba 11 loss pod rząd , to jest już bardzo dużo nawet jak na ekipe z Nowego Jorku, fala kontuzji nie pozwala im jednak myśleć z optymizmem na przerwanie tej tragicznej serii

W meczu kolejki w którym zmierzyły się &quot;diabły&quot; z &quot;misiami&quot;, górą były &quot;misie&quot; (pzdr Vader) ale samo spotkanie było niezwykle zacięte i wyrównane

Troszke się rozpisałem tym malym podsumowaniem ale nie lubie gdy ktoś wpisuję się jednym czy dwoma zdaniami, więc staram się tego unikać ...

W tym miejscu chciałbym życzyć wszystkim użytkownikom naszego forum a w szczególności fanom NHL oraz hokeja na lodzie, wesołych spokojnych świąt, dużo miłości w rodzinnym gronie w tej małej przerwie od hokeja i typowania !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom