>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
póki co tak

Det under 35 1.90

cyferki na 0. Atlanta w zeszłym preseason dobrze spisywała się w defensywie. Det zrobiło trochę zmian w obronie, ich nowy trener Jim Schwartz jest defensive coordinator. Wszystko to, to takie granie na przeczucie. Jak cały preseason.

nie chcę krakać, ale może byćtak jak wczoraj STL-NYJ. To też są obie kiepskie defensywy...
 
belkin 0

belkin

Użytkownik
Kompletnie nie mam pojecia o NFL ale sprobowalem przejzec wyniki z poprzedniego &quot;preseason&quot; i doszedlem do wniosku ze jezeli juz wybieram druzyne ktora na handicap ma np.+1,+2,+3 to jest nieoplacalne granie handicap bo jezeli maja wysc zwyciesko z pojedynku to nie potrzebuja juz dodatkowych punktow a na moneyline sa o wiele wieksze.Dla przykladu obliczylem 2007/2008 i na 32 spotkania 27 zakonczylo sie zwyciesko bez dodawania punktow.Nie wiem jak wyglada to w regularnym sezonie ale jak znajde chwilke czasu to napewno cos &quot;podlicze&quot;:spokodfhgfh:
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Kompletnie nie mam pojecia o NFL ale sprobowalem przejzec wyniki z poprzedniego &quot;preseason&quot; i doszedlem do wniosku ze jezeli juz wybieram druzyne ktora na handicap ma np.+1,+2,+3 to jest nieoplacalne granie handicap bo jezeli maja wysc zwyciesko z pojedynku to nie potrzebuja juz dodatkowych punktow a na moneyline sa o wiele wieksze.Dla przykladu obliczylem 2007/2008 i na 32 spotkania 27 zakonczylo sie zwyciesko bez dodawania punktow.Nie wiem jak wyglada to w regularnym sezonie ale jak znajde chwilke czasu to napewno cos &quot;podlicze&quot;:spokodfhgfh:

problem jest tylko taki, że w preaseason wszystkie statystyki można włożyć między bajki. W zespole footballowym na każdą poycję jest jeden pewniak i kilku jego zmienników i właśnie mecze preseason mają na celu ogólne sprawdzenie w jakiej formie jest ten pewniak ale przede wszystkim jego zmiennicy. Do drużyny, po sezonie, przychodzą w drafcie i wyniku wymian nowi zawodnicy i porównywanie preseason z lat poprzednich nijak się ma do obecnego. Tutaj bazuje się głównie na relacjach z obozów przygotowawczych, artykułach , wywiadach i własnym przeczuciu.
A teraz bracie licz i w przyszłym sezonie zostaniesz naszym naczelnym statystykiem :-D a jest co liczyć, bo amerykanie kochają statystyki.

A swoją drogą to trzeba dzisiaj obstawić typki belkina. Znacie chyba pojęcie &quot;szczęście początkującego&quot; :-D
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
(0.5/10)
Detroit Lions - Atlanta Falcons 27:26
Atlanta Falcons +3 @ 2.00
Bardziej postawiłem żeby zyskać lub stracić grosze, Lwy w ostatnich latach w presezonie jest jedną z najlepszych ekip lecz w w sezonie zasadniczym idzie im kiepsko jak w tamtym sezonie zero zwycięstw mogę zdradzić że będę na nich lekko grał w zasadniczym ale do tego to zostało jeszcze trochę czasu, tutaj jednak liczę na Atlantę u gospodarzy nie zagrają Calvin i Bryant Johnsonowie co kwartę będzie inny QB do wyorzystania u Atlanty jak i w defensywie będzie trochę już doświadczony Chris Redman licze tak naprawdę na zwycięstwo Falcons ale może i wynik będzie na styku.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Pierwszy typ jaki widze to wygrana Misków. Cutler spodziewany jest grac w 2 kwarcie. Ogólnie sa lepsi, do tego nie zagraja dwa z najlepszych bizonków Owens i Lynch.
Chicago ML ~2,40
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
ATL (+3) @1,91✅
GB (-3) @2,08✅
TEN (-3,5)@1,85✅

DET odmienione w tym sezonie, ale czy aż na tyle ?? Na wszelki wypadek z plusikiem na silną przecież ATL.
GB przeciętne, ale zdecydowanie lepiej niż CLE.
TEN to pewniak dzisiaj.
-------------------
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
póki co tak

Det under 35 1.90 ⛔

cyferki na 0. Atlanta w zeszłym preseason dobrze spisywała się w defensywie. Det zrobiło trochę zmian w obronie, ich nowy trener Jim Schwartz jest defensive coordinator. Wszystko to, to takie granie na przeczucie. Jak cały preseason.
Miałeś rację Ellis. Porzucali, że aż miło. Gratuluję sweepa dzisiejszej nocy.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
NYG - CAR over 32,5@1,91

obie drużyny sporo punktujące, dodatkowo kłopoty w lini obronnej NYG. Ciekawe, jak się spiszą młodzi WR Giants ?
 
belkin 0

belkin

Użytkownik
To i moze ja podam swoje propozycje na dzisiejszy wieczor:
Detroit Lions - Atlanta Falcons typ:1 kurs:1.61✅27:26
Buffalo Bills - Chicago Bears typ:2 kurs:2.40⛔27:20
Green Bay Packers - Cleveland Browns typ:2 kurs:2.32⛔17:0
Kansas City Chiefs - Houston Texans typ:2 kurs:2.32✅10:16
Tennessee Titans - Tampa Bay Buccaneers -3/+3 typ:1 kurs:1.85✅27:20
San Diego Chargers - Seattle Seahawks typ:2 kurs:2.53✅

Mysle ze jak na amatora to i tak calkiem udanie :spokodfhgfh:
 
belkin 0

belkin

Użytkownik
Napisał Michael Ellis

ATL (+3) @1,91✅
GB (-3) @2,08✅
TEN (-3,5)@1,85✅

DET odmienione w tym sezonie, ale czy aż na tyle ?? Na wszelki wypadek z plusikiem na silną przecież ATL.
GB przeciętne, ale zdecydowanie lepiej niż CLE.
TEN to pewniak dzisiaj.
Super no to widzimy kto bedzie &quot;numero uno&quot; w NFL, ale pamietaj ze belkin nie odpusic!!!!!!:spokodfhgfh:
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
No nareszcie! Temat o moim ulubionym sporcie nareszcie ruszył :-D

Miami Dolphins - Jacksonville Jaguars
Typ: Total Points Scored Including Overtime- over 32,0
Kurs: 1,95 (UNIBET)
⛔⛔⛔
 
belkin 0

belkin

Użytkownik
Propozycja na dzisiejsza noc:
Miami - Jacksonville typ2 kurs:2.35⛔
Miami - Jacksonville over 32.5 kurs:1.90⛔
NYG - Carolina typ2 kurs:2.39⛔
NYG - Carolina over 32.5 kurs:1.94✅

Podaje tylko typy bez komentarza ,poniewaz przypominam wszystkim ze kompletnie sie nie znam na NFL.
A jak bedzie zainteresowanie (tak jak wspomnial djkg6 )to moze powstanie osobny dzial o NFL.
 
shen 408

shen

Użytkownik
NYG(-3) @1.91
Giants zagrają już bez Barbera i Burressa oraz kontuzjowanego Toomera,mimo wszystko są faworytami,Eli Manning i Brandon Jacobs powinni zrobić różnice.
Co do meczy preseason,wiele zespołów odpuszcza,granie za spore pieniądze nie ma sensu,widziałem mecz Lions-Falcons,po pierwszej połowie zapowiadało się na łatwe zwycięstwo falcons,po 2TD goście zupełnie odpuścili,wysłali chyba najgłębsze rezerwy i przegrali 26-27.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Panowie,

Podpisuję się pod słowami Vadera w edit dotyczącymi sensowności pisanych postów. Siła nie w ilości ale jakości. Robimy jak narazie kapitalną robotę, ponieważ jak pisał djkg6, temat jeszcze 2 lata temu był tematem raczkujcym a dzisiaj już ataujemy w preseason. Ale bardzo Was proszę o nawet kilka słów komentarza odnośnie zaprezentowanych typów. Pomaga to nam wszystkim typującym, bo pomimo, że każdy z nas ma własne zdanie na temat typu, zawsze dobrze jest wysłuchać opinni innych i jeszcze raz się zastanowić nad swoim wyborem. Doskonale rozumiem, że jest jeszcze sporo przed sezonem i trochę &quot;wróżymy z fusów&quot; ale liczę, że w zasadniczym aż oczy będą bolały od zielonych plusików. W grupie społecznościowej jest nas 18, więc jeśli każdy napisze coś od siebie, to może nawet popularnością przebijemy temat hokejowy - oczko w głowie Vadera:-D

Co od istnienia oddzielnego działu NFL, jestm przekonany, że jak nie w tym, to w następnym sezonie na 100% zostanie on stworzony, gdyż zainteresowanie jakim się wykażemy nie ujdzie uwadze moderatorów.

Róbmy dalej swoje i zarabiajmy, to jest naprawdę łatwa dyscyplina do typowania.

A na koniec mała anegdota. Obudziłem się dzisiaj w nocy o 2.30, ponieważ byłem święcie przekonany, że mecz NYG-CAR jest dzisiaj w nocy... ???? Minęło dobre 5 min. zanim do mnie dotarło, że ich Monday to niekoniecznie nasz poniedziałek :-D ech.. starzeje się.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
(1/10)
NYG - Carolina Panthers @ 1.65 24:17
Zaczne nie typowo od trendów openery trener Giantsów 5-2, gdzie trener Panter 1-3. W obronie Nowojorczyków ma rządzić prawdziwy oldskul Umenyiora, nie wiadomo czy zagra Burress, Nicks ma dzisiaj potruchtać z tego co czytałem, bardzo fajny mix up może z tego wyjdzie. U Panter więcej ludzi po kontuzji Delhomme, Kemoeatu i trochę młodzików z głębszej ławy jak i draftu jak dla mnie jest Moore i Cantwell nie wiem czy będzie to lepiej poukładane na to spotkanie niż NYG, myślę że lipy nie będzie w meczu otwarcia presezon w Nowym Jorku i zwyciężą Giants.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Ogladalem mecz , smieszna akcja. W meczu Miami nie popisali sie QB do tego delfiny swietnie wykonały podwyzszenie ???? dzieki ktoremu zamiast wygrac dostałem zwrot za handi -3
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Po pierwsze: Favre podpisał z Vikings... trochę to nudne.
Po drugie: mały off topic: ciągle jestem pod wrażeniem 9.58 na 100 m. Bold ma 196 cm wzrostu, wyobrazcie sobie jaki zabójczy byłby z niego WR...
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
Po drugie: mały off topic: ciągle jestem pod wrażeniem 9.58 na 100 m. Bold ma 196 cm wzrostu, wyobrazcie sobie jaki zabójczy byłby z niego WR...
Nie sądze. Bolt tylko szybko biega, a WR musi mieć &quot;lepkie ręce&quot;, musi być zwinny itd. Bolt umie tylko biec szybko po linii prostej i to wszystko :-D Gdyby potrenował futbol to być może, ale w tej chwili absolutnie nie nadaje się na WR.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom