>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA sezon 2007/08 . 16 grudnia - 31 grudnia

Status
Zamknięty.
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Dallas-Cleveland 3,25 (bet-at-home)

Więc pare słów o tym pojedynku... Choć w tym sezonie Cleveland już przegrało i to dość wysoko z Dallas 74-92 to w dniu dzisiejszym jestem optymistą co do tego spotkania. Lebron James po ostatnich wygranych pojedynkach z K.Bryantem i D.Wade-em będzie chciał sobie kolejnego zawodnika &quot;ustrzelić&quot; :) Dzisiaj takim zawodnikiem bedzie Nowitzki. Jak sami wiecie ostatnio w NBA jest dużo niespodzianek więc czemu nie nieliby dzisiaj sprawić Cleveland? A poza tym kurs jest ciekawy...
Brawo dla Cleveland. Kolejny świetny mecz Lebrona. Pokazuje, że jest on w coraz lepszej dyspozycji. Ogólnie dzięki za typek. Jako że Kawalerzyści są moją ulubioną drużyną w NBA nie mogłem przejść obok tego obojętnie. Jeszcze raz dzięki :-D
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Los Angeles Clippers u Phoenix Suns
Phoenix Suns -12,5 ⛔
1,75
Betgun

Dziś kolejny mecz pomiędzy zespołami Suns a Clippers. Wczoraj obie drużyny spotkały się ze sobą ale jest różnica ponieważ dziś Suns wystąpią w roli gospodarza a wczoraj grali na wyjeździe.Wynik wysoki i duża przewaga Suns ponieważ pokonali oni ekipę z Los Angeles w statosunku 108:88 wiec 20 punktami. Kto jest faworytem? Oczywiscie że drużyna z Phoenix która w liudze ma bilans 20:9 u siebie grają dobrze mają bilans 8:3 przegrali u siebie ze znaczenie mocniejszymi niż Clippers bo z Lakersami(na początku sezonu), Houston i Miami. Los Angeles Clippers ma bilans spotkań bardzo słaby bo 9:18, na wyjazdach bilans 5:9 warto dodac również ze ten zespół przegrał pięc ostatnich meczów w lidze, ma na to wpływ duże braki w ich ekipie ponieważ 4 czy 5 zawodnmików jest niezdolnych do gry. Jeśli Suns wygrywa z Clippers w ich hali różnicą aż 20 punktów to dziś nie powinni miec żadnych problemów z pokryciem handi. Moim zdaniem Słóńca zgniotą zespół Clippers nie pozostawią po nich suchej nitki ;)
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Sutek, czytasz w moich myślach ;-)

Też dałem dokładnie taki sam handicap, są większe ale unikałem ich - dlaczego? Clips przerżnęli u siebie o 20 punktów, będą chcieli zagrać lepiej, to nic że tym razem na wyjeździe-pewno znowu przegrają o dość dużo, ale mniej niż wczoraj. 12,5 jest optymalny, nie jest też przegięty jak np. 16,5.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Fito moim zdaniem zwycięstwo Suns będzie podobne czyli liczę tu na około 20 punktów przewagi. Napewno bedą chcieli ale jest różnica między chciec a móc prawda. Te zespoły dzieli przepaśc i dziś wynik tą przepaśc uświadomi ????
Pozdro
 
S 0

sajmon_master

Użytkownik
Serwus :-D jestem nowy ale od &quot;jakiegoś czasu obstawiam&quot; koszykówke zza wielkiej kałuży.Moje typy na dzisiaj:
Charlotte Bobcats - New Orleans Hornets 2 to myśle że wejdzie &quot;niebieskie pszczoły&quot; dobrze sobie radzą w tym sezonie
Los Angeles Lakers - Utah Jazz 1 Kobe i wszystko wiadmome myśle że dzisaj zagra dobry mecz &quot;wkońcu&quot;.Ostatnio nawet nieźle ale trzeba pochwalic calą drużyne bo wziela się do roboty Jazz jest oslabione i nie tylko ja to wiem
myśle ze te dwa mecze wejdą bez wiekszego problemu teraz reszta nie pewnych i bez moich przemyśleń:
Miami Heat - Orlando Magic 2
New Jersey Nets - Washington Wizards 1
Detroit Pistons - Indiana Pacers 2(handicap +9)
San Antonio Spurs - Toronto Raptors 1
Phoenix Suns - Los Angeles Clippers 1 (handicap -14 no niewiem cieżko tu bedzie mimo wyskoiej wczoraj wygranej)
Golden State Warriors - Denver Nuggets x (myśle że tu bedzię dogrywka :jezora: )
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dzisiaj sporo spotkań ... Jest co stawiać ... Dzisiaj coś skrobnę ... Chociaż zawsze jak opiszę to nie wchodzi ... Więc rada z góry jak ktoś chce stawić to na odwrót :]
Charlotte - New Orleans Typ: Powyżej 190 pkt ⛔⛔⛔Kurs: 1,91
Ostatnimi czasy Charlotte na własnym parkiecie nie żałuje sobie punktów i wyniki na granicy 100 pkt to już chyba powoli standard ... New Orleans to zespół który gra tak jak przeciwnik pozwoli ... Biorąc pod uwagę ten fakt to ... Myślę, że chłopaki nie pożałują i trochę narzucają ... Jakoś dziwnie niska wydaje mi się ta linia ... W H2H już tak wesoło nie jest, ale liczy się obecna forma ... Poza tym mniej więcej 48 pkt na kwartę to nie jest tak dużo ...
Portland - Minnesota Typ: 2 (handicap 0-9) ⛔⛔⛔Kurs: 1,91
Wspaniała seria Portland nadal trwa .. Wydaje mi się, że na dniach niestety jej kres dobiegnie końca ... Zastanawiałem się długo czy właśnie czy Minnesota przełamię tą serię i doszedłem do wniosku, że nie jest to wykluczone ... ale przede wszystkim goście muszą zagrać równiej ... a nie, że w 1 połowie wyszarpią na przykład 10 pkt przewagę a w 2 stracą moc i przegrają ogólni 20 pkt ... Dla Minnesoty to chyba standard bo grają bardzo nierównie, ale z reguły nie przegrywają dużą ilością punktów szczególnie nie z takimi drużynami jak Portland ... Myślę, że 5-6 pkt zwycięstwo dla którejś z drużyn jest bardzo prawdopodobne tylko dla której ? Ja wolę zabezpieczyć się sporym handi i siedzieć spokojnie ...
Miami - Orlando Typ: 2 (handicap 3-0) ✅✅✅ Kurs: 1,88
W Miami wiele niewiadomych ... Co z tego skoro cała drużyna to jedna wielka niewiadoma ... Grają teoretycznie dobrze jednak często przegrywają ... Co jest tego powodem ... ? Nie wiadomo, ale wiadome jest to, że Wade ciągnie ten zespół i nie oszukujmy się gdyby nie on to kto wie co teraz działo by się z Miami ... A i tak przypominam, że dobrze się nie dzieje ... Co do Orlando to zatracili gdzieś tą świeżość i pomysł na grę z początku sezonu ... To już nie ten sam Howard co na początku listopada ... Męczą strasznie zwycięstwa jednak i tak na dzień dzisiejszy prezentują się lepiej tak kadrowo jak i &quot;dyspozycyjnie&quot; ...
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Witam Handi 3-0 na Orlando wydaje sie szczegolnie dobre ze wzgledu na brak w skladzie Shaqa i Williamsa, a bez nich raczej nie ugraja za duzo. Wade i Davis nic tam nie zdzialaja. Haslem tez ostatnimi czasy zawodzi. No chyba ze Earl Barron dozna oswiecenia;), ale to jest raczej malo prawdopodobne. Moim zdaniem mozna smialo obstawiac ten typ.

Pzdr ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
  • Sacramento Kings-Philadelphia 76ers 1 @ 1.57
  • Phoenix Suns-LA Clippers + 11.5 1 @ 1.70
  • Memphis Grizzlies-Houston Rockets 1 @ 1.95
AKO 5.20
Sacramento po dwóch przegranych z rzędu na swoim parkiecie podejmuje dziś Philadelphię . I są faworytami , bo w tym roku już raz zagrali z Sixers i na ich parkiecie pokonali ich różnicą 10 punktów . Dziś dodatkowo goście zagrają bez Willie Greena a Andre Iqoudala nie powinien dziś szaleć grając przeciwko Ronowi Artestowi . Stawiam na zwycięstwo grających bardzo dobrze w ARCO Arena Kings .
Drugi typ to Suns . Wczoraj oba zespoły grały ze sobą w Los Angeles i tam górą byli goście którzy wygrali 20 punktów . Zwycięstwo byłoby jeszcze wyższe gdyby trener Słońc Mike D&#39;Antoni nie zdecydował się odpuścić 4 kwarty , którą Suns przegrali 10 punktami lecz grali rezerwami . Szanse na grę z ławki mieli Marcus Banks , Alando Tucker czy Eric Piatkowski a nikt z pierwszej piątki nie zagrał więcej niż 28 minut . Suns różne rzeczy już robili w tym sezonie ale na swoim parkiecie powinni pewnie pokonać Clippersów którzy grają ostatnio najgorszą koszykówkę w NBA .
Trzeci typ do wyboru albo Memphis w spotkaniu z Houston albo Denver z handicapem z GSW . Ja wybrałem Grizzlies , bo grają oni u siebie . Co prawda forma Grizzlies jest mocno wątpliwa ( przegrali ostatnie 3 mecze , z czego z Nowym Orleanem i w Detroit różnicą 20 punktów ) ale u siebie zawsze są groźni a zwłaszcza gdy grają pełnym składem a tak będzie dzisiaj . Goście z kolei są mocno kontuzjowani . Na pewno nie zagra Tracy McGrady a Bonzi Wells , Yao Ming czy Steve Francis są przeziębieni i nawet jeśli zagrają to nie spodziewam się jakiegoś specjalnego wyniku po nich . Shane Battier pewnie będzie szalał , bo tu kiedyś grał ale Memphis jest drużyną , która jeśli złapie swój rytm to trudno ją pokonać a spodziewam się że właśnie dziś tak będzie . A Houston potencjał ogromny , lecz grają nijaką koszykówkę . Bez TMaca tracą 50 % swojej wartości i nie mają lidera. Co ciekawe obie ekipy spotkały się z sobą już dwa razy w tym sezonie i dwa razy górą byli gospodarze . W obu meczach szalał McGrady , który raz zaliczył pierwszego triple double w sezonie ( 17-10-12 ) a w drugim meczu rzucił 41 punktów . Stawiam na Grizzlies , bo muszą kiedyś się obudzić ze snu zimowego a lepszej okazji długo nie będzie bo będą grali z mocnymi rywalami .
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Indiana Pacers @ Detroit Pistons
Typ: Under 199.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: betgun

Dzisiaj w hali The Palace w Detroit miejscowe Tłoki podejmują Pacers. W 13meczach Pistons ( u siebie ) 12 potyczek zakończyło się wynikiem poniżej 200 punktów. Tłoki mają drugą defensywę w NBA , tracą niecałe 90 punktów na mecz, poza tym znakomicie kontrolują tempo gry. Ciekawe także prezentują się statystyki h2h . Trzy ostatnie spotkania tych zespołów również underowe . Jeżeli Pistons będą grali tak rozważną i mądrą koszykówkę jak dotychczas to under powinien siąść.
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
To na dzisiaj 2 mecze ????

Indiana - Detroit 2 kurs: 1.60 - Dzisiejszej nocy Indiana podejmuje Detroit. Bedzie to ciezki przeboj dla Pacers. Detroit jak wiadomo nie jest latwym rywalem. Graja mocno w obronie. W 6 ostanich meczach odnosili zwyciestwa. W tym wczorajszy wlasnie z Indiana (114-101). Mysle ze tutaj bedzie podobnie. Jestem takze ciekaw gry Maxiella, bo wiadomo Hamilton i Billups rzuca swoje.;)

Utah - Boston 2 kurs: 1.72 - Boston nie wazne czy graja u siebie czy na wyjazdach przewaznie wygrywaja wszystko. Maja zawodnikow i predyspozycje do tego. Tym razem graja na wyjezdzie z Utah, a oni nie spisuja sie za dobrze. Graja w kratke. Okur jak widac nie jest jeszcze w najlepszej dyspozycji. Poza tym Utah gra po ciezkim meczu z LA, a Celtics mialo dzien przerwy co jest duzym plusem. Licze na to ze nie zdolaja przejsc tak klasowego zespolu jakim jest Boston. No i bardzo dobra stawka jak na nich. ????

Kupon:

Utah - Boston 2 kurs: 1.72✅
Indiana - Detroit 2 kurs: 1.60✅
Stawka - 50zl
Kurs - 2.75
Maks. wygrana - 123.80zl


???? :spokodfhgfh:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
  • Indiana Pacers-Detroit Pistons 2 @ 1.52
  • Utah Jazz-Boston Celtics 2 @ 1.45
  • Houston Rockets-Toronto Raptors + 4.5 2 @ 1.70
AKO 3.86
Dziś sporo fajnych zakładów na under/over , punkty na poszczególne zespoły ale zdecydowałem się zagrać tylko takiego tripla .
Na początek typy których nie gram , bo zdecydowałem że zagram tylko tripla .
Miami + 10.5 / 1.70 . Fakt , że zagrają dziś bez dwóch najlepszych centrów ( Shaq , ZO ) oraz bez choćby jednego zdrowego rozgrywającego ( Quinn , JWill , Smush ) ale mnie to nie odstrasza . Ostatnio Heat grają niskim składem z DWadem na rozegraniu , z Ricky Davisem na dwójce oraz Dacquanem Cookiem lub Lukem Jacksonem na trójce a rolę wysokich pełnią atletyczny Dorell Wright oraz Udonis Haslem . Skład niby beznadziejny ale całkiem fajnie to wygląda . Z takim przeciwnikiem jak Washington może to być niezły pomysł bo Wizards grają dość podobnie i też mają dość wąski skład . Wszystko przeciw Miami , bo ostatnio przegrywają ( choć prawda jest taka że przegrali 3 razy w dogrywce ) ze wszystkimi ale handi można według mnie spokojnie grać .
Nets + 4.5 / 1.70, bo mam wrażenie że złapali wiatr w żagle ostatnio . Wreszcie do dyspozycji trenera jest niemal cały skład ( kontuzje mają tylko Krstić oraz Wright ) i dobrze to wpływa na Wielką Trójkę . Co prawda Bucks to typowo domowa drużyna ale w ostatnich tygodniach przystopowali a ich zwycięstwa u siebie były wymęczone a grali przecież z przeciętnymi rywalami ( Charlotte , Minesotta czy porażka z Kings ) . Uważam , że mecz będzie na styku i nawet jeśli Nets przegrają to będzie to minimalna porażka , którą handi 4.5 punkta powinien pokryć .
I jeszcze Minessota z handicapem 8.5 / 1.70 , bo nie są wiele słabsi od ponaddźwiękowców .
Ostatecznie tych meczów nie gram , bo te ekipy są strasznie nieobliczalne i od czasu do czasu notują olbrzymie wtopy i wolę zaufać sprawdzonym firmom mimo iż grają na wyjeździe ( zresztą dziś i tak typuje gości :p ).
Jakim ?
Detroit , bo to o klasę lepszy zespół od Indiany . Pacers są bardzo nieobliczalnym zespołem ale bez Tinsleya te ekipa nie gra dobrze ( co prawda jest questionable , lecz wątpię by zagrał a nawet jeśli to niespodziewam się by zagrał na swoim normalnym poziomie bo kontuzji jednak nie da się oszukać co pokazał mecz wczoraj gdzie grał prawie 20 minut i rywale wyłączyli go z gry ) . Jest to ich lider i gracz od którego zaczyna się gra zawodników z Indianapolis . Wczoraj bez wysiłku grająć długo rezerwowymi Detroit ograło ich kilkunastoma punktami . Jeśli dziś będzie inaczej to raczej tylko dlatego , że wynik będzie nieco niższy bo nie spodziewam się by Pistons mogli przegrać w takiej sytuacji .
Boston , bo co by nie mówić są siłą samą w sobie . Dodatkowo w ich zespole wszyscy są w 100 % zdrowi . Utah niestety nie , bo zabraknie Kirilienki a Korver który został wytrejdowany za Giricka jeszcze dziś nie wystąpi . Są to duże osłabienia , bo bez silnej ławki nie da się wygrać z Bostonem . OK Celtics wydaje się być ostanio do pokonania , bo słabsze mecze notuje zawsze ktoś z Big Three ale według mnie 1 wyjazd na Zachód jeszcze będzie dla nich w 100 % udany . OK Jazzmani u siebie są strasznie groźni , lecz obecnie ich gra jest daleka od ideału . Utah onie gra tego samego co na początku sezonu . Boozer już tak nie dominuje , Williams jakby też zwolnił . Bez AK47 nie daję im dziś większych szans .
Toronto powiem szczerze strasznie mnie zaskoczyło wczorajszej nocy kiedy to pokonali Spurs ( i wcale nie zagrali jakiegoś wielkiego meczu ) . Ale to nie dlatego proponowałbym grać na nich z handicapem dzisiaj . O problemach kadrowych Rakiet i wielkiej stracie jaką jest absencja TMaca pisałem już wczoraj . Memphis jednak udało im się pewnie pokonać głównie za sprawą fatalnej skuteczności Grizzlies , bo Rockets nie zagrali wielkiego meczu . Z Toronto nie będzie tak łatwo . Mają oni szeroki i wyrównany skład i mimo słabszej gry na wyjazdach Kanadyjczyków uważam , że typ na nich jest jednym z ciekawszych dzisiaj . W tym roku już raz ograli Rakiety 13 punktami a grali bez Bargnaniego i Forda ( doznał kontuzji po 3 minutach ) dominując grę na tabliach . Dziś powinno być podobnie !
Tripla gram jednak za małą stawkę , bo ostatnio jak zagram za więcej to jest wtopa :wink: A dziś mam nadzieje , że nie będzie passy 3L w moim wykonaniu .
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie ???? Mam takie pytanie do was drodzy koledzy:) jaki buk ma najlepsza oferte NBA?? Chodzi mi o handicapy i osiagniecia poszczegolnych zawodnikow... Bo chce wplacic sobie troche kasy i pograc:)


A o to moj typ na dzisiaj:

LA Lakers-Boston 2
LA LAkers-Boston SP 200- under

Analiza:
Z tego co informuje portal nba.com to w dni dzisiajeszym nie ma zadnych powazniejszych kontuzji dla obu drużyn. Wiec nie wiem czemu jest az tak wysoki kurs na świetny Boston. Może to jakiś prezent noworoczny ???? Choć zawodnicy z bostonu grali dzisiaj w nocy mecz na wyjeżdzie z Utah to nie sądze żeby to w takim stopniu się odbiło na ich formie. Sam Bryant nie wygra meczu z tak silną defensywą jaką posiada Boston Celtic. Co do drugiego typu jakim jest suma punktów w mecz to uważam że nie zostanie przekroczona ta bariera. A argument jest jeden Boston dzisiaj postawi na obrone.
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Na dzisiaj:

Portland - Philadelphia 1 kurs: 1.35 - Zdecydowalem sie na ten typ ze wzgledu na znakomita serie Portland, ktora juz w tym momencie wynosi 12 zwyciestw. W dodatku graja na wlasnej hali i beda chcieli podtrzymac ta znakomita passe i pobic wyczyn z sezonu 2001-02 ktory rowniez wynosil 12 wygranych z rzedu. Ze strony Phila obawiam sie troche Igudali z Millerem, ktorzy notuja zdobycze w granicy 20pkt na mecz jak i Dalamberta ktory dominuje pod koszem, ale licze tez na dobra gre calego zespolu Blazers, a szczegolnie Roya(20 -25pkt), Aldridga no i Webstera. W tej chwili jest to najbardziej hot zespol w nba i czy to bedzie szczesliwa 13 dla Blazers miejmy nadzieje ze tak ???? .

Portland - Philadelphia SP 183 2 (powyzej) kurs: 1.90 - Nie jest to jakis wygorowany wynik i mysle ze smialo go pobija. Patrzac na Portland wlasnie w tych 12 meczach zdobywaja oni okolo 90 - 100pkt na mecz w dodatku graja u siebie. Phila mniej wiecej tak samo. Bedzie to bardzo zaciety mecz ze sporo iloscia zdobytych pkt.

Sacramento - Phoenix 2 kurs: 1.40 - Sacramento przegralo juz 3 ostatnie mecze u siebie w domu. Tym razem podejmuja Phoenix. Wielka niewiadoma jest gra Artesta ktory notuje 20pkt. na mecz. Poza tym Sacramento zmaga sie z kontuzjami, a po stronie Phoenix wszyscy sa zdrowi. Graja znakomita koszykowke. Szybka ofensywna gre (Nash, Stoudemire, Barbosa, Marion, Bel) i watpie zeby Sacramento zdolalo ich pokonac. Poza tym Kings nie maja tak silnej lawki jaka prezentuja slonca. Pokusil bym sie nawet o handi jakby byl w ofercie totomixa. ????

Kupon:

Portland - Philadelphia 1 kurs: 1.35✅
Portland - Philadelphia SP 183 2 (powyzej) kurs: 1.90⛔
Sacramento - Phoenix 2 kurs: 1.40✅
Stawka - 10zl
Kurs - 3.59
Maks. wygrana - 32.30zl


Pzdr ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Boston Celtics u Los Angeles Lakers
Boston Celtics ✅
2,10
Bwin

Nad ranem czeka nas bardzo dobry i ciekawy pojedynek pomiędzy Lakers a Celtics mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Los Angeles Lakers w tym sezonie spisują się nieźle szczególnie w ostatnim czasie poczynaja sobie dobrze wygrali oni cztery spotkania z rzędu ich ogólny bilans to 19 wygranych i 10 porażek, we własnej hali wygrali 11 meczów, przegrywając cztery. U siebie zdobywają średnio 109 punktów a tracą około 100. Boston Celtics to świetna drużyna która w tym sezonie jest praktycznie nie do zatrzymania, wygrywa mecz za meczem, pięc meczów z rzędu wygrali wiec dziś któraś z drużyn przerwie swoją passę zwycięstw. Boston na 28 rozegranych pojedynków 25 razy pokonał rywali i tylko trzykrotnie musiał uznac wyższośc rywali to naprawdę imopnujący wynik koszykarzy z Bostonu. na wyjazdach zdobywają średnio 100 punktów przy 92 straconych to są średnie ze wszystkich meczów rozegranych na wyjeździe. Oba zespoły w tym sezonie juz ze sobą rywalizowały Boston we własnej hali pokonał Lakersów 107:94 zwycięstwo pewne i zdecydowane. Czy dziś Lakers grając we własnej hali The Great Western Forum są w stanie pokonac Celtów moim zdaniem czeka ich bardzo trudne zadanie ponieważ tacy koszykarze jak Pierce, Garnett czy Allen mają sporą szanse na pokonanie Lakersów których dyspozycja zależy w dużej mierze od Kobe Bryanta a przy bardzo dobrej obronie jaką prezentuje Boston Lakersi będą mieli kłopoty

Inny typ:
LA Lakers -101.5+ ? Mniej niż 101,5
 
rty007 0

rty007

Użytkownik
HawK
@moderator:
Zaraz Podam typy, żebyś nie traktował mnie jak trolla, i nie wyrzucał zaraz tego posta.
@igor9k
Cytat:
Napisał igor9k
A tak już całkiem na poważnie to uważam, że Celtowie dzisiaj wygrają różnicą co najmniej 6 punktów.

Boston Celtics @ Utah Jazz 104:98 ?✅?
????
dalej @ igor9k
Ponieważ, moje posty zostały usunięte to nie jestem w stanie się obronić, ale zauważ, że ja wczoraj mówiłem, że boston niekoniecznie wygra. Co nie zmienia jednak faktu, że się pomyliłem, także tu ✅ dla ciebie. Co jednocześnie nie zmienia faktu, że nie stawiałem tego meczu.
Co dzisiaj wygenerował system i zostało przezemnie wyselekcjonowane do zagrania:
Zagrałem w bukmacherze naziemnym, milenium. mogę później wrzucić skana jak przyjdzie i ktoś nie uwierzy ????
****
jeśli naruszam w jakikolwiek regulamin, to proszę moda o usunięcie tekstu między gwiazdkami.
A tutaj coś co zagrałem wczoraj:
wchodzimy na stronę bukmachera: http://www.wzbmilenium.pl/?m=10
i wprowadzamy numerek postawionego przeze mnie kuponu, skanu niestety nie wrzucę, bo już odebrany.
9302071229140841-5296
*************
New Y - Chicago
TYP: 1
KURS: 2
Uzasadnienie: mam dwa główne argumenty, poza podpowiedzią systemu:
1) chicago ma nowego trenera, także niewiadome co się może wydarzyć.
2) NY ma 3L streak, a przez jakiś czas może się nie nadarzyć taka okazja na poprawę streaka.
LA Lakers - Boston
TYP: 2
KURS: 1,85
Uzasadnienie: i znów poza podpowiedzią systemu.
tak jak pisało już wiele osób, boston ostatnio tnie wszystkich i wszystko. Jakkolwiek obawiam się lakersów w względnie pełnym składzie, to mam nadzieje, że nie będą zbytnio przeszkadzać bostonowi w rzucaniu koszy.
Portland - Philadelphia
To będzie mam nadzieję wisienka na mojej jutrzejszej wygranej ????
TYP: philadelphia +7
KURS:1,9
Uzasadnienie: Nie będę się powtarzać apropo systemu już więcej ???? obiecuje
Ale 76ersi pod wodzą nowego trenera potrafią dokonać różnych cudów i dziwów ???? dodatkowo jako matematyk, wierzę w prawo serii i to, że 12 wygranych Portland musi się kiedyś skończyć, czego dowodzi fakt, że jest to obecnie najdłuższy streak w lidze, a drużyny najdłuższy od kilku sezonów.
Za małą rzeczowość wypowiedzi, przepraszam, ale troszkę na biegu.
EDIT:
Prawie zapomniałem ???? grane jest to jako ako:
kurs:7.03
Stawka: 159zł
EWK:1005.99
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
W tym temacie pisze bardzo rzadko... ???? , ale NBA lubię grać bo wyniki rzadko mnie zaskakują. ???? Dziś się już troche naczytałem o Philadelphii, że mogą przerwać passę Portland ale według mnie dużo ciekawszym typem wydaje się Phoenix Suns (-8 ). Postawiłem niedawno na mecz Suns z Clippers i pokryli handicap. Teraz myślę, że mają szanse na pewne zwycięstwo. W niektórych źródłach podają, że nie zagra Ron Artest. Po za tym od dłuższego czasu nie gra Kevin Martin. W związku z tym Kings zagrają bez dwóch najlepiej punktujących zawodników. Myślę, że w tym meczu Suns wygrają co najmniej dziewięcioma pkt. ???? Pozdro ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Portland T. Blazers - Philadelphia 76ers 2 3.60

Piec minut po 24 ciekawe spotkanie. Dosc wygranych PTB, dosc tej zenady, jesli ta passa bedzie trwac nadal to bedzie ostateczny dowod, ze poziom NBA upada nisko, coraz czesciej druzyny z Europy wygrywaja mecze przedsezonowe, coraz wiecej europejzzykow gra w NBA i odgrywa spora role i coraz czesciej tak slabe zespoly jak Blazers maja dlugie serie wygranych. Niestety to zle wrozy lidze, ogladalnosc zawsze byla duzo wyzsza, byly prawdziwe gwiazdy, teraz wyglada to duzo gorzej. Portland niczym mnie nie zachwyca, to jest poukladana koszykowka tylko dzieki trenerowi. Byl poukladanym graczem i tak stara sie ustawiac swoj zespol ale na litosc boska to tylko Portland, jakim cudem maja 12 wygranych z rzedu to jest dla mnie nie pojete. Szkoda, ze znow sie zle ulozyl terminarz i graja z Phila ale i z nimi moga przewalic, miarka sie przebrala. Bedzie zly dzien to moga przegrac z kazdym, w NBA takich przykladow jest mnostwo. 76ers zagraja prawdopodobnie bez Williego Greena i jest to jedyne oslabienie. Wazne jest tez to ze Phila to nie typowy zespol wlasnego parkietu wiec nie mozna sie bardzo bac o wyjazdy (7-9 home,6-7 away). PTB w sumie bez oslabien, nie gra Oden i Miles ale ten stan jest od poczatku sezonu. Ja uwazam, ze tej nocy Blazersi przegraja we wlasnej hali po raz 4.

Granie na gospodarzy za 1.35 uwazam za zart i watpliwe aby jakis rozsadny typer ktory jest na plusie tak wlasnie stawial. Spadlo juz do 3.20 a w pinnacle nawet do 3.0 nie tylko ja dzis czuje wtope Blazersow.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
LA Lakers - Boston Typ: 1 ⛔ Kurs: 1,71
Jak na razie po głowie cały dzień &quot;chodzi&quot; mi ten mecz.... Kurs na gospodarzy jednak moim zdaniem lekko zaniżony ... Powinien wahać się w okolicach 1,90-1,95 ... ale cóż ... Boston fantastyczny bilans .. Na razie tylko Detroit doznało mniej porażek ,ale to zapewne dlatego, że rozegrali o 4 mecze mniej ...Zewsząd słyszy się Boston to Boston tamto ... Zespół wychwalany jest za grę i z tym trzeba się zgodzić bo grają na prawdę bardzo dobrą koszykówkę ... Jednak da się zauważyć, że zwycięstwa nie są już aż tak okazałe ... Dziwię się, że Wielka Trójka jeszcze wytrzymuje to wyśmienicie kondycyjnie, ale cóż jeśli zdrowie pozwala to czemu nie ... Jak na razie w meczach wyjazdowych polegli tylko z Orlando i Cleveland ... Wczoraj o mało co nie polegli by z przeciętną ostatnio Utah ... Gdyby nie 4 kwarta to kto wie ... Dzisiaj rywal lepszy bo Lakersi chyba ponownie w dobrej dyspozycji ... Dziwią mnie tylko częste wahania formy w ekipie Kobego ... Dużo w tym meczu zależy od tego czy Lakersi &quot;wstrzelą się&quot; od razu czy będa długo się rozkręcać ... Spodziewam się twardej gry obronnej ze strony Bostonu więc gospodarze zapewne będą często próbowali z dystansu ... Wątpię żeby Kobe czy chociażby Odom &quot;wbijali&quot; pod kosz Bostonu z impetem ... Myślę, że Lakers zapewne są żądni rewanżu za listopadową porażkę i mam nadzieję, że to ich odpowiednio zmobilizuje ... A Boston 4 meczu wyjazdowego chyba nie wygra co ... Każda seria kiedyś się kończy ... Więc Kobe i spółka pełna mobilizacja i jazdaaaa ...
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Roxanne, NBA przegrywa z Europą te mecze dlatego, że są dopiero w trakcie zbierania zawodników po wakacjach-w tym czasie Europa startuje z sezonem, to nie są mecze o cokolwiek. Dla drużyn NBA liczy się tylko i wyłącznie własna liga, tak samo z reprą USA-bardziej to ich obchodzi liga, niż wygrywanie wszystkiego dla kraju-taka ich mentalność. Każdy zawodnik ze świata jak ma grać z team USA to sie spina maksymalnie i gra ze wszystkich sił, chcąc się pokazać. Zespoły NBA grając z fibowskimi drużynami muszą dostosowywać się do ich zasad, a nie odwrotnie i to też jest spore utrudnienie. Poza tym jak mozna mówić, że 13 wygranych to żenada, własnie w NBA jest najmniej przypadku, bo to pełen profesjonalizm na każdym szczeblu-to znaczy, że zespół jest świetny jako kolektyw, a trener swoją drogą, że jest dobry i poukładał te klocki. To że nie ma tam jakichś super znanych nazwisk nie znaczy, że to nie jest dobry zespół. Brandon Roy jest mało znany, ale to prawdziwa wielka gwiazda grająca jak weteran. Aldridge, Oden, Webster, Outlaw będą KIMŚ w tej lidze. Kosz jest coraz bardziej popularny na świecie, to więcej ze świata przychodzi do NBA-normalne, co nie znaczy, że Amerykanie sa słabsi. Kiedyś była w NBA gromadka superstarów i długo nic, teraz liga jest niesamowicie wyrównana i posiada ogrom znakomitych zawodników, w każdym zespole jest po co najmniej kilku świetnych graczy. Swoją drogą to Blazers moim zdaniem przedłuzą swoją passę do 13 wygranych, chociaż kurs na Blazers faktycznie nie jest warty gry ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom