>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
San Antonio Spurs @ 1.45 bwin

To będzie czwarty mecz w przeciągu sześciu dni dla Thunder i b2b po pojedynku na szczycie Zachodu z Trail Blazers, wyciągniętym przez jadącego po MVP bez ogródek Duranta. Poza tym do składu Spurs powinien wrócić Tony Parker - tu z góry było narzucone, że dostanie wolne z Bucks, profilaktycznie, by wrócić na OKC. Nie zaryzykuję tutaj, że Thunder wywiozą z Teksasu wygraną choć analogia sprawia, że ciężko o tym nie pomyśleć (zwłaszcza po kursie ponad 3!). Bo tak, na 10 ostatnich meczy pomiędzy ekipami tylko dwa razy Spurs odnieśli zwycięstwo a tylko trzykrotnie Grzmoty nie przekraczały granicy rzuconych 100 punktów. Bolesne te staty. Wątpie jednak, by przejmowano się tym dziś. Pop ma w głowie idee pokonania OKC i nawet bez Westbrooka będzie to wielkie zwycięstwo dla nich. Szkoda, że ten kurs nie jest nieco wyższy, powiedzmy 1.55. Od razu lepiej by to wyglądało no ale bierzemy co dają. Kawhi - czas na dobre przykleić się do Duranta.
Poza tym fajny kurs na Hawks dziś, nie uważacie? Nie wierzę, że to powiem ale nawet i na Bucks dobrze płacą. Albo jakiś under w Milwaukee. Pomyślimy jeszcze
PS W Betclicu na zwycięstwo Indy płacą 4.50.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Clevelend - Chicago
Deng over 18.5 pkt ⛔
Unibet


Tutaj argument identyczny jak przy typie na Calderona i sprawa bardzo świeża czyli przejście Denga z Bulls do Kawalerzystów. Żadnych historycznych statystyk zatem nie przytoczę i gram na czuja. Na plus z pewnością fakt, że Luolowi niedługo zajęło wkomponowanie się w ekipę Cleveland. Bardzo szybko zaczął dostawać sporą ilość minut, oddawać sporą ilość rzutów i na dobrą sprawę nawet w spotkaniu z kimkolwiek innym taka linia byłaby do zaatakowania. Jako, że naprzeciw staną starzy koledzy Denga jak najbardziej polecam typ.


2-11 z gry:razz:
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Poza tym fajny kurs na Hawks dziś, nie uważacie?
Tak uważamy. ;) Niżej dlaczego.
Orlando Magic - Atlanta Hawks @1,48 Sportingbet ✅
J. Teague over 15,5 @1,70 efortuna (16,5 @1,85 Milenium) ✅
Atlanta na zdecydowanej fali wznoszącej przyjeżdża na teren Orlando, które gra bez dnia przerwy mecz po potyczce z także przeżywającymi dobry okres Nets. I to właśnie jest główny powód, dla którego warto skierować się w stronę Atlanty. Jeśli chodzi o jakieś ubytki kadrowe, to w Orlando wątpliwy jest występ Vucevicia, jak podaje ESPN:
Vucevic (concussion) missed his eighth consecutive game Tuesday against the Nets and there still no reports that he&#39;s been cleared by the league&#39;s protocol for concussions. Consider him doubtful to play Wednesday against the Hawks
a jak zaś podaje CBS, występ Ronniego Price&#39;a stoi pod znakiem zapytania. Ale nie są to nowe osłabienia wśród graczy Orlando. W Atlancie wiadomo - od kilku meczy brakuje Ala Horforda, lidera Jastrzębi, jednak wcale to nie przeszkadza odnosić dobrych wyników, bo jak nie ma jednego lidera, to się kreuje nowego, a może i nawet dwóch. Ja bym się skupił jednak na osobie Jeffa Teague, który z Miami zagrał delikatnie pisząc słabo od strony rzutowej - tylko 1/7 z gry! Za to coś tam poasystował, a Millsap ciągnął grę w punktach, więc nie było to aż tak odczuwalne. Skoro już o asystach mowa, to Atlanta najlepiej dzieli się piłką w lidze i notuje bardzo dużo asyst na mecz, co ułatwia zdobywanie punktów z korzystnych pozycji. Dziś jednak czas na większą zdobycz punktową Jeffa z prostego względu - przeciw Orlando w ostatnich trzech meczach między tymi drużynami kolejno zdobywał: 22, 15 i 19 pkt, z tym że 15 i 19 pkt miało miejsce przy grającym Horfordzie, więc bez niego teoretycznie też powinno być łatwiej. Wobec wszystkiego powyższego pogrywam te dwa typy i życzę powodzenia. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons (-4,5) @ 1.90 Bet365 ⛔ (104:101)


Myślę, że linia jest zdecydowania zaniżona. Ok - Pistons nie zachwycają ale co możemy powiedzieć o Bucks? To jest jeden z najsłabszych o ile nie najsłabszy team w lidze. Grają totalne dno. Zero ofensywy, w obronie również nic nie prezentują. Grałem niedawno na Pistons w meczu z Sixers, który zresztą wygrali. Dzisiaj po takiej linii zagram ponownie ponieważ Bucks to jest jeszcze słabszy team od Sixers. Phila przynajmniej potrafi coś tam w ataku zdziałać, jest Hawes od trójek, jest też Carter-Williams, Young dlatego też coś tam rzucają i przy Bucks wyglądają naprawdę dobrze. A wracając już do drużyny z Detroit to nie grają w sumie źle. Myślę, że najgorsze jest już za nimi i teraz powinni stopniowo wbijać się do pierwszej ósemki na Wschodzie wyprzedzając Bobcats. W ostatnim czasie zagrali tylko jeden słaby mecz z Jazz. Reszta spotkań na solidnym poziomie. Szczególne gratulacje należą im się za zwycięstwo z Wizards na wyjeździe. Z Clippers nie mogli w sumie zrobić więcej. Nawet bez CP3 to jest bardzo mocny team. Ogólnie nie widzę nic niepokojącego w ich grze i sądzę, że wrócili już na właściwie tory po fatalnej serii porażek. Będą walczyć o PO i tak jak już kiedyś pisałem daję im w tej walce duże szanse. Na pewno takie mecze powinni spokojnie wygrywać. Są zdecydowanie lepszą drużyną i myślę, że nie będzie tutaj żadnej niespodzianki tylko pewna wygrana teamu z Detroit. Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie dwukrotnie i dwukrotnie lepsi byli Pistons. W pierwszmym meczu sprawili im tęgie lanie a drugim pomimo słabej gry Stuckeya wygrali dość pewnie różnicą 7 pkt. Na dzień dzisiejszy Stuckey jest w świetnej dyspozycji i dzisiaj też powinien to potwierdzić. Moim zdaniem po tak niskiej linii warto wejść w Pistons.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Al Jefferson powyżej 30,5 pkt + zbiórki ✅✅
1,80
betsson



On to zrobi, Al tą linię łyknie bo jest w mega formie. Ostatnie 6 meczów za każdym razem pokrywał ową linię. Dzisiaj Bobcats grają u siebie z Clippers czyli z bardzo wymagającym rywalem z którym będą potrzebować swojego lidera. Liczę na to, że Bobki, jako dog wywiążą się z zadania, jakim jest zapewne postawienie się faworyzowanej drużynie z LA. Bobcats potrafią grać, jako dog, a na pewno wychodzi im to lepiej niż przystępowanie do meczu w roli faworyta. W ostatnim meczu z Toronto nie zagrał również Kemba Walker, który nabawił się kontuzji kostki. Dzisiaj jego występ stoi pod znakiem zapytania i jeśli go zabraknie w składzie gospodarzy to Jefferson tym bardziej będzie miał pole do popisu. Będzie musiał sobie radzić pod koszem z Jordanem, ale jeśli chodzi o atak to Al zawsze był pod tym względem lepszy niż w obronie. Biorę to ze zbiórkami bo w ostatnich meczach było odpowiednio 16,14,19 zbiórek w meczu, więc niech dzisiaj zbierze te 12, a o punkty powinniśmy być spokojni. Przekroczył tą linię m.in z defensywnie grającymi Bulls, gdzie musiał w pomalowanym zmierzyć się z Noah to przekroczy i dzisiaj i to z zapasem. Oby! ;)



Kyrie Lowry powyżej 25,5 pkt + asysty ⛔⛔ 0/10 z gry, tego
1,80 nie da się przewidzieć...
betsson

Jeszcze raz w stronę PG Toronto. Ostatnio, kiedy pisałem o tym becie linia była niższa zaledwie o jedno oczko, a Lowry pokrył ją na dużym spokoju. Dzisiaj nie powinno być inaczej. Wystarczy cofnąć się te 2 lub 3 strony wstecz, gdzie pisałem o tych wszystkich czynnikach , które wpłynęły na poprawę statystyk Kyrie&#39;a. Przypomnę tylko, że ten główny to odejście samoluba Guya, który niszczył zespołowy basket Raptors. Teraz to wygląda inaczej, więcej ball movenment, ale jednak z dwoma wyraźnymi liderami DeRozanem i własnie Lowrym. Dzisiaj Toronto u siebie podejmie Dallas Mavericks. Goście lubią dość szybkie tempo i ofensywną koszykówkę. Sporo wolnych przestrzenni powinno pojawiać się przed rozgrywającym gospodarzy, by oddać celny rzut czy też obsłużyć kolegów podaniem. Lowry zawsze oddaje te kilkanaście rzutów, w tym co najmniej kilka za 3 z dobrą skutecznością. Przed sobą Ellis, obrońca &quot;niedoskonały&quot; ;). Pole do popisu zapewnione. Przewiduję ponad 100 pkt gospodarzy, a wtedy to się musi zakończyć przekroczeniem powyższej linii. Polecam!




Lance Stephenson over 28,5 pkt + zbiórki + asysty ⛔⛔
1,83
bet365​


Może tego za dużo, a może nie, Przynajmniej każdy wybierze sobie coś dla siebie, a obok takiej propozycji bet365 nie mogę po prostu przejść obojętnie. Linia trochę zawyżona względem całego sezonu, ale nie ma co się dziwić bo Stephenson odgrywa coraz ważniejszą rolę w zespole Indiany i regularnie poprawia swoje statystyki. Pacers to niewątpliwie główny kandydat obok Miami do wygrania nie tylko Wschodu, ale i zgarnięcia pierścienii, a Lance to zawodnik bardzo wszechstronny, który robi niebywałe postępy. W ostatnim czasie linię pokrywa regularnie. Wiadomo zdarzą się słabszy występ, a tym samym gorsze cyferki, ale ogólnie rzec biorąc jest w miarę regularny i prawie zawsze punktuje na poziomie kilkunastu oczek. Do tego kilka asyst i zbiórki podchodzące niekiedy pod dwucyfrówkę robią wrażenie. Teoretycznie razem z Hillem odpowiadają za kreację w ataku, ale to własnie Stephenson oddaje o wiele więcej rzutów i ma niewątpliwie do tego większą smykałkę niż George (Hill). Ważne jest również to, że Lance zostaję często na parkiecie wraz z rezerwowymi, a wtedy jest tym najważniejszym w zespole Pacers i bierze grę na siebie, no może jeszcze Granger z racji tego, jak ważnym zawodnikiem był przed długą kontuzją dla Indiany i jakie ma aspiracje w tej chwili. Dzisiaj Indiana zmierzy się na wyjeździe z Suns, którzy spisują się w tym sezonie nad wyraz dobrze i dzisiaj pomimo braku Bledsoe powinni postawić się faworytowi. Lance w takim meczu powinien się odnaleźć i solidnie przyczynić się do wygranej swojej drużyny tym bardziej, że obrona Suns stoi na przeciętnym poziomie, więc Indiana może sobie poprawić statystyki strzeleckie bo akurat te nie są w tym zespole na najwyższym poziomie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik


Marco Belinelli - powyżej 12 punktów @2.00 - maraton


13 pkt. ✅

Marco złapał formę, rzuca na bardzo dobrej skuteczności, co prawda dużo punktów nie zdobywa (bo nie musi forsować swoich rzutów, gra SAS oparta jest zespołowości), ostatnie 9 meczów to 32, 5, 19, 17, 13, 12, 15, 14, 14. PPG to 11.1 przy bardzo dobrej skuteczności 51.2% i aż 50% przy rzutach za 3 punkty! Wolne na poziomie 74%. Grzmoty mogą czuć lekkie zmęczenie, ponieważ będzie to ich 4 mecz w ciągu 6 dni, w dodatku b2b po ciężkim boju z Portland. Obrona może nie funkcjonować tak jak trzeba. Szykuje nam się bardzo fajny mecz, z dużą ilością punktów. Myślę, że linia na poziomie 12 punktów jest jak najbardziej do łyknięcia zwłaszcza, że Marco jest w gazie. Dodatkowo w Spurs zabraknie Greena i Splittera, a Parker narzeka na jakiś uraz - ma zagrać, ale w jakiej będzie dyspozycji tego nie wie nikt. Myślę, że Włoch może dzisiaj liczyć na jakieś dodatkowe minuty i spędzi na parkiecie coś koło 35 minut. Według mnie tylko jakiś blowout, ostre ceglenie lub kontuzja może pokrzyżować moje plany. Belielli w ostatnim meczu przeciwko OKC zdobył 17 punktów przy 37 minutach gry i myślę, że dzisiaj na jego liczniku będzie minimalnie 15 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Hmm wydaje mi się dziś okazją taki bet:
Phoenix Suns under 96 @ Betsson 1.87, under 95 @ Marathon 1.90
Średnia traconych punktów Indiany ledwie 88.3. W całym sezonie dali rzucić rywalom co najmniej 96 punktów tylko 10 razy w 40 meczach. Na ostatnie 10 gier raz Hawks rzucili im 97, poza tym nawet takie teamy jak GSW czy LAC nie dały rady przekroczyć linii. Czemu mieliby to zrobić dziś Suns? Tymbardziej wobec braku Bledsoe, Indiana za to w pełnym składzie. Pobieram śmiało;)
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Los Angeles Clippers
Blake Griffin over 23,5 pkt. @1.90 marathon ✅✅
Blake pod nieobecność CP3 jest główną postacią drużyny Clippersów i przede wszystkim jest w nieprzeciętnej formie. W każdym meczu notuje bardzo dobre cyferki, a średnia jego punktów zdobywanych bez Paula, wzrosła o około 2 punkty. Zresztą, drużyna z Kalifornii pokazuje, że nie jest zupełnie uzależniona Chrisa i bez niego mogą sobie całkiem nieźle radzić. Podczas jego absencji mają bilans 6-2, porażki z bardzo mocnymi Spurs i Pacers. Dodatkowo Clippersi, w pięciu ostatnich meczach, tylko raz nie przekroczyli bariery 100 punktów, a Griffin w tych wszystkich spotkaniach, będąc ważnym elementem zespołu rzucał kolejno: 33,23,32,19,25. Linii nie pokrył dwa razy, w spotkaniu z Dallas gdzie zabrakło tylko jednego punkta, i właśnie z Indianą, która wiadomo jaką dysponuje defensywą.
Z drugiej strony Bobki, które prezentują ostatnio nawet niezłą formę, trzy wygrane i dwie porażki na pięć poprzednich spotkań. Wygrana z Toronto, którzy ostatnio są on fire, przegrana z Miami po dogrywce, porażka z Philą, i zwycięstwa z Orlando i Knicksami. Świetną formę pokazuje Jefferson i dzięki temu cała drużyna na tym zyskuje.
Liczę, że Clippersi zdobędą pokaźną zdobycz punktową do jakiej nas przyzwyczaili, z czego sam Griffin dorzuci sporo tak jak w ostatnim meczu z Cats (32), a same Bobki się nie obsrają tak jak to miały w zwyczaju i chociaż do 3q będzie to wyrównane spotkanie ???? .

Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
???? Toronto Raptors - Dallas Mavericks

Kyle Lowry powyżej 25,5 asysty + punkty ▶ Betsson !

Lowry będzie miał zapewne okazji do asyst bo szykuję się dość ofensywny mecz jako, że Dallas dość szybkie tempo i ich silną stroną jest gra ofensywna, gorzej z obroną co powinien wykorzystać Lowry samemu punktując lub rozdając passy do swoich lepiej ustawionych kolegów z drużyny. Dla Lowry&#39;ego przekroczenie te linii nie powinno być dużym problemem bo szykuję sie wyrównane spotkanie i dużo minut dla niego. Skuteczność u PG Raptors też stoi na niezłym poziomie, praktycznie w każdym meczu kilka celnych rzutów za 3 punkty i co kilkanaście oddanych rzutów ogółem. Dzisiaj jest duża szansa na jego over, także go pobieram śmiało. Choć mówiąc szczerze, do tego typu przekonał mnie Karmol ;) także jemu dziękować za dobry typ jak wejdzie :razz: ale powinien... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Toronto - Dallas
Jose Calderon over 11.5 pts 1.85/1.9
Betcity/Marathon

Dzisiaj idę w stronę Calderona. Sprawa jest prosta - Jose spędził długie lata w kanadyjskim Toronto rzucając na tamtejszym parkiecie setki punktów. Nie ma co się rozpisywać bo w żadnym innym spotkaniu nawet nie pochyliłbym się nad overem tego zawodnika, jednak dzisiaj jest bardzo dobra okazja do zaatakowania niskiej linii. W obecnym sezonie gdy Dallas podejmowało Raptors Calderon dostał wyjątkowo sporo minut i rzucił 23 oczka, najwięcej w obecnych rozgrywkach. Ostatnio gdy Miami zawitało do Kanady zawiodłem się na overze Bosha, dziś liczę na easy księgarnie powierzając swoje środki doświadczonemu Hiszpanowi. W zeszłym sezonie w barwach Detroit wycieczka Calderona do Kanady zakończyła się zdobyciem 19stu oczek.
Oprócz tego łykam over Duranta, ale to chyba już sprawa oczywista.
Kapitalny typ , mysle ze najwiekszy &quot;pewniak&quot; dzis , oprocz tego polecam DeRozana, widze ze tylko Lowry wedlug was .. ale DeRozan dzis mi sie wydaje ze rzuciponad 20 i moze kolo 30 sie zakreci .. Ellis mu nie da rady .
mozna sprobowac na ako. DeRozan+Calderon i wiadomo Durant ???? :cool:
DeRozan Calderon Durant ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Portland Trail Blazers (-4,5) - Denver Nuggets @ 1.64 Marathonbet ✅ (110:105)


Obie drużyny zaliczyły ostatnio po dwie porażki. Blazers z Rockets i Thunder natomiast Nuggets z Cavs i Suns. W przypadku tych drugich takie porażki to nie jest jednak żadna sencacja. Nuggets to dla mnie tacy typowi średniacy. Nie widzę ich zresztą nawet w PO. Skład średni, wyniki średnie, nierówna gra te właśnie czynniki składają się na moją opinię. Chyba jeszcze ani razu w tym sezonie na nich nie stawiałem i raczej nie zamierzam. Oglądałem za to całkiem sporo ich spotkań w tym to ostatnie z Suns i ciężko powiedzieć o nich coś dobrego. W ostatnim czasie złapali dobrą passe w meczach u siebie, kótrą przerwali przegrywając z Cavs ale na wyjazdach nadal jest tak jak jest. Czyli gra w kratkę. Raz wysoka wygrana z Lakers gdzie rzucili aż 137 pkt a potem porażka 118:103 z Jazz... Ograli w fantastycznym stylu GSW gdzie naprawdę byłem pod wrażeniem ich gry ale już następny mecz wyjazdowy z Suns pokazał, że takiej ekipie to jednak nie można ufać. Brakuje regularności, fantastyczne spotkania przeplatane koszmarnymi. Czymś takim nie można wejść do PO.
Rywal dzisiaj bardzo silny. Blazers będą z pewnością podrażnieni po dwóch ostatnich porażkach i dzisiaj przy własnej publiczności moim zdaniem rozstrzelają team z Denver. Myślałem tutaj jeszcze o jakimś overze ale linie to chyba jednak lekka przesada dlatego odpuszczam. Ekipa z Portland to jedna z najlepszych drużyn na Zachodzie co zresztą pokazuje tabela. Mają świetną ofensywę i często możemy zobaczyć z ich strony strzeleckie popisy. Grając u siebie przegrali jedynie 4 spotkania. Ostatnia porażka przed własną publicznością to był mecz z Sixers. Dzisiaj jednak nie spodziewam się żadnej niespoodzianki. PTB to jest piekielnie mocny team, który podrażniony tymi ostatnimi porażkami powinien dzisiaj pokazać się z jak najlepszej strony. Taka linia jak najbardziej mi odpowiada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Atlanta Hawks - San Antonio Spurs
Atlanta Hawks @ 2.65
Atlanta Hawks +5 @ 1.88
betclic


Kurs w pełni akceptowalny. Dziwie się nieco, że nie cenią wyżej zespołu z Atlanty bo takie same kursy były gdy do Philips Arena kilka dni temu przyjeżdżał mistrz NBA, Miami Heat. San Antonio wydaje się być obecnie na niższym pułapie, zespół z kontuzjami: poza grą Leonard, Splitter, Green, nawet Bonner siedział za ławką + niewyleczona do końca kontuzja Parkera i jego narzekanie na ból palca lewej ręki w meczu z Oklahomą. Zwolniono także Marcusa Thomsona, obijającego się o D-League i ogony ławki w San Antonio by zrobić miejsce dla skrzydłowego Othyusa Jeffersa grającego w Iowa Energy ale nadal nie ma informacji, że go zatrudniono. W takim wypadku na Atlante na pewno nie dołączy. Hawks bez Horforda wiadomo, pechowo wyleciał im Pero Antic czyli startera na pozycji nr 5 grającego o dziwo po 30 minut na mecz i tu mogą mieć dziurę. Biorąc pod uwagę jednak jak poważne straty osobowe i mentalne są w obozie Spurs ciężko nie uderzyć w gospodarzy, którzy funkcjonują jako drużyna. U siebie w styczniu rozprawili już Heat, Rockets czy Pacers - trzeba próbować po bardzo dobrym kursie.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Wizards +4 @ 1.877
Strasznie dziwna linia na to spotkanie. Suns po 24 ptk zwycięstwie nad Indianą w kolejnym meczu u siebie tylko 3 ptk faworyt vs. Wizards, którzy tradycyjnie się obsrali u siebie w meczu z Celtics. Public perception tutaj odgrywa swoją rolę, bo obie drużyny są postrzeganie skrajnie odmiennie - Indiana to klasowy team, Celtics tankują, więc 3ptk na własnym parkiecie..bułka z masłem - linia już wzrosła o 0.5ptk i pewnie wzrośnie dalej. Nawet mnie ciężko zagrać na Wizards, bo w głęboko w głowie siedzi ten wynik Suns z Indianą i ogólne wrażenie, że Suns to ciężki team do gry - grają z sercem, nie pękają etc. Mimo wszystko linia wg mnie dyktuje mecz, idąc więc po linii Wizards.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
K. Lowry over 17,5 pkt @1,85 Milenium ✅ 18 siedzi i kwiczy ????
Mój tok rozumowania przy tym typie jest prosty - w meczu z Dallas Lowry zagrał totalną padakę - 0/10 z gry jak na gracza tego kalibru to nie jest normalne! Owszem, Toronto udało się wygrać, bo wszystko nadrobił DeRozan, który zainkasował 40 oczek, notując 15/22 z gry, więc niejako średnia ilość punktów, którą razem na ogół rzucają we dwóch do spółki by się zgadzała... Jest jeszcze jeden aspekt, dla którego dziś będzie łatwiej o punkty - drużyna z Filadelfi to jedna z najgorzej broniących ekip w lidze. Dodajmy sobie czynnik ambicjonalny samego zainteresowanego i można być naprawdę dobrej myśli, jeśli chodzi o powodzenie tego typu. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Wyzej bardzo dobry typ na Lowrego ;) ostatnio zagral padake dzis bedzie naprwno over ;) ja z mojej strony polecam wedlug mnie krola 1 kwarty czyli Joe Johnsona ;) Brooklyn dzis z Dallas wiec czuje ze to bedzie dobry mecz i dobry mecz dla Johnsona. Jak w pierwszej kwarcie sie rozgrzeje to bedzie dzis napewbo ponad over. Polecam.
Joe Johnson over 18.5
Na dodatek polecam J.Green &gt; Ibaka ;)
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Pelicans - Detroit over 202.5 @ 1,95 bet365✅
Pelicans wygra @ 2,35 bet365✅
Pistons nie jest drużyną nastawioną na defensywę. Nie są w ogóle nastawieni na dobrą grę. Grają bardzo słabo, trener nie potrafi ogarnąć całego bajzlu i nie zapowiada się na jakiekolwiek zmiany. Co prawda Pelicans też miewają problemy, ale do formy zaczyna wracać Evans, Davis rozgrywa bardzo dobre zawody i sprawi wiele problemów pod koszowym Pistons. W obecnej formie nie ma sensu grać na gospodarzy, panuje tam ogromny kryzys i przegrać przeciwko drewnianym Bucks jest rzeczywiście wielką sztuką. Taka jest prawda, że każda drużyna mające przynajmniej jakieś wstępne pojęcie o grze w ofensywie jest w stanie pokonać Detroit. Trzymanie takich cegieł jak Jennings i przede wszystkim Smith na parkiecie nie ma sensu, za dużo kasy wpompowanej w tą ekipę i przy okazji brak konkretnych planów trenera przedstawia nam bezradność Detroit. Nowy Orlean jest trapiony kontuzjami, lecz dopóki mają Davisa w składzie to mogą naprawdę dużo ugrać. W Pistons jedynie Monroe daje radę, reszta zupełnie odstaje a warto byłoby wykorzystać ich tragiczny sezon. Na ten moment kurs jest warty gry, dogi niekiedy są bardzo opłacalne w tego typu rozrachunku.

Indiana Pacers -9,5 @ 1,84 marathonbet⛔
Kings mają przebłyski w ofensywie, jednak biorąc pod uwagę brak Gay&#39;a - ciężko będzie osiągnąć pozytywny rezultat przeciwko Pacers. Indiana przystepuje do spotkania w Kalifornii po druzgocącej porażce ze Suns, nie mieli jednak dużo do powiedzenia, świetna gra w ataku Phoenix zrobiła swoje. W takim wypadku Indiana zagra absolutnie na sto procent i zrobi wszystko , żeby odnieść pewne zwycięstwo. Kings polegają głównie na trzech graczach i czasami na Williamsie. Jeden z nich będzie poza grą i pozostaje Thomas i Cousins, z tym drugim mogą mieć problemy to i tak pierwszego ograniczą. I nastepuje pustka. Indiana posiada zbyt solidną obronę żeby dać pograć ofensywie Kings i myślę, że 10 punktów przewagi spokojnie zaliczą.

Lakers win @ 2,02 Unibet⛔
Memphis +6,5 @ 1,83 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Jeden z nich będzie poza grą i pozostaje Thomas i Cousins, z tym drugim mogą mieć problemy to i tak pierwszego ograniczą.
Cousins dziś też prawdopodobnie poza grą, zostaje tylko Thomas. Indiana spokojnie to ogarnie. Można też pograć coś na Hibberta, bo przeciwnika to na niego dziś nie będzie.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dzisiaj bogata oferta, typy powyzej jak najbardziej do grania, no moze poza lakersami ktorych nie ruszam ponizej kursu 3 bo nie gwarantuja moim zdaniem zadnej solidnosci.
Ja uderzam w over 205 w meczu Philadelphii z Toronto 1.90⛔⛔
(wszystko ladnie szlo i w ostatniej kwarcie 41 pkt w sumie:;/: )
Jak 76ers graja w obronie to kazdy wie, kwestia tylko jak zagraja w ataku. Licze ze dzisiaj cos powalcza. W poprzednich 2 meczach over siadl wiec dzisiaj licze na powtorke ????
Stawiam że wynik zakręci się koło 109:103
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dzisiaj aż 13 meczów na parkietach NBA i co za tym idzie szeroka oferta. Mam na oku więcej betów niż jeden czy też dwa, to też podzielę się swoimi przemyśleniami, aczkolwiek od razu na wstępie mówię, że wszystkiego nie gram bo to byłoby nierozsądne. ;)





Brooklyn Nets - Dallas Mavericks
Nets ✅✅
1,87
Marathonbet


Tutaj pierwszy raz od dłuższego czasu zaufam gospodarzom bo pokazali w ostatnim czasie, że ich gra wygląda zdecydowanie lepiej niż to miało miejsce jeszcze kilka tygodni temu. Seria 8-2 w ostatnich dziesięciu spotkaniach, gdzie zostawili w pokonanym polu takie zespoły, jak OKC, Miami, GSW czy dwukrotnie Atlantę robi wrażenie. Brooklyn uporał się z kontuzjami (nie wliczając Lopeza, który jest wykluczony do końca sezonu) i teraz mają naprawdę dość szeroki skład. Nawet Deron w ostatnim meczu zagrał już limitowane minuty co oznacza, że dzisiaj najprawdopodobniej wyjdzie w s5. Pod jego nieobecność było widać, że sporo drużynie może też dać Livingston. Johnson złapał rytm i regularnie rzuca ponad 20 pkt, Garnett też gra o niebo lepiej niż jeszcze jakiś czas temu. W końcu jest i Kirilenko, jako dobry obrońca i jeden z inteligentniejszych graczy ligi, który jest dodatkową wartościową opcją w rotacji. Dallas nie posiada w swoim zespole tylu grajków potrafiących robić różnicę. Jest Dirk, Ellis i później próżno szukać faceta, który da gwarancję solidnych zdobyczy punktowych. Gorsza ławka i chimeryczność tej drużyny skłania mnie, by iść w stronę Nets. Złapali wiatr w żagle to muszą korzystać i piąć się w górę.

Atlanta Hawks - San Antonio Spurs
Atlanta (+5) ⛔⛔ blow...
1,98
Marathonbet


W tej chwili wydaje się, że linia na Hawks rośnie, więc może i warto jeszcze trochę poczekać z tym betem, ale, że jest wart spróbowania wg. mnie nie ma wątpliwości. Atlanta bez Horforda od dłuższego czasu i było już o tym mówione sporo razy, ale radzą sobie całkiem nieźle i tak, jak vertigo wspomniał odprawili z kwitkiem pod jego nieobecność już silne drużyny. Wcześniej, gdy brakowało Splittera jeszcze potrafiłem zignorować ten fakt i próbowałem grać na Spurs, ale dzisiaj nie będzie również Greena oraz Leonarda. Dla mnie ta trójka wzięta razem do kupy jest być może w hierarchii ważności od razu po trójce weteranów (Parker, Tim, Manu). Tego już się nie da tak z dnia na dzień załatać i jakieś roszady w składzie niekoniecznie muszą dobrze wpłynąć na zespół gości. Leonard to jak na swój wiek świetny obrońca, Green dodatkowa opcja na obwodzie. Teraz to wszystko się uszczupli i dzisiaj powinniśmy ujrzeć wyrównane spotkanie. Nie zdziwię się, jeśli to Atlanta wyjdzie z niego zwycięsko.


Tony Parker over 18,5 pkt ⛔⛔
1,90
Marathonbet


Jeff Teague over 15,5 pkt ⛔⛔ kontuzja po 1 poł, gdzie rzucił 9pkt i już nie wszedł :/
1,72
betcity

Te dwie propozycje to substytuty tego o czym pisałem powyżej. Faktycznie Parker narzekał na bóle palucha, ale wykręcił z OKC 37 pkt! To oznacza, że jak na lidera przystało w tych trudnych momentach to on powinien być zdecydowanie pierwszą opcją w ataku Spurs. Ta linia patrząc pod kątem problemów Spurs, okrojonego składu i dzisiejszej potyczki z Hawks, która zapowiada się na wyrównaną jest spokojnie do łyknięcia bez dwóch zdań. Czuję w kościach, że Tony weźmie na siebie ciężar gry i narzuca tych punktów ponad 20, a że Teague to nie jest godny dla niego przeciwnik w obronie to też idę zdecydowanie ku overowi Parkera.

Z Atlantą zawsze jest ten sam problem... Over Millsapa czy over Jeffa? Jakoś trzeba ich pogodzić i szukać okazji, by i jeden i drugi mógł się wykazać. ;) Dzisiaj dla mnie bardziej sprzyjające okoliczności do wykręcenia sporych cyferek będzie miał kieszonkowy rozgrywający. Po pierwsze linia na Millsapa ustawiona o te kilka oczek wyżej, po drugie będzie miał przeprawę z Duncanem, który może i nie jest tak dobry w obronie, jak kiedyś, ale poziom trzyma. Teague match up ze wspomnianym Parkerem. Jeśli o zdolnościach ofensywnych Parkera można rozwodzić się całymi dniami, tak z obroną jest gorzej. Liczę, że &quot;Ti&quot; będzie potrafił odwdzięczyć się pięknym za nadobne Tony&#39;emu i obaj nawrzucają sobie sporą ilość punktów. To nie jest żadne moje wyimaginowane życzenie tylko realna szansa na upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu ;)


Dwight Howard under 19,5 ✅✅
1,85
Marathonbet (kurs leci w dół)


Sprawa dla mnie jest dość prosta. Do tej pory Houston mierzyli się z Memphis w tym sezonie dwukrotnie i w obu meczach Dwight nie zbliżył się nawet do tej linii. Pierwszy raz rzucił bodajże kilka punktów bo wpadł w foul trouble, a za drugi razem rzucił 15 pkt i to pod nieobecność pierwszej opcji w ataku czyli Hardena. Mało tego, oba te mecze odbywały się bez udziału Marca Gasola, który był długi czas kontuzjowany. Teraz to on będzie odpowiadał za uprzykrzanie życia Dwightowi i mam niemałe przeczucie, że będzie to uprzykrzanie z pozytywnym skutkiem bo Gasol obrońcą jest bardzo solidnym i powinien znaleźć sposób na ograniczenie poczynań ofensywnych Howarda. Zresztą w składzie Rakiet jest m.in Harden, Parsons, więc tam ma kto rzucać i punkty powinny się rozłożyć w miarę równomiernie, a nawet jeśli ktoś wystrzeli to z reguły jest to właśnie jeden z dwóch wyżej wymienionych Panów.




Kevin Love over 22,5 pkt ✅✅
1,90
Marathonbet​



Człowiek orkiestra w ostatnich meczach zwolnił tempo zdobywania punktów i rzeczywiście linii owej nie pokrywał. Tylko, że ja już dawno nie widziałem tak niskiego progu do przekroczenia dla tego człowieka, a dzisiaj nadarza się wyśmienita okazja, by na kolejny mecz buki były zmuszone do jej podwyższenia. ;) Wilki zagrają na wyjeździe z Warriors. Zapowiada się niesamowicie ciekawe spotkanie. Przede wszystkim spotkanie w szybkim tempie z dużą ilością oddawanych rzutów. Obie drużyny lubią solidnie postrzelać i liczę, że dziś własnie ujrzymy takie widowisko. To dla Love&#39;a idealna okazja, by podreperować statystyki. Teoretycznie Kevina będzie krył Lee, a Lee to przeciętny defensor. On jest taką bestyjką w ataku, ale w obronie nie jest groźny. Na razie jego występ stoi pod znakiem zapytania (podobnie, jak Boguta), ale myślę, że dzisiaj zagra, a Love znajdzie sposób, by w końcu solidnie przekroczyć barierę 20 punktów. Grzechem byłoby nie spróbować!


Jeśli ktoś przeczytał wszystko to jestem wdzięczny bo troszkę czasu upłynęło nim przelałem swoje myśli na &quot;papier&quot;. ;)

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Atlanta - San Antonio
Milsap over 29.5 pts+reb 1.85 ⛔
Betsafe/ Betsson


Idę w stronę Milsapa z prostej przyczyny - center Antic na pewno out, DeMarre Carrol prawdopodobnie out, a są to zawodnicy, którzy kręcą cyferki właśnie tam gdzie Paul czyli zbiórki i punkty w pomalowanym. Przy ich absencji (choćby nawet tylko Antic miał nie grać) Milsap musi dać z siebie jeszcze więcej niż zwykle chociażby na tablicach. Za przeciwnika będzie miał co prawda Duncuna jednak ten też ma swoje lata i w obronie już nie spina się jak za swych najlepszych czasów, a już na pewno nie powinno mieć to miejsca w przeciętnym spotkaniu regular sezon jakie dziś przed nami. Oprócz tego czekam na pts+reb Love&#39;a jako, że Bogut i Lee prawdopodobnie out to Kevin powinien rządzić po koszem.

mocno przeceniłem atlantę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom