>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Boston-OKC
Boston ostatnio pod gorą czołowi strzelcy ekipy chodzi mi o Pierca i Garnetta slabiutko ostatnio.4 porazki z rzedu az wstyd dla takich graczy tego formatu -weteranów Nba.Okc zas az 6 zwyciestw z rzędu .Ogladalem mecz u siebie Bostonu z Chicago i pierwsza połowa Celtow to paraliz nic im nie wychodzilo druga zas z goła odmienna.Dzis licze na dobrą gre a co za tym idzie asysyty Rondo do Allena ktory dzis kilka trojek powinien pocisnąć.W ostanim meczu z Indianą bylo widac ze Pierce i Garnett zaczynaja juz cos trafiac a co za tym idzie bedzie wieksza skutecznosc Celtow.Swoje dzis dorzuci Rondo o Raya sie nie martwie ,Pierce widac ze nabiera wigroru po mału ,KG ostatnio poprawił skutecznosc mam nadzieje ze w tym meczu zdobedzie ok 15punktow .Wg mnie Value po stronie Celtow dzis bo gdzie maja wygrywac jak nie u siebie .Czas na wygraną

Co do luznych typow to podoba mi sie dzis over Memphis 87pkt i ich wygrana,under houston 98pkt ,over Howarda bo kto ma pociągnąc gre jak nie on bo Amare ma dzis juz zagrac
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marian78 20

marian78

Użytkownik
Z kim wygrywa Boston:
Detroit, 2x Washington i New Jersey (otmęty ligi)
Oklahoma z: 2x Dallas, San Antonio i inne różne.
Myślę, że spokojnie można wziąć handicap do -5, -7 na OKC
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Boston Celtics - Oklahoma City Thunder
Tu zgadzam się z grającymi na gości. Oklahoma ma lepszą piątkę, lepszą ławkę itd. Nie wiem jak słaby mecz musieli by rozegrać koszykarze Thunder żeby w wtopić z Celtami w takiej formie, a raczej bez formy.
Thunder ML @ 1,65 Unibet ✅
Thunder -3 @ 1,92 Unibet ✅

Washington Wizards - Houston Rockets
Houston ma dużo lepszą ekipę a Wizards nadal bez Blatche i nie bardzo widzę by mogli przeciwstawić się podkoszowym Rockets. W ostatnim meczu z Philą może nie było wielkiego blowouta bo Wizards zdominowali tablice. Z jeden strony słabszy występ Hawesa, z drugiej zajebisty McGee. W rezultacie na deskach było 53-37 dla Czarodzieji a mimo to Phila wygrała ;) wygrała z 13 pts przewagi. Teraz linia niska bo Rockets na wyjazdach z bilansem 1-6 ale w tym spotkaniu mają spore szanse by go poprawić. Gdyby Houston grał z Wash dzień po meczu z Blazers to mogliby mieć ciężko ale że mieli jeszcze dzień odpoczynku to ze świeżością nie powinno być kłopotów.
Rockets ML @ 1,44 Unibet ✅
Rockets -5,5 @ 1,94 Unibet ✅

Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks
Bądźmy szczerzy ale 76ers u siebie powinni spokojnie ten mecz wygrać. Milłoki na wyjazdach 0-7 i nic nie wskazuje na to by po tym meczu bilans ten poprawili. Zastanawiam się nad handi na Philę. Wszystko zależy czy center Milwaukee zagra. Z Bogutem w skladzie Bucks mają bilans 4-2, bez niego 0-5 ... Ponadto nie zagra Moute co jest sporym osłabieniem. Tylko czy ta linia -8,5 nie jest ciut za wysoka?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
toudi 715

toudi

Użytkownik
Portland Trail Blazers -5 1.86 Pinnacle✅✅

Starczy juz tych porazek Blazers. 1-4 na wyjezdzie do tej pory ale grali na wyjazdach z samymi mocnymi na własnym parkiecie -LAC, Oklahoma, Phoenix, Houston, SA Spurs, wszyscy o klase lepsi od Hornets (no moze Suns o pół klasy). Blazers mają problemy jak grają back-to-back, 1-3 against the spread tych meczach, w tym blowout od suns bo bardzo cięzkim meczu z Lakers. Te problemy biorą się stąd, ze jest to druzyna grająca fizyczny basket i nie zawsze mają siły wyskrzesać z siebie potrzebną energię. Nie zagra Camby co jest sporym osłabieniem ale nie powinno przeszkodzic w zwycięstwie. Hornets u siebie grają fatalnie, bilans 1-5 , walczą, dobrze zbierają ale ostatecznie jednak brakuje im talentu, głównie strzelców. Ten mecz to idealna szansa na bounce back Blazers po trzech porazkach, druzyną są zdecydowanie lepszą, mieli dzień odpoczynku i dziś powinni zagrać z energią.

Edit: bilans ostatnich dwóch dni - 7 win 1 loss
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Paul ma nie zagrać.Williams prawdopodobnie też.Myślę jednak że i tak Netsi nie dadzą rady wygrać tego. Chociaż trio Williams-Morrow-Brooks może trochę namieszać
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
NY - Orlando under 196 za 1,66 w Bet365 ✅

Gdy mecze są o 19.00 czasu polskiego zawsze pobieram rozsądny under. Dziś wybrałem 196 oczek w meczu dwóch niespełnionych teamów na Wschodzie. Ostatnie 15 pojedynków pomiędzy tymi drużynami to zawsze.... over :). Trochę na przełamanie , trochę licząc na ospałość graczy, a trochę na słabostki NY, którzy w ostatnich 6 grach linii takowej nie złamali. W NY nie wiadomo co z Carmelo , jest poobijany i chociaż pewnie w dzień Lutera będzie chciał się pokazać, to nie będzie w gazie. W Orlando zafrożony ( a raczej pewnie nieobecny ) Jason Richardsson.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Myślę, że warto dziś zagrać handicap na Grizzlies +4,5 pkt :] Wiem, Chicago w absolutnym gazie i w ogóle, ale sądzę po prostu, że dziś mogą się potknąć na Memphis, którzy na pewno są żądni rewanżu za ostatnią porażkę z Bykami ???? Nie chcę się za bardzo rozpisywać, just uważam, ze mimo tego, iż ładnie wygląda kurs na Chicago, spodziewam się twardej walki, close game i może nawet zwycięstwa Grizzlies przed własną publicznością ???? Pozdrawiam :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czas na troche analiz....

Philadelphia-Millwaukee
Szóstki w tym sezonie pozytywnie zaskakują formą dzis podejmą druzyne ktora jeszcze nie wygrala na wyjezdzie a przegrala az 7meczy na dodatek Phila ma bilans u siebie 5-0.Dallas ostatnio rozgromiło Buks ale nie gral najlepszy defensor Bogut ktory dzis najprawdopodobniej wystąpi a to bedzie duzo wzmocnienie diffensu.Phila ostatnio dwa zwyciestwa z marnym w tym sezonie Washington nie mieli az tak wymagajacego rywala ostatnimi czasy oprocz Ny jak dzis .Mysle ze stac Kozły dzis na zwyciestwo przy dobrej grze defensywnej i dobrej skutecznosci w szczegolnosci Jenningsa a takze swoje punkty dołozy Jackson,Bogut i reszta dobrej paczki z Millwaukee.Jak dla mnie spore value na dzis,kurs zachwyca i ja to dzis pobieram!
Może i Bogut wzmocni defensywę, ale pod koszem. Choć sam Bogut może nie starczyć na Branda, Hawesa i Younga. Ale przede wszystkim kto zatrzyma Iguodale, Williamsa, Meeksa, Turnera i Holidaya na obwodzie :?:
W drugą stronę nie powinno być problemu z ograniczeniem Jenningsa. W zeszłym sezonie radzili sobie z tym dobrze, bo Brandon rzucał co prawda 13.3 pp36 (przy sezonowej średniej 16.2), ale za to na 30% skuteczności, także słabiutko, bo marnował wiele akcji. Widać mieli na niego sposób i nie sądzę, żeby go stracili, bo gracze ci sami.


Washington-Houston
Washington w tym sezonie przebija samych siebie bilans 1-11 fatalnie sie rozpoczeły te rozgrywki dla graczy Wizards.Ostatnio trzy porazki z rzedu z silną Philadelphia dwie i z Charlotte .Ostatnia porazka 76-stkami juz nie byla az taka zla .Gra lepiej sie ukladala na swoje barki wiecej wzieli czołowi strzelcy i jakos to wygladalo. McGee mial kapitalną skutecznosc 11na 13 rzutów z gry dzis pewnie bedzie gorzej ale Houston jest druzyną do pokonania.Houston zas wygralo dwa mecze z rzędu z Porland i Sacramento gdzie kapitalne zawody zagral Lowry zdobywca 33pkt dzis wg mnie powinien zdobyc co najmniej o polowe mniej to samo Martin.Licze dzis na Younga i Walla ze pociągne wozek i 2 zwyciestwo Washington stanie sie faktem.
Washington tym bardziej jest drużyną do pokonania. Nadal nie zagra Blatche. To oznacza, że pod koszem zostaje prawie sam McGee. Booker, Singleton i Seraphin nie wnoszą zbyt wiele. W Houston jest Scola, którego pewnie przykryje McGee, no i Dalembert, Hill i Patterson, którzy wnoszą więcej niż wyżej wymienione trio Wizzards. Jeszcze co do match-upu Scola - McGee. Bazując na zeszłosezonowych meczach Scola nie robił sobie nic z jego obecności na parkiecie. Rzucał średnio 4 punkty więcej (24) niż w sezonie, na 11% lepszej skuteczności (61%). Natomiast McGee zupełnie w drugą stronę 7.4 punktu zamiast 13.1 i 40% zamiast 55%. To wszystko per 36 minut. Ale jednak widać różnicę. Dziś Scola ponownie powinien pozamiatać wg mnie. Nie chce mi się już wypisywać podobnych statsów dla match-upu Young - Martin, ale także wypada on zdecydowanie na korzyść gracza Houston. Oczywiście to wszystko tylko statystyki, ale wg mnie pokazują sporo. Martin grał w zeszłym sezonie bardzo dobrze gdy naprzeciw siebie miał Younga i nie wiem dlaczego dziś miałoby być inaczej.


Boston-OKC
Boston ostatnio pod gorą czołowi strzelcy ekipy chodzi mi o Pierca i Garnetta slabiutko ostatnio.4 porazki z rzedu az wstyd dla takich graczy tego formatu -weteranów Nba.Okc zas az 6 zwyciestw z rzędu .Ogladalem mecz u siebie Bostonu z Chicago i pierwsza połowa Celtow to paraliz nic im nie wychodzilo druga zas z goła odmienna.Dzis licze na dobrą gre a co za tym idzie asysyty Rondo do Allena ktory dzis kilka trojek powinien pocisnąć.W ostanim meczu z Indianą bylo widac ze Pierce i Garnett zaczynaja juz cos trafiac a co za tym idzie bedzie wieksza skutecznosc Celtow.Swoje dzis dorzuci Rondo o Raya sie nie martwie ,Pierce widac ze nabiera wigroru po mału ,KG ostatnio poprawił skutecznosc mam nadzieje ze w tym meczu zdobedzie ok 15punktow .Wg mnie Value po stronie Celtow dzis bo gdzie maja wygrywac jak nie u siebie .Czas na wygraną
Powiedz tylko kto zatrzyma Duranta :?: Że niby Pierce. Bo tak pewnie ustawi wszystko Doc. Z tym, że Durant szalał w zeszłym sezonie z Piercem, a od zeszłego roku Durant jest coraz lepszy, a Pierce coraz starszy i będzie tylko gorzej. Taki skrin bo nie chce mi się pisać:



Dziś Pierce pewnie zagra duże minuty, bo ktoś musi tam punktować, więc Durant powinien poszaleć sobie.
Załóżmy nawet, że to co wniosą Rondo i Westbrook się w miarę wyrówna, choć z korzyścią lekką dla OKC, bo obaj to naprawdę świetni zawodnicy.
Kolejna para to Allen i Sefolosha (myślę, że to on, a nie Harden wyjdzie w piątce). Sefolosha oczywiście nie dorówna w ataku Allenowi, ale z racji, że jest dobrym obrońcą z pewnością uprzykrzy mu życie i Allen nie będzie tak efektywny.
O&#39;Neal + Garnett vs Ibaka + Perkins pod koszem. Tutaj wg mnie równo, no z ewentualną przewagą Bostonu, bo o ile na czwórce przewaga Garnetta nad Ibaką, o tyle na piątce Perk przewyższa wg mnie Dżermena.
Zostają ławki, a jak wiadomo Boston ma ławkę słabą. Ok, jest Bass, on zapunktuje, ale z kolei OKC ma na ławce Hardena, który jest w gazie ostatnio i może dużo więcej wnieść z ławki niż Bass. A reszta ławek wg mnie wychodzi na równo.
Kluczem do meczu będzie wg mnie tutaj match-up Durant - Pierce, który opisałem wyżej, a wg mnie nie ma opcji, żeby Pierce zatrzymał KD. Dlatego biorę win Oklahomy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Allen ostatnio sobie w ogóle nie radzi.W tym meczu może być podobnie.
O&#39;Neal nie umywa się do Perkinsa.Ani w obronie ani nawet w ataku po tym co ostatnio wyczynia.A jakim cudem zatrzyma wejścia pod kosz Choćby Westbrooka to nie wiem. Staty z ostatnich 3 spotkań O&#39;Neala-23minuty na mecz 3pkt średnio 3/15 z gry.Ratuje go to że zbiera też 6piłek.Ale to samo a nawet więcej pewnie dawałby ten Stiemsma.
Garnett trochę lepiej wypada bo ma 15pkt/mecz ale grał długie minuty.
Perk i Ibaka grają swoje,bez fajerwerków w ataku ale oni nie są w tym zespole po to aby rzucać po 20pkt.
Na ławce bardzo duża różnica.W Bostonie może wejść Bass+Pietrus i wnieść coś do gry,no może i ten biały center,reszta gra z przymusu.W OKC pod koszem solidna rotacja Mohammed/Collinson a na obwodzie Świetny Harden+Cook.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nets +9.5 1.94
Panbet
2/10

Nets 5.20
5dimes
1/10



Rzucę cytatami:

Chauncey Billups is expected to play through a sore back on Monday.
Billups&#39; back was tight after Sunday&#39;s practice, but it sounds like he&#39;s a go for Monday. With five games, he should be in fantasy lineups this week.
PPG 16.3
RPG 1.90
APG 3.6

Clippers forward Brian Cook will soon have a precautionary MRI on his ankle after an X-ray revealed bone spurs.
Beat writer Eric Pincus notes that the bone spurs may have been in Cook&#39;s ankle for a while. He only had the X-ray in the first place because he tweaked his ankle during Saturday&#39;s game and it&#39;s possible the bone spurs can just be left alone.
An MRI on Chris Paul&#39;s strained hamstring was &quot;negative for any significant findings&quot; and he is questionable to play vs. the Nets on Monday.
This is a best-case scenario for Paul, and with five games next week fantasy owners should probably roll the dice on their star PG. He&#39;s one of the toughest competitors in the league and will play if he&#39;s at all able, but if he sits out Randy Foye and possibly Mo Williams (foot) would step into the starting lineup.
PPG 18.0
RPG 3.00
APG 8.4

Mo Williams is still listed as day-to-day with a sore right foot.
With five games this week, Williams would be worth a look in fantasy if he was fully healthy. But given his injury status, we think he&#39;s too risky to start in most leagues.
PPG 10.4
RPG 2.10
APG 4.0

Tak więc Paul i Williams mają nie zagrać, a Billups spsuty jest. Deron będzie miał więc sporo swobody, bardzo sporo. Na 1 i 2 zostają praktycznie Foye, Billups i Gomes, no od biedy Butler może pograć. Nie wierzę, że powstrzymają Derona, Brooksa i Morrowa. A przecież są jeszcze Gaines, Farmar czy Stevenson, którzy mogą zapunktować w Nets. Pod koszem ok, są Griffin z Jordanem, no wyglądają lepiej niż Humphries z Okurem, ale kto w Clippers ma dogrywać. Nie będzie takich podań jak od Paula i Mo, więc efektywność duetu podkoszowego Clippers spadnie wg mnie. I to niemało. Dodatkowo są Petro i Williams, którzy zawsze mogą trochę pofaulować, bo Griffin i Jordan nie rzucają za dobrze wolnych. Generalnie wg mnie bez Paula i Mo ekipa Clippers traci bardzo dużo na wartości i myślę, że handi powinni pokryć.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Chicago - Memphis over 177.5 pkt. kurs 2.1, Betfair

wpadło 188 pkt. - t.j. blisko średniej statystycznej
Opieram się jedynie na statystykach.
Chicago gra na wyjeździe, na wyjeździe rzuca około 95 pkt.
Memphis u siebie rzuca rownież około 95 pkt.
Daje to nam razem około 190 pkt.
W takim razie opierając się na statystykach mozna wziąć over 177.5 po kursie 2.1 w Betfair
Boston - Oklahoma (OKC -2 pkt.) kurs 1.95, Betfair

bardzo dobry kurs patrząc na statystyki i na mecze z udziałem Bostonu

ps. oczywiście wyniki te należy obserwować na live
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Olo kazdy ma swoje wizje mecz ja widze tak jak nie inaczej dziesiejsze mecze zobaczymy co sie z tego okaze gdzies wyczytalem ze dzis Rose ma zagrac tylko 15-20min ale sie okaze ile w tym prawdy
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Rose dziś nie zagra
Witam ! :smile:
Co myślicie o grze na Cleveland? ???? Wydaje mi się, że powinni sobie poradzić z Bobkami, nawet na ich terenie.
Bobki osłabione kolejny graczem z rotacji Whitem, ławka teraz naprawde wygląda mizernie, Cleveland dwie równe piątki, mają dobry matchup na gospodarzy, na Mullensa i powinni być znowu zwyciezcy w tym sezonie
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Memphis - Chicago

Over 174 1.94 Pinnacle
✅✅ promocja

Nie lubie grać na sumę pkt ale dzisiaj widzę sporo overów. W Stanach święto, duzo ludzi będzie oglądało mecze, rok temu w to samo święto były prawie same overy a linie były o pare pkt wyzsze bo był normalny sezon. Dzisiaj Chicago moze nie grać na 100% w obronie z tego powodu a nawet jak zagra to linia jest ekstremalnie niska jak na warunki NBA i widze spore szanse na wejscie.

W Bobkach niedawno Jordan się wkur*** i wstrząsnął trochę tymi pajacami. Pierwszy mecz po tej akcji to pewna wygrana z Warriors, ciekawe czy dzis to powtorza. Kadrowo Cavs ich koszą.
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Olo,
ale akurat ten tekst, który wrzuciłeś odnośnie Paula bardziej sugeruje, że chłopak dzisiaj zagra...
Nie mniej mecz o 21:30, najlepiej poczekać na przedmeczowe doniesienia.
Pzdr
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Typki podane jak dotąd z NBA:
-Rajon Rondo over 22,5 pkt + asyst@1,60 ✅
-
Lakers - Jazz over 181@1,50 ⛔
-Nuggets - Jazz Nuggets-10@1,91 ✅
-Lakers - Rockets Lakers-3,5@1,50 ✅
-Miami - Indiana Lebron over 43,5 pkt+reb+asists@1,85 ✅
-Mavericks - Suns Dallas -4,5@1,52 ✅
-Clippers - Rockets Clippers -4@1,50 ✅
-Sixers - Pistons Sixers -6,5@1,52 ✅
-Grizzlies - Thunder Thunder -2,5@1,91 ✅
-Celtics - Bulls Bulls-2@1,91 ✅, Under 180@1,66 ✅

Biedy nie ma ;-)
Atlanta Hawks - Toronto Raptors

Typ:

-under 182,5@1,50 ✅✅✅


Atlanta bez Horforda, którego możemy już w tym sezonie nie zobaczyć w tym sezonie, do tego wciąż bez Hinricha i prawdopodobnie McGrady&#39;ego. Tak więc potencjał ofensywny został mocno uszczuplony, co widać też po wynikach Hawks, z wyjątkiem pogromu nad Bobcats. Hawks są jednocześnie bardzo solidni w obronie w tym sezonie, co widać po ilości traconych oczek i niskich skutecznościach, na jakie dopuszczają rywali, zarówno z gry jak i zza łuku. Zwłaszcza widać to w hali Philips Arena, gdzie ostatni 4 rywale &quot;Jastrzębi&quot; wyjeżdżali z maksymalnie 94 oczkami (nie liczę tu dogrywek w meczu z Miami).

Raptors z których zazwyczaj podśmiewam się w kontekście ich chaotycznej gry i kuriozalnych strat, o dziwo w tym sezonie trochę się ogarnęli i widać w ich defensywie znaczny postęp. Dość powiedzieć, że w tym sezonie na 13 spotkań w tylko jednym stracili powyżej 100 punktów, na wyjeździe z Orlando. Są obecnie 7 defensywą jeśli chodzi o tracone punkty, jednocześnie trzecią najmniej punktującą drużyną (śr. 86 pkt).
Statystyki statystykami, ale trzeba też podkreślić prawdopodobny brak centra Bargnaniego( śr.22 punkty) czy Johnsona i Baylessa. Włoski fałszywy środkowy nie powinien dziś wystąpić, a jak wygląda bez niego gra na atakowanej stronie parkietu, mogliśmy się przekonać w ostatnim meczu z Bulls, gdy Raptors rzucili ledwie 64 punkty. W ostatnich 3 wyjazdach Toronto zdobywa średnio...68 punktów.Biorąc pod uwagę absencje w obu zespołach i ich styl grania w obecnym sezonie, stawiam tu zdecydowanie na under.

Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings

Typ:

-Timberwolves -3,5@1,50 ✅✅✅

-under 202,5@1,54
✅✅✅

Tak się złożyło, że mocno wychwalana w tym sezonie ekipa Wilków przegrała 3 ostatnie mecze domowe, i wydaje się że idealnym rywalem na przełamanie mogą być Kings.

Minnesota ma co prawda spore braki kadrowe, wśród których największymi są brak Beasleya i Barei, jednak na przeciętny skład Kings duet Rubio i Love powinien jak najbardziej wystarczyć. Rubio z meczu na mecz coraz pewniej czuje się na parkietach NBA, i może lepiej dla niego, że kontuzjowany jest Barea, bo dzięki temu Rubio gra więcej co wyraźnie mu służy, a o zmęczeniu na tym etapie sezonu raczej nie ma co mówić. Gdy przychodził do NBA szczerze mówiąc nie byłem do niego przekonany, zwłaszcza co do umiejętności rzutowych. Rubio jednak nie próżnował na treningach i widać to po cyferkach jakie wykręca. 46% z gry i aż 45% za trzy (choć oczywiście nie rzuca na dystansie często) to bardzo konkretne wyniki. Jeśli dodamy do tego Love&#39;a, który słabszy okres ma już za sobą (pamiętamy jego fatalną postawę w meczach z Raptors czy Bulls), rzucając w dwóch kolejnych meczach +30 punktów, to otrzymamy duet znacznie bardziej groźny niż Cousins i Evans. W Sacramento jak dla mnie brakuje chemii i regularności, i o ile jeszcze we własnej hali potrafią zaskoczyć, o tyle na wyjazdach z bilansem 1-6 nie mają czego szukać.
Zakończę znamienną statystyką w kontekście wyjazdów Sacramento - 6 z 7 spotkań na wyjazdach przegrywali średnio różnicą...24 punktów(!), ostatnio zdobywając 60 punktów na parkiecie Mavs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 13

jrq-

Użytkownik
Myślę, że warto dziś zagrać handicap na Grizzlies +4,5 pkt :] Wiem, Chicago w absolutnym gazie i w ogóle, ale sądzę po prostu, że dziś mogą się potknąć na Memphis, którzy na pewno są żądni rewanżu za ostatnią porażkę z Bykami ???? Nie chcę się za bardzo rozpisywać, just uważam, ze mimo tego, iż ładnie wygląda kurs na Chicago, spodziewam się twardej walki, close game i może nawet zwycięstwa Grizzlies przed własną publicznością ???? Pozdrawiam :]
Eh, Rose nie zagra i prawdopodobnie powinno to siąść.
Ja mam na Chicago, nie mialem niestety info ze DR zabraknie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom