>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
S 7

smyku1910

Użytkownik
nie wiecie może, czy jeśli mecz odbywa się do 25 frejmów, to sesje są nadal po 9 frejmów, czy relatywnie więcej? bo gdy było to do 19 frejmów sesja była po 9, teraz także po 9?
 
K 0

korona191

Użytkownik
wszyscy twierdzą, że pierwsze 2 sesje są po 8 frejmów a druga sesja Ebdon - King zakończyła się 9:6 dla tego pierwszego. O co w końcu chodzi z tymi sesjami?
 
O 0

opciu

Użytkownik
wszyscy twierdzą, że pierwsze 2 sesje są po 8 frejmów a druga sesja Ebdon - King zakończyła się 9:6 dla tego pierwszego. O co w końcu chodzi z tymi sesjami?

zapewne dlatego że grali długo i musili zwolnić stół nastepnym parom.
 
aarek21 0

aarek21

Użytkownik
Witam, kiedy jest druga część pojedynku Murphy - Carter. Jeśli ktoś zna stronkę gdzie są rozpisane wszystkie godziny meczów to proszę o podanie linka.
Z góry dzięki :-D.
 
lovetobet 0

lovetobet

Użytkownik
czy Murphy da rade to wygrać ??

Musi wygrać bo mam go na kuponie, jak i nie jeden z forumowiczów :jezora: licze na to iż Carter miał poprostu lepszy dzień, a jutro wszystko potoczy się tak jak powinno i w sesji 2 Murphy odrobi straty. 4 frame&#39;y to nie tak dużo przy grze do 13 wygranych :spokodfhgfh:
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Cześć wam

jakie macie wrażenia po meczu Murphy - Carter ??
czy Murphy da rade to wygrać ??

Ja mam takie wrażenie że Murphy pomyslał sobie(zresztą pewnie jak my wszyscy ???? ) że pójdzie szybko gładko i przyjemnie,a tu ZONK.Wg.mnie po prostu cartera zlekceważył,ale dzisiaj pokaże swoją klase i wygra-bo najlepszych poznaje sie po tym jak kończą a nie jak zaczynają.:-D

Zresztą musi mi wejść bo tylko jego mi brakuje do wygrania mojego głównego kuponu ????
 
K 54

korn85

Użytkownik
oj ludzie ludzie... musisz sobie dodac godzine do ich czasu.. u nas o 11 sie zacznie. Niestety na Euro puszczaja koncowke Higginsa i tylko od czasu do czasu pokaza Murphyego. O godz 20:30 bodajze jest juz 3 sesja meczu Murphyego i nie maja innego wyjscia jak ja puscic wiec dzisiaj spokojnie zobaczycie dokonczenie meczu.

Co do Maguire to ludzie przeciez to najwiekszy pewniak tej rundy. Robertson zawsze gra kiepsko z silniejszymi rywalami wiec tutaj bedzie wynik w okolicach 13:7 . To co robil Maguire w pierwszym meczu pokazuje ze jest to faworyt numer 1 tych MŚ. Wcale sie nie zdziwie jak wbije maxa w ktoryms z meczow.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
oj nie, nie dziś. Trudno mi uwierzyć, że Murphy wygrał z Carterem. Przegrał właśnie kolejnego frama i jest 2-7, no ale nie ma rzeczy nie możliwych.. Kurde a taki fajny kuponik z ako 5 i tylko Shaun musi wejść..
W@llace: tak gra się do 13 wygranych framów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom