>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Podpisuje sie obiema rękami pod typem na NY czy to ebz Chandlera czy z Nim. Niby są b2b i po dogrywce jednak grają bliziutko i nie mają składu gdzie jest masa weteranów. ZObaczymy jak to bedzie za kilka tygodni ale na razie Knicks wskoczyli na bardzo dobre tory, teraz tylko modlić sie ( dla atrakcyjnośći ligi) zeby był spokoj z kontuzjami. Bobki ostatnio grraja jak za dawnych lat czyli wciera za wcierą.
Na noc dubelek Knicks+ Pacers ako ok 2.1 wiec nic tylko brać.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Też obstawiam za Knicks. B2b itd itd, ale oni muszą nadrabiać to co spartolili na początku sezonu. Mieli serię chyba 9 z rzędu porażek to i teraz mogą nadrobić i mieć podobna serię, ale zwycięstw. Po kursach 1,70-1,80 jak najbardziej do grania Knicks.
 
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
a ja polecę w stronę Bobków -1 ✅✅✅
Granie kogokolwiek b2b i to po dogrywce już mi się trafiło i niestety odbiło grubą czkawką. Faktycznie Bobki nie są potęgą, ale też nie zapominajmy ,że NYK to już nie team z top of the top tylko średniak grający poniżej oczekiwań przedsezonowych. Nyk będą mieli w nogach sporo minut + jakieś 640 mil podróży.
Fakt powrotu Czendlera robi trochę nadziei defensywie NYK, ale pamiętajmy ,że wraca też MKG w ekipie Bobków, niski skrzydłowy , dobry obrońca. Ja skłaniam się w stronę wypoczętych chłopaków Jordana. PZDR
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 15

chuli

Użytkownik
Pewnie i tak poleca samolotem badbartek , wiadomo dogrywka zmeczenie i wszystko , kursy jednak nawet wiecej niz wyrownane , value jest .
Jaki bedzie wynik wyjdzie w praniu , aczkolwiek ja przychylam sie do opinii chlopakow na temat Knicksow.
Mam jeszcze pytanko o Pacers , przewidujecie blowout badz znaczna wygrana ?

edycja: chcialem na pisac , ze i tak leca samolotem te 640 mil w samolocie wyczarterowanym pod graczy NBA to pewnie dluzsza chwila ,pewnie rowniez brak odpraw albo wszystko zalatwione zeby odbywalo sie szybko
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 20

gruda

Użytkownik
Pewnie i tak poleca samolotem
mecz imo no bet ale ten fragment mnie zmiazdzyl ???? no pewnie poleca ???? chyba ze wjebali ich w autokar jak druzyny z naszej ekstra ligi LOL...ehh chociaz nie to juz pewne info Dolana nie stac na paliwo do jeta i jada bankowo autokarem ????
tak powaznie to KAZDA druzyna NBA oczywiscie lata na swoje mecze...poza jakimis mega kolo siebie pewnie...
edit:jeszcze jedno,mnie osobiscie duzo bardziej meczy podroz samolotem niz fajnym autokarem ale...oni nie lataja w troche innej klasie niz ja ????
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Co uważacie o typie na Nowojorskich Knicks?
Ja NYK nie dotykam, nie chodzi o mecz z Bobkami, który trwa, ale uważam, że jeszcze za wcześnie głosić, że Knicks ustabilizowali formę. Nie mam pojęcia, jak się skończy dzisiejszy mecz i jak zagrają w następnych. Dla mnie książkowy no bet.
Za 10-15 meczów będziemy mogli coś wywnioskować nt. formy, stabilizacji, regularności etc.
PS. Nie wiem czemu mam postów:1 (słownie: jeden), nie jestem fanatykiem pisania analiz(lenistwo), ale trochę ich napisałem....
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Z mojej strony z bet365:
GSW - Denver over [email protected] ✅
Wolves - Kings over [email protected] ✅
AKO: 2.14 ✅
Spotykają sie w obu meczach bardzo ofensywinie grające zespoły.
GSW wiadomo. Curry, Thompson, ostatnio dobrze punktujący Iguodala w meczu z Bostonem i moc pod koszem pod tytułem Lee &amp; Bogut.
Jak gra Denver wszyscy wiedzą. Run&amp;gun, bez chwili zatrzymania. GSW taka gra odpowiada. Ostatnie wyniki Denver na wyjazdach to przegrana 118:103 z Utah, wygrana z LAL 115:137 (????) oraz przegrana z Memphis 120:99. Jak widać za bardzo to oni nie bronią a i w ofensywie potrafią wykręcić niezły wynik.
GSW u siebie również ofensywny zespól. Rzadko kiedy nie przekroczą bariery 100 punktów.
Denver zarazi grą run&amp;gun GSW i linia 205.5 zostanie spokojnie przekroczona. Denver po prostu nie potrafi grać inaczej, a nie podejrzewam GSW o to, ze beda grać długie akcje, tylko po prostu beda wykorzystywac slabosci rywali. Mam nadzieje, ze rzuty za trzy beda im siedziec w miare na dobrej skutecznosci, do czego nas GSW przyzwyczaiło, a wtedy o over nie bedzie co sie bac.
Drugi mecz, ktory wybralem to Wolves - Kings, szczerze mowiac wahałem sie, czy wybrac ten meczy czy LAC - Dallas, ale jednak skusilem sie na Wilków.
O Kings mozna powiedziec przyszla kryska na matyska :grin:
Oni bez skrupułów zgwałcili Cavs to za dwa dni to samo z nimi zrobiła Indiana :cool:
Ale szczerze mowiąc to w ofensywie az tak źle sie nie zaprezentowali, bo rzucić 92 pkt Indianie u nich to nie jest zły wynik (patrz Wizards ????).
Wilki grając u siebie raz na ostatnich 8 meczy nie rzucili 100 punktów,a 120 z PTB, 124 z NOP czy 111 przy porazce z OKC robią wrazenie. Love nie zagra drugiego takiego słabego meczu jak z SAS i dorzuci dzisiaj co najmniej te 20-25 pkt. Jest do tego Pekovic pod koszem, na PG Rubio, ktory swoimi asystami bedzie otwierał droge do kosza. Na obwodzie Martin, a swoje dorzuca rezerwowi Shved czy wracajacy po kontuzji Budinger.
Kings to zespol jak Denver. O obronie to oni mało wiedzą, ale w ofensywie mają Gaya, Cousinsa czy Thomasa, ktorzy swoje rzucic powinni. Ostatnie ich mecze wyjazdowe, poza wspomniana Indiana.
110 z Houston, 104 z SAS, 105 z Orlando, 103 z Miami i 107 z Hawks.
Jak widać potencjał w ofensywie jest i tutaj zapowiada sie na gruby overek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość

James LeBron (Miami) over 27.0pkt @ 1.80 betsson / 27.5 pkt @ 1.82 fortuna ⛔⛔
(25 pkt, dziwny mecz - kto oglądał ten zrozumie, Miami dało sobie rzucic 43pkt w pierwszej kwarcie i do połowy drugiej grali tragicznie w ataku LBJ 4pkt tylko w 1Q potem dorzucił 16 w kolejnych dwóch, jednak w 4Q zagrał słabo,wiele niecelnych rzutów i niestety zabrakło 2-3pkt -cały zespół prócz 2 runów ,zagrał bardzo słabo)

Wchodzę grubo dziś w ten typ z jednego prostego powodu, wywiadu z LBJ na temat jego obecnych statystyk , tego sezonu , ilości oddawanych rzutów, efektywności itp.
http://np.reddit.com/r/nba/comments/1v759a/insider_request_is_lebron_james_coasting/
Końcowy cytat
&quot;We&#39;ll see Wednesday how I&#39;m coasting,&quot; . &quot;You&#39;ll see the numbers I&#39;ll put up on Wednesday. Just watch.&quot;

Miami gra dzisiaj z kiepsko broniącymi Wizards , wg mnie dobrą opcją na to spotkanie jest również over 196.5 pkt @ 1.90 bet365 ✅✅✅, spokojnie obie drużyny stać na rzucenie 100 pkt, a jakoś nie mogę obojętnie przejść obok tego wywiadu z LBJ i wierzę , że dziś rzuci spokojnie min 30 &#39;oczek&#39;

Na pewno warta zagrania będzie też linia na pkt+zbiórki+asysty LBJ ale niestety na razie u buków , gdzie gram , nie ma nic na jej temat ... trzeba poczekać i obserwować inne linie jakie wystawią dzisiaj buki na LeBrona; linia na pkt+zb+asysty wystawiona na poziomie 42.5 będzie spokojnie do grania
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jaki jest sens podawania obecnie największej linii na rynku? Moim zdaniem jak już podajesz typ to warto zrobić rundę po bukmacherach i zaproponować najniższą linie.
Teoretycznie masz rację, ale z 2 strony jeśli podaje typ tam gdzie gra to po co szukać na siłę najmniejszej ? Jak ktoś chce to sobie poszuka ;)

Knicks duże rozczarowanie dziś w nocy. Na dziś kusząco wygląda Heat. Czysty WIN bądź jakaś linia pomniejszona tylko pytanie co z Wade&#39;m, Chalmersem i Battier&#39;em. Na chwilę obecną wygląda to tak jak podaje roto czyli:
1) Wade jest game-time decision, czyli powinien zagrać biorąc pod uwagę ostatnie wpadki Heat.
2) Battier normalnie już trenował w poniedziałek.
3) Chalmers nie wiadomo.
Więc wg mnie 1,50 na Heat można brać przeciwko Gortatom :] tym bardziej, że sporo odpoczynku teraz mieli - 4 dni.
???? Washington Wizards - Miami Heat --&gt; 2 - 1,50 (bez dogrywki) Milenium ⛔ 114-97
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Charlotte Bobcats @ 2.05 Marathonbet ⛔ (95:92)


Prawdę mówiąc nie rozumiem dlaczego Sixers są tu faworyzowani. Bobcats są jak dla mnie znacznie lepiej zorganiowaną drużyną. Sixers po tym dobrym okresie znów zaczęli przegrywać i chyba nikogo to specjalnie nie dziwi. Ostatnio grałem przeciw nim w meczu z Pistons i po dobrej pierwszej połowie w drugiej gdy zawodnicy z Detroit zaczęli cokolwiek grać w defensywie byli po prostu bezradni. Ostatni mecz z Knicks to też zasłużona porażka.
Dzsiaj przyjeżdża team, który w defensywie grać potrafi i Phila nie poszalaje. Bobki w ofensywie co prawda nie za bardzo sobie radzą ale jak na obronę Sixers to spokojnie wystarczy. Ostatnio bardzo solidna gra przeciw Knicks i pewne zwycięstwo. Aktualnie 8 miejsce na Wschodzie. Jest to spowodowane niewypałem teamu z Brooklyn oraz słabą jak na ich możliwości grą Cavs. Mimo wszystko nic nie gwarantuje tego, że w drugiej części sezonu się to zmieni. Bobcats może nawet mieliby szansę na PO tylko, że potrzeba tam znacznie lepszej gry w ataku. Defensywą nie da się ciągle wygrywać. Mimo wszystko stawiam ich znacznie wyżej niż Sixers i po takim kursie myślę, że warto na nich zagrać. Zresztą oglądałem pierwszy mecz tych ekip w tym sezonie 7 grudnia i Bobki na tle Sixers prezentowały się przynajmniej klasę lepiej. Ostatecznie skończyło się na 105:88.




New Orleans Pelicans - Houston Rockets: Howard over 19 @ 1.87 Marathonbet ⛔ 12 pkt


Pelikany mają ostatnio spore problemy kadrowe i myślę, że Rakiety słusznie stawione są tutaj w roli faworytów. Natomiast bardziej od handi w ich stronę podoba mi się over Howarda. Dwight ostatnio jest w bardzo dobrej dyspozycji. Dostaje całkiem sporo minut i odwdzięcza się za nie dobrą grą. Ostatnio z Celtami 32 pkt. Wcześniej z Wizards 23. Na pięć ostatnic spotkań dwukrotnie nie przekraczał takiej linii ale w obu tych meczach po prostu mało rzucał.
Obie ekipy całkiem niedawno się spotkały i wtedy Howard był najskuteczniejszym zawodnikiem Rakiet rzucając 24 pkt. Myślę, że dzisiaj też stać go na podobny wynik i po takiej linii z chęcią pobieram.
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik


Avery Bradley - powyżej 15 punktów @1.96 - maraton


20 pkt. ✅

Spodziewam się, że młody atletyczny &quot;kot&quot;, który potrafi rzucić za 3, czy wbić się pod kosz zagra dzisiaj grube minuty, ponieważ przed chwilą doszło do trade między Celtics, a GSW. Do Warriors powędrował Crawford i Brooks. Dodatkowo pod znakiem zapytania jest występ Green&#39;a i Sullinger&#39;a (prawdopodobnie zagra). W rotacji na zmianie praktycznie jest tylko Bayless (Pressey także, ale on gra ogony). Jego PPG to 14.6 przy 45.5% skuteczności (39% za 3, 72% z wolnych). Ostatnie dwa mecze to 24 i 25 punktów przy skuteczności powyżej 50%. Według mnie dziś padnie dość wysoki wynik i jeżeli Bradley zagra na swoim poziomie to linia pyknie szybko. Biorąc pod uwagę dzisiejsza wymianę, możliwe dwa ważne osłabienia, formę Bradleya i mecz we własnej hali to warto mu zaufać ????



Eric Gordon - powyżej 17.5 pkt. @1.85 - sportingbet.


35 pkt. ✅

Anderson, Holiday, Evans (bardzo ważne opcje w ataku) wszyscy kontuzjowani i nie zagrają w dzisiejszym meczu (info potwierdzone rotoworld.com). W takim wypadku za zdobywanie punktów odpowiedzialni będą właśnie Gordon i Davis, ten drugi będzie miał dzisiaj ciężko z Howardem, a Eric pobryka sobie przy szybko grających Rakietach. Jego PPG to równe 16, ale 17.5 w meczach u siebie. Jeżeli weźmiemy pod uwagę trzy bardzo ważne kontuzje i mecz przeciwko Rakietom to tylko ostre ceglenie może przeszkodzić w wyrobieniu overa. Gordon gra na 44.4% skuteczności (40% za 3 i 80% z wolnych). Obawiam się tylko blowoutu, który według mnie jest bardzo prawdopodobny ale nawet w takim przypadku Gordon musi zagrać minimum 30 minut. Ja zagrałem w sportingbet gdzie jest najniższa linia, ale punkty liczone są bez dogrywki. W maratonie jest linia 18.5 która też można smiało łykać. Jest to mój główny zakład na dzisiaj ???? Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
majsti 240

majsti

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies
Memphis over 95.5 pkt. @1.93 Unibet ⛔
Miśki w ostatnim czasie są w bardzo dobrej formie. Zaczęli wybudzać się z &quot;zimowego&quot; snu i patrząc ostatnio po ich wynikach można wywnioskować, że mają apetyt na PO. Wygrane z OKC, które co prawda ostatnio ma problemy, ale to jest nadal wielka drużyna, zwycięstwo z Atlantą, Phoenix, minimalna przegrana ze Spurs po dogrywce, no i win w Detroit. Jednak ta walka o PO może być dla nich trudna głównie z tej racji, że znajdują się w silnej zachodniej konferencji, w której zajmują dopiero 11 miejsce, ale dużo w tej kwestii może pomóc Gasol, który powinien dochodzić do swojej dobrej formy, która miał przed kontuzją. Wczoraj zaliczył niezły występ przeciwko OKC.
O Milwaukee jedyne co powiem to są rzeczy oczywiste, bo nie warto się rozpisywać o tak słabej drużynie. Ofensywa najgorsza w lidze, a defensywa również pozostawia wiele do życzenia. Przegrali ostatnie pięć meczy, wszystkie z kilkunastopunktową stratą, z wyjątkiem meczu z Bykami - różnica dziewięciu punktów.
Miśki wbrew pozorom w ostatnich pięciu meczach tylko raz nie przekroczyły granicy 100 punktów w już wymienionym meczu z Oklahomą. Widać, że poprawili swoją grę ofensywną, liczę na odjazd punktowy Grizzlies, i myślę, że 96 punktów powinni rzucić ze spokojem ;).
Phoenix Suns - LA Lakers
Jodie Meeks over 17 @1.87 marathon ⛔
Tutaj krócej, bo czas nie pozwala. Lakersi w ostatnim czasie grają bardzo słabo, pięć ostatnich meczy, tyle samo porażek. Nadal mają szpital w teamie, do grona kontuzjowanych dołącza Henry, który dzisiaj nie zagra:
&quot;He&#39;ll be re-evaluated a week from now, so fantasy owners can count him out for at least four more games. In the meantime, Kendall Marshall, Jodie Meeks and Nick Young will all see a few extra minutes in his absence.&quot; (rotoworld)
Dodatkowo Gasol ma na ten moment status day-to-day, więc jeśli on nie zagra, to Meeks obok Younga będzie tym, który musi zdobywać punkty i wziąć grę drużyny na swoje barki, żeby choć trochę powalczyć z Pheonix. Jodie w ostatnich pięciu meczach zdobywał kolejno: 23,24,21,11,26. Jedynie raz nie przekroczył linii, ale grał na bardzo słabej skuteczności, tylko 20%. Myślę, też, że oba zespoły powinny chociaż zbliżyć się do progu 100 punktów i Meeks sporo do tego dorzuci, a na dodatek dostanie więcej minut, więc zagra około 40 minut, tak jak w ostatnim spotkaniu przeciwko Cleveland.
 
E 11

emil233

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings
Typ: Uder 218.5 ⛔ ⛔108+111= 219pkt, zabrakło 0,5pkt gdyby nie szalona czwarta kwarta to by było miło i przyjemnie
Na dzisiejszą noc NBA oferuje nam moc atrakcji i każdy znajdzie coś dla siebie. Ja będąc człowiekiem wybrednym nie jestem do końca usatysfakcjonowany kursami na poszczególne mecze więc spróbuje sił w u/o. Skupie się na statystykach: Minnesota jest w czołówce ligi i zdobywa na swoim parkiecie średnio 108.9 pkt na mecz przy czym traci 101.4pkt. Królowie są w środku tabeli po względem zdobytych punktów na wyjeździe 100.4pkt przy czym poza domem pozwalają sobie narzucać średnio 107.4. Zapowiada się mecz run and gun czyli miłe dla oka widowisko w którym faworytem są wilczki. Sacramento dziś jest b2b więc w drugiej połowie powinni odczuć trudy wczorajszego meczu a wypoczęta po dwóch dniach Minnesota spokojnie kontrolować wydarzenia na boisku. Bezpośrednie spotkania również wskazują że bariera 218.5pkt może się okazać dzisiaj nie do pokonania, w ostatnich pięciu meczach tych zespołów ową granicę udało sie pokonać tylko jeden raz. W bezpośrednich meczach zespołów grających ofensywną koszykówkę często padają niskie wyniki i tu będę upatrywał swojej szansy. Wydaje mi się że granica 200 pkt zostanie przekroczona ale się zatrzyma na około 210pkt. Powodzenia
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Washington Wizards - Miami Heat
Heat kompromitacja...
1,40


Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies
Memphis
1,42


Ako: 1,99 betsson ⛔⛔

Zarówno Heat, jak i Memphis powinni uporać się z dzisiejszymi rywalami bo są po prostu lepszymi zespołami. Miami ostatnio nie grali na miarę ekipy, która posiada aktualnie pierścienie za wygranie całych rozgrywek w poprzednim sezonie. Zwycięstwa przeplatane porażkami to nie to do czego nas przyzwyczaili Lebron i spółka. Dzisiaj świetna okazja do tego, by wrócić na właściwe tory i mecz z Wizards. Washington we własnej hali wygląda naprawdę blado i nie sądzę, by dziś stanowili duże zagożenie dla przyjezdnych. LBJ udzielił wywiadu, w którym mówi o tym, że nie jest zbytnio zadowolony ze swoich zdobyczy punktowych i zobaczymy jego nowe oblicze. Ja go trzymam za słowo i liczę, na jego świetny występ w meczu z Czarodziejami. Miami musi wygrywać, jeśli chce mieć przez całe play off przewagę parkietu po swojej stronie bo na horyzoncie niezwykle groźna Indiana. Umiejętności niewątpliwie po stronie Heat.

Drużyna Memphis zatrzymała wczoraj Thunder na własnym parkiecie co tylko potwierdza w jakiej znajdują się dyspozycji. Ich obrona funkcjonuje coraz lepiej i widać, że już na dobre Miśki włączyły sie do walki o PO na silnym zachodzie. Kolejną dobrą dla nich wiadomością jest powrót do wyjściowego składu ich kluczowego gracza jakim jest Marc Gasol. Teraz ich defence powienien stać na najwyższym poziomie, a Gasol to również dodatkowa opcja w ofensywie i zwiększenie rotacji w zespole. Na przeciw dziś słabe Bucks, może najsłabsze w lidze, także wydaje się oczywiste, że rozpędzony zespół gości powinien wywieźć zwycięstwo z Milwaukee. Faworyt w tym meczu jest tylko jeden!

Uważam, że taki zestaw drużyn daje duże szanse powodzenia.

Specjalnie nie użyłem w poprzedniej analizie wszystkich argumentów dotyczących słabości Bucks bo użyje ich teraz przy okazji kolejnej propozycji ;)

Bucks under 91 pkt ✅✅
1,91
betsson


Memphis - Bucks
under 186,5 pkt ✅✅
1,91
betsson

Uczepiłem się tego meczu, ale widzę tu niezłe bety ;) Więc tak... Po części zgadzam się z Majstim, że Bucks to dno jeśli chodzi o ofensywę i defensywę jednocześnie, ale pójdę w inna stronę i poprę to kilkoma argumentami. Najpierw pod lupę idzie under Bucks... Milwaukee rzucają w ostatnim czasie (i nie tylko) ponad 90 pkt tylko z tak ofensywnymi zespołami, jak Lakers, Suns czy Minnesota, ale żeby poszukać tych spotkań to i tak musiałem sięgnąć wzrokiem ładnych parę meczów wstecz. Jeśli stanie na przeciw ktoś, kto umie choć trochę pobronić robi się dramat. I teraz dla potwierdzenia tego co chcę osiągnąć czyli skłonić Was do grania na under kilka cyferek... Bucks to ostatnia! drużyna ligi pod względem ilości zdobywanych punktów na mecz biorąc pod uwagę 100 posiadań, 29 drużyna ligi (przedostatnia) jeśli chodzi o średnią zdobywania punktów na mecz ogółem. Jest jeszcze jedna ważna rzecz w kwestii undera zarówno Bucks, jak i w całym meczu... Tempo gry to 26 miejsce tej ekipy pod względem tempa gry w całej lidze. Te liczby mówią same za siebie. Dzisiaj na przeciw Memphis czyli głównie szczelny defence, więc niby jak Bucks ma rzucić te 91 punktów? Pytanie pozostawiam bez odpwiedzi... Pomyślcie. Jedyny minus to b2b Miśków, ale czy to będzie miało aż takie znaczenie? Nie sądzę. Teraz płynnie przechodzimy do undera w całym meczu. Oczywiście przytoczone powyżej argumenty są niejako częścią składową, więc teraz krótko o Memphis. Od Miśków wolniej akcje przeprowadzają pod względem statystyk tylko gracze New York Knicks, więc dzisiaj możemy liczyć konstruowanie akcji w ślimaczym tempie. Jeśli chodzi o ofensywę to też jedynie środek stawki jeśli chodzi o punkty zdobywane na 100 posiadań. Nie ma w tej drużynie jednego strzelca wyborowego. Tam akcje są przeprowadzane starannie, zespołowo bez zbędnego pośpiechu dlatego pobieram też under w całym meczu. Może to trochę dzisiaj wszystko napisane chaotycznie, ale to z tego powodu, że sporo rzeczy przychodzi do głowy w tym samym momencie, Mam nadzieję, że wszystko jest czytelne i zrozumiałe ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rell 44

rell

Użytkownik
Jeśli chodzi i Miami, to ten mecz był mega dziwny i kompletna kompromitacja Miami.
Mecz wyglądał tak jakby Miami już przed jego rozpoczęciem powiedzieli jeden do drugiego mam w dupie ten mecz. 1 Kwarta to gorzej niż w lidze Koreańskiej gdzie jak wiadomo skuteczność poniżej norm juniorskich tyle strat Lebrona i jego skuteczności to jak stawiam NBA nie widziałem szczerze powiedziawszy , jedziemy dalej 2 kwarta tak samo Miami miało bodajże runn 4:02 o ile pamiętam bez punktu dopiero w 7:98 rzucili pierwszego kosza mało tego do 4:00 mieli w 2 kwarcie jedynie 8 punktów i w ciągu 4min potrafili rzucić 22 punkty, przez te 4min dominowali ale tylko przez 4 min bo 3 kwarta znów zaczęła się jak ta 2 nie piszę o pierwszej bo tamta kwarta to chyba Miami było na pikniku.. to samo początek kwarty 2-4 punkty przez 5min pod koniec złapali kontakt było już nawet -9 i tak zakończyli 3 kwartę.
W 4 kwarcie to samo czysty kosz pudło takich akcji było z 3-4 w jednej kwarcie , już nie wspomnę o skuteczności za 3 tutaj to już kompletna porażka ..
Chyba już bardziej tego meczu nie da się komentować...
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Cała magia Vegas ???? oczywiście 90% osób stwierdzi, że to całkowity przypadek, że Miami Heat wyglądali w spotkaniu jak Siarka Tarnobrzeg under 18 a Wizards niczym DreamTeam, ale tak się składa, że przypadków tutaj nie ma. Wszyscy wiemy jak wyglądają ofensywnie i defensywnie Wizards. Believe in Vegas, nie wspominając o tym, że pojawiały się przecieki, że ten mecz jest sfixowany.
 
rell 44

rell

Użytkownik
Cała magia Vegas ???? oczywiście 90% osób stwierdzi, że to całkowity przypadek, że Miami Heat wyglądali w spotkaniu jak Siarka Tarnobrzeg under 18 a Wizards niczym DreamTeam, ale tak się składa, że przypadków tutaj nie ma. Wszyscy wiemy jak wyglądają ofensywnie i defensywnie Wizards. Believe in Vegas, nie wspominając o tym, że pojawiały się przecieki, że ten mecz jest sfixowany.
fajnie że piszesz o tym teraz po meczu, a ja utopiłem ponad 600zł nie na czystej 2 czy coś ale na overze Miami 99,5.
Nie że bym pisał , że przegrałem przez to , iż nie podałeś tej informacji bo sam postawiłem ale jak coś wiedziałeś mogłeś napisać o tym, chyba że ci serwer na to nie pozwolił..
Lcash//próbowałem do 0.30 pojawić się na forum, ale forum tak działa, że ja pierdziele..nie miałem cierpliwości ani ochoty na dalszą zabawę...sam chciałem grać Heat na takiej linii po 2óch porażkach i po tylu dniach odpoczynku, ale odpuściłem po &quot;rewelacjach&quot;. I też żałuję, że nie miałem okazji tego napisać - może niektórym by to otworzyło oczy. Zasługa serwerów :/
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Hawks - Brooklyn
Atlanta wygra @2,02 unibet⛔
Over 192,5 @ 1,76 bet365✅
Teague over 16,5 pkt @ 1,83 bet365⛔

Gdyby mecz rozgrywał się w USA, to z innej perspektywy popatrzyłbym na powyższy pojedynek. W tym przypadku jest odwrotnie i wydaję mi się, że obie drużyny pokażą się z dobrej i ofensywnej strony. Standardowo pojedynek w Londynie, tym razem naprzeciwko siebie Hawks i Nets - w tych drugich zabraknie Williamsa, po drugiej stronie Carrolla. Brooklyn powraca na odpowiednie tory, ale wbrew pozorom ich gra nadal pozostawia wiele do życzenia. Jednak swoje powinni ukuć przeciwko Hawks - Johnson zwykle trafia sporo przeciwko Jastrzębia, jest Pierce czy też Garnett z półdystansu. Wiem, że trochę na wyrost jednak przeglądając poprzednie wyniki w Londynie można faktycznie zauważyć, że zespoły są kładą większy nacisk na atak i nie uważam, żeby cokolwiek zmieniło się dzisiejszego wieczoru. Po dzisiejszym meczu czeka na Atlante i Brooklyn kilka dni odpoczynku dlatego też nie będzie mowy o żadnym oszczędzaniu. Generalnie trudno jest wytypować zwycięzce, zapowiada się równe spotkania jednak czuję w kościach, że Hawks podejdą do rywala z większym zaangażowaniem. Teague i Millsap są graczami którzy są w stanie stworzyć wiele zagrożenie Nets, Williams dopiero co wraca po kontuzji ale w momencie kontuzji Carrolla powinien spędzić trochę więcej czasu na parkiecie. Mamy też Korvera z dystansu, tak więc Atlanta dysponuje na tyle odpowiednim składem, żeby ugrać wina z przeciwnikiem. Oczywiście to starcie dwóch drużyn grających słabiutko na wyjazdach, mecz w Londynie jest dużą zagadką jednak jestem bardziej przekonany do Atlanty i związku z tym gram na nich z większa pewnością.
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik


Jeremy Lamb - powyżej 9.5 punktów @1.96 maraton


5 pkt. same cegły⛔

Na forum to już wejść nie można, teraz po godzinie ładowania udało się wbić do działu. Druga godzina na wysłanie posta i może ktoś skorzysta ;)
Po kontuzji Westbrooka, Lamb dostaje więcej minut, młody niedoświadczony grajek ale przydający się w ofensywie - zwłaszcza teraz. W pierwszym meczu z Houston trafił 8 na 10 rzutów i zanotował aż 22 punktów (career-high). Na przestrzeni całego sezonu rzuca na 45% (37% za 3 i 91% z wolnych). Durant w meczu z Bucks uszkodził nadgarstek, ostatnio z Misiami grał, ale w ostatnich sekundach widać było, że ręka go boli. KD w ostatnich 5 meczach trafił tylko 6 rzutów zza łuku na 30 prób! Rakiety zdają sobie sprawę jaką siłą rażenia dysponuje Durant i może być szybko podwajany, a wtedy jeden z kolegów będzie miał czyste pole do rzutu. Lamb gra teraz około 28 minut i całą 4 kwartę spędza na parkiecie. Jego PPG to 9.9 więc niby linia wystawiona dobrze ;] Ale chwila! OKC gra na wyjeździe z Houston, które jak wiele razy pisałem słabo broni do tego gra szybki basket (wczoraj Gordon rzucił bodajże 35 pkt. przeciwko Houston). Według mnie niska linia, zwiększone minuty, lekko kontuzjowany Durant na którym będzie skupiona obrona, mecz przeciwko Houston = linie 9.5 trzeba szybko łykać!! Dopisałbym coś jeszcze, ale nawet nie wiem czy ten post się wyśle :x
 
vero1897 123

vero1897

Użytkownik
Jeśli już o kompromitacji mowa to co powiedzieć o Rockets którzy potrafili tylko w jednej kwarcie rzucić Oklahomie 42 punkty by później w całej drugiej połowie zdobyć ich łącznie 19(!!!) przy żałosnej skuteczności z gry 7/36. ???? Przyznam szczerze, że pierwszy raz mam w NBA z czymś takim do czynienia by drużyna tak dobrze punktująca przez całą połowę nagle po przerwie kompletnie spuściła z tonu i nie była w stanie się ogarnąć już do końca spotkania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom