>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
lexus 0

lexus

Użytkownik
Arizona (+3) ✅
Dallas (-3) ⛔
New Orleans (+1) ✅
Atlanta (-6) ✅
Pittsburgh (-3) ⛔

później dopiszę do każdego spotkania po kilka słów.

edit: przepraszam, że tym razem bez opisów..nie miałem jak.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Trochę NCAAF,jak idzie dobrze to trzeba spróbować kilka spotkań zagrać
Oregon State-Cincinatti 2 1,92✅ 18-28
Goście rozpoczeli sezon od 2 bardzo wysokich wygranych,47-15 z Rutgers oraz 70-3 z Southern Missouri State.Na Espn pisz o nich ze mogą mieć&quot;highest-powered under-the-radar offense in the nation&quot;Widziałem ich mecz z Rutgers i jak na moje to warto na nich zaryzykować bo gospodarze nie należą do potęg NCAAF i nie są faworytami w tym spotkaniu
Oregon-Utah 2(+5)1.95⛔ 31-24(Utah na 2 sekundy przed końcem pierwszej połowy z 1st&amp;goal zagrali pass :przeklina:,zamiast strzelać field goal:kwasny4565 ????
Goście wygrali 16 kolejnych spotkań z rzędu co jest najdłuższym aktualnie streakiem w NCAAF.Gospodarze sezon rozpoczęli kiepsko,od porażki z Boise,póżniej minimalnie wygrali z Perdue,dziś zagrają bez zawieszonego Blounta.Mecz powinien być bardzo wyrównany,handi +5 na Utah bardzo realne.
Iowa-Arizona 1(-4)1.94✅ 27-17
Gospodarze wygrali 16 z 17 meczy u siebie przeciwko nie rozstawionym zespołom.Jak na moje to wszystkie atuty są po ich stronie,w pierwszej kolejce męczyli się z Northern Iowa,w drugiej pokonali zdecydowanie Iowa State na wyjeżdzie 35-3.Dziś powinni wygrać co najmniej 1 TD.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
a ja z ncaaf sprobuje underdoga z Indiany✅ @ [email protected] i ofensywnie obie druzyny sa wyrownane..ale pojawiła sie informacja, że druzyna Akron zawiesiła swojego startera na pozycji QB ( 4 TD i 1 INT w 2 meczach), co jest dosc istotnym osłabieniem.


EDIT:

pewne zwyciestwo INDIANY 38-21:spokodfhgfh:
 
shen 408

shen

Użytkownik
Dziś chyba wszyscy zagrają na Titans i Bills którzy są zdecydowanymi faworytami i powinni spokojnie wygrać,do tego ja gram
Jets-Patriots 2(-3,5)2.07⛔Tom Brady to się nadaję ale do zbierania szyszek ????
Patriots wygrali z Jets ostatnie 9 spotkań na ich stadionie.W Week 1 szczęśliwie wygrali z Bills 25-24.Jets w pierwszym meczu łatwo poradzili sobie z Texans,dziś jednak przeciwnik jest bardziej wymagający niż tydzień temu.Wg mnie zdecydowanym faworytem tego meczu są Pats którzy mimo kiepskiej gry przeciwko Bills mają jednak u siebie w drużynie jeden duży atut czyli Toma Brady&#39;ego który co jak co ale jest QB o 2 klasy lepszym niż rookie Sancheza,który zagrał dobrze przeciwko kiepskim Texans ale przeciwko Patriots,którzy raczej nie zagrają już tak kiepsko jak tydzień temu nie będzie miał już tak łatwego zadania.

Green Bay-Bengals 2(+9)1.87✅
Oba zespoły zagrały tydzień temu dobrze w defensywie,Packers mieli aż 4 interceptions w wygranym meczu z Bears,Bengals też dawali rade do ostatniej akcji w meczu z Broncos.Ofensywnie Packers zagrali o wiele lepiej niż Bengals,którzy gorzej w ofensywie niż tak jak w meczu z Broncos raczej nie zagrają.Raczej nie będzie to mecz do jednej bramki,w Week 1 Packers zdobyli 226 yardów i wygrali dzięki dobrej defensywie,Bengals 307 i przegrali mecz dzięki kiepskiej ofensywie :-D.Mecz powinien być wyrównany,więc handi +9 jest raczej realne.
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
New England Patriots (-2,5) @ NY Jets @1,71
W pierwszych spotkaniach Patriots brakowalo wykonczenia, z kolei Jetsi wrecz przeciwnie zamieniajac 10z18 trzecich prob na pierwsze. Nowojorczycy zapowiadaja upokorzenie Pats i zaangazowanie jakby to byl mecz o super bowl. Czy to wystarczy ? Raczej nie : ) O ile obrona Jets prezentuje sie dobrze, a Pats srednio-slabo, to cala roznice robia strony offensywne obu zespolow. NE to jeden z najlepszych atakow, a NY jeden ze slabszych, do tego rookie QB ktory moze sie dac nabrac na rozne ustawienia obrony Pats. Mysle ze powtorki sprzed tygodnia nie bedzie i NE bedzie ko ntrolowalo gre rowniez na tablicy wynikow, ale wybieram bezpieczniejsza opcje czyli wygrana 3pkt przez Pats

Carolina Panthers (+6) - Atlanta Falcons @ 1,90
Mecz wewnatrz dywizji, wiec sporo twardej gry powinno byc. Pantery w poprzednim tygodniu zawiodly na calej linii, w glownej mierze dzieki swietnej obronie Eagles ktora pograzyla J Dellhomea przechwytujac go 4 razy sackujac 3 powodujac 1fumble. Zdaje sie ze gorzej byc nie moze. Obrona Atlanty nie jest az tak agresywna jak Philadelphii, wiec Delhomme bedzie mial troche wiecej swobody. Rowniez wiecej przestrzeni beda mieli dwaj RB Caroliny, ktora trzymajac wynik na styku powinna grac tak jak lubi biegajac na zmiane DeAngelo Williamsem i wracajcym do pelni sil Johnatanem Stewartem. Obrona Panthers mimo straty 38punktow nie zagrala tak beznadziejnie jak wynik wskazuje, zatrzymujac kilkukrotnie offens Eagles. Nie inaczej powinno byc dzis, Peppers i spolka potrafia skutecznie utrudniac zycie Turnerowi i Ryanowi. Spodziewam sie meczu na styku, wiec proponuje dodatnie handi na Caroline

jeszcze w kilku slowach o innych meczach
Pittsburgh Steelers @ Chicago Bears jak Michael napisal, bak Urlachera, koszmar Cutlera bedzie trwal dalej, Steelers -3

New York Giants @ Dallas Cowboys wszyscy psiocza na Cowboys a tymczasem Romo i spolka radza sobie bez TO rownie dobrze jak bez niego. Giants maja potencjal zeby zepsuc otwarcie nowego stadionu, wiec tutaj rozsadnym typem wydaje sie byc under 44,5 i ciekawe widowisko miejmy nadzieje ze bez udzialu ekranu wiszacego nad murawa : P Polecam wszystkim cierpiacym na bezsennosc : )

Indianapolis Colts @ Miami Dolphins, o tym meczu wiecej jutro, moim zdaniem najpewniejszy typ tego tygodnia to wlasnie zwyciestwo Indy z handicapem mniejszym badz wiekszym : )

o meczu Saints @ Eagles wiecej napisal lukascash, z ktorym sie w pelni zgadzam : ) jako ciekawostke proponuje obejrzec ten filmik.
http://www.youtube.com/watch?v=tVoqA-LKGb4&amp;amp;feature=player_embedded
Z takim QB, mozna wygrac i bez obrony ; )

Powodzenia wszystkim :spokodfhgfh:
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
nie wiem czemu ale chodza mi po głowie same dogi dzisiaj..czyli w kolejnosci od najpewniejszego wg mnie RAVENS✅(2.11), potem CARDINALS✅(2.44) i RAIDERS✅(2.11)

EDIT:
ARIZONA 31-17 Jacksonville
OAKLAND 13-10 Chiefs
RAVENS 31-26 Chargers
 
A 0

almighty

Użytkownik
NE Pats -3.0
Patrots zagrali bardzo slabe spotkanie, przez ponad 3.5 kwarty, ale pelnie swoich mozliwosci pokazali, kiedy w ciagu ostatnich 5 min spotkania zdobyli 2 TD i wygrali spotkanie z Buffalo 25-24. Tom Brady (QB NE Pats) rozegral pierwsze spotkanie po dlugiej przerwie i moim zdaniem z kazdym nastepnym bedzie gral coraz lepiej. Jets ostatnio pozytywanie zaskakuja, ale poniewaz oceniam NE jako mocniejsza druzyna to przy niskim handi stawiam na ich zwyciestwo. Jets ma szanse na dobry sezon, ale to nie bedzie druzyna z najwyzszej polki - tak jak Steelers, Patroits, Giants, itd..
edit: Pats graja zdecydowanie ponizej oczekiwan i wychodzi na to, ze swietna koncowka spotkania w pierwszym tygodniu nie oznaczala poczatku lepszej gry. 0/3 w end zone i punkty tylko 9 pkt (3FG) to nie to, czego spodziewali sie wszyscy po powrocie TB.
Washington Redskins (-9.5)
Widzialem gre Washingtonu w pre-season i pokazali, ze potrafia grac w football. W zeszlym tygodniu przegrali na wyjezdzie z NY Giants 17-23. Rams to jedna ze slabszych druzyn w lidze i szczegolnie na wyjazdach nie powinni nawiazac walki. Najlepiej pokazuje to poprzednie spotkanie w Seattle, gdzie przegrali 0-28. Handi jest wysokie, ale wydaje mi sie, ze przewaga powinna zostac wypracowana juz w pierwszej polowie.
edit: Washington 0/5 w end zone i tylko 3FG. zwyciestwo 9-7 to zdecydowanie poniezej oczekiwan.
Pittsburgh Steelers (-2.5)
Steelers jest druzyna, na ktora bardzo czesto stawiam przy niskich handicapach. Maja swietna defensywe i bardzo skutecznie graja w ostatniej kwarcie, gdzie potrafia odwracac losy spotkania - Ben Roethlisberger to jeden z najinteligentniej grajacych QB w lidze. Bears dobrze zaczeli sezon i dzisiaj na pewno nie bedzie latwo ich ograc, ale tak jak pisalem - swietna defensywa, umiejetnosc wygrywania koncowek + Ben Roethlisberger sklaniaja mnie do grania na gosci.
edit: Steelers przegrali na wlasne zyczenie 14-7 i niewykorzystany FG. Przy 14-14 kolejny niewykorzystany FG i w rezultcie to gospodarze po chwili objieli prowadzenie 17-14. O/2 FG w kluczowych momentach oraz 0-10 w 4Q.. nie pamietam Steelers w takim stylu przegrywajacych spotkania.
San Diego Chargers vs. Baltimore Ravens over 40.5
Spotkanie dwoch druzyn, beda sie w tym sezonie liczyc. Obie maja dobrych rozgrywajacych, skutecznie wykrzystywali swoje szanse w poprzednim spotkaniu. Wydaje mi sie, ze dzisiaj ofensywa zdominuje to spotkanie, bo defensywa nie gra jeszcze na takim poziomie jak potrafi. 5 TD + 2FG to zdecydowanie w zasiegu obu ekip.
edit: juz w pierwszej polowie 21-16 i pewny over w tym spotkaniu.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Jets-Ne patriots
under 44,5
kurs: 1,91

Obrona Jest zagrała bardzo dobre spotkanie z HOU, do tego niezly debiut Sancheza
Dzisiejszy mecz traktuja jak SuperBowl. Watpie by NE przegrało , Brady zagrał srednio ale co mial zrobic to zrobił przeciw Buffalo, dzis bedzie miał trudniejsze zadanie .
GB-Cin
1(-9)
kurs:2,13

Bengals bez obrony jak i 0 atatow w ataku, GB ograli niezlych misków a dzis powinni kilka przylozen dolozyc.
Titans-HOU
1(-7)
kurs: 1,97

HOU tragicznie z Jetsami, Titans to jeszcze mocniejsza druzyna, walczyli na rowni z ubieglorocznym zdobywca SuperBowl. ROk temu to wlasnie Houston ich zatrzymali , dzis maja okazje do rewanzu
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Bengals bez obrony? bardzo ciekawe stwierdzenie biorąc pod uwagę, to że w poprzednim sezonie mieli 12 obrone w lidze jesli chodzi o umozliwione yardy..a obrona ta zostala jeszcze wzmocniona w tym sezonie

Bengals zero atutów w ataku?

Vader// Spokojnie. Jak się nie zgadzasz to napisz to bez uszczypliwości ;) ????


EDIT:
ok..sorry
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
To co pokazali Titansy dzisiaj woła o pomstę do nieba ..., nie wiem jak można z tygodnia na tydzień tak się zmienić i grac taką chałę tym bardziej że Texans nie grali jakoś szczególnie. Z takim difensem daleko nie zajadą.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
To co pokazali Titansy dzisiaj woła o pomstę do nieba ..., nie wiem jak można z tygodnia na tydzień tak się zmienić i grac taką chałę tym bardziej że Texans nie grali jakoś szczególnie. Z takim difensem daleko nie zajadą.
Coz..wypada podziękować trenerowi Titans Jeffowi Fisherowi za jego play-calling..Titans w 9 minucie byli na 35yardzie Texans i byl 4th down..a ten debil zamiast kopac field goala wybral 4th down conversion i Titans stracili pilke...
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Bengals bez obrony? bardzo ciekawe stwierdzenie biorąc pod uwagę, to że w poprzednim sezonie mieli 12 obrone w lidze jesli chodzi o umozliwione yardy..a obrona ta zostala jeszcze wzmocniona w tym sezonie
Bengals zero atutów w ataku?
kompletna nieznajomosc tematu
mialem na mysli ich mecz w WEEK 1, a po2 co ma tamten sezon do tego
Jets udawadniaja ze beda sie liczyc w walce o PO
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
mialem na mysli ich mecz w WEEK 1, a po2 co ma tamten sezon do tego
Jets udawadniaja ze beda sie liczyc w walce o PO
pozwol ze Ci wyjasnie co ma tamten sezon do tego... defensive unit Bengals nie stracil zadnego istostnego zawodnika..dodatkowo zostal wzmocniony trzema solidnymi zawodnikami DT Tankiem Johnsonem, S Royem Williamsem i LB Rayem Maualugą...a nie od dzisiaj wiadomo, ze defensywy, które dłuzszy czas graja w niezmienionym skladzie robią spore postępy..i to ma własnie tamten sezon do tego:-D...więc pisanie, że Bengals nie maja obrony ani ataku (QB Palmer, RB Benson, WR Ochocinco, Coles, Henry) jest nie na miejscu, a w Week1 obrona Bengals zagrala bardzo dobrze oddajac tylko 2 field goals i jeden przypadkowy touchdown.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Co do Bengals to widziałem ich 2 mecze(jakoś lubię tych cieniasów,mój pierwszy team w NFL któremu kibicowałem :-D)i co jak co ale ich obrona jest mocna,tak jak lukascash napisał mają tam kilku ciekawych graczy(Maualuga!)ich największą bolączką jest ich QB czyli Palmer który ruszą się jak frankenstein :-D,wczoraj jednak dał rade,identycznie w Titans gdzie ich najsłabszym graczem jest Collins(wg mnie).Co jak co ale jak się na takiego RB jak Johnson to trzeba się naprawdę postarać by przegrać.Texans mają Andre Johnsona który wczoraj robił cuda i łapał niesamowite piłki.
http://www.youtube.com/watch?v=Uc7Mgjs-AqA&amp;amp;feature=player_embedded
 
shen 408

shen

Użytkownik
South Carolina-Mississippi 2(-4) 1,94 ⛔16-10 ????
Goście są na 4 miejscu w rankingu zespołów NCAAF,najlepszym w swojej historii od prawie 40 lat.Są zdecydowanymi faworytami tego spotkania,w swoich 2 dotychczasowych meczach rozbili przeciwników 30 i 46 punktami,mają jednego z lepszych QB w futbolu akademickim.Rok temu przegrali z SC 24-31,ale wcześniejsze 5 meczy z SC wygrali,dziś powinni dać rade.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
A oto moje propozycje na 3 tydzień

Tampa Bay Buccaneers
- New York Giants ✅
Typ:2
Kurs:1.33
Mam nadzieję że tutaj obejdzie się bez niespodzianek i Giantsy pokonają nie tak złą Tampe, mają 0-2 ale nie grają aż tak źle, jak wskazuje na to wynik. Rush i pass podobny Manning i Leftwich także w podobnej formie a więc mecz może być znacznie ciekawszy w porównaniu do kursu, ja jednak skłaniam się na Giantsów.
Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers ⛔
Typ:2
Kurs:1.48
Czas postawić na Steelersów ostatnio wtopili, ale z tego co czytałem to przez kopacza 2 field-goale missed w 4 kwarcie. Cincinnati lepsze niż rok temu, ale chyba sa jeszcze za słabi aby ograć Steelersów. Licze na Bena i na ostry difens.

Buffalo Bills - New Orleans Saints
⛔
Typ: +6 Bills
Kurs:1.91
New Orelan jak narazie w offense robi sieczke i trudno będzie ich zatrzymać w ataku. Jednak Buffalo to nie takie cieniasy i myślę że mecz będzie wyrównany. Mecz ten zasługuje na obejrzenie live hehe
Houston Texans - Jacksonville Jaguars ⛔
Typ:1
Kurs:1.48
Houston w miarę dobrze pokazało się z Tytanami w difensie, mieli sporo szczęścia w meczu, ale liczy się zwycięstwo, które na pewno doda im więcej powera na mecz z Jaguarsami, którzy maja 0-2 i mam nadzieje że będą mieli 0-3. Pass Jaguarów bardzo słaby jedynie 197 rush-103 a więc bida z nędzą jak narazie. Stawiam na Houston i na Johnsona
I jeden suchy typ
Oakland Raider s- Denver Broncos ✅
Typ: 2
Kurs:1.75
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
WEEK 3

HOU(-6)@2,11 ⛔ (24:31)
ATL(+3,5)@1,96 ⛔ (10:26)
DET win@3,10 ✅ (19:14)
BAL(-13,5)@1,85 ✅ (34:3)
MIA(+6)@1,85 ⛔ (13:23)

JAX jak do tej pory 0-2 ale z mocnymi rywalami. Jednak HOU u siebie nie powinno mieć problemów i wygrana z przewagą TD bardzo możliwa.
Słaba postawa NE oraz możliwe osłabienie ( Moss, Welker) stawia w roli faworytów dobrze spisującą się ATL a już na pewno z plusikiem.
DET to typ ryzykowny ale wart spróbowania. Lions wkońcu muszą kiedyś wygrać, może dzisiaj z przeciętnym WAS? Jedno jest pewne, to będzie bardzo zacięte spotkanie.
Tradycyjnie typ przeciwko CLE:-D Ravens mają szanse wkońcu przypomnieć sobie jak się dobrze broni, bo dotychczas tracą średnio 25 pkt. Dziś nie powinni pozwolić na więcej jak 10.
MIA jak do tej pory 4-0 z SD. L.T prawdopodobnie znów nie zagra a MIA w ostatnim meczu wyglądali bardzo ciekawie. Ogólnie też powinien wejść każdy over w tym spotkaniu.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
no to lecim z tym koksem :twisted: / pinnacle

Denver (-1) 1,820 ✅

3-0 na start dla Denver wygląda interesująco. Oakland nie wygląda imponująco, ani nie jest najlepszym wyborem NFL w ciągu kilku ostatnich lat. Zero organizacji, brak dobrego QB. Broncos 5-1 ATS v Riders, Denver away 8-3 ATS na 11 ostatnich meczu. Może jakiś blowout w wykonaniu Denver?

Minnesota (-6.5) 1,945 ⛔

dla 49 to drugie wyjazdowe spotkanie. Nie wydaje mi się, żeby mieli tyle pary w offensywie aby powstrzymać Minnesote.

New Orleans (-6) 2,000 ✅

Drew Brees i wszystko jasne ;) Jak dla mnie był on najlepszy w dwóch ostatnich spotkaniach i dziś może być po raz trzeci. NO w offensywie nadal zachwyca i nie wydaje mi się, żeby Buffalo potrafiło ich dziś powstrzymać.

Detroit (+6.5) 1,962 ✅

Detroit nieźle zagrało w 1 połowie przeciwko Minnesocie i prowadziło 10-0, ale przegrało. Washington nie ma tyle pary co Vikings. Co prawda wygrali oni ostatnio, z najgorszą ekipą w zeszłym tygodniu Rams, ale mecz zagrali w domu. &quot; Washington is just 3-13-3 ATS against a team with a losing record.&quot;. Upatruje tu zwycięstwa Detroit, a z +6.5 nie powinno być problemów.

Atlanta (+4.5) 2,020 ⛔

&quot;The Patriots are just 2-9 ATS at home&quot; i nie wiem czy Patriots będą potrafili powstrzymać Michael Turner, Tony Gonzalez, Matt Ryan czy resztę offensywy Falcons. Widzi mi się tutaj też over, i nadzieja, że Falcons jakoś znajdą drogę na wygraną albo chociaż na pokrycie hc.

Houston (-4) 2,050 ⛔

widzi mi się tu public bet, po tym jak Houston pokonało away Tennessee. Jacksonville nie potrafiło w zeszły weekend powstrzymać Arizony a dziś pojawia się niezła ekipa, która spokojnie może ich powstrzymać. &quot; Houston is 7-2 ATS and they are 6-1 ATS in their last seven games at home against the Jags. &quot;

i ostatni Pittsburgh (-3.5) 2,010 ⛔
po frajerskiej porażce z Miśkami w ostatnią niedziele dziś powinni pokazać się z dobrej stronie jak przystało na ubiegłorocznego mistrza.

edit: Pittsburgh znow w koncowce oddaje zwyciestwo. wyszlo jak widac. nastepnym razem trzeba bardziej pojsc na jakosc a nie ilosc.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Coś przeczuwam niespodzianki w Week 3,zobaczymy póżniej,moje typy
Rams-Packers 2(-6.5) 1.98 17-36✅
Cała drużyna gospodarzy wygląda fatalnie,mają przedostatnią ofensywę w lidze,zdobyli 7 punktów w 2 spotkaniach,przegrali 12 kolejnych spotkań,do tego ostatnie 5 spotkań w St.Louis.Goście są zdecydowanymi faworytami,mają zdecydowanie lepszy skład,w 2 pierwszych meczach sezonu ich defense miało 6 interceptions.Dziś powinni sobie poradzić z Rams
Jets-Titans 2 2,15 24-17⛔Collins :kwasny4565::kwasny4565::kwasny4565:
Goście must win,bo może być po sezonie dla nich.Jets jak na razie 2 wygrane dzięki defensywie.W tym meczu raczej nie będzie tak łatwo jak we wcześniejszych spotkaniach.Titans nie są aż tak kiepscy by mieć 0-3,do tego mają Chrisa Johnsona który powinien zrobić różnice.
Vikings-49ers 2 3,38 27-24⛔Favre :przeklina::przeklina::przeklina:
Goście mają 3 w lidze rushing defense/53 yardy na mecz.W meczu z Vikings całą obrona skupi się na zatrzymaniu AP.Jak do tej pory poza AP ekipa Vikings nie pokazała niczego nadzwyczajnego,ograli kiepskich Browns i Lions.Mają ostatni w lidze passing offense/119 yardów na mecz,Favre jak na razie nie błyszczy.Goście ekipa 49ers ograli Cardinals oraz Seahawks,nie stracili jeszcze w tym sezonie rushing TD,ich defensywa robi naprawdę dobre wrażenie,dziś przy pomyślnych wiatrach powinni postarać się o niespodziankę.Jak na moje to powinien być to bardzo wyrównany mecz.
Do tego
Texans(-3,5) 1.98 24-31⛔
Giants(-6,5)2.03 0-24✅
edit
A co do innych meczy to Bengals idą na mistrza :-D.To co pokazali Steelers w drugiej połowie żenada,choć Palmer też w końcówce pokazał wielką klasę,ten WR Steelers co nie złapał piłki w endzone w 4 kwarcie powinien zostać honorowym obywatelem miasta Cincinatti.:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom