>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
shen 408

shen

Użytkownik
Plaxico Burress była gwiazda NY Giants,ten który złapał zwycięską piłke w SuperBowl 2007 został skazany przez sąd w Nowym Jorku na 2 lata więzienia za posiadanie naładowanej broni bez zezwolenia,Burress postrzelił się w udo podczas zabawy w klubie nocnym na Manhattanie.Były gracz NY Giants został oskarżony o posiadanie naładowanej broni bez zezwolenia, co w Nowym Jorku jest przestępstwem karanym z urzędu.:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
no i mass pick na wszelkich forach na jastrzębie dał się we znaki...
na dziś widzę tak:
TEN Titans +3 2.05 / bet365 ⛔
Titans wyglądają dość solidnie w tym preseason. Dziś jest to ich już 3 mecz. 2 poprzednie wygrane. Dallas zaliczyło porażkę zdobywając zaledwie 10 punktów oddając aż 31.
a i: &quot;Jeff Fisher is 7-2 ATS in his last three Week 2 preseason games. &quot;
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
New York Giants at Chicago
under 35. 1.90 ✅

widzi mi sie tu low scoring game. licze na poprawe defensywy Miśków po tym jak oddali Buffalo 27 punktów.

Seattle (-3) 1.90 ✅

bo ich zwyczajnie lubie. rywal do wymagajacych ekip nie nalezy. wiec czemu by nie sprobowac.

jeszcze tak:

NEO Saints 2.37 ✅

SDG Chargers 2.37 ✅
 
shen 408

shen

Użytkownik
Browns-Lions(+4) 1.90
Lions wygrali w pierwszym meczu preseason z Falcons,po kiepskim tamtym sezonie (0-16)w tym roku na pewno będą lepsi,Browns mają 2 cienkich Quarterbacków,Lions rookiego Stafforda i weterana Culpeppera,handi warte ryzyka.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
widzę, że podobnie myślimy. Rano wypisałem sobie na kartce te same typki co podaliście wyżej, czyli
SEA ( -3) myślę, że to może być pewny typ na dziś
DET ( +3) wart spróbowania
a dodatkowo myślałem jeszcze o :
NO (+3)
NYG ( +3)

Oglądałem w nocy mecz DAL - TEN i niesamowite wrażenie robi nowy stadion w Dallas. Robili relację z różnych miejsc na trybunach i na najwyższym deck&#39;u widoczność boiska oczywiście znikoma ale widzowie po bokach mają przed sobą, na wysokości oczu gigantyczny ekran. Po prostu cudo...
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Preseason week 2 więc może i ja dorzuce swoje 3 grosze.

Poświęciłem więcej czasu na 1 mecz zamiast zastanawiac się nad kilkoma i tak :
Chicago Bears - NYG

Zacznę od Chicago. Pracę z defensywą w tym roku w drużynie z Chicago poprowadzi Rod Marinelli. Narzie wyglada to troszkę chaotycznie ale chłopaki mają jeszcze czas na to by się zgrać. Powolutku widac efekty pracy doświadczonego coacha. Kilka dobrych przejęćw meczu z Bills. Widać ciężką pracę włozoną w treningi fizyczne ( efektem była słaba motoryka i szybkość zawodników -3-4 tygodnie i powinno wrócić wszystko do normy ). Nie podoba mi się zdecydowanie gra QB. Basanez zbyt dużo błędów i trochę cieniacki przegląd pola ( koledzy biegali po wolnym polu a on ładował w największy tłum + za długo zwlekał z rzutami kilka razy go powalili ostro na glebę ).

Teraz troszkę o NYG. Pierwsza polowa bardzo dobra przeciwko Panthers. Dobrze agresywnie w ofensywie. Jacobs, Ware, Bradshaw dynamiczni i dobrze przedzierali sie przez defensywę przeciwników. Więcej spodziewałem się po Tommym Hill&#39;u ale błysną tylko w 4 qt. Co do Qb to dobrze prezentuje się Carr czego nie moge powiedzieć o grającym w drugiej połowie Woodsonie. Ogólnie 1 połowa o niebo lepsza niż druga, gdzie pojawiło się zbyt wiele błedów.

Dziś skłaniałbym się ku zwycięstwu NYG. Chicago musi więcej popracowac moim zdaniem nad motoryką aby ich gra byla efektywna oraz zgraniem bo popełnia za duzo prostych błędów.
Reasumując :
Chicago Bears - New York Giants (kursy z Expekt)
2 @ 2,38 ⛔
+2,5 @ 2,10 ⛔
under 35,5 @ 1,90 ✅

P.S. Tak naprawdę w preseason zdarzyć się może wszystko więc jak pisał kolega Ellis to tylko wróżenie z fusów ????

Edit: Radykalna zmiana Chicago a NYG poniżej oczekiwań efekt : 17:3
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
BAL (-3)@2,00⛔

kto wymyślił taki kurs? Czyżby był tu jakiś podstęp? :-D
Jak dobrze pójdzie, Jets, podobnie jak WAS nie wyjdą z 200 yds...


bleeee... :-D
 
shen 408

shen

Użytkownik
BAL (-3)@2,00

kto wymyślił taki kurs? Czyżby był tu jakiś podstęp? :-D
Jak dobrze pójdzie, Jets, podobnie jak WAS nie wyjdą z 200 yds...
Żaden podstęp,buki nie wiedzą jaki kurs na ten mecz wystawić ponieważ nowym trenerem Jets jest były koordynator obrony Ravens Rex Ryan.Ja na moje to mimo tego zdecydowanymi faworytami są Ravens,no ale to preseason,różnie może być,kurs jednak warty ryzyka.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Bengals-Rams Bengals (-2,5) 1.91
Gospodarze zagrają bez Carsona Palmera,swojego podstawowego Qb,goście bez 2 swoich pierwszych Qb którzy leczą kontuzję,obrona Bengals w 2 pierwszych meczach sprawiała dość dobre wrażenie szczególnie przeciwko grze biegowej,dziś powinni minimalnie wygrać,mają więcej atutów po swojej stronie.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
Jacksonville Jaguars +7 2.0 ✅

ciekawe rozwiązanie. JJ oba swoje poprzednie spotkania przegrał, aczkolwiek zagrali close game
TB 23:24
MIA 9:12

w dodatku 10:4 w ostatnich preseason.

na luzaku handi weszło
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Jak co roku zapraszam do udzialu w zabawach dotyczacych NFL.
Wszystkie toczą sie na portalu yahoo.com z udzialem ludzi z calego swiata.
Ponizej linki do bezposredniej rejestracji konta i dane do ligi ????
Sa to szybkie, krotkie zabawy jak Survival , a w Pick&#39;em i College bedziecie mogli sprawdzic swoje zdolnosci typerskie.
http://football.fantasysports.yahoo.com/survival
Group ID#: 6664
Group Password
survival


http://football.fantasysports.yahoo.com/pickem
Group ID#: 17851
Group Password pro
http://football.fantasysports.yahoo.com/college
Group ID#: 8658
Group Password
college
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
CHI @2,26 ✅ (27:17)

wymiana QB&#39;s wypada lepiej zdecydowanie na korzyść Bears, jak zagrają i kto dziś zagra - loteria. Ogólnie, jak dla mnie CHI jest lepsze.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
MIN (+3)@2,05 ✅ (17:10)

podobno Favre ma zagrać całą połowę spotkania... i nie wiadomo czy dobrze to czy źle dla MIN :-D Tak czy inaczej MIN przez całe spotkanie będzie miała solidnych QB&#39;s. Liczę na obronę Vikings i zwycięstwo w tym spotkaniu, na wszelki wypadek z małym plusikiem...
 
shen 408

shen

Użytkownik
Utah(-20,5)-Utah State 1,95
Nie jestem specjalistą i nie za bardzo interesuję się futbolem akademickim ale ten mecz zwrócił moją uwagę,gospodarze tj zespół Utah Utes zeszły sezon zakończyli wynikiem 13-0,co było drugim wynikiem w Usa,wygrali też Sugar Bowl z zespołem z Alabamy 31-17,rozpoczynają więc nowy sezon z 14 kolejnymi wygranymi,grają w pierwszej kolejce z zespołem z tego samego stanu,z zespołem z którym wygrali kolejne 11 spotkań,rok temu rozjechali ich aż 58-10,dziś więc raczej też powinni zdecydowanie wygrać i udowodnić kto jest lepszy w Utah.
Preseason NFL odpuszczam,zespoły praktycznie o nic nie grają,wszyscy sprawdzają swoich rezerwowych,różnie być może,za małą kase Tennessee-Green Bay(2.55)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom