>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Z tym że Portland jest jedną z najmocniejszych ekip w NBA bym się kłócił, moim zdaniem na pewno nie są na poziomie takich zespołów jak Heat, Bulls czy OKC. Clippers to dla mnie porównywalna ekipa, na pewno mniej zgrana ale z większym potencjałem.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Wystrzegałbym się grania przeciwko Wizards. 0-8 to już bardzo dużo. Powoli czas na przełamanie. Dziś grają u siebie, Toronto nie jest drużyną z najwyższej półki. Może zdarzyć się niespodzianka. Naturalnie nie wieszczę wygranej Wizards - po prostu wychodzę z założenia, że każda seria musi mieć swój koniec. No chyba, że Washington się uprze, żeby robić za Cavs z zeszłego sezonu ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Z tym że Portland jest jedną z najmocniejszych ekip w NBA bym się kłócił, moim zdaniem na pewno nie są na poziomie takich zespołów jak Heat, Bulls czy OKC. Clippers to dla mnie porównywalna ekipa, na pewno mniej zgrana ale z większym potencjałem.
Jedną z trzech może nie , ale jedną z pięciu na pewno . Clippers nie jest porównywalną ekipą a już na pewno nie jak Portland gra u siebie , wygrana na wyjeździe z Oklahomą czy pewny win z LAL na własnym parkiecie tylko potwierdzają jak mocni są Aldridge i spółka.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
To był normalny w realiach NBA a szczególnie tego sezonu słabszy dzień, grali b2b po meczu z Lakers w którym grali bardzo agresywnie i dyktowali szybkie tempo w ataku. Phoenix ostatnio grają zaskakująco bardzo dobrze zresztą. Tak samo mozna pisac, ze Clippers dostali 25 punktami z SA. Jakoś nie widzę zwycięstwa Clippers w Portland, Portland ich przycisną i się pogubią.✅✅

Na poziomie Oklahomy Portland spokojnie jest, w większosci power rankingów m.in. na nba.com czy covers.com jest obecnie przed Oklahomą. Aldridge i Gerald Wallace są jednymi z najbardziej niedocenianych zawodników w NBA (nie przez ekspertów ale przez &quot;niedzielnych&quot; kibiców, którzy tylko na głosowanie na mecz gwiazd się spinają).
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
USA: NBA
Golden State Warriors (+6) - Miami Heat
11.01.2012 04:30
Typ: 2
Kurs: 1,91
BUK Bwin
Dzisiejsza analiza będzie raczej krótka, ponieważ drużynę Miami charakteryzowałem już wielokrotnie i tylko ona jak dotąd, ani razu mnie nie zawiodła i tylko w typach z jej udziałem mam 100% skuteczność. Dziś moi faworyci sprawdzą się z Golden State Warriors, które spisuje się przeciętnie i jak dotąd wygrało tylko 2 spotkania z 8 w tym sezonie, formą dzisiejsi gospodarze na pewno także nie błyszczą przegrywając 5 ostatnich meczy. To wszystko sprawia iż fantastyczne w tym sezonie Miami które wygrało 8 z 9 spotkań, powinno wygrać i to kilkoma, jeśli nie kilkunastoma punktami, pod znakiem zapytania stoi występ Wadea, lecz po kontuzji w ostatnim meczu wrócił już LeBron który spisał się bardzo dobrze zdobywając 32 punkty. Podsumowując moją krótką analize chce zaznaczyć że Miami Heat nie przegrało jeszcze na wyjeździe w tym sezonie, więc nie widzę innego scenariusza niż wygrana Miami.
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Panowie wiadomo coś na temat gry Wade&#39;a i Chalmers&#39;a oraz graczy z Milwaukee? Zna ktoś może aktualniejsze dane niż te z Rotoworld? 1,65 na Spursów mnie osobiście kusi...
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Portland to świetna drużyna, która dodatkowo ma za sobą atut niesamowitej publicznosci. Tam naprawdę jest głośno i gorąco...

A co do dzisiejszej nocki , to grania a grania :)

Charlotte ( +5 ) - Houston 1 za 1,61 BET 365 ⛔

Wszystko wskazuje na to, że Lowry nie zagra. To będzie duża strata dla Rakiet tym bardziej, że na wyjazdach to z nimi kiepściutko ( 0 - 5 ). Bobki wczoraj postawiły się Nowojorczykom, pewnie będą lekko podmęczeni ale rywal w ich zasięgu. W zeszłym sezonie 99-89 dla Charlotte, a drużyny aż tak bardzo się nie zmieniły. To będzie zacięty mecz, ale ja przewiduję zwycięstwo Charlotte, niemniej jednak lekko się zabezpieczam.

Utah ( -3 ) - Cleveland 1 za 1,57 w BET 365 ✅

Kawaleria ostatnio położyła mi piękny kupon w Portland gdzie liczyłem, ze polegną mniej niż 14 a dostali solidnie w łeb. Dziś muszą to odrobić. Utah gra słabo ale wygrywa... Może to kwestia rywali może szczęścia ale się to jakoś kręci. Goście himeryczni, lepsi niż w zeszłym sezonie ale w Utah nie dadzą rady. Nie widzę rywala dla Jeffersonna i serial 4 - 0 powinien mieć kontynuację. Nie bez znaczenia, że goście już zmęczeni podróżą ( 4 wyjazd w ciągu 6 dni ).
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Milwaukee Bucks-San Antonio Spurs +4,5 1,65

San ANtonio u siebie i na wyjezdzie to zupelnie dwie rozne ekipy. Na wyjezdzie jak na razi ew tym sezonie słabo, chociaz grali mniej tych spotkan niz u siebie. Jednak z Bucks zagrają prawdopodobnie bez Parkera oraz Blaira no i wiadomo, Manu wyłączony z gry na jakis czas. Blair pod koszem to walka i swiezosc, bez niego zostaje TD, ktory jest oszzczedzany oraz nie ogarnięty Splitter. Na obwodzie tez bedą młodsi a to wiadomo jest chimeryczność. Z kolei w Bucks powinien w końcu zagrać Bogut, SAS będa m iec z tym problem. Spodziewam sie wiec wyrównanego meczu nawet ze wskazaniem na BUcks biorąc pod uwage powyzsze argumenty. +4,5 dla wiekszej pewnosci.

Ponadto mysle, ze granie underu w meczu Volves-Bulls jest niezłe.Byc mzoe warto tez sprobwoac na Blazers,Heat oraz Thunder
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Greg Monroe(Detroit) over 15 pkt @1,85 Betsson⛔⛔9 pkt,tylko 6 rzutów oddał,a normalnie oddaje 12-15

Dziś ode mnie kolejny bet z młodym środkowym w roli głównej.Wczoraj Hibbert niezły mecz zagrał,ale mój under raczej na luzie wszedł;) Dla Monroe ten sezon jest drugim w NBA(ma 21 lat dopiero).Jego średnie z 9 meczów to: 15,4 pts i 8,7 rpg. Dla Detoit jest on kluczowym graczem zwłaszcza pod nieobecność Stuckey&#39;a i Villanoeva. Minionej nocy rzucił 14 pkt w Chicago,gdzie pod koszem walczył z Boozerem i Noah.Z Knicks rzucił 15 pkt,a walczył z Chandlerem i Amare.Wreszcie w Philadelphii rzucił 22 pkt mając za rywali Hawes&#39;a i Branda. Dziś z Dallas będzie miał łatwiej według mnie,bo ani Hayewood ani jego zmiennik Mahinmi raczej nie dorównują w obronie wymienionym wcześniej rywalom. Trener Detroit liczy na powrót kontuzjowanych graczy,bo sezon jest krótszy i liczy się każda wygrana. Nie odważę się zagrać na win Pistons,ale ten over Monroe jest dla mnie bardzo możliwy dzisiejszej nocy
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Milwaukee Bucks-San Antonio Spurs +4,5 1,65
San ANtonio u siebie i na wyjezdzie to zupelnie dwie rozne ekipy. Na wyjezdzie jak na razi ew tym sezonie słabo, chociaz grali mniej tych spotkan niz u siebie. Jednak z Bucks zagrają prawdopodobnie bez Parkera oraz Blaira no i wiadomo, Manu wyłączony z gry na jakis czas. Blair pod koszem to walka i swiezosc, bez niego zostaje TD, ktory jest oszzczedzany oraz nie ogarnięty Splitter. Na obwodzie tez bedą młodsi a to wiadomo jest chimeryczność. Z kolei w Bucks powinien w końcu zagrać Bogut, SAS będa m iec z tym problem. Spodziewam sie wiec wyrównanego meczu nawet ze wskazaniem na BUcks biorąc pod uwage powyzsze argumenty. +4,5 dla wiekszej pewnosci.
Ponadto mysle, ze granie underu w meczu Volves-Bulls jest niezłe.Byc mzoe warto tez sprobwoac na Blazers,Heat oraz Thunder
ja tu widzę jednak wygraną Spurs, to mocny team, a porażki wyjazdowe, które przytoczyłeś to były zazwyczaj b2b, w takich meczach SAS wypadają kiepsko, ja tu widzę pierwszą wygraną, przełamanie wyjazdowe, słabszego rywala, będącego w gorszej formie ciężko sobie wybrać
do tego handicapy na Portland, Miami + win Lakers
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Spurs jak na razie 3mecze na wyjezdzie i 3 zdecydowane porazki, jedna z nich nie b2b. W ich grze widac zdecydowana roznice miedyz gra w AT&amp;T a na wyjazdach. Podobna chociaz mniej widoczna tendencja była w zeszlym sezonie
 
P 3K

pistol1986

Użytkownik
Jak oceniacie szanse Phoenix w LA? Granie handicap&#39;u +7,5 dla teamu Marcina jest warte?
Na pierwszy rzut oka warto zagrać na Portland i Utah.Do tego ciekawie wygląda typ na Bobcats +3.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Ja nie widzę Suns w Staples Center, dostaną na pewno, a ile to ciężko powiedzieć.
Jak Parker zagra to uderzę Spurs, generalnie to jakby było pewne info to dajcie znać odnośnie Tony&#39;ego :p
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
under 198,5 Sixers z Kings. @1,91
Sixers powinni raczej łatwo wygrać i oszczędzić się przed jutrzejszym meczem z Knicks.
Trochę matematyki:
Średnia punktów na mecz:
Sixers 100 (home 96)
Kings 94 (w tym away 86)
Kings w meczach na wyjeździe przyjmują średnio 108pkt, Sixers w domu 78pkt.
Nie widzę żadnej szansy na to, żeby w tym meczu oba zespoły rzuciły 200pkt...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Wcale nie musi byc tak latwo szóstkom wygrac mecz a wg mnie bardzo wygrowany jest kurs na Sacramento ,kiedys muszą obinzyc loty ale czy dzis?zobaczymy...
Bardzo ciekawi mnie czy dzis wystąpią Rodney Stuckey i Charlie Villanueva bo mają Questionable ma ktos moze jakies info godniejsze?bo widze male value po stronie Pistons...
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Mnie ciekawi ta linia na mecz Wizards - Toronto. Gospodarze są w dołku, końcówka sezonu fatalna. Toronto może nie jest bardzo dobre, ale jak wyżej wspomniano nie widzę wygranej Wizards. Linia +3,5 za kurs 1,8 chyba trochę przesadzona. Czysta wygrana na Toronto 2,27. Co powiecie o tym meczu? Jakieś braki w składach?
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Wczoraj mi Humphries pokpił sprawę mimo,że Nets wystawiło 3 obrońców i tylko 2 podkoszowych w tym obecnie najgorszego startującego centra w NBA,ale mam nadzieję,że dzisiaj pójdzie lepiej.

Bogut poniżej 10 zbiórek
1,85
Betsson
Wątpię abo po tak długiej przerwie Andrew wyszedł w s5 i grał powyżej 30 minut.Szkoda,że nie ma w betsson udnerka punktowego bo na pewno rzuci mało.
SAS ma dobrych zawodników podkoszowych i nie powinni oddawać zbiórek ofensywnych,a Blair dobrze sobie radzi w tym sezonie i może &quot;ukradnie&quot; Kilka zbiórek Boguta
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Ciekawy kurs na Bobkow przeciwko Houston.Wiem ze wczoraj grali w NYC a Houston przyjezdza na swiezosci i byc moze juz z Lowry&#39;em, Bobkom srednio idzie na domowym parkiecie 2-2 nie powala ale wygrana z Bucks, minimalna porazka z Miami i po dogrywce z Atlanta wstydu nie przynosi.Houston dotychczas nie wygralo meczu na wyjezdzie, czy nastapi to dzisiaj?Mysle ze nie. Ktos z underdogow musi dzis wygrac na domowym parkiecie.
Bobcats (-1,5)
2,50
Bet365
Grizzlies (-1,5)
2.50
Bet365
 
N 196

nicks

Użytkownik
i chce pograć mecz wash-toronto
i licze tu na lewizne toronto i b2b

gracie wash?
Sanantonio po ostatniej wtopie powinno w cuglach wygrać tylko te absencje?oby blair pograł on mi wystarczy
no i widze phenix +7.5 licze na dystans phenix bo mephis ma slabych podkoszowych a phenix to kupa średniaków na kaźdej pozycji tylko aby dystans siedział
bo granie la po 1.3 to glupota
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom