>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
nie wiem, czy to odpowiedni temat, ale zadam pytanie tutaj - jaki bukmacher oferuje najwiecej typów snookerowych / najwyzsze kursy snookerowe? a jeszcze byłoby miło jakby oferował podwojenie lub 50% pierwszej wpłaty. w sumie interesują mnie na tą chwilę tylko typu snookerowe. prosiłbym o jakieś wskazówki. dzięki z góry.
Marathonbet i bet365 sa napewno bukami godnymi polecenia. Bogata oferta na wszystkie zawody. Zreszta popatrz w tematy z ostatnich miesiecy i zobaczysz jakie buki najczesciej sie przewijaja.
Pinnacle , Sportingbet czy Unibet w mniejszym stopniu maja rozwinieta oferte ale za to na poszczegolne mecze mozna znalezc wyzsze kursy.
To buki u ktorych ja gram. Moze inni cos jeszcze poleca.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Panowie co jest z Rakieta? Snookerem interesuje sie od lat, ale to predzej zainteresowanie turniejowe niz sledzenie prywatnie ich tt, instagramow, fb etc... Jak widze, ze nie ma Ronniego to automatycznie ogladany turniej staje sie dla mnie nudny i mniej uwaznie go sledze. Jezeli sie nie myle to w tym roku nie zagral w zadnym turnieju? Pogra cos przed MS? Licze, ze chociaz na MS wystapi i zrobi psikusa wszystkich :wink:
W sumie tak jak napisał Assitalia. Ronnie zawsze był oryginałem o cechach primadonny, przykładów z jego kariery multum, a teraz na starość mu to tylko się pogłębiło. Rezygnacja z UKC, a wcześniej z CoC, niby tłumaczona była też jakimiś osobistymi powodami. Problem w tym ze Rakieta cały czas gra pokazówki dobrze płatne, do tego jakieś występy w Legend Tour z innymi weteranami, więc w tym mu te osobiste problemy nie przeszkadzają... Mógł się jakoś zmusić do tych dwóch turniejów bo przeciez akurat w nich bronił tytułu i pozostał spory niesmak. Inna sprawa, że O&#39;Sullivan dużą kasę zgarnia własnie z pokazówek, o niektórych nawet nikt nie wie, bo np są to jakies prywatne eventy u bogaczy czy cos. Pamiętam że w końcu ubiegłego sezonu chyba przed World Grand Prix Ronald pojechał do Chin parę dni wcześniej bo miał zaplanowaną pokazówkę z pool bilardzie z jakąś lokalną chińską mistrzynią. I za ten mecz czy parę meczyków zgarnął ponoć 100,000 dolarów, później za zwycięstwo w turnieju rankingowym na który w sumie przyjechał było do wygrania 80,000, a jeszcze trzeba o nie powalczyć z zawodowcami. Więc po co on ma się męczyć? On turniejów do zycia naprawde nie potrzebuje, a jeszcze coś przebąkuje o stworzeniu swojego turnieju.http://www.eurosport.co.uk/snooker/ronnie-o-sullivan-i-don-t-know-when-i-ll-be-back-but-i-want-to-host-my-own-tournament_sto4929892/story.shtml Jak sam mówi kariery nie kończy, pewnie w MŚ się pojawi bo ranking mu się utrzyma na bank w top16, gdyby musiał walczyć w kwalifikacjach to pewnie by sobie dał spokój. Ale widać, że już bliżej niż dalej do końca kariery.http://www.bbc.com/sport/snooker/34850246
nie wiem, czy to odpowiedni temat, ale zadam pytanie tutaj - jaki bukmacher oferuje najwiecej typów snookerowych / najwyzsze kursy snookerowe? a jeszcze byłoby miło jakby oferował podwojenie lub 50% pierwszej wpłaty. w sumie interesują mnie na tą chwilę tylko typu snookerowe. prosiłbym o jakieś wskazówki. dzięki z góry.
O bonusach na start niewiele wiem, pewnie w kazdym jakiś jest. W sumie w większości buków znajdziesz snooker, ale najwięcej tradycyjnie można znaleźć w becie365, Marathonbet, Betcity, unibecie, sportingbecie, Paddy Power, betsafe/betsson też się czasem postara na większe turnieje o szerszą ofertę, do tego jeszcze dochodzi william hill (ale tam od niedawna nie można grać z terenu Polski).
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
gdzie można obejrzeć mecze z turnieju UK Championship przez internet? macie jakieś linki do live-streamów snookerowych a najlepiej sopcastów?
Najprościej śledzić na streamach jakie dostarczają buki, np bet.365 czy jakiś inny.
A tak to na wieli stronkach ze streamami sportowymi np ta: http://www.realstreamunited.com/other-live-streaming-video-2.html
Rozwin &quot;Snooker - UK Championship&quot; i będziesz miał te same transmisje co u buka, czyli z wybranych 2 stołów na sesję. Na razie innych transmisji nie ma, BBC i Eurosport wchodzą ze swoimi transmisjami dopiero od 2 rundy, czyli w piątek.
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Un - Nooh chyba nie będzie spał dziś w nocy po tym co zrobił w szóstym frejmie. Tak ładnie budował swój break, że byłem w szoku, że to on a nie Robertson jest przy stole. Szkoda młodziana..
Żaden młodzian z niego, już 30-tka na karku https://en.wikipedia.org/wiki/Thepchaiya_Un-Nooh Robertson 33, więc można powiedzieć, że są w tym samym wieku. To tak gwoli ścisłości, ale fakt, szkoda tej czarnej.. 44 tys funtów kosztowało to pudło...//psotnick
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Rekordowy mecz się zdarzył wczoraj w kwalifikacjach China Open..
Otóż Kyren Wilson i Anthony Hamilton wbili z rzędu 6 &quot;setek&quot; poprawiając rekord 5 setek ustanowiony przez O&#39;Sullivana i Hendry&#39;ego, jak i Robertsona i Maguire&#39;a. Jak już odbierać rekordy to najlepszym.
http://www.worldsnooker.com/wilson-thrilled-by-centuries-record/
Grube punktowanie zaczęli od 2 frejma i już do końca meczu (Wilson wygrał 5-3) każdy frejm kończył się brejkiem trzycyfrowym. I tylko szkoda, że akurat ten mecz nie miał szczęścia trafić na stół telewizyjny, za to inne popisy niestety tak...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Bardzo dziwny zawodnik z tego Kyrena Wilsona. Pamiętam jakie miał problemy z wbijaniem w German Masters, setki chyba żadnej nie wbił, nawet 50+ niewiele pomimo dojścia do półfinału, a tu w jednym meczu 4 setki. Zobaczymy co pokaże w Welsh Open.
 
yazir 26

yazir

Użytkownik
Witam, jak są rozliczane walkowery w bettrzysześćpięć?
Chodzi o spotkanie Burnett J. - Muir R.
 
paul_trunks 17,1K

paul_trunks

Użytkownik
Kto mi wyjaśni co oznaczają oznaczenia przy nazwiskach graczy typu &quot;MBE&quot; albo &quot;OBE&quot; W bieżącym turnieju world Grand Prix takie oznaczenia mają Higgins, Williams i Osullivan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom