>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Takie słówko do wypowiedzi stevenash13 - mało tego, że PTB nauczyli się grać z osłabieniami. PTB oslabieni grają na swoim poziomie, a gdy kontuzjowani zawodnicy wracają do gry nie nazywa się tego powrotem do formy, ale wzmocnieniem.
Mimo wszystko dzisiaj poszukałbym dzisiaj wyniku po pierwszej kwarcie zespołu ze stolicy:
Wizards to win 1st Q @ 1,8 ✅ miazga ????
Nie ma czasu żeby więcej pisać więc... pozostawiam suchy typ do gry, ale przemyślany ????
 
G 277

geryx

Użytkownik
Bucks-Miami
Miami over 95,5 -✅1,93- myślę że przy obecnej formie Heat i ostatio wrzucanych sumach w meczach, nie jest to wygórowana linia, chyba ta frajda uciekła typerom powyżej z oczu
Suns-NYK (+2,5) - ✅1.9-tu juz bardziej typowo, moze typ pod wrażeniem Knicksów ostatniego meczu, ale rywal słabszy, wg mnie (oglądając te 13 pkt Gortata-zagrła słabo przy tylu minutach) jak Marcin dostanie duzo minut to jest to woda na młyn Knicksów. Takie przemyślenia.
na tripla LAL za 1,24 ✅obecnie, ale się nie upieram bo grają w kratkę i hgw jak humory u nich)
bettson

@radzio
grat. przemyślanego typu
 
kelebra 4

kelebra

Użytkownik
Wielu obecnych na forum to spekulanci- Parker zagra lub nie ... Zagral 35 min ale i z nim w skladzie SAS powinnibyli przegrac, indiana przegrala ten mecz na wlasne zyczenie w ostatniej minucie. Coz bywa. Sluchajac sie rad spekulantow stracibym pieniadze. Buls przegrali a Boston rozbil Toronto- minus 10 moderatora Lukaszka razy dwa.
Are You kidinng -jednego z operatorow rozbawil mnie do lez...Ar du tuller med mag..to po norwesku. Wykazales sie lukaszku wielka dziecinada.
Na koniec napisalem do dzieci na forum ze jak ktos ma cos do mojego punktu widzenia odnosnie czarnych to niech sie wypowie a tu co ...dzieci do moderatora zglaszaja ze poczuly sie urazone. To ta czesc Polakow ktora siedzi w domu a czarnych zna z Pustyni i w puszczy. Oficjalnie prosze moderatora Baqu o wyrjestrowanie mnie z tego forum- generalnie chyba najnormalniejszy z moderatorow. Widac jak wielu to jescze nie dojzali chlopcy. Za nauke sie wziasc a nie bukmacherkie. Powodzenia.

Misiu...dziękuje, że odniosłeś się do mojej osoby i mojego nietrafionego typu na Toronto. Tylko moje pytanie brzmi: dlaczego nie byłeś taki odważny, żeby dyskutować przed meczem? Może po prostu skorzystałeś z tego typu, widząc, że od ponad miesiąca z NBA mam same plusy i teraz masz do mnie wielki żal, że akurat kiedy Ty zagrałeś (za 10tys jak znam życie), typ nie wszedł...Kilka stron wcześniej płakałeś, że nie idzie Ci typowanie i chyba zrezygnujesz, bo nie można być ciągle na minusie...a dzisiaj po meczach kozaczysz? Cytując klasyka &quot;Wykazałeś się wielką dziecinadą&quot;. Radzisz innym niedojŻałym chłopcom wziąŚć się za naukę, a sam jesteś analfabetą. Cóż mogę więcej napisać - Class act????
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Zgadzam się z poprzednikiem. Kilku moderatorów jest co nadużywa władzy.
Z własnego doświadczenia powiem, że jest to forum bukmacherskie. Zatem pisząc nawet w dziale tematycznym, to piszemy o bukmacherce, a nie streszczamy 70 odcinku m jak miłość.
Nie każdy ma czas wertować tak ogromne forum i pisać w odpowiednim dziale, w którym zapewne ilość odwiedzających osób nawet by nie spojrzała na sugestie / problemy / propozycje.
Co do opinii o Baqu, to również się zgadzam. Chyba jeden z niewielu normalnych, któremu władza na tak znanym forum nie odbiła do głowy. Brutalne, ale prawdziwe i możecie mnie za to zbanować, bo wielu prawda boli. Niestety.
/Edit:
Tymaczasem Gentry złamał system i przeciwko Statowi wystawił Granta Hilla. Gość jest jakimś ewenementem. Prawie 40 na karku i potrafi przykryć tak dobrze w obronie taką maszynę w ataku jakim jest Amare i mimo widocznej różnicy wzrostu.
/Edit 2:
Tak jak pisałem ???? Bucks u siebie mocni i nie przywidywalni i w tym meczu nie pozwolili pokryć handi Żarom ????
/edit 3
na jutro wstepnie
atlatna - indiana ; 1(-6.5) @ 1.85
bobcats - wizards; 2(+5) @ 1.95
nets - bucks; 2 @ 2.08
Bulls - Celtics; 2 @ 2.15
mavs - orland; 2 (-4.5) @ 1.95
/edit 4
Chicago Bulls - Boston Celtics
Typ: 2
Kurs: 2.15
Buk: bwin
Stawka: 5/10
Chicago nie ma ławki. Na jakiej podstawie sądzisz, że Rondo spuścił z tonu? Zobacz ile minut rozegrał! Jego wkład nie był potrzebny do końca meczu, to resztę meczu przesiedział na ławce. Proste. Po co dawać grać i narażać na kontuzję?
Głównym atutem Bulls jest coach TT i swój parkiet. Coach TT zna Boston jak nikt inny. Był asystentem Riversca i kleił im obronę, która wiadomo jaka była w PO. Dlatego pewnie Boston jest dogiem. Rondo - Allen - Pierce - Davis - Shaq. Na pozycji C Byki mają tylko przewagę, bo przy Boozerze Shaq może szybko złapać foule-trouble. Rose i Boozer, to może być za mało na
⛔5j
Proszę nie usuwać tej propozycji, bo to będzie mój typ na jutro. Niestety, ale analiza dopiero w godzinach wieczornych. Może uda się wcześniej, choć wątpię. Value. Proponuję korzystać i dlatego zostawić, aby inni korzystali, bo to wg. mnie dobry typ z wysokim kursemm na C&#39;s.
GL
 
A 1

azeej

Użytkownik
Wielu obecnych na forum to spekulanci- Parker zagra lub nie ... Zagral 35 min ale i z nim w skladzie SAS powinnibyli przegrac, indiana przegrala ten mecz na wlasne zyczenie w ostatniej minucie. Coz bywa. Sluchajac sie rad spekulantow stracibym pieniadze. Buls przegrali a Boston rozbil Toronto- minus 10 moderatora Lukaszka razy dwa.
Are You kidinng -jednego z operatorow rozbawil mnie do lez...Ar du tuller med mag..to po norwesku. Wykazales sie lukaszku wielka dziecinada.
Na koniec napisalem do dzieci na forum ze jak ktos ma cos do mojego punktu widzenia odnosnie czarnych to niech sie wypowie a tu co ...dzieci do moderatora zglaszaja ze poczuly sie urazone. To ta czesc Polakow ktora siedzi w domu a czarnych zna z Pustyni i w puszczy. Oficjalnie prosze moderatora Baqu o wyrjestrowanie mnie z tego forum- generalnie chyba najnormalniejszy z moderatorow. Widac jak wielu to jescze nie dojzali chlopcy. Za nauke sie wziasc a nie bukmacherkie. Powodzenia.
Za interpunkcje sie !WZIĄĆ! Panie madry i dojrzaly ;)
Co miala na celu Pana wypowiedz? Pokazanie jaki jest Pan MONTRY? Tacy ludzie nie sa chyba dowartościowani w realnym zyciu, ze musza wywyzszac sie na forum.
Kazdy typer moze sie tutaj wypowiedziec i nie zawsze poprawnie - celnie. Jezeli Pan jest takim dojrzalym graczem, ktory dorosl do bukmacherki to na pewno sam dobrze typuje ; wiec nie rozumiem co Pan tu robi? Czyta wypowiedzi jakichs dzieci, ktore ani troche nie znaja sie na koszykowce?!
Co do czarnych, to tak sie sklada, ze znam wielu i do nich nic nie mam, ale na dluzsza mete, uwierz, ale sa wkurwiajacy. Popytaj Polakow, ktorzy mieszkaja w usa.
Z najwyzszymi wyrazami szacunku, do jakże dojrzalego i najlepszego uzytkownika tego forum,
Azeej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wujo 360

wujo

Użytkownik
Wielu obecnych na forum to spekulanci- Parker zagra lub nie ... Zagral 35 min ale i z nim w skladzie SAS powinnibyli przegrac, indiana przegrala ten mecz na wlasne zyczenie w ostatniej minucie. Coz bywa. Sluchajac sie rad spekulantow stracibym pieniadze. Buls przegrali a Boston rozbil Toronto- minus 10 moderatora Lukaszka razy dwa.
Are You kidinng -jednego z operatorow rozbawil mnie do lez...Ar du tuller med mag..to po norwesku. Wykazales sie lukaszku wielka dziecinada.

Na koniec napisalem do dzieci na forum ze jak ktos ma cos do mojego punktu widzenia odnosnie czarnych to niech sie wypowie a tu co ...dzieci do moderatora zglaszaja ze poczuly sie urazone. To ta czesc Polakow ktora siedzi w domu a czarnych zna z Pustyni i w puszczy. Oficjalnie prosze moderatora Baqu o wyrjestrowanie mnie z tego forum- generalnie chyba najnormalniejszy z moderatorow. Widac jak wielu to jescze nie dojzali chlopcy. Za nauke sie wziasc a nie bukmacherkie. Powodzenia.
Takie traktowanie sprawy to dziecinada. Jeśli zamierzasz kogoś oskarżać o to, że źle wytypował mecz to nie powinieneś tutaj w ogóle zaglądać. To, że ktoś błędnie zinterpretował mecz to nie powód do tego aby go obrażać. Zajrzyj do tematu tego gracza i zobacz ile razy się pomylił w ostatnim miesiącu. Moderatorzy tego działu robią dobrą robotę zarówno Baqu, Jacques jak i lukascash. Panowie fajnie, że coraz więcej osób zagląda do działu i temat żyje ale nie tędy droga...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
favago 69

favago

Użytkownik
Dobra, kazdy napisal po poscie i starczy, bo zaraz tu sie zrobi burdel okrutny. Znamy juz wasze zdanie na temat Murzynow; wiemy, co myslicie o ortografii. Kolejne posty, jesli łaska, niech traktuja juz o NBA.

By nie odbiegac od tematu, powiem, co gram dzis ja.

BOS +5 - CHI @ 1.53 - Bet365

Typ moze zdawac sie dziwny, ale jedynym moim celem jest doeskortowanie bonusa w Bet365 do wyplaty. Potrzebuje kursow wyzszych, niz 1.50. Mam nadzieje, ze wypali. Davis godnie zastepuje kG, 23 pkt. w niedawnym meczu przeciwko Spurs, dzis w nocy dorzucil 14. Pierce (20 pkt.) z Allenem (17 pkt.) trzymaja poziom. Rondo po fantastycznym meczu przeciwko Spurs, gdzie zaliczyl tripple-duble troche spuscil z tonu w grze z Raptorsami. Na szczescie na posterunku byl wchodzacy z lawki Nate Robinson, ktory dorzucil pare trojek zaliczajac lacznie 15 punktow. Niesmiertelny Shaq tez daje rade. Ekipa z Chicago po, przynajmniej dla mnie, zaskakujacej porazce z 76ers wyglada kiepsko. Poza Rose&#39;m i Boozer&#39;em (moze jeszcze Deng) nikt nie gra. Przepowiadam (;)) na dzis zwyciestwo Celtow. Gdyby jednak mialo byc inaczej, licze, ze zaliczka w postaci tych pieciu punktow, uratuje moje pieniadze ????
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Witam, zagladam do tego tematu bardzo czesto. Co sadzicie o spotkaniu Indiany z Atlanta? Indiana wczoraj rozegrala dosc dobre spotkanie lecz przez swoja wlasna glupote przegrala w ostatniej minucie. Nie wiem nic natomiast o ostatnim spotkaniu Atlanty. Jak sie zaprezentowali i czy dzisiaj ten meczy &#39;bedzie&#39; na korzysc atl?
 
M 14

macilius

Użytkownik
Zgadzam sie z avocado i poprzednikiem : Boston
To dziś najpewniejszy &quot;punkt programu&quot;, poza tym ew. milwaukee (walczaki), mają spore szanse wygrać z totalnie -fatalnie grającym wczoraj new jersey. Reszta jak dla mnie na dziś nie do dotknięcia, to granie po omacju. Jedyne co mógłbym jeszcze zagrać to Detroi - Philadelphia (detroit gra wg. mnie katastrofalną koszykówka, rzuty - no defense, philadelphia w przeciwieństwie do detroit lepiej broni i ma też dobrych strzelców. Dlatego jeśli zagra tak samo konsekwentnie w ataku i obronie jak wczoraj, gdy przegrywała z chicago - ma spore szanse to wygrać...)
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Atlatna wygra i powinna pokryć handi. Dla takich zespołów jak Indiana mecz w domu, a na wyjeździe robi znaczną różnicę, a jeszcze b2b. Hawks odpoczywali, a są w gazie i są niezwykle trudnym rywalem na własnym parkiecie.
Tak jak pisałem. Bucks. Boykins, Ilyasova, Bogut, Douglas - Robertas, Salmons. Obie ekipy będą bronić, ale większe pole manewru w ataku mają Bucks i dlatego stawiałbym na nich. Douglas - Robertas zagra przeciwko byłemu zespołowi, a jego zdobycz 30+ przeciwko Miami powinna go odpowiednio zmobilizować do występu przeciwko Nets.
Chicago nie ma ławki. Na jakiej podstawie sądzisz, że Rondo spuścił z tonu? Zobacz ile minut rozegrał! Jego wkład nie był potrzebny do końca meczu, to resztę meczu przesiedział na ławce. Proste. Po co dawać grać i narażać na kontuzję?
Głównym atutem Bulls jest coach TT i swój parkiet. Coach TT zna Boston jak nikt inny. Był asystentem Riversca i kleił im obronę, która wiadomo jaka była w PO. Dlatego pewnie Boston jest dogiem. Rondo - Allen - Pierce - Davis - Shaq. Na pozycji C Byki mają tylko przewagę, bo przy Boozerze Shaq może szybko złapać foule-trouble. Rose i Boozer, to może być za mało na Boston, gdzie jest większe pole manewru w ataku i pomimo braku KG, to spisują się dobrze. Chciago jakieś niewyraźne.
 
V 0

v4n3llu5

Użytkownik
Witam, zagladam do tego tematu bardzo czesto. Co sadzicie o spotkaniu Indiany z Atlanta? Indiana wczoraj rozegrala dosc dobre spotkanie lecz przez swoja wlasna glupote przegrala w ostatniej minucie. Nie wiem nic natomiast o ostatnim spotkaniu Atlanty. Jak sie zaprezentowali i czy dzisiaj ten meczy &#39;bedzie&#39; na korzysc atl?
Atlanta ostatnio w świetnej formie. 3 ostatnie spotkania to 3 wyjazdy i 3 wygrane. To robi wrażenie ( szczególnie ostatni mecz z Utah +23 ) biorąc pod uwage to, że na wyjazdach wczesniej im za bardzo nie szło . U siebie nie przegrali od ponad 1,5 miesiąca. Indiana wczoraj przegrała 87 : 90 we frajerski sposób mimo iż miała w pewnym momencie 3 kwarty nawet 15 pkt przewagi. Posypali się kompletnie. Atlanta teraz u siebie co skłania mnie do zagrania nawet ( -7 ) na Hawks. Pytanie tylko jak ta porażka wpłynęła na morale zespołu z Indiany . . . Wg mnie są bardziej rozbici aniżeli zmotywowani.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Panowie co sądzicie o meczu Oklahomy z Grizzlies, a dokładnie chodzi mi o over 202.5 w tym meczu. Obie ekipy niedawna grały ze sobą i Grizzlies wygrali 110 - 105. Drużyny w optymalnych składach. Bukmacherzy już podnoszą linię na 203.

Nie jestem jakimś specjalistą od kosza, zwłaszcza NBA dlatego proszę o opinie. Z góry dzięki ;)
 
A 694

addicted

Użytkownik
Chicago Bulls - Boston Celtics ▶ under 187.5
Obie druzyny graja spotkanie B2B, a to sytuacja, ktora nie jest korzystna dla Bostonu. Boston w tym sezonie 3-6 ATS grajac dzien po dniu. Chicago na wlasnym parkiecie ma bilans 15-3 SU i slusznie sa delikatnym faworytem dzisiejszego spotkania.
We wczorajszym spotkaniu zagrala tylko 3 zawodnikow Chicago - Rose, Boozer i Deng. Dzisiaj we wlasnej hali pozostali zawodnicy powinni zagrac lepiej, ale z kolei wspomniana trojka powinna zostac ograniczona przez obrone Bostonu.
Sadze, ze dzisiaj zadna z ekip nie bedzie specjalnie podkrecac tempa. Rose i Rondo nie ulatwia sobie gry w ataku. Spodziewam sie wyrownanego spotkania, ale pod znakiem obrony i dluzszych akcji a nie wymiany ciosow.
Obie ekipy dobrze bronia - tracac nieco ponad 90 pkt.. poziom DEF EFF obie ekipy maja na poziomie 97.5 pkt (1st/2nd in NBA).
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Panowie co sądzicie o meczu Oklahomy z Grizzlies, a dokładnie chodzi mi o over 202.5 w tym meczu. Obie ekipy niedawna grały ze sobą i Grizzlies wygrali 110 - 105. Drużyny w optymalnych składach. Bukmacherzy już podnoszą linię na 203.
Nie jestem jakimś specjalistą od kosza, zwłaszcza NBA dlatego proszę o opinie. Z góry dzięki ;)
Zgadza sie, ze to byl &quot;soczysty&quot; over, ale wtedy oba zespoly zagraly na niezlej skutecznosci 51.3% OCT i 51.2% Memphis. Ja tego meczu nie ruszam dzisiaj. Jak juz cos to bym proponowal under⛔ w meczu Atlanty z Indiana. To sa raczej underowe druzyny, a linia 192 jest do grania. Ostatnio mecz tych druzyn Atl - Ind 97:83.
Dodatkowo proponuje Boston⛔ i Washington z handi⛔ oraz Orlando✅(najpewniejszy typ wg mnie na dzis). Argumeny za Bostonem nizej podali poprzednicy. Generalnie Boston ma swietnego rozgrywajacego Rondo i szeroki sklad, a Chicago bez lawki bedzie ciezko zatrzymac &quot;celtów&quot;.
Wizards wygrali wczoraj z Nets(glownie za sprawa slabej postawy koszykarzy z New Jersey) i graja dzisiaj z osłabionymi kontuzjami &quot;Bobkami&quot;. To jest bardzo dobra okazja na przelamanie passy wyjazdow 0-17. Wierze w pozytywny impuls dzisiejszej wygranej dla Wizards. Jak nie teraz to kiedy??...
Orlando swietna forma, zwyciestw 8! pod rzad, ktorej Dallas bez Nowitzkiego raczej nie da rady przerwac. Jesli Mevrics przegrywaja u siebie z OKC i ledwo wygrywaja z Portland to o czyms to swiadczy.
Chociaz odrazu przyznam, ze do expertow tez sie nie zaliczam, to takie typy polecam na dzis.
 
S 1

splot

Użytkownik
Oklahoma 19.00 UTC/GMT -6h
O klahoma City Thunder - Memphis ⛔⛔⛔Grizzlie s +7
Godzina 02.00 POLSKA

Memphis jest w naprawdę niezłej formie. Pokonali Utah✅11 Thunder✅5 i Lakers✅19 . Gospodarze natomiast wygrali z Dallas ✅4 i Atlant(ą) ✅9 ale przegrali też z San Antonio ⛔ 27 . Ktoś powie teraz lekcja Historii ale ja ma przeczucie że dziś Memphis utrzyma Handclip +7:cool:
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Świetna analiza po prostu. Ja mam przeczucie, że Oklahoma skorzysta z handi -7 ????
Żeby analiza została, to dodam, że zapewne bójka na pokładzie OJ Mayo vs. Tony Allen ze względu na cele hazardowe, zapewne nie działa na +. Grizzlies zmierza się z drużyna, która u siebie jest bardzo mocna. Dodatkowo jest zbilansowana w ataku i obronie, a ławka jest przewagą gospodarzy.
Orlando swietna forma, zwyciestw 8! pod rzad, ktorej Dallas bez Nowitzkiego raczej nie da rady przerwac. Jesli Mevrics przegrywaja u siebie z OKC i ledwo wygrywaja z Portland to o czyms to swiadczy.
Hehe, co świadczy przegrana z Mavs i Portland? Słucham ????
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Świetna analiza po prostu. Ja mam przeczucie, że Oklahoma skorzysta z handi -7 ????
Żeby analiza została, to dodam, że zapewne bójka na pokładzie OJ Mayo vs. Tony Allen ze względu na cele hazardowe, zapewne nie działa na +. Grizzlies zmierza się z drużyna, która u siebie jest bardzo mocna. Dodatkowo jest zbilansowana w ataku i obronie, a ławka jest przewagą gospodarzy.
Hehe, co świadczy przegrana z Mavs i Portland? Słucham ????
Nie do konca rozumie o co Ci chodzi, i Ty pewnie nie rozumiesz zbytnio o co mi chodzi. No to tłumaczę:
Uwazam, ze Orlando w formie jest lepsza druzyna niz OKC i Portland. Wiec, jesli Dallas sie meczy z tymi druzynami, to tym bardziej beda klopoty z Magic. Chyba to tyle po krotce. Jak mowilem, nie jestem expertem, ale widze statystyki i swoje zdanie mam.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Po pierwsze statystyki nie grają! Jak możesz mówić, że Mavs się męczą z Oklahomą i Portland, gdzie to na chwilę obecną mocniejsze zespoły przy braku Nowitzkiego i Butlera. A rozmiar porażki jest niski. Orlando wcale nie musi mieć spacerku.
Primo - b2b.
Drugie. Pod koszem Mavs mają też dobra obsadę. Jeżeli Magicy będą przestrzelać rzuty z dystansu, to nie koniecznie nawet muszą wygrać.

OT:
Nie wiem, czy ktoś czytał moje dzisiejsze analizy w tym dziale http://forum.bukmacherskie.com/f11/plk-2010-2011-a-46864-7.html.
Dziś póki co 2/3 i zysk +10j. Najczęściej będą się pojawiac ode mnei NBA, ale i również PLK jeżeli jest kolejka. Jeżeli ktoś uważa, że moje analizy są mu w stanie pomóc, to zapraszam również do PLK, bo widzę, że tam mało osób się udziela, więc spróbuję kolejny dział rozkręcić ;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :Atlanta Hawks - Indiana Pacers
Pierwsza połowa
Typ : Atlanta Hawks -4
Kurs : 1,98
Bukmacher : Pinnaclesports
Data: 2011-01-09 01:00
Analiza:
Atlanta od ostatnich kilku spotkań gra jak w początkowej fazie rozgrywek.Maszyna zaskoczyła i teraz jedzie gromiąc kolejnych rywali.
Na ostatnie 6 spotkań wygrali 5 przegrywając tylko z Oklahomą ale w tamtym spotkaniu również zagrali dobry mecz, poprostu Thunder weszli lepiej w mecz i moim zdaniem nie byli do pokonania po odskoczeniu po 1 kwarcie. Oglądałem to spotkanie i Hawks nie mogli odrobić strat na tyle by wygrać to spotkanie.
Kolejne spotkania a było ich 3 Hawks grali na wyjazdach i nie zostawiajac złudzeń rywalom wygrali wszystkie trzy.
Szczegolnie w pamieci zostaje mi to ostatnie gdzie Hawks zrobili sobie z Jazzmanów uczte wygrywając aż 23 pkt różnicy, 110-87.
Ale zacznijmy od kolejnego spotkania po tej porażce z OKL.
Spotkanie z Clippers wydawało by sie prostą przeprawą ale gra przeciwko Griffinowi i Gordonowi do prostych nie należy , przynajmniej tak jest ostatnio. I tak początkowo było, pierwsza kwarta zdecydowanie wygrana przez Clippers 31-18.Griffin zdobył w tej kwarcie aż 13 pkt a Randy Foye dobił końcówką gości rzucając dwa raz celnie.]
Josh Smith kompletnie nie wszedł w mecz pudłując rzut za rzutem i terner zareagował wpuszczając za niego Zaze.W drugiej kwarcie Smith dalej leciał w kulki nietrafiając ani razu z gry, trafił 4 krotnie z lini rzutów osobistych.
Słabszy okres gry Griffina ale nie wykorzystali tego goscie i kwarta zakonczyła sie ich minimalną wygraną 24-22.
W 3 i 4 kwarcie widac było odmiane, Hawks zaczeli grać z głową ,bardziej przemyslane akcje a o sobie znac dał Jamal Crawford rzucając 9 pkt z rzedu dla swojej drużyny.
Dał sygnał że ten mecz jest jak najbardziej do wygrania zmieniając Bibbiego podciągną wynik i starta wynosiła już tylko 7 pkt.W końcówce tej kwarty dorzucili jeszcze 3 pkt z rzutów osobistych i wynik na tablicy 74-70 dla Clippers.
Ta przewqaga utrzymywała sie do 41 minuty , wtedy na parkiecie pojawił sie ponownie Bibby, wtedy momentalnie Hawksodrobili strarte 5 oczek i odskoczyli na 91-85.
W końcówce Bibby przypieczetował celnym rzutem za 3 pkt zwycięstwo Hawks ,a Joe Johnson nie myląc sie na lini rzutów wolnych utrzymał to prowadzenie i mecz zakonczył sie 107-98.
Pomijając mecz z Kings gdzie przeważali koszykarze z Atlanty a jajca zaczęły sie w ostatniej kwarcie gdzie Kings rzucili aż 39 pkt, trafiając &quot;prawie wszystko&quot; lecz Hawks trzymali sie rywala trafiając az 31 pkt i ostatecznie wygrali 108-102.
Mecz z Utah był dobrym widowiskeim ze strony Hawks, Utah znacznie poniżej oczekiwań,grało im sie cięzko i przegrali zdecydowanie. Deron Williams probował pobudzić drużyne do walki ale Uath mieli straszną skutecznosc , asyst tylko 16 w tym Deron 9 bez Millsapa ta drużyna jest nie do poznania.
Indiana grała dzis mecz z SAS i przez własną głupote przegrali.
Prowadzac zdecydowanie po 3 kwartach w czwartej rzucili ledwie 12 pkt.
SAS doszli w 4 kwarcie Indiane na 4 minuty przed końcem. Pacers odpowiedzieli celnymi rzutami osobistymi Darrena Collisona 6 krotnie i Indiana prowadziła na 1minute i 10 sekund 87:83. Mogli prowadzić bardziej zdecydowanie ale Granger nie trafił ani razu z 2 osobistych własnie na minute i 10 sekund przed koncem.
Ostatnia minuta nalezała do SAS i to oni wygrali 90-87.
Typuje na Hawks do połowy z handi bo Indiana z pewnoscia jest załamana po spotkaniu z SAS , do tego dojdzie lekkie zmeczenie meczem i podróżą do Atlanty.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Żeby analiza została, to dodam, że zapewne bójka na pokładzie OJ Mayo vs. Tony Allen ze względu na cele hazardowe, zapewne nie działa na +.
A ja dodam, że &quot;bójka na pokładzie&quot; nie miała miejsca wczoraj tylko kilka dni temu, w Poniedziałek. Po &quot;bójce na pokładzie&quot; Grizz grali z OCT, gdzie analogicznie Allen zastąpił O.J w s5 i zagrał świetne spotkanie. Wczoraj z Utah Tony był w s5, ale Mayo wrócił do rotacji po rzekomym &quot;liściu&quot;, więc wraca wszystko do normy. Tak więc po &quot;bójce na pokładzie&quot; Grizz rozegrali świetne zawody, więc nie za bardzo widać, żeby odbiło się to na morale tego zespołu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom