>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
W poszukiwaniu dubelka o kursie 2.00 lub większym dziś stworzyłem takie coś:
Bulls - 76ers
76ers +13.5 | 1.42
Linia którą musiałem pobrać. Głównie skłoniły mnie ku temu statystyki - 5 ostatnich H2H - handi zawsze pokryte (w tym 2 razy wygrana Phila). Ostatnie mecze u siebie Bullsów - prawda 4 wygrane i tylko 1 porażka, ale we wszystkich meczach Handi pokryte. Pozytywny też jest fakt, że Phila ostatnio bardzo ładne wyniki wyjazdowe - 4 wygrane, 1 porażka (ta porażka z Cavs nie pokryła handi). Poza tym nie uważam Bullsów za ekipę, która zmiecie dziś gości z parkietu. Moim zdaniem warte pogrania, jeśli ktoś szuka typu o dużym prawdopodobieństwie wejścia (przynajmniej z matematycznego punktu widzenia ale nie tylko), a kurs kusi ????

Pacers - Clippers
⛔⛔ pół punkta ;D
Clippers +13.5 | 1.45
Mecz oceniany przez buków jako mecz Dawida z Goliatem. Moim zdaniem troszkę nie doceniają oni Clipków dając duże handi po niezłych kursach i ja w to wchodzę. Cóż z tego, że goście muszą radzić sobie bez Paula skoro ostatnie 5 meczy to zwycięstwa - co prawda dziś spotkanie z innym kalibrem niż w tych meczach ale mimo wszystko seria zwycięstw przemawia za tym typem. Indiana 4 winy 1 lose z Atlantą. U siebie gospodarze ostatnio same zwycięstwa, w których tylko 1 mecz nie pokrył handicapu, czyli pogrom nad Wizardsami. Podobnie z delegacjami u gości, 1 mecz nie pokrył handi - porażka ze Spursami. Moim zdaniem warto wejść w ten typ, zwłaszcza że nie wiadomo czy zagra dziś George, bez którego moim zdaniem handi powinno siąść na lajcie.
KURS : 2.06
Zastanawiam się także czy nie dobić do bliźniaczego kuponu GSW, za którymi wydaje się przemawiać wiele aspektów a kursy godne gry - 1.50 za czysty win czy +5.5 (1.23) wyglądają bardzo fajnie.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
A dlaczego niby Iggy miałby kryć Gordona :?:
Bo jakoś nie widzę sensu, żeby Klay krył Davisa albo nawet Aminu, toć oni będą mu skakali po głowie non stop. Wg mnie prosta sprawa, jeśli wychodzi piątka Roberts, Gordon, Davis, Aminu i Smith, to kryją ich odpowiednio Curry, Klay, Iggy, Lee, Bogut. A Thompson to nie jest jakaś potęga w obronie.
bo Gordon jest większym zagrożeniem dla Warriors niż Aminu.. a zresztą, poczekajmy na info czy Tyreke zagra, jeśli zagra to pewnie Aminu pójdzie na ławkę i wtedy bankowo Iggy weźmie Gordona.
btw, Smith już jest out więc roster Pelicans jeszcze krótszy..
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
bo Gordon jest większym zagrożeniem dla Warriors niż Aminu.. a zresztą, poczekajmy na info czy Tyreke zagra, jeśli zagra to pewnie Aminu pójdzie na ławkę i wtedy bankowo Iggy weźmie Gordona.

btw, Smith już jest out więc roster Pelicans jeszcze krótszy..

Tylko, że jak Iggy kryje Gordona to Aminu staje się większym zagrożeniem, bo Klay go fizycznie nie wytrzyma.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Klay nie jest recznikiem w obronie, zeby Iggi musial przejmowac krycie nad Gordonem. Szczerze nawet jezeli zagra Evans to ten kkurs na GSW wydaje sie bardzo wporzadku i nawet z handi moim zdaniem mozna probowac. Pelikany stracily dwie z trzech i pol najjasniejszych gwiazd i ostatnie mecze pokazuja obecny poziom gospodarzy.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Pelicans mają już raczej zwis na ten sezon, a że oddany przez nich do Philadelphii pick jest zastrzeżony w top5 to raczej będą tankować, aby się w tej piątce znaleźć...
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
LA Lakers-TOR R[color=red&quot;][/color]aptors. ⛔ i cały misterny plan. Wszystko na opak. Young mecz sezonu. NBA where amazing happens( przepraszam za typ jeśli ktoś pograł. Jednak nie takie jaja były na parkietach NBA
typ: Toronto -9 @1.9 bet365 9/10
Toronto -15 @3.1 bet365 2/10
Nie widzę w tym meczu innego scenariusza jak pewna wygrana zespołu z Kanady.
Ostatnio dali znowu zarobić i wygrywając z Minnesotą przekonali mnie, że nadal są HOT i takich drużyn trzeba się trzymać, drużyn, które gwarantują jakość w grze.
Raptors w ostatnim czasie są maszynką do pokrywania handicapów. Nie pamiętam statystyk, ale ATS są ponad 85% w ostatnich kilkunastu meczach.
Toronto Raptors kilka tygodni temu pokonali Lakersów w Staples 106-94.
Było to jeszcze przed operacją Gay resection, gdy Toronto miało bilans poniżej 0.500, a Lakersi grali zdecydowanie lepiej. Tu nie będzie dzisiaj cudów i szykuje się solidny blow out.
Toronto powinno spokojnie rzucić powyżej 110 punktów, zaś ofensywni Lakers niestety, ale rozbiją się o świetną defensywę Raptors.
Raptors są jedną z kilku drużyn, które w tym sezonie pokonały Indianę. Dwa razy też pokrywali spread na wyjeździe z Pacers. Te liczby mówią same za siebie.
Dzisiaj ekipa z Toronto może przedłużyć serię zwycięstw u siebie do 7.
Lakersi ostatnie 2 mecze w Toronto wygrywali, ale kiedy to było? i jak różne to były ekipy. Piszę to tylko z obowiązku.
Od 20. grudnia Raptors są najlepszą drużyną na wschodzie i nie mieliby tego pokazać na mizernej ekipie z miasta aniołów?
Jaki bilans ma ekipa Jeziorowców ? 12 porażek w 14 meczach.
Wygrali z Bostonem i to im wystarczyć powinno na długo. W tym meczu byli +7 dogiem co nieco mnie dziwiło. Wydaje mi się, że bukmacherzy przecenili ekipę z Bostonu i myśleli, że Rajon Rondo w swoim pierwszym meczu uzdrowi ekipę Celtics.
To co ostatnio wyprawia Kyle Lowry w drużynie Raptors to coś niesamowitego, gra na poziomie ALL STAR. Przytoczę tu tylko jedną linijkę: ponad 50% z rzutów za 3 (36 na 71) w 11 ostatnich meczach.
Panowie specjaliści od grania na zawodników pewnie coś znajdą w ofercie na Kyle&#39;a. Ja skupiam się na meczu obok którego nie mogę przejść obojetnie.


Powodzenia ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers
(19:00 - 19.01.2014)
Analiza będzie krótka bo w typie który typuję nie ma co analizować. Chodzi dokładnie o typ na over punktowy Raptors. Spisują się w tym sezonie naprawdę powyżej oczekiwań, celem na ten sezon były PO a obecnie są na trzecim miejscu w swojej konferencji tylko za Indianą i Heat. Nie ma to jednak większego znaczenie ponieważ jest to typowe granie przeciwko tragicznie grając Lakers. Grał w tamtym sezonie Kobe, Howard czy Nash. Ten pierwszy jest kontuzjowany, Howard błyszczy w Houston a Nash w sumie jak grał to i tak w obronie za dużo to nie dawał ale na pewno był to przydatny gracz mimo że lata świetności ma już za sobą. Teraz jest po prostu szpital w LA a nawet jakby go nie było to i tak Lakers jakoś świetniej by nie grali pewnie. Kobe sam potrafił wygrywać pojedyncze mecze ale w całym długim sezonie zasadniczym raczej to za mało. Poza tym Kobe wyleczył jedną bardzo długo trwającą kontuzje po czym znowu jedynie siedzi w garniakach na meczach LA. Gasol, jedyny który pozostał z gwiazdorskiego składu Lakers coś próbuję grać ale wygląda jakby mu się po prostu nie chciało, tam nie ma tak naprawdę z kim grać i widać to po nim. Obrona Lakers nie istnieje w tym sezonie, oni praktycznie stoją i tylko patrzą co robi rywal. Nie są to niestety słowa rzucane na wiatr bo wystarczy zagłębić się w statystyki, Lakers w wielu elementach są na ostatnich miejscach w całej lidze. Jednak najważniejszą statystyką jest to że tracą z byle kim grubo ponad 100 punktów. Mecz na wyjeździe więc policzyłem ile tracili średnio punktów w ostatnich 10 meczach na obcych parkietach (w sumie u siebie jest to samo, niezależnie gdzie grają to i tak jest to samo) i wyszło że jest to 110 punktów. Setki nie stracili tylko z bardzo defensywni grającymi Grizzlies. Jeśli chodzi o Toronto to oni zaś rzucali średnio w ostatnich 10 spotkaniach prawie 104 punkty na mecz czyli trzy dwa punkty mniej niż dzisiejsza linia ale Lakers to obecnie jedna z najgorszych drużyn w NBA a Toronto w tym sezonie spisuję się naprawdę świetnie, mają serie 6 wygranych meczy z rzędu u siebie a Lakers... na 10 ostatnich meczy na wyjazdach wygrali w &quot;aż&quot; dwóch. Jeśli chodzi o kontuzję, nie licząc tych &quot;dawno&quot; kontuzjowanych to w Lakers dodatkowo nie zagra dziś Nick Young co patrząc na tragiczny skład drużyn z LA jest ogromną stratą. W Toronto nie ma za to żądnych poważnych kontuzji.
Podsumowując, Lakers nie mają kompletnie żadnych argumentów a zagrają na wyjeździe z drużyną która w tym sezonie gra naprawdę dobrze i przede wszystkim gra ofensywnie i rzuca dużo punktów także myślę że Lakers znowu dostaną łomot jak to mają w zwyczaju. Dodatkowo mecz jest o 19:00 i może to głupi argument ale mecz jest dla kibiców z Europy i mimo że nie odbywa się na Starym Kontynencie to może wyglądać tak jak ostatni mecz w Londynie gdzie grali Nets z Hawks. Normalnie w tamtym meczu byłoby pewnie z ok. 180 punktów patrząc na to jak grają te ekipy a padło grubo ponad dwieście punktów bo nie oszukujmy się, NBA to w głównie biznes nie licząc aspektów sportowych.
Dodam jeszcze jeden obrazek który dokładnie oddaje jak grają obecnie Lakers...
Typ: Toronto - Over 105.5 punktów @ 1,90 Unibet
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
dodatkowo nie zagra dziś Nick Young co patrząc na tragiczny skład drużyn z LA jest ogromną stratą. W Toronto nie ma za to żądnych poważnych kontuzji.
Ile razy było wałkowane żeby podawać ŹRÓDŁO ! Nick Young został zawieszony na jeden mecz i nie zagrał z Bostonem. Zawieszenie minęło, kontuzjowany nie jest, więc musi zagrać. Jeżeli jest inaczej czekam na źródło.

Seweryn..
Z Youngiem czy bez, Lakersi dziś dostaną srogie baty.
Z Bostonem LAL zagrali nieźle bez Younga.
Na amerykańskim forum covers.com wyczytałem, że Young jest nie lubiany przez kolegów z drużyny. Nie wiem ile w tym prawdy jest.
Nie neguje tutaj typu i nie interesuje mnie czy Younga ktoś lubi czy nie. Każda informacja o zawodnikach musi być podparta źródłem. Informacja o nieobecności Younga jest błędna i wprowadza innych w błąd. Gdyby to był jakiś mało ważny grajek to można by to przemilczeć, ale fakty są takie, że Young to bardzo ważny gracz.

Nick Young will return from a one game suspension on Sunday vs. the Raptors.
http://www.rotoworld.com/player/nba/1374/nick-young
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Seweryn..
Z Youngiem czy bez, Lakersi dziś dostaną srogie baty.
Z Bostonem LAL zagrali nieźle bez Younga.
Na amerykańskim forum covers.com wyczytałem, że Young jest nie lubiany przez kolegów z drużyny. Nie wiem ile w tym prawdy jest.
Na dziś jeszcze San Antonio -15.5pkt
Idealna drużyna, aby poprawic sobie humor po porażce z Trail Blazers.
Analiza później:)
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
San Antonio Spurs - Milwaukee Bucks
Bucks under 91,5 ✅✅ na Bucks można liczyć ;)
1,93
betcity

Tym razem zacznę od końca... Uważam, że jeśli w 4Q w szeregach gospodarzy nie pojawi się zbyt duże rozprężenie bo zapewne wygrana będzie już w kieszeni to nie widzę jakoś argumentów za tym, by Bucks mieli rzucić powyżej 90 pkt. Grałem kilka dni temu na ich under w meczu z Memphis i nawet nie zbliżyli się do linii. Niby dlaczego miałoby dzisiaj to wyglądać inaczej? Spurs mają jedną z najlepszych obron w lidze, a Milwaukee najgorszy atak! Ich statystyki pod względem ofensywy są tragiczne, a poprzednie mecze wyraźnie wskazują na to, że z dobrze broniącymi ekipami Bucks nawet nie zbliżają się do granicy 90pkt. Przewiduję, że dzisiejszej nocy po prostu w pewnym momencie goście zanotują spory zastój, który rozstrzygnie losy undera. Z ich wątpliwym potencjałem ofensywnym i solidną obroną gospodarzy nie powinno być z tym problemu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
San Antonio Spurs - Milwaukee Bucks
San Antonio Spurs poniżej 106.5 @ 1.83 bet365

Kolega karmol też przewiduje low scoring game, choć z dwójki Bucks-Spurs wolę under tych drugich. Nie ma co się przejmować słabą końcówką z Trail Blazers, w tym momencie NBA powinna martwić się trzech zespołów: Heat, Pacers i właśnie Spurs. JEŚLI, i tu duże JEŚLI Westbrook dołączy do Thunderkidz w zdrowiu i w formie to będziemy mieć gotowe matchupy na finały konferencji. Czy Ostrogi martwią się swoim 0-8 z lepszymi drużynami? Raczej nie. W sezonie zasadniczym liczymy wszystkie mecze, nie tylko z tymi lepszymi a tu Spurs idą po swoje. Tu Manu coś mówi, że jeszcze nie są gotowi, tu Pop kręci nosem lecz generalnie wszystko ma przyjść na wiosnę. Dziś raczej mecz trening niż poważna gierka, choć oczywiście koncentracja o powrót do zwycięstw musi być. Spurs będą zbierać upadające zdrowie swoich graczy przed wyjazdem na lutowy road-trip a dziś nie zagrają znowu Splitter, Green i tym razem na pewno Tony Parker. W piątek był &#39;questionable&#39;, teraz to oficjalne. To trzech graczy z pierwszej piątki. Matt Bonner zagra ale z maską ochronną na twarzy. System gry Popovicha jest znany z tego, że nawet gdyby wstawić do piątki reprezentację Polski w piłce nożnej to też by wygrywała, jasne dlatego W dla San Antonio nie podlega dyskusji. Myślę jednak, że mogą zatrzymać się na 98-103 punktach i mieć mecz pod pełną kontrolą. Kluczem jest tu Parker, którego szybkości i wachlarzu umiejętności ofensywnych na pewno zabraknie.
 
maxti 234

maxti

Użytkownik


vs.

Orlando-Boston✅✅✅ (93-91)
Typ: Orlando
Kurs:2.30
Bet365

Mecz na przełamanie dla Orlando, nie wygrali od 10 meczów. Dziś zagrają ze słabym Bostonem, który w ostatnich 10 spotkaniach wygrał tylko raz, sytuacja na dzień dzisiejszy w konferencji wschodniej wygląda następująco Boston zajmuje 12 pozycje z (14-0-0-27), a Orlando Magic 14 (10-0-4-26). Ostanie mecze pokazały że nie należy lekceważyć Orlando, przekonało się o tym Chicago Bull&#39;s, byki wygrały dopiero po 3 dogrywce!
Boston po serii 9 porażek z rzędu wygrał w końcu z Toronto, ale 2 dni później przegrał z Lakers&#39;ami. Warto dodać że Bostończycy nie mogą wygrać na wyjeździe od 8 spotkań. H2H na korzyść Celtów, ale tym się nie przejmował, gram Orlando po dobrym kursie


 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Houston Rockets - Portland Trail Blazers
Typ: Poniżej 218.5
Kurs: 1.96
Marathonbet


Pewnie patrząc na to pomyślicie że kogoś tu pokręciło ale chwileczkę, wiadomo obydwie drużyny mega ofensywne i lubiące rzucać punkty jak i je tracić, jestem tego samego zdania jednak linia 218.5 jaką zobaczyłem wydaje mi się ciut zawyżona. Pojedynek drugiej i piątej drużyny wschodu, nie odważyłbym się wytypować zwycięzcy dlatego lecę w under. Ten sezon to już dwa spotkania tych drużyn w których padło odpowiednio 217 i 215 punktów. Moim zdaniem linia ta jest podyktowana ostatnimi spotkaniami obu drużyn, Portland wygrało z Dallas 127:111 natomiast Houston pokonało Bucks 114:104. Podsumowując, myślę że mecz skończy się około 210 punktami jednak 218.5 to ciut za dużo na dziś. :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majsti 240

majsti

Użytkownik
New York Knicks - Brooklyn Nets
Carmelo Anthony over 26.5 pkt. @1.85 Betcity ⛔ 26 punktów, zabrakło tych osobistych..
Nicksi w ostatnich pięciu meczach trzy porażki, ale dwie z bardzo silnymi drużynami: pretendentem Indianą i Clippersami, którzy w tym sezonie mogą znacznie zamieszać w PO na zachodzie. Liderem teamu z Nowego Yorku, jest oczywiście Melo, co zresztą nie jest nic nowym. Anthony w poprzednich pięciu meczach notował dość niezłe cyferki: 18,29,20,28,26. Linie przekroczył tylko dwa razy, ale myślę, że to nie jest wielce istotne, patrząc na inne fakty wokół tego meczu.
Do MSG przyjeżdża dzisiaj druga drużyna z Nowego Yorku, Brooklyn, ostatnio w dobrej formie, chyba w końcu zaczęli grać na miarę posiadanych wobec nich oczekiwań, które przed sezonem były wysokie.
Derbowe spotkanie, mecz u siebie, przed własną publicznością, która dosłownie wielbi Anthony&#39;ego i niezła forma to są właśnie te czynniki, które przemawiają do mnie za tym overem. Dodatkowo mecz o godzinie 20:30 naszego czasu, więc ukłon w stronę europejskich fanów NBA, dzięki temu spora liczba dodatkowych widzów przed telewizorami i większa chęć zawodników do pokazania się nie tylko tej publiczności zgromadzonej w MSG. Liczę, że Anthony rzuci około 30 punktów i nie da powodów do niespokojnego oglądania meczu ????
 
davidson 59

davidson

Użytkownik
Monta Ellis powyżej 20 punktów 1,85 Unibet22✅
Polecam typ na Ellisa. Przykłada się na takie rozumowanie wiele aspektów o których chciałbym powiedzieć. Przede wszystkim - Cleveland są słabi w obronie. Bronią naprawdę mizernie i przyjście Denga niczego nie zmienia. Drużyna Browna traci około 100 punktów na mecz, co jest bardzo dużą liczbą szczególnie przeciwko takim ekipom jak Bucks, które nie wyróżniają się w żaden sposób w ataku, a wręcz przeciwnie mamy do czynienia z problemami rzutowymi. Po drugie - Ellis oddaje rzuty co nie miara. Oczywiście obecnie utrzymuje fajny wskaźnik % i ma za sobą przyzwoite występy. Kluczowe jest w tym, że jest jednym z najważniejszych graczy w drużynie i bezsprzecznie aktywnie bierze udział w meczu - akurat w przeciągu ostatnich dni jest na tyle regularny, żeby przeznaczyć na niego kasę. Poza tym Waiters nie jest dla niego żadnym przeciwnikiem. Świadczą o tym chociażby statystyki. Ellis nie tylko przekracza linie 20 punktów, ale także zbiera dobre recenzje jeżeli chodzi o całokształt gry. Wystarczy popatrzeć sobie na przełom jego kariery w Bucks i wyczyny przeciwko Cavs. W Cavaliers nic większego się nie zmieniło, nie było tam żadnej rewolucji poza odejściem Bynuma. Wciąż są drużyną o słabiutkiej obronie, a sam Brown jest podobno specem od zadań defensywnych. Myślę, że problem tkwi w samych i jednocześnie młodych zawodników, którzy opierają swoją grę na ofensywnie. Należy stwierdzić, że Ellis jest również tego typu zawodnikiem - aktywnym w ataku zaś w obronie nadal ma wiele mankamentów. Tak czy siak zespoły należący do pokrojów Cleveland pasują Ellisowi i będę głęboko zdziwiony jeśli nie uda mu się przekroczyć przynajmniej 15 punktów. Obok Dirka, Monta jest koszykarzem dający najwięcej i uważam, że dzisiaj nie zawiedzie. Z mojego punktu widzenia mówiąc o całym klubie, Dallas jest zespołem przejawiającym ogromne kłopoty z regularnością, mam na myśli brak szczęścia czy też zaangażowania w danym dniu, by następnego zagrać na miarę swoich możliwości. Cleveland ma podobne problemy, wracają po kilkudniowym tripie z away home, by zagrać na przeciwko swojej publiczności. Moim zdaniem Cavs nadal nie są warci stawiania ich w roli faworytów, ponieważ przegrali w zbyt frajerski sposób od groma meczy. W tym wypadku jest to spotkanie z gatunków ciężkich do typowania, jednak wydaję mi się, że Dallas jest w stanie rzucić powyżej 100 punktów. Jeżeli uda mi się osiągnąć taki wynik, to jestem niemal pewny w over Ellisa. Monta dostaje piłki od Calderona, Nowitzkiego - taki jest styl gry Mavs, że ofensywa spoczywa na jedynie kilku grajkach, bo rezerwowi gości nie zawsze potrafią regularnie pomagać drużynie. Nie trzeba brać pod uwagę szczególnej godziny, ponieważ od wielu lat spotkania są rozgrywane o szczególniej porze i nie powinno to wpłynąć w żaden sposób na dyspozycje Mavs i Cleveland.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Knicks - Nets
Joe Johnson over 17.5 pkt 1.8 ✅✅✅ księgarnia w pierwszej połowie;)
Betsafe/ Betsson


Dla mnie bardzo fajna linia. Pod nieobecność Dwilla oraz Lopeza to właśnie Johnson jest liderem Nets i potwierdza to w ostatnich meczach na szczycie. 27 oczek z GSW, 32 z Heat i 29 praktycznie w pierwszej połowie w global.nba przeciwko Atlancie dają jasny sygnał - Johnson jest w formie, a wraz z nim Brooklyn też notuje wreszcie wyniki jakich wszyscy oczekują. Dzisiaj derby z Nicks i powinniśmy zobaczyć kawał dobrego basketu z Johnsonem m.in. w roli głównej. Na moje to 20 oczek w jego wykonaniu będzie dziś absolutnym planem minimum. W innych bukach 18.5 i 19 linie wiszą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Na dziś można złapać parę perełek na zawodników. Mecze wcześnie, więc nie trzeba zarywać nocy.
Na pierwszy rzut największy pewniak w moim odczuciu, czyli Al Jefferson.
Center Bobków wyrósł w ostatnim czasie na lidera, świetne zdobycze, dużo zbiórek, po kontuzji Lopeza to chyba w tym momencie najbardziej regularny center do grania na overy. Dziś wypada Walker, więc ktoś te punkty musi zdobywać. 20 pkt jak dla mnie spokojnie.
Al Jefferson over 19,5 1.85 Milenium ✅
Druga opcja to Paul George. Lider Indiany ostatnio w świetnej dyspozycji, jak dla mnie to on oprócz Duranta powinien być głównym kandydatem do MVP sezonu zasadniczego. W meczach z silniejszymi rywalami pokazuje swoją wielkość, słabsze zdobycze ma przeważnie przy łatwych wygranych. Dziś mecz z GSW, więc trzeba będzie się trochę namęczyć, także swoje minuty powinien zagrać.
George over 23,5 1.85 Milenium ⛔ 23 pkt ???? 14 pkt w 1 kwarcie a później już totalna katastrofa
Bez analizy:

Irving over 21,5 1.85 ✅
Griffin over 23,5 1.85 ✅
Aldridge over 24,5 1.85 ✅
Howard over 18,5 1.85
✅
Kursy Milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
L 181

lorak

Użytkownik
Na dziś można złapać parę perełek na zawodników. Mecze wcześnie, więc nie trzeba zarywać nocy.
Na pierwszy rzut największy pewniak w moim odczuciu, czyli Al Jefferson.
Center Bobków wyrósł w ostatnim czasie na lidera, świetne zdobycze, dużo zbiórek, po kontuzji Lopeza to chyba w tym momencie najbardziej regularny center do grania na overy. Dziś wypada Walker, więc ktoś te punkty musi zdobywać. 20 pkt jak dla mnie spokojnie.
Al Jefferson over 19,5 1.85 Milenium
zgadzam się. to chyba dzisiaj zakład wieczoru, na marathonie linia wynosi nawet 21 pts. Al ostatnio gra bardzo dobrze - w 5 spotkaniach tylko raz nie przekroczył 21 pts (przeciw bulls, a więc z dobrym defensywnie Noah), do tego brak Kemby i słabi w obronie wysocy raptors, których Gasol wczoraj przestawiał jak chciał. no chyba że trener toronto da więcej minut Hayesowi - on jest nie do ruszenia tyłem do kosza ;] niepokoi też znacząco niższa średnia punktowa Jeffersona u siebie niż na wyjeździe, ale wynika głównie z tego, że więcej tych meczów w domu rozegrał na początku sezonu, gdy jeszcze nie był w formie po różnych urazach. tak więc w sumie chyba tylko problemy z faulami lub ten Chuck Hayes grający +30 minut mogą powstrzymać Ala od przekroczenia linii 19,5 pts.
EDIT ✅ 22 pts, mimo że Alowi zebrało się akurat na podawanie i 7 asystami wyrównał rekord kariery ;]
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, NBA
20.01.2014 23:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans
Typ: over 96.5 pkt gości
Kurs: 3.50
buk: William Hill
Dzisiaj kolejny wieczór z NBA. Przyjrzałem się spotkaniu Memphis z New Orleans Pelicans. Właściwie spotykają się zespoły, których ostatnie wyniki są zgoła odmienne. Gospodarze ostatnie cztery spotkania u siebie wygrane oraz na 14 meczów wygrane 10. Co prawda pokonywali głównie przeciętniaków, ale i tak wyniki robią wrażenie. New Orealns przegrali ostatnie 8 spotkań po rząd ! Niewielkim usprawiedliwieniem jest to, że te spotkania przegrywali w niewielkich rozmiarach i raczej z tuzami ligi jak: San Antonio, Dallas, Miami, Indiana. Memphis gra niezłą koszykówkę w defensywie, ale linia jaką stawiam to jest i tak dużo niższa niż średnia pkt zdobywanych przez Pelicans (101). Mają oni w swoim składzie ciekawych zawodników, którzy potrafią zdobywać wiele pkt: Ryan Anderson z dobrze ułożonym rzutem z dystansu( 19.8 średnio i 40 % za 3 pkt)., Anthony Davis mocny fizycznie 20-latek ostatnio w bardzo dobrej formie rzutowej 20-30 pkt w każdym meczu.Wielka nie wiadoma Eric Gordon, który w ostatnim meczu rzuca 8 pkt przy skuteczność 3/17 a trzy dni wcześniej rzuca 6 trójek i kończy spotkanie z dorobkiem 35 pkt. Przed miesiącem buki wystawiały kurs pod under a Pelicans wygrali 104-98. To już na prawdę za długi czas mija by dostawać w papę co mecz. Dlatego uważałbym tutaj na przełamanie się tego zespołu a już na pewno liczę na ofensywną i skuteczną koszykówkę gości i pokryty overek.
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
vs.


Atlanta Hawks - Miami Heat✅✅✅
Typ: Over 201.5
kurs: 1.91
WilliamHill


O 23:30 rozpoczynamy spotkanie pomiędzy Atlantą a Miami.
Miami (27-2-2-9) Atlanta (17-3-1-18)
Po 4 dniach przerwy do gry wracają koszykarze Atlanty, po ostatnich słabszych meczach czas na pokazanie dobrej gry i przede wszystkim wysokiej skuteczności. Ostatnie ich mecze to porażka z Brooklyn Nets 110-127 i Memphis 101-108. Obydwa mecze overowe, Atlanta na własnym parkiecie rzadko kiedy nie wychodzi z magicznej liczby 100 pkt. w ostatnich 10 meczach tylko 3 razy tej sztuki im się nie udało.
Miami wiadomo, gra w kratkę, zazwyczaj w ich meczach obie drużyny rzucają powyżej 200 pkt. dziś powinno być podobnie, stawiam na over 201.5, warto przypomnieć że pod koniec roku w Miami, był remis 111:111 po dogrywce 121:119 lepsi okazali się gospodarze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom