>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
dwill 620

dwill

Użytkownik
Boston Celtics - Houston Rockets
1(-1.5)
1.83
Pinnacle
5/10

Nie lubię się powtarzać, ale czasami trzeba.
Avery Bradley. Przed jego powrotem zespół z Bostonu, w obronie tracił ponad 100 punktów. Po jego powrocie zespół Riversa ma bilans 4-0 i w ciągu ostatnich pięciu meczy tracą w obronie .. . 85 punktów! W ataku notując 91. Pod względem traconych punktów, w ostatnich pięciu meczach lepsi od Celtów są tylko Grizzlies oraz Indiana.
Rakiety na wyjazdach, gdy nie są stawiane w roli faworyta mają bilans 6-7, a ich wyjazdowy bilans wynosi 7-9 przy 11-6, gdy Boston rozgrywa mecz w TD Garden.
Pierwsza linia obrony - klucz. Matchup nawet z korzyścią dla gospodarzy, bo solidna rotacja pod koszem, gdzie wśród gości aż tak dobrze nie jest.
Jeśli uda się zatrzymać kogoś z tego duetu Lin - Harden, to drużyna z Houston będzie mieć problem. Ławka Bostonu w ostatnim meczu pokazała swoją moc przeciwko Suns, notując prawie identyczną sumę punktów, co wyjściowy skład. Jeśli uda się również przykryć Carlosa Delfino - zawodnika z ławki, wśród gości, to Celtowie będą mieć piąte zwycięstwo z rzędu. Już tylko 0. 5 wygranej dzieli Boston Celtics od drużyny, która zajmuje 7 lokatę w konferencji wschodniej, czyli Milwaukee Bucks. Muszą wykorzystywać przewagę parkietu ze słabszymi rywalami do których niewątpliwie zalicza się drużyna z Houston. Rockets już w ostatnim wyjazdowym meczu, prowadząc na koniec trzeciej kwarty dostała sporej zadyszki przy solidnej obronie Szerszeni i celnym trójkom gospodarzy, czego efektem było zdobyte jedynie 10 punktów przy 29 New Orleans Hornets.
Houston Rockets 14. grudnia wygrali na własnym parkiecie z Celtics 101:89. Czas na rewanż w Bostonie.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
5/6 na takiej nocy ;) żeby nie debile z Sacramento to już by pięknie było
Na dziś oczywiście konsekwentnie:
Lakers - Oklahoma @1.5 10/10 (ja grałem w BAH czyli z dogrywką)✅
OKC over 108 @1.90 5/10✅
OKC -4 @1,80 7/10✅
Marathonbet
Zagrałem w innym buku za największą możliwą stawkę na wygraną OKC , podaję kurs z Maratohnu bo tutaj jest jeszcze ok .
Lakers bez Howarda i Hilla , Gasol jak pisałem wcześniej nie przeszedł badań pozytywnie i nie dostał zgody na powrót , ma być badany dziś przed meczem ale wątpię że zagra . (ESPN)
Największy problem LAL to transition defense a raczej jej brak , OKC jest nie do powstrzymania jak pozwoli się im rozpędzić . Westbrook będzie w swoim żywiole i po raz kolejny zrobi z rozgrywających Lakers miazgę , Russell przeciwko LA zawsze świetne występy , często około 30 pkt i dziś wieczorem pojawi się typ na jego punkty . Przeciwko Nashowi i jego słabej obronie zaliczał średnio 21.8 pkt i 8.2 asysty.
D&#39;Antoni pojdzie na strzelaninę , nie ma wyboru i ochoty grać co innego a taki granie z OKC to jak pójść do murzyńskiego getta Detroit w kapturze ku klux klan - samobójstwo ???? Oklahoma dziś w idealnej sytuacji , Perkins będzie dzisiaj mniej wykorzystywany , Ibaka jako środkowy , Durant na PF często i ustawienie w którym Thunder są najgroźniejsi . Goście pokażą dzisiaj jak powinien wyglądać smallball i granie szybkiej koszykówki , mają do tego zdrowie i wykonawców. Lakers po cięzkim tripie granym wąskim składem , nie wygląda to dla nich dobrze .
Gdyby Lakers nie byli osłabieni i tak bym grał OKC , Lakers nie bronią pomalowanego i szybkiego ataku a tak się nie da wygrać z Thunder .
Teraz gdy brak 3 podkoszowych to dla mnie ten zakład jest promocją .
Poźniej typy na strzelców i jeden mecz, w razie jakiś pytań to będę około 16-18 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dwill 620

dwill

Użytkownik
Maroon - wszystko ładnie, pięknie. Słabe strony tylko LAL. A zapytam, mecz Spurs - Lakers, to oglądałeś? Grając b2b i wąskim - nie dało Ci do analizy pewnych rzeczy?
Ja myślę nad Lakers ML albo handi bezpieczniejsze. Parkiet i nie najwyższa forma Thunder - to główne czynniki, by nie napalać się na masówkę w roli głównej z OKC ????
Kings - Mavs. To co zrobili goście, w tym mecze, w ostatniej kwarcie - poezja. Obrona i duet Mayo - Carter okazali się katami gospodarzy. Kings istnieją dopóki zespół daje im miejsce do rzutów, presja - jak w kapturze na oczach.
Ian Mahinmi - to co zrobił w 4Q przeciwko Knicks, gdy Hibbert zszedł do szatni - poezja!
Potwierdza się, gdy dzień z TNT - szukać dogów (Portland, Mavs) ???? gratulacje dla grających Portland.
Super ten zespół wygląda, ale zastanawiam się - ile wytrzymają te rodeo bez ławki, gdy muszą gonić PO? Wątpię, by takim składem coś znaczyli w PO - jeśli się dostaną. Niestety Portland kojarzy mi się wiecznie z kontuzjami. Szkoda by mi było, gdyby któryż z S5 Blazers, z powodu przeciążenia musiałby odpokutować kontuzjami - czego im w żadnym wypadku tego nie życzę! Bo ten zespół ogląda się rewelacyjnie. Dla mnie Lillard - to drugi Rose.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Maroon - wszystko ładnie, pięknie. Słabe strony tylko LAL. A zapytam, mecz Spurs - Lakers, to oglądałeś? Grając b2b i wąskim - nie dało Ci do analizy pewnych rzeczy?
Ja myślę nad Lakers ML albo handi bezpieczniejsze.
Oglądałem i moim zdaniem Spurs trochę przespali ten mecz , kontrolowali wynik przez cały mecz , ostatnia kwarta frajerska . Zabrakło koncetracji - 18 strat . Zresztą starzy Spurs &lt; OKC w takim graniu jakie próbuje grać LA .
Spurs nie grali super szybko , Splitter i Duncam ponad 30 min , tempo wcale nie było oszałamiające ze strony SAS , skuteczność za 3 bardzo fajna no ale straty. Gdyby w tym tak wyraźnie nie oddstawali to byłby blowout . Dla Spurs win to win i nie ma co dyskutować . Kontrolowali mecz przez 99% czasu ;) Zresztą takich prestiżowych pojedynków nie wygrywa ci Bryant w pojedynkę , sorry ale Artest miał 2 kolejne mecze ponad 20 pkt i rzuca tyle co KB , zaraz przestanie trafiać i Lakers nie będą mieli kim punktować . No i myślę że ,,kunszt trenerski&#39;&#39; Mike D&#39;Antoniego znów da o sobie znać i wpuści Meeksa który jest beznadziejny w obronie i 90% akcji 1vs1 z jego udziałem kończy się stratą punktów .
Co do nie najwyższej formy Thunder według ciebie ... Niby dlaczego? że przegral z Wizards gdzie ewidentnie zlekceważyli rywala czy porażka z Nets gdzie Brooklyn trafiał wszystko i tak prawie ich dojechali ? Grają dobrze , jak wejdą normalnie w mecz na swoim poziomie to będzie pozamiatane od HT ;)
Jest to moje zdanie a jak będzie zobaczymy w nocy . Idę do pracy ;) Pozdro Dwill , odezwę się na gg
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Forma - nie mam na myśli wyników - cyferek. Po to oglądam mecze, by móc ocenić, czy są w swojej optymalnej formie. Widziałem i stwierdzam, że nie są, po ich ostatnim stylu gry.
Podobny przykład, gdy Ty kierowałeś się ATS b2b Mavs, a ja pisałem, że z formą mają progres. Teraz odwrotne mam zdanie co do Oklahomy i te +6.5 - wstrzymam się, bo za dnia przeczuwam, że pójdzie masówka na OKC i linie wzrosną na Lakers.
Póki co biorę :
Toronto Raptors - Charlotte Bobcats
Typ: 2
Kurs:4.65
Buk: Marthonbet
Stawka: 5/10

Zwyczajne value! średnia kursów na gości wynosi 3.76! Przede wszystkim w poprzednim meczu 98:97 dla Bobcats u siebie, grali dla Toronto Bargnani i Valanciunas. Włoch zanotował 25 punktów , Jonas 16 punktów i 10 zbiórek. Obecnie nie ma jakieś super przewagi w stronę gospodarzy, prócz parkietu. Bobcats swoim stylem gry nie odstają za bardzo od dzisiejszego rywala. Mają solidną rotację, jak na swojego przeciwnika i jeśli uda się ograniczyć ich na dystansie, to mecz powinien być zacięty.
Wyciąg z historii H2H :
Bobcats are 8-0 ATS in the last 8 meetings in Toronto.
Bobcats are 13-3 ATS in the last 16 meetings.
Road team is 4-1 ATS in the last 5 meetings.
Underdog is 5-0 ATS in the last 5 meetings.
E:
Dziś na moje oko min. 3 dogi wyjdą zwycięsko z pojedynków.
 
knightkuba 39

knightkuba

Użytkownik
DWill przeczytałem Twojego posta i od razu pomyślałem jeżeli Twoje założenia się spełnią że Boston będzie wstanie zatrzymać Lin-Harden to wydaję mi się że automatycznie warto zagrać tutaj under w tym meczu, bo jeżeli Boston ostatnio traci po 85 punktów a rzuca 91 więc jeżeli Houston zostanie zatrzyma to under powinnen wejść, dlatego go gram:
Houston Rockets - Boston Celtics✅
Typ: Under 200.5
Kurs: 1.97
Buk: marathonbet
Póki co prezent od bukmacherów na mecz OKC z LAL @ 1.5 na wygraną sądzę że z czasem zacznie spadać do poziomu 1.2~1.3. Warto tutaj grać jak maroon i na handi i na over na OKC.✅
Minnesota Timberwolves - New Orleans Hornets✅
Typ: 2 (-2.5)
Kurs: 1.97
Buk: marathonbet

Ciężko byłoby przed sezonem pomyśleć nad tym że będę grał taki zakład, ale niestety jest pare argumentów za tym że to Timberwolves przegrają mecz niż że Szerszenie go wygrają. Przede wszystkim &quot;ławka&quot; kontuzjowanych: jedynie Barea jest tutaj daytoday a następnie będzie brakowało Budinger (11.8 ppg) Love (18.3 ppg) Roy (w tym sezonie niskie 5.8ppg, ale grał jedynie 5 meczy, na przestrzeni całej kariery 18.8ppg). Grają na wyjeździe, z ostatnich 20 meczy z New Orleans przegrali 14, z ostatnich 6 mecz na wyjeździe wygrali.. 1. a Hornetsi w ostatnim czasie &quot;błyszczą&quot; z ostatnich 6 meczy wygrali 4(HOU,SAS,DAL,CHA) , grają u siebie z brakiem kontuzji przeciwko Wilkom które póki co mogą tylko pomarzyć o PO (11 miejsce w konferencji).

Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Boozer over 13.5 @ 1.90✅ Maraton Panbet

tak se patrzę i widzę zaniżoną linię na Carlosa... 6 poświątecznych spotkań to odpowiednio : 15,19,31,27,24 i 22pkty... po kilkanaście rzutów w meczu, kilka wolnych... nie ma bata - za niska ta linia.
O jego grze, rywalach itd może ktoś inny się wypowie, bo dla mnie to czyste cyferki, które wyglądają bardzo korzystnie w kwestii typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Westbrook Rusell over 22.5 (1.85) / Unibet ! ✅ [27pkt] !
Wydaje mi się, że w tym meczu Westbrook, będzie robił z obroną Lakersów, co tylko mu się żywnie będzie podobało.. Myślę, że spokojnie, sam obrońcom Lakers, będzie dyktował warunki w tym meczu.. i linie na spokojnie pokryje.. Fajnie gdyby rzucił aż 8 trójek i byłoby z głowy, ale na to nie liczę pewnie, sobie z Nimi powalczy, sam na sam jak to on lubi.. ale linie pokryje.. Suma sumarum twierdzę, również, sam Durant dziś trochę będzie podporą dla Westbrooka - bo sam Kobe nie wygra meczu.. a jak Durant się zgra z Westbrookiem, to spokojnie linia pokryta.. Co prawda mecz wyjazdowy, ale linia pokryta musi być.. Westbrook, to twardziel i nie podda się tak łatwo.. więc i dziś jego stawiam, na jego overek..
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Westbrook Rusell over 22.5 (1.85) / Unibet !
Wydaje mi się, że w tym meczu Westbrook, będzie robił z obroną Lakersów, co tylko mu się żywnie będzie podobało.. Myślę, że spokojnie, sam obrońcom Lakers, będzie dyktował warunki w tym meczu.. i linie na spokojnie pokryje.. Fajnie gdyby rzucił aż 8 trójek i byłoby z głowy, ale na to nie liczę pewnie, sobie z Nimi powalczy, sam na sam jak to on lubi.. ale linie pokryje.. Suma sumarum twierdzę, również, sam Durant dziś trochę będzie podporą dla Westbrooka - bo sam Kobe nie wygra meczu.. a jak Durant się zgra z Westbrookiem, to spokojnie linia pokryta.. Co prawda mecz wyjazdowy, ale linia pokryta musi być.. Westbrook, to twardziel i nie podda się tak łatwo.. więc i dziś jego stawiam, na jego overek..
Wróciłem zmęczony z roboty i przeczytałem ,,nie poda tak łatwo&#39;&#39; ???? W sumie to tez by pasowało bo Westbrook strasznie pod siebie gra ostatnio i za nic nie poda jak nie musi . Zawsze był w czołówce ceglarzy i jeźdźców bez głowy ale ostatnio już trochę przesadza . Typ bardzo dobry pisałem o tym wcześniej w poście dotyczącym meczu LAL - OKC , Russel zawsze ciśnie Lakersów , tak samo Nasha .
Linia bardzo niska jak na tego zawodnika przeciwko Lakers .

Westrbrook over 22.5 @1.90
✅
Marathonbet
Obserwator taka linia na Boozera to prezent , szkoda że byłem w robocie i nie złapałem takiej linii . Pomimo że z Chandlerem w obronie nie ma żartów ale Boozer powinien spokojnie zdobyć te 14 pkt biorąc pod uwagę jego formę+ to ile rzutów dostaję w ostatnim czasie .
Dodam jeszcze typy jak bet365 wystawi kursy na zbiórki bo mam dzisiaj paru faworytów
Dwill oglądałem wszystkie 5 ostatnich meczów OKC oraz prawie wszystkie w sezonie i akurat uważam że są w formie normalnej jak na nich , ani mega forma ani taki dołek jak Lakers . Na LAL wystarczy .
E: jednak nic ciekawego bet365 nie dało , tylko mecz Knicks interesowały mnie zbiórki Ibaki .
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Out
Gasol (concussion) was re-evaluated Friday but was not cleared to play, the Lakers&#39; official site reports. He&#39;s out for Friday&#39;s game against the Thunder. (21 minutes ago)
ESPN
No to fajnie ????
Ibaka over 8,5 zbiórki @1.85⛔
bet365
Ibaka dzisiaj przy smalballu z Durantem na PF zagra pewnie około 35-38 minut . Duzo na C i od niego będzie się wymagało żeby zbierał . Od solidnej zbiórki zależy szybki atak i to jest dzisiaj głowne zadanie Ibaki . Nie ma Hila , Gasola i Howarda a więc zadanie bardzo ułatwione . 9 zbiórek to naprawdę niewiele i bardzo opłaca się grać
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dlaczego takie wysokie kursy na Portland? Myślałem że nie zagra Aldridge czy Lillard, ale nie. &quot;Przyjęło&quot; się że są mocni u siebie, ale bilans 11-5 to raczej nic nadzwyczajnego, GSW przegrało wczoraj u siebie z Memphis, z którym nie tak dawno Portland wygrało na wyjeździe. Bilans 10 ostatnich meczy to 7-3, dziś wygrana z Miami więc chyba 3,80 warto pobierać?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A ja dam tak:
OKC - Lakers
Nick Collison over 4.5 1.90
Panbet
3/10
Średnio 5.9 ppg. 2 piłki na mecz zbiera w ataku, to z ponowienia trafi coś spokojnie. Jak byli i Howard i Hill to Nick miał 13 punktów to bez nich spokojnie 5 powinien uzbierać.
Wiem, że może nie będzie grał mega dużych minut dziś, bo Durant i Ibaka pod koszem będą pewnie niemało grali, ale pewnie z 15 minut i tak dostanie. To po zbiórkach w ataku możliwe, że te 5 punktów wrzuci. Dla mnie fajny bet.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Brooklyn Nets - Phoenix Suns
1(-7)
1.89
Pinnacle
5/10

Zespół Marcina Gortata ostatnio miał dwa ciężkie wyjazdy z drużynami z Konferencji Wschodniej - Bucks (108:99), Celtics (87:79). Oba przegrane. Dziś pora na kolejnego wymagającego rywala. Można powiedzieć, że Nets, to zespół podobny do poprzednich rywali Suns. Zbilansowany skład i mocna rotacja pod koszem. Właśnie.
To powinno być kluczem dla Nets. Oprócz tego, że są gospodarzem i taki zespół powinni szybko odprawić z kwitkiem, wykorzystując właśnie przewagę w pomalowanym. W tym elemencie Suns wydają się być słabym ogniwem, bo Gentry wciąż nie pomysłu na wykorzystanie duetu Scola - Gortat.
Nie widzę innych szans, jak wygrana gospodarzy, w tym meczu. Suns po prostu prezentują jeden z najniższych poziomów w całej lidze.

Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
1
1.85
Pinnacle
5/10

Ten mecz powinien być jednym z najbardziej emocjonujących dzisiejszej nocy.
Spurs w ostatnim swoim meczu, przed własną widownią stracili kontrolę nad meczem, gdzie ich przewaga nad Lakers była dwucyfrowa, by w końcówce zrobić nadzieję Jeziorowcą o walkę po zwycięstwo. Mecz zakończył się wynikiem 108:105.
Grizzlies wracają po trzech wyjazdach do domu z bilansem 3-0. Na rozkładzie nie mieli wielkich zespołów Suns i Kings, ale w ostatnim meczu starcie w Golden State, pokazało ich największą siłę. Rozstrzelali w pomalowanym Warriors 60-34.
To powinien być typowy mecz rewanżowy. 2 grudnia zespół Memphis przegrał na wyjeździe po dogrywce w San Antonio 95:99. Spurs przegrali swoje dwa ostatnie mecze wyjazdowe z Knicks oraz Hornets.

New Orleans Hornets - Minnesota Timberwolves
1
1.75
Pinnacle
5/10

Hornets po powrocie Gordona są jeszcze mocniejsi, a ich obrona może sprawić Wilkom najwięcej złego.
W pomalowanym będzie czaić się duet Lopez - Davis. Na dystansie również gospodarze mają przewagę. Główne braki T-Wolves przed tym meczem, to Love oraz Barea.
15. grudnia zespół z Nowego Orleanu uległ Timberwolves przed własną widownią 102:113. Czas na rewanż. Gospodarze powinni wykorzystać atut własnego parkietu, to że są w gazie, a wyjazdy nie są mocną stroną Minnesoty Timberwolves.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
andrewo8 49

andrewo8

Użytkownik
Atlanta Hawks -4 - Utah Jazz Pinnacle 1.89
Utah nadal bez Williamsow w tym Marvina jednak nie wracającego do Atlanty back court dla Atlanty Pod koszem wyrównana walka potencjał zespołów na korzyśc Atlanty mimo że ostatnio zawodzą zwłaszcza ofensywnie ten mecz to dobry mecz na przełamanie serii przegranych a jest ich już 4 mimo że to Utah i to Utah grające dobrze mimo dziury na jedynce
Atlanta is 1-5 ATS
ALE
Atlanta is 4-1 SU in its last 5 games when playing at home against Utah
Utah is 4-1 SU in its last 5 games
Utah is 8-15-1 ATS in its last 24 games on the road
Utah is 1-4 ATS in its last 5 games when playing on the road against Atlanta

Golden State Warriors -7.5 - Portland Trailblazers Pinnacle 1.91
Ot to taki typ żeby się lepiej oglądało
b2b dla Portland grali wczoraj po 40 minut z Heat wygrali
GSW przegrali ostatnie 2 mecze ostatnią przytrafiło im się to na początku Grudnia
Z obiema drużynami sympatyzuje i dwa razy pomyślałem żeby się na cokolwiek zdecydować ale wydaje mi się że zmęczenie Portland może byc tutaj kluczowe a PTB nie wyjdą na takiej energii jak to miało miejsce wczoraj Nie uważam tego typu za pewny może trochę na siłe bo handi wysokie ale Blazers są 1-8 ostatni na wyjeździe z Warriors
Knicks -4 Pinnacle 1.94
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina :Koszykówka,NBA
Spotkanie : Brooklyn Nets - Phoenix Suns
Typ: 2 ⛔
Kurs: 3.77
Bukmacher: Pinnacle
12.01.2013 01:30
Analiza:
Czyżby mecz na przelamanie dla słońc z Phoenix?Wierzę że tak będzie jak Gortat i spółka się spreżą.W poprzednich spotkaniach między nimi pokazali że potrafią i dziś myślę że dadzą radę.Mają odmienną formę w ostatnich czterech spotkaniach.Gospodarze wygrali trzy mecz z rzędu i są na fali.Goście od czterech spotkań nie mogą wygrac spotkania.Są na przed ostatnim miejscem w konferencji.Prawie na równo z szerszeniami.Koszmarny poczatek sezonu dla graczy z Phoenix.nets obecnie bardzo ładnie.wygrali jak dotąd dwadzieścia spotkań a pzregrali zaledwie pietnaście co daje im szostą pozycję w swojej konferencji.Dziś jednak myślę że dla obu zespołów passy się skończa i mój typ okaże się trafny.Goście w końcu powinni coś ugrac i utrzeć nosa netsom .Wierzę w to i na to typuje że tak się stanie.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
A ja dam tak:
OKC - Lakers
Nick Collison over 4.5 1.90
Panbet
3/10
Średnio 5.9 ppg. 2 piłki na mecz zbiera w ataku, to z ponowienia trafi coś spokojnie. Jak byli i Howard i Hill to Nick miał 13 punktów to bez nich spokojnie 5 powinien uzbierać.
Wiem, że może nie będzie grał mega dużych minut dziś, bo Durant i Ibaka pod koszem będą pewnie niemało grali, ale pewnie z 15 minut i tak dostanie. To po zbiórkach w ataku możliwe, że te 5 punktów wrzuci. Dla mnie fajny bet.
Bardzo fajny zaklad . Collison dostanie na pewno trochę minut o ile Brooks zachowa się jak powinien i schowa do klatki Perkinsa który pasuję do dzisiejszego meczu jak pedofil do domu starców . Sam zagrałem taki coś za kilka złotych ;) Taki walczak z dobrą dobitką jest dzisiaj bardzo przydatny w takim meczu.
 
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons 1 (-5.5) kurs 1.94 (Pinnacle Sports) ⛔
Bucks prezentują się naprawdę ciekawie. Kiedy swój najwyższy bieg włączy dwójka graczy Ellis i Jennings to są oni po prostu nie do zatrzymania. Dwóch dość niskich graczy prowadzi zespół Milwaukee. Są ze sobą znakomicie zgrani, potrafią świetnie rozpracować rywala i nabić mu masę punktów. Nie ma co do tego wątpliwości, że obydwoje są w wybornej formie. Ostatni pojedynek pomiędzy tymi zespołami na parkiecie Milwaukee, Bucks wygrali z Pistons 108-91. Dorobek wyjazdowy Detroit nie wygląda zbyt ciekawie (3-14). Ostatni mecz wyjazdowy wygrali z Wizards, ale jak wiadomo ekipa z Waszyngtonu nie zachwyca. Natomiast Bucks u siebie mają bilans 10-8. W ostatnim czasie wygrali u siebie między innymi z Suns, Heat oraz Nets. Liczę, że dziś także Milwaukee wygra i pokaże Detroit, gdzie znajduję się ich miejsce w szeregu.
Do tego pobieram tak jak poprzednicy :
Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder 2 kurs 1.41 ✅ (Pinnacle Sports) + można spróbować jakiś over na Westbrooka✅ oraz Duranta✅, bo sądzę że dziś niemiłosiernie będą karcić Lakers.
Ciekawie wygląda także typ na Rondo :
Rajon Rondo over 13.5 pkt kurs 1.90 (Marathonbet) ⛔ 12 pkt
Celtowie widać, że wrócili w końcu na właściwą drogę. Z meczu na mecz grają coraz lepiej. Rondo fakt w ostatnim meczu tylko 8 pkt, ale dziś liczę, że pociągnie Boston razem z Piercem oraz Garnettem. Spodziewam się wyrównanego spotkania do samego końca, tak więc na pewno i Rondo dostanie dzisiaj sporo minut i powinien w spotkaniu przeciwko Rockets to wykorzystać, bo wiadomo że Rockets czują się lepiej w ofensywie niż w defensywie i lubią tracić sporo punktów.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Bucks prezentują się naprawdę ciekawie. Kiedy swój najwyższy bieg włączy dwójka graczy Ellis i Jennings to są oni po prostu nie do zatrzymania. Dwóch dość niskich graczy prowadzi zespół Milwaukee. Są ze sobą znakomicie zgrani, potrafią świetnie rozpracować rywala i nabić mu masę punktów. Nie ma co do tego wątpliwości, że obydwoje są w wybornej formie.
Domyślam się, że analiza typowo pod typ, by wszystko było ładnie i pięknie?
A forma wspomnianego Ellisa w styczniu, ma się tak do tego tekstu jak szczerbaty do suchara. Ellis w styczniu gra na skuteczności 31% z gry. To jest wg. Ciebie wyborna forma?
/E:
Madox... Sam myślałem nad +5.5 Pistons, bo ostatnio - choć grali u siebei - pokonali Heat, Bucks, Kings i Hawks. Pod koszem wg. mnie jest po równo, jak nawet nie ze wskazaniem na gości. Jeśli dystans w wykonaniu gości będzie na przyzwoitym poziomie, to handi mogą pokryć prędzej goście.
 
madox200 18

madox200

Użytkownik
Domyślam się, że analiza typowo pod typ, by wszystko było ładnie i pięknie?
A forma wspomnianego Ellisa w styczniu, ma się tak do tego tekstu jak szczerbaty do suchara. Ellis w styczniu gra na skuteczności 31% z gry. To jest wg. Ciebie wyborna forma?
Dokładnie , biorąc pod uwagę do tego jak fajnie zespołowo gra Detroit ten handpicap może nie siąść...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom