>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Toronto - Indiana | Indiana -5.5 1.94 Unibet
Strasznie przesadzone te handi, wg mnie powinno byc w granicach -9/10. Toronto bez swojej &#39;gwiazdy&#39; Bargnaniego, ktory jest w zyciowej formie krecac cyferki na poziomie 22.3 pkt i 6.5 zbiorki rzucajac na 49% procencie. Indiana pozbyla sie szpitala wszyscy zawodnicy sa zdrowi i gotowi do gry, wiec czego tu wiecej chciec ? Druzyna personalnie poziom wyzej, zaczyna funkcjonowac tak jak zamierzali to sobie przed sezonem wlasciciele, a bilans 7-3 tylko potwierdza moje slowa. Druzyna jako jeden wielki monolit bez wyrazistego lidera jakim na pewno nie jest Granger, robi swoje i wygrywa z rywalami z ktorymi ma wygrac. Dzisiaj latwy przeciwnik + oslabienie w szeregach rywala nie moze skonczyc sie inaczej jak pewne zwyciestwo przyjezdnych.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Dallas Mavericks - Millwaukee Bucks
Typ:2
Kurs: 5,2
Bukmacher: Pinnacle

Do ekipy Mavericks przyjezdza Buks. W ostatnich spotkaniach Dallas wygralo w Bostonie gdzie gospodare i goscie nie rzucili za wiele punktow.Przedtem wygrali w slabym Detroit i wygrali w No .Buks zas wygrali Detroit i w bardzo emocjonujacym mecu pokonali Sas ktore mialo az 60% skutecznosci z gry ,ale kapitalne zawody wtedy zagral Jacs swoje zbiorki dodal Bogut i Wygrana Millwaukee po dluzyszm czasie stala sie faktem.Dzis licze na dorby Diffens Millwaukee i wygranie walki na tablicach przez Boguta ale tacy gracze jak Delfino czy Jennings przyczynia sie do wyrowanej walki a w koncowce wygranej po atrakcyjnym kursie ekipy Millwaukee.Mysle ze w tym meczu diffense to podstawa ale obaczymy nad ranem
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Tez zagram dubla:

Houston + Miami kurs ok. 2.00

O Rockets pisałem wczesniej. Co do Miami to typując NBA bardzo zwracam uwagę na &quot;głód zwycięstwa&quot;. U Denver będzie on dziś bardzo wysoki bo grają u siebie, ostatnio jakby obnizka formy, na Heat kazdy się potrójnie mobilizuje patrz Bobki. U Miami będzie ekstremalnie wysoki bo mają 2 porazki z rzędu a media krytują Lebrona. Denver ma świetnie zorganizowaną ofensywe z której szybkoscią mieli problemy np. podstarzali Lakers. Miami ma młody, atletyczny zespół i powinni lepiej nadązac za Nuggets. Spoelstra miał dzien przerwy zeby przeanalizować błędy z końcowek meczów i trzeci raz z rzędu Heat nie powinni spuchnąć w końcówce. Nie wiadomo czy zagra Wade ale jakoś nie chce mi sie wierzyc zeby nie zagrał bo nic nie wskazuje zeby miał jakieś problemy zdrowotne, konruzja stopy juz raczej nie dokucza.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Wizards 1 kwarta @ 3.85 v 1 połowa @ 5.23 Pinnacle

Jako jedno z trzech pierwszych spotkań dzisiejszej nocy zostanie rozegrany mecz w Filadelfii. 76ers podejmą drużynę Washington Wizards, z którą zagrają jutro o tej samej porze, tyle że w stolicy. Zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze, nie przegrali oni bowiem jeszcze w tym sezonie meczu we własnej hali, a co więcej wcześniejsze spotkania wygrywali stosunkowo wysoko. Wizards jak na razie tylko jedno zwycięstwo, w dodatku u siebie. Na wyjazdach bilans 0:5. Co więc skłania mnie do tego typu? Ano to, że Wizards nie są wcale najsłabszą ekipą w lidze, kadrowo wyprzedzają przynajmniej kilka ekip. Ostatnio wreszcie się przełamali i wygrali pierwszy mecz w 66 sezonie, po czym przegrali nieznaczenie z osłabionymi Bykami z Chicago. Moim zdaniem dzisiaj mają dużą szansę na przełamanie serii porażek na wyjeździe. Drużyna &quot;Czarnoksiężników&quot; ma naprawdę obiecujący skład, drużyna jest budowana wokół młodych: rozgrywającego Johna Walla i centra Javalego McGee. Rashard Lewis, czyli najbardziej doświadczony koszykarz w ich kadrze na razie zawodzi, natomiast chyba wszyscy wiemy na co go stać. Coraz lepiej gra Jordan Crawford, Nick Young to wciąż pewny punkt. Okej możecie powiedzieć, że cały czas zawodzą, jednak ja uważam, że w końcu przełamanie nastąpi i znów zaczną wygrywać regularnie. Przed sezonem wróżyłem &quot;Czarnoksiężnikom&quot; przynajmniej 20 zwycięstw, liczyłem nawet na więcej. Wciąż są w stanie to osiągnąć jeśli w końcu wejdą na odpowiednie tory. Gram taki typ, ponieważ jeszcze bardziej mi się on podoba. Pierwsza połowa powinna być szczególnie wyrównana a Phila ostatnio grała w nich znacznie słabiej, niż w drugich częściach spotkania. W przypadku porażki obu typów i w miarę normalnej gry gości warto skontrować na jeszcze wyższe niż przed meczem handi.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Indiana -5 1.91 Betsafe
Toronto bez Bargnaniego a na nim opiera się cała ofensywa Raptors, bez niego przeciwko bardzo dobrej obronie Pacers będzie bardzo cięzko zdobywac punkty. Wahałem się trochę bo Raptors, szczególnie na własnym parkiecie, to fighterzy, będą grać twardą obronę i walczyć ale przewaga talentu po stronie Pacers znaczna.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Ano to, że Wizards nie są wcale najsłabszą ekipą w lidze, kadrowo wyprzedzają przynajmniej kilka ekip. haha...powiedz mi które to ekipy?
Nawet Netsi mają lepsza pakę niż te pseudograjki z Wizards ; ]]
Dodatkowo : Blatche nie zagra, a do 76ers wraca Hayes...twój typ przeczy wszelkim prawom logiki.
Aby nie był offtopu i kasowania postów :
Typ: Suns -6,5 1,91
suns ostatnio grają całkiem fajny basket, wczoraj wpadka z Cavs - glównie za sprawą Irvinga i kolejnego beznadziejnego meczu w obronie. Dzisiaj spinka na maksa + atut własnego boiska ..powinni wygrać
@analiza pisana bardziej &quot;pod posy&quot; ,by odpowiedzieć na śmiechu warty typ Moziego ???? [ no ofens...]
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Wizards 1 kwarta @ 3.85 v 1 połowa @ 5.23 Pinnacle
Ostatnio wreszcie się przełamali i wygrali pierwszy mecz w 66 sezonie, po czym przegrali nieznaczenie z osłabionymi Bykami z Chicago.
nieznacznie? zartujesz? ogladaleś mecz? Chicago grało na luzie, Wash moze mialo 5 min porzadnej gry przez cale spotkanie, Lucas robil sobie na Waszyngtonie mecz zycia, Korver wygladal w tym meczu na all stara, chaos w ataku, i podawanie sobie piłki na stojąco przez pół spotkania jak w gimnazjum..
Wash dostanie zarowno w pierwszej kwarcie,✅ jak i po pierwszej polowie zejda z parkietu pokonani.. ✅stawiam burbon przeciw sodowej.
A Typ: Suns -6,5 1,91
suns ostatnio grają całkiem fajny basket, wczoraj wpadka z Cavs - glównie za sprawą Irvinga i kolejnego beznadziejnego meczu w obronie. Dzisiaj spinka na maksa + atut własnego boiska ..powinni wygrać
@analiza pisana bardziej &quot;pod posy&quot; ,by odpowiedzieć na śmiechu warty typ Moziego:smile:[ no ofens...]
nastepny.. phx graja fajny basket?
to co dzis zagrali pod koszem to smiech Varejao i inni wysocy cavs zebrali ponad 15 pilek w ofensywie.. ! ogladalem caly mecz i phoenix w obronie wyglada zalosnie, a dzis duzo bardziej atletyczny zespol, z deronem williamsem problem bedzie mial nash.. wczoraj co rzucil to oddal po swojej stronie parkietu, kyle irwing niszczyl go raz za razem, do tego znowu ta obrona pod koszem.. tyle luzu co daja rywalom to stanowczo za duzo, cleveland mieli mase tzw, second chance points..brak zastawienia jakiegokolwiek deski , wczoraj palowali sie odrabiajac straty rzutami za trzy, w czwartej kwarcie, troche nasha i nic wiecej, pilka jak w gimnazjum, po obwodzie na stojąco.. mieli lekki zryw na 4 minuty przed koncem, wszedl irving i zaczol robic nashowi z dupy jesien sredniowiecza, potem morris po behind a back passie zaliczyl 2+1 ale akcje pozniej debil shannon brown zaliczyl ofensa na flopujacym Varejao i bylo po sprawie/
dzis Nets ML 3.25 7/10✅✅✅✅
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Bobcats ml 1.70 Pinnacle
Ryzykowny typ bo zarówno Bobcats jak i Pistons grają totalną padakę w tym sezonie a ostatnie dwa mecze Bobcats to w ogóle słowami cięzko opisać. Wczoraj się uspałem niestety przy tych popisach bo cięzko nie zasnąć jak Augustin w obronie drepcze a Mullens rzuca w ataku z kazdej pozycji jakby był jakimś Jordanem. Pistons patrząc na boxscory niby troszkę lepiej wygladają ale to raczej tylko złudzenie. Dlaczego gram dzis Bobcats? Dlatego, ze widzę większy głód wygranej po ich stonie i w tego typu meczach własny parkiet daje bardzo duzo. Obie druzyny back to back ale staterzy Bobków mało wczoraj grali bo nie było sensu zeby Atlanta na nich trenowała.
Phila -12,5 1.91 Bwin
Wizards juz raz wygrali więc Cavsów z zeszłego roku nie pobiją, przynajmniej na razie. Phila zdrowa i nie zmęczona, home court, nie widze szans dla Wizards.
Boston +2,5 1.91 Tobet
Bardzo wazny mecz dla Bostonu, szansa na bounce back i ogólnie podbudowanie morale. Nie grają back-to-back i nie wierzę, ze zagrają kolejny słaby mecz.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ano to, że Wizards nie są wcale najsłabszą ekipą w lidze, kadrowo wyprzedzają przynajmniej kilka ekip. haha...powiedz mi które to ekipy?
Nawet Netsi mają lepsza pakę niż te pseudograjki z Wizards ; ]]
Dodatkowo : Blatche nie zagra, a do 76ers wraca Hayes...twój typ przeczy wszelkim prawom logiki.
NBA samo w sobie często przeczy wszelkim prawom logiki. Swoją drogą widzę przynajmniej kilka słabszych ekip: Raptors, Bobcats, Kings, możliwe że Hornets, czy Jazz. Oczywiście możecie mieć zupełnie inne zdanie, ale jak będzie dowiemy się dopiero po zakończeniu sezonu zasadniczego. Moim zdaniem Wizards to bardzo rozwojowa, młoda drużyna, która za 2,3 lata może być w czołówce wschodu. Oczywiście to jak wróżenie z fusów, ale jeśli młodych (Wall, Crawford, McGee) uzupełni kilku bardziej doświadczonych graczy możemy mieć w stolicy ciekawy zespół.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Też myślę, że Miami dzisiaj za 1,6 jest całkiem dobra opcją do pobrania. Mimo, że znowu jest to wyjazd, a Denver jest dobre u siebie. Zagra Wade, który zawsze daje powera drużynie i przede wszystkim dużo lepiej wygląda gra Miami gdy grają obaj z LBJ.
Co do meczu PHX z NJN to obie drużyny są siebie warte i raczej ciężko tutaj coś wymyślić.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
NBA samo w sobie często przeczy wszelkim prawom logiki. Swoją drogą widzę przynajmniej kilka słabszych ekip: Raptors, Bobcats, Kings, możliwe że Hornets, czy Jazz. Oczywiście możecie mieć zupełnie inne zdanie, ale jak będzie dowiemy się dopiero po zakończeniu sezonu zasadniczego. Moim zdaniem Wizards to bardzo rozwojowa, młoda drużyna, która za 2,3 lata może być w czołówce wschodu. Oczywiście to jak wróżenie z fusów, ale jeśli młodych (Wall, Crawford, McGee) uzupełni kilku bardziej doświadczonych graczy możemy mieć w stolicy ciekawy zespół.

Chyba sobie żartujesz z tymi Kings, Hornets czy Jazz, mają Wizzards młodych i co z tego :?:

Za 2,3 lata jak będą się rozwijać dobrze to może powalczą o PO, a nie będą w czołówce Wschodu. Poza tym co ma to co może się wydarzy za 2,3 lata do tego meczu :?:

Znów zaczną wygrywać regularnie :?:

A kiedy oni ostatnio regularnie wygrywali niby :?:

Weź już sobie tu nie żartuj, bo to zabawne ani trochę nie jest.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
A merytorycznie w Phoenix katastrofa - czas gentrego się skończył, dziwie się , że jeszcze nie ma info, że wgo wywalili na zbity pysk. W tej drużynie nie ma ognia , woli walki , kompletnie nic. Brakło dwóch ogniw, średnich weteranów ( dla Phoenix kluczowych ) i po druzynie.

Miami nie oglądałem, trudno coś komentować. L3 w serii, chłopaki pewnie w koncu zaskoczą bo to conajmniej finalista Wschodu murowany.

Bostończykom szacunek się należy. Odbić - 20 z Chicago to zawsze coś, pomimo porażki. Osobiście sam pograłem jeszcze lekko SAS, oglądałem mecz i trzeba przyznać, że chyba nikt w tej lidze ich do konca nie docenia, ale grają strasznie solidnie, a Portland no cóż - dobrzy ale himeryczni, z Orlando 3 kwarty mierne , jedna cudowna, wczoraj 3 jako takie i ostatnia katastrofa.

Na dzień dzisiejszy analizy oczywiście później bo kursów jeszcze nie ma. ale ciekawie wygląda GSW w Charlotte lub under około ponizej 190 ( Charlotte 3 mecz z rzędu i kompetnie bez formy ), Memphis z NOH, a także handi na Atlantę i Philadelphie. Do tego derby LA z będącym w niesamowitej formie Kobym.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
W necie nie ma jeszcze wystawionych ale na pewno gdzieś się pojawi . W millenium jest tak:
Deron Williams over 18.5 pkt (1.85)
Deron wraca do Utah , rozstał się z ekipą z SLC w niemiłej atmosferze , można powiedzieć że nawet w atmosferze skandalu w wyniku ktorego Jerry Sloan podał się do dymisji . Zdania fanów Jazz są podzielone , widziałem opinie że pamiętają ile dobrego zrobił Williams dla ich drużyny i nie zamierzają go wrogo przyjmować . Jednak część kibiców ma mu za złe sposób w jaki opuścił drużynę i ciekawe jak zachowa się hala w stosunku do Williamsa . Jest to dodatkowy smaczek i podejrzewam że Deron zmotywuję się specjalnie na ten mecz bo wiadomo jak u niego z motywacją w tym roku , gra w słabym zespole i niektóre mecze gra aby tylko zagrać . We wczorajszym meczu z Phoenix 35 pkt i 14 asyst więc zwiastun lepszej formy , jego były klubowy partner Ronnie Price nie miał szans go zatrzymać . Dziś na przeciw rozgrywającego Nets Devin Harris , grający raczej po jednej stronie parkietu i nie mam na myśli defensywy . Dodatkowo rezerwowy rozgrywający Jazz prawdopodobnie Earl Watson nie zagra w dzisiejszym meczu z powodu kontuzji . 19 pkt to nie dużo i D-Will powinien spokojnie przekroczyć ten próg.
Indiana - Boston (1.60)
więcej o tym meczu wieczorem
 
B 1

bufferpl

Użytkownik
Phila -8 @ 1.92
Wczoraj rozwalili czarodziei 30 punktami nawet się specjalnie nie wysilając. Niby u siebie wizards w tamtym sezonie wygrywało z 76 ale to po bardzo wyrównanych meczach a teraz po prostu są w tak słabej formie, że nie podejmą raczej zaciętej walki. Dochodzi jeszcze efekt psychologiczny wczorajszego pogromu. Myślę, że philadelphia pokryje handi z dużą rezerwą.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Charlotte - GSW 2 za 1,67 w PaddyPower ⛔
Charlotte - GSW under 188,5 za 1,85 w Betsson⛔
Pojedynek słabych ze słabymi... Gspodarze na Wschodzie nie są najsłabsi tylko dlatego, że jest tam Washington, natomiast goście na Zachodzie na samym dole. Mimo wszystko wyżej oceniam jednak gości. &quot; Janosiki &quot; bo tak ich nazywam zabierają bogatym rozdają biednym. 3 zwycięstwa z potencjalnymi potentatami - NY, Chicago, Miami natomiast pozostałe 7 meczy w łeb. W przeciwieństwie jednak do Charlotte, GSW walczy i przegrywa w końcówkach, jak chociażby z Orlando czy też LA. Jeżeli dziś będą podkręcać tempo i gonić gospodarzy, to o wynik jestem spokojny. Pradobodobny jest dziś powrót Currego, Wright raczej nie zagra. Nie bez znaczenia jest także fakt, że gospodarze grają 3 mecz z rzędu. Wczoraj z Detroit sprawiali wrażenie jakby im się już nic nie chciało, skończyło się - 19 bodajże. GSW oceniam na podobnym poziomie co tłoki, może aż 19 do przodu nie będzie, ale spodziewam się pierwszego wyjazdowego zwycięstwa gości w tym sezonie.

Katastrofa....
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Wizards - Phila
Rewanż za wczorajszy blowout, z tą różnicą, że dzisiaj to Czarodzieje są gospodarzami. Jednak w mojej ocenie nie pomoże im to dzisiaj zwyciężyć. Gospodarze będą na pewno podrażnieni i pewnie chcieliby wziąć srogi rewanż na 76ears. Jednak ich umiejętności im na to nie pozwolą, te drużyny dzieli naprawdę sporo i chyba tylko jakiś dzień konia jednych lub drugich mógłby sprawić, że gospodarze dzisiaj wygraliby.
Phila/Phila 1,58 bet365
Clippers - Lakers
Tutaj można delikatnie dać na Jeziorowców LAC to nie jest zespół, który wygra każdy mecz. Kobe to stary wyjadacz, który zagrał już wiele ważnych spotkań i będąc &quot;w gazie&quot; może naprawdę wiele. Przewagą Clippers jest to, że odpoczywali ostatnio a LAL są b2b, oraz &quot;przewaga gospodarza&quot;. Jednak przy takim kursie i przy tak dysponowanym KB szkoda nie zagrać nic w stronę LAL. Myślę też, że można pograć jakiś over na Kobe bo jak nie będzie szło to raczej nie będzie miał oporów, aby wziąć ciężar gry na siebie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
hehe przewaga gospodarza,no bez przesady.
LA Lakers-La Clippers
Clippers✅
1,7

Lakers pokazali,że nie mają ławki rezerwowych.Blake nie zagra,Artest nie wiem jest questionable.Bryant ostatnio gra fantastycznie a Lakersi i tak nie wygrywają wysoko.Dodatkowo Bryant-Gasol-Bynum mogą być zmęczeni bo grają długie minuty(dzisiaj Kobe 40,Gasol ponad 30) a grają już bodajże 4 spotkanie w ciągu 5 dni.
Też wcale nie jest powiedziane,że Buynum rzuci 10 punktów i rozda 3 bloki w pierwszej kwarcie.Jordan i Griffin to godni przeciwnicy dla podkoszowych LA,dodatkowo Gasol i Bynum nie mają zmienników solidnych.W Clippersach wejdzie z lawki Evans,mimo że go nie lubię i w ataku jest ofiarą to świetnie potrafi zbierać,a to jest najważniejszy klucz do zwycięstwa bo Bynum i Gasol zbierają sporo w ataku i nie moga mieć łatwych ponowień.Clippers mają lepszą ławkę rezerwowych i są znacznie bardziej wypoczęci.Powinni to wygrać bez problemu
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Mój typ na dziś
Total Points for Chris Paul over 15,5
Po prostu w ekipie LAL nie ma nikogo kto by za nim nadążył. Nie ma sensu się za bardzo rozpisywać, wystarczy sobie przypomnieć pierwszą rundę PO z ubiegłego sezonu i to co Paul tam wyprawiał. Steve Blake nie gra - kontuzja, będzie za nim ganiał Fish, ewentualnie może pokryć go Bryant ale swoje rzuci na pewno.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Indiana Pacers -3 1.88 Pinnacle podwójna stawka (podwójna a nie 50x - zeby w razie czego nie było jęczenia pozniej)✅✅

Mozna spróbować jakiś większy handi, np. -10 bo jest spora szansa na blowout.✅✅ easy

Boston wczoraj miał bardzo wazny i bardzo cięzki szlagier wchodu z Bulls. W pewnym momencie meczu udało im się odrobić prawie całe 20 pkt straty jednak końcówka easy dla Byków. Celtics wczoraj rzucili absolutnie wszystkie siły, Allen 41 minut, Rondo 40, Pierce 36, Garnett 34 i problemy z kontuzją. Po prostu nie widzę mozliwości zeby dali rade walczyć z atletyczną, świetnie broniącą druzyną Pacers. Pacers tez graja back-to-back ale to duzo młodsza druzyna i wczoraj grali większą rotacją, jedynie Collison 38 minut, pozostali 32 minuty lub mniej. Indiana pokazała z Raptors, ze ma jaja, grali po prostu beznadziejnie w pierwszej kwarcie, przewaga Raptors zblizała się do 20 pkt. Do tego Granger tuz przed końcem drugiej kwarty dostał drugi techniczy i wyleciał. Dostał go za to, ze spojrzał z wyzszością na rywala po efektownym zablokowaniu go. Podobało mi się to co zrobił bo pokazał jaja a to w dłuzszej perspektywie w NBA wyjdzie mu na dobre. Pacers wczoraj przegrywali prawie 20 pkt, wiedzieli ze mają bardzo dobry bilans i następnego dnia prestizowy mecz z Celtics a mimo to wzieli się do roboty, przycisneli Raptors i wygrali, nie kazdą druzynę stać na coś takiego. Boston jest na przeciwnym biegunie, ofensywa od kilku spotkań prawie się nie rusza, wszyscy liczą na magie Rondo, na deskach prawie wszyscy kasują Celtów jak chcą (jedna z najgorzej zbierajacych druzyn) a dzisiaj zagraja z druzyną, w której atletycznych zawodników nie brakuje. Pacers mają świetnych obrońców na Rondo a jak wyłączą Rondo to będzie blowout, nie ma innej opcji. Boston juz w tamtym sezonie miał 5-13 against the spread grając back-to-back a w tym są jeszcze starsi, słabsi i bez formy. Do tej pory 0-2 ATS grając back-to-back i dzisiaj nie widzę szans na przełamanie. Jak na razie back-to-back w tym sezonie to kompromitacja ze słabiutkimi Hornets i mało przekonujące zwycięstwo z Wizards bo wygrana 8 pkt we własnej hali z Wizards trzeba traktować jako słaby mecz. We wczesniejszy meczu tych druzyn Rondo w 38 minut 5-12 z gry i 9 asyst więc słabo jak na niego ale jak juz pisałem, praktycznie kazdy z backcourtu Pacers to dobry obrońca. Nie jest to po prostu korzysty matchup dla Celtics bo Pacers mają zawodników, którzy są w stanie zniwelować ich wszystkie atuty co juz raz w tym sezonie uczynili. Jezeli Indiana zagra twardo i agresywnie to zmęczony Boston nie ma czego szukac w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Zdecydowanie popieram typ Toudiego.
Z tym że ja akurat grałem czyste zwyciestwo na pacers.
Boston widziałem w akcji i z Mavs i Bulls.W obu spotkaniach już po pierwszej kwarcie byli mocno w plecy.Gdyby nie Rondo,który zapierniczał za dwóch były by pogromy.Z Dallas penetracje Rondo robiły spore zamieszanie i nie miał kto go blokowac pod koszem,bo z dalszej odleglości wcale nie rzucał.Big 3 bezradna,O&#39;Neal chyba kontuzjowany bo wszedł z ławki ale grał słabo.Napiety terminarz na pewno nie pomaga Celtom.Nawet jak doszli Bulls na kilka punktów to Allen był kompletnie bezradny,nie potrafili mu wypracować pozycji do rzutu za 3.
Walkę na tablicach też przegrywają.
Jeśli dobrze zagra Granger,który ma problemy ze skutecznością Indiana wygra +10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom