>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
E 0

evileqq

Użytkownik
Shanghai Masters się zaczęło a w dziale cisza jak makiem zasiał.
Według mnie na pewno warto postawić na M. Selby, który ostatnio w ładnym stylu pokonał Hendryego aż 5:1, jego przeciwnik J. Trump do zbytnio wymagających się nie zalicza i według mnie śmiało można zaufać Selbyemu i postawić na niego po kursie w okolicach 1.30.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Przypominam wszystkim fanom snookera, że dziś i jutro odbywa się mini turniej z cyklu World Series of Snooker w Warszawie :!:

Transmisja w Eurosporcie dziś od 18:30 oraz na żywo w hali EXPO ????

Oto zestaw par:

Ken Doherty - Rafał Górecki
Mark Selby - Mariusz Świrko
Ding Junhui - Piotr Murat
Steve Davis - Rafał Jewtuch ( jeden z komentatorów snookera na Eurosporcie)

Trzymajmy kciuki za naszych rodaków ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Pozostawię to dla Waszych przemyśleń...

Wyniki 1 dnia:
Ken Doherty 4-0 Rafał Górecki
Mark Selby 4-0 Mariusz Sirko
Steve Davis 4-0 Rafał Jewtuch
Ding Junhui 4-0 Piotr Murat

Szkoda...
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
moje niedopatrzenie ;P

jak to jest z rankingiem? aktualizaowany jest co turniej czy co jakis czas i czy da sie z niego w pelni korzystac obstawiajac bo szczerze powiem ze s snookera to ja zielony jestem? ;P
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
moje niedopatrzenie ;P

jak to jest z rankingiem? aktualizaowany jest co turniej czy co jakis czas i czy da sie z niego w pelni korzystac obstawiajac bo szczerze powiem ze s snookera to ja zielony jestem? ;P
Światowy oficjalny ranking snookerowy opiera się na punktach zdobytych w czasie dwóch sezonów. Ranking ten zmienia się dopiero po zakończeniu całego sezonu. Nie jest więc on dobrym odzwierciedleniem formy zawodników.
Ale istnieje też drugi ranking , Ranking prowizoryczny (kroczący, jednoroczny), Na punkty zdobyte w tym rankingu składają sie dwie liczby: suma punktów zdobytych w poprzednim sezonie i punkty z sezonu aktualnego.

Ranking kroczący jest więc bardzo pomocny przy typowaniu snookera, nie mówi jednak wszystkiego i jak w każdym sporcie najlepiej jest samemu oglądać analizować i obserwować ten sport aby skuteczność przewidywania była wysoka ???? Sam od siebie dodam że mimo iż na snookerze znam się całkiem nieźle (w teori i w praktyce ???? ) to jest to cięzki kawałek chleba jeśli chodzi o typowanie. Decyduje dosłownie jedno zadrżenie dłoni.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Snooker do typowania nie jest łatwy. Ranking kroczący wiele nie pomaga, według mnie najlepszym sposobem jest oglądanie, oglądanie i jeszcze raz ogladanie snookera. Dzięki temu można dużo więcej zdziałać. Snooker jest tyle nieprzewidywalny, że tak naprawdę gracz pierszego dnia może grać wyśmienicie, a następnego dnia kompletnie nic... Często już tak bywało, nawet gdy gra się 2 lub 3 sesje to jeden zawodnik może pokazać dwa oblicza. W snookerze opłaca się stawiać na niespodzianki, duże kursy są do wyłapania. Np grać progresją że przegra O&#39;Sullivan. On zawsze jest faworytem bez względu na wszystko. Czy jest we formie, czy jest to turniej niskiej rangi to i tak na jego wygraną są niskie kursy. A zawodnik ten lubi przegrywać z dużo niżej notowanymi zawodnikami. Można by grać że przegra aż do skutku bo wiadomo że w końcu przegra jakiś mecz.

Pozdro dla fanów tego sportu:spokodfhgfh:

P.S.
UK Championship już za 6 dni:-D
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Szykuje się nam chyba jakaś grubsza afera. Otóż wszczęto postępowanie w sprawie lawinowo wnoszonych zakładów na dokładny wynik meczu(9:3) w spotkaniu Stehen Maguire vs Jamie Burnett. Przypomne że takim właśnie wynikiem zakończył sie pojedynek szkotów.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Właśnie słyszałem coś od komentatorów Eurosportu, niestety za późno włączyłem i nie słyszałem wszystkiego. Wiadomo coś więcej na ten temat? Kto jest podejrzany ze znanych np?
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
A ja chciałbym się dowiedzieć o jakiej to dzisiaj sytuacji napomniał Rafał Jewtuch. Zdarzyła się ona na jakimś naszym polskim turnieju i podobno jest to &quot;gruba&quot; opwieść. Ostatnio rzadko mam czas pooglądać snookera i nie słyszałem tej opowieści, zna ją ktoś??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom