>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA sezon 2007/08 . 16 grudnia - 31 grudnia

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Minesota Timberwolves-Indiana Pacers
typ: Indiana
kurs: 1,45


Minesota to najsłabsza drużyna obecnego sezonu rozgrywek NBA, Indiana notomiast to typowy średniak, który obecnie ma zwyżkę formy.
Gra Minesoty skupia się tylko na jednym graczu - Allu Jeffersonie. To on zdobywa zdecydowaną większość punktów,reszta to kompletne dno (Smith i Brewer).
W zespole Indiany mamy bardziej &quot;zrównoważony podział obowiązków&quot; tutaj nie ma typowego snajpera który non stop zdobywa punkty, lecz jest pewien podział, że wszyscy zawodnicy zdobywają porównywalną liczbę punktów (od 10 do 16) prawie każdy zawodnik w takim samym udziale decyduje o zwycięstwie lub porażce.
Danny Granger 16,6 punkta na mecz
Troy Murphy 10,9 punkta na mecz
Jermiane O&#39;Neal 16,1 punkta na mecz.

Po drugie seria 9 porażek w 10 meczach Minesoty mówi sama za siebie.
Indianie mają serię 6 zwycięstw i 4 porażki w 10 meczach (ostatnio 3 zwycięstwa z rzędu! W tym 2 na wyjeździe)

Resumując, sądzę że 1 zawodnik w drużynie Minesoty nie jest w stanie wygrać całego meczu, przecież nie może on non stop grać i zdobywać punkty, musi w końcu ten akumulatorek się rozładować, dlatego też mój typ to zwycięstwo Indiańców. Mają zawdników którzy zdobywają więcej punktów od rywali.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Portland - Denver 1 ( handicap 1 połowa 0:2,5 )
Kurs: 1,94 ⛔
Wielu zapewne znów zacznie pisać, że zmęczenie, seria itd. , itp. ;) Ja jednak twardo stoję przy swoim i myślę, że Portland podtrzyma fantastyczną serię 9 zwycięstw z rzędu ... Na własnym parkiecie pokonali już o wiele lepsze &quot;firmy&quot; niż Denver ... Nie wiem czy zagrają Martin i Camby ... Jeśli nie to nawet lepiej dla mojego typu ;) Liczę także na słabszy dzień dwójki Carmelo - A.I. ... I jeszcze jedno ... Historycznych serii nie kończy się na własnym parkiecie ... Tak więc Portland 8)
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
To co zrobila indiana to szkoda slow. Wygrywajac 20pkt. w 1 kwarcie ostatecznie przegrala. Nie powiem bo chlopaki z Minesoty troche poszaleli. Rozrzucali sie jak nigdy, a ja liczylem na under 98,5pkt. Po pierwszej kwarcie jeszcze sie cieszylem, ale niestety;). Portland tez bylo w miare pewne. Carmelo i Iverson mieli swoj dzien, ale jednak to nie wystarczylo na zgrany kolektyw Blazers ???? . W koncu grali na wlasnym parkiecie, a tam nie mogli przeciez zawiesc. Na dzisiaj moze podrzuce taki typ:

Phoenix - Toronto SP 208 2 (powyzej) ✅(szybkie tempo meczu szczegolnie po stronie phoenix, slaba obrona, to wszystko przelozy sie na zdobyte pkt.)

Na lekkie podbiecie mozna zaznaczyc jeszcze San Antonio w meczu z LA Clippers. Zastanawiam sie jeszcze nad New Jersey - Golden State 2. Powinni przejsc ich gladko. kurs 1.85. Mecz Minesoty takze moze byc ciekawy;) Kurs na nich 5.00. Moze cos doradzicie?
Pzdr ????

Ps Jacques nie wiem o co ci chodzi. Jak bys nie zauwazyl druzyna Phoenix jest bardzo slaba w defensywie (chyba mozna to dostrzec i jest to logiczne). Gra z ich strony opiera sie na ciaglej lataninie i oddawaniu rzutow, nie widze z ich strony jakiejs wybitnej obrony. Toronto moze troche lepiej, bo maja przeciez Bosha, Bargnianiego no i objawienie sezonu Moona ktory spisuje sie znakomicie, ale jednak pomimo tego ta obrona u nich tez bywa dziurawa. No i mozna to bylo przeciez przewidziec ze zdecydowanie gra bedzie nastawiona na atak. Pzdr;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
  • New Jersey Nets-Golden State Warriors 2 @ 1.77
  • Dwyane Wade-Carlos Boozer 1 @ 1.50
  • Philadelphia 76ers @ Memphis Grizzlies Under/Over 101.5 pts @ 1.85
AKO 4.91
Szczerze mówiąc to nie wiem czy to zagram , bo swoje już dziś wygrałem a nie ma co grać na siłę , lecz te typy wpadły mi w oko i nawet napisałem wcześniej analizy . Jeśli nawet to też oczywiście nie przesadzać ze stawką ;-)
Nie wiem mam wrażenie , że znowu buki troszkę dziwne kursy wystawiają . Golden State Warriors co prawda nie lubią grać przeciwko Netsom , ale jak dla mnie to kolejny prezent od nich . New Jersey minimalnie i szczęśliwie pokonali Miami , głównie za sprawą wygranej walki na tablicach . Dziś też pewnie to zrobią , bo w obronie wciąż są świetni ale na Wojowników to może być za mało . Na nich trzeba mieć szeroką i wyrównaną ławkę której Netsom brakuje . Zwłaszcza teraz jak kontuzji doznali Antoine Wright , Bostjan Nachbar czy Nenad Krstić . Wielka trójka to za mało na pokonanie GSW według mnie .
Drugi typ troszkę jak na mnie nietypowy , bo rzadko kiedy gram na to ile punktów zdobędą zawodnicy . Dziś jednak mam nadzieję , że znalazłem kolejnego pewniaczka . DWade jest w absolutnym sztosie i tylko jego dobra gra powoduje , że Miami się już aż tak nie kompromitują . Boozer z kolei ostatnio jakby troszkę przystopował . Dodatkowo przeciwko Miami nie spodziewam się by rzucił sporo punktów . Wade to przy obecnej formie i wyrównanej walce o zwycięstwo ( a tak będzie , bo Miami mają patent na Utah ) to gwarancja 30+ punktów . Boozer rzuci pewnie 20-25 punktów . W każdym bądź razie pewnie mniej niż Flash .
Kolejny typ to pojedynek przeciętniaków : Memphis przeciwko Philadelphi . Szczerze mówiąc to dość nieobliczalny mecz , raczej z kategorii no betowej . Jednak biorąc pod uwagę powrót do gry Gasola , wczorajszą kompromitację w Detroit oraz fakt , że Grizzlies grają u siebie sądzę że wynik powinien być dość wysoki . Co prawda w ostatnich dwóch meczach Miśki zdobyły tylko nieco ponad 150 punktów jednak pamiętać należy , że Detroit i San Antonio to IMO 2 z 4 najlepszych lini defensywnych w całej lidze . Memphis tylko 3 razy na 12 meczów rozegranych w hali FedEx Forum nie rzucili więcej niż 102.5 punkta . Było to z Clippersami ( grali bez Gasola ) , Spurs oraz Raptors czyli ekipami typowo underowymi . Niby 76ers też do mistrzów ataku nie należą i dość nieźle bronią ale bardzo często pozwalają rywalom grającym w podobnym stylu co Miśki na rzucenie więcej niż 100 punktów . Tego właśnie się też spodziewam po dzisiejszym meczu . Wszystko zależy kto narzuci swój styl gry . Ja sądzę , że jednak Miśki .
Sorry ale o czym Ty Sajmon mówisz ? Suns czy Raptors mają słabą obronę ? Acha ...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
To co na nocke gramy?

Mnie kursi za 1.60 MEM z ze slaba Phila. Pau Gasol juz zdrowy, w domu bilans 5-3, 76ers wyjazdt 4-7 wiec wcale nie tak dramatycznie slabo. Jakos w ogole do mnie sklad Phily nie przemawia, Iguodala gada w mediach, ze potrzebuja wzmocnien, narzeka jak baba w ciazy, uwazam, ze MEM u siebie powinni wygrac. W ostatnich 10 spotkania tylko 2 razy wygrywali, czas sie przelamac, z kim jak nie z jedna z najgorszych druzyn wschodu.

Milwauke za 1.40 juz mniej korci ze wzgledu na maly kurs, Bobacts sa spokojnie do ogranai, chyba bez Haringtona goscie. Kozly druzyna wlasnego boiska 8-3, Charlotte 1-8 wyjazdy, Redda raczej nikt tam nie zatrzyma, w formie Charlie Villanueva i Chinczyk, nie zagra Mason.

Z wiekszych kursow to raczej Miami 1.98 ostatnio troche frajersko przegrywali, Jazzmani wyjazdy raczej slabe, w ogole bez formy 2-8 ostatnie dziesiec spotkan i Okura bardzo brazkuje, Wade powinien po kontuzji cos wreszcie pokazac. Indiana z Wizards nic konrektnego mi nie wychodzi, Pacers na pewno ostatnio ladie graja, WASH niekoniecznie musi tam przegrac, aczkolwiek bede kibicowac PAC.
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Na dzisiaj moze cos takiego tak krotko:

Detroit - Houston 1 kurs 1.45 ✅(po stronie Rakiet nie zagra McGrady, ktory zawsze dorzuci swoje pkt;), Detroit gra u siebie, Houston gra z dnia na dzien)
Boston - Orlando 1 kurs 1.25 ✅(moze przejde od razu do rzeczy...Boston nie zwyklo przegrywac na wlasnym parkiecie, a Orlando ostatnimi czasy zawodzi ???? )

Mozna jeszcze zagrac Sacramento - Denver 2 kurs 1.95 ✅i NY SP1 99,5 1 (ponizej) kurs 1.80✅. To wrzucam na drugi kuponik ????

LA Lakers w meczu z NY tez jest w miare pewne.

Moze macie jakies inne propozycje?Pzdr ????

Tracy McGrady jednak zagral lecz i tak nie dawalem im duzych szans. Wszystko na :spokodfhgfh:
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
NIE CYTUJEMY OSTATNIEGO POSTU
Skoro T-Mac grał z Chicago to dlaczego nie miał by zagrać dzisiaj ? Niepewny występ Yao bo nabawił się jakiegoś drobnego urazu w meczu z Chicago ... Co oczywiście nie zmienia faktu, że rakiety powinny przegrać ... Co do reszty być może wypowiem się później ...
 
bej 178

bej

Użytkownik
vs

Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors ⛔
typ: Cavaliers

Z wiekszoscia opinii z jakimi sie spotkalem to ten mecz jest klasycznym &quot;no bet&quot;. Osobiscie uwazam inaczej. Cavaliers sa mistrzami konferencji wchodniej, glupio by teraz bylo nie wystapic w playoffach. Musza zaczac wygrywac i rozpoczac jakis porzadny winning strike. Wydaje mi sie ze go zaczeli od ostatniego meczu z Lakers. Znacznie poprawili gre w obronie a to bardzo wazne. Zwlaszcza, ze zmierza sie z bardzo ofensywnie nastawionymi Wojownikami. Obrona dzisiaj kluczem do zwyciestwa. LeBron po kontuzji juz sie odnalazl i zaczal grac swoje. Takze mecz z Jeziorowcami nie byl przeblyskiem a poczatkiem powrotu na dobra droge. Dodatkowo Kawalerzysci dzis zagraja na wlasnej hali, a GS nadal w trasie, wiec beda troche zmeczeni.

vs

New York Knicks - Los Angeles Lakers
typ: Lakers -3.5✅✅✅

NY Knicks kontynuuja swoja padake, ostatnio pozwolili sobie rzucic ponad 100pkt grajac z Bobcats (niezle niezle xD) Isiah Thomas nie ma zbyt dobrego kontaktu z zawodnikami, w meczu z Bobkami wymienil delikatnie mowiac roznice zdan z Richardsonem. Morale zespolu zdecydowanie sa bardzo niskie. Zapewne dzis zabraknie po raz kolejny Marburego, ktory nawet jak gra to i tak z mizernym skutkiem. Co jest dla mnie zaskoczeniem niedawno Padaki pokonaly dosyc wysoko Cavaliers, ale to chyba tylko ich blad w sztuce przegrywania. W Lakers natomiast sytuacja odwrotna, ich gra wkoncu nie opiera sie tylko na Kobym. Jak jemu nawet zdarzy sie gorszy dzien, np. w meczu przeciw Phili, to chlopaki z druzyny pokazuja ze potrafia grac dobry basket. Pozatym Bryant rzadko kiedy gra dwa slabe mecze pod rzad, wiec dzis powinien pozamiatac. Jeziorowcy maja wkoncu dobrego centra od czasow Shaqa. Mlody Bynum gra nadspodziewanie dobrze, rzuca z wysoka skutecznoscia i sporo zbiera. Kogos takiego bylo im potrzeba. Pod jakim katem bym tego nie rozpatrywal to wychodzi mi ze gracz z LA wygraja.

Chcialbym wszystkim zyczyc zdrowych, pogodnych swiat Bozego Narodzenia i aby Lakers oraz Cleveland zrobily nam prezent w ten dzien ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj dość dziwny na pierwszy rzut oka typ . Mianowicie gram na Denver mimo , że zagrają bez 4 najlepszych graczy podkoszowych . Nie zagra Marcus Camby ( jest questionable ) , Kenyona Martina , Stephena Huntera oraz Nene Hilario . Sacramento zagra bez trójki innych kluczowych graczy jak Mike Bibby , Kevina Martina oraz Shareefa Abdur-Rahima ale oni nie grają już od jakiegoś czasu a Kings robia niezłe wyniki . Zwłaszcza u siebie są groźni dla wszystkich . Skąd więc typ na Nuggets ?IMO to wciąż drużyna lepsza od Królów . Mają Carmelo Anthonego i Allena Iversona . Zwłaszcza ten pierwszy pod nieobecność wysokich graczy gra całkiem nieźle na tablicach ( ostatnie dwa mecze to niemal 30 zbiórek ) . Co ciekawe z Portland Nuggets wcale nie przegrali znacząco walki na tablicach (39-43) i nie dali też poszaleć wysokim graczom gospodarzy (Aldridge 18 , Przybilla 2 , Frye 2 ). A w ataku nic się nie zmienia , bo ani Martin ani Camby nie zdobywają więcej punktów niż Kleiza grający na PF ( co jest pozytywne , bo więcej minut dostaje J.R.Smith i Chucky Atkins ) z Najerą czy McCoyem . A grając niskim składem można robić dobre wyniki co pokazują choćby Warriors . A taka gra jest idealna dla Iversona i Anthonego , JR Smitha ma których Sacramento moim zdaniem nie ma odpowiedzi ( w sensie gry w ataku , bo w obronie Artest może troszkę zmęczyć Iversona ) . Ponadto Nuggets w zeszłym roku wygrali 3 z 4 meczów z Kings . Raz przegrali minimalnie , ale grali wtedy bez AI . Reasumując Denver może i straci sporo punktów ale Iverson , Anthony , Smith , Atkins czy Kleiza rzucą jeszcze więcej ???? A jak zagra jednak Camby to o wynik jestem spokojny . Na razie nie ma takiej informacji więc gram handicap + 4.5 za 1.75 co jest niezłą propozycją na ten wieczór .
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mnie tam obojetnie czy zagra Yao czy nie, Pistons powinni i tak wygrac. Podobnie Boston i Lakers, te trzy meczem biore dzis pod uwage. Dwa w sumie zostaly troche opisane, nt. CEL to ciezko cos sensownego napisac, najlepsza ekipa wschodu powinna zdemolowac Magicow. OStatnio Orlando bardzo zawodzilo, potem juz troche lepiej ale na Boston za malo.

Lakers + Boston dubel, Pistons singiel

✅
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
NIE CYTUJEMY OSTATNIEGO POSTU

Skoro T-Mac grał z Chicago to dlaczego nie miał by zagrać dzisiaj ? Niepewny występ Yao bo nabawił się jakiegoś drobnego urazu w meczu z Chicago ... Co oczywiście nie zmienia faktu, że rakiety powinny przegrać ... Co do reszty być może wypowiem się później ...

Mozesz wejsc na oficjalna strone Houston i tam zobaczyc injury update:
&quot;G Tracy McGrady (sore left knee) is doubtful&quot; Watpliwy wystep T-maca. Nie sugeruj sie tym ze gral z Chicago i ze od razu musi przez to grac w nastepnym. Co nie oznacza ze nie wyjdzie, bo nigdy nie wiadomo. Nie ma zadnej wzmianki co do Yao, takze powinien zagrac. Pzdr ????
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
???? Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors ????

Ostatni mecz GSW nie byl widowiskiem. Przegrali z Netsami ktorzy na ta pore graja sporo ponizej swoich mozliwosci. Gdy wojownicy graja z lepsza druzyna na wyjezdzie to mimo ze potrafia sklejc akcje na dobrym poziomie to nie potrafia utrzymac ani tym bardziej narzucic swojego tempa gry. Dla przykladu ostantie 4 mecze away to wygrana z minnesota i memphis, za to gdy przyjechali wczoraj na hale Netsow po prostu przegrali - chociaz ostatnio zespol Kidda to biegajace po parkiecie żale. Podobne bylo kilka dni temu z Deroit - byli do tylu az o 22 punkty. Za to cavaliers ostatnio zdolali sie przelamac wygrywajac z lakersami po zacietym pojedynku. Wyglada rowniez na to ze LeBronowi juz palec nie przeszkadza i wrocil do swojej formy. Jednak wygrana z LA to nie byla tylko zasluga jamesa. Varejao pokazal przynajmniej czesc swoich umiejetnosci - bo wg mnei stac go na wiecej - i zaliczajac 15 zbiorek pomogl krolowi doprowadzic swoja druzyne do zwyciestwa. Inni tez byli aktywni co mnie szczerze mowiac dosyc zdziwilo. Poza tym kawalerzysci mieli 2 dni odpoczynku a GSW gra kolejny mecz bedac wciaz na wyjezdzie i po ostrej walce z Netsami na pewno beda zmeczeni.

Mój typ: Cleveland Cavaliers(-2.5) - Golden State Warriors @ 1.85
 
B 3

bart-1988

Użytkownik
Cleveland - Golden State
Spotkanie nie będzie moim zdaniem takim prostym typem. Koszykarze gospodarzy na czele z LeBronem Jamesem chyba powoli zaczynają wracać do swojej dyspozycji z początku sezonu kiedy wygrywali większość swoich spotkań. Słabsza dyspozycja w ostatnich tygodniach spowodowana była w głównej mierze nieobecnością lidera, który leczył kontuzje, a kiedy już powrócił to musiało minąć trochę czasu zanim doszedł do pełnej sprawności. W tej chwili wg mnie Cleveland zaczyna grać już swoją koszykówkę, z której ich znamy z poprzedniego sezonu kiedy osiągnęli wielki sukces docierając do finału, co więcej ich bilans w tej chwili nie jest rewelacyjny i nie mogą pozwolić sobie na przegrane, chcąc spokojnie awansować do fazy play off z przyzwoitego miejsca. Dlatego takie spotkania jak dzisiaj, w dodatku przed własną publicznością po prostu muszą wygrywać. Wiemy, że Golden State jest drużyną, która w ostatnich sezonach zrobiła ogromne postępy, głównie za sprawą świetnego Davisa i wprowadzenia przez trenera bardzo ciekawego, ofensywnego stylu gry, ale moim zdaniem gospodarze zatrzymają dzisiaj ich ataki uważną grą w obronie, a jeśli się to powiedzie to w ataku wiadomo, że będzie dużo łatwiej bo obrona w ekipie Golden State to najsłabszy punkt. Moim zdaniem tutaj typ 1.
 
max-de-luca 0

max-de-luca

Użytkownik
Jak na moje to dzisiaj coś wysoko cenią Boston... +9,5 na Orlando to trochę sporo zważywszy na dokonania Magików w tym sezonie. Ogórami nie są, prędzej zagrałbym to niż kurs 1.18 na Boston ML. NBA zauważyłem ostatnio że jest na tyle specyficzną ligą, że im mniej się analizuje a z głową to spotkań się podchodzi tym lepiej. Bo jak tu nie ocipieć jeśli grane spotkanie nie wchodzi a wcześniej analizuje się je od zawodników i statystyk zaczynając, a kończąc na oszacowaniu czy podróż dla zawodników wzdłuż USA była męcząca. NBA jest za mocne , byle kto w pierwszych składach nie gra, za dużo spotkań w sezonie by całkowicie wykluczać pewne rzeczy. Dlatego obserwuję od jakiegoś czasu to całe NBA i myślę, że racjonalniej jest szukać ewentualnych błędów przy wystawianiu linii przez bukmacherów i raczej korzystać z dodatnich handicapów. W ostatnich miesiącach grając w ten sposób nie pożałowałem a gdy decydowałem się na grę na wydawałoby się pewniaki z minusowym handicapem to dostawałem po dupie najczęściej.
SAC - DEN Under 209,5
 
pitmaster 0

pitmaster

Użytkownik
Dziś dzień przerwy a więc zamiast typów mam pytanie: wiecie gdzie oprócz BoDog&#39;a można obstawiać typy na ilość punktów zdobytych przez poszczególnych zawodników ??
Czasem expekt , betgun .
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
no to najbliższe mecze Byczków można obstawiać z dużą pewnością, bo zawodnicy będą chcieli się wykazać przezd nowym trenerem :)

Została tym samym zanegowana pewna wizja Skilesa, za zmianą trenera pewno pójdzie wymiana części składu. Najpewniej za Gasola (bo nie pasuje do koncepcji szybkiego ataku trenera Mamphis) pójdzie ktoś z trójki (Deng, Gordon, Nocioni-raczej ten ostatni+jakaś młodzież i spadające kontrakty) bo wymiana za Brylanta odpada-w tym momencie Bryant więcej ugra ze swoimi Lakersami niż z Byczkami po wymianie....będzie się działo teraz w Wietrznym Mieście, oby powstało coś fajnego po tej zawierusze :)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No to kibice Byków dostali prezent na gwiazdkę że hoho . Zobaczymy kto zostanie nowym kołczem ale ktokolwiek by to nie był to i tak będzie to lepszy wybór niż Skiles . Deng i Gordon są nie do ruszenia , bo to przyszłość tego zespołu ( chyba że za Bryanta ) . Nocioni lub Smith i fruwający ( niczym Rudy Gay , Hakim Warrick , Mike Conley czy Stromile Swift ) Tyrus Thomas + drafty + ew.Duhon/Sefolosha za Gasola to bardzo realna wizja , bo o tym mówiło się od dłuższego czasu . Z nowym trenerem i z Gasolem z miejsca stali by się głównym konkurentem Bostonu o Finał Ligi bo Wallace Gasol Deng Gordon Hinrich to skład rewelacja ;-) Ale nawet bez Hiszpana to ten skład jest bardzo ciekawy . Już nie będzie &quot;spowalniacza&quot; na ławce i nowy trener zapewne nie będzie przeszkadzał graczom na boisku to może stać ich będzie jeszcze na 4-5 wynik na Wschodzie .
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Wbrew pozorom Gordon jest jak najbardziej do ruszenia ???? Plotki o jego transferze krążą juz od jakiegos czasu. To nie jest naturalna &quot;dwojka&quot; i dlatego spelnia ograniczoną rolę jako SG. A w pakiecie z nim mozna by pozyskac jakiegos prawdziwego superstara na ta pozycje lub o podobnym usposobieniu. Juz przeciez w tamtym roku mowilo sie o Piercie, teraz o Kobem. Paxson od ktorego Lakers wymagali Denga za kazdym razem oferowal Bena nie ukrywajac ze na nim mu mniej zalezy. Swoja droga Gordon niezle znosil do tej pory wszelkie spekulacje po prostu sie od nich odcinajac. Inna sprawa, ze gdy zażądał 3 tygodnie temu 50-60 mln kontreaktu platnego w 6 lat to tym bardziej jego trade wydaje sie realny. Sam dlugo bylem - jako kibic Bulls - za pozostawieniem go w zespole ale tracac nadzieje ze ma on cos wiecej do zaoferowania poza czasem genialnym czasem fatalnym jump shotem teraz zgodzilbym sie na jego transfer.
Co innego Tyrus. Chlopak ma niebywaly potencjal obronny co Bulls wiedzieli wybierajac go w drafcie ale i w minionych PO pokazal ze ofensytwnie stac go na wiele. Konflikt ze Skilesem (kto go z łysolem nie mial?) spowolnil jego rozwoj ale jakikolwiek nowy coach sprawi ze (mam nadzieje) Thomas znow zacznie sie nalezycie rozwijac.
To samo zreszta tyczy sie Noaha. Nie jest nowoscia ze w Bulls od 4 lat praktycznie kazdy wysoki gra gorzej niz grał / grałby w innej ekipie bo przy Skilesie Pf i C nie rozwijają skrzydel (w ataku). Tak bylo z Currym (pomijam ten sezon ktory z roznych przyczyn jest katastrofą w Knicks), Chandlerem, tak jest teraz z Thomasem i Noah.
Kto moglby zastapic Skitelsa? Moj wielki faworyt i nadzieja to Larry Brown, ale czy on w ogole zechce na lawke powrocic? Nie wiadomo... Inne opcje to Jeff Van Gundy, Mike Fratello, czy Rick Carlisle. Choc tak naprawde kto by z nich nie byl i tak bedzie o minimum 50% lepiej niz do tej pory ;-)

Edit by Jacques

Kore jak jesteś kibicem Byków to nie wiem czemu piszesz że Gordon jest do oddania , bo kibice go uwielbają . Puszczą go tylko jeśli nie dogadają się z nim o kase na nowy kontrakt . Plotki są różne , lecz jakiś czas temu GM Bullsów wyraźnie powiedział że Gordona nie odda chyba że pojawi się interesująca propozycja . A taką byłby Kobe ( co obecnie jest nierealne ) lub Iverson a nie Gasol o czym pisałem . Zresztą nie ma co gadać zobaczymy czy w ogóle jakiś trade w ogóle będzie miał miejsce
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nocioni nie jest Bulls do niczego potrzebny, spokojnie jest do puszczenia, co do nowego trenera to faktycznie Jeff Van Gundy calkiem mozliwy ale ja mysle, ze moze byc tez jakies zaskoczenie. Kore ma tez racje, ze niekoniecznie na sile beda trzymac Gordona, Deng nie do ruszenia wedlug mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom