>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL 2013/2014 - Stanley Cup Playoff's

Status
Zamknięty.
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Los Angeles Kings
: Anaheim Ducks

Kings ML / 1.70 / Betsson 2:1 ✅✅✅
Przyka sprawa patrząc na to jakie &quot;ups and downs&quot; w tegorocznych Playoffach przeżywają wszyscy ludzie związani z organizacją Kings. przypomnijmy i uporządkujmy pewne fakty :
18.04 Sharks : Kings 6:3
21.04 Sharks : Kings 7:2
23.04 Kings : Sharks 3:4
W tym momencie seria 3:0 dla Sharks i myślę, że każdy skreśla Kings. Ich gra wyglądała tragicznie, a szczególnie słabo spisywał się Quick
25.04 Kings : Sharks 6:3
27.04 Sharks : Kings 0:3
29.04 Kings: Sharks 4:1
01.05 Sharks : Kings 1:5
Gracze LAK dokonują rzeczy, która jest niewyobrażalna, lecz już w NHL się zdarzyła. Królowie na fali wchodza w kolejną fazę PO gdzie mają spotkać się z Ducks. Zaczynają od dwóch wyjazdów i wygląda to tak :
04.05 Ducks : Kings 2:3
06.05 Ducks : Kings 1:3
6 wygranych spotkań z rzędu. Pewność siebie Level 100. W głowach jedziemy kolejne 2 spotkania do siebie i witamy finały konferencji, ALE
09.05 Kings : Ducks 2:3
11.05 Kings : Ducks 0:2
13.05 Ducks : Kings 4:3
No i w tym momencie gracze Kings czują się jak ich rywale w I rundzie, gdzie już byli blisko suckesu, wracali do własnej hali, ale jednak stan rywalizacji jest dla nich niekorzystny i kolejny raz w tych Playoffach grają &quot;elimination game&quot;. Sytuacja dla nich o tyle korzystna, że byli już w tym stanie i wiedzą co trzeba zrobić, żeby znów wrócić do gry. Po 1 blado wygląda defensywa, a z tego przez większą część sezonu słyneli gracze Kings. Po 2 znów przeciętnie wygląda Quick. Po 3 wielkie gratulacje dla trenera Boudreau. Ma niesamowite wyczucie jeśli chodzi o starting goalie. Serie zaczynał doświadczonym Hillerem, by przejść do Andersena, a już 2 kolejne spotkania gra Gibson. Prospect który przypominam debiutował pod koniec RS&#39;u i od razu zaliczył SO dotychczas zaliczył 5 startów dla Ducks i wygrał każdy z nich. Szczególnie. Game 4 to popis tego bramkarza i 1 w karierze SO w PO. Game 5 to wynik 4:3 i w końcu przebudziła się ofensywa Kings i znalezli sposób na Gibsona. Jak to zrobili? Najważniejszą sprawą jest to, że G2/G3/G4 to średnio oddawane 25 strzałow na mecz. Game 5 to już 42 strzały które sprawiły, że Gibson w końcu został &quot;przełamany&quot;. Jest to niezwykle ciekawa seria, ale najwyższa pora wygrać na własnych śmieciach i wrócic do gry.
Moim zdaniem nie warto dzisiaj stawiać po kursie 1,70 na Kings w elimination game.
Co jest niby złego w 1.70 ? lol
NHL PO 7/11 - not bad :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Co do rywalizacji Kings - Ducks to fakty są takie, że Ducks prezentują się do tej pory lepiej nawet w przegranych spotkaniach. Pierwszy mecz u siebie Kaczki dość pechowo przegrały po OT i właściwie drużyna z Anaheim powinna być już w kolejnej rundzie.

Moim zdaniem nie warto dzisiaj stawiać po kursie 1,70 na Kings w elimination game.
Dlatego polecam granie:
Ducks @ 2,26 OT Pinnacle⛔????
 
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Co jest niby złego w 1.70 ? lol
Nic złego, a nawet okazało się, że dobrego. Po prostu w tak wyrównanym spotkaniu, gdzie w końcówce było blisko remisu (PP w ostatnich minutach i 2x PP w 3 tercji dla Ducks), lepszy wg mnie był kurs 2,26.
Emocjonująco zapowiada się natomiast finałowe spotkanie w Anaheim i tutaj bedę konsekwentny znów postawię na Kaczki. Nie wyobrażam sobie bez nich tegorocznego finału ????
Wchodzę w ten typ grubo, Pinnacle juz wystawił kursy:
Anaheim Ducks OT (z dogrywką i karnymi) @1,862????
Wierzę, że tym razem Kaczory mnie nie zawiodą i u siebie rozniosą Królów. Tak jak już wspomniałem dzisiejsza porażka w dużej mierze spowodowana była niewykorzystywaniem gry w przewadze (zmarnowane 5 PP w tym 2 we wspomnianej wcześniej 3 tercji) i wyeliminowanie przez Kings z gry całej pierwszej linii (Getzlaf nie zdobył nawet punktu).
Uważam, że Ducks wyciągną wnioski z ostatniego spotkania i docelowo zobaczymy ich w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Anaheim Ducks - Los Angeles Kings

Decydujący siódmy mecz w serii. Jak narazie obie ekipy idą łeb w łeb ale lepsze wrażenie zrobili na mnie gospodarze i mimo przegranego meczu nr 6 nadal są dla mnie faworytem do wygrania decydującego spotkania. W bramce po raz kolejny Gibson, który zdobywa cenne doświadczenie w playoffach i Boudreau postawił na niego również w decydującym starciu. Po drugiej stronie niezmiennie Quick, dla którego tegoroczne playoffy nie są jakoś szczególnie udane. Ogólnie rzecz biorąc, Kings w trakcie całego sezonu nie pokazywali nic specjalnego. Ducks z kolei grali świetnie, bedąc w czubie tabeli i moim zdaniem w pełni zasługują na ten finał konferencji. Według mnie Kings dziś kończą sezon, gdyż nie mają wiele do zaoferowania na terenie w Anaheim i stawiam na gospodarzy.
Ducks OT 1,79 Pinnacle ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
Powyżej 53,5 Shots |1.85| Unibet !

✅ 57 shots !

No to co ja zobaczyłem na unibecie, to po prostu jestem w szoku... Linia, taka niska na takie ekipy?! No nie ja muszę na tym skorzystać i mam zamiar to wygrać. Już tłumaczę dlaczego. Po pierwsze, dzisiaj jedna z ekip zadecyduje o tym która zagra w finale konferencji. Po drugie oba teamy będą na maksa zdeterminowane i będą od samego początku nacierać na bramkę swoich rywali. Quick i Gibson mają dziś lada wyzwanie, aby zatrzymać ataki swoich przeciwników ale to wszystko zweryfikuje lód. Bardzo istotna sprawa, we wszystkich meczach w tej serii, tylko w jednym meczu padł UNDER strzałowy, 42! W tych już innych meczach linia 53, była przekraczana bez problemowo. Króle, mają to do siebie że tych strzałów oddają na prawdę solidnie dużo i nie ważne, czy grają u siebie czy w delegacji. Kopitar, w niezwykłej formie, Carter nieco ospale ale może i dziś się przebudzi w tak ważnym dla nich meczu. Osobiście wolałbym Króli dalej, ale czy Kaczory i ich teren będzie trudny do zdobycia? Osobiście nie wiem, dlatego idę w stronę strzałów. Kaczory tak samo jak Kings, mają swoje perły w składzie i zrobią wszystko aby ten mecz przechylić na swoją korzyść. Strzały jakie oferuje nam unibet, nie co mnie zaszokował, dlatego gram to i liczę na kopalnie strzałów. Choć pewnie, gdyby mecz był w LA, to linia była by wyższa, ale ja to odbieram jako pomyłkę Unibetu ze strzałami i pobieram śmiało i liczę na minimum 54 strzały w meczu, a sądzę że jest to do zrobienia bo oba zespoły na to stać.

JEST TO NAJNIŻSZA LINIA, jaką widzę w bukach.. na innych są już te linie wyższe 57,5 58.. ja pobieram ten, dlatego polecam grać! ;)

// Mój &#39;&#39;mistejk&#39;&#39; nie tylko w jednym meczu padł under, ale zdarzało się to jeszcze dwa razy, ale mimo to jednak warte do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 263

fidelio

Użytkownik
3:0 dla Kings już w 1 tercji, co to w ogóle za pomysł żeby w takim meczu grał bramkarz rookie, kogoś tam pogrzało w tym Anaheim?
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
3:0 dla Kings już w 1 tercji, co to w ogóle za pomysł żeby w takim meczu grał bramkarz rookie, kogoś tam pogrzało w tym Anaheim?

Też tego zupełnie nie rozumiałem. Dla mnie logiczną sprawą było, że Gibson może się spalić w takim momencie sezonu. Nie odbieram mu talentu bo ma wielki, ale G7 PO nie jest dla rookie który rozgrywa dopiero 7 spotkanie w NHL. Dla mnie Kings to była peffffka dnia tym bardziej, że już mieli podobną sytuacje w tym sezonie. Żeby nie być gołodupnym



http://forum.bukmacherskie.com/f15/vegas-public-bets-106908.html#post4494401
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Montreal Canadiens
: New York Rangers


Canadiens ML / 1.77 / Betsson ????

Kreider jakiś 10x szybszy od Subbana/Markova, pełno błędów w obronie. Wstyd

Już dziś będziemy mieli przyjemność oglądania finału wschodniej konferencji. Na pierwszy ogień idą Montreal Canadiens i New York Rangers. Jak wiadomo w Playoffs nie ma łatwych przeciwników i oba teamy na swojej drodze do obecnego stanu napotkały na niezłych rywali.

Canadiens w I rundzie spotkali się z Lightning i mówiąć kolokwialnie przejechali się po rywalu i zmietli go z lodu. Szybkie 4:0, totalna dominacja po obu stronach lodowiska i awans do II rudny. Tu czekało na nich najtrudniejsze z możliwych zdań Boston Bruins. Rywale z Massachusetts byli zdecydowanym faworytem tej pary jednak Canadiens potrafili odwrócić losy serii i wygrali 4:3 mimo prowadzenia Miśków 3:2.

Rangers w I rundzie spotkali się z niewygodnym rywalem jakimi są z pewnością Lotnicy z Philadelphii. Ciężka seria i awans dalej po 7 meczach. Druga runda to spotkanie z Pens. Tu Rangers na pewno wykazali się doświadczeniem/spokojem ponieważ przegrywali już 3:1. Jednak udało im się &quot;powrócić&quot; i wygrać kolejne 3 spotkania.

Na przestrzeni tych kilkunastu spotkań to Habs wyglądają lepiej. Są oni drużyną bardziej stabilną, która nie ma aż tylu przestojów w grze. Co więcej bardzo dobrze spisują się w PP. Nieźle sobie radzili w tym aspekcie w meczach z Bostonem mimo, że jest to drużyna bardzo dobra w defensywie. Rangers potrafią grać w PP jednak seria z Pens pokazała właśnie pewne braki w &quot;special teams&quot;. Bardzo często mieli problemy w ogóle z przekroczeniem niebieskiej linii i przez bodaj 3 spotkania nie potrafili zagrozic Penguins.

Jedną z najważniejszych &quot;rzeczy&quot; w hokeju są bramkarze. Tu mamy niesamowitą przyjemność oglądać najlepszych z najlepszych. Carey Price i Henrik Lundqvist. Wielcy netminderzy,niesamowici specjaliści
którzy na swoim koncie mają już medale IO. Mówiąc o IO oczywiście można wspomnieć wielki finał jaki odbył się w tym roku między Kanadą, a Szwecją. SO zaliczył Price i pomógl wygrać swojemu teamowi 3:0. Ludqvist natomiast dla mnie to MVP drużyny Rangers w tegorocznych PO. Gdyby nie on ich przygoda zakończyłaby się prawdopodobnie już na I rundzie. Jeśli chodzi o statystyki tych graczy to :

Price przeciwko NYR notuje niesamowite 2.06 GAA i .934SV%
Ludqvist przeciwko Habs notuje 2.85GAA i .897SV% wygrywając jak i przegrywając po 13 spotkań. Te cyferki są jego drugimi najgorszymi jeśli chodzi o przeciwników w NHL.

Chociaż bardzo nie lubię przywoływać wyników z Regular Season bo podczas postseason znaczą one mało to pokazują one nie dość, żę Henrikowi gra się ciężko przeciwko dzisiejszemu rywalowi to i jego koledzy miewają poważne problemy. Habs wygrali 7 z ostatnich 10 spotkań i 5 z ostatnich 6 w Montrealu. Strażnicy mają niesamowite problemy z generowaniem bramek przeciwko Careyowi jak i Habs. Tu wystarczy pokazać ten screen. Niesamowita ilość SO jak na niedługi okres czasu.



Słońce, księżyc wróżbita Maciej i inne planety mówią mi, że dziś WIN u siebie zgarniają gracze z Kanady. Grają niesamowity hokej. Świetny goalie,stabilna obrona z świetnym Subbanem, który generuje dużo punktów i atakiem pełnym talentu. Nie skreślam graczy z Nowego York, w finale nie gra się z przypadku i mogą powalczyć, jednak dla mnie Habs to w tej chwili głowny faworyt do wygrania Stanleya obok Hawks i liczę, że w 5/6 meczach uporaja się z Rangersami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie chce powielać wyżej typu, choć chciałem sam napisać o tym analizę hehe ale napiszę od siebie, że bardzo słusznie Wojnodrake dziś postanowił zaufać Habs. Ekipa z Montrealu gra w turnieju po puchar Stanleya jak z nut. Nie ma to znaczenia, czy jest to przeciwnik gdzie ma już prawie awans, miałem na myśli Bruins, gdzie w serii wygrywali 3-2 i brakowało im tylko jednego wina... ale ekipa Subbana, Paciorettiego postawiła tak wysoko poprzeczkę przeciwnikom, że nie dała im cienia szans kiedy u siebie rozgromili Niedźwiadków 4:0 Później już w Bostonie mimo że grali w delegacji to grali bardzo rozsądnie, mieli chłodny umysł i co najważniejsze nie stracili przy tym głowy. Dziś już kolejne starcie, tym razem po drugiej stronie Strażnicy, z niezwykle ambitnym goalie Lundgvistem, ale i jego ekipa ma też swoje postoje w grze. Natomiast Price, w całym turnieju gra bardzo solidnie i dziś będziemy mogli zobaczyć jego największy kunszt bramkarski, no może nie największy ale jeden z lepszych. Wiedząc jaka sytuacja w meczu, bo o finał po Puchar Stanleya, to Montreal u siebie zapewne będzie dyktować warunki w meczu i myślę że to zapieczętują wygraną. Dlatego gram też już teraz, bo potem mogą kursy spadać.
Montreal Canadiens @ 1.78 Unibet ! ⛔
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Sam jestem pod wrażeniem cyklu w wykonaniu Canadiens, którzy radośnie przejechali po Bruins wykorzystując jednocześnie maksymalny potencjał Thomasa Vanka, który idealnie wpasował w szyki Habs. To jest to czego ten zespół potrzebował i tutaj zdecydowanie ukłon w stronę GM&#39;a z Montrealu.
Sporo przemawia za kanadyjczykami, ale warto również pamiętać tutaj o Rangersach i mieć na uwadze wyeliminowanie Pingwinów w sytuacji, gdzie chyba nikt się tego nie spodziewał. Mało tego - każdy, kto wieszał co roku psy na Fleurym w bramce, nie dając Pingwinom właściwie większych szans na dłuższy run, ten nagle zaliczył dwa czyste konta z rzędu i podreperował nieco swoją reputację i wizję na kolejne spotkania, a tutaj niestety psikus i trzy porażki z rzędu.
Ponadto Strażnicy udowodnili, że są w stanie zwalczyć swoje słabości, są w stanie całkowicie zmienić podejście do swojej gry i zaskoczyć kogokolwiek. Canadiens grają z nieco większą intensywnością niż Penguins, ale nie ma tam aż tak silnego rażenia jak w Pensylwanii i mają częste skłonności do przestojów ofensywnych... a by wyeliminować Strażników z Lundqvistem, trzeba być w pełni sprawym ofensywnie.
Rangers są w &quot;lekkim&quot; gazie i sądzę, że pomimo sporego nakładu sił w obu seriach (Flyers, Pens), będą w stanie pomęczyć się jeszcze z Canadiens w niezłym stylu, a nawet coś osiągnąć. Niewykluczone że już dziś , od pierwszego meczu.

Sukces w playoffach osiągają głównie zespoły, które wykorzystują swoje &quot;pięć minut&quot; i mają przewagę sytuacyjną, tkz. &quot;momentum&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
Powyżej 56,5 shots :!: |1.85| Unibet !

⛔ 46 shots

Kolejna mała &#39;&#39;podpucha&#39;&#39; w wykonaniu Unibet. Linia najniższa, ze wszystkich buków, jaką nam oferują bukmacherzy. Biorę ją śmiało. Dziś już pierwszy mecz pierwszej rundy, pomiędzy Królami a Jastrzębiami. Obie bardzo silnie ofensywne drużyny, mające wielki potencjał strzelecki. Goście, mają tych strzałów statystycznie więcej, zdarza im się że w jednej tercji oddadzą nawet 22 strzały! Nie sugeruje się, że mogą to powtórzyć, ale nie ma to dla nich znaczenia czy grają w delegacji czy u siebie w domu. Broniące tytuły Jastrzębie, doskonale pamiętają jak rok temu grywali z Kings, żeby obronić swój tytuł musza dziś swój pierwszy mecz zaliczyć jako win. Mimo to, że kursy są jakie są to ja sobie jednak zaufam swojej intuicji i zagram ten over. Carter, w ostatnim meczu zaliczył w końcu trafienia, ale i on potrafi czasem oddać po 6 strzałów na mecz! Kopitar, w formie, prócz niego są jeszcze inne perełki co wiedzą jak się strzela. Nie miej jednak Hawks, nie pozostaną dłużni i również swoje w tym meczu zaznaczą a będą na pewno naparzać. Kane, Toews duet nie do zdarcia, dają się we znaki rywalom w najmniej oczekiwanym momencie. Oni również będą grali swoje najlepsze zawody w tym meczu. Ponieważ jest to pierwszy mecz, tej serii w tym finale konferencji to żadna z ekip nie będzie się oszczędzała w atakach, więc strzały są jak najbardziej do ogarnięcia. Mecz o 21!
 
leebo 236

leebo

Użytkownik
Montreal Canadiens - New York Rangers
Pierwszy mecz to byla jakas demonstracja, Straznicy wlasciwie kiedy juz strzelali, to trafiali, Habs mieli koszmarny dzien i nie ma co do tego najmniejszych watpliwosci. Zmiana bramkarza tez duzo nie pomogla, Price w 40 minut wpuscil 4 gole, Budaj w 20 minut 3 razy dal sie zaskoczyc. Taki sam scenariusz w drugim ze spotkan pomiedzy tymi druzynami jest niemozliwy, jestem przekonany, ze Habs zagraja zdecydowanie lepiej. Strata 7 bramek w finale konferencji nie zdarza sie zbyt czesto, hokeisci z Kanady dalej sa moim faworytem do awansu do finalu, w ktorym najprawdopodobniej zmierza sie z Hawks. Bardzo wazna dla przebiegu tej rywalizacji bedzie dyspozycja Vanka i Plekanca. Napastnicy drugiej piatki Habs byli bardzo dobrze dysponowani w meczach z Niedzwiadkami i niestety (przynajmniej dla mnie, bo od lat kibicuje Bruins) wyeliminowali mojego faworyta do zdobycia Pucharu Stanleya w tym sezonie. Fatalnie zagral takze Subban, ktory byl co chwile wyprzedzany i glupio tracil krazek. Habs sa absolutnie w stanie odmienic swoja gre i ograc dzisiaj Straznikow.
Habs OT ::: 1.80 ::: bet365
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Montreal Canadiens - New York Rangers :hokej: 1 (60&#39;) @ 2,55 bwin ⛔ 1:3 ⛔
Kursy od rana rosną ale to dobrze bo stawiam na zwycięstwo Habs. Każdy z nas pamięta poprzedni mecz w którym gospodarze dostali srogie lanie od gości 7:2. W tym spotkaniu Canadiens pokazali swoją &quot;ludzką&quot; twarz. Był to ich najgorszy mecz w tegorocznym PO. Pytanie czy Habs znów mogą zagrać tak źle? Moim zdaniem nie. Warto przypomnieć chociażby serię z Bruins kiedy to Kanadyjczycy po słabym meczu nr 5 ulegli 4:2 zespołowi Bruins. Ze stanem 2:3 wracali na własny lód i wylizali rany bardzo szybko wygrywając z Miśkami 4:0 po bardzo dobrych zawodach ze strony gospodarzy. Dziś liczę na podobny scenariusz, może nie wynikiem ale grą. Jeśli od 1 tercji wyjdą na lód skoncentrowani i będą myśleć o hokeju a nie głupich karach i zaczepkach to powinni zrównać stan rywalizacji na 1:1. Warto przypomnieć że jeśli w tym meczu Habs nie wygrają, pojadą do Nowego Jorku z bilansem 0:2 a taki rezultat może zakończyć się tragedią i utratą marzeń o Stanley&#39;u.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
W obliczu kontuzji Price&#39;a granie Canadiens to zbyt dużo ryzyko moim zdaniem, a Lundquist na playoffy złapał życiową formę.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
na argumenty w stylu: &quot;czy Habs znów mogą zagrać tak źle? Moim zdaniem nie.&quot; jest tylko jedna odpowiedź ????????????
nie twierdzę, że Rangers ten mecz wygrają, ale nie ma chyba ludzi zdrowych na umyśle którzy widzieli ostatnie 4 mecze nowojorczyków i ładują kasę przeciwko im. Nie wciskajcie ludziom kitu, bo jeszcze to zagrają i stracą pieniądze.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
ale nie ma chyba ludzi zdrowych na umyśle którzy widzieli ostatnie 4 mecze nowojorczyków i ładują kasę przeciwko im. Nie wciskajcie ludziom kitu, bo jeszcze to zagrają i stracą pieniądze.
Ja widziałem te mecze w serii z Penguins i moim zdaniem żadnej rewelacji nie grali. Mają oni jednak jeden mega atut, czyli Lundqvista, który wyczynia ostatnio cuda. Co ciekawe przez cały sezon Rangersi lepiej grali w meczach wyjazdowych niż u siebie, więc wcale nie zdziwi mnie tutaj ich wygrana, prowadzenie 2:0 w serii i nastepnie oddanie dwóch spotkań u siebie...


Dla mnie i tak zwyciężca NHL jest w parze Blackhawks-Kings. Poziom gry na Zachodzie według mnie jest o poziom wyższy i kto by nie awansował z pary Canadiens-Rangers, to w finale nie daję tej drużynie zbyt dużych szans. Wszytko wskazuje na to, że Blackhawks obronią tytuł.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Montreal Canadiens - New York Rangers

Mecz numer 2 w finałach konferencji na Wschodzie. Canadiens bez Price-a w bramce, co stawia ich tutaj w ciężkiej sytuacji. Nowojorczycy idą po swoje i muszą przełamać tą morderczą passe 7-meczowych serii. Lundqvist po bardzo przecietnym sezonie złapał forme na ostatnie prostej a to oznacza że Rangers bedą niesamowicie trudni do pokonania. Pierwsze spotkanie zagrali bardzo pewnie w ofensywie, pokazali cały swój kunszt oraz głód zwycięstwa, gdyż już kilka lat zachodzą daleko, lecz i tak odpadają. Sądze że tym razem wykorzystają zaistniałą sytuacje, muszą szybko rozprawić sie z Habs, by dobrze przygotować sie do finału i uważam że ta sztuka wkońcu sie im uda. Stawiam na gości.
Rangers OT 1,95 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Montreal Canadiens - New York Rangers
Rick Nash under 3,5 shots |1.86| Betsson !

✅ 2 shots

Po długim namyślę jednak postanowiłem sobie pograć w tym spotkaniu pewien kupon, zdecydowałem się na #61 zawodniku, o jak wiadomo bardzo dobrych warunkach do zdobycia bramek, ale dziś sobie gram jego under. W ostatnim meczu się nie co odblokował, bo strzelił bramkę w przewadze w Montrealu i mimo tego, że to była jego bramka od 12 meczy, dalej jest jakiś zgaszony. Jego zrywy są oczywiście na wysokich obrotach, ale jednak brakuje mu paliwa. Mimo, że gra w pierwszej linii, z Stepanem i Kreiderem to i tak Rick, gra jakoś w cieniu. Być może jeszcze ta kontuzja, którą się nabawił x czasu temu spoczywa, na jego barkach i nie może być do końca w pełni formy. Może się mylę ale każdy oglądający Strażników jest świadomy i wie, że to jest jeden z zawodników, który oddaję tych strzałów solidnie sporo. A ja jednak idę sobie w drugą stronę, bo mimo tego że po drugiej stronie zabraknie Price&#39;a tylko będzie Budaj, to dla Nasha, może być to kolejna szansa, na zdobycie punktu w meczu, ale jednak nie spodziewałbym się fajerwerków. Defensywa, Habs dziś w końcu musi stanąć na nogi i co najważniejsze, do Subbana będzie spoczywać ogromna odpowiedzialność aby zatrzymać Nasha, przed atakami, a wiadomo że to jeden z najlepszych defensorów na świecie i nie jednego zawodnika potrafi &#39;&#39;rozłożyć na łopatki&#39;&#39; Kluczem, do wygrania mojego betu będzie to, że zawodnicy Habs wyciągnęli odpowiednie wnioski i ich zadaniem będzie nie dopuszczenie, do bramki rywali, strzały z pewnością padną ale Nash będzie z pewnością odpowiednio kryty i obrona gospodarzy z pewnością mu nie ułatwi zadania w meczu. Stawiam na jego under.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
.. Nie BUDAJ, ale Tokarski ma bronić w Canadiens.. no cóż, nie spodziewam się jakiegoś dobrego jego występu, bo raczej doświadczenia to on nie ma w finałach playoff.. i jak Strażnicy znowu zrobią pogrom, to będzie kiepska sprawa... Trochę nie rozumiem polityki trenera dzisiejszych gospodarzy, bo jak na moje, to Budaj jest lepszym goalie i na pewno &#39;doświadczonym&#39; bardziej od tego Tokarskiego...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
Patrick Sharp under 3,5 shots |1.86| Betsson !

✅ 3 shots na styk

Dzisiaj już w nocy, Polskiego czasu bo o 2 drugie starcie, w finale konferencji, pomiędzy Królami z Hawks. Mój bet, dzisiaj znowu nie co inny i różni się od innych. Patrick jeszcze podczas RS, grał solidniej i bardziej poprawnie niż to jak gra w finałach tegorocznych po Puchar Stanleya. Dziś jego i jego kolegów z drużyny czeka rewanż na swoich śmieciach, z Królami. Ekipie, genialnie broniąca się podczas powerplay, ale również mająca swoje postoje w grze. W mojej opinii celuje dzisiaj w zawodnika, który mimo tego że ma ogromne doświadczenie i wielki potencjał, to ostatnimi czasy gra bardzo nierówno. Nie celuje tych strzałów bardzo wysoko, a co lepsze gra dopiero w trzeciej piątce. Ostatnimi czasy jakoś mniej minut dostaje od trenera, nie ukrywam to bardzo dobrze, dla mojego kuponu ale nie skreślam go. Wiem, że to ogromnej klasy zawodnik, potrafi w meczu ubić hattricka, ale i bardzo dobrze zaskoczyć rywali. Nie miej jednak uważam, że dziś to Królowie mimo ostatniej porażki się trochę postawią i mimo że to mecz w delegacji, muszą zapomnieć ostatnią porażkę, w której zagrali słabo mimo że górowali na tablicach strzeleckich. Sharp podczas playoff, tylko dwukrotnie przekraczał linie &#39;&#39;szotów&#39;&#39; z Dzikusami, kiedy była jeszcze dogrywka, oddał ich 7 i z Nutkami 4, również po dogrywce. Nie sądzę aby on dzisiaj się na tyle rozszalał, na lodzie. Nie jest powiedziane, że tych strzałów dziś nie będzie miał, bo będzie miał i tego jestem pewny, ale sądzę jednak że zagra na swoich nieco niższych obrotach, bo to że Jastrzębie mają inne perły w składzie to wiadomo. Liczę na dobry mecz, ale na under strzelecki w jego wykonaniu również.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom