>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
B 1

bufferpl

Użytkownik
Houston -7.5@ 1.92
Detroit na wyjeździe sobie zupełnie nie radzi (1-5), ich ofensywa to tragedia (85.4).
Rakiety za to u siebie całkiem dobrze grają (4-1). Wygrali 7 na 9 z Pistonami, 5 z rzędu u siebie. Niby grają b2b, ale myślę, że handi pokryją.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Cleveland Cavaliers -2 1.91 Unibet
Szanuje Twoje zdanie Olo ale na ten mecz patrzysz moim zdaniem zbyt teoretycznie. Warriors teoretycznie to w większości meczów powinni powalczyć a kończy się jak się kończy. Nawet jak dobrze grają to przychodzi ten moment, zazwyczaj w czwartej kwarcie kiedy nie wytrzymują. Warriors w ostatnich 42 meczach wyjazdowych bilans 9-33. Piszesz, ze nie będzie komu zatrzymać Ellisa, to ja zapytam a kto zatrzyma Irvinga? Cavs b2b ale to nie powinien być akurat dla nich jakiś wielki problem, młoda druzyna + kilku weteranów, wczoraj nikt ponad 35 minut nie grał. No i to pisanie jakim to osłabieniem jest brak Parkera to juz jest wręcz trochę śmieszne, Warriors bez Curry&#39;ego i Browna i to są ich kluczowi zawodnicy. Cavs po serii 7 road games, będzie sporo publiki, motywacji na pewno nie zabraknie. Nie wydaje mi się po prostu, ze Warriors będa wyjątkowo twardzi w tym meczu zeby wygrać, tak to widze w praktyce.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tyle, że Curry i Brown wypadli już X meczów temu, więc pomyśl sobie ile treningów bez nich, zdążyli już zapewne opracować jakaś taktykę bez Currego i Browna, a Parker wypadł wczoraj, dopiero co, więc nie będzie tak łatwo. Wiadomo, każdego można zastąpić, ale nie tak od razu.
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
, a Parker wypadł wczoraj, dopiero co, więc nie będzie tak łatwo. Wiadomo, każdego można zastąpić, ale nie tak od razu
A co tu niby zastępować skoro Parker to taki drugi Kapono i jedyne co posiada to dobrze ułożony rzut,nic więcej,bo o defensywie nie ma co wspominać.Wejdzie Gibson do piątki i dostanie rzuty Parkera.Żadna róźnica.To tak abstrahując od wyniku,bo GSW to jeden z tych zespołów,których się nie rusza.
 
M 0

michalklbn

Użytkownik
No i całkiem niedawno pokazało się ; 01/17/12 LeBron James SF Illness Probable for Jan. 17 vs. San Antonio . a chciałem zagrać ten typ co Bizon -Lebron James over 45,5 punktów+zbiórek+asyst@1,85 (Tobet) i teraz pytanie co robić ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No i całkiem niedawno pokazało się ; 01/17/12 LeBron James SF Illness Probable for Jan. 17 vs. San Antonio . a chciałem zagrać ten typ co Bizon -Lebron James over 45,5 punktów+zbiórek+asyst@1,85 (Tobet) i teraz pytanie co robić ;)
Nie no bez jaj , nie może być tak że LeBron opuści tak ważny dla Miami mecz (L4 to byłaby już katastrofa dla takiego teamu) z powodu gorączki , Heat wiedzą że i tak wypadł już Wade i będą chcieli za wszelką cenę postawić swoją największą gwiazde na nogi.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
proponuję na chwilke odpuścić ocenianie meczy przez pryzmat &quot; bo L4 dla takiego klubu to katastrofa&quot;
Podobnie mówiono przed meczem z Denver..jak sie skończyła...wiemy wszyscy.
Spurs on fire - wygrali 3 ostatnie gry, są żądni zwycięstwa wyjazdowego,a dzisiejsza gra z Miami może byc close game -jak to zwykle bywa w przypadku takich ważnych spotkań. Spurs przegrywają tablice,ale mają Parkera na obwodzie,a tam w Heat są dzisiaj bidnie.
Naprawde warto ryzykować pieniądze dla 1,33 ???
Miami Heat vs Spurs TYP NO BET
 
M 0

michalklbn

Użytkownik
proponuję na chwilke odpuścić ocenianie meczy przez pryzmat &quot; bo L4 dla takiego klubu to katastrofa&quot;
Podobnie mówiono przed meczem z Denver..jak sie skończyła...wiemy wszyscy.
Spurs on fire - wygrali 3 ostatnie gry, są żądni zwycięstwa wyjazdowego,a dzisiejsza gra z Miami może byc close game -jak to zwykle bywa w przypadku takich ważnych spotkań. Spurs przegrywają tablice,ale mają Parkera na obwodzie,a tam w Heat są dzisiaj bidnie.
Naprawde warto ryzykować pieniądze dla 1,33 ???
Miami Heat vs Spurs TYP NO BET
dokładnie zgadzam sie z Tobą , bez Wade&#39;a z przeziębionym Lebronem może być ciężko a SA na fali , ale jak ktoś już chce tak bardzo łapać coś z 1.3 to lepiej wygląda SA +12.5 1.38 w bet365 ;-)
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Houston Rockets (-8,5) / 2.14 / Pinnacle ✅
Houston po słabym początku sezonu wraca do gry. Ostatnie trzy pojedynki Rakiet to trzy zwycięstwa. Co więcej średnia liczba punktów w nich zdobyta wyniosła aż 108 pkt co pokazuje, że Houston na prawdę jest w dobrej formie. Martin jest on fire (28 oczek z Portland i 25 z Wizards), Lowry po świetnym występie z Blazers (33 pkt) całkiem niezły mecz w Waszyngtonie, Scola dorzuca swoje i póki co trudno zatrzymać rozpędzoną petardę z zachodu. Natomiast Detroit z bilansem 3-10 plasuje się w końcówce tabeli. Co prawda swój ostatni mecz wyjazdowy wygrali, ale Bobki są jeszcze niżej, więc nie ma czym się szczycić. Pozostałe spotkania przegrali i dzisiaj nie zanosi się by było inaczej. Pistons to aktualnie najsłabiej punktująca drużyna w NBA (average 85,4). Nie widzę tam nikogo, który mógłby dzisiaj pociągnąć grę gości. Monroe dał ostatnio przyzwoity mecz z GSW, ale z Rakietami może sobie nie poradzić. Nie chce mi się wierzyć, że Detroit wygrają drugi mecz z rzędu away i to jeszcze z rozpędzonymi Rockets, którzy są w takiej formie strzeleckiej. Liczę na pewne zwycięstwo gospodarzy i dobry mecz Martina i Lowry&#39;ego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
slander 10

slander

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors Cleveland Cavaliers -7.5⛔

Buk: William Hill

Cleveland z Irvingiem odżyli i można powiedzieć, że &#39;coś&#39; grają. Wracają do domu po 7 meczach na wyjeździe, gdzie całkiem nieźle się prezentowali i dziś mają pierwszą okazję pokazać własnej publiczności swoją dobrą dyspozycję.
Z kolei Warriors są w trakcie 4 meczowej wyjazdowej serii i przed wczoraj udało im się wygrać pierwszy raz poza własną halą ze słabym Detroit. Także nie jest to mocny team na wyjazdach.
Co do braków w składach to Warriors nadal wystąpią bez Currego, a w Cavs zabraknie Parkera. Curry nie gra już od jakiegoś czasu, więc to nic nowego. Natomiast za Parkera w pierwszej piątce będzie miał okazję pokazać się Gibson. Nie jest to nowicjusz i powinien sobie poradzić.
Wg mnie Cavs grają na tyle dobrze żeby we własnej hali zdecydowanie pokonać słabe na wyjeździe Golden State.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
host3234 85

host3234

Użytkownik
Sprawdziłeś chociaż z kim grali GSW te wyjazdy ?
porazka nieznacząca ilością punktów z Lakers i Spurs[!]. porażka z Suns tez im wstydu nie przynosi .
Jedynie mecz z Bobcats ,ale wtedy beznadziejnie dysponowany był Ellis -najlepszy strzelec tego zespołu ,który zagrał ze skutecznością 22% z gry...
Dobra analizę spotkania przeprowadził wyżej Olo. W Cavs nie ma zawodnika, który zatrzyma świetnego w tym sezonie Lee. Ellis tez jest za szybki dla Gibsona. Sprawdź też z kim Cavs w tym sezonie wygrywali u siebie..NJN i Bobcats ? bez żartów..i jeszcze loss z Raptors.
Cavs maja póki co jeden z najłatwiejszych terminarzy w lidze. Zaczną sie spotkania ze średniakami i lepszymi drużynami to ekipa wróci poza pierwszą &#39;10-tkę&#39;
GSW + 4,5 kurs 1,6 bet365
 
slander 10

slander

Użytkownik
A GSW to niby w pierwszej piątce albo trójce jest?
Ellis może sobie nawet porzucać, ale sam meczu nie wygra, bo musiałby wjeżdżać pod kosz żeby mieć wystarczająco dobrą skuteczność, a tam czekają na niego dobrzy wysocy obrońcy.
A jak uważam, że Jamison da sobie rade z Lee to jest dobra analiza już?
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
ej..bez spiny:&gt;
ja tylko wyraziłem swoje zdanie i uzupełniłem twoja analizę swoim poglądem i dodatkowymi informacjami. I tyle.Ktoś będzie miał dzisiejszej nocy racje i tyle.
Zapewne nie pierwszy i nie ostatni raz pomylę się ja lub ty.
Pozdrawiam
@A jak uważam, że Jamison da sobie rade z Lee to jest dobra analiza już?
Nie jest ..bo Jamison sobie nie poradzi ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psm 921

psm

Użytkownik
Miami-San Antonio
Miami ponad 105,5 pkt
✅ ..jak w maslo...
kurs 2,50
willhill

Najlepszy atak w lidze przeciwko przedostatniej obronie jesli chodzi o spotkania wyjazdowe...Houston,Oklahoma,Minnesota i Milwaukee rzucali Ostrogom u siebie ponad 105pkt,dlaczego mialoby tego nie zrobic Miami z takim potencjalem w ofensywie...pomimo braku Wade&#39;a biore to

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
looker29 0

looker29

Użytkownik
już definitywnie..
Rotoworld: &quot;Derrick Rose (toe) will not play in Tuesday&#39;s game against the Suns.
Source: K.C. Johnson on Twitter&quot;
ciekawie w takiej sytuacji wygląda według mnie under 183 pkt
bez Rose&#39;a moga jeszcze bardziej skupić sie na defensywie, może brakowac jego punktów, a Suns też superstrzelców nie mają, no poza Marcinem;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
LeBron James over 45.5 points + rebouns + assists 1.85
Tobet
3/10

46 w sumie, wydaje się sporo, ale nie dla LeBrona. Jego średnie sezonowe póki co to:

PPG 29.5
RPG 8.20
APG 7.4

co jak łatwo policzyć daje w sumie 45.1. W tym sezonie grał 11 spotkań i 6 razy przekroczył 45.5. W tym dwa razy jak nie grał Wade, z Indianą (33 punkty, 8 zbiórek, 13 asyst) i z Netsami (32 punkty, 7 zbiórek, 9 asyst). A w tych meczach miał godnych rywali, zwłaszcza z Netsami, gdzie bronił go Stevenson, który w zeszłym sezonie zarówno w RS jak i w PO bardzo, ale to bardzo utrudniał życie Jamesowi. W zeszłym RS rzucał 4 razy mniej punktów na prawie 5 razy gorszej skuteczności niż jego sezonowe. W PO lepiej, bo tylko 2 razy mniej około rzucał. A tutaj 32 punkty, 11/17 z gry. Widać progres w grze LeBrona w porównaniu z zeszłym sezonem. A przecież już wtedy Jefferson nie sprawiał mu zbyt wielu problemów.
Jak już pisałem dziś nie ma Wade&#39;a czyli LBJ podobnie jak w meczach z Pacers i Nets będzie musiał wziąć ciężar gry na swoje barki. A rywal niełatwy bo San Antonio. Ale to już nie to San Antonio z jedną z lepszych obron w lidze, tylko bardziej ofensywne San Antonio z 3 średnią rzucanych punktów w lidze. Także będzie sporo gry do przodu, a to wiadomo więcej punktów, wiecej asyst, więcej pudeł, a co za tym idzie więcej zbiórek. Także myślę, że wobec tych okliczności i nieobecności Flasha LBJ zakasa rękawy i pociśnie fest.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Co za mecz, co za kwarta... LeBron jest niesamowity, wiadomo o tym od dawna, jednak za każdym razem taki wyczyn sprawia, że przecieram oczy ze zdumienia. 17 punktów w 3. odsłonie, no cudo. Rzut Green&#39;a na zakończenie połowy z linii środkowej, miodzio ???? Początek 4. mistrzostwo, pure magic :cool:

A na jutro:
Minnesota -8 vs Detroit kurs: 1.91 bwin

Detroit b2b po meczu w Houston. Wrócił Gordon, ale nie można oczekiwać, że nagle zmieni się postawa drużyny, i Pistons cały czas pozostają chłopcem do bicia. Nie widzę w nich potencjału i motywacji, żeby poradzić sobie z takim przeciwnikiem jak Timberwolves. Minnesota coraz lepiej poczyna sobie, Love stanowi niesamowitą siłę, Rubio zaczyna zgrywać się z drużyną, i wszystko to wygląda i funkcjonuje dużo lepiej niż na początku. Moim zdaniem gospodzarze zdecydowanie wygrają jutrzejsze zawody, i nie będziemy świadkami żadnej sensacji. Wg mnie promocja taki kurs, mimo, że hc wyraźny. Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
James przeszedł sam siebie w 3 kwarcie. Przed tym meczem miał chyba 1/6 za 3 w tym sezonie, a w trzeciej tylko odsłonie dołożył 3 trójki,, praktycznie w pojedynkę pogrążając Spurs. Przy takim wyniku trochę spanikowałem, że James już nie wejdzie jednak wszedł na 2 minutki i dołożył 3 do swoich 10 asyst, tym samym 14 typ na 16 podanych zakończony powodzeniem ;-). Warto też podkreślić powrót do składu po kontuzji Mike&#39;a Millera i jego 18 pkt z ławki, zdobyte 6 trójkami. Widać było jaka energia drzemie w Żarach i na pewno będą dobrym zespołem do stawiania w najbliższych meczach, a przecież już w czwartek grają z Lakers. Pudło niestety w spotkaniu Magików, którym zabrakło 2 oczek do pokrycia handi. Potwierdza się jednak, że łaska graczy pokroju Ryana Andersona na pstrym koniu jeździ, wczoraj carrer-high, dziś 4/13. Howard zgodnie z planem demolka pod koszem ale partnerom zabrakło skuteczności i konsekwencji w obronie, gdzie Bobcats mieli aż 22 punkty od Hendersona.
 
blads 187

blads

Użytkownik
A propos Rose&#39;a to od Wade&#39;a i Jamesa rózni się tym, ze jak nie gra to siedzi w dresie, bez zadnych złotych czy brylantowych kolczyków, złotych zegarków i innych świecidełek.
wobec tego polecam zobaczyć skrót spotkania Chicago z tej nocy. W czym siedział Rose i co miał w uszach ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom