>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Regular Season 2015/2016

Status
Zamknięty.
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Panowie oglądałem pierwszy mecz i po tym podziękowałem,bo to była jakaś kpina,ale z tego co widzę po wyniku finału to było jeszcze gorzej.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Rozrywka dla tłumów, amerykanie lubią takie spendy. Chyba nikt nie liczył, że ktokolwiek zagra tu na serio i zobaczymy fajny hokej. Ot festyn, żeby pójść z rodziną napić się piwka i spędzić czas.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jedynie współczucia dla ludzi, którzy bilety kupili, jedna brama w finale to na prawdę progres ;) jak dobrze że nie poleciałem z ukochaną a były takie plany... ???? ????
 
L 516

lipny

Użytkownik
Jedynie współczucia dla ludzi, którzy bilety kupili, jedna brama w finale to na prawdę progres ;) jak dobrze że nie poleciałem z ukochaną a były takie plany... ???? ????
Na serio sie cieszysz? Przeciez to musialaby byc fantastyczna wycieczka! A bedąc tam obecny byłbys w stanie ocenic sytuacje i pozabijać underki, z tego co sie orientuje wyjściowa linia była 12.5?:eek: Byś miał ekstra wspomnienia, kilka autografów, moze jakas koszulke bys wygrał i nie dość ze wycieczka za free to jeszcze by cos zostało.
Moim zdaniem jednak wielka szkoda ze się nie wybrałes
Rozważ to nastepnym razem
Pozdrawiam serdecznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Na serio sie cieszysz? Przeciez to musialaby byc fantastyczna wycieczka! A bedąc tam obecny byłbys w stanie ocenic sytuacje i pozabijać underki, z tego co sie orientuje wyjściowa linia była 12.5?:eek: Byś miał ekstra wspomnienia, kilka autografów, moze jakas koszulke bys wygrał i nie dość ze wycieczka za free to jeszcze by cos zostało.
Moim zdaniem jednak wielka szkoda ze się nie wybrałes
Rozważ to nastepnym razem
Pozdrawiam serdecznie
Wiadomo że pod względem show i tej całej otoczki to bardzo fajna sprawa,jednak jeśli chodzi o poziom sportowy to tegoroczna forma ALL STAR game po prostu się nie sprawdziła,przynajmniej w mojej opinii,no cóż zaraz powrót do RS na szczęście ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Byłem na Winter Classic w tamtym roku i w meczu playoff Chicago jak grali z Preds, więc wiem co to za różnica być na tamtych meczach, a być na tym co się działo wczoraj. Jak przeżyjesz to na własne oczy to może zrozumiesz, dlaczego mam niedosyt po wczoraj.
Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Winnipeg Jets - Dallas Stars

No i ruszamy z ligą po przerwie związanej weekendem gwiazd. Oficjalna strona ligi przeszła w trakcie tego weekendu rewolucje i tym razem postanowiłem dać sobie spokój z szukaniem dogów i wybrać spotkanie które rzuciło mi sie w oczy od razu po spojrzeniu na rozkład gier. Stars zanotowali słaby Styczeń co nie jest żadnym zaskoczeniem gdyż wcześniej grali niemal perfekcyjnie. Trzecie starcie z Jets w sezonie, a pierwsze na terenie rywala w Manitobie powinno być dla nich dobrą okazją by zacząć luty od mocnego uderzenia. Jets aktualnie znajdują sie dołku, co wskazuje na pierwsze symptomy wypalenia sie myśli szkoleniowej trenera Maurica. Stars są w każdym aspekcie lepsi od gospodarzy. Funkcjonuje ofensywa i również tyły, co w zeszłym latach było bolączką teamu z Teksasu. Wachania formy miewają tylko bramkarze, ale teraz po kilku dniach przerwy doświadczeni Finowie o sobie przypomną. W moim uznaniu każdy inny wynik prócz zwycięstwa gości będzie tu mega sensacją. Proponuje Stars.
Stars OT 1,87 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Czas wrócić do gry po przerwie na All-Stars.


New Jersey Devils - New York Rangers

Devils 60&#39; @ 3.32 marathonbet
3-2 ✅

Dla mnie taki kurs na Diabły to po prostu value,u innych buków ten sam zakład nie przekracza @ 3 .Rangersi ostatnimi czasy nie są wygodnymi przeciwnikami dla Devils,jednakże czas przełamać złą passę.Moim zdaniem dzisiaj jest na to okazja,goście zagrają bez Nasha (info z roto),w dodatku Rangersi grają w tym sezonie bardzo słabo w delegacjach.Devils walczą o play offy ,przed przerwą na all-stars byli w dobrej formie pomimo kontuzji moim zdaniem powinni dzisiaj wygrać z Rangersami.Można też bezpieczniej Devils OT @ 2.32 również w marathonbet,
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings

Wings wracają po przerwie i terminarz rozpoczną od dwudniowej wizyty na Florydzie. Na pierwszy ogień zawitają w Amalie Arenie w Tampie. Delegacja trudna bo teren w Tampie do łatwych nie należy. Ponadto Wings nadal muszą radzić sobie bez kluczowego defensora w osobie Kronwalla. W bramce ujrzymy Mrazka, który przejął już role etatowego startera. Młody Czech radzi sobie co raz lepiej i wygląda na to że dni Jimmiego Howarda w hockeytown są juz policzone. Goście myśląć o korzystym wyniku tutaj muszą zagrać nadzwyczajnie ofensywnie, gdyż gospodarze są ostatnio perfekcyjni i grając zachowawczo ciężko ich zaskoczyć. Podopieczni Coopera w mojej ocenie wygrają to spotkanie i przedłużą passe domowych zwycięstw do siedmiu, ale kurs nie do końca mnie satysfakcjonuje. Równie ciekawie wygląda opcja overowa, ponieważ Lightning w tym sezonie już dwukrotnie przegrali w Detroit, a teraz mają wyborną okazje by zrewanżować sie z nawiązką nad wciąż nie do końca ułożonym zespołem z Michigan. Proponuje tak zwany &quot;bezpieczny&quot; over ze zwrotem w przypadku hokejowej martwej linii, tj. pięć bramek.
Over 5 1,91 Pinnacle ⛔
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Montreal Canadiens - Buffalo Sabres

over 5 @ 1.82 Unibet✅
PK Subban over 0.5 pkt @ 1.72 unibet
✅
????


Krótko bo mecz za chwile.Canadiens po wczorajszej wtopie z Flyers wracają na własną tafle by podjąć zespół z Buffalo.Goście to jedna ze słabszych ekip w tym sezonie,choć lubią sprawić niespodziankę jako dogi.Canadiens mają słaby sezon,konflikty w drużynie,kontuzja podstawowego bramkarza (Prince).Moim zdaniem zobaczymy dzisiaj otwarty mecz z obydwu stron.Po mimo tego że Canadiens grają dzień po dniu,to liczę na to że w tym drugim meczu zgodnie ze zwyczajem wyjdą bardziej zmobilizowani.Condon w bramce Canadiens również mnie nie przekonuje,moim zdaniem gospodarze wygrają to spotkanie ale wg mnie bezpieczniej zagrać over 5,ze względu na to że Sabres tanio skóry nie sprzedadzą.Próbuję również over 0.5 pkt PK Subbana który w ostatnich meczach pokazuje że wraca do swojej dobrej formy,w dodatku całkiem nieźle radzi sobie w starciach z Sabres.

Pozdrawiam
 
ballon85 1

ballon85

Użytkownik
Ottawa Senators - Edmonton Oilers
Typ: Ottawa 60&#39;

Kurs: 2,10 (STS)


Jest to moja pierwsza analiza NHL więc proszę o wyrozumiałość i ewentualne komentarze do wypowiedzi.
Z dzisiejszych spotkań wybrałem mecz pomiędzy Ottawą a drużyną z Edmonton.
Goście maja najgorszy bilans w delegacjach w lidze, zdobyli zaledwie 16 punktów. W ostatnich 10 meczach wygrali zaledwie raz 19.01 z Florydą, która bardziej skupiała się w tym okresie na meczach z Tampą oraz Chicago. Wywalczyli w tych spotkaniach 3 punkty w meczach z drużynami ze swojej dywizji. Pozostałe mecze to 6 porażek w 60&#39;. Ostatni mecz Nafciarzy to wysokie zwycięstwo 5:1 z Caroliną na własnym lodowisku. Do składu wrócił po długiej przerwie Connor McDavid, zdobył 3 pkt, ale osobiście traktuję to zwycięstwo w kategorii, że raz na jakiś czas coś trzeba wygrać na własnym lodowisku.
Ottawa z kolei jest drużyną grającą w kratkę w tym sezonie. Przeplata krótkie serie zwycięstw i porażek zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Ostatnie 2 mecze to porażki z wymagającymi rywalami - 6:5 z Pens i 3:2 z Sabres. Jest to 8 taka seria w tym sezonie i z reguły przychodzi po niej zwycięstwo. Więcej porażek z rzędu mięli tylko na początku sezonu - 4 oraz pod koniec grudnia 3. Dodatkowo solidnie w tym sezonie gra u siebie z drużynami z Pacyfic Division - 3 zwycięstwa w 60&#39;, 1 OT, 1 porażka.
Typuję pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy powalczą w tym sezonie jeszcze o Play Offy, dlatego powinni takie mecze wygrywać.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - New Jersey Devils

Leafs po udanym wypadzie do Bostonu wracają do Air Canada Center, gdzie po raz drugi w sezonie zmierzą sie Devils. Dla trenera gospodarzy - Mika Babcocka będzie to tysięczne spotkanie na ławce trenerskiej w NHL. Z uwagi na to jego podopieczni powinni podejść do tego spotkania mocno zmotywowani. Goście przed dwoma dniami wygrali w Prudencial z Rangers, ale mieli wtedy między słupkami Schneidera. W dniu dzisiejszym zmieni go Kinkaid, który dysponuje znacznie mniejszymi umiejętnościami. Ponadto Devils w delegacjach grają sztywno i rywal musi mieć słaby dzień, by mogli rozwinąć skrzydła. Gospodarze na własnym lodzie ostatnio przegrywali, także to będzie dobra okazja by zaliczyć tzw &quot;Big win&quot; nad rywalem z konferencji. Devils w dalszym ciągu bez Cammalieriego, a więc ofensywa sporo traci i nawet chimeryczny Reimer w brance Leafs będzie dla nich dużym wyzwaniem. Babcock słynie z tego, że potrafi wykorzystać do maksimum to co posiada. Leafs nie mają zbyt dobrego składu, ale dobry balans sprawia, że potrafią zagrać naprawde dobre zawody i dziś bez wiekszego problemu uporają sie z teamem z New Jersey.
Leafs 60&#39; 2,18Pinnacle ⛔
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Buffalo Sabres - Boston Bruins

Czy w meczu dojdzie do bójki? TAK @ 3 betsson⛔


Krótko,mecz za jakieś 10 minut. Ciężko &#39;analizować&#39; zakład na bójkę w meczu ,w NHL wszystko jest możliwe.Więc napiszę tak :
Bruins i Sabres to zespoły które nie pałają do siebie sympatią, Sabres najwięcej bójek mają właśnie przeciwko Bruins.Bruins zaś częściej bili się tylko z Canadiens. Myślę że to wystarczający powód by pograć dzisiaj zakład na bójkę w tym meczu przy tym interesującym kursie,oczywiście nie ma co szaleć ze stawkami.

potem powinienem coś jeszcze wrzucić.

Pozdrawiam
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Winnipeg Jets - Carolina Hurricanes

Hurricanes po słabym występie w Calgary zawitają dziś w stolicy Manitoby, gdzie zmierzą sie z Jets. Gospodarze ostatnio mocno pod formą, przegrywają praktycznie wszystko jak leci prawie na pewno nie zagrają w tegorocznym postseason. U Canes podobnie, tyle że ich szanse na przedłużenie sezonu w kwietniu sa jeszcze większe. Tak czy inaczej w tym spotkaniu jestem skłonny zaufać gościom. U Jets problemy widać gołym okiem. Trapi ich słaba forma bramkarzy, a w szczególności Hutchinsona, który miał być w tym roku starterem. Tę role przejął tymczasowo Hellebuyck, ale po dobrym wejściu w lige również opuścił już loty. Canes są zespołem co raz lepiej zbalansowanym, o czym świadczy ich niedawna pewna wygrana nad Hawks. Gospodarze mimo że są na własnym śmieciach i mają dobrą publike to moim zdaniem wyglądają na słabsze ogniwo w tym pojedynku. Ekipa z Raleigh jest świeższa i ma spory potencjał, który w ujawniają w niektórych spotkaniach i tym razem również pokażą na co ich stać. Proponuje Canes.
Hurricanes OT 2,19 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Ducks - Coyotes
Maroon strzeli gola
7,0 Fortuna (5,75 Óni)

✅ 1G, 2A, dominacja Ducks, najlepsze zawody w sezonie dla Patricka, 1st start of the game ;)

Arcyważny mecz dla Ducks. Boudreau nie może pozwolić na to, żeby Kaczki dostały sweepa od Arizony. Limit upokorzeń na ten sezon wyczerpany do granic możliwości, a ostatnie wyniki jednoznacznie wskazują, że to, co najgorsze, już chyba za gospodarzami. Minionej nocy pozamiatali Kings na ich lodzie. LA trafiło 2 razy przy nieprawdopodobnej dawce szczęścia, gdyby nie ono, zostaliby odprawieni do zera. Patrick jest zawodnikiem, który płynie z prądem - jeśli rezultaty są dobre - jego gra również. Jeśli jednak nie ma wyników, to jego postawa pozostawia wiele do życzenia, choć tak na prawdę nie można oczekiwać od niego zbyt wiele. Maroon to maksymalnie nabity, rzekłbym skondensowany LW. Niezwykle krępa budowa ciała jest jego znakiem charakterystycznym. Przy sporym wzroście wnosi też ponad 100 kg na wagę. #19 jest niezłym power forwardem. Czysto hokejowego skilla nie ma w nim aż tak wiele, ale jeśli da się mu niezłych partnerów, to potrafi być nieziemsko produktywny. Nie zawsze odbija się to w ilości punktów, ale w innych aspektach gry już tak. Maroon to demon forecheckingu, potrafi totalnie zamęczyć rywala. Chyba najtwardszy obok Stewarta zawodnik w zespole. Może i nie ma rąk jak lepsi koledzy, ale często zaskakuje subtelnymi touch passami na małej przestrzeni, które prowadzą bezpośrednio do bramki. Kilkukrotnie w ten sposób &quot;obsłużył&quot; Rakella. Defensywnie poniżej przeciętnej, ma tonę charakteru, ale charakter nie pomoże mu nadrobić braków w transition game w defensywie i Patrick często zostaje w tyle. Oferuje całkiem przystępne przyspieszenie jak na kogoś swojego formatu. Strzał mierzony i silny, choć większość goli strzela raczej z oklepanych pozycji blisko bramki, aniżeli spod niebieskiej. Kompletnie bezużyteczny w rolach bottom, kiedy ma przy sobie partnerów na swoim poziomie. To nie Patrick sprawia, że ludzie obok niego grają lepiej, tylko dokładnie na odwrót, właśnie dlatego tak fajnie zaczął sobie pogrywać obok Perry&#39;ego i Rakella. Wprawdzie sezon zaczynał w top 6, ale jako że był czarną dziurą w rosterze podczas tego dramatycznego okresu Ducks, to z biegiem czasu spadł do bottom, a tam wcale nie było lepiej, zaliczył nawet kilka spotkań jako healthy scratch. Teraz Anaheim złapało drugi oddech i to samo przytrafiło się Amerykaninowi, który coraz bardziej przypomina zawodnika, który z tak wspaniałej strony pokazywał się w PO. Aż ciężko sobie wyobrazić, że kiedy miał 22 lata, jego kariera wisiała na włosku, a sam zawodnik zastanawiał się nad życiową alternatywą dla hokeja. Flyers nie dostrzegli w nim potencjału, a przecież brylował w AHL. Ducks to wykorzystali i mają nieco jednowymiarowego, choć niezwykle taniego i przydatnego LW. #19 uzbierał 3 punkty w 5 ostatnich spotkaniach, wszystko dzięki konsekwencji, i - nie ma co ukrywać - awansu do top 6. W ostatnich dwóch tygodniach był wyróżniającą się postacią, kilka razy zapachniało bramką po jego strzałach, a TOI ustatkował się na poziomie ~13 minut, a w meczu z Kings skończyło się na rekordowych 15 minutach (dochodzi czas w PP). Przy utrzymaniu obecnej dyspozycji, taki a nie inny czas na lodzie nie będzie już nikogo dziwił, a póki ta druga linia Ducks gra kapitalnie, to niech Pat doi Perry&#39;ego ile się da, a przełamanie nastąpi szybko. Arizona straciła około 200 goli w 3 minionych spotkaniach, a chęć odwetu powinna dobrze stymulować podopiecznych Boudreau. Nie lubię używać tego określenia, ale jeśli to nie jest dla Ducks mecz z kategorii must win (nawet pomimo gry b2b), to nie wiem, jaki mecz mam za takowy uznać. Suche statsy odkładamy na bok (gol i 7 asyst), Ducks w gazie, #19 ma momentum, jest na najlepszej drodze do odzyskania blasku sprzed roku, przeciwnik bezzębny w defensywie, kurs wyśmienity, gramy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Tampa Bay Lightings - Pittsburgh Penguins


Tampa Bay Lightings 60&#39; @ 2.12✅
over 5 @ 2.25✅



Pingwiny walczą o play-offy,przyjeżdżają dzisiaj bez Malkina który jest kontuzjowany.Wiadomo że Malkin to czołowy zawodnik Pingwinów i goście odczują jego nieobecność.W gazie jest za to Crosby i w nim cała nadzieja Pingwinów dzisiaj.Błyskawice to mocny zespół,zwłaszcza u siebie a dzisiaj podejmują Pingwiny które na wyjazdach są jedną z najsłabszych ekip w lidze.Moim zdaniem bez Malkina,Pingwiny poniosą niestety porażkę w regulaminowym czasie.Dodatkowo gram over 5 , H2H pomiędzy tymi ekipami jest bardzo overowe.Pingwiny nie mają niewiadomo jak szczelnej obrony ,za to mają ogromny potencjał w ataku,wciąż są w grze o PO ,więc moim zdaniem będzie to ciekawy i otwarty pojedynek w którym zobaczymy te 6 bramek.


Anaheim Ducks - Arizona Coyotes​


Getzlaf over 0.5 pkt @ 1.64 marathonbet⛔
Getzlaf over 1.5 pkt @ 4 betsafe
⛔


Tutaj już krótko,Ducks ostatnio w formie o czym pisał Yem ,a wszystko za sprawą Getzlaf&#39;a który po fatalnym początku sezonu w końcu gra tak jak oczekuje tego drużyna.Ducks są w formie,Getzlaf też grają przeciwko słabym w obronie kojotom, moim zdaniem Getzlaf podtrzyma dobrą formę i zapunktuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Philadelphia Flyers - New York Rangers


Flyers 60&#39; @ 2.45 unibet⛔
Simmonds to score goal @ 3.35 unibet
⛔
Bójka w meczu TAK @ 2.75 betsafe
✅

Pisałem ostatnio o gościach z Nowego Yorku,są jedną z najsłabszych ekip na wyjazdach.Dzisiaj w dalszym ciągu bez Nasha.Zagrają przeciwko Flyers,ekipie która wciąż walczy i ma szanse na play offy.Flyers zmotywowani i w formie (3 winy z rzędu) w bardzo dobrej formie jest Simmonds który ostatnio sporo punktuje i prowadzi swój zespół do zwycięstw.Proponuję również pogranie bójki w meczu,ponieważ są obydwie ekipy za sobą nie przepadają.Wystarczy dodać że najczęściej leją się miedzy sobą.


edit: Co za niefart, Flyers stracili bramkę na 13 sekund przed końcem meczu,Simmonds pograł 3 minuty i wyleciał za niesportowe zachowanie ,moim zdaniem niesłusznie. Dobrze że chociaż bójka była ...
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs

Sens po blamażu z Oilers zmierzą sie dziś w klasycznych kanadyjskich derbach z Leafs. Gospodarze zawodzili ostatnio przede wszystkim w defensywie. Pasywna postawa obrońców i słaby bramkarz poniosły za sobą ostatnie klęski. Dziś pora na spotkanie derbowe i tu nie może już by miejsca na tak słabą gre. W tego typu spotkaniach przede wszystkim chodzi o prestiż. Leafs jak na swój potencjał prezentują sie bez zarzutów, ale gospodarze są zespołem lepszym i w świetle ostatnich niepowodzeń powinni ujawnić dziś pełnie swojego potencjału. W bramce Sens po raz kolejny zobaczymy Andersona. Jest to rutyniarz, który ostatnio notuje bardzo słabe występy, ale w moim odczuciu tym razem dokona mentalnego &quot;resetu&quot; i będzie w stanie bronić na poziomie. Mam nadzieje że lider zespołu z Tire Center - Erik Karlsson poprowadzi kolegów do wygranej w tym spotkaniu. Leafs to idealny rywal na zażegnanie złej passy. Stawiam na gospodarzy.
Senators OT 1,91 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Florida Panthers - Pittsburgh Penguins


Panthers 60&#39; @ 2.06 marathonbet⛔

Pingwiny po ostatniej wtopie zostają na Florydzie by podjąć miejscowe Pantery.W dalszym ciągu nie mogą skorzystać z Malkina,Fehra,Benneta.Wiadomo jak ważną postacią jest Malkin i widać było jego brak w ostatnim spotkaniu przeciwko Lightings.W bramce gości dzisiaj zmiana,Zatkoff dostaje dzisiaj swoją szansę jak dotąd wystąpił w 8 spotkaniach (3 wygrane 5 porażek).Pantery to niespodzianka tego sezonu,są bardzo mocni u siebie ,mają młody skład wsparty przez Jagra i Luongo,notują właśnie serię 5 meczów bez porażki i nie sądzę żeby dzisiaj przegrali na własnej tafli z osłabionymi Pingwinami,którzy na wyjazdach prezentują się słabo.Polecam Pantery w regulaminowym czasie.


Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs


over 5.5 @ 2.08 unibet✅
Bójka w meczu TAK @ 3 betsafe⛔

Derby Kanady mają to do siebie że są zazwyczaj overowe.Senators mają fatalną obronę,co widać w ostatnich meczach.Dzisiaj w bramce ponownie ujrzymy Andersona który tak jak pisał Piscatella,jest po prostu w bardzo słabej formie.Nie wiem kto wygra ten mecz,Senators ostatnio w słabej formie,Leafs niby ostatnio 2 wygrane,ale są to zespoły z dołu tabeli.Co prawda Senators dysponują mocniejszym składem,ale derby to derby,dla mnie granie overa jest zdecydowanie pewniejsze.Polecam over.Do tego myślę że warto spróbować pogranie bójki w meczu,jak wiadomo derby to derby,w ostatnim meczu między tymi drużynami nie było żadnej bójki,zaś kar i ostrej gry sporo.Do tego frustracja Senators po ostatnich żenujących występach,moim zdaniem bójka dzisiaj prawdopodobna.Zwłaszcza że Senators najczęściej biją się z Bruins,Canadiens i właśnie Leafs.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom