>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
A 0

almighty

Użytkownik
WEEK 3:
Tennessee Titans ML @2.20 ⛔
Baltimore Ravens (-13.5) @1.95 ✅
✅ ✅
Houston Texans (-3.5) @1.95 ⛔
Buffalo Bills / NO Saints over 51.0 @1.90 ⛔

Nie mam czasu napisac analiz, ale pomyslalem, ze podziele sie chociaz przemysleniami.
Po spotkaniach dopisze do tych typow jakies podsumowanie..
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Jeszcze jeden na noc
Arizona- Indianapolis ✅
Typ:2
Kurs:2.1
Co do krótkiej recenzji pomeczowej:
#Houston zawaliło to co stało się w końcówce po prostu... fumble gdzie zawodnik miałby TD albo 1 jard &amp;goal, juz nawet nie pamiętam kto to był. Mecz ogólnie pod znakiem &quot;do atakuuuuu&quot;, ale był przyjemny w oglądaniu.
#Reszta meczy bez niespodzianek, Vikingi w końcówce ale udało się, no i Detroit ale to chyba nie duża niespodzianka w przedmeczowych komentarzach sporo ludzi mówiło że Detroit powalczy no i niektórzy stawiali na nich za co szacuneczek. W Phila Kolb się rozkręca. Giants, Baltimore, Green Bay, New England lekko. Jetsy powalczyli i pykneli Tytanków. Zobaczymy co pokaże reszta.

Edit:Wychodzi na to że typy postawione na szybkiego bez większych przemyśleń i statystyk bardziej wchodzą niż te dla których zawsze poświęca się więcej czasu...


See ya next week
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
Mój skromny kuponik na WEEK 4:



Do tych dwóch dość pewnych według mnie typów można jeszcze dorzucić Minnesota - Green Bay na zwycięstwo Minnesoty (1,50).

Dla ryzykantów polecam:

Denver - Dallas 1 (2,25)
Miami - Buffalo 1 (1,95)

Życzę trafnych typów w tym week&#39;u i miło spędzonej nocy z niedzieli na poniedziałek:-D
 
shen 408

shen

Użytkownik
Browns-Bengals 2(-5,5)1,9820-23 ⛔:przeklina:
Gospodarze przegrali kolejne 9 spotkań,w tym 3 w tym sezonie,tydzień temu polegli z Ravens 3-34 zdobywając tylko 186 jardów.Po tym meczu w ekipie Browns nastąpiłą zmiana Quarterbacka,startera Bradego Quinna zastąpił Derek Anderson,obaj qb w meczu z Ravens mieli 4 interceptions,w tym Anderson 3.W meczu z Bengals nie wiadomo czy zagra Jamal Lewis który nie grał tydzień temu.Ofensywa Browns jest najgorsza w lidze jeśli chodzi o zdobyte jardy i przedostatnia jeśli chodzi o średnią zdobytych punktów na mecz.Ich Defensywa jest ostatnia jeśli chodzi o średnią straconych punktów na mecz oraz 30-ta jeśli chodzi o jardy.Generalnie Browns to obraz nędzy i rozpaczy,odwrotnie Bengals którzy z tygodnia na tydzień grają coraz lepiej,w week 3 ograli Steelers 23-20.Po kiepskim starcie dobrze prezentuję się Carson Palmer,w formie jest Cedric Benson,do tego defensywa która zatrzymałą Steelers w drugiej połowie powinna sobie poradzić z Browns którzy zdobyli tylko 1TD w tym sezonie.

do tego
Texans-Raiders 1(-9) 1,90 29-6✅
Najgorsza defensywa kontra najgorszy QB,ja liczę jednak jutro na defensywę która zatrzyma Raiders.
Patriots-Ravens 2 2,07 27-21 ⛔
Joe Flacco i obrona Ravens jak na razie robią lepsze wrażenie niż Patriots
Redskins-Buccaners 1(-7) 1,90 16-13 ⛔
Buccaners w meczu z Giants mieli tylko 86 jardów,grają z nowym QB.Redskins jeśli chcą w tym roku coś ugrać to muszą ten mecz wygrać.
Chiefs-Giants 2(-8,5) 1,90 16-27 ✅
Giants są wg mnie najlepszym na razie teamem w NFL,mają najmocniejszy atak i obronę,z Chiefs raczej łatwo sobie poradzą.
Jaguars-Titans 1(+3) 1,90 37-17 ✅
RB gospodarzy Jones-Drew miał 3TD w meczu z Texans,QB gości Kerry Collins miał tylko 15/37 przeciwko Jets,obrona Titans jak na razie wygląda dość kiepsko.

edit 4 zawały i 8 ataków serca po meczach Bengals,Browns grali 3 zagrywki przez cały mecz,do tego ich najlepszy gracz tj Cribbs szalał na returnach.Powinno być easy win a wyszło jak zawsze,3 punktów zabrakło :dfdrgdf:

 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
BAL win@1,97⛔

To spotkanie da odpowiedź na pytanie, co warte są obydwie drużyny w tym sezonie. Dla BAL to tak naprawdę pierwszy mecz z mocnym rywalem. Pats zwycięstwem mogą pokazać, że są na dobrej drodze w znalezieniu stabilizacji.
Jak do tej pory BAL na cztery spotkania z NE przegrali cztery. Ostatnie w 2007 nieznacznie 27-24, ale wtedy Pats zagrali sezon 16-0. W niedzielę do gry powinien być już zdolny WR Welker, który na pewno wzmocni siłę ofensywy Pats. NE u siebie nie przegrali 16 spotkań rzędu, gdy Brady zaczynał jako QB. Defensywa NE jest obecnie 6 w lidze i dobrze sobie radzi z grą podaniem, chociaż nie mają zanotowanego jeszcze żadnego przechwytu.
Więc skąd ta wiara w Ravens ?
Po pierwsze Joe Flaco. Udany początek sezonu - 6TD 2 INT Rate 101,4 a ofensywa Ravens jest obecnie drugą w lidze. Powtarzam, nie grali oni przeciwko wymagającym rywalom, ale w zeszłym sezonie nie mieli takiej siły ataku. Liczę na 3TD oraz 2-3 FG pomimo silnej obrony Pats.
Po drugie defensywa BAL. Dotychczas pozwolili średnio przebiec 51 yds swoim przeciwnikom, a że NE też niespecjalnie dużo biegają, Brady będzie zmuszony zdecydowanie więcej rzucać. I tutaj otwiera się szansa przed formacją obronną Ravens, która jak mało kto potrafi nękać QB. Brady choć jest super doświadczonym zawodnikiem, czasu na podjęcie decyzji będzie miał bardzo mało. Tym niemniej 2 TD powinny na pewno wejść.
i po trzecie banalne prawo serii, co przy chwiejnej formie NE i podobnej sile zepołów, może zadziałać.

Pogoda nie powinna przeszkadzać, ponieważ będzie pochmurno z lekkim opadami desczu. Jednym słowem zapowiada się arcyciekawe spotkanie, o którym można smiało rzec - hit tygodnia.


BAL naprawdę powinno to wygrać !!!! ostatni rzut był świetny ale jak słusznie zauważyli komentatorzy Clayton już zaczynał biec zanim złapał piłkę, pomimo że był już na +yds... Ravens poprawili ofensywę jednak obrona cały czas pozostawia wiele do życzenia. Pats wydaje się, że już wyszli na prostą. Bardzo ciekawe spotkanie.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Wisconsin Badgers @ Minnesota Golden Gophers
Wisconsin 2.16

Tego typu nie mozna ominąć. Wisconsin jest druzyną kompletną i duzo lepsza niz Minnesota. Jesli chodzi o ofensywę Wisconsin trudno sie o cos przyczepić. Bardzo dobry quarterback Scott Tolzien, wspolpracujacy z tight endami i wide receiverami, do tego dwóch świetych running backów Clay i Brown. Clay to poteżne chlopisko,ktory imponuje siła fizyczna, Brown z kolei jest bardziej dynamiczny i zabija szybkoscia. Obaj nie spisywaliby sie jednak tak dobrze, gdyby nie solidna linia ofensywna, ktora do tej pory bardzo dobrze chroni Tolziena przed sackami, a takze tworzy miejsce dla running backow.
Jesli chodzi o Minnesote, na rozegraniu wystepuje Adam Weber, ktory swietnie wspolpracuje z route-runnerem WR Ericem Deckerem (4 TD z 6 Minnesoty &quot;górą&quot;). I wlasnie jesli chodzi o WR corps Minnesota ma lekka, powtarzam lekka przewage nad Badgers, choc mozna polemizowac, bo WR Wisconsin Nick Toon swoja szybkoscia potrafi zgubic niemal kazdego obronce. Ogromną slaboscia Minn jest linia ofensywna, ktorej brakuje rozmiaru i talentu a co za tym idzie słabo chroni quarterbacka. Co do running backow Minnesoty, oni raczej nie odegraja wiekszej roli w tym meczu z kilku powodów - jak juz wspomnialem brak talentu i rozmiarów linii O znacznie utrudnia gre poprzez run, poza tym grupa linebackerow Wisconsin swietnie odczytuje running game przeciwnika, a po trzecie i co chyba najwazniejsze slabosci linii ofensywnej Minnesoty beda wymagadc podwajania zawodnikow defensywy Wisc, wiec linebackerzy beda miec mnostwo miejsca do popisu.

Decker z Weberem moga poczatkowo stawiac opor i mecz moze byc wyrownany, ale Wisconsin jest obecnie druzyna znacznie lepsza i to oni ostatecznie zwycieza.

EDIT:
na 7 minut przed koncem Wisc prowadzilo 24-13, mieli 3 down i 10 yards na 20 yardzie Minnesoty...fumble i TD Minnesoty..nerwowka do konca..na szczescie obrona Wisc staneła w koncowce na wysokosci zadania

31-28 Wisconsin✅
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Hello,
No to kilka typków z mojej strony:
New England- Baltimore ⛔
Typ:2
Kurs:2.05
Jeden z najciekawszych meczów tego tygodnia. Kurs na Baltimore warty ryzyka ponieważ grają bardzo dobrze, Flacco w świetnej formie. Moim zdaniem o meczu przesądzi lepsza obrona którejś z drużyn i mam nadzieję że będzie to obrona Ravensów.
Denver Broncos- Dallas Cowboys ✅
Typ:1
Kurs:2.25
Kolejny ciekawie zapowiadający się mecz. Tutaj liczę na niespodziankę i zwycięstwo gospodarzy, którzy jak dotychczas radzą sobie całkiem nieźle i na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Może Broncos nie mieli bardzo trudnych rywali jak dotychczas, ale myślę że stan 3-0 doda im motywacji do wygrania kolejnego meczu. Dallas ciągle na swoim średnim poziomie, a więc jak dla mnie zwycięstwo gospodarzy możliwe i kurs niczego sobie.
Cleveland Browns - Cincinnati Bengals ✅
Typ:2
Kurs:1.36
Cincinnati w dobrej formie, każdy komentator sportowy chwali ten zespół za postępy w porównaniu z ostatnim sezonem. Cleveland nic szczególnego jeden z najsłabszych zespołów, z beznadziejnym atakiem. Handi też możliwe.
 
A 0

almighty

Użytkownik
WEEK 4

Dallas Cowboys @ Denver Broncos


Denver rozpoczeli sezon od 3-0 (3-0 ATS). Wieksze wrazenie robi jednak to jak graja w obronie, gdzie nie pozwalaja rywalom na zdobywanie TD. Srednio w pierwszych spotkaniach tracili nieco ponad 5 pkt:
@ Oakland (1-2) 23-3
vs Cleveland (0-3) 27-6
@ Cinncinati (2-1) 12-7
Przeciwnicy to raczej druzyny z dolu tabeli (ewentualnie poza Cinncinati), ale mimo wszystko zatrzymanie rywali na tak niskim poziomie pokazuje, ze obrona nie popelnia prostych bledow. 1 TD i 3 FG w 3 spotkaniach niezaleznie od przeciwnikow to swietne osiagniecie. Ofensywa gra dobrze i w efekcie 3 pewnie wygrane spotkania. Kyle Orton gra niezle, nie popelnia bledow (663 yards, 3TD, 0 INT, rat. 91.2), rushing-play na niezlym poziomie (158.7 yards per game).
Dallas (2-1) poza porazka z NY Giants, ktorzy dotychczas byli jedyny powaznym rywalem odniesli 2 pewne zwyciestw:
vs Carolina (0-3) 21-7
vs NY Giants (3-0) 31-33
@ Tampa Bay (0-3) 34-21
Jak widac rywale (poza NYG) byli chyba jeszcze slabsi niz w przypadku Denver. Dallas w zeszlym sezonie slabo spisywali sie na wyjazdach, spotkanie z Tampa Bay pokazuje, ze ich obrona nie spisuje sie najlepiej. Tony Romo (735 yards, 4TD, 3 INT, rat. 85.2) przeplata swietne zagrania bardzo slabymi podaniami (3INT!). Do skladu powraca Marion Barber, wiec rushing-play na pewno beda mocna strona Cawboys. Denver pokazali jednak, ze potrafia dobrze bronic przeciwko grze biegowej i mysle, ze sa w stanie ograniczyc zdecydowanie poczynania ofensywne gosci. 10 sacks w wykonaniu gospodarzy pokazuje, ze presja na Romo bedzie duza, a jak wiadomo wtedy zaczyna on popelniac bledy.
Dla Denver to pierwszy w tym sezonie na prawde powazny test tego na co ich stac. Dallas na wyjazdach nie jest tak grozne jak u siebie i w zderzeniu z dotychczas skuteczna defensywa moga miec problemy. Stawianie gospodarzy w roli underdoga w tym spotkaniu warto wykorzystwac, a handi na poziomie FG warto wykorzystac.

Denver Bronocs +3.0 @1.80✅ ✅ ✅ (17-10)
 
A 0

almighty

Użytkownik
San Diego Chargers @ Pittsburgh Steelers
San Diego (2-1) niezle rozpoczeli sezon. W pierwszych spotkaniach po dobrym spotkaniu przegrali z niepokonanymi dotychczas Ravens, w dwoch pozostalych odniesli zwyciestwa:
vs Miami (0-3) 23-13
vs Baltimore (3-0) 26-31
@ Oakland (1-2) 24-20
Ich gra ofensywane opiera sie glownie na passing-play (pp/rp 315/66). Philips Rivers (991 yards, 3 TD, 3INT, rat 85.1) jest dosyc skuteczny, chociaz 3 INT nie robia dobrego wrazenia. Jezeli jednak wezmiemy pod uwage fakt, ze 2/3 INT popelanil przeciwko swietnej defensywie Ravens to okazuje, sie, ze nie jest tragicznie, a sama ilosc yardow zdowywanych passing-play stawia ich na pozycji jednej z najlepszych w tym elemencie druzyn w lidze. Jezeli element ten bedzie funkcjonowal tak jak dotychczas (przeciwko Ravens 435 yardow) to powinni sobie poradzic z obrona rywali i grac wyrowane spotkanie.
Pittsburgh (1-2) na poczatku sezonu zdecydowanie nie przypominaja druzyny z poprzedniego sezonu, szczegolnie ich defensywa nie spisuje sie tak jak nas do tego przyzwyczaili. Dwie wyjazdowe porazki z nizej notowanymi druzynami powoduje, ze otwarcie niezbyt udane w ich wykonaniu:
@ Cinncinati (2-1) 20-23
@ Chicago (2-1) 14-17
vs Tennessee (0-3) 13-10
Wszystkie spotkania wyrownane, w zadnym z nich Steelers nie potrafili zbydowac przewagi na poziomie TD. Ben Roethlisberger (860 yards, 3TD, 4 INT, rat. 88.5) nie wygrywa spotkan w koncowkach, co w poprzednim sezonie bylo chyba najmocniejsza strona Steelers, kiedy potrafili odwrocic losy spotkania w ciagu ostatnich 15 min, a czesto nawet w ostatnich akcjach. W spotknianiu zabraknie po raz kolejny Troya Palamalu, ktory wiele wnosi do defensywy Steelers. Gospodarze podobnie jak SD zdecydowanie lepiej radza sobie w passing-play i wiele bedzie zalezec o postawy QB obu ekip, a tutaj szanse sa dosyc wyrownane.
Faworytem spotkania slusznie bukmacherzy wybrali Steelers, ktorzy na wlasnym stadionie nie przegrywaja czesto. Stawianie ich jednak w roli faworyta i handi na poziomie TD to przy obecnej dyspozycji obu ekip moim zdaniem jest troche nieporozumieniem. Niewiele wskazuje na to, zeby gospodarze mieli wygrac to spotkanie tak duza liczba punktow. Nie chodzi mi nawet o niespodzianke w postaci zwyciestwa gosci, ale mysle, ze bedzie to dosyc wyrownane spotkanie, ktore zakonczy sie roznica 3-4 punktow.
San Diego Chargers +7.0 @1.80
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
Tennessee Titans -3 1.952 ⛔
Jacksonville Jaguars +3 1.971
must win dla Titans, po 3 week mają 0-3, i jeśli chcą dalej się liczyć to dziś muszą wygrać. Jag w defensywie zagrali dobrze jedynie w pierwszym meczu, potem zaczęli oddawać zbyt dużo punktów. ofensywa też nie jest na wysokim poziomie. gdzieś wyczytałem, że ich atak jest bardzo przewidywalny, co może ułatwić trenerowi Titans przygotowanie drużyny na Jag.
na obecną chwilę Titans mają problem z pass defense. jednak to, że na papierze ich defensywa wygląda świetnie to jeszcze nie znaczy, że na boisku też tak będzie. i te pierwsze trzy mecze właśnie to pokazały. ale mimo wszystko mam nadzieję, że dziś wykorzystają nadającą się okazję i zagrają porządnie. cyferki pokazują, że Titans bać się chłopców z Jacksonville nie powinni. jak dla mnie są oni lepszą ekipą, mają więcej umiejętności, lepszych graczy i dziś powinni pokazać to na boisku.
Saint Louis Rams +9,5 1.90
San Francisco 49ers -9,5 1.90 ✅
Ramsi miernota. QB słabizna, defensywa słabizna, ofensywa słabizna ( no może poza rushing game). w dodatku kontuzje ważnych graczy. 49 błyszczą w agresywnej defensywie, wkładając dużo pracy w passing game i rushing game. przegrana z MIN nie odejmuje im &#39;mocy&#39; i powinni bez problemu odprawić Rams
[jak coś jeszcze przyjdzie ciekawego do głowy to edytuję posta, bo meczy mnóstwo i pewnie coś się jeszcze zagra]
 
A 0

almighty

Użytkownik
Na dzisiaj zagralem jeszcze 2 typy, ale nie mialem juz wczoraj sily na pisanie kolejnej analizy:
SF 49ers (-8.0) @1.85
✅ ✅ ✅ (35-0)
NY Giants (-7.5) @1.90 ✅ ✅ ✅ (27-16)

Mam chwile czas, wiec odniose sie do typow jakie sie pojawily w tym dziale:
▶ Tennessee Titans i ich must-win game.. troche mnie nie przekonuje taka argumantacja, bo oni wcale nie graja nic wielkiego, graja na wyjezdzie, ich defensywa nie przypomina w niczym tej z poprzedniego sezonu. Tennessee przegrali z Houton na wlasnym stadionie, Jacksonville wygrali z Houston na wyjezdzie. przypadek? Statystyki zespolow bardzo zblizone, chociaz Kerry Collins i jego 4 INT nie wygladaja dobrze. Titans mieli wygrac juz tydzien i dwa tygodnie temu, teoretycznie nie graja zle, ale nie potrafia wygrac. Jezeli ich gra zaskoczy to mozna zaczac na nich grac, ale w tej chwili nie sa dla mnie druzyna z czolowki, ale sredniakiem, ktoremu troche brakuje szczescia. O ile dobrze pamietam tylko 2 z 75 ekip (nie jestem pewny tej statystyki), ktore rozpoczely sezon od 0-3 awansowaly do post-season.. i moim zdaniem Tennessee tej statystyki nie poprawia. Wolalbym w tym spotkaniu zagrac Jacksonville +3.5 ✅
✅ ✅ (37-17)
▶ NE Patriots vs. Baltimore Ravens - najlepsze spotkanie tygodnia, ale do typowania dosyc trudne. Pats niby nie graja nic wielkiego, ale ostatnie spotkanie z Atlanta (26-10) bylo zdecydowanie lepsze w ich wykonaniu
. Baltimore poza SD Chargers nie mialo dobrego rywala i dzisiejsze spotkanie to test dla obu ekip. Pats graja u siebie i to moze byc ich atutem. Handi ustawione niewygodnie, bo ponizej poziomu FG. Spotkanie na szczycie przy niezle broniacych ekipach czesto koncza sie underami, wiec moze under 45.5 ⛔ (27-21)
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
akurat to, że mają must win to nie jest moją argumentacją, tylko istotny fakt. i to chyba oczywiste, że gdyby grali nieźle to nie mieliby 0-3. i że niby drużyna z Houston ma być wyrocznią ? ;) no bez jaj. obie ekipy grają kaszanę, ale jak dla mnie Titans mają lepszy potencjał, który czas już wykorzystać. dziś rywal jest do ogrania, mimo, że grają away.. domu i samochodu nie postawię na Titans, ale już czas się przełamać.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
zawsze moga wejsc oba typy..i win Titans i +3.5 na Jags..trudno powiedziec co sie stalo z Titans z poprzedniego sezonu..jedynym ktory trzyma jakikolwiek poziom jest Chris Johnson, ktoremu wielu ekspertów wieszczylo znaczne pogorszenie statow w drugim sezonie..nie powiedzialbym, ze Titans graja kaszane..przegrali po dogrywce mecz w Pittsburgu...mecz, ktory mieli wygrany, gdyby Bironas nie chybil dwoch field goalów..niespodziewanie przegrali u siebie z Texans..no i ostatnio w Nowym Yorku z Jets..szczegolnie dwa pierwsze mecze pokazaly gdzie lezy problem Titans..passing defense..przeciez ani Steelers ani Texans nie pokonali Titans swoja rushing game..innym problemem jest postawa Collinsa..nie wiem czemu Fisher nie chce sprobowac gry Youngiem..rushing defense Titans jest w dalszym ciagu solidne, a postawa Jags zalezy przede wszystkim od Drew-Jonesa..nie chce mi sie wierzyc, ze Jags sa w stanie wygrac Garrardem i swoimi WR..dlatego jednak sklanialbym sie ku przelamaniu Titans, ale mimo wszystko bez handicapu


Matt Schaub powyżej 245.5 Passing Yards 1.85
Shaun Hill powyżej 208.5 Passing Yards 1.85
Colts -10 1.90
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
zwracam honor, zdecydowanie Jag dali sobie radę, i trzeba było zagrać dodatni hc na gospodarzy. dziś w końcu obejrzałem ich mecz, i nie dziwię się, że mają już teraz 0-4. pogrzebali sobie post season.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Ahhh piękna niedziela w końcu. Właśnie jestem po meczu Denver, no i muszę powiedzieć że ich difens jest zajebisty. Romo w tym meczu prawie że nie istniał przez świetną obronę, a atak Denver zrobił swoje. Chłopaki zasłużyli na zwycięstwo.
Cincinnati wygrali na farcie w dogrywce, mecz niezwykle przewrotny no ale za kilka dni mało kto będzie pamiętał jaki fart mieli Bengalsi, zapamiętane będzie tylkozwycięstwo.
Baltimore się nie udało ale i tak ✅ z tej niedzieli mnie satysfakcjonuje.
Cya next week
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
GB Packers +5 1.90
MIN Vikings -5 1.90

linia od wczoraj ładnie podskoczyła, i pewnie gdyby utrzymało się na różnicy jednego FG to bym zostawił, a tak próbujemy. MIN ma Favre, który póki co jest probable, ale pewnie zagra. GB ma za to Arona. Favre zagra przeciwko swojej byłej drużynie i pewnie będzie chciał się pokazać. statystyki na korzyść MIN, oprócz passing yards. ja jednak zaufam dziś cyferkom:
&quot;Green Bay has covered the spread in all four of the last four meetings. Green Bay is a great underdog wager as they are 5-1 ATS in their last six games as an underdog and they are 15-5-1 ATS in their last 21 road games. Minnesota on the other hand is 2-6 ATS in their last 8 games versus NFC North opponents, they are 1-4 ATS in their last five games as a home favorite and they are 0-4 ATS in their last four home games. &quot;
 
shen 408

shen

Użytkownik
Jeśli ktoś stawia NFL na live to fajną stronkę znalazłem,może komuś się to przyda,na pewno warto spróbować http://www.advancednflstats.com/ Nie wiadomo jak to działa,pewnie specjaliści od matematycznego obliczenia wygranej liczą 3rd downs rushing yards*qb passing*ilość kibiców na meczu*ilość chmur na niebie,nieważne jak ważne że to działa.W week 4 trafili 13/14 nie trafili tylko Patriots-Ravens więc jeśli ktoś gra na live za spore stawki to warto się temu przyjrzeć.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Hello, napisze dzisiaj bo jutro nie wiem czy będę miał czas
A więc najpierw dwa typy które sam postawie:
Denver Broncos vs. New England ✅
Typ: Handi +3 Broncos
Kurs:2.0
Jak dla mnie najciekawszy mecz tygodnia, obie drużyny w dobrej formie a Denver można by powiedzieć nawet w &quot;życiowej&quot;. Oglądałem mecz Denver z Dallas i chłopaki pokazali bardzo dobry difens, gorzej z atakiem ale jakoś podołali kowbojom.
Patrząc na obie te drużyny widzi się dwie różne bajki New England doświadczeni zawodnicy drużyna zawsze daleko zachodzi w przeciwieństwie do Denver gdzie 4-0 na starcie to ogromny sukces. Co do QB obu drużyn Tom Brady wydaje się być lepszy od Ortona, ale jeżeli obrona New England nie będzie dobrze go chroniła, tak jak obrona Dallas swego QB Romo, to może mieć duży kłopot.
Stawiam Handi +3 kurs niczego sobie a i wygrana fieldem może się zdarzyć wtedy kasa będzie do zwrotu.
Tennessee Titans vs Indianapolis Colts ✅
Typ:2
Kurs:1.5
Tutaj nie widzi mi się inny wynik. Przy takiej formie Manninga i dobrej obrony, obecnie mało która z drużyn może powstrzymać Coltów. Co do Titansów nie dość że graja chałke, to coś wyczytałem że sporo kontuzji nałapali. Ogólnie nikt nie daje nadziei Tytanom na zwycięstwo, komentarze na stronkach jednogłośnie stawiają na Coltsów
No i z 2 luźne typy

Carolina vs. Washington
✅
Typ:1
Kurs:1.5
Tutaj stawiam na Carolinke. Nie jestem przekonany co do tego meczu, no ale Carolina musi w końcu coś wygrać. Przeciwnik nie wydaje się być bardzo wymagający. Washington 2 wtopy na wyjazdach i 2 winy u siebie z Tampą i St. Louis a więc nic specjalnego. Carolina miała trudniejszych przeciwników Dallas,Phila, Atlanta. Carolina jak narazie nie pokazała nic specjalnego i czas to zmienić, czerwonoskórzy są jak najbardziej do ogrania.
Baltimore vs. Cincinnati
✅ kto by się spodziewał Cincinnati wygrało hehe
Typ: Cincinnati +8.5
Kurs:1.91
Hmm cięzki typ ale może się uda. Baltimore u siebie powinno wygrać ale czy więcej niż 8 pkt to już nie jestem przekonany. Bengalsi nie są aż takimi pomiotami i powinni powalczyć jak równy z równym. Ostatnio z Cleveland strasznie się meczyli ciekawo co pokażą w niedzielę. Mam nadzieję że całkiem niezła obrona Cincinnati zatrzyma choć troszkę Flacco i ekipę z Baltimore.
P.S Aaa no I stronka którą kolega wstawił całkiem, całkiem na pewno się przyda ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom