>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Kursy na perrego z dottem są na sts.
365 15:30 Perry J. - Dott G. 1.50 2.15
Polecam typ gdyz tak jak sie wcześniej wypowiadali dott jest w kiepskiej formie psychicznej.Nawet jeżeli bedzie grał to nie wróży nic dobrego.Jedno nie udane zagranie i chłop może sobie odpuścić ten mecz i całe mistrzostwa.
Typ warty zagrania
skąd masz takie info? ja nie znalazłem nic na ten temat
 
mati_tupac 0

mati_tupac

Użytkownik
a no fakt. możliwe...sprawdziłam i wygrał 5-4 tak jak było....dzięki
jeszcze jakbyście mogli mi napisać kiedy druga sesja ?? dzis wieczorem czy jutro ?
z góry dziękuje ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
a no fakt. możliwe...sprawdziłam i wygrał 5-4 tak jak było....dzięki
jeszcze jakbyście mogli mi napisać kiedy druga sesja ?? dzis wieczorem czy jutro ?
z góry dziękuje ????
druga sesja Selbiego jutro o 15.30 bodajże
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Co sądzicie o spotkaniu M.Williams-M.Davis?

ja calkowicie Borsuka zostawiam , to jest strasznie himeryczny zawodnik
Ja dzisiaj postawiłem na Borsuka:-D Jest bez formy, ale sama klasa zawodnika według mnie wystarcza zeby ograć Marka Davisa. Różnie bywa z jego grą ale na Mistrzostwa powinien się sprężyć. W końcu w Crucible Theatre wygrywał 2 razy. Wygrywa jak narazie 2:0, ale końcowego wyniku nie można być pewnym. Snooker bywa nie przewidywalny.

Po 3 dniach mistrzostw widze że młodzi nie zawojują, dzisiaj Mark Allen swoją &quot;głupotą&quot; przegrał mecz. Hendry grał strasznie w kratkę a Irlandczyk grał tak jak Ronnie. Bardzo agresywnie i ofensywnie, nie wiem może stara się go naśladować. Wczoraj Jamie Cope przegrał z Ebdonem. Doświadczenie i mądrość w grze wygrywa ...
 
michau 84

michau

Forum VIP
Oczywiście, że kursy na spotkanie Perrego były... sam odstawiałem to spotkanie, tylko jakiś czas temu. Być może zmieniają linię i zakład pojawi się rano. Poza tym expekt ma do siebie, że czasami nie wystawia wszystkich wydarzeń z danej kolejki (np NBA). Ale skoro był ten zakład to pewnie wróci rano ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Dokładnie to najstarsi górale tego nie wiedzą. Wszystko zależy od tego jakim tempem będą grać i ile freme&#39;ów zostanie rozegranych...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom