>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
toudi 715

toudi

Użytkownik
Mullens z meczu na mecz gra coraz więcej a w meczu z Hawks ma być starterem jak podaje Twitter Bobcats. Mało jaki trener po kilku dobrych meczach jednego zawodnika robi z niego od razu startera. Od meczu z Hawks Mullens moze na stałe wskączyć do piątki Bobków.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Bobki to niewygodny przeciwnik dla Hawks co pokazują ostatnie mecze tych druzyn, w takiej fizycznie przepychance pod koszem nie są bez szans.
Z ostatnich 9 meczów w ATL Bobki wygrały aż jeden;) Więc to trochę naciągana teoria z tym że są niewygodni.Przepychanki pod koszem nie będzie za wiele,bo Horford raczej nie zagra,a z drugiej strony mamy wysokich graczy którzy do najsilniejszych nie należą i jak już to rzucają z 3-4 metrów(Mullens chociażby). Bobki to w tej chwili Augustin(i jego zmiennik Walker) oraz Henderson-wszyscy trzej w ofensywie raczej dystans a w obronie zwłaszcza Augustin słabiutki.A i jeszcze Diaw-niby podkoszowy a najchętniej stoi na dystansie i rzuca za trzy.

Wszystko oczywiście może się okazać teorią,sam zagrałem Bobki +10,5 ????
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ja nie stawiam, ze Bobki mecz wygrają tylko, ze nie przegrają 10 pkt lub więcej, na 10 ostatnich meczów tych druzyn Bobki pokryły handi 7 razy a Atlanta tylko 2 razy wygrała double digit. Nie mówie, ze to są równorzędne druzyny i, ze Bobki mają z Atlantą co drugi mecz na wyjezdzie wygrywac. Diaw niski, Diop drewno itp. ale Bobki są na 8 miejscu w lidze w zbiórkach (w róznicy ich zbiorek i rywali konkretnie), Jordan z trybun chyba nie zbiera.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Suns vs Cavs - typ1, kurs 1.339 ⛔ !!
pinnacle
Jako zagorzały fan Suns staram się obiektywnie patrzeć na ten mecz i nie widzę powodów na nie postawienie w tym meczu na Phoenix. Porażka z Kobe i Lal musiała zaboleć, ale to nie 1. i nie ostatnia porażka tego sezonu. Skład Suns wydaje sie być mocniejszy i głębszy. Zagrożeniem na pewno będzie Irving oraz Jamison. Suns mają przewagę pod koszem - Gortat, Frye, Hill, Morris, Warrick i nawet Lopez to większa siła niż Varajo, Jamison, Casspi. Pozycje SF są porównywalne. Tak samo SG, z lekkim wskazaniem na Suns, a może dziś Redd zadebiutuje. Pozycji Nasha w ataku nikt nie podważa, bo jest klasą samą w sobie. Jeżeli dziś p`n`roll będzie działał bez zarzutu to jest szansa na sporą liczbę asyst Nasha do MG, lub sporej ilości rzutów po podsłonie. I oby Frye zachował formę z ostatnich spotkań, w których wygrywali.
 
money 52

money

Użytkownik
Idąc twoim tokiem rozumowania Howard też mu może buty czyścic a jest o 3 klasy lepszym Centrem.
racja Howard tez moze Mullensowi buty czyscic...ale zwroc uwage o czym ja pisałem,z mojej strony było mowa o umiejetnosciach rzutowych,wiec Howard moze pomoc Pachulii,nie w tym rzecz,a poza tym nie chce przedluzac tego spamu.A jesli chodzi o pozostala czesc komentarza to chodzilo mi o to ze bilans nie zawsze musi byc wyznacznikiem gry danej druzyny,tak wiec przetrzyj oczy i spojrz na to obiektywnie..czy Atlanta -9 to taka promocja od bukow w.g Ciebie?nie twierdze ze niemozliwe,bo w NBA nawet by mnie nie zdziwilo jakby Bobki wygraly.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
toudi 715

toudi

Użytkownik

Suns -6,5 1.91 Betsafe

Przyznam szczerze, ze Cavs są jedyną druzyną, której meczu w tym sezonie jeszcze nie oglądałem, chyba tylko jakieś highligtsy ze 2 razy. Widziałem natomiast wielokrotnie Suns i ich gra po słabym początku kiedy to Nash nie był w pełni formy a Frye nie miał pewności rzutowej wygląda w ostatnim czasie naprawdę dobrze, szczególnie na własnym parkiecie. Gortat jak utrzyma taką formę to będzie powaznym kandydatem do największego postepu, w poprzednim roku w Phoenix coś tam o jego kandydaturze przebąkiwano ale poza Phoenix raczej nie był kandydatem pierwszej kategorii. Teraz niewiarygodnie poprawił rzut, grę post up, nawet dream shake&#39;a próbował, jedynie jakoś &quot;miękko&quot; zbiera ale w ostatnim meczu z Lakers ten element tez wyglądał bardzo dobrze. Suns przegrali z Lakers bo to zbyt miękka ekipa na Bryanta i spółkę, Lakers u siebie mogą przegrać z kimś kto ma jaja. Co innego gra z Cavs na własnym parkiecie. Cavs do tej pory zaskakująco dobry bilans, mają dwóch dobrych rookie, zdrowych Varejao i Jamisona. Tyle, ze mieli do tej pory niewiarygodnie łatwy terminarz, co prawda az 6 z 9 meczów grali na wyjazdach ale jedyną powazną druzyną z którą grali byli Blazers, którzy rozbili ich roznica 20 pkt. Dziś grają 5. mecz road trip i taka seria nigdy nie jest łatwa. Nie widzę przewagi Cavs na zadnej pozycji.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Magic -3 1.917
Pinnacle
4/10

Howard over 21 1.85
Tobet
3/10

Brown out na kilka miechów. A on zawsze mógł coś pobronić, no i to zawsze kilka fauli więcej do poświęcenia na Howarda. Biedrins ma dziś wystartować, ale kto poza tym na Howarda :?: Udoh i Tyler. Jakoś nie widzę tego za bardzo. Wg mnie tu Dwight poszaleje fest. A przecież jeszcze Anderson i Davis są z wysokich i oboje potrafią zapunktować, zwłaszcza Ryan.

Na obwodzie nadal brak Stefana. Pozwoli to trochę poszaleć bardziej Nelsonowi i Reddickowi, bo jakoś nie widze Jenkinsa czy Robinsona zatrzymującego rozgrywających Magic. Ellis może poszaleć, ale też bez przesady, to nie jest Iverson. Wright ostatnio dobry mecz, ale cały sezon słaby i nie sądzę, że nagle zacznie wymiatać.

W porównaniu z ostatnim meczem GSW na bank Nate nie zagra tego co ostatnio. Ok, raz się trafiło, nawet Brożkowi czasem zejdzie i strzeli bramke, ale okazyjnie, podobnie jak okazyjnie Nate ma takie występy.

Generalnie jakoś myślę, że buki przeceniają trochę tą wygraną z Miami ostatnio i co za tym idzie przeceniają szanse GSW na wygranie tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 0

nexilus

Użytkownik
Mnie zastanawia typ na NY. W Memphis bez Randolpha , a Rudy Gay ma status &quot;Probable for Jan. 12&quot;.
Kursy odpowiednio @2,6 NY a z hc+4,5 1,9
A co Wy o tym sądzicie??
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Mnie zastanawia typ na NY. W Memphis bez Randolpha , a Rudy Gay ma status &quot;Probable for Jan. 12&quot;.
Kursy odpowiednio @2,6 NY a z hc+4,5 1,9
A co Wy o tym sądzicie??
Rudy zagra, a stawianie na Knicks w hali Miśków to według mnie głupota. Nawet bez Z-Bo Memphis powinni to wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
toudi 715

toudi

Użytkownik
Grizzlies -4,5 1.95 Bwin

Teoretycznie Knicks mogą powalczyć ale jakos nie widzę mental toughness z ich strony w tym meczu. Grają b2b, 4 zwycięstwa z rzędu, spodziewam się troszeczke lzejszego potraktowania dzisiejszego meczu. Natomiast Memphis ma zły bilans, 3 porazki z rzędu i ten mecz to dobra okazja do bounce back, u siebie są mocni nawet bez Randolpha.
Bucks -7,5 1.88 Pinnacle

Te wtopy w drugich połowach kilku meczów sprawiły, ze Bucks są troche niedoceniani. Jest to dobra druzyna, u siebie nie mają pełnych gaci, wrócił Bogut i powinni słabych na wyjezdach Pistons łatwo ograc. Obie druzyny bez waznych guardów, Pistons bez Stuckeya (na 99%), Bucks bez Udriha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Bucks (-8,5) 2.01 Pinnacle
Milwaukee póki co nie zachwyca wynikami. Ich bilans spotkań 3-6 jest dość mierny jednak to dopiero początek sezonu. Ciekawe jest to, że Bucks wygrali wszystkie 3 spotkania na własnym terenie (z Minnesotą 98-95, z Wizards 102-81 i ostatnio z SAS 106-103). Szczególnie ten ostatni mecz z San Antonio pokazał, że Bucksi u siebie są groźni i potrafią poradzić sobie nawet z dobrze spisującymi się graczami Spurs. Co do Pistons to trzeba przyznać, że bardzo słabo zaczęli ten sezon. Przegrali 5 ostatnich spotkań, a po 10 rozgrywkach mają bilans 2-8 na niekorzyść. Na wyjeździe w tym sezonie jeszcze nie wygrali. Gracze z Detroit zdobywają mało punktów w swoich meczach. Póki co ta średnia wynosi 82.8 pkt na mecz co jest słabym wynikiem w porównaniu do innych ekip z NBA. Za gospodarzami przemawia również fakt powrotu Andrew Boguta, który dał niezły mecz z SAS zdobywając 14 oczek i zaliczając 11 zbiórek. W Pistons nie grają Stuckey i Villaneuva, którzy zawsze pomagali drużynie w trudnych momentach. Wszystko przemawia za pewnym zwycięstwem Bucksów i miejmy nadzieję, że będzie to zwycięstwo z przewagą co najmniej 9 punktów.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dzisiaj wiele teoretycznie wyrównanych par, więc warto podyskutować.

Denver - Miami 2 za ... 1,60 Bet-At-Home ⛔

Póki co znalazłem taki najwyższy kurs, na ziemi w Fortunie jest 1,70.

Miami w sesji wyjazdowej na Zachodzie zdecydowanie sobie nie radzi.. Proażka z GSW potem LAC teraz nawet można powiedzieć najtrudniejszy rywal. Denver u siebie solidne, ale ja nie woerzę w 3 z rzędu porażkę głównych kandydatów do tytułu. Denver jakby ostatnio okazywało lekką zadyszkę. Porażka w swej hali Szerszeniami, a potem w miarę wyrównany mecz z Nets, widać, że coś nie gra. Na ten mecz pewnie się na maxa zmobilizują i jedni i drudzy by przerwać negatywną serię. Będzie fajny meczyk, ja typuję win Miami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Phoenix Suns - New Jersey Nets
Od razu wpadł mi w oko over w tym meczu. Linia wysoka bo 197 ale zdecydowanie do pokonania dla obu ekip. Sunsi bronią bardzo słabo, w zbiórkach są na tą chwilę jedną z najsłabszych ekip w lidze ale w ataku radzą sobie całkiem nieźle. New Jersey podobnie, na pewno lepiej wygląda atak niż obrona. Przeciwko Netsom swoje na pewno rzuci Gortat, Frye też ostatnio dobrze radzi sobie w rzutach zza łuku. Po stronie Nets Deron i Morrow powinni tych punktów uciułać.
Handi na Pheonix trochę zbyt duże zwłaszcza że są b2b. Nie stawiałbym NJN na straconej pozycji. Natomiast ostatni ich mecz z Denver pokazał jak radzą sobie z szybką koszykówką. Wynik bardzo wysoki i myślę że podobnie może być z Phoenix i oba teamy rzucą ponad 200 pkt w meczu.
over 197,5 @ 1,91 Unibet ✅✅
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja znalazłem tylko,że obaj są questionable,ale myslę że Rose zagra.John lucas nie zatrzyma penetracji Rondo.
A po ostatnim meczu Cetlics-Dallas widać było,że Boston był bezradny i tylko Rajon ich trzymał w grze w pierwszej połowie.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
RIP na rotoworld jest day to day i dodatkowo w opisie jest &quot;very close&quot; to returning. Rose to fighter więc będzie bardz chciał zagrać w tak prestizowym pojedynku.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Mam wrażenie, ze cieżka noc do wytypowania :] W walce takich drużyn jak Boston- Chicago nie nastawiałbym się na granie z pełnym przekonaniem na jedną z drużyn, bowiem szanse jednak są po równo (to, że Boston radzi sobie bez rewelacji nie znaczy, że zapomnieli jak gra się w kosza, a może akurat dziś im się mecz ułoży). Co się tyczy Miami, niby powinni uniknąć L3, no ale właściwie to dlaczego? tylko dlatego, że to Miami? Tak to nie działa ???? w mojej opinii dzisiejsze mecze nie są najłatwiejsze do wytypowania ???? Niemniej, przypuszczam, że uda się coś znaleźć przyzwoitego, ale wymaga to chyba więcej czasu :] Pozdrawiam
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Ja widzę trzy ciekawe mecze, analizy ponizej:
San Antonio Spurs - Portland Trailblazers 2 2.05
Jak dla mnie najlepszy bet na dziś biorąc pod uwagę ryzyko / kurs. Ostatnio Portland mnie bardzo mocno rozczarowało, jednak dziś liczę na ich rehabilitację i wyjazdowe zwycięstwo ze San Antonio Spurs, którzy radzą sobie wyjątkowo solidnie w tym sezonie, czym mnie bardzo zaskakują. Początek mieli świetny, jednak mówimy o meczach jedynie na własnym parkiecie. Zespołowi w kolejnych zwycięstwach nie przeszkodziły braki personalne: prawdopodobna strata do końca sezonu Manu Ginobiliego z powodu złamania ręki i TJ Forda, który zagra dopiero pod koniec lutego. Generalnie SAS ma wielkie problemy z grą back-to-back z racji tego, że jest to zespół dość wiekowy. Portland to ekipa również doświadczona, nie tak wiekowa jak Spurs, jednak moim zdaniem obecnie prezentująca po prostu wyższy poziom. San Antonio ma mecze genialne i ma mecze bardzo słabe. Z mocniejszych ekip, to San Antonio ograło LA Clippers oraz Denver Nuggets, poległo natomiast z Oklahomą. Natomiast Portland również ograło Denver, ograło Clippersów u siebie, Oklahomę na wyjeździe... I co ciekawe, na ostatnie cztery spotkania w San Antonio Portland wygrało aż trzy razy. Dziś liczę, że wygrają tam po raz kolejny.
Phoenix Suns - New Jersey Nets 1 1.34
Suns dziś nieoczekiwanie polegli u siebie z Cavaliers, jednak nie uznawałbym to za jakąś megasensację, po prostu nieco słabszy mecz, a konkretnie to jedna kwarta, a rywale zagrali na bardzo dobrej skuteczności i sprawili niespodziankę, to w NBA naprawdę się zdarza dość często. Zwłaszcza, że Cavaliers nie dysponują takim złym składem i jeszcze nie raz sprawią nie jedną niespodziankę. Dziś natomiast nie przewiduję niespodzianki w meczu Suns z Nets. Gospodarza będą na pewno rozgoryczeni po porażce i dziś za wszelką cenę będą chcieli ograć gości.
Denver Nuggets - Miami Heat 2 1.65
Wyjazdowe bilans ostatnich dwóch spotkań Miami Heat to 2-0. Oba zostały przegrane - moim zdaniem - na własne życzenie. O porażkach w obu zadecydowały dogrywki, do których doprowadziła fatalna skuteczność rzutów osobistych liderów Heat - głównie - Lebrona Jamesa. Dziś nadarza się szansa na rehabilitację, był dzień przerwy, chwilę czasu na przemyślenia, odpoczynek powinien dobrze gwiazdom Miami zrobić. Wydaje mi się, że pomimo klasy rywala, może być on idealnym na przełamanie z racji tego, że ostatnio znacząco obniżył loty. Widać to zdecydowanie po wynikach:
Denver vs. New Jersey 123:115
Denver vs. New Orleans 81:94
San Antonio vs. Denver 121:117
New Orleans vs. Denver 88:96
Dwa z nich zostały co prawda wygrane, ale jedno było z Nets, w których Baryłki i tak za dobrze się nie zaprezentowały natomiast drugie z Hornets, po dość słabej grze i świetnej ostatniej kwarcie. Pozostałe dwa to dość nieoczekiwana wysoka domowa porażka ponownie z Hornets i z San Antonio, gdzie w pewnym momencie Denver przegrywało około 20 punktami. Dziś typuję zwycięstwo Miami i ich przełamanie, powinni wreszcie wygrać w Denver, bo szczerze nie pamiętam, kiedy ostatni raz tam zwyciężyli.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Mam wrażenie, ze cieżka noc do wytypowania :] W walce takich drużyn jak Boston- Chicago nie nastawiałbym się na granie z pełnym przekonaniem na jedną z drużyn, bowiem szanse jednak są po równo (to, że Boston radzi sobie bez rewelacji nie znaczy, że zapomnieli jak gra się w kosza, a może akurat dziś im się mecz ułoży). Co się tyczy Miami, niby powinni uniknąć L3, no ale właściwie to dlaczego? tylko dlatego, że to Miami? Tak to nie działa ???? w mojej opinii dzisiejsze mecze nie są najłatwiejsze do wytypowania ???? Niemniej, przypuszczam, że uda się coś znaleźć przyzwoitego, ale wymaga to chyba więcej czasu :] Pozdrawiam
Nie są po równo i samemu napisałeś dlaczego , równie dobrze można powiedzieć że np. Wizards mogą wygrać z Miami bo &quot;może im się ułożyć&quot; ???? , chyba nie oczekujesz że jakiś typ będzie miał 100% pewności , idąc twoim tokiem rozumowania zawsze &quot;może się ułożyć&quot; i granie czegokolwiek traci sens. Kurs 2 z kawałkiem na Byki to była promocja i nie dlatego że na pewno wejdzie , tylko dlatego że było to ogromne value (zresztą już dawno skorygowane do ok. 1.60) i ma duże szanse powodzenia , jeśli uważasz że szanse są po równo nie widze powodu żebyś nie zagrał na Boston , masz kurs 2.25 czyli sporo więcej niż &quot;po równo&quot; (50%-50% czyli 2.00 - 2.00) . Boston prezentuje się blado , jedyne mecze które wygrywają to spotkania z outsiderami ligi i tylko dzięki tym spotkaniom ich bilans nie wygląda fatalnie (tak jak mógłby wyglądać gdyby np. dwa razy nie oklepali Wizards). Co do Miami to powinni uniknąć L3 nie dlatego że to Miami , tylko dlatego że porażki w poprzednich meczach to efekt jedynie głupoty Heat gdzie doprowadzali do dogrywek mimo że wcześniej mieli duże przewagi , brakowało trochę szczęscia , ale ciągle jest to zdecydowanie jedna z najlepszych ekip ligi a Denver ostatnio nie prezentuje się jakoś specjalnie korzystnie (m.in. błazenada u siebie z NOH). Moim zdaniem dubel Miami+Chicago jest więcej niż bardzo prawdopodobny a zagrany w godzinach rannych gdzie kursy były dużo wyższe był naprawde świetną propozycją.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Boston Celtics - Chicago Bulls
Typ:
-Chicago -2@1,91 ✅✅✅
-Under 180@1,66
✅✅✅
Boston po oddaniu Perkinsa już w moich oczach zaprzepaścił swoje szanse na choćby zbliżenie się do walki o mistrzostwo, a że kontuzji nabawił się jeszcze pozyskany w tej wymianie Green, to Celtics zostali z bardzo kiepsko wyglądającym składem. O ile w defensywie Celtics wciąż stać na skuteczne ograniczanie ligowej czołówki, o tyle ofensywa wygląda dramatycznie słabo, a dziś kłopoty na atakowanej stronie parkietu powinny być tym bardziej widoczne na te doskonałej obrony Chicago.
Na dobrą sprawę jedyna nadzieje Bostonu w Rondo, który jednak po pierwsze ma wciąż za słaby rzut dalej od kosza jak i na linii osobistych by był w stanie w pojedynkę rozstrzygnąć losy meczu, po drugie ma najtrudniejszy match-up z Derrickiem Rosem, który przy całym szacunku dla Rajona, jest od niego po prostu lepszy, i to zarówno w wejściach pod kosz, jak i przede wszystkim rzutowo. Co prawda jego występ dziś nie jest pewny, jednak sądząc po tym co słyszymy ze sztabu Bulls, Rose raczej dziś wystąpi. Sądzę, że Allen z Garnettem są za bardzo pasywni już od pewnego czasu i jeśli normalnie rzucają po 12-15 oczek, to dziś mogą zakręcić się koło dychy, o ile Rivers nie przygotuje czegoś specjalnego dla Chicago. Do tego wg mnie lepsza ławka po stronie gości, na dystansie fachowiec w tym elemencie Korver, pod koszem bardzo solidny Asik. Kto wie czy nie zobaczymy też dziś z powrotem Hamiltona, co wzmocniłoby siłę ognia gości.
Warto też przyjrzeć się bilansowi Celtics. Już pomijając fakt, że jest on ujemny (4-5), to z kim wygrali w tym sezonie Celtics? Wizards x2, Pistons, Nets. Czyli 3 z 4 najgorszych obecnie ekip NBA. Do tego dwucyfrowe porażki z Pacers czy Hornets. Nie wygląda to różowo.
Oczywiście nie lekceważę Bostonu - wiadomo jak potrafią się spiąć na contenderów. Jednak wg mnie ich jedyną realną siłą w składzie jest Rondo, co razem z dobrą obroną pozwala myśleć o kolejnych wygranych. Analogicznie Bulls mają jednak zamiast Rondo bardziej kompletnego Rose&#39;a, a ich obrona także jest szczelniejsza. Wg mnie ewidentny Under i bardzo prawdopodobny win &quot;Byków&quot;, jak będzie przekonamy się za kilka godzin, transmisja na Canal + Sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom