>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
M 0

marooo

Użytkownik
Głupota. Wtedy to już by nie był snooker - gra polegająca na świetnej taktyce, myśleniu kilka ruchów do przodu itd. Moim zdaniem ten pomysł nie ma szans zyskania sobie wielu zwolenników, bo gra była by wtedy zbyt tandetna.
kazda potwora ma swego amatora.. nie spisywalbym od razu na straty tej ideii :d
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
http://lsh.livescorehunter.com/index.php?option=com_lsh&amp;amp;view=lsh&amp;amp;event_id=35626&amp;amp;tv_id=579&amp;amp;tid=4226&amp;amp;channel=0&amp;amp;tmpl=component&amp;amp;layout=popup&amp;amp;Itemid=207
Ja sobie stąd oglądam.
Tak przy okazji, mam takie małe pytanie, gdyż snookerem interesowałem się trochę czasu temu, później przestałem, a teraz znowu mam ochotę oglądać.
Nigdy nie obstawiałem snookera i wiem, że zdarzają się niespodzianki. Czy można skutecznie obstawiać wyniki meczy? Tak, żeby nie być na tym stratnym i trochę zarobić?
 
snajp 516,1K

snajp

Użytkownik
http://lsh.livescorehunter.com/index.php?option=com_lsh&amp;amp;view=lsh&amp;amp;event_id=35626&amp;amp;tv_id=579&amp;amp;tid=4226&amp;amp;channel=0&amp;amp;tmpl=component&amp;amp;layout=popup&amp;amp;Itemid=207
Ja sobie stąd oglądam.
Tak przy okazji, mam takie małe pytanie, gdyż snookerem interesowałem się trochę czasu temu, później przestałem, a teraz znowu mam ochotę oglądać.
Nigdy nie obstawiałem snookera i wiem, że zdarzają się niespodzianki. Czy można skutecznie obstawiać wyniki meczy? Tak, żeby nie być na tym stratnym i trochę zarobić?
Proponuję grać LIVE,zawsze można ocenić sytuację na stole i dorwać fajny kurs.
 
R 0

ryniak18

Użytkownik
Bingham St. - Murphy S ( pytanie )
Witam wszystkich ????

Obstawiłem dzisiaj , że Murphy wygra z Binhamem . 14:30 rozpoczęła się gra , czy możecie podać stronę gdzie można śledzić losy tego pojedynku ? ????

z góry dziękuje ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Shaun Murphy 3-2 Stuart Bingham
0-97 (Bingham 84), 93-0 (Murphy 71), 29-88 (Bingham 88), 65-32 (Murphy 42), 101-24 (Murphy 100)
 
K 16

kombi

Użytkownik
Rafał Górecki z Warszawy zwyciężył w otwartych mistrzostwach Polski w snookerze, które z udziałem 24 zawodników odbywały się w Zielonej Górze.
W decydującym pojedynku, trwającym pięć godzin, pokonał 7:4 obrońcę tytułu Michała Zielińskiego ze stołecznego Klubu Bilardowego 147 break. To pierwszy złoty medal mistrzostw kraju w piętnastoletniej karierze Góreckiego. Trzecie miejsce zajęli ex aequo Kacper Filipiak z klubu 147 break oraz wrocławianin Krzysztof Wróbel występujący w barwach zielonogórskiego klubu Hot Shots Masters.
Po zawodach ustalony został skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy, które w dniach 29 marca - 7 kwietnia odbędą się na Malcie. W turnieju drużynowym zagrają: Górecki, Wróbel i Marcin Nitschke, a indywidualnym do lat 21 Mateusz Baranowski, Adam Stefanów, Filipiak i Zieliński.
wprost24
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Matthew Stevens zagra w Premier League
Trudno było spodziewać się, że Matthew Stevens dostanie zaproszenie do tegorocznej edycji Premier League Snooker. Jednak Walijczyk sam zapracował sobie na miejsce w tym turnieju. W finale grupy zwycięzców Championship League Snooker pokonał Shauna Murphy&#39;ego 3-1.
W meczu finałowym było widać, że obu zawodnikom bardzo zależy na zwycięstwie, co objawiało się pomyłkami na bardzo łatwych bilach. Jednak Walijczyk równoważył te błędy świetnymi wbiciami przez cały stół, którymi popisywał się głównie w ostatniej partii. Byliśmy świadkami dwóch brejków powyżej pięćdziesięciu punktów: 51 Stevensa i 81 Murphy&#39;ego. Oprócz miejsca w elitarnej Światowej Lidze Snookera Stevens otrzymał puchar i 10000 funtów.

Źródło: www.147.pl
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Niesamowite rzeczy dzieją się na &quot;polskim podwórku&quot;. Snooker w naszym kraju to do tej pory pasmo porażek, rozmowy o braku pieniędzy i tym podobne. Tym razem mamy się jednak czym pochwalić!
Zaledwie 16-letni Kacper Filipiak awansował do finału ME amatorów do lat 21! W przypadku zwycięstwa otrzyma on złoty medal, a także trafi do grona Main Touru na przyszły sezon!
Równie dobrze poradziła sobie reprezentacja Polski podczas ME drużynowych. Polacy, podobnie jak Kacper, również zagrają w finale tej imprezy!
Kacper Filipiak wystąpi w wielkim finale amatorskich mistrzostw Europy U21 rozgrywanych na Malcie. Polak, w meczu półfinałowym okazał się lepszy od Anglika, Sama Harvey’a pokonując faworyzowanego zawodnika 5-4.
Kacper, który, co godne odnotowania, debiutuje w międzynarodowych rozgrywkach, podobnie jak w przypadku spotkania ćwierćfinałowego z Edenem Sharavem po raz kolejny udowodnił, że ma bardzo mocną psychikę i mimo, że przegrywał już 1-3 i 3-4 zdołał ostatecznie odmienić losy pojedynku.
To zdecydowanie największy sukces w historii polskiego snookera! To, co udało się temu młodemu, 16 letniemu zawodnikowi z Warszawy nigdy wcześniej nie było dziełem żadnego z reprezentantów Polski.
O złoto i miejsce w gronie 96 zawodowców w sezonie 2011/2012 Filipiak, grający w snookera niecałe cztery lata rywalizować będzie ze Szkotem, Michaelem Lesliem, który w ośmiu frejmach uporał się z Walijczykiem, Duanem Jonesem. Jeśli wygra to już za kilka miesięcy, jako pierwszy w historii snookerzysta z naszego kraju walczyć będzie w kwalifikacjach do najważniejszych turniejów snookerowych świata, w których udział biorą takie gwiazdy jak Ronnie O’Sullivan, John Higgins, Neil Robertson, Stephen Hendry czy Ding Junhui.
Finał rozpocznie się o godzinie 16:00. W tym samym momencie Rafał Górecki, Marcin Nitschke i Krzysztof Wróbel rozpoczną bój o złoty medal drużynowych mistrzostw Europy. To może być polski dzień na Malcie.
Wyniki meczów półfinałowych ME U21:
Michael Leslie - Duane Jones 5:3
Sam Harvey - Kacper Filipiak 4:5

źródło: onet.pl
Drużyna Polska w składzie Krzysztof Wróbel, Marcin Nitschke i Rafał Górecki zwyciężyła po kolejnym horrorze Szkocję 10-9 i awansowała do finału!
Polacy odnieśli historyczny sukces. Mecz obfitował w wielkie emocje, a w decydującej partii znów żelazne nerwy zachował Krzysztof Wróbel. Podobnie jak w meczu z Niemcami w decydującym momencie pokazał swoje doświadczenie i wolę walki.
Polacy w wielkim finale zmierzą się jutro o 16:00 z Walią, która pokonała Maltę 10-7.

źródło: 147.com.pl
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Wszystkich nieinteresujących się nawet snookerem trzeba doinformować - pierwszy Polak w historii trafił do grona najlepszych 96 zawodników świata i to w wieku 16 lat (!) i co najmniej przez sezon będzie walczył o możliwość wejścia do fazy telewizyjnej co oznacza, że może zobaczycie go kiedyś na Eurosporcie! ????
Kacpeeeer Filipiaaaaak! ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Autor &quot;GP&quot; z onetu mógł tutaj też wkleić info.
To co jeszcze przed kilkoma dniami wydawało się być niemożliwe stało się rzeczywistością. Reprezentant Polski, szesnastoletni Kacper Filipiak został snookerowym mistrzem Europy amatorów w kategorii wiekowej do lat 21 i od sezonu 2011/2012 grać będzie w gronie 96 najlepszych zawodników świata! To bez cienia wątpliwości największy sukces w historii polskiego snookera.
Filipiak, który w snookera gra niecałe cztery lata, a tegoroczny występ na Malcie był jego międzynarodowym debiutem w pojedynku finałowym pokonał 6:3 Michaela Lesliego. Wcześniej sposobu na naszego zawodnika nie potrafili znaleźć Sam Harvey (5:4), Eden Sharav (5:4), Suleman Salam (4:0) i Mitchell Travis (4:2). Co ciekawe, do fazy pucharowej zawodnik trenujący w warszawskim klubie 147Break awansował z... czwartego miejsca (ostatniego premiowanego dalszą grą) bowiem w etapie grupowym wygrał tylko cztery z siedmiu rozegranych pojedynków.
Spotkanie decydujące o tytule lepiej rozpoczął Polak, który wyszedł na prowadzenie 2:0 i 3:1. Przy stanie 3:2 wydawało się, że Kacper ponownie mieć będzie dwufrejmową przewagę, ale pech chciał, że po wbiciu czarnej, biała również wpadła do kieszeni i półfinalista ostatnich mistrzostw Polski rzutem na taśmę stracił wygraną partię. Sytuacja ta nie przeszkodziła jednak szesnastolatkowi w osiągnięciu największego sukcesu w karierze. Filipiak wygrywając w świetnym stylu trzy kolejne frejmy, z czego ostatni na decydującej, czarnej bili w otoczeniu radości i okrzyków polskich kibiców po raz pierwszy w historii krajowego snookera zdobył złoty medal mistrzowskiej imprezy i jako pierwszy Polak zagra w profesjonalnym Tourze wśród takich nazwisk jak Ronnie O&#39;Sullivan, John Higgins, Neil Robertson, Mark Williams czy Ding Junhui.
Warto dodać, że jeszcze przed kilkoma tygodniami nasz utalentowany rodak, mimo wygrania ME U21 nie mógłby grać w profesjonalnych rozgrywkach. Na szczęście dla niego i całego polskiego snookera całkiem niedawno Światowa Federacja Snookera zmieniła kryteria wiekowe, które wcześniej nie pozwalały na grę z najlepszymi zawodnikom, graczom którzy nie ukończyli szesnastu lat.
Kilkadziesiąt minut przed zakończeniem meczu Kacper Filipiak - Michael Leslie swój pojedynek zamknęła drużynowa reprezentacja Polski, która w finale DME 2011 uległa ekipie Walii aż 2-10 zajmując w ostateczności drugie miejsce. Srebro wywalczone przez Rafała Góreckiego, Marcina Nistchke i Krzysztofa Wróbla to jednak drugi, po triumfie Kacpra, wielki sukces polskiego snookera.
Wyniki meczu finałowego ME U21:
Kacper Filipiak - Michael Leslie 6:3
Wynik meczu finałowego DME:
Walia - Polska 10:2
 
michau 84

michau

Forum VIP
Wydarzenie miało miejsce już jakiś czas temu, ale jeśli jeszcze ktoś nie słyszał: 28. maja w irlandzkim Dundalk, podczas turnieju z cyklu Snooker Legends, Jimmy White Wbił maksymalnego brejka. Jednak był to pierwszy maks, który został wbity od razu z rozbicia! W następnej partii natomiast Jimmy zatrzymał się na liczbie 134, z szansą na kolejnego maksa. Więcej informacji, oraz samą parfię, można zobaczyć na stronie Eurosportu tutaj.
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
nadal nie mogę uwierzyć że w tym sezonie zobaczymy Polaka w Main Tourze, mimo porażki z Alanem, Kacper nie poddawaj się, wierzę że może nawet uda się dotrzeć mu do fazy telewizyjnej w którymś z turnieji - marzenie MŚ, 1 runda Kacper-Judd
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
nadal nie mogę uwierzyć że w tym sezonie zobaczymy Polaka w Main Tourze, mimo porażki z Alanem, Kacper nie poddawaj się, wierzę że może nawet uda się dotrzeć mu do fazy telewizyjnej w którymś z turnieji - marzenie MŚ, 1 runda Kacper-Judd
No na ten moment to trochę science-fiction... ???? Póki co każdy wygrany mecz w kwalifikacjach nie ważne jakiego turnieju to będzie coś, a co dopiero 1 runda MŚ... Ale kto wie, również w niego wierzę i liczę, że zebrane doświadczenie zaprocentuje w przyszłości.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
nadal nie mogę uwierzyć że w tym sezonie zobaczymy Polaka w Main Tourze, mimo porażki z Alanem, Kacper nie poddawaj się, wierzę że może nawet uda się dotrzeć mu do fazy telewizyjnej w którymś z turnieji - marzenie MŚ, 1 runda Kacper-Judd
Pojawia mi się szyderczy uśmieszek pod nosem gry czytam tego typu wypowiedzi. Pomarzyć możemy... ech, może w ciągu najbliższych 6-7 lat Messi będzie mówił, że (obojętnie jaki) polski piłkarz jest od niego zdecydowanie lepszy...
Ale tak na poważnie. Widziałem Kacpra ze dwa razy na żywo i moim skromnym zdaniem póki co jest melodią przyszłości (i to dość odległej). Na dzień dzisiejszy Michał Zieliński jest od niego 2 razy lepszy. Fajnie, wygrał MŚ, dostał się do grona zawodowców, ale to wszystko chyba trochę na wyrost. W swojej kategorii wiekowej miewa ciężkie mecze, a co dopiero w starciach z prawdziwymi tuzami snookera. Zresztą, wystaarczy popatrzeć w jego wyniki osiągane na krajowym podwórku - &quot;szału ni ma&quot;.
Podkreślam: fajnie, że mamy Polaka na najwyższej snookerowej półce, kibicujmy mu, ale nie oszukujmy się - póki co raczej nie mamy co liczyć na jakieś super wyniki. Zaczekajmy parę lat, może się rozwinie...
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Przenoszę do dyskusji. Ogólnie zgadzam się z większą częścią posta radzia, jednak nie zgodzę się, że Michał Zieliński jest 2 razy lepszy. On sam miał okres w swojej karierze, gdzie na chwilę &quot;odłożył&quot; snookera na bok. Na szczęście wrócił, ale nie sądzę, by aż tak odstawał od Kacpra. Co do osiągnięć Filipiaka na naszym podwórku - właśnie dlatego &quot;szału ni ma&quot;, że dopiero teraz tak wystrzelił z formą. Myślę, że nawet jeśli by się nie utrzymał w Main Tourze (tfu, wypluć!) to z samej Akademii w Sheffield i treningów z Terrym Griffithsem może wynieść bardzo wiele (+ mecze kwalifikacyjne do turniejów) dzięki czemu to właśnie on może &quot;uciec&quot; Miśkowi.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Wiesz pitekk, ja nie bardzo wierzę, że od (bodajże) styczniowej porażki w 1/4 finału mistrzostw Polski z Biernadskim, czy tegorocznej porażki w półfinale otwartych MP z Zielińskim poczynił niesamowity skok na miarę światową. Fajnie, że udało mu się wygrać ME do lat 21, ale od czołówki dzieli go taka przepaść jak odległość z Ziemi do obłoku Oorta... Trzymam kciuki, ale nie bardzo wierzę w większe sukcesy Kacpra ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom