>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Arizona Coyotes - Toronto Maple Leafs

Coyotes zakończyli serie wyjazdową i dziś po raz pierwszy od ponad tygodnia zagrają u siebie w hali Jobbing.com. Bedą podejmować gości z Toronto, którzy w ostatnim czasie znajdują sie na fali wznoszącej, ponieważ wygrali w dobrym stylu trzy ostatnie spotkania. W dniu dzisiejszym powalczą o kolejne, gdyż gospodarze nie grają ostatnio najlepiej. Wygrali co prawda przedwczoraj w stolicy, lecz był to mecz szalony i Caps sami sobie zawinili że dali sobie wypuścić korzystną dwubramkową zaliczke po pierwszej tercji. Dziś dla Coyotes nie bedzie juz tak kolorowo. Goście to w ostatnim czasie dobrze zorganizowany i skuteczny kolektyw. W bramce Bernier, który jest netminderem solidnym i według mnie będzie dziś jaśniejszym punktem na lodzie niż jego vis a vis Mike Smith, który jest wypalony i nie potrafi już wygrywać meczy w pojedynkę. Gospodarze nie dość że są słabo dysponowani, to jeszcze mogą odczuwać zmęczenie po trudnym tripie na wchodzie. Leafs złapali rytm i tym razem również powinni pójść za ciosem. Nie widze tutaj innego wyniku jak zwycięstwo gości.
Maple Leafs OT 1,98 Pinnacle ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
New Jersey Devils vs St.Louis Blues
5 zwycięstw z rzędu i należy sobie zadać pytanie jak długo jeszcze to potrwa ? Blues złapali świetną formę, nie dość że potrafią wygrywać spotkania defensywą to i ofensywa robi swoje gdy trzeba. Można powiedzieć, że na ten moment ekipa kompletna. Kwestia, ile tak jeszcze pociągną. Wczoraj Rangers, dziś pora na Devils no i tu sytuacja wcale nie będzie prostsza ponieważ Diabły zawsze groźne. Co prawda NJD to nie jest drużyna ustabilizowana i regularna, ale bardzo ciężko wyczuć jak w danym meczu się zaprezentują. Po obu stronach indywidualności, ale to Blues mają w swoim składzie niesamowitego Tarasenko, który najpierw zachwycił bramką w regulaminowym czasie gry, a później pogrążył NYR w SO. W moim odczuciu ten dzisiejszy mecz może być zdecydowanie różny od tego z zeszłej nocy i już tak wielu bramek nie musimy zobaczyć. W bramce Blues Allen, który na wyjazdach jak na razie wręcz perfekcyjny i myślę że to może być klucz w rywalizacji z Devils na ich terenie. Pasowałoby nawet w tym meczu aby jedna bramka przesądziła o zwycięstwie. Inna sprawa, że Devils z pierwszych trzech spotkań gdzie mieli serię 3W a Devils teraz to zdecydowana różnica w ofensywie i teraz już tak dobrze nie jest. Myślę że Bluesmeni mają spore szanse na podtrzymanie serii, jedyna obawa to dyspozycja fizyczna ponieważ pojedynek z NYR na pewno kosztował wiele sił i można się zastanawiać czy nie będzie momentów przestojów po stronie gości, a wtedy na pewno Devils poczują wiatr...

St.Louis Blues ML OT / 2.01 Pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Anaheim Ducks - New York Islanders
C, Perry to score
|2.10| Unibet !
Nie grał dziś Perry a nawet nie jest w składzie. Dostał wolne z Getzlafem, od trenera także = Zwrot

Kaczory, słyną od tego że grając u siebie są jeszcze bardziej groźni i oddają swojej determinacji ponad miarę. Podoba mi się w nich to, że podczas powerplay, strzałów oddają solidnie sporo i grają groźnie na bandach. Powiem więcej, mają grajków obszernego formatu, bo jest Perry, Getzlaf, Kesler a nawet Maroon. Podoba mi się pierwsza piątka, na linii Getzlafa z Perrym. Obaj zawodnicy niezwykle utalentowani, rozumiejący się doskonale na tafli. Dziś rywal po drugiej stronie nie byle kto, bo Wyspiarze od początku sezonu grają jak na swoje możliwości całkiem nieźle. Tavares, wykonuje kawał dobrej roboty z Okposo. Będą mieli dzisiaj lada wyzwanie pokonać Kaczki, na ich ziemi. Ale mój ruch idzie w stronę Kanadyjczyka. Perry to lis &#39;&#39;pola karnego&#39;&#39; potrafi dobitnie wykorzystać słabość defensywy z przeciwnej drużyny, biorąc ciężar całej gry na siebie i ukuć bramę w sieci w najmniej oczekiwanym momencie. Mało tego, jego prawa strona jest tylko jego i ciężko go powstrzymać, kiedy tylko zaczyna nabierać prędkości, bazując na bramkę przeciwnika, jak to ostatnio zrobił z Dallas. Ma najwięcej bramek póki co podczas tego sezonu, bo ma ich 11 i jestem pewny, że na tym nie poprzestanie. Jego kolega z teamu Getzlaf doskonale widzący i docenia pracę dla zespołu mojego &#39;dzisiejszego zawodnika&#39; i z pewnością wyłoży mu jakiś krążek do oddania kąśliwego strzału. Perry jest w gazie, dlatego trzeba wykorzystać ten jego atrybut, bo dziś grając na swojej śmieci będzie utrudniał życie rywalom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Buffalo Sabres - Montreal Canadiens

Nadszedł Listopad, a to oznacza że przyszedł już czas, bym swoje oczy skierował do Buffalo, gdzie dzisiejszego wieczoru tamtejsi Sabres podejmą gości z Montrealu. Gospodarze to jedna z najsłabszych, o ile nawet nie najsłabsza ekipa w lidze. Na trzynaście dotychczas rozegranych meczy udało im sie wygrać zaledwie trzykrotnie. Dziś jednak do miasta nad wodospadem Niagara przybywają Canadiens, którzy po fantastycznym początku spuścili całkowciie z tonu i dali sie totalnie zdominować na własnej tafli zespołom z Calgary oraz z Chicago. Dziś są b2b co teoretycznie powinno być ułatwieniem dla gospodarzy. W bramce Sabres zobaczymy dziś Neuvirtha, młody Czech stara sie jak może by poprawadzić swój team do kolejnych wygranych i póki co dwa razy mu sie udało. U gości z kolei Tokarski, nominalny backup Price-a, typowy średniak, który od czasu do czasu potrafi wyłapać dobre spotkanie. Gospodarze jak dotychczas prezentowali sie słabo, jednakże uważam że ostatnia wygrana z DRW bedzie dla nich dobrym prognostykiem do dalszych gier. Sabres potrafią zagrać ambicją i zmobilizować sie w 100 % na takiego rywala jak Canadiens. Goście wpadli w kryzys, prezentują sie nijako i nie sądze aby już dziś byli w stanie przełamać. Celuje tym samym w pierwszego prawdziwego doga w tym sezonie.
Sabres OT 2,51 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
deepred 784,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
New York Rangers - Detroit Red Wings

Zakład tzw. czutka. Rano jak wstałem to już wiedziałem, że to będzie mój nocny typ. Ostatnio wtopiłem pare ziarek na Strażnikach, więc teraz gram przeciwko nim. Skrzydła mają swoje argumenty. We wczorajszym spotkaniu było widać, że Skrzydła nie dały z siebie wszystkiego, wiedząc, że grają b2b zagrali trochę wolniej gospodarując więcej sił na dzisiejsze spotkanie i wg mnie było to rozsądne posunięcie Babcocka, który widząc, że Rangers nie grają ostatnio zbyt dobrze postanowił zagrać na wolniejszych obrotach mecz z Senatorami. Seria domowych spotkań nie wychodzi Rangersom na dobre i mam nadzieję, że dzisiaj się to nie zmieni. Liczę przede wszystkim na Nyquista, który spuścił ostatnio z tonu. Jeżeli Rangersi znowu mnie zawiodą już nigdy nie zagram spotkania, w którym będą oni brać udział.
Red Wings OT / 2.00 / bet365 ⛔ 4-3 OT ⛔
Nigdy więcej. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Sabres - Canadiens
Girgensons strzeli gola
6,0 DOXXbet(ewentualnie 6,50 Fortuna)

⛔
Mówiąc o Sabres trzeba zachować sporą ostrożność, bo jeśli drużyna strzela średnio jednego gola na mecz, to sytuacja jest dramatyczna. Jeżeli nie nastąpi jakieś nagłe olśnienie, bardzo możliwe, iż pobity zostanie niechlubny &quot;rekord&quot; Atlanty Trashers pod względem zdobytych punktów i strzelonych bramek. Tych smutnych cyfr aż nie wypada mi przytoczyć. W Buffalo wszystko jest iluzją. Gra w man adv, w PK, w ES, aż po równie istotne, chociaż rzadziej wspominane elementy takie jak forechecking, praca przy bandach. W całym tym chaosie na siłę trzeba doszukiwać się pozytywów. Część zawodników gra jakby w ramach odbywania kary, część jest kompletnie bez formy (Hodgson), część zupełnie znikła (ktoś słyszał o istnieniu Moulsona, tego samego który ma na koncie 3 sezony z +30 bramkami?), ale jest jeszcze ta część, której nie można odmówić ambicji i zadziorności - wszechobecny Ennis, ostro zapieprzający Stewart oraz właśnie młodziutki Girgensons. Z całego obecnego rosteru Sabres, będącego niewątpliwie we wczesnej fazie przebudowy, praktycznie tylko Zemgus może być pewny, że nikt nawet nie pomyśli o jakichś ruchach z jego udziałem, ponieważ to wokół niego będzie budowana drużyna. #28 został najwcześniej draftowanym Łotyszem w historii NHL, wyprzedzając nie byle kogo, bo najlepszego hokeistę tej nacji, czyli rzecz jasna Ozolinsa. Zemgusa cechuje podobna charyzma, co jego znacznie starszego kolegę. Obaj są prawdziwymi liderami, wręcz stworzonymi do tej roli. Girg gra z intensywnością godną podziwu, nigdy nie odpuszcza nawet na centymetr. Zresztą nawet jego trener z czasów juniorskich, Jim Montgomery (mogłem przekręcić nazwisko, ale nie chcę mi się już sprawdzać), wielokrotnie podkreślał, że taki charakter jest rzeczą rzadko spotykaną. Oprócz kwestii mentalnych, ZemGod (urocza ksywa) jest prawdziwym two-way centrem. Broni w PK, rozgrywa w PP, posiada niezłą technikę (znak charakterystyczny, bo z łotewskich hokeistów tylko &quot;emerytowany&quot; Ozolins i wciąż aktywny Daugavins potrafili zrobić coś fajnego z krążkiem), jak na marną łotewską szkołę bardzo dobrze jeździ na łyżwach (dopracowywał ten element grając już za oceanem), nie boi się grać fizycznie i może zaserwować precyzyjny, choć niezbyt mocny wrister. Gospodarze mogą przegrać ten mecz do zera, oddając w meczu 13 strzałów, i nie można im dać żadnego kredytu zaufania, ale Montreal przechodzi mały kryzys, który może w jakiś sposób wpłynąć na przebieg tego spotkania. Kibice za wszelką cenę chcą wykopać Therriena na ryj, a jeszcze bardziej frustruje ich fakt, że taki scenariusz jest bardzo mało prawdopodobny. Nie ma im się co dziwić, bo Canadiens nawet wtedy kiedy wygrywali, wcale nie wyglądali tak dobrze. Liderzy nie grają na miarę oczekiwań, defensywa wolna jak centrzy w latach 70, na czele z Subbanem, który oprócz ofensywnego &quot;zastrzyku&quot; niewiele wnosi we własnej strefie obronnej. Szkoda tylko Price&#39;a, który momentami wznosi się na wyżyny, ratując przed stratą kolejnej bramki. Zemgus od kilku spotkań wygląda naprawdę nieźle, w spotkaniu z Wings brylował, 1A i już drugi w tym sezonie wykorzystany decydujący rzut karny. Z Canadiens grał 2 razy, strzelając jedną bramkę. Dzisiaj mała rotacja w liniach, #28 na skrzydłach dostanie Moulsona i Giontę, który pomimo przeciętnej dyspozycji z całą pewnością postara się o dobre spotkanie przeciwko byłej drużynie. Z kolei Moulson (kibice śmieją się, że nie Moulson, tylko MoulsOFF :smile ???? swoje ostatnie 2 bramki w barwach Sabres strzelił wtedy, kiedy jego centrem był Łotysz. Można pograć za rozsądną stawkę i obserwować ten kurs, tak jak polecałem robić to w przypadku Kuznetsova, który już w kolejnym spotkaniu po moim nietrafionym typie strzelił bramkę, a kurs wzrósł do 6,50. Zemgus to jedyny promyk nadziei na tym łez padole. Na pewno da nam w tym sezonie trochę zarobić :wink:
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Ottawa Senators- Minnesota Wild
Wild under 2,5 @ 1,85 Ónibet

✅ 3:0 ✅
Tak naprawdę w normalnych okolicznościach w życiu nie postawiłbym przeciw Wild. Drużyna naprawdę mocna z bardzo dużymi ambicjami. Niestety Dzikusy zawodzą już od początku sezonu zajmując dopiero 10 lokatę na Zachodzie. Moim zdaniem dopiero od dziś, Wild muszą udowodnić swoją realną wartość. Piszę tak, dlatego że od dziś muszą sobie radzić bez swojego lidera, zastępcy kapitana i najlepiej punktującego czyli Zacha Parise który doznał wstrząśnienia mózgu w meczu z Penguins. Pewnym jest że ofensywa przyjezdnych bardzo dużo traci bez swojego pierwszego lewoskrzydłowego. 4G i 6A w 11GP to wynik naprawdę przyzwoity. I choć ofensywa gości jest 4 w lidze ze średnio 3,18 golami na mecz to bez Parise&#39;a ta średnia na pewno spadnie. Żałosna gra w PP (29 pozycja w lidze, wyżej tylko od Sabres z 5,7% wykorzystanych gier w przewadze).
Po drugiej stronie mamy zespół Senators, bardzo mocno osłabiona przed sezonem jednak spisująca się powyżej oczekiwań. W defensywnych aspektach spisująca się nie najgorzej. W bramce znakomity Anderson który już w tamtym sezonie wyglądał mi na goalie bardzo solidnego. W tym sezonie SV% 939 co daje mu 4 pozycję w lidze. GAA 2,15 czyli również bardzo przyzwoicie jak na bramkarza Senators. Ponadto niezła gra w PK bo 84,4% co daje 10 pozycję w lidze.
Generalnie wszystko prócz kursu wskazuje na under, jednak myślę że jest on zawyżony z powodu dużej średniej strzelonych goli przez Wild. Dlatego łapiemy value i gramy under 2,5 Wild :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
St Louis Blues - New Jersey Devils
Steen over 0,5 points in match
|1.75| Unibet !

Powerplay goal STEEN ! ✅

Dzisiaj już oferta znacznie szersza, od tego co była wczoraj w nocy, a ja na tapetę biorę spotkanie Nutek z Diabłami. Nutki grają ostatnio bardzo solidnie i niszczą każdego rywala, na drodze który stanie im na drodze. Blues słyną od silnej ofensywy i elita z St Louis jest zbudowana z bardzo silnej broni, jaką są zawodnicy tacy jak Tarasenko, Backes, Stastny i oczywiście wspomniany przeze mnie Alex Steen. W tamtym sezonie, był najlepszym graczem Nutek i z pewnością jeszcze przed nim wiele sukcesów, a że ostatnio nie co przygasł, bo ostatnia bramka dopiero z Kaczorami, to dziś Diabły czyhać będą na w końcu potknięcie się tak dobrej ekipy Blues, którzy ostatnio przysparzają coraz więcej zmartwień rywalom. Steen, to nie tylko groźny i waleczny zawodnik, ale dynamiczny i mający w sobie spory atrybut jaką ma podczas strzału, potrafi wpędzić w zakłopotanie nie jednego bramkarza tej ligi. Podczas powerplay, jest w odpowiednim miejscu, aby ulokować gumę w sieci, albo podać dokładnie koledze, aby ten ukuł bramkę. Jeszcze tamtego roku, parę razy stawiałem na Steena i potrafił księgować bardzo szybko, bo i w pierwszych tercjach, albo parę minut po jej rozpoczęciu. Dziś nocą co prawda revenge game, dla Devils ale nie będzie im łatwo. Liczę, że Alex się przebudzi i zaliczy chociaż asystę albo nawet i gola.

Unibet = &gt; Zawodnik Specjalne. &lt; = Tu znajdziecie ta opcję na Alexa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Colorado Avalanche - Toronto Maple Leafs

Leafs po sporej wpadce w Glendale kończą krótki dwu-meczowy trip na zachodzie i dzisiejszego wieczoru zawitają do hali Pepsi Center w Denver, gdzie podejmą tamtejszych Avalanche. Gospodarze jakoś w tym sezonie nie mogą dojść do siebie. Światełkiem w tunelu było okazałe zwycięstwo Z Isles, jednak po tym meczu znów wszystko powróciło do normy i popularni Avs po raz kolejny muszą uznać wyższość rywali. Dziś w bramce Warłamova zastąpi Berra, w moim odczuciu nie jest to dobre posunięcie trenera Roya, ponieważ to nie bramkarz jest tutaj problemem a brak chemii w zespole, który był ostatnio szczególnie widoczny. Avs popełniają sporo niedokładnych zagrań oraz dają sie spychać rywalom we własną tercje obronną. W rezultacie jest jak jest. Roy ma problemy z ułożeniem zespołu i wprowadzenie Berry między słupki na pewno nie będzie tutaj rozwiązaniem problemu. Co do gości, to między ich słupkami stanie Bernier, netminder bardziej stabilny w porównaniu do chimerycznego Reimera, który raz potrafi wygrać jeden mecz właściwie w pojedynke, by w kolejnym zaliczyć totalną klapę. Ekipa z Toronto prezentuje solidny i całkiem skuteczny hokej, który przy dobrym występie Berniera powinien dać wymierne korzyści w starciu z chaotycznie grającymi gospodarzami. Stawiam na Leafs.
Leafs OT 2,13 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Boston Bruins vs Edmonton Oilers
Początek sezonu w wykonaniu Bruins to tak naprawdę walka z &quot;własnym ja&quot;. Kilka zmian w składzie i trzeba się na nowo docierać i kreować charakter drużyny. Jak widać coach Julien jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu i kogo by nie miał pod swoimi skrzydłami, nada drużynie styl i &quot;własne ja&quot;. Poza tym w kwestii Bruins można być spokojnym, że ta drużyna tak czy siak złapie taką formę że będzie seryjnie wygrywała spotkania. Najbardziej mnie cieszy fakt, że pomimo braku Zdeno czy Krugg&#39;a, Boston nadal dobrze funkcjonuje w defensywie. Z drugiej strony w ofensywie wielkie przebudzenia Marchand&#39;a, gość, który wielokrotnie udowadniał, że ma papiery na bycie gwiazdą ligi nagle się gubił i był zwykłym szarakiem, teraz jak widać przyszedł jego czas i stał się liderem Bruins. To jest optymistyczny bodziec, bo gdy mówiło się o Bruins to zawsze był Bergeron, Chara, Rask i czasami Lucic, ale z tym gościem to jak w kalejdoskopie. Marchand od zawsze miał umiejętności ale grał jak grał. Na tę chwilę skład Bruins to sporo nowych twarzy jak choćby Griffith czy Fraser, ale to zaczyna działać. Niemałe zaskoczenie dla mnie to zaangażowanie Gagne, rozumiem, że jakoś trzeba było wypełnić dziurę po Igim, ale Simon... Tak czy owak dziś na rozkładzie Oilers, ekipa, która ma przebłyski ale nic nie zanosi się na to by Edmonton miało w końcu coś więcej osiągnąć. Nadal brakuje w tej drużynie stabilizacji i w sumie nie wiem jak to nazwać ale ducha walki, chęci pokazania, że Oliers to nie tylko nazwiska i same jedynki draftu, ale tak naprawdę klasowa ekipa, a tu niestety ale tylko ładna nazwa i historia. Po kilku lepszych grach znowu przychodzi moment gdy można powiedzieć że Nafciarze są słabi i nie stanowią zagrożenia. Mecz w Phila bez historii, widać że wyjazdy poza Kanadę nie służą tym chłopakom i takie spotkania jak z Flyers to męczarnia. Myślę że Boston podbudowany a przede wszystkim Boston, który wie co ma grać nie da tu zbyt wiele przestrzeni do &quot;oddychania&quot; Nafciarzom i nie wykluczam podobnego wyniku jak z Flyers.

Boston Bruins (-1,5) / 2.35 DOXXbet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Buffalo Sabres vs Edmonton Oilers

Zapraszam na pierwsze spotkanie dzisiejszej nocy i interesujący pojedynek dwóch outsiderów. Ostatnia drużyna wschodu podejmować będzie ostatnią ekipę zachodu.
Oilers zaliczyli całkiem udany początek sezonu i mimo kilku porażek na starcie, wygrali cztery spotkania z rzędu na własnym terenie. Pod koniec października niespodziewanie pokonali Montreal Canadiens 3:0. Ich gra zwłaszcza w ofensywie mogła się podobać. Ostatnie spotkania to jednak powrót do tradycji zeszłego sezonu i seria porażek. Trzeba jednak zauważyć, że były to pojedynki z wymagającym przeciwnikiem. Dziś w nocy przed Nafciarzami okazja do przełamania złej passy. Retorycznie zapytam: jeśli nie z Buffalo Sabres to z kim?
W bramce spodziewam się ujrzeć Victora Fastha, który po nieudanym wystepie z Flyers powinien otrzymać szansę na rehabilitację (oczekiwany B. Scrivens). Po drugiej stronie tafli Michal Neuvirth.
Oczekuję zwycięstwa gości, którzy nie poprawią nastrojów gospodarzy. Oilers pomimo faktu , że idą łeb w łeb z Sabres względem dyspozycji, to maja więcej do zaoferowania - szczególnie w ofensywie.

Edmonton Oilers OT 1,88 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Buffalo Sabres - Edmonton Oilers


Zostałem uprzedzony już przez Bezpiecznika, oczywiście popieram, ale muszę tutaj dorzucić swoje &quot;trzy grosze&quot;. Do Buffalo przylatują Oilers, którzy w tym sezonie poza własną taflą jeszcze nie wygrali. W bramce Fasth, solidny szwedzki netminder otrzymał dzisiaj szanse na grę po wczorajszym przeciętnym występie Scrivensa w Bostonie. Oilers z sezonu na sezon cieniują i są jedną z najsłabszych ekip zachodu. Ich ofensywny styl rzadko kiedy przekłada na korzystny rezultat bo po prostu nie posiadają defensywy, która musi sprawnie funkcjonować w starciach z potentatami tej ligi. Dziś jednak przyjdzie im zagrać z Sabres, którzy są w głębokiej przebudowie i w tym roku nie walczą o nic poza pierwszym wyborem w drafcie. Między słupkami gospodarzy Neuvirth, jak już pisałem wcześniej broni na maksimum swoich możliwości, jednak nie potrafi wygrywać meczy w pojedynkę. Sabres kilkanaście spotkań w tym sezonie jeszcze wygrają, nie sadzę jednak aby miało to miejsce dziś przeciwko Oilers. Goście są młodym zespołem i mają większy potencjał w stosunku do Sabres. Mimo sytuacji b2b zrobią dziś wszystko by odnieść pierwsze zwycięstwo poza taflą w prowincji Alberta.

Oilers OT 1,88 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Buffalo Sabres - Edmonton Oilers
Player total shots on goal: T. Ennis powyżej 1.5 |1.80|

✅ 5 shots

Huhuhuhu... Betsson chyba dziś zaspał, wystawiając oferty, na zawodników w meczu drużyn, który prezentują bardzo niski poziom w NHL. Zerkając na ofertę miałem sobie darować dzisiejsze mecze a w końcu się wcześnie położyć, ale to co zobaczyłem, to mnie wręcz zamurowało i pierwsza od razu myśl zagrać to! Jeden z kluczowych graczy Buffalo, który ostatnio więcej asystuje niż strzela, jest najbardziej urozmaitym playerem, który robi w meczu dosłownie wszystko. Całkiem solidnie pogrywa, w roli centra pierwszej piątki Szabli i co najlepsze z tego wszystkiego trener pozwala grać mu jak najwięcej minut. Zawodnik, który z pewnością będzie dziś wiedział co ma robić bo i rywal o podobnym poziomie, lecz z przebłyskami. Szable staną na głowach aby ten mecz wygrać a lider przeze mnie wspomniany będzie piłował na bramkę Oilers. Jeśli już ukuł bramkę w Anaheim, gdzie Perry zaliczył hattrick, to na taką ekipę jaką są Oilers, też swoje zrobi, a dwa strzały to praktycznie minimum, aby to wykorzystał, bo wiadomo że będzie grał swoje 200%. Nawet można spróbować jego bramkę, w meczu ale nie szaleć ze stawkami... @ 3,70 !
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Widzę że przekonanie o &quot;mocy&quot; Oilers jest dość spore tego wieczoru. No cóż, jak dla mnie obie ekipy są siebie warte i mimo tego, że darze sympatią Oilers to w tym pojedynku są mi oni obojętni. Według mnie gospodarze tego meczu nie przegrają w regulaminowym czasie gry. Owszem Buffalo to jednak mniejszy potencjał niż Oilers, ale Oilers brakuje charyzmy i waleczności jaką posiadają Sabres. Zawsze przyjemnie ogląda się drużyny, które mimo powagi sytuacji potrafią walczyć, niestety NHL weryfikuje szybko każdego, także sytuacja Buffalo na pewno nikogo w tym mieście nie dziwi, aczkolwiek takie spotkania jak dziś są traktowane jako priorytet. Oilers poza swoim domem to jeden wielki żal i rozpacz, oczywiście Sabres to nie Bruins czy Flyers, ale jednak jest to drużyna, która mimo swojej słabości nie traci tak wielu bramek. W mojej ocenie to też jest klucz aby rozmontować dziś Nafciarzy. Edmonton to zawsze wesoły ofensywny styl gry, ale gdy nie ma się wsparcia defensywy to nawet taki solidny Fasth jest tu co najwyżej przeciętny. Ostatnie dwa spotkania Sabres zakończone po SO i to z DET oraz MTL, także widać, że w tej ekipie zaczyna się coś dziać w pozytywną stronę.

Buffalo Sabres ML OT / 2.06 Marathonbet
⛔
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
St.Louis Blues - Nashville Predators (1-2 F)

Typ: Nashville Predators ML @ 2.43 ✅ ????
Uni-bet


Taka analiza na szybkości...
Czy oddsmakerzy myślą, że zwycięska passa Nutek będzie trwać w nieskończoność?! St.Louis ma passę 7 zwycięstw w rzędu a jak wszyscy wiemy w tak wyrównanej lidze jak NHL to spory wyczyn nie mniej jednak każde z tych 7 zwycięstw było odniesione minimalnie w żadnym ze spotkań Blues nie potrafili całkowicie zdominować rywali od początku do końca a w 3 z tych spotkań mieli dużą dozę szczęścia przechylając szalę na swoją korzyść czy to w karnych czy dogrywce. Ogólnie rzecz biorąc Blues bardzo wiele zawdzięczają Tarasence który w minionym tygodniu dokonywał rzeczy z innej planety m.in. strzelając 5 goli w ostatnich 4 meczach (w tym kapitalny gol w starciu z Rangers). Dziś jednak naprzeciw siebie Vladimir i Nutki będą miały zespół komletnie nieobliczalny mogący pokonać Vancouver czy Dallas na wyjeździe by w kolejnym spotkanie ulec Winnipeg czy Calgary. Z całą pewnością Tarasenko będzie miał rywala godnego siebie w bramce Drapieżników - wszak Pekka Rinne to moim zdaniem obok Lundqvista najlepszy goalie w całej lidze. Historia starć obu ekip zdecydowanie przemawia za gospodarzami, którzy wygrali 6 ostatnich bezpośrednich spotkań z Nashville w tym wszystkie 5 w minionym sezonie. Ja jednak uważam, że gości stać jest na odniesienie zwycięstwa na trudnym terenie w St.Louis (tak jak to zrobili w Vancouver czy Dallas ostatnio) i przerwanie nie korzystnej dla siebie passy, dlatego zagram przeciwko zwycięskiemu streak&#39;owi Bluesmenów i pójdę w kierunku zwycięstwa Predators po kursie 2.43 w Uni-becie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
D 0

darayavahus

Użytkownik
To mnie właśnie martwi, w zeszłym sezonie szli jak burza, w pewnym momencie mieli różnicę bramek ponad +60, a teraz jeśli dobrze pamiętam to 3 mecze wygrali co najmniej 2 bramkami, z Yotes, Calgary i Anaheim. O ile w poprzednim meczu sie w końcu rozstrzelali to na koniec dali sobie wbić 3 bramki.
W poprzednim sezonie najlepsze teamy miały wskaźnik wygranych co najmniej dwoma bramkami na poziomie 30-40% to St. Louis ma w tym sezonie na poziomie zaledwie 23%(3 z 13). W zeszłym sezonie na tym etapie mieli 38%.
Steena prawie nie widać, w zeszłym sezonie na tym etapie miał już 13 bramek, teraz ledwie 3.
A gdyby nie Tarasenko to nie mieliby serii 7 zwycięstw jaką teraz moga się pochwalić. Ale Tarasenko nie będzie strzelał w każdym meczu i ktoś musi mu pomóc.
Nashville od tygodnia na wyjazdach, raz wygrywają raz przegrywają, ostatnio wygrali z Dallas więc wypadało by żeby przegrali tym razem ;)
 
deepred 784,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Florida Panthers - Calgary Flames

W dzisiejszym spotkaniu wezmą udział ekipy, które obok Buffalo Sabres i Edmonton Oilers były postrzegane jako &#39;czerwone latanie&#39; NHL. Po części się to sprawdza, jednak nie do końca. Płomienie grają nadspodziewanie dobrze, w ostatnim meczu co prawda porażka w Tampa Bay z Błyskawicami, ale wcześniejsze spotkania &#39;in plus&#39; w ich wykonaniu. Myślę, że nikt w Kanadzie nie spodziewał się czwartej lokaty w konferencji po dziesięciu kolejkach.
Jeżeli chodzi o Pantery, to ta ekipa już tak dobrze się nie spisuje. 12. miejsce w pełni odzwierciedla formę i możliwości tej ekipy. Dodatkowo urazu doznał Bergenheim, i nie wystąpi on w dzisiejszym meczu. Jako goalie zagra pewnie Montoya, bo wczoraj bronił Luongo.
Obydwie ekipy grały dwa dni temu więc czynnik zmęczenia raczej istotnej roli w tym meczu nie odegra. Stawiam na Płomienie, bo wg mnie mają znacznie więcej do zaoferowania w ofensywie. Gra obronna obydwu ekip pozostawia sporo do życzenia, a jeżeli chodzi o grę do przodu, to goście mają znacznie lepszych zawodników, w lepszej formie i z większym potencjałem.
Flames OT / 2.05 / bet365 ✅ 4-6 ✅ Szalony mecz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Ottawa Senators- Winnipeg Jets
Jets under 2,5 @ 1,7 Ónibet

✅ 1:1 ✅
Sam nie wiem co mam napisać o drużynie Jets. Niby zajmują wysokie miejsce w tabeli, silnego przecież zachodu. Niby nawiązują równorzędną walkę z największymi potęgami w lidze czyli Penguins czy Blackhawks. Ale dla mnie osobiście, Jets jeszcze długo będzie drużyną &quot;śmieciową&quot; bijącą się zaledwie i nieskutecznie o PO. Bramek dużo nie strzelają bo tylko 28 w 14 meczach czyli równo 2 na mecz. Wiadomo, dopiero nie dawno wrócił Kane ale nie jest w wybitnej formie i nie pokazuje chociażby tego co w ubiegłym sezonie. Na wyjazdach, na 7 spotkań aż 5 razy padał under 5,5 bramek, a indywidualny over 2,5 dla Jets padał 2 razy. To pokazuje pasywność w ofensywie na wyjazdach. Stawiam under, tym bardziej że w bramce Sens, Craig Anderson o którym pisałem kilka dni temu:
Po drugiej stronie mamy zespół Senators, bardzo mocno osłabiona przed sezonem jednak spisująca się powyżej oczekiwań. W defensywnych aspektach spisująca się nie najgorzej. W bramce znakomity Anderson który już w tamtym sezonie wyglądał mi na goalie bardzo solidnego. W tym sezonie SV% 939 co daje mu 4 pozycję w lidze. GAA 2,15 czyli również bardzo przyzwoicie jak na bramkarza Senators. Ponadto niezła gra w PK bo 84,4% co daje 10 pozycję w lidze.
Generalnie nic się nie zmieniło z wyjątkiem statystyk. W meczu z Wild, Anderson zachował czyste konto i poprawił swoje znakomite osiągnięcia. Dziś raczej wątpię w więcej jak 2 bramki dla Odrzutowców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Ostatnio gram bramki powyżej 3,5 różnych lig europejskich i też nhl skuteczność mam statystycznie 9trafionych meczy na 10.. Podzielę się swoimi przewidywaniami;-)

Swoje analizy kieruje przede wszystkim ostatnimi wynikami z ostatniego sezonu, średnią strzelonych bramek z obecnego sezonu i ewentualnie przy wszelkich wątpliwościach średnią strzelonych u siebie i też na wyjeździe to też jest ważny aspekt...

Oto kupon jaki zagrałem na nadchodzącą noc...


Pozdrawiam wszystkich forumowiczów;-)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Arizona Coyotes - New York Islanders

Dzisiaj krótko i z sensem. Ostatnim przystankiem Isles w road tripie po zachodzie bedzie Glendale. Moim zdaniem Coyotes to na ten moment najsłabszy zespół, z jakim wyspiarze mierzą się podczas tej serii. Gospodarze wystąpią dziś b2b, gdyż wczoraj dość niespodziewanie zdołali wywieść punkty z Anaheim. W bramce Coyotes Smith, bronił wczoraj, a zatem może być nieco zmęczony w starciu z ofensywnie nastawionymi Islanders. Goście to team perspektywiczny, mają świetną ofensywe która wraz z dobrze dysponowanym Halakiem w bramce powinna poprowadzić ten zespół do fazy postseason. Dziś są na dobrej drodze by zakończyć serie wyjazdową na najtrudniejszych terenach w NHL z korzystnym rezultatem i na to też stawiam.
Islanders OT 1,85 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom