>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Regular Season 2015/2016

Status
Zamknięty.
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Nashville Predators - Minnesota Wild
Predators ML @ 1,83 bet365
✅ 3:0 ✅ izzi, wszystko zgodnie z analizą
Co prawda wczoraj grałem Wild w meczu Jets bo uznałem że to będzie łatwe zwycięstwo Dzikusów. Tak naprawdę wydymali mnie bez mydła bo zagrali żałosny mecz nie strzelając ani jednej bramki. Z tego co zauważyłem głównym problemem Wild jest to że nie ma kto huknąć spod niebieskiej. Wczoraj było to aż nadto widoczne. PP nie dawało żadnej przewagi, nie stwarzało również jakiegokolwiek zagrożenia (mam tu na myśli głównie ostatni PP na 2:30 przed końcem meczu). Bardzo mało strzałów, dużo holowania krążka, prób wjechania z nim do bramki. To że Hellebuyck zaliczył SO nie jest jego zasługą (chociaż na pewno troszkę zakłamuję rzeczywistość), lecz bardzo słabej postawy Wild w ofensywie.
Dziś rywal o wiele trudniejszy, bo Predators, pomimo że w dołku, mają ogromną siłę rażenia w ofensywie a także naprawdę solidną defensywę. Znakomicie do drużyny wkomponował się Johansen. Wydaje mi się że Preds na tej wymianie z Blue Jackets wygrali życie. RyJo zdobył w 4 spotkaniach aż 6 punktów z czego aż 2 bramki. Co najważniejsze, w przeciwieństwie do sytuacji z Blue Jackets, ma kto go wspierać w ofensywie. No bo jest w końcu Forsberg, Ribeiro, Neal czy ofensywnie usposobieni defensorzy czyli Weber czy Josi. Jedyną bolączką tak naprawdę jest pozycja goalie. Rinne gra fatalnie a Hutton nie jest ani młody, ani perspektywiczny ani doświadczony. Kogoś w bramce jednak trzeba wystawić i jest to Hutton. Liczę na jego dobry występ i równie słabą postawę Wild. Powinno być przyjemnie.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
St Louis Blues - Montreal Canadiens

Do Scottrade Center w Missouri zawitają dziś Canadiens, którzy tym samym zaliczą krótki dwudniowy trip na zachodzie. Włodarze zespołu z St Louis przygotowali dziś przed spotkaniem ceremonie, tzw &quot;Noc bramkarzy&quot; w której to uhonorują najbardziej zasłużonych dla organizacji byłych i obecnych netminderów. Jednych z nich jest dzisiejszy starter - Brian Elliott. Doświadczony bramkarz gospodarzy nie jest aktualnie w najlepszej formie, ale dzisiejsza uroczystość moim zdaniem da mu dodatkową motywacje, by przypomnieć sobie najlepsze momenty w trykocie Blues z sezonu 11/12. Canadiens są pod formą, grają kiepski hokej i mają problemy nawet z czerwonymi latarniami. Bardzo widoczny jest brak Careya Prica w bramce i bardzo dotkliwie odbija sie to na całym zespole. Przed rokiem wygrali tu bardzo pewnie i teraz z pewnością ciężko bedzie im ten wynik powtórzyć. Obie ekipy pod formą, tak tu spodziewam sie meczu rozgrywanego na niskich obrotach i w rezultacie opcji underowej, na którą stawiam.
Under 5 2,00 Pinnacle ⛔ Elliott już wypalony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Islanders - Vancouver Canucks

Dzisiejszego popołudnia Canucks zawitają do Barclays Center na Brooklynie, gdzie zagrają trzecie spotkanie podczas tego tripu podejmując Isles. Po kontuzji do składu teamu z Kolumbii Brytyjskiej powrócił już Miller, a to oznacza iz należy sie spodziewać udanych występów z jego strony po dłuższej absencji. Ryan w tym sezonie ma już spore problemy ze swoją dyspozycja, ale ta przerwa powinna dać mu nowego powera. Gospodarze wystąpią dziś bez dwóch ważnych defensorów, Boychuka i Hamonica, a więc siła rażenia z niebieskiej bedzie zminimalizowana. Właśnie z takimi strzałami Miller ma dużo problemów. W bramce Isles ujrzymy Halaka, którego forma również pozostawia wiele do życzenia. Jaro wydaje sie być zagubiony, puszcza szczury, ale jego pozycja startera jest niezagrożona. To dobra okazja dla Nucks, by odnieść drugą victorie z rzędu w delegacji i zarazem podreperować dorobek w tabeli. Pierwsza wizyta w Barclays Center bedzie bardziej szczęśliwa dla Canucks, niż wczoraj dla Szpili. Proponuje gości, którzy są dziś racjonalnym dogiem.
Canucks OT 2,56 Pinnacle ✅
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Florida Panthers dziś grają z Tampą, jak wiadomo Barkov gra tam pierwsze skrzypce więc szanse są, że znowu coś trafi, kurs 3.90, próbuję :)
 
M 340

macvas

Użytkownik
^up

Kurs na Barkova jak najbardziej był warty pogrania, ale sam typ chyba o jeden dzień za wcześnie. Pantery pokutują teraz za swoją niedawną szaloną serię i pomimo szczerych chęci i szumnych zapowiedzi Jagra przyszła trzecia porażka z rzędu, do tego z nikłą skutecznością w ofensywie. Zastanawiające i mocno niepokojące jest że (przy tej sile ofensywy) minionej nocy grając tyle razy w przewadze nie potrafili nic ustrzelić (0/5). W tej statystyce są już niemal na dnie tabeli i chyba czas aby trener zwrócił im na to uwagę.

Dzisiaj wieczór zagrają z Edmonton i tutaj widzę value aby ponowić próbę na Barkova oraz osobno na Huberdeau. Po niedzielnych szachach obie ekipy będą już lekko wyprute i nastawione na otwarty mecz - zwłaszcza gospodarze chętni wskoczenia na właściwe tory. W związku z czym liczę, że Florida udanie otworzy homestand.

Wybiegając nieco w przyszłość Pantery grają teraz cztery mecze u siebie (EDM,CHI,TMP,TOR). Oprócz Chicago rywale niezbyt wymagający. Potem mamy przerwę na All-Star. Jestem spokojny, że do tego czasu Pantery utrzymają prowadzenie w dywizji, a Barkov znacząco poprawi indywidualne statystyki.

Moje propozycje do pogrania (kursy dodam wieczorem, bo buki śpią):
Panthers - Edmonton
Barkov to score 3,30 betclic ⛔
Barkov +2pts. 5,00 betclic ⛔
Huberdeau to score 4,30 betclic ⛔
Huberdeau +2pts. 5,75 betclic
⛔

EDIT: ????
Bardzo słabe zawody Panter. Liczba niewykorzystanych gier w przewadze 0/4 i w skali ostatnich ośmiu spotkań 0/22. Na ten moment to bodaj najgorszy wynik w lidze.

Jednak w myśl zasady fortuna kołem się toczy i przy kolejne grze te nazwiska pozostają aktualne. :cool:
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
St. Louis Blues - Pittsburg Penguins Typ: Pens ml @ 2.28 Pinnacle
Bluesmani mają ostatni marny okres. Na ostatnie pięć domowych potyczek przegrali aż cztery. Na pewno nie pomaga im kontuzja Allena. Goście back-to-back, ale Pens zbytnio się wczoraj nie przemęczali, gdyż gładko ograli Carolinę 5:0. St. Louis dzień wcześniej dopiero po dogrywce uporali się z Canadiens. W obu ekipach back-upy z czego Zatkoff choć występuję rzadko, to ostatnio jeśli już startuje między słupkami, to wpuszcza bardzo niewiele (trzy bramki w ostatnich dwóch starciach). Najprawdopodobniej do kadry gości wróci dziś również Letang, który miał ostatnio problemy z nadgarstkiem. Reasumując Pens od czasu zmiany trenera co raz bardziej się rozkręcają. Kadra na dzisiejszy mecz jest niemal optymalna, a tym samym spodziewam się, że przyjezdni wykorzystają gorszy okres St. Louis Blues.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Arizona Coyotes - Buffalo Sabres

Sabres po efektownym zwycięstwie na liderem konferencji wschodniej zmierzają na pustynie, gdzie w hali Gila River przyjdzie im zmierzyć sie z Coyotes. Będzie to sentymentalny powrót dla bramkarza Chad Johnsona, który broniąc barw Coyotes zapewnił sobie na stałe miejsce w najlepszej lidze świata. W obozie gospodarzy jest aktualnie kolejny netminder, który pragnie pójść śladami dzisiejszego swojego vis a vis. Mowa oczywiście o Louisie Dominque. W obliczu absencji Smitha to właśnie młody Dominque, a nie ograny już w lidze Linback przejął role bramkarza numer jeden. Ostatnio dawał rade, ale brakuje mu przede wszystkim regularności. Sabres ostatnio złapali uderzenie i nie wydaje mi sie aby dali sie wybić z niego już dziś na tafli w Glendale. Eichel, O&#39;Reilly i Kane to głowne strzelby teamu z Buffalo. Defensywa gospodarzy w poprzednim starciu nie była dla nich problemem i jestem przekonany że i dziś po raz kolejny to udowodnią. Miejsce w playoff to nie jest właściwe miejsce dla zespołu z Arizony, a zatem nadeszła pora na ich spadek. Po Wings i Devils gracze znad wodospadu Niagara bedą kolejną ekipą, co ich wykolei. Polecam Sabres.
Sabres OT 2,31 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Columbus Blue Jackets - Washington Capitals
Powyżej 5,5 bramek ✅ ✅ ✅
(2,10) Unibet
Dzisiaj znowu gram to co jeszcze jakiś czas temu. Wtedy też stawiałem overek w Ohio, a tam padło 9 bramek. W tym 4 bramki były już w pierwszej tercji. Dzisiaj widzę podobny scenariusz, dlaczego? Dlatego że Stołeczni tu czują się jak ryba w wodzie i ich zawody na terenie w Ohio stoją na prawdę na bardzo wysokim pułapie. Ovi znowu bije rekordy, gość jest nie do zdarcia. Jego gra przynosi mnóstwo korzyści dla całej ekipy. Sporo strzałów na bramkę, w tym żeby go zatrzymać to jest na prawdę spory wyczyn. Bo ten jak się tylko rozkręci to dopiero wyłapuje piękne cyferki w meczu. Nawet Oshie się odblokował i też sporo trafia. A nawet Chimera, który nie jest może w czołówce najlepszych z Capitals, to i tak tanio skóry nie sprzedaję. Wilson prowokator, ale i też swoje potrafi zdziałać. Natomiast kurtki, to tak jak wiele razy mówiłem, to ekipa bez zawodnika który mógłby stanowić wyższość nad swoim rywalem, ekipa która nie ma tego monolitu, a przede wszystkim ekipa która gra, bo gra i nie jest im jak widać obce strzelać sporo bramek, ale i ten mecz przegrywać. W przewadze, coś tam strzelają, na swoim terenie też bramki wpadają, ale nie jest to drużyna która może postraszyć. Dzisiaj też na pewno postrzelają sobie oba teamy. Bardzo rzadko w ich meczach był under. Nie sądzę, aby było to monotonne spotkanie. Mimo że Capitals są tu faworytem, to nawet z dogrywką czy rzutach karnych mogą polec. Bo tak było właśnie ostatnio. Bramki na pewno będą, kwestia tylko która ekipa pierwsza strzeli, bo potem worek z bramkami się rozwiąże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - Edmonton Oilers

Oilers po wygranej w Sunrise zawitają do Amalie Arena w Tampie. Są b2b i tym razem zmierzą sie ze znacznie lepiej dysponowanym rywalem rywalem w porównaniu do Panthers. Lightning po niemrawych trzech miesiącach sezonu na półmetku przypomnieli sobie o formie, którą prezentowali w zeszłej kampanii. Teraz w starciu z wciąż słabymi Nafciarzami jestem pewien ich zwyciestwa. W bramce ujrzymy Nilssona, a wiec to słabsze ogniwo w bramce Nafty. Talbot sie stara i jeszcze jakoś udaje mu sie wygrywać mecze, a Nilsson w grudniu coś tam powygrywał i to było na tyle. Dziś Stamkos i spółka podziurawią go, ponieważ team z Alberty nie ma w tym starciu żadnych argumentów. Team z Alberty ustępuje miejscowym w każdej formacji i tafla na Florydzie to zweryfikuje. Goście mogą zagrać ofensywnie, ale w tym przypadku nie przyniesie im to takich korzyści jak wczoraj. Przewiduje że polegną stosunkiem co najmniej dwóch bramek i tak też stawiam.
Lightning -1,5 2,33 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nashville vs Chicago
Hawks przyjeżdżają po 12 zwycięstwo z rzędu do Nashville, czy im się to uda, nie mnie to oceniać, ale na pewno maja ku temu spore możliwości a i przeciwnik dobrze znany, bo juz w tym sezonie dwukrotnie wygrywali z Preds, tyle ze było to w Chicago, natomiast jedyny mecz jaki odbył się w NSH zakończył się zwycięstwem gospodarzy i to aż 5:1. Ja nie będę się skupiał na 1X2 ponieważ wydaje mi się ze bet na over 59.5 strzałów w tym spotkaniu wygląda bardzo solidnie. Jak na razie w serii gier pomiędzy tymi ekipami przy każdej okazji ta linia była pokrywana i mówimy tu o reg. Time. Obie ekipy nastawione bardzo ofensywnie, przede wszystkim posiadające świetnych wykonawców dla takiej taktyki, Kane jak ma dzień to i w pojedynkę robi 5-6 sog&#39;s do tego Panarin czy Toews i tak się maszyna napędza, po przeciwnej stronie Josi, Weber, Neal czy Ryan J. Każdy z nich dość regularnie oddaje po 3-4 strzały na mecz. Myślę ze tu nie będzie miejsca na szachy, szybkie tempo od początku i wiele okazji to cechuje mecze Hawks w tym sezonie ;)
Over 59.5 strzałów / 1.90 Marathonbet ✅
Chicago 12 in a row ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Anaheim Ducks - Minnesota Wild

Na tafli w Honda Center w Anaheim Ducks po raz trzeci i ostatni w tym sezonie zmierzą sie z Wild. Kursy wystawione przez oddsmakerów na to spotkanie lekko mnie dziwią. Niemrawo grający Ducks sa faworytem w starciu z przyzwoitymi i dobrze wyglądającymi kadrowo Wild. Cóż moim zdaniem Ducks przerżną to spotkanie. Dlaczego ? Otóż dlatego że trener Bodreau nie ma odpowiedniej koncepcji szkoleniowej dla swojego zespołu. Gospodarze grają bardzo schematycznie i łatwo ich zaskoczyć. Ponadto Gibson w bramce wciąż nie potrafi postawić kropki nad &quot;I&quot; i udowodnić swojej wyższości nad Andersenem. Wild są dość jałowi w delegacjach, ale tym razem na tafli w Honda Center obnażą słabości miejscowych. Proponuje Wild.
Wild OT 2,11 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Winnipeg Jets - Nashville Predators
Ryan Johansen zdobędzie punkt @ 1,65 Ónibet ✅ ✅
Ryan Johansen over 1,5 punkta @ 4,50 Betsson ✅ ✅ ✅ 1G + 1A ✅ ✅ ✅ zayebiście ????

Zabawne kursy na to zdarzenie. Johansen wszedł do drużyny Predators z buta, nadając ogromną jakość ofensywie Drapieżników. Dotychczas rozegrał w barwach ekipy z Tennessee 6 spotkań z czego zdobył aż 7 punktów. Niby nie jest to nie wiadomo co, ale jak na nowego zawodnika który w środku sezonu musi się wdrażać w zupełnie inny styl to naprawdę super wynik. Bardzo ważny element w PP. TOI regularnie na poziomie 20 minut. Duża ilość strzałów. Na pewno ma z kim pograć bo oprócz wspaniałych ofensywnych D ma również Forsberga czy Neala. Przy wystawianiu kursów, buki chyba zapomniały bezpośredni mecz tych drużyn sprzed 6 dni w którym to #92 zdobył aż 3 punkty. Żeby było śmieszniej mecz znów rozgrywany jest w Winnipeg. Ja pobieram bo mamy ogromne value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Pittsburgh Penguins - Philadephia Flyers
Powyżej 5 bramek ✅ ✅ ✅
(1,96) Unibet
Dzisiaj derby Pensylwanii. Wiec prawdziwa uczta, dla konesera NHL! Pingwiny na swojej tafli będą gościć lotników. Którzy grają w kratkę, ale na takie spotkania jak dzisiejsze motywacja i determinacja jest podwójna. Giroux i spółka będą robić wszystko żeby z tego meczu wyjść zwycięsko a żeby tak było, trzeba pokonać silną ofensywę Pittts. Crosby w końcu się odblokował, sporo strzela bramek, dużo asystuje i do tego jest aktywny w niemal każdej ważnej akcji swojego zespołu. Lotnicy radzą sobie na tafli Pingwinów bardzo pewnie. Lubią tu grać a jeszcze bardziej lubią tu wygrywać. Sam bilans spoktań mówi sam za siebie, że się nikt tu nie oszczędza. Crosby na pewno nie gra tak pewnie, jak to było w zeszłym sezonie, ale jak już się odblokował to i jego zadaniem będzie to, aby jego ekipa wygrała ten mecz, ale żeby tak było to ekipa Girouxa musi polec. Jak dla mnie nie ma co typować kto tu wygra, bo rozum podpowiada Flyers, ale serce jest za Pingwinami. Idę w stronę bramek, bo spodziewam się od pierwszych minut nalotu na bramkę z obu stron. Jak już jedna bramka padnie, to worek się z bramkami rozwiąże. Pingwiny też mają to do siebie, że po straconej bramce szybko odpowiadają. Liczę, że już właśnie w pierwszej odsłonie meczu będziemy świadkami bramek. 19 bramek zdobytych na 5 meczy ostatnio zdobyli Pingwiny, to też bardzo dobry wynik bo i dzisiaj spodziewam że zrobią małe show. Natomiast Lotnicy, na 5 meczy też wynik mają całkiem niezły. 12 bramek też może się podobać. Derby rządzą się swoimi prawami, będzie mnóstwo walki i jeszcze więcej naszpikowanych akcji. Gram over!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
deepred 801K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wracam po chwilowej nieobecności, ostatnio trochę problemów osobistych jak i tych na forum i trochę zaniedbałem forum, może uda się pozytywnie rozpocząć nowy rozdział.

New Jersey Devils - Ottawa Senators
Under 4,5 reg. time @1,91 unibet ⛔⛔⛔⛔⛔
Anderson wielka forma ???? Jak wtapiać, to po całości. ????
dla mnie.
Na dzisiaj proponuję taki zakładzik. Diabełki nawet grające u siebie są mocno underową drużyną. Lubią dużo grania w środku, wstrzeliwania krążka w tercję rywala, gdzie próbują podchodzić i grać ciałem, a jednocześnie chcą wyłuskać krążek po błędach swoich rywali i zdobywać łatwe gole. Ta sztuka raczej się nie udaje, na 25 SOG w wykonaniu Devils trzeba czekać bardzo długo. Nie jest to drużyna, która usilnie ostrzeliwuje bramkę swoich rywali, mimo tego, że ma w swoim rosterze kilku potencjalnych finisherów, którzy mają całkiem spory arsenał wykończenia akcji, takich jak Henrique, Palmieri, czy Cammalleri.
Sens bardziej preferują szybkie granie, ale na tafli w NJ to zadanie nie udawało się drużynom grającym znacznie szybciej i bardziej ofensywnie od zawodników ze stolicy Kanady. Diabełki są mordercami meczy, ale ta taktyka przynosi całkiem wymierne skutki, przynajmniej do tego momentu tak było. Spotkania z udziałem Devils nie są zbyt ciekawe dla postronnych obserwatorów, którzy chcieliby oglądać zapie%*alanie przez cały mecz spod jednej bramki pod drugą. To mecze z dość ograniczonymi akcjami ofensywnymi, mecze taktyczne, które potrafią zanudzić nawet najmniej wymagających widzów. Overowe spotkania rzadko się w Newark zdarzają, nawet patrząc na h2h (mimo tego, że obydwie drużyny grały wtedy w kompletnie innych zestawieniach) widać, że mecze są albo underowe albo mocno overowe. Tutaj raczej stawiam na ten pierwszy scenariusz, nauczony doświadczeniem z oglądania poprzednich spotkań Diabłów.​
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Calgary Flames

Czerwona latarnia z Ohio kończy homestand spotkaniem z Flames. Do bramki gospodarzy wrócił w ostatnim spotkaniu Bobrovsky i mimo iż puścił pięć bramek to było to dla niego dobre przetarcie po dłuższej absencji. Flames w delegacjach są jak dzieci w mgle, zaniedbują gre defensywną i rzucają sie do ataku co przeważnie kończy sie dla nich porażkami. W bramce Ramo, po którym szczerze mówiąc nie spodziewam sie fajerwerków. To przeciętny bramkarz, któremu zdarzy sie raz na jakiś czas kilka wygranych spotkań na dobrej skuteczności obronionych strzałów. Jackets powinni teraz odbić sie od dna tabeli. Zmiennicy Bobrowskiego odstawali mocno od niego poziomem i teraz dla nieco zdesperowanych już gospodarzy powinno być łatwiej o punkty. Ponadto do formacji ataku wraca Hartnell, a więc kreatywność napadu wzrośnie. Moim zdaniem Jackets zdominują to spotkanie i zdobedą komplet w czasie regulaminowym i tak też stawiam.
Jackets 60&#39; 2,50 Pinnacle ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Florida Panthers - Chicago Blackhawks
Blackhawks OT ⛔ ⛔ 3:0 po 1T , chyba zmęczeni po wczoraj ???? ;/ ... Darling odejdź do jakiejś okręgówki :]
(1,88) Unibet
Dzisiaj do słonecznej Florydy przyleciała moja ukochana ekipa, jaką są Jastrzębie. Dokładnie wczoraj także na Florydzie, ale tym razem u Błyskawic, nie zdołali wygrać moi faworyci, choć otworzyli wynik bardzo szybko bo już w 48 sekundzie! Dzisiaj już nieco gorszy zespół od Błyskawic po drugiej stronie, bo są nimi Pantery. Które jeszcze ostatnimi czasy wygrywali mecze za meczami. Teraz, role się odwróciły bo i zdarzają się srogie porażki i nic nie wskazuje na to, aby to mogło się zmienić. Hawks, to nie chłopcy do bicia a po za tym ich rozdrażniona duma, po wczorajszym meczu wyjdzie dzisiaj na lód, w pełni zdeterminowana i gotowa do walki, żeby Panterom nie dojść do głosu, nawet grając u siebie. Obrońcy Stanleya, pięknie podnieśli poprzeczkę swoim rywalom, (nie mówię o wczorajszym meczu) ale to jak zaczęli grać gdzie wygrywali, nawet przegrywając i do tego jeszcze co wyczynia Kane, który bije rekordy jest genialne. Dzisiaj między słupkami prawdopodobnie Darling i choć nie jest takim doświadczonym goalie, co Crawford bo ten ostatnio wyczynia cuda! Wyłapuje wszystko, muruje bramkę i teraz trener daje mu dzień odpoczynku. W sumie należy mu się. Darling, na pewno będzie czuwał nad bramką, ale i defensywa Hawks też tu wiele zdziała, aby jego występ nie był słabym punktem w całym meczu. Kane 30 branek na koncie, tuż za nim Ovieckhin z dorobkiem 28 bramek. Młody się rozszalał, nie zdziwię się jak dzisiaj też zapunktuję. Toews, już nawet tak nie punktuję, ale to też dalej silna marka. Jego piruretki do bramki każdy pamięta. Bilans spotkań na Florydzie, zawodnikom z Chicago jest dobrze znany więc trzeba powtórzyć ten wyczyn. Jagr, na pewno będzie chciał wyrzucić cały zapał jaki w nich drzemie swoim rywalom, pomimo tej wczorajszej porażki, ale Seabrook i spółka będą na swoich stanowiskach czyhać na każdy jego błąd. Pantery, mieli okres kiedy grali na prawdę ładny hockey-time, górowali nad przeciwnikami. Oddawali sporo strzałów na bramkę, power play też ładnie funkcjonował, teraz już się trochę hamulce poluzowały. Gram tutaj nie tylko na drużynę, która jest moją ulubioną ale i dlatego, że jest bardziej doświadczona ze znacznym i silniejszym arsenałem broni, w postaci zawodników, którzy są gotowi wygrywać największe cele. GO HAWKS :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Florida Panthers - Chicago Blackhawks
Artemi Panarin zdobędzie punkt @ 1,57 Unibet
⛔ ⛔ żal było dziś patrzeć ogólnie na Hawks
Kurs już spadł ale moim zdaniem dalej warto choć mimo wszystko nie powala na kolana. Młody Rosjanin, jeszcze nie mówiący po angielsku wprowadził się do NHL podobnie jak Johansen do drużyny Predators. Obecnie rozegranych 50 spotkań z czego 45 punktów. Jak na debiutanta naprawdę przyzwoity wynik. Po tych 50 spotkaniach Panarin nie tylko zdążył potwierdzić znakomitą formę z KHL, ale także to że w przyszłości będzie świadczył o sile tej ligi. Niekwestionowany zwycięzca Caldera (trofeum dla najlepszego debiutanta sezonu, którego rozdanie czeka nas po sezonie), nikt jednak nie ma wątpliwości że Hawks zrobili świetny interes sprowadzając #72 za ocean. Regularnie ok 20 minut na lodzie, postać nr 1 razem z Patrykiem Kene&#39;em (głupio wygląda odmiana jego nazwiska po naszemu) podczas gier w przewadze. Dużo strzałów (lekko ponad 2 na mecz). Hawksi mierzyli się już w tym sezonie z Panthers. W meczu w którym Jastrzębie wygrały Panarin zdobył punkcik. Dziś z racji wczorajszej porażki z Tamponami, powinni się chcieć lekko odegrać i przycisnąć w dzisiejszym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Colorado Avalanche - St Louis Blues

Blues zawitają dziś po raz drugi w sezonie w Denver i w tamtejszej Pepsi Center podejmą Avalanche. Podopieczni Patricka Roya wciąż balansują na granicy dzikiej karty i przypuszczam że bój o playoff bedą toczyli do samego końca. W tym sezonie jak do tej pory dobrze radzą sobie z Blues. Wygrali obie dotychczasowe potyczki i dzisiaj w dużej mierze dlatego że broni u gości Elliott przewiduje podobny rezultat. Nominalny backup teamu z Missouri jest na rozdrożu i wielce prawdopodobnie już niebawem zostanie wymieniony do innego zespołu. Aktualnie przy kontuzji Allena broni dobrze i wygrywa spotkania, ale nie sądze by Blues z nim w bramce zaliczyli długi road streak. Avs na własnym lodzie wydają sie być zdesperowani i stać ich tu na spektakularne wyniki, o czym już parę razy udowadniali. Ich ofensywa w mojej ocenie przełamie dobrą passe Elliotta, który zakończy spotkanie z kilkoma wpuszczonymi bramkami. Proponuje Avs.
Avalanche OT 2,02 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Carolina Hurricanes - New York Rangers
Carolina Hurricanes OT @ 2.36 marathonbet

⛔
Jak zwykle na starcie zaznaczam że ekspertem od NHL nie jestem,powoli wdrażam się w środowisko a moje bety są w sporej mierze oparte na &#39;czuja&#39;.
Na dzisiaj wybrałem win Hurricanes łącznie z dogrywką i karnymi,mimo tego że faworytem tego spotkania wg buków są przyjezdni Rangersi.Rangersi na wyjazdach są jedną z najgorszych ekip w tym sezonie,w dodatku ich forma w chwili obecnej jest średnia,grają mocno w kratkę ,na zmianę wygrywają i przegrywają (ostatnio wygrali) .Hurricanes może i nie wygrywają wszystkiego jak leci na swojej tafli,co jest zrozumiałe ze względu na ich ograniczony potencjał,jednak ostatnio prezentują się całkiem nieźle,H2H obydwu ekip pokazuje że Rangersi to bardzo niewygodny rywal dla zespołu Hurricanes,liczę że dzisiaj gospodarze przełamią swoją złą passę w meczach przeciwko Rangers i wygrają na swojej tafli.

Pozdrawiam
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens

Z reguły odpuszczam klasyczne derby kanadyjskie, ale tym razem postanowiłem zrobić wyjątek. Leafs jak i Habs znajdują sie teraz w sporym dołku i derbowa wygrana powinna być czynnikiem motywującym na kolejne spotkania. Habs na papierze jak i praktyce górują nad odwiecznym rywalem i tutaj nie powinni pozostawić wątpliwości. Zespół Therriena znalazł sie aktualnie na pozycji nie premiowanej awansem do playoffów. Głównym czynnikiem tej sytuacji jest zapewne kontuzja Prica. Condon z rolą startera na dłuższą mete nie daje rady, ale na tego typu derby oraz Winter Classic potrafi sie zmobilizować. Jego dzisiejszy vis a vis Reimer miał w tym sezonie już dobrą forme i aktualnie znów wygląda na nieco zagubionego. To przede skłoniło mnie do zaufania dzisiaj ekipie z Montrealu.
Canadiens OT 1,95 Pinnacle ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom