>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
D 0

domi22

Użytkownik
Ja bym proponował aby dodać emotkę snookera.
Tak jak jest np. :siata:⚽:hokej: to jeszcze fajnie by była jakaś bila lub coś w tym stylu ponieważ dużo osób obstawia snookera.
Mam nadzieją że rozpatrzycie moja propozycję ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Następny:kwasny4565: W dziale linki masz pełno linków gdzie znajdziesz takie informacje. No i to czego chciałeś: jutro o 10:00 ( czas polski 11:00) i o 19:00 ( czas polski 20:00).

POZDRO
 
michau 84

michau

Forum VIP
Snooker/ pool bilard etc.
Witam!

Z racji tej, że Mistrzostwa Świata w snookerze, zakończyły nam tegoroczny sezon, i na pewno dużo mniej ruchu będzie teraz w tym dziale. Więc otwieram temat w którym będzie można napisać czy sami gracie w bilard (wszystkie odmiany), gdzie najczęściej gracie no i jak Wam to wychodzi. Może wśród nas jest ktoś kto trenuje regularnie bilard i pochwali się swoimi osiągnięciami. ;) Jeżeli jest jeszcze coś czym chcecie się podzielić to zapraszam do tematu.

To może ja zacznę: Moje zainteresowanie bilardem (szczególnie snookerem) wzięło się oczywiście od obejrzenia go w Eurosporcie po raz pierwszy ;) Grać nie gram w żadnym klubie i nie uczę się w żadnej szkole bilardowej, ale czasami chodzę z kolegami pograć, najczęściej w pool bilard (8,9). Do tej pory raz grałem w snookera(jeden snookerowy stół w moim mieście) i jestem pełen podziwu dla tych ludzi, bo jak dla mnie jest to arcytrudna gra ;) Ogólnie do dnia dzisiejszego dużo więcej oglądałem niż sam grałem.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
witam, sam grywam głównie w poola... teraz jestem na studiach w innym miescie, ale jak wracam do domu to gram sporo (mam swój stół)... Kilka lat temu, gdy miałem więcej czasu brałem udział w miejskiej lidze bilarda :p Nie jest to może duży wyczyn ale zawodnicy byli całkiem całkiem... Zająłem bodajże 3 miejsce na koniec sezonu, kilka razy byłem drugi w indywidualnych zawodach ;) Jeden z uczestników tej ligi profesjonalnie grał kiedyś w snookera(brał udział w Mistrzostwach Polski, turniejach różnych)i zdarzało się kilka razy grać u niego w domu w snook&#39;a (też ma stół).. Faktycznie, ciężko strasznie w porównaniu z takim poolem, ale dużo więcej frajdy moim zdaniem ;)
obecnie bardziej oglądam niż gram, ale czasami w pubie z kumplami się zdarza zagrać o piwko (i wtedy mocno się przydaje doświadczenie, bo tylko kilka razy przegrałem, ale było to po np 4 partiach wygranych, więc po 4 piwach to w sumie niedziwne :p)
pzdr
 
matelin 0

matelin

Użytkownik
Ja osobiście zafascynowałem się snookerem i ogólnie bilardem właśnie od momentu rozpoczęcia tegorocznych mistrzostw ???? Sam chciałbym zacząć grać, ale jakoś żaden ze znajomych się nie kwapi na wycieczke do jedynego w mieście klubu bilardowego, żeby sobie troszkę popykać, a samemu to mi jakoś tak głupio iść... Ale na szczęście od pazdziernika, jak Bozia da, zaczynam studia w większym miescie to moze tam sie uda coś pograć ;)
W każdym razie jeszcze nigdy nie miałem kija bilardowego w ręce, więc w tej kwestii jestem totalnym laikiem, no ale w końcu trzeba się przecież nauczyć ;p
A jeśli chodzi o snookera w telewizji, to mogę oglądać go godzinami i co raz bardziej zaczynam się interesować nowinkami ze światka tego niezwykłego sportu ????
Pozdrawiam!
Matelin
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
W poola pogrywam dość często. Bardzo lubie spędzać czas przy stole, mógłbym grać godzinami. Sam nauczyłem się nadawać rotacji, postępowa jest prosta. Wsteczna jest trudniejsza ale jeśli dobrze nakreduje się kij i skupi przy uderzeniu to biała ładnie się cofa:-D Chciałbym pograć w snookera ale niestety realia nie pozwalają. Snooker w naszym kraju nie jest popularny i jest mały dostęp do stołów. Po wakacjach mam zamiar pojeździć pograć do Wrocławia, najpierw pogram troche rekreacyjnie a potem może zapisze się do szkółki snookerowej żeby się czegoś nauczyć.

Matelin nawet jak nie miałeś jeszcze w życiu kija w rękach to spróbuj, zabawa przednia przy grze, aha i uwarzaj bo wciąga:-D Powodzenia
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
Ja snookerem również zainteresowałem się bardziej powaznie od tegorocznych mistrzostw a to dlatego że zacząłem grac u bukmachera internetowego i zobaczyłem bardzo dobre typy vice versy :-D
No i tak zacząłem oglądać dużo częściej niż zwykle no i pomyślałem że fajnie było by spóbować zagrać tylko gdzie :confused: No i okazało się, że mam na swoim osiedlu, świetny, praktycznie profesjonalny klub bilardowy ???? http://www.freeball.com.pl
Byłem narazie 3 razy (na szczęście kilkoro znajomych też się troche interesuje snookerem i tez nie grali nigdy) i naprawdę jestem pełen podziwu dla zawodowców, największego breaka jakiego wbiłem to 9 i to z dużym fartem :p Wcześniej praktycznie nie grałem w bilarda. I to naprawde baardzo wciąga, nie mało kosztuje ale raz w tygodniu co najmniej bede chodził ????
 
matelin 0

matelin

Użytkownik

Matelin nawet jak nie miałeś jeszcze w życiu kija w rękach to spróbuj, zabawa przednia przy grze, aha i uwarzaj bo wciąga:-D Powodzenia
Nie trzeba mnie namawiać, sam aż palę się do gry hehe ;) Tobie życzę powodzenia w szlifowaniu umiejętności, chociaż patrząc z czym będziesz się musiał zmierzyć to raczej powinienem życzyć anielskiej cierpliwości i stalowych nerwów ;p
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ja również po tym, jak poszedłem po raz pierwszy zagrać to aż się nie chciało odejść od tego stołu... ;) Tylko później po kilkugodzinnej grze trochę nogi bolą (nie ma jak w snookerze, że ktoś &#39;buduje&#39; break&#39;a tylko co chwila zmiana ???? ). Ale da się przeżyć. Co do techniki to raczej ciężko coś wskurać tam gdzie pogrywam, bo kije(szczególnie tipy) średniej jakości. Dołożyć do tego niewielkie moje umiejętności, więc średnio to wygląda, ale stale się uczę! No i jeden z trzech stołów jest troszkę pochylony ???? Ale zabawa to zabawa, ja pogrywam w pubie, a w klubie bilardowym to wyposażenie inna bajka ;)
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Przydałoby sie coś ruszyć w dziale snookera, bo niestety wieje nudą:kwasny4565: Może jakaś zabawa związana ze snookerem, np. fotozabawa, linki do filmików, zagadki ... Wymyślmy coś fajnego!
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Czemu sa takie zdarzenie na ta same godzine:
Murphy S. - Wen Bo L. 04-06-08 04:00
Murphy S. - Long J. 04-06-08 04:00
oraz
Selby M. - Chuang L. 04-06-08 04:00
Selby M. - Hang Li 04-06-08 04:00

Oni maja grac mecz po meczu czy jak?
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Czemu sa takie zdarzenie na ta same godzine:
Murphy S. - Wen Bo L. 04-06-08 04:00
Murphy S. - Long J. 04-06-08 04:00
oraz
Selby M. - Chuang L. 04-06-08 04:00
Selby M. - Hang Li 04-06-08 04:00

Oni maja grac mecz po meczu czy jak?
a żeby było śmieszniej to jest jeszcze Robertson N. - Wen Bo L. na ta samą godzinę i dzień ,, :)
 
mati_tupac 0

mati_tupac

Użytkownik
a może ktoś mogłby napisać co myśli o tych spotkaniach ??
ja się nie znam więc się nie wypowiadam ???? co do faworytów spotkań ????
 
matelin 0

matelin

Użytkownik
Jak dla mnie 2 &quot;pewne&quot; spotkania na jutro rano to:
Mark Selby - Li Hang 1
Shaun Murphy - Jin Long 1
Selby i Murphy to klasa sama w sobie. Oboje potrafią świetnie grać, a ich słaba forma na mistrzostwach świata o niczym tak na prawdę nie świadczy. Oglądałem ich mecze w lidze, po mistrzostwach, i oboje pokazali już na co ich stać, w większości gładko wygrywając swoje mecze. Nie mogę sie niestety pochwalić wiedzą o ich przeciwnikach, ponieważ te nazwiska są mi całkiem obce. Jednak wnioskuję z tego, że Azjaci nie są wybitnymi snookerzystami, przez co zagrożenie jakie mogą stworzyć dla wyspiarzy jest znikome. Sam oceniam te typki na 7/10. Liczę, że nie będzie niespodzianki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom