>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nawiązując do postu Crystiano07 ja zagram under 24.5 points Kevina Love . Dziś ma lepszych zawodników niż wczoraj, ponadto wczoraj zagrał 41 minut, ogólnie wysoko linia postawiona i myślę że powinno wejść. Sorki że taka dupna analiza ale spieszę się.

✅
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
New Jersey - Atlanta over 178 za 1,93 Betsson ✅

Trzeci już mecz w tym sezonie pomiędzy zainteresowanymi. 176 oczek w New Jersey , 203 w Atlancie. Pobieram over. Nets jakby ostatnio trochę w lepszej formie. U siebie rzucili 90 Miami ( 191 łącznie ), i przede wszystkim 94 Indianie, którą defensywnie bardzo cenię ( łącznie 202 łącznie ). Do tego zaskoczyli i wygrali w Toronto także rzucając 97 oczek ( łącznie 182). Dzisiaj wcale nie muszą przegrać, a w mojej ocenie na 90 punktów ich spokojnie stać. A to powinno wystarczyć by przejść linie. Goście w ostatnich 6 grach linię łamali 5-krotnie poza dziwnym meczem w Chicago ( 76-74 ). Gospodarze bez Okura , goście bez Williamsa. Powinno być ok - na moje oko linia za niska o około 8 punktów.

Ciężko coś jeszcze sensownego znaleźć.... będziemy czekać na linie na zawodników, chodzi mi po głowie ta Minnesota , kurs kusi ale trzeba to jeszcze przemyśleć.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
No nie jestem taki pewien tego overu.Szczególnie tego,że Netsi rzucą zbyt wiele oczek.
Z Heat wynik 90 jest mylny,bo już w połowie mecz był rozstrzygnięty gdy siatki miały 35pkt.Gdyby Miami grało na 100% cały mecz to Nets nie wyszliby z 80.
ja jednak darowałbym sobie to spotkanie bo siatki grają bardzo nierówno.
Nie ma tam zawodnika,który w kazdym spotkaniu gwarantowałby przyzwoitą zdobycz.
Williams gra słabiutko,Morrow raz zagra na 20 oczek 2 razy nie wyjdzie z 10,Stevenson to może co najwyżej za 3 porzucać,ten Rookie Brooks jest niezłym strzelcem ale też nie rzuci 20 pkt,no a Humphries pewnie rzuci kilkanaście oczek przynajmniej ale może potrzebować na to ponad 20 rzutów.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Roy Hibbert poniżej 10 zbiórek @1,85 Betsson8✅✅

Hibbert jak na razie zaskakuje wyłącznie pozytywnie.Więcej double-double(pkt+zb) w całej lidze ma tylko Howard i Love.Środkowy Indiany zbiera średnio dokładnie 10 piłek dotychczas,grając przez 30 minut w meczu.Dlatego taka linia i wielu ten typ wyda się ryzykowny(a który nie jest?!).W ostatnim meczu z Charlotte zebrał osiem piłek,ale za rywala pod koszem miał np Diopa na początek,później młodego Mullensa który zebrał 11 piłek w 21 minut.W Indianie jest spora rotacja pod koszem między trójką Hibbert,West i Hansborough.Stąd szansa,że Hibbert nie zagra więcej niż te 30 minut.Dziś będzie musiał powalczyć z Hawes&#39;em i Brand&#39;em.W meczu z Charlotte skręcił nogę lekko,co prawda wrócił później jeszcze na boisko ale jakiś ślad po tym może mu dziś dokuczać.Dlatego nie widzę w tym meczu jego 11 lub więcej zbiórek.W przypadku 10 zwrot.Myślę,że można za rozsądną stawkę zagrać ten under.
 
zikos 19,6K

zikos

Użytkownik
Over wg mnie w ogole nie wchodzi w gre jedynie jak by byla dogrywka.Wg mnie bedzie to wyrowany mecz a o koncownym wyniku zadecyduje jakis koncowy aspekt.Nie rozumiem tez tych co graja na Atlante .New Jersey ostatnio gra lepiej .Przegrali ostatnio z Miami ale no wlasnie z Heat pretendentem do mistrza obok OKC.Jersey ostatnio licha skutecznosc 33% gry,trojka tez im nie siedziala .Mysle ze deske dzis opanuje Humphries a swoje punkty dolozy Deron i jak dla mnie Nets mogą dzis te spotkanie nieznacznie wygrac.Atlanta ostatnio wygrala z Chicago przy mizernej skutecznosc szczegolnie Rosa a za to Atlanta miala kapitalną skutecznosc szczegolnie za 3pkt 75% a z gry 56% co jest rzadko spotykane .Jak dla mnie dobry diffense Derona i spólki i widze duze value na wygranie tego spotkania po atrakcyjnym kursie.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Amare Stoudemire over 22 pts (vs Bobcats)
kurs 1.926 - pinnacle
edit: Amare 25 pts ✅
Nie wiem kto zatrzyma Amare? Powinni dziś grać pod kosz, bo tam Diaw i Diop mimo najlepszych chęci powinni mieć sporo problemów. A zmienników na poziomie nie ma, osobiście jako trener kazałbym Melo i Amare wchodzić na kosz licząc na faule, bo nie liczyłbym na PG w NY.
Amare w styczniu ma średnią 23 na mecz (3 mecze). W ostatnim meczu vs Bobcats (4 stycznia) zdobył 25 pts w 41 min, a w ostatnim meczu z Det w 28 min 22 pts. Dziś on i Carmelita muszą zakasać rękawy bo słabo ostatnio im idzie, a oczekiwanie były zgoła inne w NY (porażki z Charlotte i Toronto - tu akurat w tym meczu nie grał Amare).
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Co do overów to bardziej od Stoudemire&#39;a bym stawiał na Derricka Rose&#39;a linia ta sama 22 pkt. W NY pierwsza opcja to jednak Melo, pewnie odda ponad 20 rzutów, a jeśli Knicks będą mieli sporą przewagę w co wierzę to Amare może wcale dużo nie pograć, moim zdaniem na Rose&#39;a dużo pewniejszy typ. Na linię też dostanie się parę razy, więc z 5-10 pkt z wolnych plus kilkanaście z gry. A w Pistons z całym szacunkiem nie widać nikogo kto mógłby mu dotrzymać kroku.
Derrick Rose over 22 points 2.020 Pinnacle
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jak najbardziej popietam typ LAX co do Dericka ????
Drugim ciekawym typem jest over punktowy rozgrywajacego Nets Derona Williamsa. Nie ma co ukrywac Williams gra bardzo przecietnie, rzucajac wrecz na bardzo slabym procencie, a to wlasnie druzyna go potrzebuje najbardziej. Sezon temu w spotkaniach z Atlanta notowal srednia 21.5 pkt na mecz co bylo ponad jego srednia sezonowa. Dzisiaj za rywala ma przecietnego Jeffa Teague`a wiec idealna okazja do wiekszego niz dotychczas wspomozenia punktowego druzyny.
Deron WIlliams over 18pkt 1.85 betsson ⛔17 prob nie wystarczylo...
Williams over 18 + Rose over 21 = 3,42 betsson ????
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Phila -7 1.97
Panbet
4/10

Danny Granger (food poisoning) will be a game-time decision vs. the 76ers on Monday.
Granger also tweaked his ankle in Saturday&#39;s game but it doesn&#39;t sound like that&#39;s an issue. The Pacers play four games this week which means owners should leave Granger active in the majority of formats -- if he can&#39;t play on Monday, expect Dahntay Jones and George Hill (also iffy with a sore back) to absorb his minutes.
34.6 minutes, 14.9 ppg, 4.4 rpg, 1.6 apg, 2 spg, 1 bpg - pierwszy strzelec


George Hill (sore back) is questionable for Monday&#39;s game.
Hill is considered a game-time decision so we&#39;re unlikely to know more this afternoon. He&#39;s been playing well lately and is coming off back-to-back 13-point games, but his bench role makes him too risky to gamble on while injured.
24.6 minutes, 10.1 ppg, 3 rpg, 1.9 apg, 1.13 spg - pierwszy rezerwowy na obwód


Roy Hibbert (ankle) will be a game-time decision for Monday&#39;s game at Philadelphia.
The Pacers are limping into this game and need Hibbert to combat red-hot Spencer Hawes. If he can&#39;t suit up, they&#39;ll plug the hole at center with some combination of Jeff Foster and Lou Amundson.
29.6 minutes, 13.8 ppg, 10 rpg, 1.3 apg, 1.38 bpg - podstawowy podkoszowy


Granger jak się struł tak, że jest game-time decision to mega kiepsko. Pewno albo non stop wymiotuje albo siedzi na klopie. Oczywiście mogą mu dać stoperan, ale co jak w trakcie gry i tak mu się zachce :?:

Hill ma plecy popsute i tak jak wyżej pisano, jest zbyt cenny, żeby ryzykować większy uraz. Lepiej odpuścić mu jeden mecz i wyleczyć porządnie.

Hibbert kostka spsuta. Zagra zapewne, ale nie sądzę, że będzie tak pewny jak zawsze. Kostka to jednak niefajna rzecz do popsucia.

Ważni gracze dla Pacers generalnie. Stawiam, że Hilla nie zobaczymy wgl, a Grangera i Hibberta jak już to w mocno ograniczonych minutach.

Do tego Indiana rzuca na słabej skuteczności, a Phila jest najlepsza w lidze pod względem skuteczności rywali - pozwala im tylko na 39.5%. Bardzo dobry wynik.

A wgl to w związku z powyższym propsy:

Iguodala over 14 1.85
Tobet
2/10

Średnio sypie 13.1. Tutaj jego wizawi byłby Granger, no ale jego albo nie będzie albo będzie w mniejszym wymiarze czasowym zapewne. Dlatego Iggy będzie mógł skupić się trochę bardziej na ataku. Wg mnie linia do przekroczenia. Betsson ma 13.5 po 1.70, a Pinnek po 1.725, to wg mnie opłaca się dołożyć pół punktu i wziąć wyższą linię.

Hawes over 12 1.85
Betsson
2/10

Skoro Hibbert popsuty to zapewne zagra mniej, no i ta kostka, na którą trzeba uważać. Hawes średnio 12.6 ppg, dostaje około pół godziny, zbiera w ataku coś tam. Szansa na 12 pkt jest wg mnie.

Brand over 7.5 zbiórki 1.85
Betsson
2/10

Średnio 7.4 w sezonie. Gra około 25-30 minut. Indiana jak pisałem słabo rzuca - 0.415 z gry, a Phila pozwala na bardzo mało 0.395. Zapewne dlatego Phila jest 3 jeżeli chodzi o średnią zbiórek na mecz w całej lidze. Za Wolves i Lalkami. Dziś powinno być sporo okazji do zbiórek, więc spróbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Augustin over 16.5 1.917
Pinnacle
5/10

Trochę nie rozumiem linii, powinna być wg mnie na poziomie najmniej 18.5 pkt.

Rozgrywający vs NYK:
Knight - 19 punktów,
Ellis (bo grali bez Currego) - 22 punkty,
Rondo - 31 punktów,
Evans - 13 punktów,
Calderon - 9 punktów,
Wall - 22 punkty,

Augustin w poprzednim meczu z NYK 14 punktów i to obok 14 z Orlando jego najsłabszy wynik oprócz meczu z Heat (miał 4). No ale Heat i Magic to troszkę inny level w obronie niż Knicks. Jednak w poprzednim meczu z NYK grał Maggette przede wszystkim, który nie zagra na bank, no i White ma problemy. DJ będzie więc jeszcze główniejszą opcją w ataku. Ostatnio pod nieobecność Maggette z Atlantą 21 punktów i z Indianą 20. Myślę więc, że patrząc na powyższe rezultaty rozgrywających w meczach z Knicksami to bliżej będzie mu do Rondo, Ellisa czy Walla niż do Calderona czy Evansa. Dziś powinien spokojnie zakręcić się koło 20 albo i więcej.



Rose over 19.5 1.85
Betsafe
2/10

Nie mam wątpliwości co do tego, że Rose potrafi rzucić 20 punktów w meczu. Czy zrobi to dziś nie wiem. Generalnie nie będę się tu rozwodził nad statystykami, bo nawet do nich nie zajrzałem. Po prostu w innych bukach linie 21.5 czy 22, a nie sądzę, że Betsafe wie coś czego nie wiedzą Pinnacle, Tobet czy Unibet. I tyle.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ja bym uwazał z tymi overami na Rose&#39;a bo Chicago w tym sezonie nie spina się na regular season i dziś jak będzie pewne prowadzenie to Rose moze mniej minut zagrać. Chociaz over 19,5 na Betsafe po 1.85 to jeszcze idzie zagrac.

Denver Nuggets -12,5 1.91 Betsafe⛔⛔ where amazing happens...

Na własnym parkiecie takiego przeciwnika jak osłabione Hornets Baryłki powinny spokojnie rozjechac. Nuggets to chyba najbardziej niedoceniana druzyna przez buki, na 9 dotychczasowych meczów Denver az 8 razy pokryło wystawiony na tę druzynę handicap. Buki pomalu zauwazają swój błąd i na dzisiejsze spotkanie linia jest naprawdę wysoka ale wciąz do pokrycia moim zdaniem. Najprawdopodobniej wróci Nene a Hornets wciaz bez Gordona, Arizy, Summersa, Henry&#39;ego a takze Jasona Smitha, któremu zmarł ktoś z rodziny.

Toronto Raptors -2,5 1.90 Pinnacle✅✅ krótko bo jestem zmęczony.
Timberwolves są druzyną nieco lepszą od Raptors...ale w tym meczu to Raptors będą bardziej głodni zwycięstwa, lepiej przygotowani a Minnesota moze miec słabszy dzien. Nie przeceniałbym wczorajszego zwyciestwa nad Wizards bo ekipa z Waszyngtonu co cyrk, nawet trochę w dosłownym znaczeniu bo niektóre akcje wyglądają jak cyrkowe akrobacje.

Philadelphia -7 1.92 Expekt✅✅
W Pacers nie gra Granger, najprawdopdobniej tez George Hill, Hibbert pewnie zagra ale moze odczuwac kontuzje. Pacers maja dobra ławke ale akurat strzelców do zastąpienia Grangera to tam zbytnio nie ma.

Edit: Kolejny dzien do przodu bo gram płaską stawką ale niestety nie w rankingu bo tam oczywiście dałem Nuggets ????
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Melo over 26.5 1.877
Pinnacle
2/10

W Charlotte nie mają nikogo, żeby zatrzymać Melo. Nikogo. W poprzednim meczu był Maggette, który coś tam niby próbował, ale Melo sypnął 32 punkty. Bobki to najsłabsza obrona - 105.75 pkt w plecy średnio i to na dobrej 48-procentowej skuteczności rywali. Trójki z prawie 40% skutecznością im rzucają, a Anthony lubi sobie czasem sypnąć za 3. Poza tym ostatnio słabszy mecz, tylko 13 punktów, także trzeba się odbić i rzucić dużo. Stawka lekka.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Rose/Boozer powinni rzucić sporo pkt czytałem wywiad,że zespół gra zbyt zespołowo i nie wykorzystują dobrych okazji do rzutów.Zwracał na to uwagę i Rose i Boozer więc czemu by nie dziś zacząc grać nieco bardziej pod siebie?
Myslę,że bardzo prawdopodobne że Rose rzuci około 25pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
Phila -7 1.9
bet365
Wobec takich absencji Pacers taki kurs to chyba nieporozumienie...
Indiana nie ma po prostu siły rażenia . No , ale takie masówki &quot;lubieją&quot; nie wchodzić. Myslę, że wszystko na temat tego meczu zostało już wyczerpane przez kolegów wyżej.
Denver - 7,5 1.38
bet365
Można by zrobić -&gt; kopiuj-&gt; wklej z notki wyżej i zamiast Indiana wpisać szerszenie;). Denver radzi sobie na prawdę dobrze, a Hornets na prawdę słabo. Jednak handi -13 sugerowany przez buka jakos brzydko pachnie. Uważam, że zasugerowany przeze mnie jest spoko.
NY over 106 1.85
bet365
Siła rażenia Knicks oczywiście ogromna. Potencjał Melo i Amare wszyscy znają. Dzisiaj okazja, aby zrewanzować sie za niedawną porażkę, także u siebie z Bobkami (110:118) i przy okazji sporo nawrzucać. Charlotte traci średnio na wyjeździe 113,25 pkt. Niezbyt ofensywne Cavs zapodało im 115 oczek. Powinno być podobnie i tej nocki.
AKO 4,79:]
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Czemu tak sądzisz?
Może rzeczywiście kurs trochę za mały na Portland, ale TO NIE OZNACZA, że przecież siądzie. No chyba, że mowa o giełdzie.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
2.92 na LAC w Portland?! WTF?!

Jakieś kontuzje? Bo jeśli nie to przecież to jest jak prezent pod choinką.
dlaczego prezent? ekipa kompletnie nie zgrana przeciwko silnej fizycznie,twardej i zgranej ekipie na cieżkim terenie to wg. mnie żaden prezent
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Heh, jak przeglądałem linie rano to mi od razu wpadł w oczy ten mecz ale raczej Portland z handi -5✅✅. Blazers to jedna z najmocniejszych druzyn w NBA w tej chwili. Moim zdaniem jak Blazers złapią rytm to mogą Clipsów pocisnąć. Portland u siebie bilans 5-0 a grali m.in. z Lakersami, Philą czy Denver więc ekipami na poziomie Clippers. Clippers to nie jest zgrana i dojrzałe ekipa i na takim terenie mogą sobie nie poradzic. Kibiców zawsze tam jest duzo i cięzko się gra przyjezdnym, ja tu zadnej promocji nie widze a byc moze nawet zagram Portland z handi.
 
B 1

bufferpl

Użytkownik
Co sądzicie o Toronto +2 albo nawet czystym? Graja b2b na wyjeździe ale Wizards to tragedia i nic nie wskazuje na to żeby miało się polepszyć, podupadli na duchu i wydaje mi się, że nic nie pokażą w tym meczu.
Chodzi mi także po głowie Utah -5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom