>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kokocz lepiej w ogole nie pisz jak masz pisaac takie &quot;analizy:.Tutaj nie ma ZADNego OBIEKTYWNEGO i racjonalnego argumentu, wszystko oparte na swoim widzimisię, Wygrali +23 z Pistons i nie grali zbyt dobrze, WTF?
&quot;Gdyb rywal potrafil szybciej rozegrac&quot; a gdyby babka miała wąsy. Gdyby Detroit szybciej potrafilo to nie byłoby na koncu a w czubie konferencji. Na drugi raz nie pisz takich :analiz: bo tylko mozesz zamącić w głowie komus kto tuaj wejdzie i sie nie orientuje.
Nie wiem moze ktos z Was ma jakies informacje z pierwszej ręki co do Lowry&#39;ego :p. Jezeli na 100% nie zagra to wale na Oklahome moze ktos jest mega wtajemniczony;p?
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Jak się wygrywa róznica 23 pkt i nie gra się dobrze to ja juz nie wiem kiedy się gra dobrze. Nie daje zbyt wielkich szans Toronto dzisiaj ale powodzenia.

Chicago Bulls -5 1.80 Pinnacle

Przespałem lepszą linię ale wciąz widzę troche value. Atlanta wczoraj jeszcze jakoś wymęczyła zwycięstwo ze słabymi Bobkami bez Maggette ale dzisiaj juz powinni spuchnąć. Jestem pewny, ze Thibodeu odrobił lekcję i tym razem będzie miał pomysł na obronę strefą Atlanty, którą Hawks zapewne znowu będą probowali wykorzystac. W ofensywie zmęczonym Hawks będzie bardzo cięzko bo ich gra opiera się na powolnym ataku z dominacją gry na post-up a przeciwko tak grajacym ekipom Byki bronią znakomicie. Rose wczoraj pokazał, ze z ręką jest ok i to nie powinno stanowić problemu. Atlanta wczoraj znowu końcówke zagrała jak cioty i Bobki a konkretnie Diaw miał rzut na zwycięstwo, który niestety spudłował. Chicago gra większą rotacją, ma bardzo silną ławkę, meczów w ostatnim czasie tez nieco mniej. Gra Byków po przeciętnym początku wygląda ostatnio dobrze co potwierdził wczorajszy mecz z Orlando.

Indiana Pacers -9,5 1.90 Pinnacle

Bez Maggette Bobcats juz kompletnie nie mają strzelców, cięzar zdobywania pkt musi wziąć na siebie DJ Augustin ale to za mało. Indiana to kandydat do największego postępu w tym sezonie, dobry, wyrównany skład pełny świetnych defensorów. Boston wczoraj bez energii ale mimo to zaledwie 74 pkt stracone to ogromny sukces Pacers. Dwaj kluczowi zawodnicy Bobków Diaw i Augustin wczoraj ponad 40 min. i przynajmniej Diaw musi to odczuc. Ławka Bobków wygląda słabo, Kemba Walker potrafi wnieść sporo ozywienia w ofensywie a Mullens pod tablicami ale poza nimi nie ma tam wartosciowych zawodników na ławce.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Nie wiem moze ktos z Was ma jakies informacje z pierwszej ręki co do Lowry&#39;ego :p. Jezeli na 100% nie zagra to wale na Oklahome moze ktos jest mega wtajemniczony;p?
No dokładnie, ja juz wczoraj pisałem, ze Dragić to jest mega porazka, Flynn tez nic nadzywczajnego. Lowry to jest przekozak w ostatnim czasie, bez niego Rockets to miękkie leszcze. Tez czekam na info.
 
solferino 25

solferino

Użytkownik
Zgadzam się z typem na Byki. Atlanta gra trzeci dzień z rzędu dodatkowo po 4 dogrywkach. To bez wątpienia będzie musiało się odbić na ich kondycji. Poza tym Jastrzębie pokazują ostatnio, że delikatnie mówiąc w formie nie są. U siebie porażka z Miami, które grało bez LeBrona oraz Wade&#39;a, następnie wygrana po męczarniach nad Bobcats, a ci także byli osłabieni brakiem Maggette. Dziś Atlanta wystąpi prawdopodobnie bez McGready&#39;ego. Chicago natomiast ostatnio wręcz przeciwnie. Forma zdecydowanie idzie w górę. Dwa ostatnie mecze to wygrane 16 (Detroit) i 14 (Orlando) punktami. W dobrej formie są Deng, Boozer oraz Rose. Każdy z nich przeciw Orlando rzucił ponad 20 punktów. Podsumowując myślę, że zmęczenie da się we znaki Atlancie i Chicago kolejny mecz z rzędu wygra dwucyfrową liczbą punktów. Jednakże żeby zbyt nie ryzykować stawiam
Chicago -6.0 @1.90 Bet365
edit// a i tak swoją drogą kokocz ja nie wiem coś Ty się tak przyczepił Philadelphii. Już wczoraj się na tym mocno przejechałeś i dziś będzie tak samo. Nie widzę szans na wygraną Toronto tyle, że dziś też nie jestem tak pewny co do wysokiego zwycięstwa, a handi -10.0 po @1.90 to dość sporo.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Augustin over 15 1.85
Betsson
4/10

Nie grają Thomas i Maggette, to Augustyn jest 1 opcją w ataku. Potem długo nikt. Dziś będzie brał ciężar gry na siebie. Indiana dzień po dniu, a to zawsze wpływa na obronę. DJ średnio 16.9 ppg, ale średnią zaniża mu mecz z Miami - 4 pkt. Jestem optymistą.


Jefferson over 19.5 1.990
Pinnacle
3/10

Wczoraj ładnie pokrył over z Memphis i miał 20 pkt. Dziś Biedrins w GSW może nie zagrać, a to zawsze jakieś osłabienie. Podkoszowi przeciw GSW:
Gasol 17,
Duncan 15,
Hawes 14,
STAT 16,
Takie przykłady.
A Jefferson jest zdecydowanie główną opcją w ataku, więc powinien poszaleć dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
host3234 85

host3234

Użytkownik
Ktos wyżej pytał o występy Wade&#39;a i LBJ&#39;a dzisiaj :
Dwyane Wade (foot) and LeBron James (ankle) both went through shootaround and said they want to play vs. the Nets on Saturday.

Both are technically game-time decisions, but Erik Spoelstra &quot;indicates that both ... should be able to play.&quot; Get both Wade and LBJ into your active lineups and check back prior to tip-off to confirm that they will be playing. If you planned to deploy Shane Battier tonight, start looking for an alternative.
Kurs na Miami od razu poszybował w dól oczywiście.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Dallas -11 1.85 Pinnacle

Długo się wahałem bo linia jak na tak niestabilne Dallas duza ale ostatecznie zdecydowałem się zagrac. Hornets w ostatnim czasie graja bardzo słabo, widac brak strzelców Gordona i ostatnio Arizy. Wczoraj z Denver w wielu akcjach po prostu nie było komu rzucac, kazdy wolal odac piłke, do tego Szerszenie mają zastoje np. wczoraj z Denver jak był close game to seria 4 strat z rzedu i oczywiscie świetnie grajacy z fast breaka Nuggets to spokojnie wykorzystali. Dallas to druzyna, która chyba najbardziej ze wszystkich cierpi na takim a nie innym sezonie, w niektórych meczach wrecz słaniają się na nogach. Bilans jest kiepski i nie ma zartów bo wystarczy np. kontuzja Dirka na miesiac czy dluzej i Dallas moze nawet zabraknac w playoffach. Ten mecz to dobra okazja na bounce back po blowoucie od San Antonio, był dzien przerwy, który powinien być kluczowy. Mavericks zrobili chyba nienajlepsze transfery bo Carter jak dla mnie ssał, ze tak powiem, w Phoenix, najlepsze lata ma dawno za sobą i byłem bardzo zaskoczony, ze Mavs go chcieli. W Dallas probuje cos grac post up i byc shooterem i dosyc załośnie to wyglada. Odom chyba bardziej inetersuje sie teraz telewizją niz koszykówką, słaby poczatek sezonu ale moze jeszcze wroci do formy. Mimo wszystko przewaga umiejetnosci zdecydowanie po stronie Mavs.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
New York Knicks (-5) 1,90 Bet365
Mimo urazu Carmelo Anthonego, mam nadzieje na dzisiejszą wygraną Knicks. Ważnym ogniwem drużyny z Nowego Jorku jest Anthony, który ma PER 29, ale uważam, że przy takim rywalu jak Pistons, którzy w ataku w tym sezonie nie błyszczą, ewentualny słabszy występ Carmelo związany z kontuzją biodra i tak może wystarczyć na Detroit. Zresztą warto zauważyć, że w ostatnim meczu para Chandler + Stoudemire zdobyła 35 punktów i 27 zbiórek, to znacznie lepszy wynik niż para podkoszowych ze strony Detroit. NYK to drużyna złożona do wyższych celów i bilans 3-4 jak na razie jest znacząco poniżej
oczekiwań.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Atlanta Hawks - Chicago Bulls -3,5
typ 2
1.57
bet365
Atlanta dzisiaj 3 mecz dzien w dzien wiec zmeczenie na pewno daje znac tym bardzie ze 2 mecze roztrzygniete dopiero po dogrywkach. Byly to mecze ktore Hawks powinni spokojnie wygrac. Mecz z oslabionym Miami bez Wade i Jamesa a mimo to porazka po 3 dogrywkach 116-109 wczoraj wygrana ze slabymi Bobcats 102-96 po dogrywce. W obu spotkaniach gracze pierwszej 5 procz Williamsa grali powyzej 40 min, Johnson z Miami nawet 50min. Druzyna na pewno grozna ale dzisiaj zmeczona i skazana na porazke. Na przeciw druzyna Bulls, bardzo mocni w zeszlym sezonie w tym moze jeszcze mocniejsi. Derrick Rose wie jak rozgrywac i rzucac, srednio 20,9 PPG i 8,8 APG.
Do tego Bozzer wczoraj 20pkt i 13 zbiorek przeciwko Magic, a takze Noah i Deng oraz dobrze wczoraj grajacy z lawki Korver. Bulls po wpadce na poczatku z GSW teraz seria zwyciest i dzisaj nie powinna byc ona przerwana z podmeczonymi Hawks. Tym bardziej, ze w tym sezonie juz grali miedzy soba i to Bulls wygrali.
New Orleans - Dallas Mavericks over 177,5
1,74
bet365
New Orleans po dobrym poczatku notuja serie 5 porazek. W meczach zdobywali odpowiednio 85 i 78 z phoenix, 97 z Celtis, 80 z Kings, 90 z Jazz, 93 z 76ers i 88 z Nuggets. Srednio 87,3 na mecz. Co wazne wiekszosc tych meczy przegrywali a wiec rywale rzucali jeszcze wiecej. Dzisaj faworytem na pewno sa Mavs oni zdobywaja srednio 92,4 pkt a po ostatniej porazce z SAS na 100% sa zmotywowani zeby dzisiaj wygrac. Wczoraj NOH czesto tracili przewage. Pojawialo sie duzo bledow i przechwytow co za tym idzie kontry Nuggets i latwe punkty, zdobywane seriami. Jezeli New Orleans Hornets dzisiaj powalcza z Mavs i rzuca ok. 90 pkt to o pokrycie over mozemy byc spokojni. Mysle ze w takim wypadku Dallas powinni rzucic ok. 95 oczek co da im zwyciestwo. Natomiast jezeli to nie bedzie close game mozna liczyc ze Mavs rzuca nawet ok. 100pkt. Co tez da nam wygrana przy przecietnym dorobku NOH.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Transfery Dallas nie były złe,wręcz Cuban popisał się po raz kolejny.
Jeśli podpisałby Chandlera,Butlera lub Bareę to miałby związane ręce w przyszłym okienku transferowym gdzie może wyłowić Williamsa lub Howarda.
Jeśli trio West,Carter,Odom zacznie grać na tyle ile ich stać to Dallas powinno znowu zacząć wygrywać.
Ale widać w tym sezonie rzeczywiście zmęczenie liderów.Myślałem,że to Boston będzie bardziej cierpiał z powodu napiętego terminarza,ale oni grają w słabszej konferencji i nie odbije się to tak na ich bilansie.
Mecz z NO muszą wygrać i całkiem prawdopodobne,że postarają się o blowout.
Loder nie spinaj tak.
Na Bulls nie ma chyba co grac handi bo kurs 1,4 to i tak nie jest źle.Byczki mają trochę problem z sg bo Hamilton nie gra i brakuje trochę punktów z tej pozycji.
Atlanta nie ma prawa tego spotkania wytrzymać kondycyjnie,a bez Tracyego ławka też im nie pomoże zbyt wiele.
GSW nie ruszam,nie wiem czy zagra Curry bo ma skręconą kostkę.Ale wojownicy grają dość przyzwoitą koszykówkę w tym sezonie i bez niego jakoś powinni wygrać
 
david295 80

david295

Użytkownik
New York Knicks (-5) 1,90 Bet365
Mimo urazu Carmelo Anthonego, mam nadzieje na dzisiejszą wygraną Knicks. Ważnym ogniwem drużyny z Nowego Jorku jest Anthony, który ma PER 29, ale uważam, że przy takim rywalu jak Pistons, którzy w ataku w tym sezonie nie błyszczą, ewentualny słabszy występ Carmelo związany z kontuzją biodra i tak może wystarczyć na Detroit. Zresztą warto zauważyć, że w ostatnim meczu para Chandler + Stoudemire zdobyła 35 punktów i 27 zbiórek, to znacznie lepszy wynik niż para podkoszowych ze strony Detroit. NYK to drużyna złożona do wyższych celów i bilans 3-4 jak na razie jest znacząco poniżej oczekiwań.
Uwazal bym dzisiaj z graniem na Knicks wczoraj zagralem - 4,5 i sie zawiodlem. W druzynie brakuje rozegrania, debiutant Shumpert wyglada niezle ale musi sie troche ograc. Wczoraj startowy PG Douglas 0 pkt 0 ast. w 11min. Bibby tez nic wielkiego nie gral, ale uratowal mysle Knicks swoimi 3 w ostatniej kwarcie. Ogolnie wczoraj Knicks wypadli blado nawet na tle slabiutkiego Washingtonu. Skutecznosc na pozimie 43% z gry 33% za 3 a przez dlugi czas bylo to 0. W pewnym momencie 0/10 za 3. Przez 2 i pol kwarty grala tylko 3 Melo, Amare, Chandler w pewnym momencie ich zdobyczy opiewala na 47 pkt przy 7 reszty zespolu. Ogolnie wczoraj straszny close game wiec dzisaj ich mecz odpuszczam. Nie mniej zycze powodzenia. Moze dzisaj zagraja na wysokim poziomie.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
New York Knicks (-5) 1,90 Bet365
Mimo urazu Carmelo Anthonego, mam nadzieje na dzisiejszą wygraną Knicks. Ważnym ogniwem drużyny z Nowego Jorku jest Anthony, który ma PER 29, ale uważam, że przy takim rywalu jak Pistons, którzy w ataku w tym sezonie nie błyszczą, ewentualny słabszy występ Carmelo związany z kontuzją biodra i tak może wystarczyć na Detroit. Zresztą warto zauważyć, że w ostatnim meczu para Chandler + Stoudemire zdobyła 35 punktów i 27 zbiórek, to znacznie lepszy wynik niż para podkoszowych ze strony Detroit. NYK to drużyna złożona do wyższych celów i bilans 3-4 jak na razie jest znacząco poniżej oczekiwań.
oglądałem ostatnio Knicks w trzech meczach - oni są beznadziejni, jak Carmelo nie zagra, to będzie rzeź
oczywiście rywal słabiutki, ale oni przegrali u siebie z średnimi Toronto i Bobcats, a na wyjeździe prawie przegrali z Wizards wczoraj (powinni przegrać, trójka Carmelo, niezauważony faul w ataku w tej samej akcji, nieporadność Wizards...)
Ja osobiście zagrałem sobie OKC + SAS. Spurs u siebie są bardzo mocni i pomimo, że ich rywale to nie ogórki, to powinni sobie poradzić, nawet bez Manu. Denver b2b, zresztą wczoraj nie grali nic wielkiego, niemal przegrali. Oklahoma grała z Rockets wczoraj, wygrana na spokoju, na wyjeździe muszą to powtórzyć, zwłaszcza o ile nie zagra Lowry.
@2.40
edit:niech się dzieje - pobieram Pistons za 2.80 to okazja
co prawda Gordon i Stuckey day-to-day, ale może zagrają, a nawet jeśli nie, to są spore szanse
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja również jestem rozczarowany postawą NYK. Co prawda już przed sezonem zdawałem sobie sprawę, że ten zespół nic nie będzie bronił. Nawet mimo przyjścia T.Chandlera, ale to jak gra ten zespół to jest mega rozczarowanie. Oni nie tylko grają kompletny piach w obronie, ale również nie mają żadnego pomysłu na grę w ofensywie. Mam wrażenie, że Mike D&#39;Antoni się &quot;wypalił&quot;. Inna sprawa że trudno jest by jego team, grał w jego stylu, skoro rozgrywającym jest T.Douglas, który jest na tej pozycji wystawiany z przymusu, bo upieram się że to typowy strzelec. A nawet jak Melo i Amare mają dzień konia w ataku, to co z tego skoro rywal przez nich &quot;kryty&quot; robi dokładnie to samo. Praktycznie tylko Chandler potrafi w tym zespole pomagać w obronie, ale sam nie jest w stanie oblatać całego boiska. Wracając jednak do meczu to najważniejszy argument by nie grać na NYK to brak głębi składu. Nie ma nikogo wartościowego na ławce, bo Shumpert który jest jedynym jakimś pozytywem w tym zespole, musi grać startowe minuty w zastępstwie wspomnianego Douglasa i Fieldsa -znacznie gorszych niż w poprzednich rozgrywkach. NYK żeby walczyć o dobry wynik muszą grać &quot;wielką trójką&quot; ~ 40 minut na mecz. Jest to odczuwalne zwłaszcza w meczach dzień po dniu. A dziś dla Knicksów to 4 mecz w 3 dni ... A jakby tego było mało, to jeszcze ten uraz Melo ...
Jednym słowem, NYK grają tragicznie. Na ich szczęście wczoraj grali z najgorszym zespołem w lidze, a dziś z również przeciętnymi i osłabionymi Pistons. Niemniej osobiście odradzam grę na NYK, bo w obecnej sytuacji nie są warci stawiania choćby złotówki. W moim wywodzie pominął sytuację Pistons, którzy też rozczarowują, bo mam wrażenie, że dla NYK największym rywalem są oni sami. W tym meczu jeśli już miałbym grać na jakąś stronę to napewno nie byliby to Knicks po 1,40, a gospodarze którzy u siebie ograli już Magic czy Pacers, a kurs 2.80 wygląda mi tutaj na value.
Amare Stoudemire powyżej 23.5 punkty
@ 1,85 w Betsson
Wobec powyższego ten zakład wygląda mi bardzo obiecująco, zwłaszcza jeśli kontuzja Melo wykluczy go z tego meczu. Ale nawet jeśli nie to linia spokojnie do przekroczenia. Rok temu, przy prawie niezmienionych rywalach na pozycjach podkoszowych w Pistons zrobił 20,33 i 37 pkt.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Clippers -10 1.952
Panbet
5/10

Clippers win by 21+ 4.97
Bwin
2/10

To trzeba sobie ręcznie złożyć z 21-25 i 26+.


Clippersi dwa dni odpoczynku po złojeniu Houston. Także świeżutcy, wypoczęci i gotowi do gromienia Kozłów.

Beno Udrih (shoulder) will not play vs. the Clippers on Saturday.
Udrih played well in 25 minutes on Thursday, scoring eight points with two rebounds and a steal, and hopefully this will be the last game his shoulder costs him. His absence hurts a Bucks offense which ranks 25th in the league in points per 100 possessions
PPG 8.8
RPG 1.60
APG 2.0

Mike Dunleavy (groin) will not play on Saturday.
As far as we know he&#39;s still not traveling with the team, making it extremely unlikely he&#39;ll play in Sunday&#39;s road game at Phoenix. The Bucks then head home to face the Spurs on Tuesday. Dunleavy will likely find himself coming off the bench behind Stephen Jackson and Carlos Delfino, but when healthy he could still be a valuable across-the-board contributor for fantasy owners -- for now, just keep an eye on him in 12-team leagues.
PPG 10.3
RPG 4.30
APG 4.0

Andrew Bogut, who is in Australia attending to a personal matter, could return for the Bucks&#39; home game vs. the Spurs on Tuesday.
In other words, he won&#39;t play in Milwaukee&#39;s road games Saturday and Sunday. Drew Gooden has been excellent filling in at center (averaging 21 &amp; 11 in two starts) and deserves to be plugged into your lineup this weekend.
PPG 14.3
RPG 10.00
APG 2.8


Jeszcze cyferki cyferkami, ale roli Boguta w obronie Bucks cyferki nie oddadzą. Dziś Blake z Jordanem sobie powinni poszaleć pod koszem. Ostatnio Cousins 19 punktów, 15 zbiórek, z czego 7 w ataku. I to w 27 minut. Dziś myślę, że duet Blake + Jordan tak 35-40 punktów powinien zdobyć, bo naprawdę jest dziura. Gooden, Ilyashova i Sanders będą mieli ogromne kłopoty z upilnowaniem podkoszowych Clippers. Foul trouble wg mnie bardzo, bardzo prawdopodobne. Obwód również dla Clippers, nawet biorąc pod uwagę tylko Billupsa i Paula. A przecież jeszcze jest Butler, a na ławce Mo, Foye czy Gomes. Potężna siła w porównaniu z Kozłami. W dodatku w przypadku pogromu Milwaukee może sobie odpuścić, bo następnego dnia mecz z Suns, który jest w zasięgu. A Clippersi wolne następnego dnia więc mogą poszaleć fest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Widzę Olo konsekwentnie grasz przeciwko Bucks.Nawet nic dziwnego kozły grają bardzo nierówno i żaden zawodnik nie utrzymuje dobrej formy przez dłuższy czas.
Rzeczywiście Gooden będzie miał problemy z defensywną zbiórką,bo tytanem obrony to on nie jest.Jednak Sanders powinien się lepiej wpasować w match up z Jordanem.
Larry potrafi grac atletycznie i tanio skóry nie sprzeda.
Ciekawe co wymyślą Jennings i Jackson.Jeśli oni nie zagrają bardzo dobrze to rzeczywiście może się skończyć +20 dla Clippers
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Clippers -9,5 1.88 Pinnacle
Olo napisał co trzeba, ja od siebie tylko dodam, ze Bucksom zabranie centymetrów i masy pod koszem zeby zatrzymac Jordana i Griffina, Gooden na centrze w ataku wyrabia ale w obronie nie da rady dwóm wymienionym. Skilles i zawodnicy Kozłów nie mają jaj, porazka z Bobkami na otwarcie sezonu była mega frajerka ale to co zrobili ostatnio z Kings cięzko w ogole komentowac. Kings stosowali proste podwajanie krycia i Bucks notowali po kilka strat z rzędu kompletnie sobie nie radząc z tym.
Czekam wciaz czy zagra Lowry bo jak nie zagra to Thunder handi w granicach -5 powinni pokryć. Mysle tez nad +5 Detroit bo Knicks to most overrated druzyna w lidze.
Edit: Tak jak pisałem - Thunder -4,5 1.91 Betsafe
 
slander 10

slander

Użytkownik
San Antonio Spurs – Denver Nuggets San Antonio Spurs -4 &lt;zwrot&gt;

Denver pozytywnie zaskakuje w tym sezonie, ale przed nimi poważny test. Spurs również grają dobrze, ale nikt na to nie zwraca uwagi, bo to jakby standard. Niestety stracili Ginobiliego mniej więcej do połowy lutego, co jest dość znacznym osłabieniem. Jednak nie na tyle znacznym by nie rozbić aktualnych mistrzów ligi. Także SAS są wciąż groźni zwłaszcza u siebie(bilans 5-0) i bardzo mocni w defensywie(pozwalają rzucić przeciwnikom najmniej pkt na mecz w lidze).
Denver jedyne 2 porażki w tym sezonie zanotowało na wyjeździe i poza otwarciem sezonu z Dallas(bardzo słaby mecz w ich wykonaniu) nie zaprezentowało nic oszałamiającego. Ich główna siła to perfekcyjny bilans w meczach u siebie. Ponadto bardzo ważny punkt w rotacji Nuggets - Nene nie jest w pełni sił, a wysocy Spurs nawet zdrowemu nie pozwoliliby poszaleć.
W tym meczu stawiam na gospodarzy i doświadczenie. Myślę, że Denver może się dziś wiele nauczyć, ale nie wygrać. Niewielki handicap z pewnością do pokrycia.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Hawks @ 3.18 Pinnacle ✅ 109:94

Z dzisiejszych spotkań zdecydowanie najbardziej zaciekawił mnie mecz, który znów będziemy mogli oglądać z polskim komentarzem na Canal Plus. Atlanta Hawks podejmie we własnej hali Chicago Bulls (tylko jedna porażka w tym sezonie, pokonali kilka dni temu dzisiejszych rywali we własnej hali). Hawks widziałem w tym sezonie najczęściej ze wszystkich ekip w lidze. Można zauważyć dużą nieregularność w ich grze, ostatnie 2 dni to 2 ciężkie spotkania kończone po dogrywce. Cztery dni temu obie ekipy mierzyły się po raz pierwszy w tym sezonie, w Chicago goście prowadzili już nawet 19 punktami, by w końcu przegrać mecz 76:74. Można stwierdzić, że trener Byków nie zrobi drugi raz takiego błędu i nie pozwoli doprowadzić do takiego wyniku, jednak uważam, że równie dobrze to Hawks mogą odrobić pracę domową i zagrać jeszcze skuteczniej, tym razem przed swoją publicznością. Wyniki Bulls są na razie bardzo dobre, można powiedzieć, że aż za dobre patrząc momentalnie na ich grę. Znów dominują w końcówkach, dzięki czemu wygrali już kilka &quot;przegranych&quot; spotkań. Osobiście uważam, że dziś &quot;zmęczona&quot; drużyna gospodarzy zagra jeszcze lepiej niż w poprzednim meczu obu ekip i zanotuje szóste zwycięstwo w lidze. Osobiście uważam, że koszykówka jaką grają Byki bardzo odpowiada Atlancie, wątpię także by Rose znów był w stanie rzucić taką ilość punktów w ostatniej kwarcie (w poprzednim meczu 17) a to przyczyniło się ostatnio w głównej mierze do ich kolejnego zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
looker29 0

looker29

Użytkownik
Czekam wciaz czy zagra Lowry bo jak nie zagra to Thunder handi w granicach -5 powinni pokryć.
&quot;Kyle Lowry (foot) will not play in Saturday&#39;s game vs. the Thunder.&quot;
także Oklahoma za 1.55 wygląda bardzo obiecująco.. są w gazie, graja widowiskowo i widać, że gra poprostu sprawia im przyjemnoiść, a to obok czystych umiejętności też ważny aspekt..
wczorajsze spotkanie całkowicie pod kontrolą OKC, rakiety wyglądały jak drużyna z Europy, proste schematy, bez ognia i polotu.. mimo, iż jest to od dawna drużyna własnego parkietu, to jednak dzisiaj chyba brakuje argumentów..
do tego tak jak wielu polecam Chicago.. Atlanta nie ma prawa pociągnąć tego meczu na wysokich obrotach do końca a Byki potrafią wyczekać moment i momentalnie odskoczyć na 10 pkt, jak wczoraj w Orlando.. Rose w świetnej formie, ręka już chyba nie doskwiera.. do tego Deng, który rozwinął się niesamowicie i Boozer świetny w półdystansie..
1.55 + 1,38 - OKC + Bulls
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Portland - Cleveland ( +14,5 ) 2 za 1,52 w bet 365⛔

Wczoraj udało się z Kozłami, to dziś prawem serii podobny handi , tym razem na Kawalerię. Po grze w Phoenix było widać, że Portlandczycy w lekkim dołku. Oczywiście pytanie, czy to tylko wypadek przy pracy, czy też coś dłuższego, ale moim zdaniem bo rewelacyjnym starcie może przyjść lekka zadyszka, a handi 14,5 punkta to dość mocne oparcie.Goście o niebo lepiej niż w zeszłym sezonie ( 4-3 ) ale są bardzo nierówni - potrafią stuknąć Minnesote na wyjeździe ale również polec w Toronto.Generalnie jednak grają ciekawy basket i w takie tęgie lanie poprostu nie wierzę. Jamison trochę odżył przy Irvingu i ta dwójka fajnie ciągnie tą drużynę do przodu. W drużynach bez planowanych kontuzji, chyba że coś wyskozcy przed samym meczem.

Washington - Minnesota under 195,5 za 1,71 w bet365 ✅

Drugi pojedynek jaki pobieram to najwcześniej dziś grany mecz Washington-Minnesotta. Najwcześniej - to też ma znaczenie statystycznie w tych meczach południowych w Stanach pada mało punktów. Zawodnicy jacyś ospali , sam nie wiem. Doadatkowo Washington ( 2-5 ) na siedem pojedynków ani razu over 195,5, a Minnesota w trzech meczach z siedmiu. Typ czysto statystyczny, Minnesota bez Barea oraz Beasley&#39;a. Nie przewiduję tu dziś wielkiego meczu, raczej zaciętej walki w obronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom