>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
shen 408

shen

Użytkownik
Seahawks-Jaguars 2 2.07
Goście w 2 ostatnich meczach 68 punktów oraz ponad 800 jardów,z meczu na mecz ich ofensywa gra coraz lepiej.Gospodarze przegrali 3 mecze z rzędu,mają pełno kontuzji w składzie do tego ich podstawowy QB wraca do gry po 3 tygodniach przerwy.Gra gospodarzy ostatnio z meczu na mecz wygląda coraz słabiej tak w obronie i w ataku.Wg bardzo trudno będzie im zatrzymać rozpędzonych Jaguars.Seahawks tydzień temu zostali rozbici przez Colts
Broncos-Patriots 1 2,51
Tak jak Piotrek napisał difens Broncos jest w tym roku zajebisty,tracą średnio 6 punktów na mecz,są drudzy w średniej ilości jardów straconych na mecz.Ich coach 3 ostatnie lata był koordynatorem ofensywy w Patriots,więc co nieco wie o zespole i zawodnikach z Bostonu.W ekipie Pats jak na razie Tom Brady nie przekonuje,Pats zagrają bez swojego pierwszego RB Taylora.
Cardinals-Texans 2 2.89
Oba zespoły bardzo mocne w ofensywie i bardzo kiepskie w defensywie,oba zespoły przegrały wszystkie mecze u siebie jak na razie.Ja stawiam dziś na Texans którzy z meczu na mecz poprawiają swoją defensywę,w meczu z Raiders zatrzymali przeciwników na 165 jardach,ich QB jak na razie też robi o wiele lepsze wrażenie niż QB Cardinals.W statystykach oba zespoły prawie tak samo_Oba teamy jak na razie grały ze sobą raz,na terenie Cardinals wygrali Texans 30-19
Do tego
49 ERS-Falcons 1(-2,5)1,83
Panthers-Redskins 1(-3,5)1,83
Lions-Steelers 2(-10,5)1,98
Rams-Vikings 2(-10)1.90
 
A 0

almighty

Użytkownik
WEEK 5
Pierwsze przemylenie odnosnie dzisiejszej kolejki - buki podniosly nienaturlanie linie na faworytow, bo zdecydowanie w pierwszych 4 tygodniach favor ATS bylo na plusie. Wysokie handi, nawet ponad 2TD sklania do grania na dogi.. ale jezeli dogi nic nie graja to postanowilem odpuscic i wybralem 3 typy na niedziele.

Minnesota Vikings (-9.5)
at St. Louis Rams @1.80 ✅ ✅ ✅ (38-10)
Rams to jedna wielka porazka i nie ma co sie rozpisywac na temat ich gry. W tym sezonie juz 2 razy zakonczyli spotkanie bez punktow, porazki roznica 28, 21, 2 i 35 pkt i bilans 1-3 ATS. Tylko ze slabymym Washingtonem nie przegrali roznica ponad 20 pkt, ale 7 zdobytych punktow w tym spotkaniu to nie jest jakies wielkie osiagniecie. Minnesota rozpoczela sezzon od 4-0 (3-1 ATS). W 1-2 tygodniu grali ze slabymi druzynami na wyjezdzie i spotkania zakonczyly sie pewnymi zwyciestwami roznica 14 pkt. Rywale w pierwszych kolejkach sa moim zdaniem zdecydowanie mocniejsi od Rams i dzisiaj spodziewam sie na prawde wysokiej wygranej. B. Favre (837 yards, 8TD, 1 INT, rat. 103.8
), A. Peterson (468 yards, 5TD), brak obrony Rams oraz nieudolnosc w ataku sklaniaja do grania na dwucyfrowe zwyciestwo gosci.

New England Patroits at Denver Broncos (+3.5) @1.80
✅ ✅ ✅ (17 -20)
Zgadzam sie z tym co napisal Shen. Obrona Denver robi wrazenie, w ataku graja bez fajerwerkow, ale solidnie i nie popelniaja bledow. Patriots ostatnio coraz lepiej, ale dzisiaj graja na wyjezdzie i czeka ich ciezkie spotkanie. Mysle, ze wszystko moze rozstrzygnac sie na poziomie FG, a wtedy handi wydaje sie dobrym rozwiazaniem.

Indianapolis Colts (-3.5)
at Tennessee Titans
✅ ✅ ✅ (31-9)
Indianapolis 4-0, Tennessee 0-4 - teoretycznie nie ma sie nad czym zastanawiac, ale uroki ussports sa takie, ze kazdy moze wygrac z kazdym. Dzisiaj kolejny raz nie wierze w przlamanie Titans. Graja pozniej oczekiwac, poprzedni sezon to juz tylko dobre wspomnienie i w tej chwili sa jedna z najslabszych druzyn w lidze. Przewaga Tennessee jest rushing-play, ale biorac pod uwage fakt, ze Colts niezle bronia przeciwko RP, a ofens opieraja na passing-play sadze, ze to goscie maja wiecej argumentow. Przelamanie Tennessee nastapi moim zdaniem dopiero po bye-weekend, czyli najwczesniej w WEEK 8.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
BRONCOSSSS !!!
Ogladanie Denver w akcji jest lepsze od ogladania horrorów hehe. Świetny mecz szczególnie ostatnia 4 kwarta. Orton w świetnej formie jego podania były pierwsza klasa. Czasami denerwowało mnie że zamiast grać pass z dobrymi rzutami Ortona, grali rush Moreno który często nie dał rady przebić się przez obronę i zdobyć choć 1 jarda. Więcej gry na Ortona i Denver widzę przynajmniej w półfinałach. Denver miało też sporo szczęścia, ale podobno szczęście sprzyja lepszym i tak trzymać.
Jeszcze tylko Coltsy i 100% niedziela z fajnymi kursami wejdzie ????
Edit:

Piękna niedziela. Co do meczu Indianapolis początek bardzo dziwny najpierw fumble ze strony Titans później, strata piłki Coltów przy łapaniu punta a następnie Interception Manninga. Ale taka dziwna gra utrzymała się na szczęście tylko 1 kwarte. Później Colty dały popis w difensie jak i zresztą do końca meczu difens pierwsza klasa. Najważniejsza akcja meczu dla mnie to 2 kwarta i 58 sek do końca Colty zaczynają ze swojego 20 jarda i przy pięknych podaniach Peytona ( i 2 karach Titansów za atak na QB po rzucie) w 48 SEKUND Colty zdobywają TD!!!!. 3 kwarta to już luźna gra Coltów a dla Titansów odechciało się już grać. Jak dla mnie w tej chwili gra Indianapolis jest nr.1 w lidze, mają bardzo dobry difens no i Peytona który wczoraj nie był w swojej 100% formie a i tak potrafił poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa.

Miejmy nadzieje że za tydzień acc typów będzie podobne ????
See ya next week
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Trochę więcej, bo w zeszłym tygodniu nic nie pisałem. Byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu... a to nie ta kwestia ???? I tak:

HOU +3,5@2,04
GB-DET over 48@1,89
BAL+3,5@1,70
NYG win@2,63
SEA-ARI over 47,5@1,94
PHI -13,5@1,83
Betsson

To byłem ja. Jarząbek

Szczęscie CIN na wygrywanie meczów w końcówce kiedyś musi się skończyć, a jeśli nawet, to HOU z małym plusikem powinno wejść. Nie ukrywam, że łatwo nie będzie, bo słaba obrona musi sobie poradzić z nr 1 wśród RB - Bensonem, ale liczę na determinację Texans i wyrównane spotkanie.
Ostatnie 4 spotkania pomiędzy GB a DET były bardzo overowe a i w tym sezonie obie drużyny nie żałują sobie punktów. Zbliżone ataki i obrony na poziomie 330yds na mecz pozwalają otwarcie myśleć o 2 TDs dla Lions plus 1-2 FGs. Resztę dołożą Packers. Jedyną przeszkodą może być kontuzja podstawowego WR DET- Johnsona. Narazie ma status questionable.
Wciąż poszukuję tego dobrego, zeszłorocznego BAL... Brakuje im tego zacięcia co w ostatnim sezonie. Poprawili ofensywę, jako tako trzymają się w defensywie, a przegrywają z CIN... liczę disziaj na silną determinację i motywację, na powstrzymanie A.P. poniżej 100 yds i na przechwytywanie Favre.
Kto ma powstrzymać rozpędzone NO, jak nie obrona nr 1 w lidze. Obydwie drużyny dysponują podobną siłą ataku i pozostaje tylko pytanie czy Eli zaleczył już swoją kontuzję.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Michael Ellis co do twoich typów to nie zachwycalbym sie wynikami Gigantów w tym sezonie , grali narazie ze slabymi Redskins i wygrali 1 TD , pozniej ledwo co z przecietnymi Cowboys. Nastepnie 3 latwe zwyciestwa z najgorszymi druzynami ligi Oaklands , Chiefs i Buccaners. Kto mial zaskoczyc ich obrone? Jamarcus Russel i jego 8/13 C\ATT i 100 y ? Teraz Giants maja naprawdw ciezki kalendarz i czuje ze ich bilans znacznie sie pogorszy po nastepnych 5 kolejkach. NO z kolei jak zwykle doskonale w ataku , poprawili obrone, niesamowita presja na QB przeciwniku i wymuszanie bledów , Darren Sharper odcina skrzydlowych od podan i z latwoscia przechwytuje podania. Saints pokonali Lions , rutynowo zdobyli 45 pkt tak mialo byc, pozniej mecz ktory pokazuje siłe Saints czyli pokononanie Eagles na ich stadionie 45-22 , swietna obrona Eagles rozmotowana na kawałki , wiem ze nie gral McNabb ale on Breesa by nie powstrzymal. Pokonanie Bills to nic wielkiego ale Jets pokonanie Jets w dobrym stylu pokazuje ze NO nie zamierza zwolnic, nie przegrywali w tym sezonie nawet przez SEKUNDE, potrafia caly czas kontrolowac wynik spotkania i mysle ze pokonaja Gigantów . Brees zagral ostatnie 2 spotkanie ponizej 200 jardów i mysle ze po bye week teraz pokaze swoja klase. Stawiam na Saints. Nie rozumiem tez grania na Texans ktorzy nic nie pokazuja , nie maja akcji biegowych , jedyna ich sila to polaczenie Schaub-Johnson. Bengals maja Palmera , maja Ochocinco ale maja tez defensywe i radza sobie w trudnych sytuacjach. Mieli do tej pory samych mocnych rywali(nie liczac Browns z ktorymi i tak zawsze ciezko sie im gra), a maja bilans 4-1 , Pokonali Steelers , Green Bay na ich stadionie i kolejny ciezki wyjazd z Ravens. Przegrali tylko z Broncos , Bengals naprawde zyskali pewnosci siebie i moim zdaniem nie powinni miec problemow z Houston. Baltimore to mecz pod wielkim znakiem zapytania , Ravens nie graja juz takiej obrony jak kiedys ale te 5-0 Vikingów jest troszke ,,przereklamowane&#39;&#39; , nie pokonali nikogo znaczacego , Favre dostanie troszke presji i nie bedzie tak rózowo jak przeciwko Rams czy Lions. Mysle ze twoj typ na Ravens jest rozsadny , osobiscie nie ruszam tego meczu ale handicap na Ravens jest ok . Zgadzam sie co do overa w meczu GB, mysle ze sami Packers podejda pod 40 pkt w tym spotkniu. Ale i tak wszystko okaze sie w niedziele
Pozdrawiam , maroon
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Oczywiście, że się z Tobą zgadzam Marooned, że mecze HOU i NYG są trochę na wyrost, ale uważam, że obydwa zespoły stać na zrealizowanie tych typów.
Nie kwestionuję zwycięstwa CIN, bo po słabszym początku ( załatwili mi piękny kupon w pierwszym tygodniu ) zwycięstwa nad PIT, GB i BAL naprawdę robią wrażenie. Jednak Palmer nie przekonuje mnie do końca. Gra na trochę ponad 50% skuteczności i przy słabym ratingu. Bardziej obawiałbym się tutaj Bensona, bo HOU orłami przeciwko grze biegowej to nie są. Tak jak wspomniałeś, siłą Texans są Schaub+WRs i własnie na nich liczę. Nie oczekuję cudu, tylko wyrównanego spotkania, gdzie +3,5 da zwycięstwo.
Bardzo żałuję, że ESPN nie daje na żywo spotkania NYG-NO, bo to na pewno będzie wspaniały mecz. Faktem jest, że Giants mieli słabszych przeciwników ale styl w jaki ich rozbili nie podlega dyskusji. Defence trzyma QBs na ok. 100yds na mecz (kimkolwiek by oni nie byli) a Manning nie schodzi poniżej określonego poziomu. Jestem pod dużym wrażeniem gry Saints na początku sezonu, ale prze kursie 2,63 przy wyrównanych drużynach nie moge przejsć obojętnie.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Co do Bengalsów to jak dla mnie są zdecydowanymi faworytami z Texans.Palmer,Benson,Ochocinco i defensywa powinni zatrzymać Schauba i Johnsona,do tego rushing i obrona Texans w tym sezonie prawie nie istnieją,powinno być easy win choć pewnie jak co tydzień będzie można dostać zawału oglądając Bengalsów,lepiej więc odpuścić handi,Texans wg mnie z taką obroną to mogą 40 punktów stracić,jak ktoś ma silne nerwy to handi na Cincy.Co do Saints-Giants to ja stawiam na gospodarzy,Saints już w tym roku pokazali że są mocni.Pokazali ze poza Breesem też mają obronę która czasem potrafi wygrywać spotkanie.Giants poza meczem z Cowboys jeszcze w tym sezonie się nie wysilili.Drew Brees ma też lepszych WR niż Eli Manning,w obronie Giants też sporo dziur w tym meczu będzie.Do tego chyba jednak Panthers którzy w końcu wygrali po kiepskim meczu z Redskins,jutro z Buccaners powinni dać rade mimo tego ze są jak na razie bardzo przeciętni,no ale jak nie z Buccaners to z kim oni mają wygrywać?,powinni jutro dać radę oraz Seahawks którzy po powrocie Hasselbacka (4TD) tydzień temu rozjechali Jaguars 41-0.Vikings-Ravens no bet jak dla mnie,+13 na Lions też warte ryzyka,tak jak napisał Michael Ellis w meczu GB-Det powinno paść sporo punktów a Lions w tym roku są wiele lepsi niż ich bilans,choć obronę to mają kiepską.

edit Michael Ellis jak na razie Palmer mnie bardziej przekonuję niż Benson,bardziej spokojnego i wyluzowanego QB jeśli chodzi o 4 kwarte niema w tym roku w NFL :spokodfhgfh:
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Bardzo dobry typ na Texans handy i Giants ML, Michael Ellis. Kolega Maroon raczyl wspomniec, ze Bengals zawsze ciezko sie grało przeciwko Browns, ale juz zapomnial, o tym, że Giants zawsze toczyli cięzkie boje w Dallas. A juz zupełnie nie rozumiem zachwytów nad Saints i ich zwyciestwem nad Jets. Jezeli ktos spojrzał w statystyki, a nie sam wynik koncowy, to doskonale wie, ze Brees nie istniał w tym meczu i to byl jego najgorszy mecz w tym sezonie, a Saints wygrali głownie za sprawą beznadziejnej postawy debiutanta QB Marka Sancheza, ktory rzucil 3 INT. A Gianst trudno porownywac z Jets, bo chociaz obie druzyny sa z Nowego Yorku, to dzieli je przepasc. Giants maja najlepszą D-line i O-line w lidze (i wielu expertow twierdzi, że najlepsze w historii NFL), Manning wreszcie ma receiverow grajacych na bardzo dobrym poziomie-Smith, Manningham i Nicks - Giants all the way

Granie na Texans nie jest uzasadnione względami czysto sportowymi. Jak ktos obserwuje NFL od kilku lat to wie, że po prestizowych zwyciestwach , przychodzi tzw. letdown..co juz widoczne bylo w przypadku Bengals po wygraniu ze Steelers..męki z Browns, którzy w normalnych warunkach nie powinni istniec na boisku.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Nie wiem dlaczego taki zachwyt nad Texans i Giants.Texans co jak co,ale jak grali z Jets to nawet 200 jardów nie mogli zdobyć.Schaub i Johnson błysneli przeciwko Titans,Raiders,Jaguars i Cardinals czyli przeciwko bardzo kiepskim defensywą,rushing game to oni prawie nie mają.O co do Giants to ich defensywa wcale taka dobra nie jest,przeciwko Cowboys stracili 31 punktów.Do tego jak dotąd ogrywali samych słabeuszy.Saints w meczu z Jets pokazali ze jak Brees nie ma dnia to obrona potrafi wygrać mecz.A co do letdown jak lukascash napisał to w NFL niema czegoś takiego,tu każdy może wygrać z każdym,to nie piłka nożna,nawet kiepscy Browns tu mogą wygrać mecz.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Nie wiem dlaczego taki zachwyt nad Texans i Giants.Texans co jak co,ale jak grali z Jets to nawet 200 jardów nie mogli zdobyć.Schaub i Johnson błysneli przeciwko Titans,Raiders,Jaguars i Cardinals czyli przeciwko bardzo kiepskim defensywą,rushing game to oni prawie nie mają.O co do Giants to ich defensywa wcale taka dobra nie jest,przeciwko Cowboys stracili 31 punktów.Do tego jak dotąd ogrywali samych słabeuszy.Saints w meczu z Jets pokazali ze jak Brees nie ma dnia to obrona potrafi wygrać mecz.A co do letdown jak lukascash napisał to w NFL niema czegoś takiego,tu każdy może wygrać z każdym,to nie piłka nożna,nawet kiepscy Browns tu mogą wygrać mecz.
nie ma letdown? za mało czasu sledzisz lige, zeby takie rzeczy zobaczyc...kto widzial mecz Bengals ze Steelers i nastepnie Bengals z Browns doskonale wie, co to jest letdown i ze takie zjawisko występuje

co do Texans..nikt sie nimi nie zachwyca, a jesli tak to gdzie?..co do Giants..parafrazujac twoje zdanie..mecz z Cowboys pokazal, że jesli obrona nie moze wygrac meczu, to atak wygra dla Giants..a co do Saints Jets - wystarczy obejrzec mecz, żeby wiedziec jakie problemy mieli Saints z przemieszczaniem pilki przeciwko dobrej defensywie - Brees nie istnial w tym meczu, i czy rzeczywiscie obrona Saints wygrala ten mecz, czy moze Mark Sanchez podawał do graczy Saints bedąc pod END ZONE SAINTS

Fajnie jest dyskutowac z ludzmi, ktorzy nie widzieli meczu i bazuja na wyniku..pozdrawiam
 
shen 408

shen

Użytkownik
nie ma letdown? za mało czasu sledzisz lige, zeby takie rzeczy zobaczyc...kto widzial mecz Bengals ze Steelers i nastepnie Bengals z Browns doskonale wie, co to jest letdown i ze takie zjawisko występuje
co do Texans..nikt sie nimi nie zachwyca, a jesli tak to gdzie?..co do Giants..parafrazujac twoje zdanie..mecz z Cowboys pokazal, że jesli obrona nie moze wygrac meczu, to atak wygra dla Giants..a co do Saints Jets - wystarczy obejrzec mecz, żeby wiedziec jakie problemy mieli Saints z przemieszczaniem pilki przeciwko dobrej defensywie - Brees nie istnial w tym meczu, i czy rzeczywiscie obrona Saints wygrala ten mecz, czy moze Mark Sanchez podawał do graczy Saints bedąc pod END ZONE SAINTS
Fajnie jest dyskutowac z ludzmi, ktorzy nie widzieli meczu i bazuja na wyniku..pozdrawiam
Spoko,bez napinki w temacie.Po to jest FB by wyrazić swoje zdanie.Jutro jest mecz,ja stawiam na Saints,napisałem dlaczego i tyle.A co do Letdown to w dobrych teamach nie ma czegoś takiego,widziałem mecz Bengals Steelers oraz Browns Bengals i czegoś takiego tam nie było.Bengals w teorii powinni ograć łatwo Browns,a to ze się z nimi męczyli to inna sprawa,Browns pokazali w tamtym meczu charakter co się im odpłaciło tydzień póżniej wygraną wywalczoną w meczu z Bills.NFL to nie liga Hiszpańska gdzie Barca czy Real Madryt na luzie przyjeżdza ogrywać jakichś ogórków lekko,łatwo i przyjemnie.Tu nikt nie odpuszcza.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jakby Bengals zagrali z Browns tak jak ze Steelers czy Ravens, to Browns nie mieliby czego szukac w tym meczu. A tymczasem przyszedł letdown i Bengals o mały włos nie przegrali. Trudno powiedziec czy zespoly Oakland, Rams, Bills(obecnie), Browns nie naleza wlasnie do ogórków ligi. Jestem pewny, ze kilka zespołów z NCAAF spokojnie ograłoby Raiders czy Rams. peace
 
G 0

geers

Użytkownik
A jak widzicie takie typy na week?

San Diego - Denver 2
San Diego ostatnio ladnie pograło ze Steelers,ale wiadomo ze oni nie sa tak mocni jak sezon temu,Denver wiadomo najlepszy def ligi narazie,w ataku zawsze cos wcisnał

Jacksonsville(-9,5) - St.Louis 1
lub/i
New England(-9,5) - Tennessee 1

?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
A jak widzicie takie typy na week?

San Diego - Denver 2
San Diego ostatnio ladnie pograło ze Steelers,ale wiadomo ze oni nie sa tak mocni jak sezon temu,Denver wiadomo najlepszy def ligi narazie,w ataku zawsze cos wcisnał

Jacksonsville(-9,5) - St.Louis 1
lub/i
New England(-9,5) - Tennessee 1

?
Patriots owszem...patrząc na passing defense Tytanów nie powinno byc problemów z pokryciem..Jacksonville NO BET dla mnie, choc MJD powinien sie po nich przejechac...i mysle ze Denver znowu zaskoczy wiele osob w San Diego
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Co do JAX, to też mi się wydaje, że można postawić na Jones-Drew, jakakolwiek ilość yds by nie była do zdobycia.


edit:na bet365 znalazłem pow. 117,5@1,80.✅(rush+receiving) Nie widzę przeciwskazań...
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Co do JAX, to też mi się wydaje, że można postawić na Jones-Drew, jakakolwiek ilość yds by nie była do zdobycia.


edit:na bet365 znalazłem pow. 117,5@1,80.(rush+receiving) Nie widzę przeciwskazań...
dokladnie...brac i nie wybrzydzac
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Jakby Bengals zagrali z Browns tak jak ze Steelers czy Ravens, to Browns nie mieliby czego szukac w tym meczu. A tymczasem przyszedł letdown i Bengals o mały włos nie przegrali. Trudno powiedziec czy zespoly Oakland, Rams, Bills(obecnie), Browns nie naleza wlasnie do ogórków ligi. Jestem pewny, ze kilka zespołów z NCAAF spokojnie ograłoby Raiders czy Rams. peace
Moim zdaniem te zespoly z NCAAF nie przezylyby na boisku a co juz mowic o wygranej , teoria duzo przesadzona , Raiders graliby lepiej gdyby mieli wiecej zaufania do Russella a Rams to Jackson i jak narazie dlugo nic ale NCAAF to sa jaja nawet przy takich druzynach jak Raiders czy Rams. Co do ofensywnej lini Giants nie widze tutaj podstaw zeby nazwywac ja najlepsza w lidze (w histrorii? to juz napewno przesada) . Od lata najlepsza O-Line maja Pats i chyba nie mozemy o tym dyskutowac ???? Pozdrawiam , co do Bengals okaze sie w niedziele , mysle ze 4-1 po pokonaniu takich rywali jest wystarczajacym argumentem zeby zlac Texans. Ale przekonamy sie w niedziele bo jest to NFL i nie takie rzeczy sie dzialy ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Moim zdaniem te zespoly z NCAAF nie przezylyby na boisku a co juz mowic o wygranej , teoria duzo przesadzona , Raiders graliby lepiej gdyby mieli wiecej zaufania do Russella a Rams to Jackson i jak narazie dlugo nic ale NCAAF to sa jaja nawet przy takich druzynach jak Raiders czy Rams. Co do ofensywnej lini Giants nie widze tutaj podstaw zeby nazwywac ja najlepsza w lidze (w histrorii? to juz napewno przesada) . Od lata najlepsza O-Line maja Pats i chyba nie mozemy o tym dyskutowac ???? Pozdrawiam , co do Bengals okaze sie w niedziele , mysle ze 4-1 po pokonaniu takich rywali jest wystarczajacym argumentem zeby zlac Texans. Ale przekonamy sie w niedziele bo jest to NFL i nie takie rzeczy sie dzialy ????
Pats moze i mieli najlepsza O-line, ale 2 lata temu, kiedy dostali od Giants w finale SB..od tamtej pory zadna druzyna nie miala takiej O-line i D-line..i nie jest to zdanie moje, tylko ludzi, ktorzy grali w NFL kilkanascie sezonów..np. Dan Marino..musisz zerknąc na składy druzyn, bo sporo sie zmieniło i w tym momencie linia Patsów przy Giants wygląda mizernie..

Raiders i Rams dostaliby od kilku druzyn z NCAA..chociazby Alabamy Crimson Tide..i gra Raiders to nie jest kwesita zaufania do Russella, bo on jest beznadziejny..kolejny sezon i kolejny raz nie gra nic..nie nadaje sie do tej ligi
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Panowie, zostawmy w spokoju porównywanie NCCA z NFL.
Powiedzcie raczej co myślicie o max hc na NYJ ? Bo choć jest pojedynek wewnątrz AFC East a Jets więcej niż 7 pkt wygrali ostatnio u siebie w 2003r., to jednak tym razem powinni ostro potraktować Bills.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom