>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Teraz to i ja to wiem. Z Hawesem się liczyłem, że go nie będzie, ale to, że Hedo plecki bolą to jakaś jego nagła fanaberia, skąd się miałem niby czegoś takiego spodziewać :?:

Czasem mam inne rzeczy do roboty niż tylko siedzienie przy kompie i patrzenie na typy i braki, więc pewnie dlatego się pospieszyłem.


A żeby nie było tak offtopowo to:

Monta Ellis (face) will play against the Nets on Wednesday.
Ellis took a nasty shot to the face from Anderson Varejao on Tuesday but is playing through it. Look for a bounce-back effort after a 2-for-12, 10-point disappointment against the Cavs.

Kursy już poleciały lekko na Warriors, ja tam złapałem sobie 2.34 w Panbecie po 2/10 lekko, bo jednak Netsi nie są taką ekipą, z którą Warriors niby mają nie powalczyć. Wczoraj też byli skazani na porażkę niby i jakoś wyszło, że wygrali. Dziś nie zdziwiłoby mnie podobne rozwiązanie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Waszyngton jest najgorszym zespołem ligi
No popatrz pan.

NAJGORSZY zespół ligi ogrywa Thunder. Fix? Cud? Czy moża pora przestać wypisywać takie głupoty. Noc niespodzianek napewno bo ostatnio to najgorszą druzyna ligi byly nieudaczniki z Phoenix a pokonali NYK. Tylko, ze NY gra totalna padake.

Jazz zaskakują na plus i ciekawe czy teraz dostaną od Dallas. Mavs 70 pkt z LAL to jakas parodia kosza. Utah 8-2 w ostatnich 10 meczach, licze na dobry kurs na Mistrzow Ligi.

Miami i Houston raczej bez problemów wygrają swoje mecze chociaz przy oslabieniach Heat potrafia negatywnie zaskoczyc. Z Hawks raz zaskoczyli na plus.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
No popatrz pan.
NAJGORSZY zespół ligi ogrywa Thunder. Fix? Cud? Czy moża pora przestać wypisywać takie głupoty. Noc niespodzianek napewno bo ostatnio to najgorszą druzyna ligi byly nieudaczniki z Phoenix a pokonali NYK. Tylko, ze NY gra totalna padake.
Jazz zaskakują na plus i ciekawe czy teraz dostaną od Dallas. Mavs 70 pkt z LAL to jakas parodia kosza. Utah 8-2 w ostatnich 10 meczach, licze na dobry kurs na Mistrzow Ligi.
Miami i Houston raczej bez problemów wygrają swoje mecze chociaz przy oslabieniach Heat potrafia negatywnie zaskoczyc. Z Hawks raz zaskoczyli na plus.
Rox lubie Cie i Twoje analizy ale teraz to za przeproszeniem pitolisz głupoty.Na siłe próbujesz sobie i nam udowdnić że jest inaczej.Co z tego że wygrali z OKC?piszesz tak jakbyś pierwszy raz miała doczynienia z tą ligą i nie znała jej natury.Zwykly wypadek przy pracy,widziałaś chociaż inne mecze Wizards w tym sezonie?widziałaś popisy Mcgee który rzuca sobie sam piłke o tablice i robi dunk w meczu który trzeba wygrać?Tak to jest najgorszy zespół w lidze,co nie znaczy że nie nastąpi nawrót i nagle ich mózgi zaczną funkcjonować.Póki co to zbieraniana dzieciaków,uzdolnionych dzieciaków z jeszcze nierozwiniętym do konca mózgiem.Przydał by sie ktoś taki jak adelman w tym zespole,może z samego szacunku do człowieka zaczeli by grać inaczej.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Właśnie pokazali swoj potencjał. Pokazali ze majac dobry dzien sa w stanie wygrac z topem ligi. Watpie aby to kazdy zespol z dolu byl w stanie ich ograc rzucajac ponad setke. Blatche, Young, Wall + sredni McGee i na lawce doswiadczony Lewis i utalentowani Vesely i Crawford. Ide o zaklad, ze oni nie bedzie na koniec sezonu na ostatnim miejscu, oby jeszcze doszla zmiana trenera i moze byc good. Toronto, Pitsons, Charlotte gownio graja, ciut wyzej cenie Nets, Cavs ale to podobny poziom tak naprawde.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Na dziś od razu wpadło mi w oko :
Devin Harris over 10.5 points @ 1.85 milenium
Typ bardziej &quot;na czucie&quot; niż na rzeczywistość, bo Harris gra fatalny sezon. Ale liczę, że dziś przypomni sobie lepszą grę. Powód? Jeden, a właściwie dwa : Mavs i Kidd. Devin miał za złe, że wymieniono go na weterana boisk NBA, i w każdym meczu przeciwko stara się udowodnić, że był to błąd. Forsuje więcej rzutów, stara się więcej atakować kosz i grać 1 na 1 przeciwko JK. Widać to gołym okiem. W zeszłym roku wziął co prawda udział tylko w 2 z 4 meczów h2h. W jednym doznał kontuzji jeszcze w 1Q (?) a w drugim zrobił 15 pkt, przy czym oddał aż 12 rzutów! Rok wcześniej dwa łatwe overy. To samo w 1 sezonie po wymianie. Przeciwko Kiddowi rzucił też swoje rekordowe 41 punkty! Oczywiście teraz forma nie ta, ale liczę że będzie przynajmniej forsował więcej rzutów i tą w sumie niewysoką linię przeskoczy.
@ Rox
Potencjał nie gra, tylko umiejętności. W tej lidze każdy może wygrać z każdym. Wszyscy zawodnicy, których wymieniłaś to utalentowani ofensywnie atleci, ale są to indywidualiści którzy przekładają efektowność nad efektywność, brakuje im doświadczenia, boiskowego IQ i gry w defensywie. Dobrze opisali ich chłopacy z http://blogs.thescore.com/tbj/2012/01/16/how-the-wizards-could-be-the-worst-team-ever/ Thunder przegrało, bo kompletnie zlekceważywało rywali, grali bez determinacji, co widać po tym że wszystkie tzw. &quot;hustle plays&quot; było na korzyść gospodarzy, tak samo jak zbiórki. Wtf OKC?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Na dziś chyba dobrymi propozycjami są overy LeBrona i Bryanta . Wade znów nie zagra więc James musi wziąść zdobywanie punktów na siebie , Bosh dołoży swoje , ale jeśli reszcie drużyny nie będzie siedział dystans to za zdobywanie 60% punktów odpowiedzialny będzie LeBron. Linia tylko 30 , James zagra dużo bo rywal bardzo mocny , myśle że spokojnie do ogarnięcia. co do Bryanta to jego overy w ostatnich meczach to jedynie formalność , lider Jeziorowców gra genialnie , ostatnio tylko 14 pkt w meczu z Dallas , ale tam był bardzo underowy pojedynek i można to uznać za wypadek przy pracy . Jeśli Lakersi chcą powalczyć z Heat to Kobe musi zagrać zajebisty mecz i zdobyć to swoje 35-40 pkt , w zespole LA raczej nie ma żadnej alternatywy i to on będzie odpowiedzialny za zdobywanie puntków .
 
I 6

insaner

Użytkownik
Na dziś chyba dobrymi propozycjami są overy LeBrona i Bryanta . Wade znów nie zagra więc James musi wziąść zdobywanie punktów na siebie , Bosh dołoży swoje , ale jeśli reszcie drużyny nie będzie siedział dystans to za zdobywanie 60% punktów odpowiedzialny będzie LeBron. Linia tylko 30 , James zagra dużo bo rywal bardzo mocny , myśle że spokojnie do ogarnięcia. co do Bryanta to jego overy w ostatnich meczach to jedynie formalność , lider Jeziorowców gra genialnie , ostatnio tylko 14 pkt w meczu z Dallas , ale tam był bardzo underowy pojedynek i można to uznać za wypadek przy pracy . Jeśli Lakersi chcą powalczyć z Heat to Kobe musi zagrać zajebisty mecz i zdobyć to swoje 35-40 pkt , w zespole LA raczej nie ma żadnej alternatywy i to on będzie odpowiedzialny za zdobywanie puntków .
No tak tylko że LBJ ma ma &quot;Flu symptopms&quot;, nie wziął udziału w treningu i jest &quot;Game time decision&quot; więc nie wiadomo czy więcej pogra - jak nie zagra wcale to będziesz miał zwrot a jak wyjdzie tylko na np pół meczu to masz lipe.
Co do reszty - kusi mnie bardzo zagranie NOH +10 bo &quot;NO are 10-4 ATS in the last 14 meetings in Houston&quot; i ostatnio dwucyfrówke złapali w 2009, od tego czasu były &quot;Close games&quot; i częściej wygrywało NOH. Wiem, wiem - NOH bez Paula jest jedną z najsłabszych drużyn w lidze, ale Ariza już gra i myślę że cośtam już powoli zaczynają grać - wczoraj porażka z Memphis u siebie - ale ta drużyna potrafi zawsze sprawić niespodzianke - wygrali na razie tylko w Denver (!?) to może i w Houston wywiną numer, a przynajmniej 10 pkt handicap powinni pokryć. Houston ma świetną passę - ale kiedyś powinna się ona skończyć.
Co o tym myślicie?
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Bynum powyzej 16pkt
Kurs:1,85⛔
Buk:betsson

Miami jak wiadomo nie ma Solidnego Centra.A duet Antony/Howard to Bynum zjada na śniadanie.Andrew ma bardzo dużą przewagę wzrostu i jeśli Lakersi nie zapomną o nim to spokojnie rzuci ponad 20 oczek.W ostatnich 2 spotkaniach zbiera po 4 zbiórki w ataku a co ważne grał przeciwko solidnym przeciwnikom Jordanem, Evansem, Haywoodem i Mahinmim.Każdy z nich jest dobrym zbierającym.A w przypadku Bynuma zbiórka w ataku=2 punkty przez niego zdobyte lub niecelny rzut i jeszcze jedna zbiórka i dobitka.Kluczem Lakers będzie to jak wykorzystają przewagę pod koszem,bo Jamesa i tak nie zatrzymają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Hornets jak najbardziej za, osobiście za małe pieniądze postawiłem na ich czysty win. Ale typ dnia to wg mnie Dallas. Oglądałem ich ostatnie dwa mecze w LA i widać że trochę poprawili się w porównaniu do początku sezonu. Niby z Lakers słaba skuteczność, ale to był szalony mecz i marny strzelecko dla obydwu zespołów. Dallas to nadal jest klasowa drużyna, Jazz u siebie grają naprawdę dobrze, ale myślę że dziś się to skończy. Kursy dobre, z dzisiejszych spotkań wydaje mi się najlepszy bet, na LAL jakoś boję się grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Bynum powyzej 16pkt
Kurs:1,85
Buk:betsson

Miami jak wiadomo nie ma Solidnego Centra.A duet Antony/Howard to Bynum zjada na śniadanie.Andrew ma bardzo dużą przewagę wzrostu i jeśli Lakersi nie zapomną o nim to spokojnie rzuci ponad 20 oczek.W ostatnich 2 spotkaniach zbiera po 4 zbiórki w ataku a co ważne grał przeciwko solidnym przeciwnikom Jordanem, Evansem, Haywoodem i Mahinmim.Każdy z nich jest dobrym zbierającym.A w przypadku Bynuma zbiórka w ataku=2 punkty przez niego zdobyte lub niecelny rzut i jeszcze jedna zbiórka i dobitka.Kluczem Lakers będzie to jak wykorzystają przewagę pod koszem,bo Jamesa i tak nie zatrzymają.
Tu problem może być jeśli Kobe potraktuje ten mecz zbyt ambicjonalnie i odda ponad 20 rzutów nie dzieląc się piłką za bardzo, czasami bywa tak że Bynum jest właśnie jakby zapomniany. Jeśli będzie dostawał podania to zgadzam się że stać go na występ 20+ pts 10+ rbs
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
No popatrz pan.
NAJGORSZY zespół ligi ogrywa Thunder. Fix? Cud? Czy moża pora przestać wypisywać takie głupoty. Noc niespodzianek napewno bo ostatnio to najgorszą druzyna ligi byly nieudaczniki z Phoenix a pokonali NYK. Tylko, ze NY gra totalna padake.
Nie wiem dlaczego tak bardzo bronisz Wizards, ale co by nie napisać to jest to jeden z najsłabszych zespołów lidze, taka jest prawda. To że wygrali z OKC to czysty przypadek, chyba nie napiszesz że są lepsi od od Oklahomy? ???? Jeśli chodzi o Suns to jest to dobry zespół, tylko nie potrafią ustabilizować formy.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Jak myslicie Utah czy Dallas. Utah niby wszystko wygrywa po nowym roku ale to sie musi w koncu skonczyc a Dallas ma dobry skład. Poza tym Utah nie grało z nikim dobrym. Kurs na Dallas do połowy i na koniec 3.30 w bet365...
zagra Carter? nie wiecie?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak myslicie Utah czy Dallas. Utah niby wszystko wygrywa po nowym roku ale to sie musi w koncu skonczyc a Dallas ma dobry skład. Poza tym Utah nie grało z nikim dobrym. Kurs na Dallas do połowy i na koniec 3.30 w bet365...
zagra Carter? nie wiecie?
Raczej nie zagra, ale pewnego info jeszcze nie ma, co do samego meczu to moim zdaniem lepiej zagrać jakieś handi dodatnie na Dallas, Utah może i gra teraz dobrze no ale jednak nie jest to poziom Dallas i jeśli Utah znowu dziś wygra to na pewno nie wysoko, ale osobiście wydaje mi się że Dallas powoli się rozkręca i dziś, a raczej jutro wygra z Utah.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Krótko, zwięźle i na temat bo czasu brak:

Bynum over 16 1.80
Betsson
2/10

Bynum over 16.5 1.85
Tobet
1/10

Joel Anthony, Gladness, Howard i tym bardzie Eddie Curry, który pewnie będzie biegał co timeout po pączki nie są żadnymi rywalami dla Bynuma. Bosh może by i coś osiągnął, ale ktoś musi się zająć w końcu Gasolem. Bynum powinien im zrobić tutaj jesień średniowiecza, zwłaszcza, że Kobe będzie pewnie się musiał męczyć z LeBronem i może oddawać piłkę dość często.


Ariza over 11 2.03
Betcity
2/10

Ariza over 12 1.85
Tobet
2/10

Zobaczyłem 1.85 w Tobecie na over 12 i pomyślałem łoł, teraz widzę 11 po 2.03 i to jest wg mnie mega okazja. No, ale Betcity to Betcity i limit. Także trzeba dograć w Tobecie. Bo wg mnie przekroczy spokojnie. Ariza dobrym strzelcem jest. Słabszy miał mecz z Bostonem i jeden mecz z Phoenix. Ale Boston to dobra defensywa, a w Suns jest stary, ale jary Hill. No i mecz z Utah gdzie zszedł po kontuzji. Ale tak to bardzo dobry zawodnik, wrócił z Memphis i 18 punktów, a przecież miał naprzeciw Gaya. Dziś zagra z 8 najgorszą defensywą ligi, czyli Houston i nie będzie miał raczej naprzeciw siebie fantastycznego defensora, bo zagra na Parsonsa. Gra B2B nie ma tu znaczenia, bo on jest świeżutki, dopiero co wrócił. Znów zagra pod 40 minut, odda naście rzutów i sypnie pod 15-17 punktów wg mnie.


I tak po prostu suchary dwa, wg mnie do gry:

Hornets +10 1.94
Expekt
3/10

Hornets 6.02
Expekt
1/10

Nic nie może przecież wiecznie trwać...
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Jak myslicie Utah czy Dallas. Utah niby wszystko wygrywa po nowym roku ale to sie musi w koncu skonczyc a Dallas ma dobry skład. Poza tym Utah nie grało z nikim dobrym. Kurs na Dallas do połowy i na koniec 3.30 w bet365...
zagra Carter? nie wiecie?
Cartera w dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy, zresztą nie grał już w ostatnim meczu.
Na dziś chyba dobrymi propozycjami są overy LeBrona i Bryanta . Wade znów nie zagra więc James musi wziąść zdobywanie punktów na siebie , Bosh dołoży swoje , ale jeśli reszcie drużyny nie będzie siedział dystans to za zdobywanie 60% punktów odpowiedzialny będzie LeBron. Linia tylko 30 , James zagra dużo bo rywal bardzo mocny , myśle że spokojnie do ogarnięcia. co do Bryanta to jego overy w ostatnich meczach to jedynie formalność , lider Jeziorowców gra genialnie , ostatnio tylko 14 pkt w meczu z Dallas , ale tam był bardzo underowy pojedynek i można to uznać za wypadek przy pracy . Jeśli Lakersi chcą powalczyć z Heat to Kobe musi zagrać zajebisty mecz i zdobyć to swoje 35-40 pkt , w zespole LA raczej nie ma żadnej alternatywy i to on będzie odpowiedzialny za zdobywanie puntków .
Niby racja co do LAL, ale patrząc na wysokich jakimi dysponuje Miami duża część akcji Lakersów może iść przez Bynuma/Gasola, choć jest też opcja jak napisał już kolega wyżej że Kobe będzie &#39;siłował&#39; rzuty z wszelakich pozycji i izolacji... Moim zdaniem granie linii pkt na zawodników w tym meczu to nie najlepszy pomysł :razz:
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Jarrett Jack over 15,5 / 1.90 / Betsafe
Faworytem spotkania jest Houston, które jest na fali, jednak trochę osób dopatruje się tu niespodzianki. Według mnie wszystko tu może się zdarzyć, więc wybrałem inny typ. Mianowicie wpadła mi w oko dość niska linia na over Jacka. Dla porównania w Tobecie na over 22,5 jest 1.85. Jarrett jest zdecydowanie on fire. Jego trzy ostatnie spotkania to średnio 23,7 ppg ze skutecznością na poziomie 59,5%. Ostatni mecz to jego rekord w tym sezonie (27 pkt z Memphis). Ogólnie w tegorocznych rozgrywkach jego średnia na mecz wynosi 16,4. Skoro zdobywał ponad 20 oczek w pojedynkach z Grizzlies i Portland to czemu nie miałby trafić przynajmniej 16 punktów w starciu z Rakietami? Co prawda Szerszenie przegrywają mecz za meczem, ale są to nieznaczne porażki i myślę, że dziś będzie zacięta rywalizacja i jak dla mnie Hornetsi mają szansę wygrać to spotkanie. Ja przede wszystkim liczę na kolejny dobry mecz Jacka i że nabije te kilkanaście oczek.
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
Krótko, zwięźle i na temat bo czasu brak:
Bynum over 16 1.80
Betsson
2/10
Bynum over 16.5 1.85
Tobet
1/10
Joel Anthony, Gladness, Howard i tym bardzie Eddie Curry, który pewnie będzie biegał co timeout po pączki nie są żadnymi rywalami dla Bynuma. Bosh może by i coś osiągnął, ale ktoś musi się zająć w końcu Gasolem. Bynum powinien im zrobić tutaj jesień średniowiecza, zwłaszcza, że Kobe będzie pewnie się musiał męczyć z LeBronem i może oddawać piłkę dość często.

Ariza over 11 2.03
Betcity
2/10
Ariza over 12 1.85
Tobet
2/10
Zobaczyłem 1.85 w Tobecie na over 12 i pomyślałem łoł, teraz widzę 11 po 2.03 i to jest wg mnie mega okazja. No, ale Betcity to Betcity i limit. Także trzeba dograć w Tobecie. Bo wg mnie przekroczy spokojnie. Ariza dobrym strzelcem jest. Słabszy miał mecz z Bostonem i jeden mecz z Phoenix. Ale Boston to dobra defensywa, a w Suns jest stary, ale jary Hill. No i mecz z Utah gdzie zszedł po kontuzji. Ale tak to bardzo dobry zawodnik, wrócił z Memphis i 18 punktów, a przecież miał naprzeciw Gaya. Dziś zagra z 8 najgorszą defensywą ligi, czyli Houston i nie będzie miał raczej naprzeciw siebie fantastycznego defensora, bo zagra na Parsonsa. Gra B2B nie ma tu znaczenia, bo on jest świeżutki, dopiero co wrócił. Znów zagra pod 40 minut, odda naście rzutów i sypnie pod 15-17 punktów wg mnie.

I tak po prostu suchary dwa, wg mnie do gry:
Hornets +10 1.94
Expekt
3/10
Hornets 6.02
Expekt
1/10
Nic nie może przecież wiecznie trwać...
co do pierwszego typu,piszesz o Currym,który jest Out[nie sprawdziłeś?],typ wcale fajnie nie wygląda,Kobe takie mecze często gra w pojedynke,oddając mnóstwo rzutów,zatem będzie ciężko.
Ariza jest onfire. Z typem się zgadzam w 100%,ale czy to wystarczy by pokonać Rockets? wątpie,wczoraj prócz Jacka i Arizy wyglądało Hornets mizernie,głupie straty,na tablicach lipa. Nic ,a nic nie przeważa za NOH,jedynie bilans który jest do poprawy.Ale jednak dziś to się nie stanie. Nie z Houston w którym szaleje Lowry,jest skuteczny Scola,grają dobry basket i dziś spokojnie powiozą Szerszeni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Phila – Atlanta
Phila dobrze gra u siebie i dopiero co doznali pierwszej porażki na własnym parkiecie (Denver) ale nie spodziewałem się że buki wystawią aż takie handi na Hawks. Dodatnie 6 pkt to zdecydowanie bet do grania bo wydaje mi się że gra będzie bardzo wyrównana nawet mimo braku Horforda (po stronie 76ers niepewny występ Hawesa). W poprzednim sezonie mecze na parkiecie Phili kończyły się różnicą 5 i 3 pkt. W nocy nie powinno być inaczej i jeśli Phila wygra to z marginesem nie więcej niż 6 pkt.
Atlanta +6 @ 1,91 Unibet ⛔

NYK – Milwaukee
Drugi mecz w którym pobieram handi dodatnie na gości. Bucks dobrze radzą sobie z NYK, w poprzednim roku wygrali 3/4 games. W tym roku może Knicks mają lepszego centra ale gdy po przeciwnej stronie mamy Boguta to już ten atut odpada :p A Bucks jako drużyna w tym sezonie wydają się być trochę mocniejsi niż w poprzednim. Jennings jest w bardzo dobrej formie a naprzeciw będzie miał Shumperta/ Douglasa i naprawdę może sporo punktów rzucić. Słabo widzę też Amare czy Chandlera w starciach z Bogutem. Ponadto do składu wraca Mbah a Moute i Knicksom będzie bardzo trudno wygrać ten mecz.
// http://twitter.com/jaredzwerling Melo może nie zagrać
z kolei po stronie Bucks Jackson out ale zagra Dunleavy https://twitter.com/#!/cf_gardner/status/160396645362708482
Milwaukee +5,5 @ 1,91 Unibet ✅

Detroit - Memphis
Grizzlies on fire przeciwko najsłabszej (przynajmniej na tą chwilę) drużynie w lidze. Detroit w meczu z Wolves dali popis w 4Q i zasłużenie przegrali. Nie widzę w tym starciu większych szans dla gospodarzy. Gasol poprowadzi Memphis do wygranej.
// Pistons bez Stuckey&#39;a więc nie wypada nie zagrać Grizzlies po takim kursie :p https://twitter.com/#!/Keith_Langlois/status/160408130046533632
Memphis -3,5 @ 1,91 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
I 6

insaner

Użytkownik
Na ile to sprawdzone że Stuckey nie zagra? Albo Nene w Denver bo nie mogę nigdzie tego potwierdzić?
EDIT
No cóż - nie wiedziałem że Nene nie zagra - pobrałem już Denver -7⛔, Washington mogło się przełamać z OKC, chociaż gdyby Denver zagrało w normalnym składzie myślę, że i tak problemu być nie powinno - a to że pierwszy przegrywa z ostanim (OKC-WAS) to w sumie już norma w zakładach - buki sobie robią jakąś korekte czy coś ;P Fakt - sam grałem OKC, zobaczymy czy tak było jak piszę czy Waszyngton się pozbierał do kupy. Już zagrane, bez Nene - cóż zobaczymy.
Krótko: na dziś noc pobrałem jeszcze:
SAS -11⛔
Cóż,kierowałem się głównie bilansem H2H i postawą tych drużyn dom/wyjazd no i... nosem ;)
LAC -5 ⛔
Cóż widzę tu value na Clippersów, bez Paula idzie im całkiem nieźle, do tego z Minesotą radzą sobie dobrze H2H, zdaje się że dopóki nie wróci Beasley ciężko im będzie, sam Love ma kapitalną formę ale dzisiaj jakoś nie wyobrażam sobie żeby poszaleli w LA. Swoją drogą będzie duży challenge Love-Griffin pod koszami. Ogólnie Minesota fajnie wystartowała, do tego gwiazda Love, ładna gra i dobry trener i wydaje mi się że w liczbach trochę są na razie przeceniani. Takim Lakersom czy Portland buki dawały +3 handi z Clippers, natomiast Minnesocie daje się tylko 2 pkt więcej - wydaje mi się że to jeszcze nie ta klasa rywal
Portland -7✅
No cóż mają wrócić Camby i Batum , jak zagrają na jako takim poziomie to Portland w najmocniejszym praktycznie składzie (bo Odena już nie liczę - on jest Out od prawie zawsze, i raczej tak zostanie), Bargniani raczej nie zagra, więc Toronto znów powinno zaliczyć wyraźną porażkę.
No i pograłem jeszcze Memphis -4,✅ skoro Stuckey znów out, ale tak im dłużej patrze teraz na ten mecz tym bardziej coś mi tu się nie podoba, Detroit, gdyby nie dało totalnej plamy w ostatniej kwarcie zwyciężyliby spokojnie w Minnesocie. A u siebie w tym sezonie wygrali z Orlando i Indianą (fakt Stuckey grał), więc nie powiedziałbym że jest to aż tak zła drużyna jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać i na pewno nie raz sprawią jeszcze niespodziankę. No ale nic zobaczymy co z tego wyjdzie.
Patrze dalej - i nie widze możliwości żeby Indiana - GSW ⛔nie padł Over 193 Nie ma co sie rozpisywać - wystarczy spojrzeć H2H, ostatnie mecze GSW, do tego może wystąpić Curry i raczej na pewno Granger.
PS
Coś ten sezon ciężko idzie :/ A Clippers chyba staną się moją najbardziej himeryczną drużyną sezonu. Zaskakuje też bardzo Sacramento ostatio.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom