>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Monroe under 16.5 2.050
Pinnacle
3/10

Tą linię przekroczyli w tym sezonie w meczach z GSW tylko Griffin (22), Gasol (17), Howard (45) i Mullens (20). Mowa oczywiście o podkoszowych. Griffin wiadomo, mega potencjał ofensywny i atletyzm. Gasol to spryt i doświadczenie. Howard to inna planeta wgl. Mullens mega forma ostatnio i robią z niego główną opcje w ataku. Nie przekroczyli linii Bynum, Bosh, Jefferson, Gortat, Duncan, STAT, Boozer. Także dlaczego miałby przekroczyć ją Monroe :?:
Golden State mu nie leży, w zeszłym sezonie 3.5 ppg z GSW, 33% z gry. A pod koszem nie zmieniło się tam wiele. Ok, Monroe miał trochę czasu na trening, ale nie wydaje mi się, żeby nagle zaczął tak szaleć przeciwko tym samym przeciwnikom.
Argumentem za jest też wg mnie to, że Golden State mają gorszą obronę obwodową, bo Ellis to żaden obrońca i myślę, że Pistons mogą bardziej tam szukać punktów Knighta, Gordona, Bynuma i Stuckey&#39;a.
Zresztą nad overek Knighta jeszcze pomyślę, ale to później jak sam wrócę z kosza.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Monroe under 16.5 2.050
Pinnacle
3/10

Tą linię przekroczyli w tym sezonie w meczach z GSW tylko Griffin (22), Gasol (17), Howard (45) i Mullens (20). Mowa oczywiście o podkoszowych. Griffin wiadomo, mega potencjał ofensywny i atletyzm. Gasol to spryt i doświadczenie. Howard to inna planeta wgl. Mullens mega forma ostatnio i robią z niego główną opcje w ataku. Nie przekroczyli linii Bynum, Bosh, Jefferson, Gortat, Duncan, STAT, Boozer. Także dlaczego miałby przekroczyć ją Monroe :?:
Golden State mu nie leży, w zeszłym sezonie 3.5 ppg z GSW, 33% z gry. A pod koszem nie zmieniło się tam wiele. Ok, Monroe miał trochę czasu na trening, ale nie wydaje mi się, żeby nagle zaczął tak szaleć przeciwko tym samym przeciwnikom.
Argumentem za jest też wg mnie to, że Golden State mają gorszą obronę obwodową, bo Ellis to żaden obrońca i myślę, że Pistons mogą bardziej tam szukać punktów Knighta, Gordona, Bynuma i Stuckey&#39;a.
Zresztą nad overek Knighta jeszcze pomyślę, ale to później jak sam wrócę z kosza.
Szanuję Twoje zdanie,ale widziałem Monroe w kilku meczach tego sezonu i zrobił na mnie wyłącznie pozytywne wrażenie. On i Hibbert to tacy dwaj młodzi centrzy którzy moim zdaniem poczynili wielkie postępy w porównaniu z poprzednim sezonem. W tej zbieraninie jaką jest dla mnie Pistons Monroe to jedyna wyróżniająca się postać,dziś mają dużą szansę na wygranie meczu i ja tu przeczuwam mnóstwo rzutów Grega i over w jego wykonaniu.Zobaczymy rano kto miał rację;)
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
San Antonio Spurs (-8,5) / 1.97 / Pinnacle
San Antonio to aktualnie jedna z czołowych ekip na zachodzie Ameryki. Po 12 spotkaniach ich bilans wynosi 8-4, a u siebie jeszcze nie przegrali odnosząc 8 zwycięstw. Tylko raz potrzebna była dogrywka (w meczu z Houston). Spursi są niesamowicie mocni u siebie i na każdym kroku to udowadniają. U gospodarzy cały czas poza grą jest Ginobili, ale za to jest do dyspozycji Tony Parker, który u siebie rzuca średnio 17,8 pkt na mecz z procentową skutecznością na poziomie 47%. Zagrał ostatnio niezły mecz z Portland rzucając 20 pkt. Co do Phoenix to ich bilans wynosi 4-7 z czego przegrali 3 ostatnie potyczki. Na wyjeździe pokonali tylko słabych Szerszeni, 3 pozostałe spotkania przegrali. Niepewny jest występ Nasha i Hilla, bez których graczom Suns będzie o wiele trudniej. Każdy dobrze wie, że to Nash tam pcha wszystko do przodu. Nawet jak wystąpią to i tak SAS powinno pokryć typ, który według mnie jest dość pewny choć wiadomo, że wszystko w NBA może się zdarzyć. Nie mniej aktualna forma Spurs i to jak grają na home court robi wrażenie i trudno mi uwierzyć, że ta passa wygranych zostanie przełamana przez póki co bardzo przeciętne Phoenix. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Panowie polecam grać na OKC z Bostonem.Mecz za 2 dni dopiero ale kursy moga spaść mocno.JA w bwin złapałem handicap +2,5 po 1,91.A teraz widzę że kurs leci coraz bardziej.
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Panowie polecam grać na OKC z Bostonem.Mecz za 2 dni dopiero ale kursy moga spaść mocno.JA w bwin złapałem handicap +2,5 po 1,91.A teraz widzę że kurs leci coraz bardziej.
Też ich zagrałem już. Aktualnie w bwin jest handi -2. Czyste zwycięstwo @1,73.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Trochę późno dałem w tym dziale info.Fajnie że bwin daje kursy trochę do przodu to często można coś ciekawego wyhaczyć.
I tak ten kurs 1,73 to nie jest taki zly biorąc pod uwagę formę obu ekip.
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Panowie polecam grać na OKC z Bostonem.Mecz za 2 dni dopiero ale kursy moga spaść mocno.JA w bwin złapałem handicap +2,5 po 1,91.A teraz widzę że kurs leci coraz bardziej.
Witaj!
Ja natomiast chciałem grać zupełnie odwrotnie. Jeden warunek- Bass i Dooling będą w składzie.
Meczu z Indianą wg. mnie nie można brać pod uwagę. Dlaczego?
Obecny roster Celtów zmusza do podejmowania pewnych rozwiązań taktycznych- odpuszczania meczów granych w bardzo niewygodnym terminie. Powód- rozłożenie sił teamu na cały sezon, co jest imo najwieksza bolaczka C&#39;s w tym sezonie.
Malo wygodny byl wlasnie pojedynek z Pacers- grali b2b po cholernie wyczerpujacym meczu z Bulls.
Teraz byl 1 dzien wolnego i mam nadzieje, ze chlopaki dobrze to wykorzystali na odpoczynek.
Do meczu z Durantula i spolka trzeba podejsc na 100% i naprawde wydaje mi sie, ze C&#39;s moga tutaj napsuc mlodziakom troszke krwi.
Staty trzeba juz troszke gonic.
Niestety match-up z OKC jest bardzo niekorzystny, jednak mimo to nie odwazylbym sie grac na zwyciestwo przyjezdnych za duza flote.
Boston mimo widocznego regresu zarowno w ofensywie jak i (o zgrozo) w defensywie nie jest zespolem, ktorego mozna lekcewazyc.
Danny Ainge probowal sil na wielu frontach, niestety niewiele bylo z tego pozytku. Possszett Green, possszet Perk, nie udalo sie takze z West&#39;em. Ekipa jest jaka jest, jednak mimo to widze tez tutaj ciekawe akcenty. Spojrzcie na Danielsa- jego zasieg i fakt, ze moze kryc praktycznie kazdego swingmena z konfy; spojrzcie na Bassa- chlopak widac, ze czuje sie coraz lepiej w teamie i daje to, czego ostatnio tak brakowalo- wiecej skutecznosci w pomalowanym.
Ze zdrowa fanatastyczna 4ka Boston jest wg. mnie pokonac kazda ekipe w serii w PO. RS to inna bajka, jednak jutro mecz bardzo dla nich wazny. Jesli beda sily (regeneracja po Bulls i Pacers sie troszeczke uda) to mysle, ze moga tutaj powalczyc o zwyciestwo i naprawde odradzalbym granie za wieksza flote OKC.
Po Durancie znowu chwila odpoczynku i gramy z Raptors i Suns o dwa zwyciestwa.

Tyle z mojej strony. Jak bedzie zobaczymy.

Pozdr!
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Gdyby odpuszczali sobie spotkania to przez większość &quot;mniej ważnego&quot;spotkania grali by rezerwowi.A tak nie jest.Po drugie nawet jeśli dostali dzień odpoczynku to nie znaczy wcale że to wygrają.Bo OKC to nie jakiś tam Waszyngton.Z ławki nie ma komu wejść i odmienić meczu.Akurat Bass nie gra jakiejś wyszukanej koszykówki i mocna obrona wystarczy aby go zatrzymać.Ibaka pasuje idealnie aby do zastopować.
Ciężko mi wyobrazić sobie scenariusz w którym Boston wygrywa to spotkanie
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Gdyby odpuszczali sobie spotkania to przez większość &quot;mniej ważnego&quot;spotkania grali by rezerwowi.A tak nie jest.Po drugie nawet jeśli dostali dzień odpoczynku to nie znaczy wcale że to wygrają.Bo OKC to nie jakiś tam Waszyngton.Z ławki nie ma komu wejść i odmienić meczu.Akurat Bass nie gra jakiejś wyszukanej koszykówki i mocna obrona wystarczy aby go zatrzymać.Ibaka pasuje idealnie aby do zastopować.
Ciężko mi wyobrazić sobie scenariusz w którym Boston wygrywa to spotkanie
Witka ponownie,
Kto mogl wejsc byl na parkiecie i gral. Poza tym nie chodzi nawet o minuty, a o podejscie. Raz dajesz z siebie wszystko, innym razem podchodzisz do pewnych spraw z dystansem. Jesli widziales mecz na pewno zlapiesz o co mi chodzi.
Co do reszty- chyba nie do konca mnie zrozumiales. Moze zle probowalem to przekazac.
Ja nie staralem sie udowodnic, ze Celtics wygraja w tym meczu na 101% i ten rosnacy kurs trzeba lapac w pore. Chodzilo mi wylacznie o to, zeby nie przeceniac OKC kosztem Bostonu. W moim odczuciu wchodzenie w ten mecz z duzym kapitalem na gosci jest srednim pomyslem.
Mozliwe, ze masz racje i Oklahoma wygra w cuglach, jednak grajac przeciw takiemu doswiadczeniu i chytrosci ryzyko jest tutaj zbyt duze by traktowac to jako swietny zaklad.
Ławka to ogromny problem. Takze w tym kontekscie pisalem, ze sztab C&#39;s tegoroczny terminarz musi rozpracowac najpierw na biurku.
Bass jest potrzebny. Moze nie w takim wymiarze, jak rasowy C, ale jestem pewien, ze bedzie z niego jeszcze nie maly pozytek. Kogos takiego brakowalo w poprzednim sezonie.
Jesli Dooling i Bass beda jutro w skladzie to w moim odczuciu kurs 1.7 na OKC nie warty ani centa.
A o tym, ze match-up jest dla nich cholernie niewygodny tez wspominalem.

Pozdrawiam i zycze trafnych typow!
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
A widziałeś ostatnio Boston w akcji?
Ja oglądałem może nie całe spotkania,ale widziałem jak grali z Dallas,Chicago i Indianą.
I było widać sporo bezsilności.Nawet jak Garnett i Pierce zagrali dobrze to reszta zagrała słabo i wysoko z Indianą dostali.
Bass idealnie pasuje do Ibaki.Jego gra w ataku to rzuty z pół dystansu(w większosci skuteczne)+wejścia pod kosz bez jakichś wyszukanych manewrów i wsady.Naprzeciwko niemu będzie atletyczny Ibaka/Perk.
Pytanie moje kto zatrzyma Duranta i Hardena? Zakładam że Rondo sobie z Westbrookiem jakoś poradzi.
Dodatkowo Celtowie przegrywają zbiórki ostatnio.
O&#39;Neal w formie 0/6 z gry i z jakaś kontuzją jest do niczego a za niego może wejsć Bass/Stiemsma.
Słaba rotacja składu+brak formy liderów.Czego chcieć więcej żeby grać na OKC.
Widzę że jeszcze nadal wierzysz że Big3 jak &quot;chce&quot; to wygra wszystko i z każdym.
Jak już wspominałem jakiś czas temu,ja nie widzę Celtów w top5 wschodu na zakończenie rundy zasadniczej.
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Na tą chwilę TOP5 jest całkowicie nierealne, jednak nie zmienia to faktu, że w PO Celtowie nawet z 6-7 seed&#39;u (pomijam tutaj 8, licząc że #1 padnie łupem Heat- rywala na którego nie widzę odpowiedzi) mogą być w finale konfy. Regular Season a Play Off to całkowicie 2 różne światy basketu. Grając w serii uważam, że Boston może pocisnąć każdego. Jeśli oczywiście team będzie zdrowy.
Co do ich najbliższego rywala. Obojętnie czy jest to OKC, czy LA, czy jeszcze inny team... Nie odważę się grać przeciw C&#39;s, jeśli mecz jest w Boston i skład jest KOMPLETNY (Bass i Dooling w składzie).
Never underestimate the heart of the Champion.
Tylko tyle chciałem przekazać.
Pozdr i powodzenia!
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Celtowie są na prawdę bardzo słabi
najprawdopodobniej wracają czasy sprzed wielkiego trio
to są po prostu staruszki które czują się bezsilne, co widać w każdym meczu
jedyna ich szansa jest w odpoczynku, ale nawet jeden dzień więcej nie spowoduje, że np. Garnetta przestaną nękać stawy i nie będzie sie już poruszał jak paralityk
w obronie są w miarę, ale 3m od kosza, kiedy na półdystansie i dystanie przeciwnik może robić co chce
jak Oklahoma tego nie wygra to niech nie myślą o sukcesach w playoff
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Celtowie jeszcze sie odrodzą ja wam mowie oczywiscie nie ma co mowic ale przebrniecie 1rundy albo i drugiej bedzie sukcesem jak ktos nie dojdzie co wątpie.Pozytywnie i duzo ozywienia do gry wniosł wg mnie Bass,wiecej czasu na gre powinno sie dac Pietrusowi w spotkaniu Chicago couch Bostonu caly czas trzymal w pierwszej czesci bez sensu liderow ktorzy są bez formy czyli KG i Pierca .Rondo ,Allen to w tej chwili dwoch najrowniej grajacych graczy ale co z pozostalymi??slabiutko...nie mow hop Marian78 bo Pierce moze wkoncu cos zagrac dobrego a Allen bedzie rzucal trojki jak dla mnie value na Celtow bo takiej padliny nie zagraja w pierwszej polowie raczej juz u siebie jak to bylo z Bulls.Okc to pretendent w tym sezonie do mistrza a sezon zasadniczy a playoffy to dwie rozne kwestie??

Ktos mi odpowie dlaczego osatnio nie gral Bogut wg mnie on jest zdrowy.... dzis powinien wystąpic?
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Czas na troche analiz....

Philadelphia-Millwaukee
Szóstki w tym sezonie pozytywnie zaskakują formą dzis podejmą druzyne ktora jeszcze nie wygrala na wyjezdzie a przegrala az 7meczy na dodatek Phila ma bilans u siebie 5-0.Dallas ostatnio rozgromiło Buks ale nie gral najlepszy defensor Bogut ktory dzis najprawdopodobniej wystąpi a to bedzie duzo wzmocnienie diffensu.Phila ostatnio dwa zwyciestwa z marnym w tym sezonie Washington nie mieli az tak wymagajacego rywala ostatnimi czasy oprocz Ny jak dzis .Mysle ze stac Kozły dzis na zwyciestwo przy dobrej grze defensywnej i dobrej skutecznosci w szczegolnosci Jenningsa a takze swoje punkty dołozy Jackson,Bogut i reszta dobrej paczki z Millwaukee.Jak dla mnie spore value na dzis,kurs zachwyca i ja to dzis pobieram!
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Grając w serii uważam, że Boston może pocisnąć każdego. Jeśli oczywiście team będzie zdrowy.
Co do ich najbliższego rywala. Obojętnie czy jest to OKC, czy LA, czy jeszcze inny team... Nie odważę się grać przeciw C&#39;s, jeśli mecz jest w Boston i skład jest KOMPLETNY (Bass i Dooling w składzie).
Never underestimate the heart of the Champion.
Ja uważam przeciwnie , trzeba korzystać póki są fajne kursy przeciwko Bostonowi i takie atletyczne drużyny jak Indiana ostatnio na luzie cisną Celtów . Dziś Oklahoma , drużyna która ma moc , naprzeciw Garnett i ogólnie cały frontcourt Bostonu który wygląda jak zbieranina emerytów . Tak Bass wygląda fajnie jeśli chodzi o jump shot z półdystansu , nie daje on jednak energii i nie walczy pod koszem . Ibaka i Perk pozamiatają dzisiaj podkoszowych Bostonu . Pierce po powrocie nie daje drużynie nic . Jedynie Allen no i Rondo jakoś trzymają poziom . Duranta nie zatrzymają na pewno .
Oklahoma @1,75✅
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Washington-Houston
Washington w tym sezonie przebija samych siebie bilans 1-11 fatalnie sie rozpoczeły te rozgrywki dla graczy Wizards.Ostatnio trzy porazki z rzedu z silną Philadelphia dwie i z Charlotte .Ostatnia porazka 76-stkami juz nie byla az taka zla .Gra lepiej sie ukladala na swoje barki wiecej wzieli czołowi strzelcy i jakos to wygladalo. McGee mial kapitalną skutecznosc 11na 13 rzutów z gry dzis pewnie bedzie gorzej ale Houston jest druzyną do pokonania.Houston zas wygralo dwa mecze z rzędu z Porland i Sacramento gdzie kapitalne zawody zagral Lowry zdobywca 33pkt dzis wg mnie powinien zdobyc co najmniej o polowe mniej to samo Martin.Licze dzis na Younga i Walla ze pociągne wozek i 2 zwyciestwo Washington stanie sie faktem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom