>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Szkoda Stefka, bo miękkość zagrań miał miód malina. Ale sam sobie winien, może powinien teraz założyć temat na forum? ;) 12 latek to sporo, ale warto przykładnie ukarać. Swoją drogą niedługo chyba DSQ powinno skończyć się Hannowi, ale on chyba już nie wróci do snooka.
No niestety, coraz więcej tych afer wychodzi gdy liczba turniejów się spotęgowała. Snooker jest praktycznie wolny od dopingu(chyba poza wpadką Ronniego w finale IM), ale jeśli chodzi o ustawianie meczy, to jest prawdziwe pole do popisu. Jeśli rywal gra dobrze, to wystarczy popełnić 1 błąd we frejmie, najlepiej przy jakimś rozbiciu i zostawić stół. Sytuacja się komplikuje, gdy rywal ma słabszy dzień. Wtedy trzeba włączyć umiejętności aktorskie ;] A gdy i rywal niespecjalnie chce wygrać - mamy komedię.
Tajowie są od dawna na cenzurowanym w b365, widać to po obciętej ofercie na live. Podobnie sprawa ma się z niektórymi Chińczykami. Niczego nie sugeruję, ale daje mi to do myślenia.
Na pożegnanie
http://www.youtube.com/watch?v=QifhhSc-DvM
PS. kursy na kwale do IO zaczynają się pojawiać, o dziwo unibet szybko wystawił
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Szkoda, szkoda. Takich technik jak Lee nie posiadał, nie posiada i nie będzie posiadał już nikt nigdy. Wybitym snookerzystą nie był, ale na pewno był jedyny w swoim rodzaju. Dwanaście lat zawieszenia to prawie tak jakby Stefek... umarł. No bo chyba nikt nie wierzy, że wróci do snookera w wieku 50 lat ????

Swoja drogą, nawet jeżeli coś ustawił, a pewnie ustawił, bo to trochę taki cwaniaczek to ta kara, w porównaniu do tego co chciał zrobić Higgins i kary jaką on otrzymał, jest zdecydowanie za wysoka. No ale Jasiek to Jasiek, poza tym on był pierwszy, więc jeszcze mu się udało.

Na pewno taki rezultat odstraszy sprzedawczyków. I to chyba jedyny plus tego całego zamieszania.

PS Ciekawa sytuacja z tym podpaleniem domu Tajów. A Passakorn, wycofując się całkiem z zawodowego snookera, według mnie, po prostu przyznał się do winy.

PS Hannowi się kara kończy, ale on do snookera nie wróci już na pewno.
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W jakich godzinach będzie rozgrywany Indian Open? do ilu frejmów i czy będzie jednak transmisja w eurosport?
Generalnie mecze rano i wczesnym popołudniem, ale tylko 3 godziny różnicy więc nie będzie tak źle jak w Chinach. Pod poniższym linkiem masz cały terminarz
http://snooker.org/res/?event=266
tu drabinkę
http://en.wikipedia.org/wiki/2013_Indian_Open
a tu oficjalnego Twittera turnieju
https://twitter.com/search?q=%23IndianOpen
Ciekawa może być runda Wildcard, bo w meczach anonimowych hindusów z w miarę ogarniętymi Brytyjczykami faworytów nie będzie trudno wskazać, ale oczywiście wszystko zależy od kursów. Oby w ogóle była oferta na te mecze ;)
Format turnieju trochę dziwny jak dla mnie, bo wszystkie mecze grane do 4 wygranych frejmów (best of seven) i tylko finał do 5 (best of nine), co jak na tak pokaźną pulę nagród ( £ 30 0,000 ) jest dla mnie nieporozumieniem. Do zgarnięcia jedne z większych pieniędzy w sezonie, a format jak w PTC... No ale to już nie nasz problem.
Z tego co wiadomo, to mimo wcześniejszych planów Eurosport nie planuje żadnych transmisji z tego turnieju, nawet z odtworzenia, ale kto wie, może to się jeszcze zmieni. W najgorszym razie zostaną streamy bukmacherskie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W jakich godzinach będzie rozgrywany Indian Open? do ilu frejmów i czy będzie jednak transmisja w eurosport?
Pierwsza sesja startuje o 6:30 rano polskiego czasu. Mecze będą rozgrywane w formacie best of 7, poza finałem, który potrwa do pięciu wygranych (psotnick sprawdź ;)). Eurosport na 100% nie przeprowadzi transmisji.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Gosciu opanuj sie. Logo i wszystko jasne. Nie przesadzajmy. Zaraz dojdziemy do tego,ze co drugi mecz na UKC zostal ustawiony. Sa dziwne wyniki.ale nie popadajmy w jakis wir ze co ktos przegra to ustawiony. Tobie na pewno tez kiedys w snookera od 1-4 czy 2-4 wygral zawodnik mecz. Nawet jezeli ktos na tym turnieju ustawil mecz ,a kilku jest bo i Hamilton i Lisowski czy teraz Gould to watpie aby to wykryto. Na pewno natomiast ani ty ani ja ani nikt inny zwrotu postawionej kasy nie dostanie. Niestety , ale bawiac sie w zaklady trzeba miec na uwadze ze takie cos jak ustawka meczu ma zawsze w jakims stopniu prawo bytu. Ponadto spokojnie. Od weekendu sie wyjdzie na prosta i jeszcze wszyscy zarobimy.
 
M 158

mamosek

Użytkownik
Nie siedzę w snookerze dostatecznie długo ale bez przesady. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność.
Nie takie sytuacje się zdarzały. A to przecież sport. Gdyby wszystko było tutaj takie oczywiste - to nie byłoby to tak fascynujące jak jest.
Nie pierwszy raz zdarzają się takie sytuacje, więc nie widzę potrzeby zabawy w pewnego posła ( ???? ) i doszukiwanie się spisków.
Mając na uwadze w dodatku to iż wiele oszustw tego typu zostało wykrytych i zostały wyniesione konsekwencje nie wydaje mi się by ktoś , jeszcze stosunkowo młody ryzykował.
Owszem nie mówię, że takie miejsca nie mogłyby i nie mają miejsca.
Ale kurna. Zdarzają się i lepsze chwile i gorsze. A to nie pierwsze i nieostatnie niespodzianki ...
 
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Ok te dwa powyzsze posty to chyba do mnie wiec odpowiem na nie bo kultura wymaga.
1 Wiec opanowany jestem i nie panikuje. Napisalem tylko ze mecz Lisowskiego wygladal mi na czyta przewalke gdzie kilka osob z forum potwierdzilo. Drugi mecz ogladalem zagralem go zamknalem ze strata fakt. Ja gram tylko na BF i z moich osobistych spostrzezen uwazam ze Martin go po prostu oddal nadzwyczajniej nie przylozyl sie do meczu. Od tak. Wiec nie mysl ze piszac o tych spotkaniach uwazam ze wszystkie mecze sa ustawione. Skomentowalem tylko dwa i nie powiedzialem ze ustawili odrazu tylko ze jak mozna tak grac, podejsc do spotkania etc. Pokaz mi posta w ktorym zarzucam ze to sa ustawki. To wyglada na nie jak najbardziej ale nie takie rzeczy sie widzialo i zadnych konsekwencji nie bylo (mowa o innych sportach rowniez)
2 Wiesz mocno pojechales z tym popadaniem skrajnosci w skrajnosc. Interesujemy sie wszyscy sportem od wielu lat duzo ludzi na forum to mlodzi ktorzy malo widzieli slyszeli i malo wiedza pozostali ludzie to wyjadacze i nie jedno ich juz nie dziwi. Ja nie wypowiadam sie na forum czesto. Ale dzis wobec tego wszytskiego zabralem glos i odrazzu posoadzony zostalem o co.... ehhh to bylo chwilowe zdenerwowanie sie na zachowanie zawodnikow przez ktorych duza czesc banku zostala dzis u innych od tak.
Wiec pozdrawiam Panowie i zycze wam wysokich wygranych i oby ten turniej dal nam zarobic.
Pozdro!
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
mam jedno pytanie, nie znam tak dobrze historii turniejów ,ale może ktos wie..kiedy ostatnio w tak prestizowym turnieju w 1 rundzie odpadl faworyt tak jak dzisiaj Fu?
Dawno a może nigdy, a to z tego powodu, że dopiero od tego sezonu wprowadzono jednostopniowe kwalifikacje (bo ta pierwsza runda UK była de facto kwalifikacjami), w których startują wszyscy.. i najlepsi i zupełni amatorzy, stąd takie pary jak np Ronnie vs amator. W poprzednich latach top16 była rozstawiona w 1 rundzie, a kwalifikacje były właściwie osobnym turniejem z drabinką i 3-4 rundami do przejścia dla graczy z najniższym rankingiem. Więc wcześniej to najlepsi nawet nie mieli szans przegrać z amatorem, bo nie było okazji by do takiego meczu doszło, a przynajmniej było o to bardzo trudno.
(wcześniejsze posty zgodnie z zapowiedzią usunąłem)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ostatnia taka pamiętna wpadka to właśnie autorstwa Fu. W rundzie dzikich kart Shanghai Masters 2012 Azjata przegrał z piętnastolatkiem, Lu Haotianem, wówczas jeszcze amatorem. 5-104(61); 29-99(99); 13-82; 119(112)-0; 72-58; 76-50; 75-0; 0-124(124); 76(76)-0. Inna sprawa, że Lu był wtedy objawieniem, a Fu w znacznie słabszej formie, no i najważniejsze - młodzi Chińczycy są najlepsi, taki Travis, który ma 22 lata to zwykły przeciętniak.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie, które dla znawców snookera pewnie okaże się głupie.
Mianowicie czy w snookera graja tez kobiety? Bo szczerze to nigdy nie widziałem.
Jest to sport tylko męski gdzie kobiety jeszcze nie chcą opanować?
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Panowie mam takie pytanie, które dla znawców snookera pewnie okaże się głupie.
Mianowicie czy w snookera graja tez kobiety? Bo szczerze to nigdy nie widziałem.
Jest to sport tylko męski gdzie kobiety jeszcze nie chcą opanować?
Grają, grają. Najbardziej utytułowaną zawodniczką jest Reanne Evans - jeśli się nie mylę dziewięciokrotna Mistrzyni Świata. Evans swego czasu grała nawet w normalnym Main Tourze wraz z mężczyznami. Było to w sezonie 2010/2011, a w tym roku jako amatorka wystąpiła w Wuxi Classic i jako pierwsza kobieta osiągnęła fazę główną turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Grają, grają. Najbardziej utytułowaną zawodniczką jest Reanne Evans - jeśli się nie mylę dziewięciokrotna Mistrzyni Świata. Evans swego czasu grała nawet w normalnym Main Tourze wraz z mężczyznami. Było to w sezonie 2010/2011, a w tym roku jako amatorka wystąpiła w Wuxi Classic i jako pierwsza kobieta osiągnęła fazę główną turnieju.
Warto dodać, że grała w Main Tourze nie wygrywając ani jednego meczu. Jako ciekawostkę dodam, że to była partnerka Marka Allena, z którą ma córkę. Kobiety owszem, grają, ale są znacznie słabsze od mężczyzn. W sumie to nie wiem z czego to wynika, wydaje się, że gdzie jak gdzie, ale w snookerze kobiety powinny mieć równe szansę. Poza wspomnianą Evans warto wspomnieć także o Allison Fisher, zdecydowanie najlepszej zawodniczce, która kiedyś występowała w gronie mężczyzn i Wendy Jans, Belgijce, która znakomicie radzi sobie na turniejach amatorskich, ale w tym wypadku oczywiście tylko wśród rozgrywek kobiecych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom