>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
B 1

bufferpl

Użytkownik
Orlando -5,5 @ 1.92
SA to drużyna własnego parkietu, u siebie wygrywają wszystko. Na wyjeździe sytuacja wygląda odwrotnie, przez 10 wyjazdów same porażki. Orlando zaś radzi sobie bardzo dobrze i na wyjazdach i u siebie. Niby grają b2b2b, ale od wczoraj są już w domu, więc trochę odsapnęli. Suprs po wczorajszej porażce gdy stracili takie prowadzenie mogą być podłamani. Jak Howard dobrze zagra to magic wygra sporo większą różnicą niż 6 pkt.
Polecam jescze -2 na Atlante
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Atlanta – PTB
Po zobaczeniu kursów byłem skłonny stawiać na Portland ale po przemyśleniu sprawy wydaje się że Hawks to lepsza opcja :p
Atlancie bardzo dobrze idzie w starciach z Portland, wygrali wszystkie (5) ostatnie games z Blazers ale aż trzy z nich po dogrywce. Jastrzębie spisują się u siebie kapitalnie i mają bilans 6-1 z jednyną przegraną z Heat i to po dogrywce. W nocy będą musieli sobie radzić bez Horforda a to przeciwko mocniejszym ekipom spora strata ale Blazers też mają problemy na centrze. Oden w ogóle jest out, Camby jest questionable ale wątpię by ze skręconą kostką dziś wystąpił. Sztab może go oszczędzać bo przed PTB wkrótce wyjazdy z Raptors, Pistons, Warriors a u siebie z Kings czy Grizzlies. Wszystkie w zasięgu Blazers i właśnie Camby będzie bardzo potrzebny. Nie mówię że Jastrzębie są poza zasięgiem Aldridge&#39;a i spółki ale biorąc pod uwagę formę drużyn i atut własnego parkietu to Hawks powinni wygrać i tym razem.
Atlanta ML @ 1,85 Unibet ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 6

loder2222

Użytkownik
A co myślicie o Netsach z GSW? Za dużo już wygrał ten gsw i to na wyjazdach i myślę że dziś powinni skończyć tą passe . 2 razy stawiałem już , że rpzegrają i nie przegrali ale do 3 razy sztuka :p
 
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Jak dla mnie warty grania jest dziś handicap na OKC, ja pobieram obniżony na -7 w bet365 do dubelka. Thunder powinni wygrać bez problemu. Close game raczej się nie spodziewam, OKC powinni to ogarnąć wcześniej i tylko kontrolować grę. Thunder ostatnio wyjazdy to wygrane 11pkt z Bostonem, 10 z NOH i 5 z Memphis. Najsłabszych w lidze Wizards spokojnie powinni ograć co najmniej 7pkt.
Do tego pobieram NY Knicks, powinni sobie poradzić z Suns, którzy ostatnio nic nie grają. NYK też nie błyszczą i jakoś nie przekonują mnie swoją grą, mają obecnie L3, ale też jest dobra okazja to przerwać, bo trafia się słabszy przeciwnik, który formą nie błyszczy i czysty win spokojnie do ogarnięcia przez nowojorczyków.

OKC - 7 (1,52)
NYK (1,28)
ako: 1,96
 
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Witam ! ????
Zastanawiam się nad graniem Clippers @ 2.20, ale tylko jeśli CP3 zagra. Ma ktoś jakieś info na ten temat?
cały czas jest Day-to-day... ja dzisiaj bym unikał grania LAC, są b2b2b więc może być ciężko, bo zmęczenie będzie dawało o sobie znać na pewno. Sam zastanawiałem się nad graniem na Mavs, którzy prezentują się ostatnio nieźle, maję teraz bilans 7-3 z 10 spotkań, a ich passę 5 zwycięstw przerwali Lakers, buzzer beaterem w ostatnich sekundach... Nie mówię że Clippers tego nie wygrają ale będzie to bardzo trudne do wykonania...
 
dzbanek 5

dzbanek

Użytkownik
Osobiście bym dziś nie grał na Clippersów...Nie znam się aż tak, ale z tego co widze i to grali wczoraj w Utah no i dziś powrót do siebie. W Los Angeles z kolei czekają i grzeją się już na nich Mavs, gdzie grali w nocy we wtorek... i przegrali tylko 3 punktami z LAL. Może nie grać znowu CP3. Ja wręcz dałbym:
Dallas -2,5 po kursie 1,85 np w Bah.
Ale to po prostu moje zdanie i może się różnić od innych... Smile
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Magic -5.5 - SAS 1.971
Pinnacle
3/10


Magicy są B2B2B, a Spurs są B2B. Dla Spurs to nie oznacza nic dobrego jednakże. Póki co 2W i 2L B2B, porażki z Houston i Miami, wygrane z Houston po OT i Dallas.
Orlando póki co wygrana z Bobkami, porażka z Pistons (wyjazd), wygrana z Warriors, przedwczoraj win z NYK, a wczoraj z Bobkami. Dziś zapowiada się wg mnie na kolejny win.
Wg mnie bardziej zmęczeni mimo wszystko są Spurs niż Magic. Są starsi i bardziej wyeksploatowani.

Mega atutem jest Howard w walce ze Spurs. O ile Blair pod koszem może jest trochę lepszy niż rok temu, o tyle Duncan zdecydowanie nie notuje progresu. Garść statów z zeszłorocznych spotkań Dwight vs Spurs:





Widać, że wszystkie statystyki praktycznie lepsze niż średnie sezonowe. No asyst mniej i wolnych rzucanych. Ale punkty, zbiórki, skuteczność z gry, rating ofensywny i defensywny. No żadnych problemów mu nie sprawiało San Antonio. A wiadomo, że Howard jest kluczem do dobrej gry Magic.
Duncan z Magic grał na swoim sezonowym poziomie, no wiadomo tylko, że mniej zbierał i blokował, bo bym Howard, który czyścił deski i nie dawał się czapować. Ale z kolei Blair już sobie nie radził, mniej rzucał, skuteczność gorsza, deski gorsze. Także z Howardem wg mnie Spurs szans nie mają.

Oczywiście Magic to nie tylko Howard. Jest przede wszystkim jeszcze Anderson, który ma naprawdę dobry sezon, pod koszem jeszcze Davis co potrafi zapunktować. Ciekawy będzie pojedynek Hedo vs Jefferson, moim zdaniem tu jest w miarę równo, ale z uwagi na formę jednak na korzyść Hedo. Ciekawy jestem czy w 5 wyjdzie Leonard, bo to jednak nie jest taka prawdziwa dwójka. Jeżeli tak i jeżeli Magic wystawią na niego Reddicka to JJ będzie go mijał jak tylko będzie chciał. Oczywiście wiadomo, że Parker &gt; Nelson, ale nie sądzę, że jest to taka przewaga jaką pod koszem ma Howard.


No i jak już tyle o Howardzie napisałem to:

Howard over 22 2.240
Pinnacle
4/10
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: No Orleans-Memphis
typ:NoH wygra od 3-6pkt
Kurs:7
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzis dojdzie do kolejnego spotkania w sezonie zasadniczym a spotkaja sie Orleans i Memphis.Ostatnie 4 spotkania NoH przegrali ale grali z bardzo silnymi rywalami :przegrali Blazzers u siebie i to nieznacznie po emocjonujacym meczu ,przegrali tez w Memphis 9-cioma punktami ,przegrali z Minessotą i ulegli Okc.Memphis zas przy caly czas apsencjii Zaha sposują sie w ostatnim meczach rewalacynie ,wygrali w Chicago (oslabione brakiem Rose),wygrali z Noh i Ny .Dzis bedzie z goła odmnienny mecz do ostatniego mysle ze dzis NoH u siebie powinno dobrze bronic i tam za duzo dzis punktow nie bedzie.Licze ze dzis liderem NoH bedzie Okafor a Belinelli i Jack dolozą swoje punkty i w końcowce Noh przechylą szale na swoje barki.

Ponadto stawialbym na pierwszą porażke u siebie Szóstek i over Griffina przy absencjii CP3 powinien dzis wiecej pkt zdobyc,Phx +8, NJ
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Phila - Denver
under 204.5 1.94
Panbet
3/10

Generalnie to mecz 2 i 3 ofensywy ligi, także idealny pod under. Phila dodatkowo ma 2 najlepszą defensywę ligi i to skłania do undera. Denver gra B2B po meczu w Milwaukee. Ich mecze B2B to 102 z PTB, 99 z Lalkami, 91 z Bucks, 117 z San Antonio. Drużyny, poza Lakers, które tracą średnio 10 pkt więcej niż Phila.
Straty 76ers gdy ich rywale byli B2B - 90 z Wizzards, 62 z Toronto. Wiadomo rywale są jacy są, ale wyniki spoko. Nie mówię, że dziś zatrzymają na 75 punktach Denver, ale już 85-90 mnie nie zdziwi.
No i 5/6 domowych gier 76ers underowo w tym sezonie, średnio stracone 79.5 punktu.
 
M 14

macilius

Użytkownik
Osobiście na dziś wybieram denver. Ta drużyna może wygrac z każdym (wygrana z miami, wczoraj gładko), a i philadelphia wszystkiego u siebie nie bedzie wygrywac. Szanse oceniam 50 na 50 ,dlatego kurs 2.90 na denver to wg. mnie prezent. Jesli nie przed, to popróbuje na live, bo uważam że warto. Co myslicie??
 
M 14

macilius

Użytkownik
Do tego sklaniam się ku atlancie, duża siła ognia, szersza ławka,własny parkiet (portland od paru spotkan mnie nie przekonuje, kiepsko gra na wyjazdach), orlando, ha, owszem, ma więcej atutów ,choc z san antonio roznie moze byc. Jak wyżej wspomniano - dallas, tez uwazam ze ma szanse wieksze 65 do 35 oceniam. New York zostawiam w spokoju, pewnie sie przelamia,ale w ogole mnie nie przekonuja,a nie mam w zwyczaju grac na coś ,co mnie nie przekonuje... Boston gra padake,czemu toronto nie miałoby powalczyć? Juz na atlancie bez bargnaniego byli tylko o te 5 oczek w plecy.Walczaki z nich, po stronie bostonu na pewno chec zwyciestwo, tylko czy to wystarczy? ( patrz miami) . Minesoty nie ruszam ,detroit owszem cienko na wyjazdach,ale minesota gra nierówno,choc u siebie mocna. Sklaniam sie ku indianie - (tylko tyle ze sacramento bedzie chciało przerwac u SIEBIE złą passe... kurs niski,chyba zostawie ten mecz, podobnie jak no bet njersey - golden state. ????
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Osobiście na dziś wybieram denver. Ta drużyna może wygrac z każdym (wygrana z miami, wczoraj gładko), a i philadelphia wszystkiego u siebie nie bedzie wygrywac. Szanse oceniam 50 na 50 ,dlatego kurs 2.90 na denver to wg. mnie prezent. Jesli nie przed, to popróbuje na live, bo uważam że warto. Co myslicie??
Ja osobiście pograłem +6 na bwin (w tej chwili jest +5,5). Sixers są co prawda 6-0 u siebie ale jedyny wymagający rywal jakiego mieli to Pacers. Jak dla mnie value na Denver, więc +6 z pocałowaniem ręki. Jak będzie, się okaże.. ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Idąc underowym tropem w meczu Denver postanowiłem sobie pobrać coś takiego:

Nene under 14.5 1.85
Tobet
3/10

Wszędzie indziej 13.5, której już bym nie wziął raczej. Zacznijmy od tego jak gra Nene. W tym sezonie średnio 12.9 ppg. Ale więcej niż 14 rzucił tylko 3 razy w 11 meczach, 2 razy z Utah i raz z Miami. Tak to ostatnio 14 z Bucks, ale mógł oddać aż 10 rzutów z linii, bo go faulowali tyle. Ale Hawes i Brand nie faulują aż tak dużo. No i Phila broni zdecydowanie lepiej niż ekipy, z którymi grał Nene. Z dobrze broniącymi Dallas rzucił 8 punktów, z Lakers 2 razy po 13, z NOHami 6 i 9. Dziś nie powinien rzucić 15 punktów, 12-13 mnie nie zdziwi, ale 15 to już bez przesady.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Do tego sklaniam się ku atlancie, duża siła ognia, szersza ławka,własny parkiet
Atlanta i siła ognia? Jest jeden Joe Johnson, Smithowi czasem rzut siedzi, Teague od czasu do czasu jakąs penetrację zrobi ale ogólnie w ofensywie to jest padaka. Ławka to najwyzej szersza w tym sensie, ze zazwyczaj więcej graczy bierze udział w rotacji bo o takich graczach na ławce jak Batum czy Crawford to Hawks mogą tylko pomarzyć. U siebie Portland by Atlante bez Horforda i w aktualnej dosyć słabej formie zdmuchnęli. Na wyjezdzie jednak nie potrafią wykrzesać z siebie takiej energii jak na własnym parkiecie ale mimo to value po stronie Portland moim zdaniem.
A moze w hali w Atlancie ławki szersze niz w Portland, nie wiem.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Boston Celtics (-9) - Toronto Raptors @ 1.91 ✅
Obydwa zespoły są w trakcie fatalnej passy 5L (!) Jest to dla mnie olbrzymie zaskoczenie, bo Toronto gra w tym sezonie znakomitą defensywę, a Boston to Boston, ale dziś na szczęście ktoś ją przełamie. Stawiam na Celtów. Toronto dziś ponownie bez Bargnaniego. Bez swojego lidera zespół ten jest kompletnie bezbronny w ataku. Gdy nie ma Włocha ogranicza się to tak na dobrą sprawę do dostarczeniu piłki do DeRozana lub trójek Calderona i Barbosy. Ale wystarczy popatrzeć na roster. Nie ma tam talentu ofensywnego. W przeciwieństwie do rywali. Boston gra słabo, bo ma olbrzymie problemy pod koszem ale obwód gra swoje. Statystyka zbiórek wygląda okropnie. Po raz pierwszy od przyjścia do klubu KG Celtowie zajmują dopiero 29 msc. w ilości zbiórek! Trudno się dziwić skoro pod koszami &quot;skaczą&quot; sami weterani bez kolan ;) Toronto dysponują niezłą siła podkoszową, zwłaszcza pod kątem defensywy, ale nie sądzę by byli w stanie zdominować C&#39;s. Spodziewam się bardziej, że to wypoczęci Cs powinni narzucić swój styl gry i pewnie wygrać. Liczę zwłaszcza na dobrą postawę Paula Pierce&#39;a.
 
I 6

insaner

Użytkownik
Moje swobodne przemyślenia:
Atlanta - Portland to spotkanie dwóch najbardziej himerycznych drużyn w NBA - klasyczny nobet 50/50 - obie mogą z każdym wygrać i przegrać - chociaż za Atlantą przemawia własny parkiet na którym od kilku sezonów są zawsze bardzo groźni - jednak jak patrzę jak oni rzucają to często się dziwię że aż tyle wygrywają - gdyby nie brak Horforda to jeszcze bym brał. Oczywiście brak Odena w Portland to norma od chyba 3 sezonów więc nic to nie znaczy, Camby to świeżakw Portland - jeszcze się chyba nie zaaklimatyzował więc też nie ma takiego znaczenia, ale Wallace sie wpasował w drużynę. Faktem jest że moim zdaniem Portland jest ogólnie OVERRATED w tym sezonie przez buków i nie potrafię tego do końca zrozumieć dlaczego. Są może tylko nieco tylko lepsi niż w zeszłym sezonie - ale chyba gorsi niż za czasów kiedy Brandon Roy jeszcze grał na swoim poziomie.

SAS - ORL -logika, mecze h2h i liczby mówią tu wszystko ORL powinno spokojnie pokonać handicap -5,5. Ale z drugiej strony... Spurs nie wygrali jeszcze meczu na wyjeździe, Magic grają b2b2b, Howard wczoraj i przedwczoraj po prawie 40 minut, SAS zaś oszczędzało swoich jak załapali że nie dają rady Miami i coś nos mi podpowiada dzisiaj pierwsze zwycięstwo Spurs albo co najmniej close game. Kusi mnie bardzo zagrać na SAS +6 ✅ i chyba skorzystam

Toronto - Boston ✅- Toronto dalej bez Bargnaniego ichociaż faktem jest że Toronto bez niego kryje handicapy ładnie ale ogólnie -9 na Boston grzech nie wziąć, Boston słabe drużyny raczej pokonuje wyraźnie - gorzej z najlepszymi

Denver - Philadelphia -5,5 Phila⛔ - po tym jak zobaczyłem jak gra Phila ostatnio u siebie to jest to na chwilę obecną jedna z 3 najlepszych drużyn w NBA (3 atak NBA, 2 obrona) - i nie widzę tu szans żeby Denver im podskoczyło. Nawet zaryzykowałbym podniesienie handicapu do -9. Denver gra b2b i przy obecnej formie 96ers nie widze szans dla nich. Klei się tak wszystko - jak jednemu mecz nie wychdzi (Brand - coś bez formy) to trafiają inni, jak nie idzie troche z pola to lecą trójki (z milwaukee przez pierwsze pół meczu mieli 100% za 3). Jedyne co napawa obawą to to, że większość ich rywali byli z dolnej półki. Ale myślę że dzisiaj nadal jeszcze nic im się nie stanie.

OKC - WAS, OKC -11⛔ handi wysokie ale spotkanie prawie najlepszej z chyba najgorszą drużyną. nie będę się rozpisywał bo tu nie ma co - powinno wejść - chociaż to masówka trochę i Blatche wrócił.

DAL - LAC, DAL -2 ⛔Nowitzki ma zagrać, cośtam mu jest ale to chyba nic poważnego,Carter nie zagra ale on ma kłopoty już kolejny rok, LAC bez Paula i mimo iż nie jest to ten sam Paul z Nowego Orleanu to na pewno jest to osłabienie. Brak Paula, wzmocnienie LAC przez Billupsa sprawia że jest to jednak podobna drużyna od tej sprzed roku - ostatnie 10 spotkań H2H zakończyło się minimum 2 pkt wygraną (a najczęściej wysoką) Dallas - myślę że mistrzowie NBA pokażą dziś po raz kolejny że LAC to nie jest drużyna godna walki o mistrzostwo
 
psm 921

psm

Użytkownik
1.05
Philadelphia-Denver
✅
Widze ze to typ wzbudzajacy w dzisiejszej ofercie najwieksze zainteresowanie.Podzielam te opinie i doadam jeszcze cos;czekalem na to az Philadelphia zagra wreszcie z godnym przeciwnikiem,co prawda wolalbym zeby zagrala spotkanie wyjazdowe zanim bukmacherzy zweryfikuja poglad na ta druzyne.Przyjrzyjmy sie zatem troche blizej dokonaniom 76ERS,3 obecnie bilans w lidze 10-3,u siebie 6-0,ale z kim!?
Wygrane u siebie;w nawiasach bilans na wyjazdach;Detroit(1-6)Toronto(2-6)wyjatek-Indiana(4-3)Sacramento(1-7)Washington(0-6)i Milwaukee(0-8)
Wygrane na wyjazdach,w nawiasach bilans tych druzyn u siebie;Phoenix(3-4)GSW(3-4)NO Hornets(1-6)Washington(1-6)
Porazki;Portland,Utah i Knicks
Mysle ze to swietnie odzwierciedla na co stac Filadelfię,jest to zespol przecietny a niskie kursy na nich sa spowodowane szczesliwym terminarzem,niestety... Dzis przyjdzie im walczyc z Denver ktorzy maja juz na rozkladowce m.in. Lackersow,Miami,Utah czy Dallas i na pewno stac ich na odniesienie zwyciestwa w tym meczu.
Typ polowa/caly mecz
Denver/Denver
✅ (45-51/104-108)
kurs 4,20
WillHill
 
david295 80

david295

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Washington Wizards

Oklahoma to moj faworyt co najmnie do finalu konferencji, a Washington moze grac o to by nie miec najgorszego bilansu w lidze 1-12 na poczatek. Graja 3 mecz u siebie z rzedu, ale co z tego jak polegli 8 pkt z Rockets i 13 z 76ers, czyli druzynami nieco slabszymi od Thunder. Oklahoma bilans 12-2 ostatnie 7 meczy same zwyciestwa i to z nie byle kim bo Boston, NYK, SAS, 2 razy Rockets, NOH i Memphis na wyjezdzie to druzyny z ktorymi przyjdzie im grac w PO. Durant nie przestaja zachwycac ostatnie spotkania pod 30 pkt kazde nie sadze zeby w wizards ktos go zatrzymal. Dzisiajszy mecz po prostu musza wygrac a handi - 4,5 powinien sie pokryc spokojnie.

Oklahoma - 4,5 1.30 9/10
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
@ Olo-nie wiem czemu dziś się pospieszyłeś z typami.Chodzi mi o mecz Magic- grają bez Hedo dziś(dla overa Howarda to lepiej,czy dla wyniku całej drużyny to już bym polemizował) oraz o under Nene- pod koszem zabraknie Hewesa ze strony 76ers i Mozgowa z Denver więc chyba Nene łatwiej będzie miał ten over rzucić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom