>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
toudi 715

toudi

Użytkownik
Popieram Bizon91 oprócz undera Timberwolves - Kings. Tak jak pisałem, dziś w USA święto, dobra okazja zeby się pokazac bo więcej ludzi ogląda mecze niz normalnie. To dwie mlode druzyny a Kings to juz w ogole pajace, mogą dziś trochę odpuscic obrone. Jak Kings przypajacują i będzie blowout to ostatnia kwarta to moze byc totalne run and gun dla publicznosci.

Polecam pograć live Grizzlies -5,5 1.80 Bet365✅✅formalność
Grizzlies strasznie nakręceni revenge factor a Bulls zmęczeni i bez Rose&#39;a się gubią w ataku. Nie spodziewam się ich come backu.
 
S 0

siebier

Użytkownik
Wszyscy się kłócą czy wygra OKL czy Bos, a co myslicie o progu ptk 187. Ja tutaj mysle o underze z tego względu, że Celtics ma ostatnio problemy z rzucaniem ptk a zawsze graja obronnie więc i do wyniku powinna dostosować się OKL, czyli prowadzić z bezpieczna przewagą.
PS: witam. To moj pierwszy post wogule albo od bardzo dawna.
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
Under 187 pkt wygląda ciekawie..
Boston nie ma wielu atutów, które mógłby przeciwstawic OKC w ofensywie. Gdyby poszli na wymianę ciosów, sił mogłoby im starczyc może na 3 kwarty. Ich siłą jest defensywa i na mecze z drużynami z najwyższej półki muszą zagrać najlepszy defence. Linia nie jest jakoś strasznie nisko - wyniki w okolicach 90 pkt są jak nabardziej realne według mnie. Dodam, że taka linia punktów jeszcze w tym sezonie w TD Garden w Bostonie nie została przkroczona ani razu.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Wszyscy się kłócą czy wygra OKL czy Bos, a co myslicie o progu ptk 187. Ja tutaj mysle o underze z tego względu, że Celtics ma ostatnio problemy z rzucaniem ptk a zawsze graja obronnie więc i do wyniku powinna dostosować się OKL, czyli prowadzić z bezpieczna przewagą.

PS: witam. To moj pierwszy post wogule albo od bardzo dawna.
na początek to słownik się kłania.
Ja właśnie postawiłem na over. Celtowie muszą się przełamać, a gdzie jak nie przed własną publicznością. Ostatnio mieli rzeczywiście problemy ze skutecznością ale może być tylko lepiej. OKC w gazie i myślę że min. te 95 pkt. rzucą. Ciężko postawić na zwycięzcę więc pobieram ten typ. Taki mam scenariusz. Byle prawdziwy. ????
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Lakers -3,5 1.93 Pinnacle ⛔ 1pkt...

Wielkie revenge game dla Lakers za sweepa i ogólnie upokorzenie w ostatnich playoffach. Nie grają b2b co dla nich jest kluczowe bo starterzy są katowani od początku sezonu z powodu beznadziejnej ławki. Ostatnie wyniki Mavs robią wrazenie ale pokonali mimo wszystko samych leszczy w tym Celtics, których w ostatnich tygodniach trzeba okreslic w ten sposob. W Dallas nie ma dwóch kluczowych zawodników w matchupie z Lakers, Chandlera, który był w stanie powstrzymac Bynuma i Barei, który penetracjami wrzynał się w obronę Lakers. Haywood to jest miękka ciapa i Bynum powinien go ostro jezdzic, jezdził go m.in. Gortat, który od Bynuma jest znacznie mniej twardy. Kidd jest takim samym dziadkiem jak Fisher więc Derek nie będzie dymany tak jak w starciu z praktycznie kazdym młodym PG. Problem jest taki, ze ławka Dallas niszczy doszczętnie ławke Lakers ale, tak jak pisałem, Jeziorowcy nie graja b2b więc starterzy te 40 min powinni w miare wyrobić, tym bardziej, ze to revenge of the season dla Lakers.
 
K 32

kefol

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić skąd kurs na LAC tak wysoki? Spodziewałem się odwrotnych kursów szczerze mówiąc. Jakieś poważne absencje?
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
mecz wyjazdowy + w miare silny przeciwnik+ niepewny wątpliwy Williams&#39;a i niepewny CP3 + seria b2b2b[mecz środkowy,jutro jeszcze Mavs]
o prosze...juz 2,53 na LAc jest..2 godziny temu kursy byly po rowno.Widocznie buki maja juz info odnosnie występu Williams&#39;a i Cp3
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić skąd kurs na LAC tak wysoki? Spodziewałem się odwrotnych kursów szczerze mówiąc. Jakieś poważne absencje?
Nie wiadomo czy zagra Paul , jednak nawet bez niego ten kurs to gruba przesada. Utah obiło co prawda kilku lamerów na własnym parkiecie (NJ , Kawalerzyści , Bucks bez Boguta) ale to nie robi z nich nie wiadomo jakiej drużyny . Ciągle mam w pamięci dwa kosmiczne lania jakie sprawiło im Denver i LA Lakers na początku sezonu , teraz niby wyglądają lepiej , ale 2.55 na Clippers z Utah? myślę że zdecydowanie warto to zagrać.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
CP3 nie powinien zagrać.Wczoraj w trakcie meczu mówili,że może pauzować przez tydzień.
Na CBS podają,że Favors prawdopodobnie nie wystąpi,a największa siła jest właśnie pod koszem u Clippersów więc handicap można pograć
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Utah w pełnym składzie są lepszą druzyną od Clippers bez Paula i Williamsa więc kursy takie jak trzeba. Do tego Salt Lake City to &quot;od wieków&quot; bardzo trudny teren dla przyjezdnych, w tym roku Jazz u siebie 5-1 a jedyna porazka z Lakers po dogrywce. Wczoraj Clippers cięzki mecz, kto oglądał ten widział, ze Blake był naprawdę zmęczony w czwartej kwarcie a Nets mogli to nawet wygrać. Clippers zeby tam wygrać będą musieli pokazać mental toughness a nie wiem czy ich będzie na to stać po b2b i trzech zwycięstwach z rzędu, Jazz będą bardziej &quot;głodni&quot; i to wygrają.
Ciekawa sytuacja z Favorsem bo na covers jest probable a na rotoworld i cbs doubtful.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
tak jak w Bulls absencja Rose&#39;a to osłabienie drużyny w połowie
to jak ktoś oglądał ostatni mecz LAC, to absencja CP3 nie jest zbyt ważna
ważne jest to jak LAC gral z Utah w poprzednim sezonie oraz ile na wyjeździe LAC potrafi rzucić
no i oczywiście sprawdzić kto gra dzień po dniu
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Stary, Clippers wczoraj nic wielkiego nie grali, Nets wyrównali nawet w 4 kwarcie ale jaj im zabrakło zeby to wygrać i Deron się pare razy poślizgnął. Brak Paula to dla nich ogromna strata a Paula i Mo to juz w ogóle, sam Chancey nie da rady w b2b ciągnąć na 100% przez 40 minut. Sprawdzanie meczów Clippers z zeszłego sezonu to strata czasu, nie mają one zadnego wpływu na mecz z Utah.
Jeszcze jutro Clippers mają showtime z Mavs u siebie więc w Salt Lake City żył raczej wypruwać nie będą.
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
absencja CP3 przy jednoczesnym braku Williamsa jest wielki problemem dla LAC.Na obwodzie zostaje Billlups 36 lat(35 minut wczoraj)-Foye(40)-Butler 32 lata(39)i głębokie rezerwy w normalnej sytuacji Gomes i rookie Fortson, który wczoraj zaliczył debiut w nba.

Ktoś tu pisał o dwóch porażkach z Denver i Los Angeles, tylko ,że to były wogóle pierwsze dwa mecze w sezonie i od tamtej pory mają bilans 8-2 i wygrane min. u siebie z Memphis i Philadephią ,a na wyjeździe z Denver i Golden.Millsap jest w takiej formie,że może zniszczyć Blake&#39;a w defensywie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 32

kefol

Użytkownik
Chris Paul missed Monday’s game against the Nets with his hamstring injury, but is traveling with the team. That means he could play tonight at Utah, so consider him a game-time decision for now.
Nie wiem jak aktualne jest to info ale jeśli okaże się, że CP zagra kursy mogą iść mocno w dół. Zaryzykuje i pobieram Clippers (+4).
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Mają dobry bilans, nie ma zadnego must win, cięzki wyjazd i jutro z Dallas, nie chce mi sie wierzyc zeby Paul zagrał. To, ze pojechał to nic nadzwyczajnego, chociazby Rose wczoraj w dresie w Memphis siedział. A propos Rose&#39;a to od Wade&#39;a i Jamesa rózni się tym, ze jak nie gra to siedzi w dresie, bez zadnych złotych czy brylantowych kolczyków, złotych zegarków i innych świecidełek. No chyba, ze Paul byłby w 99% zdrowy, wtedy moze zagrac.
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Panowie co myślicie o GSW? Korci mnie żeby pograć ich +2,5. Cleveland wczoraj jak dla mnie ledwo co wygrali ze słabiutkimi Bobcats. Na 2 minuty przed końcem jeszcze przegrywali (meczu nie oglądałem, tylko skrót). GSW do tej pory mecze praktycznie z całą czołówką. Co prawda away są 1-4 ale wydaje mi się, że drużynowo są silniejsi od Cavaliers.
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
GSW wyjazd b2b, nie sądzę aby dali radę. Cavs w tym roku naprawdę się poprawili, nieźle grają w ataku, dodatkowo będą mieli przewagę parkietu (co w meczu z Warriors może mieć kluczowe znaczenie). Kurs na gospodarzy bardzo kuszący trzeba przyznać.
Cavaliers @1.70
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Golden State - Cleveland 2.25
Panbet, 5dimes
3/10

Cleveland jest B2B po meczu z Bobcats gdzie stracili Parkera.

Anthony Parker (back) will not play on Tuesday against the Warriors.
Parker left Monday&#39;s game with a back injury and didn&#39;t return, so this is hardly a shock considering Parker is 36 years old and has a history of back problems. Daniel Gibson will start in his place and is worth a look to owners in daily leagues who are trolling for 3-pointers.
Parker póki co startował w 12 z 12 meczów. Grał średnio po 24 minuty. 6.4 punkty, 2.7 zbiórki, 2.2 asysty. Nie są to imponujące statystyki, ale wartość obronna Parkera trochę je wynagradza. No i gdyby byli w Cavs lepsi to oni by zaczynali mecze.

Zagra za niego Gibson, gracz, który znany jest z sypania trójek. Tylko, że nie do końca tego trzeba w meczu z GSW. W tym meczu trzeba zatrzymać Ellisa, a Gibson tego nie zrobi zdecydowanie.

Zatrzymać trzeba też Lee, a Jamison tego nie zrobi wg mnie.

Ostatnio on fire jest Irving i w sumie to może być problem lekki, ale cóż, bez ryzyka nie ma zabawy. Młody jest, nie jest wg mnie takim pewniakiem do regularnych dobrych występów.

Poza tym bez Gibsona na ławce nie ma jakiegoś takiego zawodnika tam, który może wejść i sporo sypnąć. No Sessions ewentualnie może rzucić naście punktów, ale też nie szaleje z formą w tym sezonie. Poza tym Thompson, Erden, Gee, Hollins, Samuels, Haragondy. To są zawodnicy na kilka punktów w meczu. Warriors mają na ławce Rusha czy Robinsona, którzy spokojnie mogą rzucić 10+. Poza tym zawodnicy na kilka punktów jak Thompson, Udoh czy McGuire.

Wg mnie Golden State biorąc pod uwagę B2B Cavs oraz brak Parkera mogą solidnie powalczyć w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Miami Heat - San Antonio Spurs
Typ:
-Lebron James over 45,5 punktów+zbiórek+asyst@1,85 (tobet) ✅✅✅

Krótko o typie. Miami bez Wade&#39;a, który jak wiemy stanowi jakieś 40% potencjału ofensywnego Miami, do tego drużyna &quot;Żarów&quot; przegrała 3 ostatnie mecze i atmosfera wokół ekipy z Florydy gęstnieje. Są to wymarzone okoliczności dla Jamesa, który dziś nie dość, że może zabłysnąć w pełni swoim talentem, to jeszcze wprowadzić swoja drużynę ponownie na zwycięski szlak. Sporo pojawiło się ostatnio głosów krytyki dla Lebrona, zarzucających mu (całkiem słusznie) bierność w czwartych kwartach i nie udźwignięcia roli lidera w decydujących momentach spotkań. Dziś doskonała okazja by zamknąć usta wszystkim i efektownym występem zapewnić w końcu wygraną gospodarzom. Już nawet pomijając wszystkie aspekty medialno-psychologiczne, to po prostu sytuacja w konferencji zrobiła się już wystarczająca nieciekawa dla Miami, dość powiedzieć że wyprzedziła ich Philadelphia ,którą ograli w minionych playoffs 4-1. Poprzednio gdy nie było Wade&#39;a w meczu z Pacers Lebron pewnie pokrył ten zakład, dziś liczę, że będzie podobnie, tym bardziej że goszczący dziś w hali American Airlines Arena Spurs na wyjazdach są 0-4, a w każdej z tych porażek tracili co najmniej 105 punktów. Widziałem ich ostatni mecz z Suns i na pewno nie można powiedzieć wiele dobrego o defensywie &quot;Ostróg&quot;, którą Nash z Gortatem mocno dziurawili. Nie widzę w drużynie San Antonio zawodników, którzy dziś w stanie byliby upilnować Jamesa, a linia jest o tyle wygodna, że nawet jeśli będzie on dużo dzielić się piłką to także zapracuje na ten typ.
Orlando Magic - Charlotte Bobcats
Typ:
-Magic -8,5@1,52
⛔⛔⛔
Orlando wczoraj rozstrzelało na dystansie Knicks w Madison Square Garden, i praktycznie bez udziału Howarda (8pkt, 6 strat) wygrali z gospodarzami. Najlepszy mecz w karierze Andersona (30 pkt), nie po raz pierwszy szalejący w pierwszej piątce Redick, który znalazł się w niej na skutek absencji Richardsona, jednak nie jest to wg mnie żadna strata co udowodnił wczoraj J.J, rzucając 21 pkt (8/12 z gry). Do tego solidny Turkoglu czy Baby Davis na ławce, choć te przebrzmiałe już dla wielu nazwiska nie wygrają mistrzostwa NBA, to jednak na Bobcats to aż nadmiar bogactwa. Obie drużyny już raz grały w tym sezonie, w Charlotte Orlando pewnie rozbiło gospodarzy 100-79, a pod tablicami szalał Howard, zbierając 20 piłek i rzucając 24 punkty. Bobcats są wg mnie drużyną, która ma po prostu najmniej utalentowanych zawodników w całej lidze, nie ma tam nikogo kto zatrzyma Howarda, co pokazują też mecze poprzednie w hali Magic:
Howard has double-doubles in all 14 regular season home meetings with the Bobcats, averaging 21.5 points and 15.1 boards.
Jeśli więc Magic będą choć po części efektywni na dystansie jak wczoraj, a za wczorajszą klapę zrehabilituje się Dwight, to nie widzę najmniejszych szans da gości, którym brakuje choć jednego gracza, który pociągnąłby ich ofensywę, o obronie nie wspominając. Bobcats tracą średnio 102 punkty przy skutecznościach rywali 46% z gry i 36% za trzy, i dziś powinni zebrać podobne baty jak u siebie pod koniec grudnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Miami oraz Milwaukee ( + 10 ) 2 x 1,33 w bet 365

Ako: 1,79 ✅ po zwrocie 1,33

Rozbity na Zachodzie kandydat na mistrza wraca do domu a tu czeka niezwykle grający w tym sezonie SAS. Będzie ciekawy mecz, ale Miami musi odzyskać w oczach kibiców i będzie zmobilizowane na maxa. Niby bez Wad&#39;e oraz z chorym LBJ , ale ten drugi musi pokazać kto w tej lidze ma być NR.1 Typuję Miami, Spurs ta porażka nie zaszkodzi w niczym i tak są rewelacyjni.
Co do Kozłów, to u siebie są solidni a Denver ostatnio gra w kratę. ( wygrana z Miami, porażka z Utah )... Niby teraz wypada ich dobry mecz, niemniej jednak zabezpieczenie w postaci +10 powinno wystarczyć. Zresztą nie zdziwiłbym się jakby Milwaukee dziś wygrało. Mają serię u siebie 2 win ( SAS na rozkładzie ) wreszcie wszyscy zdrowi ( poza długimi kontuzjami ), a u gości zagrożony występ Fernandeza. 03 stycznia w Colorado było ledwie +5 dla Denver, mija ledwie 13 dni zmiana gospodarza i poprostu nie wierzę w aż +10 dla gości.
Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom