>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik
Wizards @ 2.15 Pinnacle

Jak dla mnie to najciekawsza propozycja dzisiejszej nocy, a właściwie wieczora. Wizards rozpoczęli sezon od siedmiu kolejnych porażek, seria nie może trwać wiecznie i dziś wydaje się idealny moment na jej przerwanie. Minnesota też nie zaczęła sezonu rewelacyjnie, mimo że aż 6 na 7 spotkań grali we własnej hali. Wygrali dwa mecze, warto zaznaczyć że oba z potentatami - Dallas Mavericks i San Antonio Spurs, natomiast z teoretycznie słabszymi ekipami, które nie liczą się w walce o mistrzostwo pokazywali wszystkie swoje słabe strony (domowe porażki z Memhpis i Cavs, znwou z Miami potrafili prowadzić bardzo wyrównaną grę by przegrać 2 punktami). Na wyjeździe tylko jedno spotkanie i tam nieznaczna porażka z Bucks. Teoretycznie dziś wcale tak samo być nie musi, ale moim zdaniem ewidentnie widać, że drużyny pokroju Wizards (czyli teoretycznie najsłabsze) powinny sprawiać duże problemy Timberwolves. Spodziewam się dużej walki, gospodarze powinni być zaangażowani w 120%, przed swoją publicznością po raz 4 w sezonie, w poprzednich meczach porażki kolejno 3, 6 i 8 punktami, ale z drużynami znacznie mocniejszymi niż dzisiejsi rywale (kolejno: NYK, Celtics i Nets tu trochę ich moc jest naciągana). W drużynie gości zabraknie Beasley&#39;a, ostatnie 7 spotkań obu ekip w stolicy to 7 kolejnych zwycięstw gospodarzy, na ogół dosyć pewnych, ostatnią porażkę ponieśli w 2003 roku. To niby tylko statystyki, ale warto na to zwrócić uwagę, bo widać, że drużynie T&#39;wolves nie gra się łatwo w Verizon Center.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja jednak myślę,że Wolves to spotkanie wygrają.Wpadka z Cleveland powinna ich dodatkowo zmobilizować.Waszyngton w grze był tylko w spotkaniu z NY a wiadomo jak bronią Knicks.
Dużą przewagę widzę na ławce trenerskiej.Saunders mimo,że dysponuje kilkoma ciekawymi zawodnikami to nie umie tego wykorzystać.
Natomiast Adelman wykonuje bardzo solidną robotę bo zwycięstwa z Mavs czy Spurs to nie przypadki.
Beasley nie zagra,ale to nie jest wielkie osłabienie bo ostatnio i tak grał słabo a na ławce jest Randolph i Williams.Co ważne Rezerwowi gości też grają dobrze i wnoszą dużo świeżości do gry,czego nie można powiedzieć o rezerwach Wizards.
Oczywiście kiedyś Waszyngton musi wygrać,ale nie powinno stać się to dzisiaj.
Typ:Minnesota 1,75 bwin✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie rozumiem zachwytu nad Minnesota. Wizards ich rozwala. Poza Love nie ma tam nikogo ciekawego, ostatni mecz z CAVS pokazal gdzie jest miejsce Lesnych Wilkow. Jeszcze oslabienia dodatkowo powoduja, ze typ staje sie coraz bardziej sensowny i realny. Wizards nie sa najslabsza druzyna ligi a bilans 0-7 nie pokazuje faktycznego stanu i jakosci ich gry. Dzis bedzie wreszcie przelamanie druzyny z Washingtonu. Sam Love to za malo na wygrywania a koledzy niewiele pomagaja.

WASH 2.25 bet365 7/10
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nie ma nikogo ciekawego?Widziałaś w ogóle jakiś mecz wików?
Rubio gra bardzo dobrze z ławki i w kazdym meczu wnosi dużo dobrego,oraz nie wiem jak to możliwe trafia 52% z gry.Ile lat śledzę kosza nie pamiętam żeby Rubio grał na takim procencie,już nie mówiąc o 50% za 3.
Oczywiście jest też Derrick Williams wybrany z nr 2 w drafcie.I dzisiaj ma bardzo dużą szansę granie dużych minut,bo bez Beasleya odpada mu jeden konkurent z pozycji.
Williams jest efektywnym zawodnikiem i warto śledzić jego poczynania.
Reszta zespołu to całkiem solidni role players,chociaż Wes Johnson gra dużo poniżej moich oczekiwań.

Waszyngton jest najgorszym zespołem ligi.Nie mówię personalnie,bo jest tam kilku dobrych zawodników zwłaszcza Wall i Young.Ale oni kompletnie nic nie grają i powinni zwolnić tego Saundersa bo od kilku lat każdy zespół jaki prowadzi gra słabo
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Nie rozumiem zachwytu nad Minnesota. Wizards ich rozwala. Poza Love nie ma tam nikogo ciekawego, ostatni mecz z CAVS pokazal gdzie jest miejsce Lesnych Wilkow. Jeszcze oslabienia dodatkowo powoduja, ze typ staje sie coraz bardziej sensowny i realny. Wizards nie sa najslabsza druzyna ligi a bilans 0-7 nie pokazuje faktycznego stanu i jakosci ich gry. Dzis bedzie wreszcie przelamanie druzyny z Washingtonu. Sam Love to za malo na wygrywania a koledzy niewiele pomagaja.

WASH 2.25 bet365 7/10
Poza Kevinem Love nic ciekawego? Czterech zawodników jest ze średnią punktową powyżej 10, do tego dochodzi tak jak pisał kolega wyżej Rubio, Williams, Milicic.
 
W 16

waldekwojtala

Użytkownik
Nie rozumiem zachwytu nad Minnesota. Wizards ich rozwala. Poza Love nie ma tam nikogo ciekawego, ostatni mecz z CAVS pokazal gdzie jest miejsce Lesnych Wilkow. Jeszcze oslabienia dodatkowo powoduja, ze typ staje sie coraz bardziej sensowny i realny. Wizards nie sa najslabsza druzyna ligi a bilans 0-7 nie pokazuje faktycznego stanu i jakosci ich gry. Dzis bedzie wreszcie przelamanie druzyny z Washingtonu. Sam Love to za malo na wygrywania a koledzy niewiele pomagaja.

WASH 2.25 bet365 7/10

Wiem ze zaczyna się 2 kwarta i stan 28:19 dla Minnesoty(to nie znaczy że wygrają), ale tutaj grałby właśnie raczej na Minnesotę, fajnie gra Rubio, jest Love który rządzi na tablicach i zdobywa dużo punktów, jest Barea, którzy moze zawsze dorzucić swoje 5 groszy, i kilku innych ciekawych zawodników,

Natomiast w Wizards Wall nie gra tak jak oczekiwano - nic wielkiego nie pokazuje, McGee to typowa pokraka, niezły shooter ale słaby fizycznie i psychicznie Young, przepłacony dziadek Lewis, który chyba i tak nie gra z racji kontuzji, to kim mają wygrać? Raczej skłaniałbym sie tu ku Minnesocie ????
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
mam takie pytanie zauwazylem na innym forum u goscia ze gra na j.thompson on jest chyba z sacramento kings under 19 po kursie 1,85 i kazdy sie tym jara wiecie moze na jakim buku moge to znalezc bo wszystkie przelecialem i sie wkur... tylko
 
zikos 19,6K

zikos

Użytkownik
mam takie pytanie zauwazylem na innym forum u goscia ze gra na j.thompson on jest chyba z sacramento kings under 19 po kursie 1,85 i kazdy sie tym jara wiecie moze na jakim buku moge to znalezc bo wszystkie przelecialem i sie wkur... tylko
cos slabo szukasz chlopie albo ci sie nie chce albo pierwszy raz na sile chcesz postawic nba:betsson,pinnacle .Thornton ostatnio kapitalne zawody ale tez mial dobrą skutecznosc.W tamtym sezonie mniej zdobywal punktow przeciwko Orlando bo mniej gral ale jak dzis bedzie wiecej rzucal to moze przekroczyc tą linie jak chce to graj twoj wybor .Wiadomo jak masowki sie konczą .Wynik wg mnie bedzie oscylowal w graniacach remisu a jak bedzie dogrywka i pocisnie w ot cos jeszcze to co wtedy??
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
masówki nie masówki ???? czasem wchodzą czasem nie;) tak odbiegając od tematu NBA. Jedyna różnica, ze takie niby &quot;masówki -- pewniaki&quot; bardziej bolą jak się przegra;)
Leśne Wilki bardzo ładnie, a chciałem dołożyć jeszcze za większą kwotę, bo zagrałem handi - 2,5 ale niestety imprezka u rodziny się przedłużyła ????
Portland u siebie całkiem dobrze sobie radzi, a pewnie będą chcieli zatrzeć złe wrażenie po Phoenix, ale tak asekuracyjnie
Portland do połowy i na koniec kurs coś około 1.4. Jakoś mnie to bardziej przekonuje niż handi minus 10 może się uda;)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Tak jak można było przypuszczać, mecz stołecznych z wilkami porywający nie był.... Publiczność buczała na gospodarzy, a goście bez większego zaangażowania wygrali ponad + 20....Jeżeli ktoś jeszcze myśli, ze Minnesotta to tylko Love, to polecam pooglądać jak oni grają .Rubio 14 asyst, Williams dostał kilka minut więcej i od razu kilkanaście oczek to samo Wes Johnson. Nawet Ridnour tak raz zakręcił Walle&#39;m , ze jeszcze chyba gwiazdę Kentucky wykręcają z parkietu...Granie na Washington w najbliższych dniach to strzał w kolano... pewnie kiedyś wygrają, ale póki co w zależności od linii ( tak jak dziś ) należy pobierać undery ( przy kimkolwiek kto ma trochę pojęcia o obronie) i handi na rywali

Jutro Wilki grają z Toronto, kursy powinny być z lekkim wskazaniem na Minnesotę i myślę , że można pobierać - są w gazie, dzisiaj na ćwierć gwizdka pojechali ze słabeuszami, jutro tak łatwo pewnie nie będzie, ale mecz spokojnie do wygrania.
 
slander 10

slander

Użytkownik
Phoenix Suns - Milwaukee Bucks Phoenix Suns -13.5✅

Suns się rozkręcają i we własnej hali są groźni dla wielu drużyn NBA. Ostatnio rozgromili zmęczonych Blazers, ale mimo wszystko Blazers. Mecz został ustawiony na samym początku, gdy Suns pokazali stare dobre szybkie tempo. Portland też grają szybko w tym sezonie, ale nie dali rady przede wszystkim Nashowi. W zasadzie wszyscy zawodnicy poprawili swoją skuteczność w ataku, co pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość.
Milwaukee z kolei to zespół trochę w rozsypce. Nie mogą się pozbierać i nie wygrali do tej pory żadnego meczu na wyjeździe. Do tego dziś po raz kolejny będą musieli radzić sobie bez Dunleavego i Boguta. Zwłaszcza brak Andrew jest sporym osłabieniem i daje duże pole do popisu Gortatowi i Nashowi, który powinien często penetrować pole 3 sekund i dezorganizować obronę Bucks.
Bucks grają 2 mecz z rzędu, a w tym sezonie zmęczenie ma szczególne znaczenie i myślę, że może być podobny mecz jak z Portland.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Steve Nash over 8,5 asysty vs Milwaukee 1,85 Betsson ✅
Marcin Gortat over 12 punktów vs Milwaukee 1,85 Betsson ✅

Niska ta linia przeciwko rywalowi, który pod koszem nie ma ognia... Steve jak wiadomo lubi pick and rolla z Marcinem i to powinno dać dzisiaj 4-5 asyst. Reszta się sama zrobi... Phoenix na fali wznoszącej, dziś pewnie też wygrają. Steve w ostatnich 3 meczach linie łamał pomimo niewielu minut na parkiecie. Nieco ryzykownie bo szybko może tu dziś być + 20 i ławka dla weterana, ale mimo wszystko spróbuję.
Dokładam też punkty Marcina. Ostatnio 12 oczek z Portland, a tam pod koszem zdecydowanie trudniej, 22 z Dallas , to wszystko daje przekonanie że MG łapie rytm podobnie jak jego koledzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Rzeczywiście oba overki powinny wejść bardzo pewnie.
Gortat powinien w każdym spotkaniu rzucać około 16 punktów.
Chociaż spotkanie zapowiada się underowo,to jednak Gortat jest jednym z liderów słońc w ataku i stać go żeby rzucić te 12 już w pierwszej połowie,zwłaszcza że Gooden/Sanders to nie to samo co Aldridge/Camby
Chyba muszę wpłacić pieniądze na tego Betssona bo za dużo ciekawych typów na zawodników mi ucieka
 
tormam 0

tormam

Użytkownik
Bogut dalej nie gra w Bucks?
info ze strony bucksów
Milwaukee continues to struggle without star center Andrew Bogut, who has missed the entire trip while attending to personal matters in his native Australia.
btw. moim zdaniem over evansa z SAC też wygląda zachęcająco zwłaszcza że w domu rzuca średnio 20pkt...
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
I ja dorzucę coś od siebie
Portland -6 1.45
bet365
Portland nie powinno zaliczyc wpadki u siebie z Cavaliers. Drużyna gości jest zaskakująco wymagająca na początku tego sezonu, jednak blazers to faworycie konferencji zachodniej (przynajmniej tak mówia mądre głowy;P). Jeżeli tak jest, to takich przeciwników powinni zjadać:cool:
Phoenix - 6,5 1,76
bet365
Każdy wie, że kozły zdziesiątkowane. Jeżeli Jennings nie będzie miał dnia konia to powinno być easy dla Suns. Mam wrażenie, że cała drużyna gospodarzy gra coraz lepiej, Nash asystuje, Brown lata nad koszami i nasz Gorti, który kręci pivoty by nastepnie ładnie wedrzeć sie pod kosz. Oczywiście jest jeszcze kilku fajnych grajków, których przedstawiać nie trzeba. Milwaukee raczej zwycięstwa muszą szukać kiedy indziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
toudi 715

toudi

Użytkownik
Kings +7 1.92 Pinnacle zwrot, pech bo cały mecz było na styk ale w samej końcówce Turkoglu trafił mega fuksem za 3 od tablicy i Kings trochę odpuścili.

Suns -7 1.88 Pinnacle
✅✅
Gram na druzyny, które moim zdaniem są aktualnie na fali wznoszącej. Kings po zmianie trenera wyglądają na lepiej zmotywowanych, lepsza wydaje się tez atmosfera w druzynie. Ich roster jest w stanie na własnym parkiecie powalczyć z Magic u których atmosfera po ostatniej porazce z Bulls jakby lekko pod znakiem zapytania. Van Gundy a nawet Howard mieli pretensje do Andersona, ze opier***** się w obronie. Ostatnio w grze Magic szału nie ma i spodziewam się, ze grozni u siebie, zmotywowani i podbudowani ostatnim zwycięstwem nad Bucks kiedy to odrobili 21 pkt straty postawią im trudne warunki.
W Suns zaczął grać Nash to i gra zaczela wygladac dobrze. Nie ma tam zawodników typu LBJ czy Wade, którzy potrafią wypracować sami sobie pozycję dlatego gra Nasha jest kluczowa. Bucks na wyjazdach grają wręcz koszmarnie drugie połowy i dzis nie spodziewam się przełamania. Wciąz bez Boguta więc Gortat powinien znowu poszalec bo Gooden, ktory pod nieobecnosc Andrew gra na centrze to nie jest tytan obrony. Siłą Suns jest ławka, które bije ławkę Bucks o klasę. Problemem jest jedynie backup dla Nasha bo Ronnie Price to odrzut ze słabego Jazz i to niestety widać, dodatkowo nie jest zgrany z druzyną, bardzo brakuje Brooksa, który gra w Chinach.
Bardzo wam zazdroszcze, ze mozecie grać na Betsson bo mają tam czesto fajne linie na zawodników, ja niestety mam tam limity od 0zł do ok. 30 zł zaleznie od zdarzenia. Na NBA zwykle kilka złotych.
W Timberwolves jest wielu ciekawych graczy, w Wizards wielu ciekawych akrobatów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mozi 552

mozi

Użytkownik
Kings @ 3.56 Pinnacle

Znów szukam niespodzianki, choć nie jest to naciągane, Orlando Magic grają ostatnio naprawdę kiepski basket. Zacznę jednak od gospodarzy tego spotkania, którzy w tym sezonie wygrali w lidze 3 spotkania, przegrywając 5. Co ważne zauważenia, wszystkie zwycięstwa odnieśli we własnej hali, gdzie od lat byli dużo mocniejsi niż na wyjazdach (w tym sezonie pokonali Lakersów, NOH i Bucks). Ostatnio zmiana trenera, wygrana po niezwykłym meczu z Bucks, to wszystko moim zdaniem działa tylko i wyłącznie pozytywnie na atmosferę w drużynie, która staje się coraz lepsza. Magicy to już nie ta sama ekipa co kilka lat temu. Howard coraz częściej mówi o tym, że chce opuścić klub, bo po prostu brakuje mu partnerów do gry. Będzie to ich czwarty wyjazd w sezonie, wygrali do tej pory tylko raz, przegrywali natomiast nawet z tak przeciętną ekipą jak Detroit Pistons. Oczywiście to tylko statystyki, ale chcę pokazać, że w tej ekipie nie dzieję się najlepiej, w dodatku od zawsze ekipa Magików radziła sobie znacznie lepiej w swojej hali, gdzie przedwczoraj przegrali pierwszy mecz w tym sezonie (po bardzo słabym meczu z Bulls). Mógłbym długo pisać na temat tego spotkania, ale moim zdaniem powinien to być co najmniej bardzo wyrównany mecz a pokuszę się nawet o stwierdzenie, że przewagę powinni mieć na parkiecie gospodarze.

Zapraszam jeszcze do mojego tematu, gdzie znajdziecie więcej typów z NBA i oczywiście także tenisa http://forum.bukmacherskie.com/f35/tenis-team-picks-atp-wta-nba-70416.html
Zapraszam ;)
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Timberwolves + Hawks @ 3.44 w Betsson

T-Wolves grają z Toronto i 2.39 na Minnesote to moim zdaniem nieporozumienie, tak Sota gra b2b, ale dla mnie to tu powinno być maksymalnie 1.6, szczególnie, że są po łatwej wygranej z Wizards (chociaż nie wiem po co Adelman trzymał Love przez 41 minut), więc to b2b nie będzie jakoś mocno odczuwalne. Oba zespoły mają bilans 3-5, ale widziałem w tym sezonie sporo meczów Minnesoty (chyba najwięcej z całej ligi, nawet od Bulls więcej :p) oraz Raptors i to jednak spora różnica. Przyjście Adelmana naprawdę odmieniło Minnesotę, która dzięki Rubio wreszcie zaczyna mieć styl, mają wokół kogo budować zespół, bo trójka Love-Williams-Rubio daje radę. Kontuzjowany jest Beasley, ale to moim zdaniem nawet lepiej, B-easy to dobry strzelec, ale odpala mnóstwo rzutów, a gra bez niego jest bardziej uporządkowana no i to więcej minut dla Derricka Williamsa. Leśne Wilki ograły w tym sezonie już Spurs, Mavs no i słabiutkich Wizards, a z Thunder, Grizzlies, Heat i Bucks przegrali po zaciętych końcówkach, ten zespół się naprawdę zmienił i ten kurs to moim zdaniem value, szczególnie, że Toronto nie gra niczego specjalnego. Raptors przegrali w tym sezonie nawet z Nets, ostatnio zostali zmiażdżeni przez 76ers, a pokonali Knicks i dwukrotnie Cavaliers. Sota zagrała w całym sezonie jeden słaby mecz, przegrany z Cavs, grają o wiele lepiej od Raptors i moim zdaniem zwyciężą w tym spotkaniu.

Hawks spisują się w tym sezonie dobrze, to bardzo zbilansowany zespół z szerokim składem i nawet brak Marvina Williamsa, którego występ jest po znakiem zapytania nie powinien im przeszkodzić. Jastrzębie potrafili ograć Bulls czy Miami, ostatnio grali back-to-back-to-back, w którym wygrali dwa mecze, przegrywając tylko z Heat po trzech dogrywkach. 1.44 na Hawks w meczu z Nets to promocja, polecam.

Na noc można też spróbować 76ers, ale to jeszcze przemyślę, tego dubla już gram, bo kursy polecą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Humphries over 11 zbiórek
Kurs:1,85
buk:Bettson
Na Humphriesa polecam grać,bo teraz stał się głównym zbierającym zespołu i 3-cią opcją ofensywną.Jak chłop gra po 35-38 minut w meczu to będzie kręcił ładne cyferki.
Mimo,że Atlanta ma dobrych podkoszowych to powinien dać radę
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Witam.
Co myślicie o takich czterech typach:
Pacers - 76ers over 182,5
Hawks -5.5
Bulls -14
Nuggets -13
Wszystkie po @1,91.
Od góry wg mnie najpewniejsze :] ale proszę o opinię bardziej doświadczonych kolegów. Dlaczego na Hawks jest tak niska linia? Spodziewałem się raczej powyżej 10. Rose po ostatnim tragicznym występie z Atlantą, mam nadzieję, że przed własną publicznością będzie chciał pokazać klasę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom