>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
B 1

bufferpl

Użytkownik
Houston -7.5@ 1.92
Detroit na wyjeździe sobie zupełnie nie radzi (1-5), ich ofensywa to tragedia (85.4).
Rakiety za to u siebie całkiem dobrze grają (4-1). Wygrali 7 na 9 z Pistonami, 5 z rzędu u siebie. Niby grają b2b, ale myślę, że handi pokryją.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Cleveland Cavaliers -2 1.91 Unibet
Szanuje Twoje zdanie Olo ale na ten mecz patrzysz moim zdaniem zbyt teoretycznie. Warriors teoretycznie to w większości meczów powinni powalczyć a kończy się jak się kończy. Nawet jak dobrze grają to przychodzi ten moment, zazwyczaj w czwartej kwarcie kiedy nie wytrzymują. Warriors w ostatnich 42 meczach wyjazdowych bilans 9-33. Piszesz, ze nie będzie komu zatrzymać Ellisa, to ja zapytam a kto zatrzyma Irvinga? Cavs b2b ale to nie powinien być akurat dla nich jakiś wielki problem, młoda druzyna + kilku weteranów, wczoraj nikt ponad 35 minut nie grał. No i to pisanie jakim to osłabieniem jest brak Parkera to juz jest wręcz trochę śmieszne, Warriors bez Curry&#39;ego i Browna i to są ich kluczowi zawodnicy. Cavs po serii 7 road games, będzie sporo publiki, motywacji na pewno nie zabraknie. Nie wydaje mi się po prostu, ze Warriors będa wyjątkowo twardzi w tym meczu zeby wygrać, tak to widze w praktyce.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tyle, że Curry i Brown wypadli już X meczów temu, więc pomyśl sobie ile treningów bez nich, zdążyli już zapewne opracować jakaś taktykę bez Currego i Browna, a Parker wypadł wczoraj, dopiero co, więc nie będzie tak łatwo. Wiadomo, każdego można zastąpić, ale nie tak od razu.
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
, a Parker wypadł wczoraj, dopiero co, więc nie będzie tak łatwo. Wiadomo, każdego można zastąpić, ale nie tak od razu
A co tu niby zastępować skoro Parker to taki drugi Kapono i jedyne co posiada to dobrze ułożony rzut,nic więcej,bo o defensywie nie ma co wspominać.Wejdzie Gibson do piątki i dostanie rzuty Parkera.Żadna róźnica.To tak abstrahując od wyniku,bo GSW to jeden z tych zespołów,których się nie rusza.
 
M 0

michalklbn

Użytkownik
No i całkiem niedawno pokazało się ; 01/17/12 LeBron James SF Illness Probable for Jan. 17 vs. San Antonio . a chciałem zagrać ten typ co Bizon -Lebron James over 45,5 punktów+zbiórek+asyst@1,85 (Tobet) i teraz pytanie co robić ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No i całkiem niedawno pokazało się ; 01/17/12 LeBron James SF Illness Probable for Jan. 17 vs. San Antonio . a chciałem zagrać ten typ co Bizon -Lebron James over 45,5 punktów+zbiórek+asyst@1,85 (Tobet) i teraz pytanie co robić ;)
Nie no bez jaj , nie może być tak że LeBron opuści tak ważny dla Miami mecz (L4 to byłaby już katastrofa dla takiego teamu) z powodu gorączki , Heat wiedzą że i tak wypadł już Wade i będą chcieli za wszelką cenę postawić swoją największą gwiazde na nogi.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
proponuję na chwilke odpuścić ocenianie meczy przez pryzmat &quot; bo L4 dla takiego klubu to katastrofa&quot;
Podobnie mówiono przed meczem z Denver..jak sie skończyła...wiemy wszyscy.
Spurs on fire - wygrali 3 ostatnie gry, są żądni zwycięstwa wyjazdowego,a dzisiejsza gra z Miami może byc close game -jak to zwykle bywa w przypadku takich ważnych spotkań. Spurs przegrywają tablice,ale mają Parkera na obwodzie,a tam w Heat są dzisiaj bidnie.
Naprawde warto ryzykować pieniądze dla 1,33 ???
Miami Heat vs Spurs TYP NO BET
 
M 0

michalklbn

Użytkownik
proponuję na chwilke odpuścić ocenianie meczy przez pryzmat &quot; bo L4 dla takiego klubu to katastrofa&quot;
Podobnie mówiono przed meczem z Denver..jak sie skończyła...wiemy wszyscy.
Spurs on fire - wygrali 3 ostatnie gry, są żądni zwycięstwa wyjazdowego,a dzisiejsza gra z Miami może byc close game -jak to zwykle bywa w przypadku takich ważnych spotkań. Spurs przegrywają tablice,ale mają Parkera na obwodzie,a tam w Heat są dzisiaj bidnie.
Naprawde warto ryzykować pieniądze dla 1,33 ???
Miami Heat vs Spurs TYP NO BET
dokładnie zgadzam sie z Tobą , bez Wade&#39;a z przeziębionym Lebronem może być ciężko a SA na fali , ale jak ktoś już chce tak bardzo łapać coś z 1.3 to lepiej wygląda SA +12.5 1.38 w bet365 ;-)
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Houston Rockets (-8,5) / 2.14 / Pinnacle ✅
Houston po słabym początku sezonu wraca do gry. Ostatnie trzy pojedynki Rakiet to trzy zwycięstwa. Co więcej średnia liczba punktów w nich zdobyta wyniosła aż 108 pkt co pokazuje, że Houston na prawdę jest w dobrej formie. Martin jest on fire (28 oczek z Portland i 25 z Wizards), Lowry po świetnym występie z Blazers (33 pkt) całkiem niezły mecz w Waszyngtonie, Scola dorzuca swoje i póki co trudno zatrzymać rozpędzoną petardę z zachodu. Natomiast Detroit z bilansem 3-10 plasuje się w końcówce tabeli. Co prawda swój ostatni mecz wyjazdowy wygrali, ale Bobki są jeszcze niżej, więc nie ma czym się szczycić. Pozostałe spotkania przegrali i dzisiaj nie zanosi się by było inaczej. Pistons to aktualnie najsłabiej punktująca drużyna w NBA (average 85,4). Nie widzę tam nikogo, który mógłby dzisiaj pociągnąć grę gości. Monroe dał ostatnio przyzwoity mecz z GSW, ale z Rakietami może sobie nie poradzić. Nie chce mi się wierzyć, że Detroit wygrają drugi mecz z rzędu away i to jeszcze z rozpędzonymi Rockets, którzy są w takiej formie strzeleckiej. Liczę na pewne zwycięstwo gospodarzy i dobry mecz Martina i Lowry&#39;ego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
slander 10

slander

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors Cleveland Cavaliers -7.5⛔

Buk: William Hill

Cleveland z Irvingiem odżyli i można powiedzieć, że &#39;coś&#39; grają. Wracają do domu po 7 meczach na wyjeździe, gdzie całkiem nieźle się prezentowali i dziś mają pierwszą okazję pokazać własnej publiczności swoją dobrą dyspozycję.
Z kolei Warriors są w trakcie 4 meczowej wyjazdowej serii i przed wczoraj udało im się wygrać pierwszy raz poza własną halą ze słabym Detroit. Także nie jest to mocny team na wyjazdach.
Co do braków w składach to Warriors nadal wystąpią bez Currego, a w Cavs zabraknie Parkera. Curry nie gra już od jakiegoś czasu, więc to nic nowego. Natomiast za Parkera w pierwszej piątce będzie miał okazję pokazać się Gibson. Nie jest to nowicjusz i powinien sobie poradzić.
Wg mnie Cavs grają na tyle dobrze żeby we własnej hali zdecydowanie pokonać słabe na wyjeździe Golden State.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
host3234 85

host3234

Użytkownik
Sprawdziłeś chociaż z kim grali GSW te wyjazdy ?
porazka nieznacząca ilością punktów z Lakers i Spurs[!]. porażka z Suns tez im wstydu nie przynosi .
Jedynie mecz z Bobcats ,ale wtedy beznadziejnie dysponowany był Ellis -najlepszy strzelec tego zespołu ,który zagrał ze skutecznością 22% z gry...
Dobra analizę spotkania przeprowadził wyżej Olo. W Cavs nie ma zawodnika, który zatrzyma świetnego w tym sezonie Lee. Ellis tez jest za szybki dla Gibsona. Sprawdź też z kim Cavs w tym sezonie wygrywali u siebie..NJN i Bobcats ? bez żartów..i jeszcze loss z Raptors.
Cavs maja póki co jeden z najłatwiejszych terminarzy w lidze. Zaczną sie spotkania ze średniakami i lepszymi drużynami to ekipa wróci poza pierwszą &#39;10-tkę&#39;
GSW + 4,5 kurs 1,6 bet365
 
slander 10

slander

Użytkownik
A GSW to niby w pierwszej piątce albo trójce jest?
Ellis może sobie nawet porzucać, ale sam meczu nie wygra, bo musiałby wjeżdżać pod kosz żeby mieć wystarczająco dobrą skuteczność, a tam czekają na niego dobrzy wysocy obrońcy.
A jak uważam, że Jamison da sobie rade z Lee to jest dobra analiza już?
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
ej..bez spiny:&gt;
ja tylko wyraziłem swoje zdanie i uzupełniłem twoja analizę swoim poglądem i dodatkowymi informacjami. I tyle.Ktoś będzie miał dzisiejszej nocy racje i tyle.
Zapewne nie pierwszy i nie ostatni raz pomylę się ja lub ty.
Pozdrawiam
@A jak uważam, że Jamison da sobie rade z Lee to jest dobra analiza już?
Nie jest ..bo Jamison sobie nie poradzi ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psm 921

psm

Użytkownik
Miami-San Antonio
Miami ponad 105,5 pkt
✅ ..jak w maslo...
kurs 2,50
willhill

Najlepszy atak w lidze przeciwko przedostatniej obronie jesli chodzi o spotkania wyjazdowe...Houston,Oklahoma,Minnesota i Milwaukee rzucali Ostrogom u siebie ponad 105pkt,dlaczego mialoby tego nie zrobic Miami z takim potencjalem w ofensywie...pomimo braku Wade&#39;a biore to

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
looker29 0

looker29

Użytkownik
już definitywnie..
Rotoworld: &quot;Derrick Rose (toe) will not play in Tuesday&#39;s game against the Suns.
Source: K.C. Johnson on Twitter&quot;
ciekawie w takiej sytuacji wygląda według mnie under 183 pkt
bez Rose&#39;a moga jeszcze bardziej skupić sie na defensywie, może brakowac jego punktów, a Suns też superstrzelców nie mają, no poza Marcinem;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
LeBron James over 45.5 points + rebouns + assists 1.85
Tobet
3/10

46 w sumie, wydaje się sporo, ale nie dla LeBrona. Jego średnie sezonowe póki co to:

PPG 29.5
RPG 8.20
APG 7.4

co jak łatwo policzyć daje w sumie 45.1. W tym sezonie grał 11 spotkań i 6 razy przekroczył 45.5. W tym dwa razy jak nie grał Wade, z Indianą (33 punkty, 8 zbiórek, 13 asyst) i z Netsami (32 punkty, 7 zbiórek, 9 asyst). A w tych meczach miał godnych rywali, zwłaszcza z Netsami, gdzie bronił go Stevenson, który w zeszłym sezonie zarówno w RS jak i w PO bardzo, ale to bardzo utrudniał życie Jamesowi. W zeszłym RS rzucał 4 razy mniej punktów na prawie 5 razy gorszej skuteczności niż jego sezonowe. W PO lepiej, bo tylko 2 razy mniej około rzucał. A tutaj 32 punkty, 11/17 z gry. Widać progres w grze LeBrona w porównaniu z zeszłym sezonem. A przecież już wtedy Jefferson nie sprawiał mu zbyt wielu problemów.
Jak już pisałem dziś nie ma Wade&#39;a czyli LBJ podobnie jak w meczach z Pacers i Nets będzie musiał wziąć ciężar gry na swoje barki. A rywal niełatwy bo San Antonio. Ale to już nie to San Antonio z jedną z lepszych obron w lidze, tylko bardziej ofensywne San Antonio z 3 średnią rzucanych punktów w lidze. Także będzie sporo gry do przodu, a to wiadomo więcej punktów, wiecej asyst, więcej pudeł, a co za tym idzie więcej zbiórek. Także myślę, że wobec tych okliczności i nieobecności Flasha LBJ zakasa rękawy i pociśnie fest.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Co za mecz, co za kwarta... LeBron jest niesamowity, wiadomo o tym od dawna, jednak za każdym razem taki wyczyn sprawia, że przecieram oczy ze zdumienia. 17 punktów w 3. odsłonie, no cudo. Rzut Green&#39;a na zakończenie połowy z linii środkowej, miodzio ???? Początek 4. mistrzostwo, pure magic :cool:

A na jutro:
Minnesota -8 vs Detroit kurs: 1.91 bwin

Detroit b2b po meczu w Houston. Wrócił Gordon, ale nie można oczekiwać, że nagle zmieni się postawa drużyny, i Pistons cały czas pozostają chłopcem do bicia. Nie widzę w nich potencjału i motywacji, żeby poradzić sobie z takim przeciwnikiem jak Timberwolves. Minnesota coraz lepiej poczyna sobie, Love stanowi niesamowitą siłę, Rubio zaczyna zgrywać się z drużyną, i wszystko to wygląda i funkcjonuje dużo lepiej niż na początku. Moim zdaniem gospodzarze zdecydowanie wygrają jutrzejsze zawody, i nie będziemy świadkami żadnej sensacji. Wg mnie promocja taki kurs, mimo, że hc wyraźny. Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
James przeszedł sam siebie w 3 kwarcie. Przed tym meczem miał chyba 1/6 za 3 w tym sezonie, a w trzeciej tylko odsłonie dołożył 3 trójki,, praktycznie w pojedynkę pogrążając Spurs. Przy takim wyniku trochę spanikowałem, że James już nie wejdzie jednak wszedł na 2 minutki i dołożył 3 do swoich 10 asyst, tym samym 14 typ na 16 podanych zakończony powodzeniem ;-). Warto też podkreślić powrót do składu po kontuzji Mike&#39;a Millera i jego 18 pkt z ławki, zdobyte 6 trójkami. Widać było jaka energia drzemie w Żarach i na pewno będą dobrym zespołem do stawiania w najbliższych meczach, a przecież już w czwartek grają z Lakers. Pudło niestety w spotkaniu Magików, którym zabrakło 2 oczek do pokrycia handi. Potwierdza się jednak, że łaska graczy pokroju Ryana Andersona na pstrym koniu jeździ, wczoraj carrer-high, dziś 4/13. Howard zgodnie z planem demolka pod koszem ale partnerom zabrakło skuteczności i konsekwencji w obronie, gdzie Bobcats mieli aż 22 punkty od Hendersona.
 
blads 187

blads

Użytkownik
A propos Rose&#39;a to od Wade&#39;a i Jamesa rózni się tym, ze jak nie gra to siedzi w dresie, bez zadnych złotych czy brylantowych kolczyków, złotych zegarków i innych świecidełek.
wobec tego polecam zobaczyć skrót spotkania Chicago z tej nocy. W czym siedział Rose i co miał w uszach ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom