>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
N 196

nicks

Użytkownik
ha
O tym, że absencje nie powinny mieć DECYDUJĄCEGO głosu, świadczy pięknie wczorajszy mecz Nuggets - NOH II ;)
albo ostatnio miami atlanta
albo rok temu miami toronto

gre trzeba czuć mieć ten mecz bo ja ostatnio czulem i bylem pewny dogów atlany z bykami jak i phenix z portland dlatego warto oglądać mecze i czuć gre jak pograją w innym starciu co mają dobrego co moze im pomóc
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Cleveland Cavaliers vs Utah Jazz
Total Points for Kyrie Irving?
Over 14 Points
kurs 1.935 - pinnacle ✅
Cavs w meczu z Utah nie stoją na straconej pozycji, ale nie zagram na win żadnej z tych ekip. Ciekawą opcją wydaje się typ na Irvinga i over 14 pts. Średnia z sezonu to 15 pts. Na wyjazdach - 5 meczy średnio 16.2 pts. Do tego średnia 16 pts w przypadku 1 Day Rest. Oczywiście jest to rookie, więc ze stabilnością może być różnie. Chłopak ma dopiero 19 lat, więc raczej o zmęczeniu nie ma mowy. A obrona Jazz może mieć z nim problem, Jamison będzie uwikłany w walkę pod koszem z Millsapem i Jeffersonem. Jako druga strzelba Cavs nie powinienin zawieść.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Bucks - San Antonio 2.25
Panbet
2/10

Do Bucks wraca Bogut.

PPG 14.3
RPG 10.00
APG 2.8

Luc Richard Mbah a Moute game-time call, a Udrih musi spytać doktóra.

Generalnie ostatnio była okazja zobaczyć co znaczy powrót gwiazdy w meczu Nets z Toronto. Dziś powinno być podobnie. Bogut to gwiazda Bucks, ale i czołowa postać zarówno w obronie jak i w ataku. Blaira i Duncana może solidnie ograniczyć, nie mówiąc o Splitterze.

DeJuan Blair (leg) will play in Tuesday&#39;s game against the Bucks.
Blair left Sunday&#39;s game against the Thunder early, but it was just a precaution. He&#39;s expected to start and play his usual 24-29 minutes tonight.
Tony Parker (leg) will start in Tuesday&#39;s game against the Bucks.
Parker merely bruised his leg Sunday. We&#39;d expect a full complement of minutes tonight. Parker is averaging a career-high 7.1 assists through nine games.
Obaj oczywiście dziś grają, ale jednak byli lekko spsuci co może się odbić na ich dyspozycji.

Wg mnie lekko można spróbować pograć na Koziołki.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Pierwszy raz sie zgodze z Olo,początkowo miałem grać na Sas ale jak zobaczyłem kto wraca + moja całkowita niechęć do SAS i nieufność do ich gry na wyjazdach Bucks to dzisiaj spory value.Zadziwiają SA jak narazie,póki jak allstar grał manu to jeszcze jakoś potrafiłem to przełknąc ale teraz te wysokie winy?to sie musi wkońcu skończyc...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lakers + Jazz + Chicago 2.608
Panbet
3/10

Taki tripelek z pewków. Phoenix nie ma czego szukać w meczu z Lalkami. Jedyna przewaga Suns to rozgrywający. A tak to nie oszukujmy się, Kobe zje kogokolwiek kogo na niego dadzą w Phx. Gortat z Gasolem i Bynumem na raz nie ma szans. Bardzo ciężko im będzie tutaj.
Jazzmani u siebie tanio skóry nie sprzedadzą, zwłaszcza z Cavs. Akurat tam gdzie siła Cavs czyli w osobie Varejao jest dobra odpowiedź w Utah - Jefferson, Millsap, Favors. Ciut gorzej z Jamisonem, ale może Hayward się nim zaopiekuje. Ciekawe starcie Harris vs Irving. Nie wiem kto je wygra, ale mecz powinni wygrać Jazzmani spokojnie.
Chicago z Minnesotą. I nie przekonuje mnie to, że dla Chicago to dzień po dniu mecz, a jutro kolejny. Minnesota nie szaleje lekko mówiąc. Wczoraj 10-punktowe plecki z Toronto. Jestem tylko ciekawy obrony Rubio na Rose&#39;ie. Nie żebym uważał, że go zatrzyma, ale ciekawy jestem na ile mu uprzykrzy życie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 13

jrq-

Użytkownik
Bucks - San Antonio 2.25
Panbet
2/10
Do Bucks wraca Bogut.
PPG 14.3
RPG 10.00
APG 2.8
Luc Richard Mbah a Moute game-time call, a Udrih musi spytać doktóra.
Generalnie ostatnio była okazja zobaczyć co znaczy powrót gwiazdy w meczu Nets z Toronto. Dziś powinno być podobnie. Bogut to gwiazda Bucks, ale i czołowa postać zarówno w obronie jak i w ataku. Blaira i Duncana może solidnie ograniczyć, nie mówiąc o Splitterze.


Obaj oczywiście dziś grają, ale jednak byli lekko spsuci co może się odbić na ich dyspozycji.
Wg mnie lekko można spróbować pograć na Koziołki.
Ostatnio miałem inne zdanie co do Nets, hmm, dziś też mam inne. Generalnie nie mówię, że ktoś ma monopol na prawdę, jednak Twoja logika jest nieco pokręcona, bo sugerujesz, że:
- wraca Bogut, po kontuzji i od razu będzie wzmocnieniem
- Parker i Blair zagrają i to wg Ciebie jest strata większa, niż zysk na powrocie Boguta, który nie grał długo
Hmmm, nie zagrałem na SAS JESZCZE, ciągle się waham, ale na Bucks nie postawie nigdy w życiu, bo to ekipa frajerów (Sacramento). Kiedyś muszą się przełamać (mają passę kilku porażek z rzędu), podobnie jak SAS, którzy grają czwarty wyjazd i nie wygrali jeszcze. Kto się przełamie? Hmm SAS wreszcie nie grają wyjazdu b2b co powinno być dzisiaj widać. Jak dla mnie szanse 40:60 SAS.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
O tym, że absencje nie powinny mieć DECYDUJĄCEGO głosu, świadczy pięknie wczorajszy mecz Nuggets - NOH II ;)
Ja nie wiem po co po meczu pisać takie mądrości, kazdy mecz jest inny i tyle, nie ma jakiegoś klucza. We wczesniejszych meczach Hornets bardzo było widać brak Gordona, Arizy i innych, wczoraj Denver po prostu miało słaby dzien co w NBA kazdej ekipie sie zdarza. Nie znaczy to jednak, ze taki Vazquez jest na poziomie albo lepszy od Erica Gordona. Pod spodem następny pare dni po meczu pisze, ze miał czuja na dogów.

Na dzis chyba zagram Rakiety bo to jest lepsza ekipa od Bobków tyle, ze miała strasznie cięzki terminarz do tej pory, Orlando, SA, Memphis, Atlanta, LAL, LAC i dwa razy OKC z czego az 5 meczów na wyjezdzie. Czysto koszykarskie umiejetnosci zdecydowanie po stronie Rakiet, obawiam się jedynie ich lekkiej biernosci i miękkości pod tablicami, którą Bobki mogą wykorzystać i ich trochę przycisnąć. Rockets brakuje prawdziwego centra, który dałby im te 10 zbiórek na mecz. Wraca Lowry ale game time decision jest Martin. Wydaje mi się, ze Rockets po tym trudnym początku są trochę niedoceniani przez buki, gdyby mieli łatwiejszych rywali i tym samym lepszy bilans handi ujemny na nich byłby w tym meczu nawet o parę pkt większy.

Rockets -2,5 1.88 Pinnacle✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Bogut nie powinien zagrać jakoś fenomenalnie,bo nie grał w kosza od tygodnia.W ogóle powinien być w słabej dyspozycji.SAS powinni to wygrać,bo jednak podstawowi gracze grają równiej
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ostatnio miałem inne zdanie co do Nets, hmm, dziś też mam inne. Generalnie nie mówię, że ktoś ma monopol na prawdę, jednak Twoja logika jest nieco pokręcona, bo sugerujesz, że:
- wraca Bogut, po kontuzji i od razu będzie wzmocnieniem
- Parker i Blair zagrają i to wg Ciebie jest strata większa, niż zysk na powrocie Boguta, który nie grał długo

Hmmm, nie zagrałem na SAS JESZCZE, ciągle się waham, ale na Bucks nie postawie nigdy w życiu, bo to ekipa frajerów (Sacramento). Kiedyś muszą się przełamać (mają passę kilku porażek z rzędu), podobnie jak SAS, którzy grają czwarty wyjazd i nie wygrali jeszcze. Kto się przełamie? Hmm SAS wreszcie nie grają wyjazdu b2b co powinno być dzisiaj widać. Jak dla mnie szanse 40:60 SAS.

Bogut nie wraca po kontuzji, a po wycieczce do Australii.

Stratą jest to, że Parker i Blair popsuci byli, nie wiem jak Ty sobie wywnioskowałeś to co pokreśliłem.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
Typ:
-Oklahoma -2,5@1,90
✅✅✅
Brak Randolpha będzie tu wg mnie decydujący. Pamiętamy jak Z-Bo odrodził się w poprzednich playoffs, gdzie był na ustach wszystkich i zadziwiał swoją formą, a liderowani przez niego Grizzlies najpierw niespodziewanie odprawili Spurs, a następnie w emocjonującej serii ulegli właśnie Thunder 3-4. Wydaje mi się, że dla Grizzlies był to wtedy szczyt ich umiejętności i formy, a bez kolejnego puzzla w tej układance nie osiągną więcej (nawet pomimo faktu że kontuzjowany był wtedy Gay).
Oklahoma natomiast powinna dojrzewać jak dobre wino, a tym brakującym &quot;klockiem&quot; (i to dosłownie ????) może być Kendrick Perkins, który pod koszem powinien dziś być bardzo niewygodnym rywalem dla młodszego z braci Gasol, Marca. Center Grizzlies nie ma ostatnio najlepszych dni, a przeciwko innemu postawnemu środkowemu, Bynumowi, zaliczył wręcz tragiczny występ, pudłując wszystkie 9 rzutów z gry. Do Perka dodajmy Serge&#39;a Ibakę, tak więc misiek po stronie gospodarzy przeciwko dwóm pakerom po stronie gości.
Russel Westbrook miał jeszcze niedawno fatalny okres, jednak powiedzmy sobie szczerze, że czas może tylko pozytywnie wpłynąć na jego gorącą głowę, a kiepski początek podziałał chyba motywująco na Russela, który wraca do formy, 21/45 z gry co dało mu 53 punkty w 3 ostatnich meczach, przy czym w 2 z nich grał tylko 25 minut. Durant jak zawsze trzyma poziom i ewentualny strzelecki pojedynek z Gayem powinien paść jego łupem. Ostatnia stosunkowo gładka wygrana nad Spurs na pewno świadczy jak najlepiej o podopiecznych Brooksa, którzy co prawda wygrali u siebie, jednak na wyjazdach są jak dotąd 3-1 wliczając w to wizytę właśnie w Memphis.
Warto też dodać, że Grizzlies mają w tym sezonie duże kłopoty w ofensywie, i brak Randolpha jeszcze bardziej je pogłębił. W 3 ostatnich meczach Grizzlies nie przekroczyli granicy 90 punktów, do tego nie mogą wstrzelić się na dystansie, gdzie trafiają zaledwie co piąty rzut, co plasuje ich oczywiście na ostatnim miejscu w lidze w tej kategorii, a także na 23 jeśli chodzi o liczbę zdobywanych oczek. W tym sezonie już raz Thunder wywieźli z hali Fedex Forum wygraną 3 punktami, i liczę że dziś co najmniej powtórzą ten wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
alanex 432

alanex

Użytkownik
Andray Blatche 12.1ppg, 7,1rpg (Wizards) i Marcus Thornton 18.7ppg, 4.1rpg (Kings) nie zagrają dzisiaj
http://www.rotoworld.com/player/nba/1193/andray-blatche
http://www.rotoworld.com/player/nba/1630/marcus-thornton
Kevin Martin który był game time decision zagra
http://www.rotoworld.com/player/nba/1066/kevin-martin
edit:
zamieszania z Blatchem ciąg dalszy
Andray Blatche (shoulder) is a game-time decision on Tuesday, but will come off the bench if he plays.
Previous reports had Blatche being out due to shoulder troubles, but now it sounds like he&#39;s going to try and give it a go. Regardless, Trevor Booker will start at power forward for the Wizards
http://www.rotoworld.com/player/nba/1193/andray-blatche
Rodney Stuckey (Pistons) dalej out
http://www.rotoworld.com/player/nba/1375/rodney-stuckey
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
looker29 0

looker29

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Chicago Bulls
under 185,5 pkt kurs: 1.90
bet365

Myślę że typ wart uwagi, szczególnie mając na uwadze fakt, że spotykaja sie dwie bardzo dobrze broniące teamy. Bulls wiadomo - najlepszy defence (86.6pkt/mecz), nie licząc wpadki z Atlantą, w związku z którą w statsach prześcignęli ich sixers.. Minnesota równiez traci średnio tylko 93.3 pkt.
Byki ostatnio grają na nienajlepszym procencie skuteczności. Rose nie rzuca już po &gt;30 pkt w meczu jak to było w ostatnim sezonie.. W każdym własciwie spotkaniu ktoś z piątki zalicza słabszy występ - ostatnio Deng 4pkt, wcześniej Rose czy Boozer. mając w perspektywie kilka kolejnych meczy w krótkich odstępach czasu nie spodziewałbym się jakichś wielkich zdobyczy punktowych..
Mecz zapewne zakonczy się wygraną Chicago ale raczej w okolicach 5-7 pkt przewagi. Liczę że dobiją do ok. 90-93 pkt, co wystarczy na spokojny under.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Troche zazenowany jestem dzisiejszą postawą szczegolnie w obronie Millwaukee gdzie ten diffense ktory tak dobrze funkcjonowal szczegolni u siebie gdzie druzyna gosci nie potrafila wyjsc z 90pkt.Sas skutecznosc na poziomie 60% no miazga nic dodac nic ujac.
Koncowka w meczu w Memphis bardzo ciekawe ale Gay jak dobre gral to spartoczył tą ostatnią akcje kompletnie a szkoda bo czasami gram dogrywki 2/3 a udalo mi sie wczoraj trafic GSW .Dzis kilka ciekawych spotkan i widze jedno value poniej kilka slow skrobne na temat tego spotkania.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
SAS gdyby nie strata Parkera spokojnie mogłoby wygrać to spotkanie.Nie spodziewałem się takiego powrotu Boguta :/ Fakt,że większość rzutów oddawał spod kosza.
I akurat w dzisiejszym spotkaniu musiał najlepszy mecz w sezonie zagrać Jackson,w kazdym meczu jaki widziałem Bucks koślawił a nagle dzisiaj trafiał wszystko.Ale nie wierzę aby w którymkolwiek meczu zrobił coś podobnego.

Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem Miami przegrało? Mimo,że grała big3 a w GSW nie grał Curry i jego zastepca rzucił bodajże 2pkt?
Jak to możliwe żeby największy kandydat do mistrzostwa oddawał 12pkt w 4 kwarcie.I to nie z żadnym faworytem tylko z Golden State
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Ale to była CZWARTA kwarta..if you know what i mean :&gt;
trener na plus dla gospodarzy+ Monta Ellis i efekt murowany :&gt;
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Miami podrażnione,nie ma narazie kursów na mecz z Clippers ale jak tylko sie pojawia to odrazu połykam Heat.Clippers są poprostu beznadziejni.Wczoraj będąc całkowicie za Blazers liczyłem że Clippers sie postawią... gdyby nie przebudzenie Griffina w 2 połowie i gra Mo to wynik wyglądałby o wiele gorzej.CP3? bez komentarza...on nie chce grać dla Clippers albo mu sie poprostu zle gra w tym teamie.Był wczoraj cieniem dla otyłego Feltona co jest wręcz kpiną.Miami dzisiaj ich pożre samymi kontratakami a Jordan wpadnie z foul trouble juz w pierwszej połowie.Zdecydowanie Miami Heat
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kevin Martin over 15,5 pkt @1,85 Betsson✅✅18

Martin to opcja nr &quot;1&quot; w ofensywie Rakiet.Wczoraj w Charlotte tylko 5/19 z gry i jakoś ukulał 17 pkt.W pierwszej potyczce z SA rzucił 25 pkt w zaledwie 24 minuty(Rockets prowadzili wysoko więc siedział na ławie).Dziś zapewne zagra dłużej.Skuteczność z ostatniego meczu powinien poprawić,bo to dobry strzelec z półdystansu i dynamicznie penetrujący zawodnik.W nocy Jackson rzucił 34 pkt przeciwko SAS,Delfino 18pkt.Wiem,że Spurs u siebie inna drużyna niż na wyjazdach,ale kto jak nie Martin ma dziś ciągnąć wynik dla Houston?!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom